It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Kriokliai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Tr. 13 06 2012, 6:12 pm

-Girdėjau tą tavo klausymą - ganėtinai greitai linktelėjusi galvą žengia kelis žingsnius link jo sukryžiavusi rankas ant krūtinės. - Tai tu manai, kad aš tau neištikima... - kiek nutęsusi prikanda lūpą ir apsižvalgo, ne ko nors ieškodama, o dėl to, kaip tai galėtu šiek tiek nusiraminti. - Mano elgesys, ką aš darau? - skėstelėjusi rankomis visą savo kūno svorį perkelia ant vienos kojos. - Tai kad stoviu čia, o neesu prie tavęs jau reiškia, kad neesu ištikima. Gal pats, dabar nulėkęs ten... ką aš žinau apie ką mastai, gal tu man esi neištikimas, galiu tą patį pasakyti - dabar jau ganėtinai įpykusi pasako ir pasistengia nusiramint, nes pyktis ima viršūnę, o dievams tai nebūdinga.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not

•naudoju : *
•parašiau : 2718

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Tr. 13 06 2012, 6:20 pm

Jis iškvėpė orą. Jam darosi dar sunkiau čia stovėti. Jis papurtė galvą ir atsirėmė į tą medį. Jis nemėgo artumo, nebent tai būtų Violeta. Bet dabar jis norėjo dingti. Pasislėpti taip gerai, kad niekas jo niekad neatkastu. Apsilaižo dantis, po lūpomis. Nenori jis to daryti, bet tas siutas kuris jį lankė kelias dienas, tiesiog.. įsiveržė. Jis negalėjo jo ilgai išlaikyti. Dabar jis būtų sunaikinęs visą pasaulį, arba bent jau save. Jis užsimerkė, įkvėpė oro. Girdėjo jos žodžius kaip per miglą. - Aš negalėčiau. Pati žinai,- tarė jau ramiu balsu. Vis dėl to neprarado savo gebėjimo nusiraminti, na bent jau keliom minutėm . - Gi pati žinai, kad aš... nekenčiu žmonių draugijos,- tyliai tarė. Greičiau sau nei jei. Jis atsimerkė. Tos akys lyg susmigo į Violetą, bet tada jis nukreipė žvilgsnį kitur. Negalėjo. Jis negalėjo to daryti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Tr. 13 06 2012, 6:33 pm

-Tai kodėl manai, kad tai daryti galiu aš? - bakstelėjusi pirštu į save nežymiai pavarto akis taip pat papurtydama galvą. Beviltiškai. Galiausiai susiima už galvos ir nusisuka nuo Felixo nuspirdama dar vieną akmenį žemyn. Ji stengėsi nusiraminti, kalbėti ramiai kaip ir visada, tačiau negalėjo. Dabar ji iš vis negalėjo būti rami, nes žinojo, kad žmogus, kurio ji besąligiškai pasitikėjo, nepasitiki ja ir iš vis kaltina ją neištikimybe, nors nei dievams nei žmonėms nėra valia būti su paprastais žmonėmis. Žmonės ir jie... du atskiri pasauliai, visiškai kitokie, tad nėra nė kalbos apie buvimą su jais. - Ne nežinau... - galiausiai tarusi vėl atsisuka į jį. - Nežinau ką tu gali ir ko ne. - Vėl kiek pakraipiusi galvą suspaudžia lūpas stipriai į vieną liniją. - Nežinau, dabar tai jau tikrai nežinau. - tvirtu balsu pasakiusi vis dar žiūrėjo į Felixą, tačiau kai šis į ją pažiūrėjęs nusuko žvilgsnį šioji padarė tą patį. Širdis plakė kaip pašėlusi, iš nervų, iš meilės, iš nevilties ir galiausiai sumišimo, dėl visko. Dabar ji buvo pasimetusi kaip niekada, nes nežinojo nei ką besakyti ar juolab ką bedaryti.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Tr. 13 06 2012, 6:41 pm

