It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Kriokliai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Sk. 22 04 2012, 6:00 pm

Mergina šyptelėjo, kai vaikinas pabučiavo jos ranką. Taigi. Jis vardu Kevinas, kaip ji ir tikėjosi, šitą vardą išgirdusi salėje. Nora nelabai norėjo kalbėt apie tą mūšį su demonu, nes ta kova sukėlė jai emocinį šoką, todėl atsiprašomai šyptelėjo.
- Ne visi jie tokie išauklėti kaip tu, Kevinai, - žaviai primerkė akis, tačiau šypsena niekaip nedingo iš jos veido. Šis pokalbis su vaikinu jai buvo tarsi saulutės spindulys apsiniaukusią dieną po visų tų kovų, bjaurių žaizdų ir panašiai. sick.
- Kodėl tu tokioj vietoj bastaisi? Nebijai būti užpultas kokios nors gražuolės demonės, kuri bandys tavim pasinaudoti? - ji šelmiškai pakėlė vieną antakį, kadangi fantazija visada buvo stiprioji Noros pusė, įvairias istorijas su neaiškiom pabaigom ji kurdavo nuo trečios klasės ir niekaip negalėjo išsižadėti šio įpročio.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Sk. 22 04 2012, 6:08 pm

kai ji pasakė tą sakinį apie išauklėjimą, Kevinas šiek tiek susigėdęs nuleido akis žemyn ir taip nedrąsiai nusišypsojo. Vaikinas turėjo gerus tėvus, matyt todėl ir buvo toks geras, nors tie jo tėvai nelabai jam skyrė laiko, mat turėjo dirbti, padėti žmonėms... O demonai turbūt turėjo nenusisekusią šeimą. Taip dažnai būna, kad jeigu koks vaikas gyvena be tėvų, jam labai dėmesio trūksta, tai jis smurtauti pradeda. Bet dabar ne apie tai...
-Nes... Aš čia dažnai lankausi. Man patinka tas gaivus kvapas ir tas vandens čiurlenimas... Tai tiesiog užburia. Atėjau čia todėl, kad pailsėčiau ir atgaučiau jėgas, kadangi tasai demonas tikrai stiprus buvo...-atsiduso ir jo akys vėl grįžo ties Nora.-nebijau demonų, o ypač demonių. Jei tik pamatau demonę, iškart pasišalinu, nes nenoriu nei mušamas būt, nei pats skriausti merginos..-išsipasakoja, net nemąstydamas, kad Nora vos pažįstama jam, o jis jau taip jai viską sako. Nors ji Deivė, nieko jam nepadarytų, bet Kevinas nenorėjo prie jos prisirišti, mat yra jau nukentėjęs per tuos visus prisirišimus prie kitų žmonių.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Sk. 22 04 2012, 6:15 pm

N pagaliau privertė save nusukt žvilgsnį nuo vaikino, nes tokį spogsojimą jis galėjo palaikyt nemandagiu.. Tad ji grakščiai permetė koją ant kojos, pasirėmė rankom ir žiūrėjo kažkur į tolį, nors, atrodė, kad jos akys neregi absoliučiai nieko. Ji klausėsi, ką kalba Kevinas ir mėgavosi jo balso švelnumu.
- Visiškau tau pritariu. Aš irgi visuomet bėgdavau, nes man nepatinka muštynės, nepatinka tramdyti kitus, nors rodos tokia mano pareiga. Bet ja nesiskundžiu. Dievinu ginti žmones, tada manyje atbunda kažkoks...žmogiškumas, - rodos, ji sunkiai renka žodžius kalbėjimui, bet kalba gaunasi sklandi.
- Tik kai supratau, kad demonai ir vampyrai atiminėja iš manęs malonumą gyventi, nusprendžiau jiems nepasiduoti, - viena Noros ranka susispaudė į kumštį, ten tilpo visas pyktis. Akys ir toliau buvo švelnios, balsas taip pat nepasikeitė.'
- Todėl dabar esu nuožmi kovotoja. Mušuosi su visais blogiečiais iš eilės, - ji nusišypsojo ir atsisuko į Keviną.
- Ar galėtum tuo patikėti? Visi sako, kad atrodau kaip gera ir be proto pažeidžiama panelė, - iš tokio stereotipo ji prunkštelėjo, nors iš dalies jis buvo teisingas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Sk. 22 04 2012, 6:23 pm

