It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Kriokliai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next
AutoriusPranešimas

I'm back or meybe not

•naudoju : *
•parašiau : 2718

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Kv. 14 06 2012, 4:36 pm

Jis nebežinojo ką ir daryti. Jis pradėjo įtemptai mastyti. Patraukė rankas nuo jos pečių. Pradėjo trinti savo smilkinius. Jis atsisėdo ant žemės ir nunarino galvą. Nebežinojo ką daryti, nežinojo kaip jam dabar reikia jaustis. Jis graužė save iš vidaus, žudė/draskė save. Bet veidas pats tapo su kauke. Jis net nepajuto kaip ji užsidėjo. Jis norėjo ją pašalinti, bet kažkas viduje neleido. Jis ranka perbraukė per savo randą ir susiraukė. Bet tada vėl tapo šaltas, prisibijantis žmonių angelas.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Kv. 14 06 2012, 5:15 pm

Violeta tiesiog stovėjo nieko nesakydama, nejudėdama ir nerodanti jokių emocijų. Nejau viskas? Nejau viskas taip ir baigsis? Čia ir dabar? Ji stebėjo kiekvieną jo žingsnį. Žiūrėjo į jį iš apačios, taip lyg būtu viršesnė už jį, nors jautėsi sumaišyta su purvais. Norėjo cypt, klykt, tačiau stovėjo rami, per daug rami, kad darytu ką nors.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Kv. 14 06 2012, 5:26 pm

Jis pats norėjo lieti savo emocijas. Bet jis jau pasakė viską ką jautė jai. O ji. Nieko. Beviltiška tyla. Susiėmė už plaukų, taip juos dar labiau pašiaušdamas. Marškiniai plaikstėsi nuo vėjo, o jis tiesiog sėdėjo sustingęs. Akys tapo stiklinės supratus kad ji pasiduoda. Na bent jau jis taip manė. Jeigu ji tik bus laiminga, jis paleis ją. Aišku kankinsis, nemiegos naktimis, bet darys tai, kad Violeta būtu laiminga. Dabar jis užsimerkė ir įsivaizdavo drugelį. Patį gražiausią drugelį. Visokiausių ir ryškių spalvų drugelį. Tai buvo jis. Tupėjo ant gražiausios pasaulyje gėlės, bet nuskrido, nes matė kad jis nevertas to grožio. Jis papurtė galvą, lyg dabar būtų sapnavęs. Jis nurijo seilę, bet vėl užsimerkė. Tik šį kartą jau nieko nebematė. Atleido rankas. Jos nuslydo ir palietė žemę, jis įkvėpė oro.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Kv. 14 06 2012, 8:52 pm

Giliai įkvėpė ir iškvėpė lygiai taip pat, kaip ir kiekvieną kartą per šiandienos dieną. Kam jai iš vis čia reikėjo ateiti? Ji gi tenorėjo ramiai sau pasibūti, bet ne, dabar ji turėjo kankintis ir visai be reikalo. Visas jos pyktis blaiviu protu jai būtu nesuvokiamas, tačiau dabar ji negalėjo galvoti apie nieką kitą, kaip tik apie norėjimą susmegti skrądžiai žemę. Tyla. Mirtina tyla. Dabar buvo galima girdėti kaip menkiausias vabalėlis nusileidžia ant kokio nors lapos. Gal laikas išeiti? Palikti Felixą čia, apgalvoti viską, nusiraminti ir gal tik tada vėl susitikti, bet kaip viskas bus toliau?
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Pen. 15 06 2012, 7:13 am

Jis įkvėpė oro ir nutraukė tą tylą. - Aš atsiprašau, nereikėjo man to daryti,- pradėjo kalbėti tyliai. Atsistojo priėjo prie Violetos ir suėmė ją už pečių. - Ar ta tyla, turėtu reikšti....- iškvėpė plaučiuose užsilaikiusį orą. Pažiūrėjo jai į akis. - Kad turiu palikti.. tave?- širdis atrodė nusirito į pačius kulnus. Jis nurijo seilę ir žiūrėjo, tiesiog laukė ką ji pasakys. Tyla jį žudė. Jei ji nieko nesakys, jis dings.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Pen. 15 06 2012, 10:13 am

Išgirdusi jo klausymą kiek kilsteli antakiukus pasižiūrėdama į jį.
-Ne... tiesiog... - nutyla. Vėl tyla iš jos pusės. - tiesiog, dabar manau, kad viskas, kas čia buvo, yra didelis nesusipratimas. - gūštelėjusi petukai taria pasižiūrėdama jam į akeles prikąsdama lūpą.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Pen. 15 06 2012, 10:18 am

