It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Kriokliai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Pen. 06 04 2012, 7:42 pm

Nora dailiai paklapsėjo akutėm, tikėdamasis, kad jis kaip erelis iš tiek toli matys. Deja. Nenusisekė nei mirksėjimas, nei pažinties pradžia buvo vykusi, vandens jis neturėjo. Ji norėjo prieit prie jo ir vistiek susipažint, tačiau ji bijojo pasirodyt nemandagi ar kokia nors ten..kekšė, švelniai tariant. Pajutusi, kaip viduje pinasi įvairios mintys ir jausmai, kad viena jos pusė verčia atsistoti ir nueiti prie vaikino, o kita nedaryti nieko, Nora šūktelėjo dar kartą.
- O pleistrų? gal jūs gydytojas? - pati vos nesusižvengė iš paklaustos nesąmonės, bet gal taip ir yra? jis tada duos pleistrą ir kraujas liausis kapsėjęs ant bato galiuko.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Št. 07 04 2012, 11:24 pm

nereikalinga ji niekam tai ir gerai, daugiau niekam akyse nesirodys, niekas jos nematys, galės visi būt laiminga, nes Nikolės nebėra. net ir brolis ja nesirūpina, net ir jam nusišikt ant Nikolės, tai kodėl ji dar turi gyventi šitą menkavertį gyvenimą. atėjusi prie krioklio tiesiog atsisėda ant žolytės ir žiūri į tekantį vandenį. ašaros lėtai rieda skruostais. nenori gyventi, nieko daugiau nenori ir nieko jai nereikia, galėjo tas demonas ją pribaigt, būtų gerą darbą atlikęs, visi tikriausiai būtų paploję. galvodama apie savo sušiktą gyvenimą prigula ant žolytės ir užsimerkia. vat ilgam užmiega, gal ir su visam.
Atgal į viršų Go down
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Sk. 08 04 2012, 2:29 am

((labai atsiprašau, Erika.! Blemb, atkirto pc iš manęs, tik ryt prieisiu, nes per tel aš :s . Sorry, kad ilgai nerašiau :D))

Kai mergina vėl sušuko, jis visu gražumu, t.y. kūnu, atsisuko į ją ir nusijuokė.
-atleisk, aš ne gyditojas ir pleistrų taip pat neturiu,-sušuko atgal. Rimtai, gerai, kad jis pasisotinęs, nes panelei kraujas taip viliojančiai kapsėjo žemyn, tik ir prašės būt išsiurbtam... Adamas tik smarkiai papurtė galvą, kad nuvytų vissas tas mintis apie šios merginos kraują.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Sk. 08 04 2012, 8:33 am

(no probs;*)
Nora nusijuokė kartu su juo.
- Gaila, - šyptelėjo ir dar viena servetėle užspaudė menką žaizdelę. Nušokusi nuo to akmens, ant kurio sėdėjo, ji nuėjo prie vaikino ir ištiesė ranką.
- Aš Nora, - laukė, kol vaikinukas tą ranką paspaus, o mintyse rėkė ant savęs, kad vėl pradėjo keistą susipažinimą. ją tikriausiai traukė tik tie žmonės, kurie turi kažkokias paslaptis. nė ant vieno gero žmogaus nebuvo užkibus ji...
Atgal į viršų Go down
avatar
India Veronica Drake


•naudoju : sky ferreira
•parašiau : 11923

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Sk. 08 04 2012, 11:47 am

angelas, ieškodamas Nikolės, nusileido kažkur miško proskynoje ir lėtai nupėdino jos link. kol kas nekreipė ypatingo dėmesio į dvi jaučiamas auras netoliese, visas dėmesys buvo sutelktas tik į vieną tikslą. pamatęs tokios būklės merginą, vaikinas atsiduso, ir priėjęs prie jos atsitūpė. pirštais perbraukė jai per skruostą, ir lėtai patraukė vieną užkritusią sruogelę nuo veido. kažkaip nelinksmai jautėsi. Natahniel apglėbė ją ir lengvai, tačiau švelniai pakėlė ją nuo žemės. žengęs porą žingsnių su ja ant rankų, dingo..
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Sk. 08 04 2012, 7:11 pm