- Gerai . Pasiduodu,- suspaudė lūpas ir patraukė rankas nuo savęs. Jis nebemoka pykti. Tai ne jam. - Jei nežinai. Tai tu vienintelė kuri sugebėjo mane prisipratinti. Prie tavęs vienintelės aš būnu kitos. Tu ne paprasta. Tu .. tiesiog pasaka ne deivė. - jis atsiduso. Jis liejo širdį jai, bet net nemanė ar ji supras jį. - Tu vienintelė,- gūžtelėjo pečiais. Jis vos tvardėsi nepravirkęs. Taip jis tai pripažysta. jis skystas. Bet jis toks. Tiesiog toks. - Tu vienintelė, kuri mane supranti, tik tu vienintelė,- jis atsiduso ir nuleido akis.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Tr. 13 06 2012, 6:46 pm

Klausėsi visų jo žodžių nusisukusi nuo jo. Ji žiūrėjo kažkur į tolį, o galvoje švilpė vėjai. Rodos negirdėjo nei vieno jo žodžio. Protas sakė "nesiklausyk"" Širdis... širdis per daug greitai plakė, kad iš vis pasiųstu jai kokius nors jausmus. Iš tikro ji girdėjo kiekvieną jo žodį ir ne šiaip girdėjo, kiekvienas jos žodis tarsi įsirėžė jai į odą sukeldamas didelį skausmą širdyje. Jis ją mylėjo, ji jį, tačiau... visada atsiranda tas tačiau. Jei jis dabar iš niekur nieko mano, kad ji jam neištikima, tai kas bus jei bus didesnis pagrindas tam manyti? Ji matė, kaip jis tvardosi, tačiau bet kada gali ir nesusitvardyti. - Tuomet kodėl manai, kad man su tavimi ne tas pats? - vis dar nežiūrėdama į jį paklausia, ramiu ir rimtu balsu.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Tr. 13 06 2012, 6:50 pm

Jis sukando dantis. Ašaros jau kaupėsi akyse. Jis sukėlė ginčą. Jis turi jį pabaigti. Be reikalo kėlė sau skausmą. Jis užsimerkė ir nurijo seilę. Jis manė, kad ji negirdi, tad pasidavė. Tiesiog skaudžiai atsisėdo ant žemės. Prie savęs priglaudė kelius ir paslėpė veidą juose. Rankas užsidėjo ant galvos. Dabar jis taip norėjo išnykti. Tiesiog išnykti. Nepalikti nuoskaudų ar prisiminimų. Jis pakėlė veidą ir pažiūrėjo į ją. Tuo momentu skruostu nuriedėjo ašara. Vienintelė ašara. Jis grietai ją nusivalė. - Tiesiog. Aš geriau ... patylėsiu,- tarė tokiu ale ramiu balsu. Atrodė kad tas balsas tuoj užlūš. Jis jau norėjo skleisti sparnus, bet susilaikė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Tr. 13 06 2012, 7:01 pm

"kvėpuok, tiesiog ramiai ir giliai kvėpuok" Jos mintys sukosi apie tai, kaip neišvirsti iš kojų, nes dėl pykčio jai ėmė trūkti oro, o nebūtu nieko gero, jei ši neišlaikiusi lygsvaros nukristu nuo krioklio, todėl atatupsta atsitraukė nuo krioklio krašto kelis žingsnius, bet į priešingą pusę nuo Felixo. Ji pati nežinojo ką jam besakyti. Jautė atmosferoje besipainiojančius jausmus, jų jausmus vienas kitam. Pačiai Violetai rodos krūtinė plyš pusiau, uždus vietoje jei dar labiau susinervins, tačiau būti rami ji negalėjo. Ji ne tokio ramaus charakterio kaip Feliksas, ji ne degtukas kurį uždegęs gali užpūsi, ji tartum nenumalšinama liepsna. Lengva uždegti, bet sunku užgesinti. Taip ir su jos pykčiu. Galiausiai kai kiek pritrūko oro ji klestelėjo ant žemės taip pat prisitraukdama prie krutinės kelius. Jos kvėpavimas pagreitėjo, o širdis ėmė dar greičiau plakti, tačiau mintys ji vis dar save ramino.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Tr. 13 06 2012, 7:05 pm

