It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Kriokliai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Pir. 23 04 2012, 5:17 pm

Pabaigęs žiovauti, vėl atsisuko į Norą ir nusišypsojo jai labai labai miela šypsenėle, o ta šypsenėlė nebuvo dirbtina, ji gavosi savaime, tokia nuoširdi.
-Nee... Tiesiog Tavo balsas labai raminantis...-pripažino, tebesišypsodamas taip mielai.-galėtum sekti pasakas vaikučiams... Tau patinka vaikai.?-paklausė labai į temą..
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Pir. 23 04 2012, 5:57 pm

N šyptelėjo.
- Tu negirdėjai mano balso, kai susinervinu, - prunkštelėjo ir išlaisvinusi vieną savo ranką paglostė jo skruostą. šypsena nedingo iš veido
- vaikai? - akimirką susimąstė, - dievinu juos, - šyptelėjo atsidusdama ir nutaisė tokį klausiantį žvilgsnį, laukė ką apie tai pasakys kevinas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Pir. 23 04 2012, 6:02 pm

-Manau, kad jis tampa tada dar mielesnis,-nusišypsojo jai ta pačia miela šypsena,kaip ir prieš tai. Kai Nora paglostė jo skruostą, jis iškart nušvito kaip saulutė. Sulaukęs jos atsakymo, dar plačiau nusišypsojo, jeigu tai buvo įmanooma.
-Mes tikrai turim daug bendro,-nusijuokė, žiūrėdamas į jos akis, bet dėja, tamsoje nelabai ji matėsi .
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Pir. 23 04 2012, 6:05 pm

- Kai išgirsi, šitaip nesakysi, - parodė jam liežuvį ir pasislinko nuo jo. buvo labai nefainai atsitraukus, tačiau ji atsistojo.
- Kągi, gražuoli Kevinai, palydėsi mane namo? - šyptelėjo ir sukabino savo rankas. Jau kūrė planą, kaip pakvies jį pažiūrėt jos gražios bratz patalynės.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Pir. 23 04 2012, 6:08 pm

-Nemanaaau,-prisimerkė, bandydamas įsivaizduoti, kaip turėtų ji skambėti ir kaip ji atrodytų.. Jo vaizduotėj ji atrodė mielai, kitaip ir būti negali. Tingiai pasiražė ir nušoko nuo akmens.
-Taip, taip, miss pasaulis,-pavartė akis, o paskui nusijuokė,-aha, palydėsiu,-nusišypsojo jai ir apsidairė aplinkui, mąstydamas pro kur atėjo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Pir. 23 04 2012, 6:10 pm

Mis pasaulis? Pastebėjusi, kad Kevinas dvejoja, ji čiupo jį už rankos ir per tamsią, juodą, saldžią naktį nusivedė link rūmų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Antr. 01 05 2012, 7:23 pm

atkeliauja čia sau neskubėdamas, seniai prie krioklių buvo, taigi tiesiog grožisi vaizdu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Antr. 01 05 2012, 7:27 pm

Pasiduodama savo keistam įpročiui atrasti dar nelankytas, apleistas, grožiu ir ramybe išsiskiriančias vietas, angelė žingsniavo vis tolyn, aiškiai pernelyg nesirūpindama, kur šįkart ateis. Angelė atrodė lengvai išsiblaškiusi, kaštoninės garbanos nerūpestingai draikėsi vėjyje, akys žvalgėsi aplinkui. Ausis jau iš tolo pasiekė krentančio ir dūžtančio į akmenis vandens garsas, tad Merė tik paspartino žingsnį, kol netrukus prieš akis atsivėrė neįtikėtinai puikus vaizdas. Mergina pati sau trumpai šyptelėjo ir atsisėdo ant akmens. Primerktos akys įsižiūrėjo į krioklius, neilgai trukus ėmė niūniuoti kažin kokią ramią melodiją, o galvą akimirksniu užpildė ramios, palaimingos mintys. Aplinka labai maloniai nuteikė merginą, išsyk išgaravo visos negatyvios mintys, visi neramumai, visi rūpesčiai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Tr. 02 05 2012, 5:55 pm