Nora gavusi sms žinutę atsiprašomai žvilgteli į vaikiną, su kuriuo net susipažint neturėjo progos.
- labai tikiuos, kad jūs daktaras, ir kai kitą sykį susižalosiu, padėsit man, - ji nusijuokė, apsisuko ir dingo tose kalnuotose vietovėse
Atgal į viršų Go down
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Sk. 08 04 2012, 9:39 pm

Yeah, kaip visada, Adamas užlagina pačiu netinkamiausiu laiku. Kai jis atsigavo, Noros jau nebebuvo. Adamas tik gūžtelėjo pečiais ir vėl atsisuko į krioklius.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Antr. 10 04 2012, 5:07 pm

Prasėdėjęs čia kokią savaitę, pasišalina. T.y. Išskrenda
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Pen. 13 04 2012, 9:08 pm

Na ir štai atsiranda čionais riteris, gražus, kaip iš pieno putos plaukęs, protingas, kaip modifikuota pelėda... Žodelyčiu pasprukęs iš rūmų teritorijos A' atsidangina prie krioklių ir klestelėjęs ant pirmo pasitaikiusio rąsto prisidega cigaretę. Palaimingai įtraukęs tirštų dūmų nužvelgia sodriomis spalvomis šviečiančią gamtą. Tyliai pasidžiaugęs visu tuo pasukioja cigaretę tarp pirštų svajodamas nežinia apie ką. Toks išplaukęs iš savęs atrodė gana keistai, sustingęs kažkokioje nenatūralioje pozoje ir spoksantis į vieną tašką.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Pen. 13 04 2012, 9:12 pm

O ir atblūdija čionai, vpš iš medžio iškirtus princesė.. ne nu.. atsikėlė, sugalvojo, va, kad jai reik ateit prie krioklių pafotkint.. Laimei dar savo mėgstamo kapučino sugebėjo nusipirkt. Tai va, tokia visa fainutė ateina čionai per pievas. Pamačiusi kažkokį vyrą.. jėz.. supratusi kokio jis ūgio, pasilydė biški, bet nesigilino labai.. visada taip. pati čiut iš po žemių šviečia, o akeles gano į aukštus kaip dangoraižius vaikinus. Apėjusi, rodos, visai iš kitos pusės negu sėdėjo Aidenas, padėjo savo kapučino puodelį ant akmens ir atsisėdo ant visai šalimais esančio. Iš savo stebuklingos tašės išsitraukia mylimiausią daiktą -fotoaparatą ir va primerkusi akutę, nufotografuoja krentantį vandenį. Keistuolė ji, bet nu ką čia.. negi verks ji dabar.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Pen. 13 04 2012, 9:20 pm

Beplaukiodamas kažkur savo galvos ertmėse kaipmat grįžta į realybę žmogėną užjautęs. Dėl savo tokios fakinosam prigimties ir galios irgi apturėjo tą jos pasilydimo jausmą, išssišiepė sau kaip bliūdas, kad moteriškei į akiratį užkliuvo. Pagalvojo, kad gal reiktų ignorą numest, gal žmogus visai bendraut nenori, bet ir taip muistos ir kitaip, veržias jo plepumas lauk nors tu ką. Galiausiai nesusilaikęs kilsteli galvą šiek tiek, vos į šaką jos nesutrina bet neesmė.
-Vienai merginai neasaugu slampiot miškais,-tokiu žemu prikimusiu balsu pasako, nors jis visiškai nedera prie jo nupezusio charakterio. Laimei moka kontroliuot save, tad atrodo ramus, netgi paslaptingas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Pen. 13 04 2012, 9:30 pm

