It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Kriokliai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Št. 04 08 2012, 7:35 pm

Lester labiausiai norėjo pailsėti nuo žmonių šurmulio, nuo miesto,o gal ir nuo viso pasaulio. vaikinas ilgai vaikštinėjo aplink miškais, klaidžiojo takeliais tik,tam,kad temptų laiką tylioje augmenijos priebėgoje. Išgirdęs krioklio ošimą nusprendė išvysti tą reginį, nes visgi senokai buvo prie kažko panašaus. Nieko nelaukęs Lester patraukė garso link ir jau po kelių akimirkų stovėjo netoli krioklio ir gėrėjosi vaizdu užvertęs galvą. deja,po kelių akimirkų, lėtai eidamas aplink daubą kurią sudarė krioklio vanduo Lester užuodė, o tik vėliau pamatė merginą sėdinčia ant kranto. Jos plaukai buvo beveik tokie pat šviesūs kaip jo,kas vertė šyptelėti, bet teko pripažinti,kad kvapas viliojo. Visgi vampyras gan ilgai nesimaitino,o šviežias kraujas visuomet skanu. Nors gerklėje įsižiebė ugnelė skatinanti žudyti, Ian nesiruošė būti toks žvėriškas ir impulsyvus. Lėtai ir savim pasitikinčiai priėjo prie merginos ir nusišypsojo žvelgdamas žemyn.
- Sveika...nebaisu vienai sėdėt čia? - lyg tarp kitko paklausia merginos vis dar maloniai besišypsodamas ir akimis tirdamas šios veidą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Št. 04 08 2012, 7:43 pm

Pirmiau išgirdo nei pamatė , kažką ateinant. Tik tada pasuko galvą, ir pamatė vaikiną, kuris buvo blondinas, plaukais kurie buvo baltesni už jos, ir tikriausiai saulės šviesoje, paprastą žmogų būtų akine. Pakreipusi galvą nužvelgė vaikiną, paskui staigiai pakreipė galvą ir vėl pažvelgė į vandenį, lėtai perbraukdama per jį pirštu, kas sukėlė, kiek didesnes sroveles. Paskui nusuko žvilgsnį nuo vandens, ir pradėjo žiūrėti į savo batus.
-Sveikas. -Nežiūrėdama , šyptelėjo vaikinui.-Neturiu ko bijoti...-Susimąstė ir užsikišo blondinišką plaukų sruogą už ausies. Paskui nežymiai papurtė galvą, ir apsidairė. Nežymiai , beveik nematomai nusišypsojo, nes merginai patiko gamta, o gamta ir vanduo būdavo tobulas derinys.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Št. 04 08 2012, 7:54 pm

Stengėsi per daug nesinervinti stovėdamas šalia merginos. Teko pripažinti,kad ši buvo daili. Šviesi oda puikiai kontrastavo su juoda suknele ir šviesiais, lengvą aukso atspalvį turinčiais plaukais. Šyptelėjęs pats sau,kadangi mergina nežiūrėjo į jį, galiausiai mosteli į vietą šalimais dailiosios blondinės.
- Nieko prieš jei prisėsiu? - paklausia, bet nelaukia atsakymo ir taip pat kresteli ant žemės šalia Brigitos. Atsidusęs sulenkia vieną koją ir paremia ant jos ranką, kita įsiremdamas į žemę ir kiek atsilošdamas. Nužvelgęs vaizdą akimis grįžta ties mergina.
- Dažnai čia ateini? - kilsteli antakį visgi bandydamas sugauti merginos žvilgsnį kuris klaidžiojo kažkur vandens paviršiumi ir medžių viršūnėmis. Atrodė,kad ji bijo pažvelgti į Lester akis, lyg nujaustų jo galią, nors vampyras ir neketino jos naudoti. Daug smagiau kai žmogus viską suvokia pats, nors nebuvo tikras,kad sėdi šalia žmogaus. Kvapas buvo pasakiškas ir viliojo labiau nei paprasto žmogaus todėl atsispirti buvo dar sunkiau. bet per tieką metų Lester išsiugdė puikią kantrybę ir dabar valdėsi geriau, nei kada ankščiau būtų sugebėjęs. Vėl nusukęs akis į vandenį akimirką stebėjo kaip šis putoja krisdamas nuo maždaug penkiolikos metrų aukščio.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Št. 04 08 2012, 8:01 pm