Kevinas nuleido akis į jos kojas ir pats nepajautė, kaip dantukais sukando savo lūpą. Merginos figūra buvo pasakiškai graži, tiesiog tobula.. Jis negalėjo atitraukti akių nuo jos kojų, kad ir kaip įžūliai tai atrodė.
-Man taip pat patinka ginti žmones. Labai labai patinka,-plačiai nusišypso, nes tikrai ne visi Dievai mėgo gelbėti žmones, kiti tai darė vien dėl pareigos.
-Tu tikrai atrodai gležna,-taip atsargiai ištaria, nenorėdamas jos įžeisti,-bet manau, kad esi stipri. Išvaizda dažnai būna klaidinga,-gūžteli pečiais ir atitraukia akis nuo jos kojų. Dabar pradėjo žiūrėti į kažkokį didelį medį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Sk. 22 04 2012, 6:26 pm

N matė, kaip vaikinukas slapčia nužiūrinėjo jos kojas, tačiau jokio pykčio ar susierzinimo jai tai nesukėlė. priešingai, pasimėgavimą, kad ji jam atrodo bent jau simpatiška, ir kad vis dar sulaukia vyriško žvilgsnio. jai visada patiko dėmesys, bet niekad nebuvo nuo jo priklausoma, ji šyptelėjo uždėdama ranką vaikinui ant peties.
- vadinas mudu panašūs, - ir įsižiūrėjusi į saulėlydį tą ranką patraukė.
- tiesą sakai. ne visada viską lemia išvaizda, - užtikrintai palinkčiojo, pritardama vaikino žodžiams.
- ar dažnai čia būna tokių įvykių, kad visi blogiečiai pašėlsta panašiai kaip per pastarąsias dienas? - susidomėjusi paklausė. vėl pasuko galvą į Kevino pusę, nes kuo toliau, tuo labiau juo žavėjosi...
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Sk. 22 04 2012, 6:58 pm

Pajutęs Noros ranką sau ant peties, Kevinas kilstelėjo lūpų kampučius ir pasuko galvą į ją, o kai ji atitraukė ranką, Kevinas nusuko akis nuo jos, ir vėl pradėjo spoksoti į medį. Kai mergina paklausė apie tuos visus puldinėjimus, ar kaip tai pavadinti, Kevinas ir vėl atsisuko į ją.
-Na.. Nelabai. Gal tik kartą metuose taip nutinka... O kodėl tu pati nežinai.? Miegojai žemos miegeliu.? Nors nelabai žiemos... Ilgiau...-ištarė tokiu žaismingu ir vaikišku tonu, bandydamas sugauti jos žvilgsnį. Jam patiko palaikyti akių kontaktą su šia mergina, nes jos akys beprotiškai gražios .
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Sk. 22 04 2012, 7:34 pm

Dabar Nora parietė kojas po savim, kiek leido ganėtinai trumpas jos sijonėlis, profiliu pasisuko į Keviną, nes norėjo matyti vaikiną ir atidžiai sekti jo judesius ,gestus, mimikas.
- Aš... Ilgą laiką gyvenau prancūzijoje, - šyptelėjo, - su tėvais. tačiau tėvai mirė per kovą ir..atsigrūdau čia žinodama, kad turiu brolį, - ji nuleido akis į žemę, kadangi jautė šiek tiek per daug papasakojusi. bet žinojo, kad Kevinas niekam nesakys. čia bus jų pirmoji, bet tikrai ne paskutinė paslaptėlė...
- Kol kas jis dar nežino, kad aš jo sesuo, bet manau, kad labai greitai viskas iškils į viešumą. Tik nežinau, kaip jis į tai reaguos, nes jo santykiai su tėvais nebuvo per šilčiausi... maniškiai taip pat, bet jie paleido mano brolį į pasaulį, o mane laikė prirakinę tarsi grandinėmis.. - ji garsiai nurijo seiles, bet kai vėl pakėlė akis į Keviną, jau šypsojosi.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Sk. 22 04 2012, 7:42 pm