Pasigroži vaizdu fotoaparate, bet nusprendžia, jog realiai vaizdas daaug geresnis. Gurkštelėja kavutės ir pasižiūri į tą dėdę. Ne nu rimtai.. kur ji vaikas ir kur anas, toks subrendęs, vyriškas.. nors nepasakysi, jog ir ji labai jau vaikiška buvo. Tokia gal biški beibifeisas, nu bet gražutė, nieko nepasakysi. Išgirdusi jo balsą, liežuviu perbraukė sau per lūpą, atitraukdama puoduką ir pažvelgia į jį savo didelėmis, išraiškingomis akelėmis.
-hm... ir kodėl ne? šiaip moku karate, bebrų nebijau.. - nutęsia tokia suprasdama, kaip eilinį kart peza.. dievaži.. kada ji išmoks normaliai kalbėt. Šyptelėja lengvai nurausdama ir nuleidžia galvą.. „bebrų nebijau“.. nu genijus ji. Augantis einšteinas beveik.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Pen. 13 04 2012, 9:38 pm

Nebemato Aidenas gamtos, bus tų krioklių, namuose čiaupą galės atsukt ir bus krioklys pats geriausias. Dabar sugalvojo pažintį naują užsimegzt, nori moterėla ar ne. Nors kita vertus jauna atrodo, policiją iškvies dar, pedofilizmu apkaltins. Kaip ir ne kažką būtų tokią reputaciją turėt. Išgirdęs apie karate bebrus prunkšteli linksmai ir pasisuka į ją. Žiū nėra, pasidairo nesusipratęs, nuleidžia galvą, o va ji sėdi kaip niekur nieko. Šiaip jau jis minimukų bijo, bet šita panašu, kad nebaisi nė kiek, žiūri tom savo katiniškom akim į jį, net nusišypso A' apsipatenkinęs visas.
-Jei ne bebrų, tai bent kurmių tai tikrai reiktų pasisaugot,-palinksi pats sau va taip genealiai išsireiškęs.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Pen. 13 04 2012, 9:45 pm

Jeigu tik Aidenas nedarys jai nieko blogo, t.y neprievartaus jos labai visomis prasmėmis, tai kur ji tau ten policiją kvies... gi priklausoma ji nuo vyrų ir vaikinų. Jų draugija visais laikais jai daug mielesnė buvo, negu merdžinų. Nu jo ta šypsena, tokia bauginanti biški, bet turbūt čia tik jai taip atrodo.. prigąsdino dabar, paranoja puola.
Išgirdus jo atsakymą kilstelėja antakius ir taip velniškai mielai sukikena, papurtydama nežymiai galvą. jėė. jai sekasi.. šitam mieste ji tikrai ne vienintelė tokia normoj pačiuožus.. patinka jai čia, patinka.
-O gal geriau tokių vyrų, kaip jūs? - atrėmusi alkūnes į kelius, pirštuku pamosikuoja ore, aiškiai, jį dar kart nužvelgdama ir sustojus ties jo akimis nusišypso pakreipdama galvą. Mandagi ji, nesitujina, labai.. nors šiaip reiktų pamiršt tai, nebe mažas vaikas, bet kur tau.. Vienoj rankutėj taip lengvai ore kraipo puodelį, o kita pasiremia smakriuką. Stebi vyrą.. mažum anas tikrai koks prievartautojas, nors.. tikrai nepasakytų ji to.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Pen. 13 04 2012, 9:56 pm