Galiausiai atsižiūrėjusi į vandenį, pakėlė akis į dangų. Žinoma, nepamatė, ten nieko įdomaus, kas būtų patraukę jos dėmesį. Danguje plaukė, keletas šviesių debesų, tarp kurių retkarčiais švysteldavo paukščiai. Šio reginnio ji jau buvo pakankamai atsižiūrėjusi, tad jis nebetraukė jos, taip kaip anksčiau...
-Nemanau, kad reikia, klausti.Be to šiaip ar taip nesulaukęs atsakymo pats atsisėdai.-Palinksėjo ir nusišypsojo. Galiausiai kai jai nebeliko į ką žiūrėti, mat kiekvienas kampelis, kuris ją nors kiek domino, jau buvo apžiūrėtas, ji atsisuko į blondiną, ir nė maž nesigėdydama pradėjo atvirai jį apžiūrinėti.
-Ganėtinai dažnai.. O tu?-Paklausė vis dar žvelgdama į vaikiną, mat žmonių, dar nebuvo tyrinėjusi, taip akivaizdžiai...Lėtai iškvėpė šiltą orą, ir akimirkai nusukusi nuo vaikino žvilgsnį vėl pažvelgė į dangų,
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Št. 04 08 2012, 8:55 pm

Ir pats Lester kažkurią akimirką žiopsojo į dangų, bet ten tebuvo mėlynas dangus, keletas menkučių debesėlių, kelios varnos ir žinoma saulė,kuri dabar kaitino kaip reikalas. Mažučiai spindulėliai beveik kaip adatos smigo į kūną nepalikdami žymių ir maloniai kandžiodami atvirus blyškios vyro odos plotus. Žodžiu,dangus kaip dangus, toks buvo prieš dešimt metų, nepasikeitė ir dabar, nors ozono sluoksnis mažėja. Visgi žalios vyro akys vis nuslysdavo į šalia sėdinčią merginą. Ji jam pasirodė įdomi.
- Aš pirmą kartą...- pareiškia šyptelėdamas merginai kai sulaukė iš jos dėmesio..pagaliau. Nė kiek nesijaudino,kaip dailioji blondinė taip akivaizdžiai jį nužiūrinėjo, iš dalies jau buvo pratęs būti nulietas žvilgsniais. Tai nė kiek jo neerzino ir Ian beveik tuo mėgavosi.
- Aš Lesteris. - prisistato paduodamas merginai ranką kurią laikė parėmęs ant kelio ir dėl to kiek palinko prie jos. Akys užkliuvo už tiesiog neįmanomo aukščio platformų kurias ši mergina buvo užsidėjusi.
- Su tokiais batais toli nuo pikto dėdės nepabėgtum.- pareiškia sukikendamas,lyg ne jis čia būtų tas 'piktas dėdė'
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Št. 04 08 2012, 9:01 pm

Žinoma, po to akių atitraukimo, jos žvilgsnis sugrįžo prie vaikino, ir toliau jį nužiurinėjo. Per tiek laiko stebėdama, pastebėjo, tikriausiai visus vaikino veido linkius, o į juos atsižiūrėjusi, nusuko žvilgsni, mat įdomu nebebuvo. Nebeturėdama kur žiūrėti, vėl nusuko žvilgsnį į dangų, kur debesys, pamažu uždengė saulę.
-Sakai pirmą? -Kiek pakreipė galvą link vaikino ir pasižiūrėjo į jo akis.-Patinka?-Toliau klausiamai į jį žiūrėjo, bet galiausiai jai atsibodo, ir ji nusuko žvilgsnį į tekantį vandenį. Pati nejausdama, nusibraukė plaukus nuo veido, ir toliau tyrinėjo krioklį.
-Aš Brigita.-Linktelėjo ir nusišypsojo paspausdama vaikinui ranką. Kiek pajudino savo kojas, kurios kaip keistą, nebuvo sustingusios, nuo tiek laiko nejudinimo. Be to judėjo labai laisvai nors buvo apautos tokiais batais.
-Žinoma, kad pabėgčiau..Ir labai lengvai.-Kalbėjo nuoširdžiai, mat per tiek metų, ji tikrai buvo daug prisilaksčiūsi su tokiais batais.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Sk. 05 08 2012, 10:09 am

