It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Kriokliai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Tr. 01 08 2012, 9:25 pm

((Byeeee ^^))
-Tinginys irgi skanu ,gal, čia tas su daug sausainių,ane?-pasitikslino atsisukdama į merginą ir prisilinkdama dar arčiau krašto.
-Gerai, jeigu nesutiksi tai sutik bent dėl manęs,-nu ir suvėlė, sukikeno atsilošdama ir pažvelgdama į tobulo mėlynumo dangų.
-Rimtai? Neesi blondinė? O kokios spalvos tavo natūralūs plaukai?
-Tada gal nevažiuosiu į Graikiją,-taip taip ji mažai apsišvietus apie kitas šalis, veidą papuošė šypsena.- matai aš total dievinu žiemą ir rudenį kai būna nekaršta ,o vėsu, arba labai šalta,-užsisvajoja,-mmmm nuostabus metas.
-O turėtų būt baisu?-paklaususi nuleidžia galvą ir pastebi vieną atsikišusį akmenį uoloje, atsargiai nuleidžia koją ant jo ir apsiska, pasilaikydama už krašto nusileidžia, dabar pusė jos kūno žemiau skardžio viršūnės.
-Šitas gaivus orelis vilioja,-prisimerkus dingsta kažkur apačion. Bentjau taip turėjo pasirodyti jos naujai draugei.
-Bū,-šūkteli atsistojusi už merginos. Yeah, Nia dievina tą vampyrišką greitį .
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Kv. 02 08 2012, 6:40 am

- Aha. Su tokių skaniu glaistu su kakava. Reikės grįžus namo pasidaryti,- linktelėjo. O dabar jos galvoje įsitaisė tinginys. Kaip seniai ji jį valgė ! Net baisu pagalvoti. O juk tinginį taip mėgsta. Ji iš savo tašės išėmė tą patį vandens buteliuką ir dar ir guminukų. Tikra puota ! Atplėšusi juos padėjo visai netoli saldainių ir saulėgrąžų. O pati atsukusi buteliuką, išgėrė dar keletą gurkšnelių. Kaip sakoma: Kai labai karšta reikia gerti laabai daug vandens. Tad tą ir darė Annabelle.
- Na, gerai,- suniurzgėjo ir nusijuokė.
- Na aš brunetė buvau. Bet pabodo man ta spalva tad persidažiau į šitą. Gi ji maan laabai tinka,- tarė greičiau kaip teiginį, nei klausimą. Dar pakilnojo antakius ana ir linksmai šyptelėjo.
- Važiuok. Ten labai gražūs miestai, vaikinai,- pakilnojo antakius ir nusišypsojo. - Ir taip toliau.
- O man kažkaip žiema ne prie širdies. Tada būna taip šalta ir mano oda praranda spalvą,- sukrizeno.
- Man tai baugu, aš bijau nukristi,- kai ši "dingo, ji prilėkė prie krašto ir pažvelgė žemyn.
- Aaa.- išsigandus net pašoko ir užsiėmė už širdutės, nes atrodė tuoj ji išlėks iš jos krūtinės. Pradėjo giliau kvėpuoti ir išsigandusiom akis spigino į Nia.
- Kaip tu taip padarei?- tarė virpančiu balseliu ir vis dar laikėsi už širdutė, kuri plakė kaip paklaikusi iš išgąsčio. - Tu man vos infarkto neįvarei,- tarė vis dar išsigandus. Ji pasitraukė nuo krašto, pati nenorėjo nukristi į apačią kur daug akmenų, aštrių akmenų. Toks kritimas Lydia iškart pražudytu. O tai jei nepatinka. Ji dar nori pagyventi, tad lengviau atsiduso kai atsirado ant dekiuko kuris buvo pakankamai toli nuo krašto. Ji kvėpavo giliai kad bent kiek širdis apsiramintu. O širdis vis nerimo ir sakė jai bėgti iš čia. Bet ji to nesuprato. Tad nervingai iš maišiuko išsiėmė guminukų ir įsimetusi juos į burną, greitai kramtyti. Tikėkimės kad bent tai jai padės.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Kv. 02 08 2012, 7:39 am