Darys nedarys neaišku čia, su tokiu visiškai kiauru stogu jo niekad negali žinot. Be to gi nebūtų gal taip jau ir blogai, jei Adelė priešingos lygties kompaniją mėgsta. Nors kita vertus kompanija kompanijai nelygi, nes pėvėzė tokia laik Aideno išvis į jokias normas netelpa, žiū šoks su kokiu kapokliu vytis arba šypsosis maloniai ir linkčios kaip niekur nieko.
Panašu, kad sutampa jų ten kažkokie laukai, abu svaigsta, tai matyt sutars jei vienas kitam smegenų su savo nesąmonėm neišplaus.
-Vyrų taip, bet ne tokių, kaip aš,-pasako taip ramiai, o po to topteli kad kažkaip ne taip nuskambėjo. Dar pagalvos mergaitė, kad gėjus jis. Ne tai, kad jis gėjų nemėgtų, jie jam nekliūva, bet link moterėlių vistiek labiau tempia.
-Tai yra aš nepavojingas, be to nesikreipk į mane jūs, nesu toks senas,-pakomentuoja atsitiesdamas, mat prieš tai sėdėjo sukumpęs. Įdomu paliko jam kaip atrodytų jei jie abu atsistotų. Greičiausiai, kaip pingvinas prieš skruzdėlę.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Pen. 13 04 2012, 10:04 pm

Sėdi vėpsodama į jį, o galvėlė tokia tuščia, kad Sacharos dykumoj, turbūt, daugiau gyvybės. Sugeba atsijungt nuo visko ir susitelkt ties vienu dalyku.. tačiau labai retai. kapokliu sako.. parodys tada Adelė savo karate sugebėjimus ir.. turbūt verks kur nors kamputį, kad tik anas jos nemuštų. Nors šiaip, mielas ji padaras, sugeba nuteikt asmenis į teigiamą pusę.. ar bent trupučiuką nuramint. Išgirdus jo tą frazę, kilstelėja antakius ir pakreipia antakius, aiškiai, suprasdama, kad jis gėjus.. ne nu ji irgi nediskriminuoja jų, bet nu nepatinka jai.. nors kaip draugučiai.. kodėl ne.
-Ooh, gerai.. atsiprašau, - pavarto akutes, kad čia nesitujino dabar iš kart ir dar gurkštelėja savo kapučino. - bet ką čia tada veiki vienas..? m? - kilstelėja antakius pastatydaba puoduką šalia tašės ir pažvelgia į jį vėl. Nužvelgia vėl jį taip nežymiai.. nu aukštas šitas.. nenormalu.. būtų očin karšta, išsilydytų turbūt, bet.. nu kaip atrodytų, su galvele į krūtinę galėtų anam daužyt ar į saulutę, esančią čiut virš skrandžio, bet jėz. negi čia daug. Išsilankstomą kėdutę atsineš ir atrodys puikiai. Kiek pasisuka į jį labiau , taip ištiesdama savo, kad ir neilgas, bet tobulas kojytes. Ranka perbraukus per plaukus, pažvelgė į dangų ir tuomet vėl sugrįžo ties tuo seksualiu dieduku. Nu patyrė turbūt meilę iš pirmo žvilgsnio..
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Št. 14 04 2012, 9:26 am

Jo galvelėj irgi kažko ne naujų visatos dėsnių formulės plaikstos, bet skriaust Adeliūtės irgi nesiruošia. Gi gėrio įsikūnijimas yra, nors pats galvoja, kad jis ligoninėj su serijinių žudikų vaiku buvo supainiotas. Arba šiaip karma užpuolė, nes praeitam gyvenime būdamas katinu primyžo ant kilimo. Taip ir galvojo vaikas, kad liks ne taip suprastas, nors tikėjosi, kad supermačo atrodydamas į skaisčią mėlynųjų pusę neužneš. Deja.
-Tai kad nėra už ką atsiprašyt,-vypteli atsigaudamas po niūrių savo egzistencijos atsiradimo minčių. Šyptelėjęs tokia šypsena, kad net ponas bebras pavydėtų, lyg niekur nieko nužvelgia merginą nuo, iki. - Bėgu nuo kasdienybės,-ramiai atsako, įvertinęs, kad ji negrėsminga ir kapoklių nesinešioja. Bet va kojytės iš tiesų gražios, ne kreivos, kaip daugumos kitų varguolių. Įdomu kaip atrodytų iš arčiau, kad ir apsivijusios jo liemenį... stop. Neskaitant to fakto, kad jis kokių milijardų metų senumo, kalbant apie fizinę išvaizdą jam trisdešimt penki, juk šita mergaičiukė jam į dukras tiktų, bet kad Aidenas jokio padorumo neturi, tai toliau fantazuoja.
Nužvelgęs kavą jos rankoje, vėliau kažkur šalimais esantį fotoaparatą nebeklausia ką A' čia veikia, nes ir taip akivaizdžiai matosi. Prisiminęs, kad neprisistatė krenkšteli, galvodamas koks nemandagus pasidarė.
-Aidenas,-paprastai pasako, gaila, kad nepasigirdo trimitų garsai įeinant karaliui arba kažkas panašaus į stot teismas eina.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Št. 14 04 2012, 10:20 am