Galima sakyt jautė merginos akių kelionę jo veido bruožais ir vsgi nenulaikė šypsenos taip akivaizdžiai tyrinėjamas. Kai vėl žvilgtelėjo į merginą ši jau buvo nusukus akis į dangų. Jam dienos dangus nebūdavo įdomus, dažniausiai laukdavo nakties,kad galėtų stebėti mirksinčias žvaigždes. jos ir dabar buvo danguje tačiau saulės šviesa nugalėjo menką žvaigždžių šviesą ir šios bergždžiai blyksėjo danguje.
- Neseniai čia atvykau, ne visai vietinis esu.- pasiteisina, o ir šiaip Lester ir daugiau ką veikt turi ir be vėpsojimo į vandenį. Beja po penkių minučių žiūrėjimo į krioklį šis jau nebeatrodė toks patrauklus ar stebuklingas. Baigėsi jo žavingumas. Pagaliau sugavę Brigitos žvilgsnį lester menkai šypteli.
- Taip, čia gražu. - atsako kai mergina vėl nusuka akis. - Malonu.- šypsena atsako į šypseną. akis nukreipė į Brigitos kojas kai jos sujudėjo sujudindamos ir pakrantės akmenėlius.
- Norėčiau tai pamatyti...nes batai, pripažįstu, jie įspūdingi.- pareiškia sukikendamas ir toliau apsimesdamas naiviu. Jo vaizduotė matyt nebuvo tokia laki,kaip jis manė,nes vampyras negalėjo net įsivaizduoti,kaip Bri bėga su tokiais batais,kad ir nuo jo..na, bet gal tai tikrai įmanoma.
- Taigi, ką čia veiki viena? - paklausia apsidairydamas,gal kartais koks merginos draugas ar draugė atkeliauja ir jis čia visai netinka, bet aplink tebuvo paukščiai ir medžiai, ir daugiau nieko. Net kažko užuosti negalėjo, o tai ramino jį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Sk. 05 08 2012, 10:28 am

Sumirksėjo, bandydama atsigauti, mat buvo akimirkai užsisvajojusi. Mergina atsiduso ir toliau tyrinėjo, dangų kuriame, atrodė, renkasi vis daugiau kiek tamsesnių debesų, pranašaujančių lietų. Žinoma, jai nakties dangus būdavo ispūdingesnis, bet juk norėdama tyrinėti, negalėjo dienos paversti, naktimi, kad galėtų stebėti, milijonus žibančių žvaigždžių,
-Ne vietinis sakai?-Sumirksėjo, tarsi būtų nustebusi.-Čia stebuklinga vieta.-Nusijuokia..-Bent jau man.-Susimąsto.-Man taip pat malonu.-Palinksi ir nusibraukia ant veido vėl užkritusius plaukus.
-Nori pažaisti lenktynių?-Nusijuokia ir pažiūri į vaikiną. Vėl. Ji buvo pratusi prie tokių batų, tad su jais vaikščiodavo, bėgiodavo ar darydavo dar ką nors, tikrai laisvai ir greitai..
-Turiu įspūdingesnių,-Palinksi prisiminusi savo milžinišką batų kolekciją. Nusišypso.
-Sėdžių, stebiu gamta, dabar dar kalbuosi su tavim.-Palinksi. Mergina neturėjo tokių draugų, su kuriais galėdavo,laisvai kalbėtis..Arba ateiti patyrinėti gamtą..-O tu ? Ką tu čia vienas veiki?-Pakreipė galvą į jį ir nusišypsojo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Sk. 05 08 2012, 9:04 pm