Kevino akys automatiškai nusileido ir vėl sužiuro į jos kojas, tada jis šiek tiek prikando savo lūpą ir ją pakandžiojo. Šįkart nežiūrėjo taip ilgai į jos kojas, mat jos akys buvo dar gražesnės.
-Oi, atleisk,-tyliai sušnabžda ir susigūžia,-užjaučiu dėl tėvų,-garsiau ištarė, bet labai nuoširdžiai, tikrai nebanaliai, mat jis tikrai reiškė užuojautą, o kai ji štumpam sustojo kalbėti, jis greitai įsiterpė,-mano tėvai taip pat mirė per kovą,-greit ištaręs, stebėjo Noros veido bruožus ir juos įsisavino savo smegeninėj, dabar jau visą gyvenimą ją prisimins irrr.. Damn, tavo parašas mane užbūrė :DDD. Ir niekada jos nepamirš, kad ir kas benutiktų.
-O tai... Kas jis toks.? Ta prasme, tavo brolis-smalsiai paklausė, bet tuojpat užsičiaupė, nes pamanė, kad gan įžūliai pasireiškė jis čia.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Sk. 22 04 2012, 7:49 pm

Nora vos ne dėkingai pažiūrėjo į Keviną, tarsi atsidėkodama už tai, kad jam ji įdomi. Ji paslaptingai prikando lūpą ir atsirado arčiau jo.
- Pasakysiu kada nors vėliau, tikiuosi neįsižeisi? - akyse šokčiojo ugnelės, skruostai truputuką paraudo, juose atsirado duobutės, o veide švietė plati šypsena.
- Jis iš mūsų tarpo. Dievas, - svajingai nutęsė nenuleisdama akių nuo savo naujo draugo.

Alleee, tavo parašas irgi mane keri, ypač ta jo roža prieš pradedant šnekėt :DD

Stebėdama Keviną Nora porą kartų sumirksi, arba nuleidžia blakstienas tiek, kiek išeina, kad tas žvilgsnis rimtai nepasirodytų įžulus ar per daug reikalaujantis. Tačiau merginos žvilgsnyje tilpo tik patys tyriausi, nekalčiausi ir gražiausi jausmai...
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Sk. 22 04 2012, 7:56 pm

-Žinoma, kad neįsižeisiu,-nusišypsojo jai, o pamatęs jos duobutes skruostose, tiesiog nušvito,-O Dieve, tu turi duobutes! Awesome!-suspurda visas ir grožisi jos šypsena, pačio akys suspindo, o viena ranka pakilo ir jis pirštais perbraukė jai per skruostą. Dabar jis prisimena, kaip valandą sėdėjo prie veidrodžio ir bandė išmokti taip šypsotis, kad duobutės atsirastų,bet matyt tai įgimta, nes Kevinui neišėjo taip padaryti, ir tada jis ilgai liūdėjo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Sk. 22 04 2012, 7:58 pm

Kai jis šitaip sureagavo į jos duobutes skruostuose, Nora nusijuokė ir netikėtai prispaudė vaikiną prie savęs. Taip stipriai stipriai, sunėrė rankas jam už kaklo ir glaudė sau prie krūtinės.
- Tu TOOOOOOOOOOOOOOOOKS mielas! - beveik klykte suklykė jam į ausį, nes kažkokia meilės bangelė ją užplūdo. Žinojo, kad kai jį paleis, ją užplūs gėdos banga, bet pabandyt verta buvo. šiltaaaaaaaaa.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Sk. 22 04 2012, 8:03 pm

Kai ji taip netikėtai prispaudė jį prie savęs, jis garsiai nusijuokė ir apkabino ją per liemenį bei stipriai suspaudė. Na, aišku ne taip stipriai, kad ji padustų, bet beveik.
-O Tu TOOOOOOOOOOOOKIA graži!-irgi klyktelėjo jai į ausį, matyt abu apkurs viens nuo kito. Kątik taip ramiai jiedu kalbėjo, o dabar kaip koks psychas užėjo, ir va, klykauja jau vienas kitam į ausis. Kevinas tik dabar suprato, kad ją laiko apkabinęs, bet jos neatleido.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Sk. 22 04 2012, 8:17 pm

Nora nusijuokė tyliai, beveik paslėpusi nosytę jo plaukuose. laikė vaikiną savo glėbyje, nors tai buvo nežmoniškai keista, bet labai miela ir labai naudinga. kai jiedu apsikabino, Norutė pamiršo visą blogį ir visus slogius prisiminimus, liko tik ta šiluma, sklindanti iš Kevino.
- Apsikabinimų terapija pats geriausias vaistas nuo visko, ką nori gydyti, - konstatavo ji vis dar neatsišliedama nuo vaikino.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Sk. 22 04 2012, 8:22 pm