Ji gal ir nebuvo su serijinių žudikų vaiku supainiota, bet kad iš medžio kažkokio į šitą visatą iškrito tai tikrai.. nors neaišku. Akutėm tokia faina visa stebi šitą vyriškį ir pamačius jo žvilgsnį, čiut čiut kilstelėja lūpų kampučius, nenulaikydama šypsenos. Nu ką.. smagu gi, kad ne tik veidrodžiui ji graži ir faina.. nors dėl pastarojo dalyko, būtų galima ginčytis.
-aa.. ir ką jau tau blogo kasdienybė padarė, mm? - nutęsia taip gana smagiai išsiviepdama ir suklapsi akutėm, visa faina kaip teletabių saulelė. Tai nieko nieko.. Kadangi jos tėvukas jau gerokai perlipęs ketvirtąją dešimtį, kažkaip nesuka galvos.. kitų į savo tėvus nepaišo. Ypač, kai šitas dar taip gana jaunai atrodo.. nu ne penkiolikinis, bet trisdešimt penkių irgi neduotų ji.
Sukasi galvelėj įvairiausios mintys .. gražios lūpos pas tą vyrą.. net netvardo savo minčių, nes jau seniai įsitikino, jog tai daryti beprasmiška.. visada drovus vaikas atrodė, bet jau galvelėj mintys.. išverstų iš klumpių ne vieną.
-Adelė, - kilstelėja rankutę taip pusę lūpų šyptelėdama ir pakreipia galvą. Aidenas.. įdomus vardas truputuką.. kaip čia nepamiršus, kai galvelėj tokie vėjai kartais švilpauja. Bet gal nepamirš. Pasitiki savo jėgomis. Nesidrovėdama akutėm bėgioja jo veidu, nesigilindama, jog tai, turbūt, trupučiuką nemandagu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Št. 14 04 2012, 10:44 am

Kai vyriškis apskritai moterims silpnybę jaučia, tai visose kažką gražaus atkapsto, nors į pastarąją pažiūrėjus tikrai ne vienas ir ne du dalykai gražiai šviečia. Pasistengė tas tėtukas su mamyte, ką ir bepridursi. O kad faina tai ir taip matos, bebrų grėsmę ne kiekviena šitaip šaltakraujiškai vertina, o ką jau kalbėt, kai tom didelėm gražiom akelėm ale nepastebimai reviziją per jį padaro. Tokiais momentais ir atgyja instinktas griebt moteriškę už plaukų ir vilkt į urvą... gerai gal ne būtinai už plaukų ir ne būtinai į urvą, bet vis tiek.
-Atsakingos pareigos,-miglotai atsako. Gi nesakys, kad Dievu būt tai ne šiaip sėdėt obelyje ir stebėt, kaip žmogeliukai laimingai veisiasi. Reikia kartais jiem veistis ir padėt arba priešingai - įsiterpt, kaip dideliam, piktam tėčiui ir išbart, kai nesinaudoja prezervatyvu. Bet kad ir norėtų pasakyt, negalėtų, mat jei A' sužinotų visą tą stuff, tektų varkšei atmintį pratrint, kas visada yra nesveika, nes po vaikšto, kaip daržovės net savo triūsikų dydžio nežinodami.
-Malonu susipažinti,-tarsteli ir pakilęs visu savo ūgiu ir smūgiu prieina prie jos, taip galantiškai paima kilsteltą rankutę ir pakšteli į ją. Tuomet mirktelėjęs grįžta atgal į savo vietą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Št. 14 04 2012, 11:10 am