Jis suprato kad jai reikia laiko. Jis papurtė galvą ir visiškai išsitiesė. Be reikalo. Viskas be reikalo. Ką sau manė Feliksas užvėlęs šitą ginčą. jis giliai įkvėpė oro ir apsidarė. Jam buvo sunku. Atrodė jog žemė jį traukia į savo gelmes. Jis būtu nesipriešinęs, jeigu dabar pat susmegtu į žemę. Jis išskleidė sparnus, jais pamosikavo, kad atsigautu po ilgo laiko, jų nenaudojimo. Jis atsiduso. Paskutinį kartą pažiūrėjo į Violetą. Tai per jį ji tokia.. pikta ir sužlugdyta. jis dar kartą papurtė galvą. Jis pats save griaužė dėl to, Jis ranka perbraukė sau per plaukus.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Tr. 13 06 2012, 7:15 pm

Violeta girdėjo kaip Feliksas išskleidė sparnus, jais sumosikavus net pagalvojo, kad jis išskrido, tačiau neatsisuko, ne dėl to, kad nenorėjo matyti jo, o dėl to kad jai buvo bloga, bloga nuo visko. Jei ji būtu žmogus, ko gero ją reikėtu vežti į patį morgą, nes širdis jau seniai būtu sustojusi. Ji tyliai vis dar gaudė orą stengdamasi nusiraminti, gal po kurio laiko ir pavyks, tačiau ne dabar, dabar ja reikia jėgų vien tik atsistojimui. Ji užsimerkė, nes nuo žiūrėjimo į tolį visas vaizdas raibuliavo akyse. Šioji įrėmė savo kaktą į kelius giliai atsidusdama bei stipriai užsimerkdama.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Kv. 14 06 2012, 8:06 am

Gerai. Jis suprato. Jam ne vieta čia. Jis suplasnojo sparnais ir užskrido ant aukščiausio medžio. Ir pasislėpė tarp lapų. Tyliai ir atsargiai plasnojo sparnais, kad išlaikytu pusiausvyrą. Jis nenorėjo jos skaudinti, bet norėjo pažiūrėti ar ji pasiges jo ar ne. Jei ne.. tiesiog reiškias jiems nelemta būti kartu. Jis atsisėdo ant šakos ir suglaudė sparnus. Žiūrėjo į Violetą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Kv. 14 06 2012, 10:50 am

-Felix... - galiausiai taria, bet ne itin garsiai. Jaučia ji, kad jis vis tiek šalia, tik šiek tiek toliau nuo jos. - Ateik čia - vis dar tokiu pat tonu taria ir pakelia galvą nuo kelėnų. Akyse vis dar kiek raibuliavo, todėl, norėjo, kad jis būtu šalia jos, gal tada ji bent kiek pasijaus geriau. Visas tas nesusipratimas, kaip reikiant privertė ją susierzinti, o dabar laikas, viską baigti.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Kv. 14 06 2012, 10:57 am

Jis atsiduso ir užsimerkė. Vėl suplasnojo sparnais. ir nusileido labai jau grakščiai, netoli Violetos. Jis sukando dantis. Akys buvo pilnos meilės, bet ji blanko. Ne meilė jai, bet jo akys. Jis nurijo seilę ir pažiūrėjo į jos plaukus. Visgi jis stovėjo jai už nugaros. Norėjosi ją apsikabinti ir priglausti ją prie savęs, bet bijojo tai padaryti, nes nežinojo kaip ji sureaguotu į tai. Jis atsiduso.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Kv. 14 06 2012, 11:31 am