-Manau teisingai padarei, nes tamsi spalva dažniausiai sendina,-linkteli papildomai pritardama jai dėl blondiniškumo tinkamumo.
Sukikeno kai ana išsigando, jos išgąstis Nia kiek įaudrino, lyg žadintuvas vampyriškai prigimčiai, bet nemanė ,kad verta kažkaip nedorai elgtis būtent su šia mergina, vien todėl,kad ji nieko nepažinojo, dauguma buvo jos priešai.
-Ką aš padariau? -kilstelėjo antakius prisėsdama atgal ant užtiesalo netoli merginos ir atsipalaiduodama ,atkišdama galvą saulutei. Tas jos nervingas širdies dunksėjimas kiek blaškė.
-Ramiau gi ramiau,-nusijuokė jai susikišus tuos guminukus.
Išsiėmė telefoną , peržėjo ,kad visiškai tuščia ir atsiduso, yeah niekam jos nereikia, padėjusi telefoną šalia savęs dar užmetė akį į merginą.
-Jau?-kilstelėjo antakį,-jau nusiraminai?-šyptelėjo.-Juk tai taip paprastaa...-kažką tokio pasakius nutęsė čiut nenusižiovaudama.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Kv. 02 08 2012, 7:57 am

- Aha,- linktelėjo ir nusijuokė.
- Tu.. tu gi kritai ir tada tu at..atsiradai prie manęs. - ji nusipurtė, tai yra sudrebėjo iš to išgąsčio. Gerai kad viskas jai buvo taip paprasta. O merginos mokslinė mąstysena skaičiavo viską, bet galop gavosi kažkokia sumaištis, toje jos gražioje galvelėje.
- Gi gravitacija,- papurtė galvą ir suraukė kaktą. Ji sumirksėjo taip tankiai ir pažiūrėjo į krioklio kraštą. Ji sudrebėjo ir sučiaupusi lūpas, taip kad jos net pabaltavo, ji ir sėdėjo ant to dekio.
- G. Gal.- jos balsas dar lūžinėjo. Tikriausiai ji pirmą kartą taip išsigando. Ji apsikabino save rankomis dar ir sudrebėjo.
- Kaip tu taip?- ji vis dar tokia nesupratusi paklausė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Kv. 02 08 2012, 8:08 am

-Aš nekritau gi,-suraukė antakius,joh, prieš pasižaisdama nesugalvojo pasiteisinimo tai dabar čia reiks.. Atsisėdo tiesiai kaip styga ir pasivaišino vienu guminuku, lėtai mąstydama sukramtė. Ir ką dabar su ana reiks daryt? Ot negerai.
-Gravitacija gravitacija...-sumurmėjo kraipydama galvelę kaip koia senučiukė .
-Baik taip baimintis,-kreivai šyptelėjo, iš tikro norėjosi juoktis dėl tokio sumišimo bet būtų negražu.
-Žėk,-parodė į tą kraštą ant kurio stovėjo,-aš stovėjau ten, -pridūrė,-paskui atsitūpiau ant tokio durno išsikišusio akmens, o tu pribėgai ne tiksliai ten kur aš stovėjau,-parodo truputį nuošaliau,-todėl aš spėjau užlipt atgal ir netgi atsistot už tavęs, gąsdindama nepagalvojau ,kad taip tave įbauginsiu,atsiprašau,-kilstelėjo pečiais.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Kv. 02 08 2012, 8:15 am