Šitas, gal ir nebuvo didelis gražuolis, bet jau seksualus.. jau seksualus, kaip bala žino kas, kad net nerasta žodžių. Taigi, bebrai jos draugučiai.. papozuoja jai kart nuo karto, su savo plačiomis kaip kastuvas uodegėlėmis.. jeigu dar išgertų ko nors, tai gal anie su ja ir šnekėtis pradėtų.. bet kadangi vengia gert, tai dar kalbančio bebro negirdėjo.
Į urvą sako.. negalima gi šitaip elgtis su moteriškėm. Už rankutės ir į lovą - dar pakenčiamas variantas. Nors šitą merdžiną, reikia mokėt prisijaukint.. kaip mažytį tigriuką ar panašų katuką. Jeigu tik moka vaikinas prie jos prieit.. tada būna jau labai smagu abejiems.
-aa.. suaugusiųjų gyvenimas, - palinksi porą kartų smagiai šyptelėdama ir galiausiai tyliai, žaismingai nusijuokia. Nors jau mergaitė aštuoniolika metelių perlipus, bet nesijaučia ji didele, nors tu ką. Amžinas vaikas krč. šiaip smagu jai labai ir su neištrinta atmintimi, taigi gal tiek to.. graži ji ir be to žinojimo, jog šitas seksi dėdė yra Dievas.
Anam atsistojus taip tikrai neakivaizdžiai nužvelgia jį ir nusprendžia, kad prie jo geriau net nesistos, nes bus per daug .. per daug žiauru. Nors jėz, jin ir prie dvimetrinių dievukas jaučiasi.
-man taip pat, - taip maloniai nustebinta šyptelėja, nes nu retai sulaukia tokio gesto.. o ji juk priklausoma nuo tokių visokių džentelmeniškų dalykėlių. Taip taip.. ne į tą epochą vaikas įkrito.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Št. 14 04 2012, 11:32 am

Tai va, ko gyvenime daugiau reikia? Seksualus ir aukštas - daugumos moterų svajonė, tad A' savimyla būdamas tikra dovana save ir laiko. Nuleis kada nors kas nors jį ant žemės, bet dar kol kas paskraidys padebesiais Adonį vaidindamas. Bet bebrai vistiek rimtą konkurentą kurmį turi. Jų lepcės, išvis kaip ekskavatoriaus tie samčiai, ne tai, kaip vargšų bebrų kastuvėlis. Vienintelis anų pranašumas, kad dantys įžymūs ir mėsa valgoma, o šiaip nėr ko lygintis.
O ko jau ne į urvą. Išlepintos merginos šiais laikais, anksčiau užtekdavo merginai kokį narcizą į plaukus įsekt ir jau dėkinga liks visą gyvenima, o dabar mašinos, namai havajuose, kojinės naujos ir vis tiek sako, kad dovanų per mažai dovanoji, dėmesio neskiri. Nesupaisysi ten jų.
-Suaugusiųjų...-pavarto akis. Greičiau fosilijų jo atveju, bet tiek to. - O pati dar suaugusiūjų gyvenimo negyveni?-kilsteli antakį išsitraukdamas iš kišenės cigarečių pakelį. Susižvejojęs vieną stebuklingąją lazdelę atkiša pakelį merginai, nors nelabai mėgo cigaretes žmonėm siūlyt. Vėžys ir visa kita, bet gi neatimsi ir vargšų mirtingųjų nors tokio malonumo, gi ir taip varguoliai be pramogų yra.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Št. 14 04 2012, 11:59 am