Jis nuleido rankas, nuleido ir galvą. Atsiduso. - Viskas kas įvyko čia, ar viskas kas vyko tarp manęs ir tavęs? -pakėlė galvą ir pažiūrėjo į ją. Atrodė kiekvienas jos žodis įsirėžia į širdį ir palieka didžiausius randus. Jis pažiūrėjo į savo batus. Rankas priglaudė prie savo šonų. Dabar jis atrodė sunkus, atrodė kad tuoj susmigs į šią bejausmę žemę. Jis sukando dantis ir giliai kvėpavo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Pen. 15 06 2012, 10:25 am

Praėjus visam galvos svaigimui ir panašiems ją apėmusiems dalykams ji kiek atsiduso ir nutaisę paprastą veido išraišką į kurią geriau atkreipus demėsį būtu įmanoma pamatyti net šiek tiek pakeltus lūpų kampučius. Na taip, ji buvo labai sunkiai suprantama deivė, blogio ir gėrio mixas. Pati nesuvokia ką daro ir taip visada. - Ne, nesusipratimas, tik tai kas vyko dabar. Felixai, aš tave myliu - paskutinius žodžius tarė ganėtinai ramiai bei rimtai. Jausmų jos balse buvo sunku išgirsti, tačiau juos ji skleidė iš savęs, ne žodžiais ar kitomis emocijomis.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Pen. 15 06 2012, 10:30 am

jis klausėsi kiekvieno jos žodžio. Išgirdęs paskutinius žodžius jis pakėlė galvą. Pažiūrėjo į ją. - Aš tave irgi myliu,- tarė ramiu, bet tokiu svajingu balsu. Jis prikando lūpą ir žvelgė į ją. Jis veiksmų dabar nesiims, nes žino kad taip gali prisidirbti. O jeigu ji jam meluoja. jis papurtė galvą ir išstūmė tą mintį iš savęs. Pažiūrėjo į jos akis, lyg tikėdamasis jose išvysti kažką naujo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Pen. 15 06 2012, 10:34 am

-Tuomet viskas gerai - nenuleisdama akių nuo jos stipriai suspaudė lūpas ir kilstelėjo lūpų kampučius taip, kad pasirodytu menka šypsenėlė. Būtu išspaudusi ir didesnę, tačiau tokios būsenas nelabai ką tesugebėjo be padaryti. Ji buvo žiauroka aplinkiniams, visada sukelia blogus jausmus, dėl kurių tik pačiai būna dar blogiau. - Turiu jau eit - kiek šyptelėjus prieina prie Filixo ir jį pabučiuoja - jei ko reikės, susirasi mane - tarus dingsta.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Tr. 01 08 2012, 6:57 pm

Ji lėtai, žingsnis po žingsnio atėjo čia. Apsidairė. Ach nauja viena nauji pojūčiai. Ji atsiduso. Priėjusi prie pačio krašto, ji pažvelgė žemyn. Sudrebėjusi iš baimės žengė keletą žingsnelių atgal. Ta kaitri saulė, taip maloniai spigino į Lidiją kad uch. Ji iš savo tašės išėmė užtiesaliuką ir jį patiesė ant minkštos žolės. Pliumptelėjusi ant jo ji iš tos pačios tašės ištraukė ir mineralinio vandens buteliuką. Lidija jį užsivertus gurkštelėjo keletą gurkšnių. Atsidususi užsuko kamštelį ir buteliuką įdėjo atgal. Rankomis atsirėmė į audėkliuką ir ji užvertusi galvą, vos nesidegino, na ji iš tiesų tai tik šildėsi saulutėje.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Tr. 01 08 2012, 7:04 pm

Nia iš namų išėjo nealkana, geros nuotaikos ir visai nusiteikus pasibendrauti. Bentjau kolkas būtent taip. Prieš sugalvodama atklysti čičia mergina nusipirko degalinėje puodelį kavos ir semkių tad čia pasirodė su garuojančia kavute ir menka šypsenėle. Pamačiusi nepažystamą merginą sustojo ir gurkštelėjo kavos. Nuėjo prie krašto per pusę metro aplenkdama merginą, žvilgetėljo žemyn,paskui viršun ir atsiduso.
-Neblogas vaizdelis,-pasakiusi pasisuko į blondinę,pasidabino draugiška šypsena ir atsigėrė pravėsusios kavos.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Tr. 01 08 2012, 7:10 pm