Ji užsimerkė ir pakėlė veidą į saulę.
- Bet aš mačiau,- sugriežė dantimis.
- Aš pribėgau tikslei ten kur tu buvai, aš žinau,- pakreipė galvą ir pažiūrėjo į ją.
- Žmogau mano atmintis yra superinė ir aš prisimenu kad tu buvai tiksliai ten kur aš pribėgau,- atsiduso. Tokia suraukus kaktą pasuko žvilgsnį į ten kur ji rodė. - Ten tu nebuvai, buvai ten,- parodė ranka kur ji iš tikro buvo, ir aš bėgau ten. Tad paaiškink man kaip tu taip staigiai per kelias sekundes, atsiradai už manęs?- pakėlė antakį ir tokia sunerimus, pradėjo kramtyti savo apatinę lūpą.
-Šet,- šuktelėjo, kai iš lūpos pradėjo bėgt kraujas. Savo tašei pradėjo kuistis servetėlių. Galiausiai jų radusi, vieną prikišo prie žaizdelės lūpoje.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Kv. 02 08 2012, 8:48 am

-Nu vaike, ką gi tu matei,-pavarto akutes.
-Žinai,niekad negali būti visiškai tikra tuo kas vyksta aplink tave, sukvailiojo galvelė , kažkas ne taip pasirodė ir še tau, pasirodė ,kad dingau ,paskui kažkokiu mistišku būdu atsiradau už tavęs. Gal šita slogi vieta taip veikia?
Užmačiusi tą kraują lūpas suspaudė iki vientisos linijos.
-Ir sugebėk tu man ...-kreivai šyptelėjusi pasiima saują semkių ir lukštena nuleidusi akis nuo merginos.
-Susitvarkyk ,nes gali baigtis blogai,-priduria mesdama lukštus į puodelį.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Kv. 02 08 2012, 8:54 am

Ji suraukė antakius, bandė valyti tą kraują, bet jis vis bėgo. Ir vienas lašas nukrito ant jos nuostabios suknelės.
- Blyn. Nu ir nesiseka,- pyktelėjo ant savęs. - Tikriausiai man jau būtu laikas, nes reikia eit namo kažko normaliai pavalgyti po ilgos kelionės ir pamiegoti,- atsikrenkštė ir atsistojo. Sumetė buteliuką, servetėlę su krauju ir telefoną į tašę. Tada bežengdama atgal ji netyčia trenkėsi į akmenį ir aiktelėjusi iš skausmo, parkrito. Vis gi užkliūti nėra pats maloniausias dalykas. - Tik ne mano bateliai, - vos nesimeldė. Nusiėmė vieną batą. O žiū ten jau pradėjo raudonuot aplink tą vietą kur ji įsitrenkė. Rankomis suėmė kulną ir sudėjavo.
- Na ir nesiseka man siandien,- suniurzgėjo ant savęs. Netyčiom spustelėjus stipriau kulkšnį, pradėjo nestipriai bėgt kraujas. Bet pro pirštus, kraujas lašėjo ant žemės. - Blogiau ir būti negali,- vos neašukė ant savęs. Visiškai pamiršusi Nia , Lydia dėjavo iš skausmo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Kv. 02 08 2012, 9:10 am

-Gerai,-aiškiai pasikeitė Nia neliko to viso mielumo ir draugiškumo,tik šaltas padaras. Pakilusi nuo Lydijos dekio paėjo kokį metrą į šoną ir atsirėmė į patį pirmą pasitaikiusį medį. Užsimerkė, giliai įkvėpė oro ir trumpam sulaikė kvėpavimą.
Mergina susitrenkusi ir koją galutinai peržėngė jos sugebėjimo valdytis ribą.Atsidarudi už merginos liūdnai šyptelėjo ir uždėjusi ranką jai ant peties pasakė:
-Patikėk, būna ir blogiau,-sakydama paskutinė žodį apėjo merginą kad būtų priekyje jos. Žvelgė į akis , galvoje buvo visiškai tuščia.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Kv. 02 08 2012, 9:13 am

Ji krūptelėjo, kai Nia palietė jos petį.
- Kas?- sumurmėjo nelaiminga. Ir bandė sustampdyti kraujavimą, bet jis nesiliovė, o tai jau pradėjo gasdinti Lydia. Pradėjus giliai kvėpuoti ji išsigandusi dairės. Bijodama kažką baisaus išvysti. Sakykim kokį benamį, gi visai jai tai nepatiktu. Nurijusi seiles ji apsiramino, bet kraujas ne. Matyt jo perteklius buvo, nes Lydia beveik niekad nesusižeizdavo. Na būdavo dienų kai jai visiškai nesiseka, bet taip būna retai.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Kv. 02 08 2012, 9:22 am