Nu dar nieko būtų, jeigu širdį toks vyras turėtų ir nebūtų.. cinikas. Bet moka Adelė ir sutokiais susitvarkyt, nebėda. Kojas nukirs kas nors ir nusileis saulelė, bet nu ką.. Ir dar kurmiai nė velnio nefotogeniški, nes akutės siauresnės už kiniečių ar japonų. O jeigu dar koks iš vakaro gėręs gi vpš nemato, kur tas objektyvas. Tad, team bebrai.
Kokios dar išlepintos.. kai adelei, tai tas narcizas daug fainesnis, negu kokia mašina.. nu nebent skalbimo, nes pastaroji josios baigia pareit, bet ir šiaip.. graži ji ir taip. O va narcizas ar šiaip koks mielas, nedidelis poelgis.. sujudintų viską viduj, kaip didžiausias drebėjimas. Romantikė gi ana yra, nereik iš jos per daug tikėtis, barakudos savybių.
Išgirdus klausimą, pakreipia galvą taip gana mandrai papūsdama lūpas, lyg mąstytų. Gi jeigu ana nepasimaivytų.. kiltų bebrų ir kurmių karas.
-neitin, - žaviai suraukusi nosiuką pakraipo galvą. Norėjo pridurt „visomis prasmėmis“, bet, laimei, susilaikė. - neturiu nei darbo, nei vaikų, nei vyro, nei dar kažko, ką turi suaugę žmonės, - gūžtelėja lengvabūdiškai petukais ir šyptelėja. Anam atikišus jai pakelį cigarečių, primerkia akeles. - ačiū, graži aš ir be cigaretės, -nusišypso kaip teletabių saulutė ir taip nekaltai gūžtelėja petukais dar. Už sveiką gyvenimą ji.. nors iš tikrųjų, tiesiog nepatiko jai tai. Kartais, per kokį baliuką - neatsisakydavo, tačiau šiaip, buvo pripratusi to vengti. Tiksliau, taip buvo ją išmokę tėvai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Št. 14 04 2012, 12:17 pm

O kam reikalingas vyras su pakirsta dalim augančia arčiausiai žemės? Jau geriau nusipirkt rastą kokį, nors tupėtų kampe sau ramiai ir gražiai atrodytų, ne taip, kaip musėm apėjęs tingus vyras. Na tiek to, jauna dar, pasitaisys, gyvenimo esmę supras. Visas grožis natūralume slypi ir nuotraukos nepozuojant visada gražiausios išeina, tad kurmiai geresni nei tie parsidavėliai šavalkos bebrai, kurie kaip ciūcikai iš laimės, kad dėmesio gavo, savo kastuvėliais žemę daužo drebėjimus sukeldami.
Tai gerai, kad solnyškai tik narcizų reikia, bus kažkada nepakartojama žmona ir pigiau už žiurkėniuką išlaikymas atsieis. Duodi pusę vištos kojos, o ji tau tortą sugebės iš to iškept, dar skalbenkę nupirksi ir žiūrėk vaikščiosi kiekvieną dieną drabužiais kaip naujais, su perwol išplautais. Reikia Aidenui iš kokios šakos žiedą padaryt ir pasipirš, bo nugvelbs kas tokį aukselį net sumirksėt nespėjus.
-Nu vaikų ir vyro aš, kaip suaugęs irgi neturiu,-pakomentuoja. Oj tie stereotipai, gadina visą suaugusio žmogaus vaizdą. Juk tokie dėdės kaip jis išvis linksmai gyvena, nedirba faktiškai niekur, bet pinigai taupyklės, kaip nelytiniu būdu besidauginančios ląstelės gaminasi, tiks spėk imt.
-Tiesa, graži,-šypteli tokia rawriška šypsenėle ir prisidega cigaretę. Įtraukęs tirštų dūmų kurį laiką palaiko ir išpučia, kaip žiedo formos dalykiukus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Št. 14 04 2012, 12:29 pm