Išgirdusi jo sparnų suplasnojimą ir atodusį už nugaros Violeta pamažu atsistojo, pasisuko į jį ir kiek svirduliuodama nuėjusi prie jo jį apsikabino. Tiesą sakant, net neapsikabino, prisispaudė taip kaip niekada. Širdis plakė per daug stipriai, kad mergina galėtų ką nors daugiau pasakyti.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Kv. 14 06 2012, 11:41 am

Jis suglaudė sparnus, bet jų neslėpė. Jiems reikia treniruočių. Jis žiūrėjo, akimis ryjo kiekvieną jos judesį ar raumenėlių įsitempimą. Jis jautė ir girdėjo kiekvieną jos širdies stuktelėjimą. Atrodė kad pasaulis aplink jį mirė. Viskas nutiko. Tik Violeta,jos širdis ir jis. Kai ji prisiglaudė prie jo, jis apsikabino ją ir viena ranka glostė tos nuostabius plaukus. Pats negalėjo kalbėti, per sunku. Jis pats atsipalaidavo, kai kūnas atpažino Violetą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Kv. 14 06 2012, 11:47 am

Apsikabinusi Felixą kvėpavimas kiek sutolygėjo, tačiau širdis vis dar nenurimo. Akyse vis dar mirguliavo, todėl jai buvo sunkoka stovėti, tačiau kai F. ja buvo apsikabinęs ji jautėsi kiek tvirčiu. Laukė, kol šis ką nors pasakys, tačiau suprato, kad to nebus, bent jau dabar. Pati net neįsivaizdavo ką reikėtų pasakyti.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Kv. 14 06 2012, 11:56 am

Jis kvėpavo lygiai ir giliai. Mintis jog tai per jį ji taip jaučiasi, jį žlugdė. Jis girgždančiu balsu tarė. : - Aš atsiprašau. Neturėjau to padaryti..- ir jo balsas užlūžo. Širdis nusirito į kulnus pagalvojus, jog ji jam neatleis. Jis bijojo to, kad ji gali jį palikti neatleidusi jam. Jis nurijo seilę. Akys klaidžiojo visur. Lyg ieškodamos už ko užskibti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Kv. 14 06 2012, 12:02 pm

-Stovėjo ir klausėsi jo žodžiu, nežinojo ką atsakyti. Toks užsipuolimas jai nieko gero nereiškė. Ji nežinojo ko dar galės iš jo tikėtis, tačiau už tai ji negali tiesiog pykti ar tiesiog taip lengvai jo paleisti. - Tu manim ne be pasitiki.. - ganėtinai tyliu balsu tarusi kiek atsitraukė nuo vaikinuko.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Kv. 14 06 2012, 12:06 pm

Jis patraukė rankas nuo jos ir pažiūrėjo į dangų. Lyg tikėdamasis pagalbos. Jis atsiduso ir pažiūrėjo į Violetą. Širdis jau rimo. Jo veidą vėl uždengė ledinė kaukė. Jo veidas lyg užšalo. Nebesimatė jo emocijų. Akys tapo tiesiog akys. - Pasitikiu.- tarė tyliai. Būtų apsisukęs ir nuskridęs. Pasinėręs į gamtą. Palikęs pasaulį gyvuoti be jo. Jis atsiduso.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Kv. 14 06 2012, 12:16 pm

-Tuomet kodėl galvojai, kad aš neištikima, gi žinai, kad to daryt negaliu. - ganėtinai tvirtu balsu tarusi vėl kiek susvirduliavo, tačiau visą svorį perkėlusi ant vienos kojos atsistojo ganėtinai tvirtai. Nerodė, kad jai bloga, tačiau pats kūnas tai po mažu atskleidė. - Žinai, nesvarbu... - galiausiai kiek patylėjusi tarė. Dabar ja nebebuvo svarbu ką jis mano, tik ne tokiais kokiais ji yra dabar. Taip. jai jis rūpėjo, rūpėjo tai, ką jis galvoja, jaučia sako, tačiau toji Violeta kuri dabar čia stovi, pati norėjo kuo greičiau dingti, kristi į lovą, viską apmąstyti ir nušokti nuo šito prakeikto krioklio.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Kv. 14 06 2012, 12:22 pm