Atpėdina su šypsena, seniai čia bebuvo, o tiksliau tik vaikystėje, dabar taip gera prisiminti tokią gražią vietą. Vaikšto, grožisi kriokliais ir uolomis, bet netyčia pradeda grožėtis ir čia besisukiojančiu vaikinu. Kaip kokia foto maniakė, išsitraukusi fotoaparatą, nufotografuoja krioklius, vėliau į kitą kadrą įpaišo ir vaikinuką, aišku jam to nežinant.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Tr. 02 05 2012, 7:48 pm

taigi apsidairo, pamato pora merginų, galvoja gal bandyt kurią nors užkalbint, taigi šiek tiek laiko stebi mergina su fotoaparatu, o galiausiai tiesiog prieina, - sveika,- taip mielai pasako, gi nesmagu vienam vaizdu grožėtis, kai gali grožėtis juo kartu su labai gražia mergina.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Tr. 02 05 2012, 7:55 pm

Išsišiepia iki ausų patraukdama fotoaparatą nuo veido, - Sveikas, - užsikabina savo mechanizmą ant kaklo ir draugiškai ištiesia vaikinui ranką.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Tr. 02 05 2012, 8:03 pm

išsišiepia ir pats, paspaudžia jos ranką ir tik tada dingteli, kad prisistatyt reikia, - aš Ethanas, - dar mieliau šypteli.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Kv. 03 05 2012, 2:33 pm

Vis dar besišypsodama spusteli jo ranką, kita ranka prilaiko fotoaparatą ir giliai, vos pastebimai įkvepia. - Malonu, Esthera, - taip pat prisistato ir paleidžia jo ranką. Jaučiasi nustebusi, kad ją užkalbino kažkoks gražuolis. Nepratusi ji bendrauti su visais, nes ten, iš kur atvyko, nelabai kažką panašaus ir galėtum padaryti. Bet kas be ko, jai dabar beprotiškai malonu. - Ką čia vienas veiki? - pasiteirauja, kad nepastatytų jo į nepatogią padėtį dėl tylos ar dar ko.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Kv. 03 05 2012, 4:42 pm

- man irgi malonu, - linkteli nežymiai ir žiūrėdamas į merginą atsako į jos klausimą, - hm.. Tiesiog užklydau į šią gražia vietą, - nusijuokia, - o pati kaip? Mėgsti fotografuoti? - kilsteli antakius iš kart klausimais apipylęs, nors klausimai tik du, bet who cares.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Kv. 03 05 2012, 7:47 pm

Jau norėjo žiotis ir patvirtinti bei palinksėti, bet apsigalvojo, nes meluotų. - Šiaip jau kadangi neturiu ko veikti, tai atėjau į vietą, kurią pamenu tik iš vaikystės, - trūkteli pečiais ir galiausiai išjungia fotoaparatą po tiek laiko.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Pen. 04 05 2012, 12:52 pm

- oh... įdomiai įdomiai, - linkteli, juk pats vaikinas čia pirmą kartą,so dar apsidairo kartą ir pažiūri į merginą kai ji išjungia, šypteli, - na o aš čia... Pirmą kartą, - dar taip tarp kitko pasako.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Pen. 04 05 2012, 3:06 pm

- Šaunu, galėsim paklaidžioti kartu, nes čia viskas labai pasikeitę ir nieko beveik neatpažįstu, - kreivai šypteli ir šiek tiek pasisukusi į krioklių pusę, užsimerkusi įkvepia oro ir šypteli niekam. - Tu vietinis? - paklausia pasukdama galvą į Ethaną.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Št. 05 05 2012, 2:23 am