Taip taip, paūgės, supras visas gyvenimo tiesas ir tai, jog geriau pasipūtęs savimyla vyras, negu musėm apėjęs.. Jauna dar. Jeigu tik tai Aidenas pasakytų garsiai, iškirstų Adelė jį kai vaiką, turbūt. Negalima šitaip ant bebrų stumt, šavalkom vadint. gi neparsidavinėja jie kokiame raudonųjų žibintų kvartale...
Jeigu ji nereikalauja daug, nereiškia, jog jai daug nereikia.. didelis kiekis dėmesio, turbūt, pačiam vyrui morališkai labai daug atseis. Gi ji kaip katanukas. Negauna dėmesio - darosi pikta ir išskečia savo nagiukus. Taip taip,tegu peršasi, nemiega.. tik bėda, kad ji pati mano, jog vestuvėms dar biški per jaunutė.. tačiau, juk nuomonę galima pakeist.. taip.
-Nori pasakyt, neturi savo išrinktosios? - kilstelėja antakius taip nepasikuklindama ir šyptelėja smagiai taip. Eech.. daug seksualių laisvų vyrų šitam mieste.. reiks pačiai susiimt ir nusikabint kurį nors.. kad ir šitą. Nors šitas, gal trupučiuką per didelis.. bet ai, prie gerų norų viskas įmanoma.
Tai čia toks paprastas Aideno gyvenimas vien dėl to, jog jis Dievas.. o jie juk.. nežmonės vis dėlto.
-oow, ačiuką, - tokia irgi visa murmur atsako ir kiek garsiau nusijuokia tuo savo mielu bei nepakartojamu juokučiu, nuo kurio ir pačiam juoktis noras ateina. Stebi kaip jis rūko.. Nu priduoda vyrams cigaretė seksualumo arba ji tiesiog.. kažkokia ne tokia. Nors.. nieko nuostabaus nebūtų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Št. 14 04 2012, 12:49 pm

Taigi va, mokėsi savimylai ragus aplaužyt ir turėsi nuosavą rojaus sugyventinį. O jiem juk daug nereikia, numeti kokią frazę "koks tu šiandien žavus, kaip tu mane užvedi...." ir bus visas tavo, kaip parsidavėlis bebras, kuris tebūnie ne raudonų žibintų kvartale, bet kokiam paupio kabake parsidavinėja šiepdamas savo zūbus ir tikėdamasis, kad kas kokią medinę šakutę numes.
Savaime suprantama, kad moteriškei dėmesio reikia, visgi juk mergina, ne Merė Popins kokia, kad tik neduok kalbėt duok puodą į rankas ir psichiškai nestabilių vaikų į draugiją. Mylėtų tokią Aidenas, ne Merą Popins žinoma, o va tokią, kaip Adelė, tik va bėda, kad jam kitų moterų gaila, negi atimsi iš jų tokį malonumą, kaip galimybę nors nakčiai gaut tikrą dievą į lovą, ar virtuvę, ar ant grindų, ar dar kur jom norisi.
-Būtent tai ir noriu pasakyt,-tarsteli išpųsdamas dūmus. Kažkada senai, senai, turėjo žmoną ir net ne vieną, bet kaip tyčia jos visos žmonės buvo ir senatvėje numirė, kaip ir vaikai, tai ne kažką, dabar per Vėlines turi nemažai kvietkų visokių pripirkt. Bet ir pliusų savų yra, savom akim matė, kaip bjaurybės uošvienės užsilenkė, o tai tikrai nemenką malonumą teikia.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   

Atgal į viršų Go down
 

Kriokliai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 215Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Swan's-