- Aha,- ji šyptelėjo ir pažvelgė į merginą. Ji buvo pirmas sutiktas žmogus šiandien, nes ji ėjo pro brūzgynus, kol čia užklydo. Ji ranką kyštelėjo į savo tašę ir ištraukė iš ten saldainukų. Juos atplėšė ir pradėjo juos skaniai kramtyt. - Norėtum?- pasiūlė merginai tų savo skaniųjų saldainukų ir šyptelėjo jai. Ji moka būti draugiška ar panašiai. Na ta mergina atrodė labai mielai. Gal dėl to kad ji visada norėjo turėti raudonus plaukus? Nežinia tad dar kartelį šyptelėjo ir ranka persibraukė per plaukus.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Tr. 01 08 2012, 7:22 pm

Palingavo ant kulnų ir apsisuko būtent tada kai jai buvo pasiūlyta saldainiukų.
-Ooo taip, neatsisakysiu,-linktelėjo ir priėjo prie žmogelio užtiesaliuko, neperžengė anos teritorijos, atsitūpusi išsiėmė du saldainius ir vieną įsimetė į burną.
-Nom nom,-pakilnojo antakius,-kur pirkai tokių skanių?-paklausė atsistodama ir užsigėrė kavos.
Kažkas giliai giliai daužėsi.. Ji visiškai ne ji , pernelyg keistai ir nesavaip elgiasi su ta mergina. Lyg koks kirminas ėstų iš vidaus. Vos vos vos papusrtė galvą ir nusišypsojo vėl, pakėlusi galvą žvilgtelėjo į dangų, prisimerkė nuo saulutės.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Tr. 01 08 2012, 7:26 pm

Ji nusišypsojo kai ši paėmė saldainius. O jai buvo malonu kai žmonės su ja bendrauja, tad ji suspindo it kokia saulutė.
- Na Graikijoj,- gūžtelėjo ir šyptelėjo. Pasitaisė suknelę, kad ši normaliai būtų išsitiesius, nenorėjo gi Lydija jos suglamžyti.
- Aš Lydija, o tu? Gal nori prisisėsti?- pakėlė antakį ir parodė į laisvą vietą šalia jos. Ji atsisėdo tiesiai kad nebūtu susikūprinus. Apsilaižė lūpas ir pažiūrėjo kiek į tolį. Išsitraukė telefoną ir pasidėjo šalia savo kojos. Jei kas skambintu, kad ši galėtu iš karto atsiliepti. Ji pakėlė akis į merginą ir jai šyptelėjo.
- Tu vietinė?- šypt.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Tr. 01 08 2012, 7:42 pm

-Graikijoj?-kilsteli antakius ,-seniai ten buvai?-prie to pačio priduria , kai pati beveik nekeliavus tai ir įdomu.
Merginai prisistačius ir pasiūlius prisėsti Nia lėtai išpūtė orą per burną ir akimirkai veide šmėstelėjo kažkokia truputį sumišusi grimasa. Tikrai,Nia beveik nepažinojo žmonių.
-Aš Nija,-pasakė priimdama pasiūlymą prisėsti, šleptelėjo ant užtiesalo nė trupučio jo nesuglamžydama ir įsimetė antrą saldainį burnon. Kavutę pasidėjus ant žemės išsitraukė semkių, rodos būtų madagu pasiūlyti,todėl tai ir padaro padėdama jas prie saldainių.
-Jokių priedų, natūralios,-priduria ir nusišypso merginai, -bjea,išties malonu susipažinti.
-Nelabai,visiškai neseniai atsikrausčiau su seserimi, -kiek susiraukia ją prisiminus,ir kur ana prapuolė..
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Tr. 01 08 2012, 7:49 pm

- Taip,- linktelėjo. - Na aš kaip tik iš ten,- nusišypsojo it kokia saulutė. - O ten laabai gražu,- palinkčiojo ir dar kiek ranka perbraukė per plaukus.
- Labai gražus vardas. - šyptelėjo. Jai patiko tokie neįprasti, bet gražiai skambantys vardai. Kai pati turėjo tris vardus, tai... iš vis.
- Aš kaip tik tokias labai mėgstu,- šypt. Paėmė keletą saulėgrąžų. Išlukštenus keletą, įsimetė į burną.
- Man taip pat. Matai tu šiandien pirmas žmogus su kuriuos susipažinau,- patvirtindama linktelėjo. - O. Tikriausiai tavo sesė tokia pati miela kaip jūs?- pažvelgė į ją ir šypsojosi. Nebegalėjo vargšė nustot šypsotis, ji visad taip kai susipažysta su žmonėmis.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Tr. 01 08 2012, 7:57 pm