- oh... sakai? o pasikeitę į gerąją ar į blogąją puse? - klausiamai pažiūri, bet tada nusijuokia, nes klausimas tikrai juokingas, - na... ne, visai neseniai čia atvykau, - šypteli taip gražiai, na ir vaikystėje čia buvo, bet neilgai, tai net neverta minėt.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Št. 05 05 2012, 2:31 pm

- Nei į gerą nei į blogą, vis tiek gražu kaip visada, - šypteli nuoširdžiai. - Nagi nagi, kažkas įdomaus, o kodėl būtent čia atvykai? - labai lėtai pradeda žingsniuoti priekin, tikėdamasi, kad ir vaikinas eis su ja, jog nereikėtų stovėti vienoje vietoje ir linguoti kaip girtam prie krūmo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Št. 05 05 2012, 5:36 pm

- oh...supratau, - linkteli sąmoningai, kada galėtų čia negražu būt. - na... hm... vaikystėje kažkada buvau čia, - išsišiepia, - o šiaip nežinau, gera vieta, ramu, - nusijuokia, gi tikrai jis labai ramiai gyvena, bent jau kol kas. Žodžiu kai mergina lėtu žingsniu patraukia priekin vaikinas eina kartu su ja, nes stovėti vienoje vietoje tikrai ne kažką.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Št. 05 05 2012, 5:48 pm

- Oo, vaikystėje? Nebuvome pažįstami? - paklausdama taip draugiškai uždeda jam ant peties delną, bet greitai nuima, aišku klausė juokais, nes tai praktiškai neįmanoma, juk vaikinukas turėtų būti už ją gerokai jaunesnis, nesvarbu, kad Esthera atrodo kaip aštuoniolikmetė. Vis dar negreitu žingsniu traukia kažkur link rytų tikriausiai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Št. 05 05 2012, 6:09 pm

- na manau prisiminčiau, - linkteli, - nebent labai pasikeitei, - nusijuokia, nes tikrai tokia gražia merginą prisimintų, pažiūri į tą jos delną, bet taip draugiškai išsišiepia, patinka jam ta mergina, - taigi, kur mes einam? - tiesiog eidamas paklausia, nors žino, kad jie tiesiog vaikšto.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Št. 05 05 2012, 6:16 pm

- Manau tu irgi per ryškus būtum buvęs mano atmintyje, nebūčiau pamiršusi, - šypteli, ir visai ji nesarkastiškai tai pasakė, nes jis pats dieviško grožio, o ji tai dar ir kaip pripažįsta. - Manau apeisime šį kelmą, tada nueisime į tų medžių zoną, aš padarysiu kokią nuotrauką, apsuksime aplink tą didelį krūmą ir sustosime ten prie suoliukų, kurie atveria nuostabų vaizdą į krioklius, - pasako taip lyg niekur nieko ir trūkteli pečiais, nors turbūt toks maršrutas turėtų nuskambėti juokingai išsamiai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Sk. 06 05 2012, 11:04 am

- tai va, reiškia mes ankščiau nebuvom susitikę, - linkteli, išsišiepia padaręs išvadas, žinoma mergina jo savimeilę pamylėjo tais žodžiais, bet nesakys garsiai gal. - oho.... Kaip išsamiai.... - nutęsia, - bet dabar tikrai žinosiu kur eiti, - nutęsia, nes prieš tai ėjo kaip ir nežinion, o va dabar viskas jam aišku, tikslas suoliukai prie krioklio.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Sk. 06 05 2012, 11:51 am

- Yea, - linkteli. - Na nebent tu prieštarauji tokiam maršrutui ir turi savo super duper pasiūlymą. Nors man turtų turbūt bet kas padoraus, - nusijuokia, o tas paskutinis sakinys atrodo toks tarp kitko, bet vis dėlto svarbus, o gal ir ne, juk mokėtų gintis jei kas ne taip, bet šiuo atveju ji pasitiki Ethanu, per daug mielas ir fainas atrodo.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   

Atgal į viršų Go down
 

Kriokliai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 615Pereiti prie : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Swan's-