-Visiškai sutinku su tavimi,-ištarė, tvirtai laikydamas ją savo glėbyje. Jam dabar buvo labai gera ir jauku, galėtų vat taip išbūti visą dieną. Jam patiko hug'ai. Labaai patiko.. O dar kai Noros apkabinimas buvo toks žiaauriai fainas ir mielas, tai išviis..
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Sk. 22 04 2012, 8:26 pm

Norutė pasisuko, nugara atsirėmė į jo krūtinę ir įsitaisė tarp jo kojų. Kaip katinas. Bet žiauriai patogu. Drąsus elgesys, bet labai tikėjos, kad vaikinas nesupras to klaidingai.
- pasakyk, jei nepatogu, - ji nusijuokė ir pirštukais paglostė vaikino ranką. žvilgsnį įsmeigė kažkur į horizontą, kuriame visiškai nebesimatė saulės.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Sk. 22 04 2012, 8:29 pm

Jis trumpam atleido rankas, kol ji keitė sėdėjimo padėtį, o jai įsitaisius, jis apkabino ją per pilvą.
-Nesakysiu,-sušnabždėjo jai į ausį taip raminančiai. Dabar Kevinui atrodė, lyg pažinotų Norą daug metų, nors taip nebuvo, bet kažkodėl jis jautėsi taip laisvai prie jos. Pakreipė galvą ir skruostu prisiglaudė prie merginos galvos ir giliai įkvėpė, žiūrėdamas tenpat kur ir Deivė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Sk. 22 04 2012, 8:32 pm

Vaje. jaučiu tai buvo pati tobuliausia akimirka per visą ganėtinai ilgą Noros gyvenimą. Visi blogi prisiminimai, visi skausmai, viskas išnyko tarsi atvertus naują piešimo sąsiuvinio puslapį. Ji prisimerkė ir toliau glostė vaikino rankas, kurios merginai pasirodė tokios švelnios, kaip Marc'o Jacobs'o šilkas Rue le da Peux gatvėje Paryžiuje.
- Net nepastebėjau, kaip staigiai sutemo, - sušnabždėjo ji stebėdama žvaigždes.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Sk. 22 04 2012, 8:38 pm

Kevinas nežymiai virptelėdavo, jai beglostant jo rankas. Vaikinas kažką užsisvajojo ir nelabai išgirdo ką ji pasakė, bet atsipeikėjęs greit mintyse suvirškino jos sakinį ir pritariamai linktelėjo
-Aha... Laikas taip greit bėga...-tyliai sušnabždėjo, laikydamas ją glebje ir nei minutei jos nepaleido,-nenori dar namo.?-paklausė, pažiūrėdamas į ją ir jai nusišypsodamas nuoširdžia šypsena. Jam viskas dabar atrodė labai romantiškai, lyg jie būtų pora.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Sk. 22 04 2012, 8:40 pm

Nora jautė kiekvieną jo virptelėjimą ir paslapčia šypsojosi. Išgirdusi klausimą apie namus susiraukė, bet suprato vieną dalyką: jie gi gyvena ten pat. tada viską apvertė į kitą pusę.
- Na, jei tu eisi su manim... Ir palydėsi iki pat kambario durų.... - ji sąmojingai užtilo ir nieko nebesakė, atkabindama jo rankas sau nuo pilvo ir sunerdama su savosiomis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Sk. 22 04 2012, 9:05 pm

-Žinoma, jog palydėsiu tave net iki pat tavo kambario durų slenksčio.-tardamas tai, Kevinas šypsojosi savo miela šypsena, bet dėja, be duobučių. Nuleido akis žemyn ir žiūrėjo į jos ir jo sunertus pirštus. Tai atrodė beprotiškai mielai, o Kevinas viduj tiesiog spurdėjo iš laimės, nes net nebūtų pagalvojęs, kad kadanors galės ją už rankos laikyti arba apkabint ją. Išvis, jis net nesitikėjo, kad ją užkalbins ir su ja susipažins.
Kevinas užvertė galvą į dangų ir stebėjo žvaigždes, dabar jau nebenorėdamas niekur eiti.
-oho, iš čia labai gerai matosi žvaigždės, - ne į temą ištaria, tokiu svajingu balsu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Pir. 23 04 2012, 8:45 am