- Nežinau,- papurtė galvą. Jis vėl užsimerkė, giliai įkvėpė ir iškvėpė. - Nežinau ką aš sau maniau,- dar kartelį papurtė galvą. Užsiėmė už galvos ir atsitraukė dar keletą žingsniukų nuo jos. Kai atsimerkė matė kad ji susvirduliavo. - Kas nutiko?- pažiūrėjo į ją tokiu susirūpinusi žvilgsniu. Norėjo ją suspausti glėbyje ir niekad nepaleisti, arba bent jau paskutinį kartelį ją apsikabinti ir dingti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Kv. 14 06 2012, 12:25 pm

Tiesipg praleidusi vaikino žodžius pro ausis toliau stovėjo ir stebėjo jį. Matė kaip jis kankinasi, todėl norėjo iš čia dingti ir to nebematyti, nes tai ją skaudino. Nors ji ir deivė jausmus turi, turi juos daug geresnius nei paprasti žmonės. - Nieko, tiesiog šiek tiek svaigsta galva ir tiek - vis dar tvirtu balsu tarė. Stovėjo ganėtinai tvirtai, nors akyse vis dar raibuliavo.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Kv. 14 06 2012, 4:10 pm

Jis sunerimo. Aiškiai sunerimo. - Violeta, tau gal reiktu prigulti?- pažiūrėjo į ją susirūpinusiu žvilgsniu. Jis norėjo vėl pajusti ją, jos kūno šilumą, bet bijojo vėl įskaudinti ją. Jis žengė žingsnį arčiau jos, pasiruošęs jei padėti, jeigu ji pasijustu blogai. Jis įkvėpė oro ir pažvelgė į ją. Norėjo kad ji pykti išlietu ant. Jis bent žinotu kaip ji jaučiasi ir ką galvoja. es dabar.. dabar viskas atrodė beviltiška.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Kv. 14 06 2012, 4:14 pm

-Man viskas gerai, dabar jau gerai - kiek papurčiusi galvą pasako, bet nepajuda iš vietos nes bijo parvirsti, o akyse vis raibuliavo ir raibuliavo. Jai visada kildavo tokių problemų, nors ir deivė, jos širdis neatlaikydavo tokių dalykų ir dėl to ne vieną kartą jautėsi būtent taip, kaip dabar. Pasižiūrėjo vėl į Felixą, tačiau surauktais antakiais, nes atrodė, kad jie du, tačiau keik papurčiusi galvą dvejinimąsis liovėsi.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Kv. 14 06 2012, 4:21 pm

- Man taip neatrodo,- jis tarė sukandęs dantis. Priėjo prie jos ir uždėjo rankas ant pečių. Pažiūrėjo jai į akis ir tarė:- Kodėl man meluoji?- tarė tyliai ir pažiūrėjo į jos akių gelmes. Jis prikando lūpą ir pažiūrėjo jai pro petį į krioklį. Jis atsiduso ir tada vėl vis dėmesį suteikė Violetai. Ranka perbraukė per jos žanduką, ir visą laiką žiūrėjo jai į akis. Jo širdis dabar taip troško jos apsikabinimo. Jo kūnas meldė jos kūno šilumos. Jis jautė kad jie yra sukurti vienas kitam.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Kv. 14 06 2012, 4:31 pm

-Aš tiesiog kiek blogai jaučiuosi ir tiek, bet viskas gerai, nieko man nereikia - kiek papurčiusi galvą atsako taip pat žiūrėdama į Felixo akis, ganėtinai rimtu veidu. Emocijų jos veide nebuvo matyti, tuščias, bejausmis veidas, tačiau jos viduje buvo tarsi kokia maišatis, visi jausmai kurie nepasirodė jos veide virė jos kūne, taip sukeldami tik dar didesnį skausmą.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   

Atgal į viršų Go down

Kriokliai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 1215Pereiti prie : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next