-Reikės kadanors nuvykti,-nusprendžia ir pasiėmus atsigeria kavos, čiut ne tirščių , ir kaip ji taip greitai sugebėjo? Ai velniop. Nuleidžia puodelį ir pati pasiima saulegrąžų.
-Dėkoju,-išgirdusi ,kad jos gražus vardas šypsos,-beja, tau galėčiau pasakyti tą patį, Lydija.
-Aš irgi, kitokių net neperku, nes ir kenkia ir nelabai skanu, be to neaišku kokio ten brudo pridėta.
-O man tu pirmas žmogus su kuriuo susipažinau per visą laiką kiek čia begyvenam,
Išgirdusi jos klausimą apie seserį net nesugalvojo ką atsakyti,todėl kokią minutę patylėjo,paskui čiut čiut papūtė žandukus.
-Kad ji...ne, tiksliau aš..-suraukė kaktą ir nuleidus galvą nusijuokė,-atsiprašau, Naomi yra tikras mielumo įsikūnijimas.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Tr. 01 08 2012, 8:04 pm

- Žinoma nuvyk. Dar ten gidai tokie seksovi, kad galima išsilydyti,- sukikeno ir pažiūrėjo į drugelį nusileidusį ant jos suknelės.
- Na iš tiesų tai aš Lydia Annabelle Sofija,- sukrizeno.
- Aš irgi net neįsivaizduoju kokio ten šūdo prideda, kad man net šlykštu jas valgyti darosi,- nusipurtė ir vargšas drugelis nuskrido tolyn.
- Va jei. Tai čia tiek mažai žmonių?- kiek suraukė kaktą, nes manė kad čia susiras daug daug draugų. Bet jei čia mažai žmonių tai nieko nesigaus jei.
- Įdomus tavo sesės vardas. Ir tikiuosi man teks su ja susipažinti,- mielai nusišypsojo. Ant medžių pasigirdo lakštingalos, ar bent jau panašūs paukštukai, rodantys savo balselius.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Tr. 01 08 2012, 8:12 pm

-Ūūūū, seksovi man patinka,-pakilojo antakius ir apsilaižė išsausėjusias lūpas. Pasekė Lydijos žvilgsniu pažvelgdama į tą drugelį.
-Taip,-linkteli, -pats geriausias sprendimas yra valgyti savo užsiaugintą maistą,bent žinai kas ten buvo, na ,arba pirkt brangius bet ekologiškus ir be visokio š produktus,-kažką pamurma vedžiodama pirštu plink puodelio viršūnėlę.
-Ne ne ne, -papurto galvą,-žmonių čia daug, esu tikra ,kad susirasi daug draugų, čia tik man taip nesiseka,-sukikena ir pasivaišina dar vienu graikišku saldainiu.
-Taip,ji ir pati keista kaip kad vardas,-kreivas šypsnis,-miela keistuolė nesielgianti kaip pridera,padauža,-dirsteli į Sofiją ,paskui pasisuka į tą pusią iš kurios garsiausiai girdisi krentantis vanduo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Tr. 01 08 2012, 8:27 pm

- Jie ten geriausio lygio,- sukrizena. Pati gi tiek kartu šokinėjo vargšui gidui, kad tas pasidavė Lidijos valdžiai. Tai prisiminus truputi šyptelėjo.
- O taip. Dar bevažiuodama iš Graikijos mačiau daug saulėgrąžų. Įsivaizduok man vos seilė nenutyso,- linktelėjo ir sukrizeno iš savo žodžių.
- Na tikėkimės, nes jei bus čia nuobodu, teks vėl važiuot keliaut,- nusijuokė. - O kodėl? Gi tu tokia miela mergina,- linktelėjo ir užvertė galvą į dangų ir grožėjosi matomu vaizdu.
- Padauža, man patinka,- sukrizeno. Ji taip lengvai atsivėrė beveik nepažystamai merginai, tikriausiai pirmą kartą. - Jei galiu paklausti. Kiek tau metų?- klausiamai išrietė antakį ir sukrizeno.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Tr. 01 08 2012, 8:42 pm