-Už kraujavimą baisiau..manau ,kad lūžę kaulai,-lėtai nuslydo jos viena ranka ir suėmusi riešą lengvai spustelėjo iki pirmojo trakšt.
-Ar ne?-kilstelėjo antakius.
Jos visa gera nuotaika ir nusiteiimas bent kartelį pabūt gerute išgaravo, ji vėl buvo ji.
Paleidusi jos ranką pridėjo pirštus prie merginos smakro ir lėtai kilstelėjo jos galvą.
-Arba už kraują gali būti baisiau dar daugiau kraujo?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Kv. 02 08 2012, 9:27 am

- Au,- sukliko. Ji suėmė tą ranką. - Kodėl tu man taip padarei?- tarė jau virpančiu palūpiu, akys kiek paraudonavo nuo tuoj pasirodančių ašarų.
-Dau... daugiau kraujo?- jos akys išsiplietė, o jos kūnelis pradėjo drebėti. Ji išsigandusi žiūrėjo į ją.
- Kas... tu?- drebančiu balseliu paklausė. Gi niekas suėmės ranką, nesulaužo kaulų. Ji spigtelėjo ir bandė pasitraukti atgal.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Kv. 02 08 2012, 9:38 am

-Tiesiog linksma,-parodė liežuvį, kiek papūtusi lūpytes pirštuku perbraukė merginai per skruostą nulžvalydama vieną nuriedėjusią ašarą.
-Daugiau kraujo,-pritarė tokiu minkštu vaikišku,žaismingu balseliu
-Mane tavo baimė užveda,-pakraipė petukus ,sukikeno.
Paglostė merginos petį lyg labai apgailestaudama ir guosdama.
-Aš esu aš,- taip užėjo noras pašokt, šiektiek kraipydamasi į ''Natasha Bedingfield - Pocketful Of Sunshine '' ritmą perbraukė pirštais per merginos plaukus.
-Tavo oda nuostabios spalvos,kaip gaila tokią žalot,-pasakė nužiūrėdama merginą.
Vėl kilstelėjo merginos galvelę ir pasilenkus pabučiavo į kaklą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Kv. 02 08 2012, 9:44 am

- Kaip gali būti linksma žaloti kitu?- pakėlė antakį ir tokia suraukusi kaktą stebėjo ją.
- Tu lezbietė?- jos akys išsiplietė kai ši pabučiavo į jos kaklą. Ji rankomis pabandė nustumti jos veidą nuo savo kaklo.
- Tu mane žžžalosi?- visiškai drebančiu balseliu tarė ir nurijusi seiles, pabandė atsistoti, bet skaudus kulnas, vis parversdavo ją ant žemės. Jos kūnelis sudrebėjo, o lūpos virpėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Kv. 02 08 2012, 9:52 am

Sukikeno dėl tokios reakcijos.
-Ar aš norėčiau tavo brolio jeigu būčiau lezbietė?-įkvėpė giliai orelio ir paleido merginą visiškam.
-O tau būtinai reikia žinot?-susiraukė kaip su citrina gavus per galvą ir dabar rimtai suėmus merginą už pečių prisitraukė ir suleido iltis į jos minkštutį švelnutį kaklą. Ilgai nebuvo įsikibus,po geros minutės paleido ,įkvėpė orelio ir saldžiai nusišypsojo apsilaižydama lūpas, Kad sukeltų daugiau skausmo šį kart suleido iltis į kitą kaklo pusę.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Kv. 02 08 2012, 9:56 am

- Ką aš žinau,- susiraukė.
- Taip,- ir tuo metu ji suleido iltis į jos kaklo.
- Aaaa...- pradėjo šaukt ir muistytis. Toks skausmas didelis buvo, kad ji vos neapalpo, bet vis dar laikėsi.
- Prašau paleisk mane,- drebančiu balseliu tarė,
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Kv. 02 08 2012, 10:02 am