Nora sėdėjo beprotiškai patogiai, ir, rodos, niekada po savim nejautė tokio tvirto pagrindo, tokios šilumos, sklindančios iš vaikino, ar iš apskritai belekokio žmogaus. Ji be perstojo šypsojosi ir žaidė su jo rankomis.
- Aš dievinu naktį, - nutęsė svajingai, paversdama balsą tyliu šnabždesiu. Pasuko galvą taip, kad matytų vaikino akytes, nes labai jau užsimanė vėl į tą gražuolį paspogsot.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Pir. 23 04 2012, 9:08 am

-O man tai patinka vakaras , kai saulė leidžias, ir ankstus rytas, kai saulė kyla...-pasakė Norai tokiu tyliu, ramiu balsu, o tada padėjo galvą jai ant peties ir žiūrėjo į žvaigždėtą dangų, kuris lyg užbūrė Keviną. Jis norėjo, kad ji daugiau kalbėtų, nes jos balsas buvo toks raminantis ir atrodė, kad jisai tuoj užmigs. Tai dar geriau už muziką.
-Gal dar 6iek tiek pabūnam čia..? man labai gera...,-sušnabždėjo tyliai ir užmerkė akis.-papasakok ką nors,-paprašė jos, nes jis laabai norėjo jos balsą darkart išgirst, bet gali būt, kad jis taip ir užmigs, o tada matyt pabudęs jos neberastų. Jis norėjo kuo ilgiau su ja būti, matyt jau spėjo prie jos prisirišti... Taaaaip, Kevinas labai greitai prisiriša prie kitų, bet prie nieko kito nebuvo taip greit prisirišęs, kaip prie Noros. Dažniausiai jis prie kito žmogaus prisiriša per kelias dienas, o prie šios merginos per... Gal kokią valandą. Nuu jis neskaičiavo, kiek laiko su ja bendrauja, bet žino, kad neilgai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Pir. 23 04 2012, 3:39 pm

Pajutusi Keviną dar arčiau savęs ir jausdama jo vėsų kvėpavimą sau ant kaklo, mergina nutirpo iš laimės. Jos veide šmėkščiojo šypsena ir viduje buvo šilta šilta. Kažkuo ją traukė šitas vaikinas, tarsi žemės trauka mėnulį. ir ji negalėjo paaiškint tos magnetinės jėgos, atsiradusios tarp judviejų. bet aiškinti jos ir nereikėjo, kol mergina jautė, kad jam taip pat gera su ja, kaip ir jai su juo.
- papasakoti? ką? - ilgai negalvojusi ji ėmė tauškėti apie prancūziją, apie meilės miestą paryžių, apie kraštovaizdį ir apie savo mėgstamiausias kavines, apie macaroons sausainius, apie šokoladą eifelio kavinėj, apie tobulą tenykštę kultūrą ir žmones.
- Būtinai tave ten nusivešiu. Kada nors, - naktyje pasigirdo jos skambus, lyg vėjo varpeliai, juokas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Pir. 23 04 2012, 4:40 pm

Kevinas spūstelėjo jos delnus, o tada jos ir savo rankas priglaudė prie jos pilvo. Kai Nora pradėjo pasakoti apie Prancūziją, jis lėtai užmerkė akis ir tai ką ji pasakojo, jis įsivaizdavo, kadangi lakią vaizduotę turi. Norai nusijuokus, Kevinas pramerkė akis.
-skamba viliojančiai,-kiek mieguistai ištaria, o tada atsitraukęs nuo jos, nusižiovauja, pakreipęs galvą į kitą šoną. Būtų prisidengęs ranka, bet dabar laikė Noros rankas ir visai nenorėjo jos paleisti..
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Pir. 23 04 2012, 4:49 pm

- Mažyliui laikas miegučio? - pasukusi galvą paklausė. balsas skambėjo švelniai, be pagiežos. ji ir pati būtų mielai numigus, nes tiek daug per pastarąsias dienas nutiko, o poilsiui laiko visai neturėjo. bet yra didesnė bėda nei miego trūkumas, jai nesinorėjo palikti Kevino, ir jau galvoj brendo planas, kaip čia padarius, kad abi bėdos būtų išsprendžiamos...
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   

Atgal į viršų Go down
 

Kriokliai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 515Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Swan's-