Šypsosi beklausydama apie tuos gražuolius gidus, o įdomu koks skonis kraujo kokio įdegusio sexiaus.
Nusijuokia ,-taip, saulėgrąžos yra gėėėris žmogau,-linkteli.-nors aišku yra geresnių ..am geresnių skanėstų?-išlenkia antakį uždavus kiek retorinį klausimą, niekaip nesugalvojo kaip pasakyt tad taip ir gavosi. Pasitaiso suknelę nes visą kampą sugebėjo užsėst .
-Nemanau,kad bus nuobodu,-nusprendžia - šioje vietovėje gyvena daug draugiškų žmonių . Aišku yra ir nelabai draugiškų..-prisiminus priduria ir iškart pagalvoja apie tą nelaimingą merginą kurią paliko miške sužeistą ir persigandusią. Bet ne be reikalo, kraujas buvo pasakiškas.
-Jei galima, leisk tavęs paprašyti nelaikyti manęs miela mergina,-nusišypso kaip saulytė,-kaip ten sako.. nespręsk,-praleidžia 'apie žmogų' -iš pirmo karto...
-Aišku,aš ir ne koks serijinis žudikas,-priduria ir nusijuokus pamakalioja tuščią puodelį į kurį metė saulėgrąžų lukštus.
-Ir taip,galima, man devyniolika,-sumirksi porą kartų ir paklausia to paties klausimo Lydijos.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Tr. 01 08 2012, 8:54 pm

- Žinau, bet kai aš esu saulėgrąžų fanė numeris vienas tai... Sakykim šitie saldainukai?- nusijuokė ir pakilnojo antakius.
- Dar nespėjau nuvažiuot pas brolį tai, o daiktai kiek žinau jau ten, tai..- ji gūžtelėjo.
- Nedraugiškų visur pilna, tik man jie nepatinka,- suraukė katą ir pažiūrėjo į ją.
- Bet kodėl. Tu gi esi tikrai miela, ne kiekviena išdrįstu prisėsti prie blondinės, - atsikrenkštė.
- Aš nesprendžiu, aš matau vidų,- tipo parodė " aš tave stebėsiu" ženkliuką. - Tai gerai,- kiek lengviau atsiduso ir įsišiepė.
- Man tiek pat. Koks smagus sutapimas,- truputuką garsiau pasakė ir tas jos skardus balselis nubaidė kelis paukštelius. Ji ranka prisidengė burną ir teištarė - Ups..- ir ji apsidairė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Tr. 01 08 2012, 9:10 pm

-Ne yra skanesnių ir už šituos saldainiukus,-parodė liežuvį ir sukikeno,-pavyzdžiui vafliai su rududu kremu arba ..-susimąstė,- sūrio tortaaas,-nutęsė ,pasakė čia kažką valgyto iš savo vaikystės,būtent šitų dar skonius prisiminė,todėl ir leptelėjo.Aišku kas skaniausia vertėtų patylėt,kaip protinga būtybė taip ir padarė.
-Ūūū, turi brolį?-pakilnoja antakius,-supažindinsi?-velniūkiškai išsišiepia įsitaisydama patogiau.
Dar kažkiek ir gali truputį supykt dėl to mielumo, gal labiau iš principo,kad taip nėra. Iš kitos pusės nėr ko pykt kai tokią primeti.
-Tebūnie,blondine,-nusijuokia ir pasičiumpa dar vieną saldainiuką,
-Ir taip, neblogas sutapimas,-vos spėjo menkai linktelėt kai nuo medžio pakilo pora paukštelių ir atkreipė jos dėmesį.
-Nu va,-pakraipė galvą į šonus,-argi gerai baidyti paukštelius?-apsimesdama baisiai nepatenkinta nuleido galvą ,bet visdėlto nesusilaikė ir sukrizeno.
-Nu ir karšta,-atsiduso atsistodama ,kad truputį pajudėt. Vėl nuėjo prie kraštuko,atisėdo ,nuleido kojas žemyn.
-Būtų neblogai nušokt..-pasakė žiūrėdama į rūke skendinčią žemę.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Tr. 01 08 2012, 9:14 pm

- Man tai sakykim tinginys arba tortas Napaleonas,- ji sučiapsėjo tai prisiminus.
- Ir sesę. Na pasistengsiu, jeigu aš jį iš vis sutiksiu,- nurijo seilę ir dar kartelį apsilaižė lūpas.
- Aš iš prigimties nesu blondinė,- išpūtė akutes ir atsigulė ant to dekiuko. Rankas sudėjo sau ant pilvo.
- Ooo taip,- vos linktelėjo. - Aš nenorėjau,- išpūtė dabar jau žandus. Ji kiek apsidairė.
- Man tai ne. Aš jau pripratus prie tokio karščio, na tai yra Graikijoj karščiau.
- O tau nebaisu ten sėdėt?- pakėlė antakį ir atsisėdo ant dekiuko ir žiūrėjo į jos nugarą.

(( Sorriuką turiu pyzdint nuo pc :D))
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   

Atgal į viršų Go down

Kriokliai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 1315Pereiti prie : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next