-Nu c'mon,-paleido merginą ir šleptelėjo ant žemės visa susiraukus.
-Kodėl visi reaguoja taip nuobodžiai ir vienodai?-pavartė akutes , žvelgė į merginą laukdama atsakymo.
Atsistojo lėtai vis nenuleisdama akių nuo Lydijos , susinėrė rankutes ties krūtine.
-Ko tu labiausiai bijai?-paklausė pakreipusi galvą į šoną. Stovėjo susimąsčiusi.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Kv. 02 08 2012, 10:07 am

Ji sukando savo mažiuką pirštuką, kad nebeklyktu. Visgi skausmas buvo nežmoniškas.
Ji bandė nusiraminti, bet atsistoti ji nepajėgė.
- Mirties,- nieko nelaukusi pasakė. Bet patylėjo apie savo fobijas. Ištraukusi pirštuką ji abėjomis rankomis užspaudė žaizdas iš kurių vis dar tekėjo kraujas.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Kv. 02 08 2012, 10:16 am

-Mirties,-kilstelėjo antakius garsiai iškvėpdama orą,- dauguma žmonių bijo mirties,-kreivai šyptelėjo, tu tokia pati kaip dauguma,masė..-sumurmėjo ir su tais žodžiais visai prisiartino.
-Leisiu tau pasisveikint su mirtim,-nusprendė ir stirpiai suėmus už rankų ,netyčiom sulaužius dar vieną kaulą, vėl įsikibo į jos kaklą. Šalino merginos kraują lėtai ir su pasitenkinimu,leisdama jai justi skausmą ir keliauti vis arčiau tos beviltiškos mirties.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Kv. 02 08 2012, 10:19 am

- Ne,- ji suspiegė. Bandė ją nustumti nuo savęs, bet kai lūžo kitas kaulas ji garsiai suklykė iš to skausmo. Tada šaukė tuo savo spigiu balsu, kuris turėjo vampyrę išvaryti iš proto. Bet tada jėgos tiesiog pradėjo apleisti Lydia. Na jei ir nesiseka. Pirma diena čia jau miršta. Rankos skaudėjo nežmoniškai, o kraujo netekimas. Ji paskutinį kartą suspiegė ir jau matė kad akyse pradėjo tempti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Kv. 02 08 2012, 10:23 am

Truputį užkniso tas merginos rėkimas. todėl įsikando dar stipriau.
Pajutusi ,kad mergina silpsta vis jos nepaleido. Žinos,kada sustot ,kaip pati sakė -leis pasisveikint su mirtimi ,bet nenužudys. Ilgai netruko, paleido ją ir nuleido ant žemės, persibraukė ranka per lūpas taip nusivalydama kraujo lašelius.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Kv. 02 08 2012, 10:26 am

Ji dar jautė kaip ji guli ant žemės. Ji matė angelus kviečiančius ją ateiti, bet ji vargšė, bėgo nuo jų. Jos akys vos prasimerkė, lūpos truputuką prasivėrė ir ji suinkštė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Kv. 02 08 2012, 10:28 am

Nusijuokė. Yeah,jai jau nėra ką su šita moteriške daryt, o pati vėl purvina, ne išore bet vidumi, Nuėjusi prie skardžio krąšto nušoko nuo jo palikdama merginą Dievo valioje.
Atgal į viršų Go down
Eluisa Viatorr

•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Kv. 02 08 2012, 10:40 am

atsiradusi čia Lillian vėl atsidūso sunkiai, kadangi vėl nespėjo. ji priėjo prie blondinukės, pakėlė ją ant rankų ir vėl pranyko, kad galėtų nugabenti šią į gydyklą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Št. 04 08 2012, 7:17 pm

Ateina čia, lėtai besidairydama. Sustoja, prie pat krioklio ir lėtai stebi vandenį. Paskui klesteli ant žemės ir toliau stebi vandenį.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   

Atgal į viršų Go down

Kriokliai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 1415Pereiti prie : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next