O Lester ir nepastebėjo dangaus tamsėjimo, iš dalies mėgo lietų,tad šiek tiek daugiau vandens jam tikrai nepakenks. Kiek patogiau įsitaisęs toliau vargiai atitraukdavo akis nuo Bri šalimais. Jautėsi tikrai alkanas, o mergina pašonėje nepadėjo sutramdyti instinktų,kurie it laukiniai šunys veržėsi į paviršių.
- Ne, neseniai atvykau, gal kelios dienos, bet esu ir ankščiau čia buvęs. - pasako paaiškindamas savo situacija, bet pamažu pokalbis jį pradėjo varginti, visgi ne to lėkė į miškus ir laukus ieškodamas. Išgirdęs pasiūlymą dėl lenkčių Lesteris tik šypteli. Žinoma jas laimėtų, bet juk galėtų apsimesti,kad pralošė..nors kam vaidinti. Įsivaizdavo,kad Bri buvo tokios avalynės gerbėja, tačiau vis vien negalėjo matyti jos bėgančios su gal dvidešimties centimetrų, jei ne daugiau, platformomis. Čia jau kažkokia mistika,net Ian, nugyvenusiam solidų skaičių metų.
- Tikiuuu...- švelniai papurto galvą šyptelėdamas. Batai neatrodė patogūs, bet tikriausiai ilgainiui nešiojant pripranti. Išgirstas dar vienas klausimas vampyrui pasirodė kaip ženklas. Maloniai šyptelėjęs ir pasisukęs į merginą taria:
- medžioju...- pasako tai taip,lyg nieko blogo tame neįžvelgtų, ar kalbėtų net ne apie žudymą, o pyrago kepimą ir dabar pasakotų jo sudedamąsias dalis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Sk. 05 08 2012, 9:17 pm

Galiausiai merginai atsibodo dangus, mat neatrodė, kad vyksta labai daug pokyčių. O jei ir vyksta,ji to nepastebi.. O jai patinka stebėti, tik tai kas keičiasi jos akyse.
-Vadinasi, čia ne vienintelė vieta kuria žinai, tiesa?-Atsiduso. Ji nebuvo pratusi daug kalbėti, mat buvo tyli, arba tiesiog rėkdavo, kai būdavo užsiplieskusi. Nusišypsojo, ir vėl pažvelgė į savo platformas. Ji žinojo, kad su jomis bėgtų greičiau nei žmogus. Maždaug kaip vampyrė, tad jos jai nekėlė jokių rūpesčių, ir buvo tiesiog,jos keisto įvaizdžio dalis.
-Jeigu būčiau, su savo mylimiausiai,tu netikėtum,kad aš galiu paeiti.-Palinksėjo tarsi žinodama, kad vaikinas išgirs. Bent to ji tikėjosi.
-Tu su jais nepaeitum.-Palinksėjo dar kartą. Ne kartą buvo užmovusi vaikinui savo batus, bet jie dažniausiai vos pastovėdavo, ką jau kalbėti apie vaikščiojimą...
-Medžioji.. Tai gi matyt vampyras, nes demonas, mane seniausiai būtų arba užmušęs, arba paėmęs į nelaisvę.-Prunkštelėjo. Ne kartą buvo paimta, tad jau žinojo, tikriausiai visus kankinimo metodus..
-Patariu, nedrįsti manęs pult, jei nenori pasidaryt silpnas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Sk. 05 08 2012, 10:36 pm

Na jei Bri patinka pokyčiai,tai turėtų patikti stebėti,kaip Lester gali keistis tiesiog akyse. Vis dar neišleisdamas potencialios aukos iš akiračio, vampyras kantriai atsakinėjo į klausimus.
- Ne..žinau daugybe vietų..mėgstu žinoti kur gyvenu..- pareiškia kilstelėdamas vieną lūpų kamputį ir taip menkai šyptelėdamas.
- Matau patinka išskirtinumas...pagirtina.- vaikinui? Na tai jau baisus kankinimas, vampyrui vien žiūrint į nemažas platformas darėsi šiurpu,mat niekada nesuprato mados tendencijų,o ypač tokių.
- Kodėl visi iš karto pagalvoja apie save? galbūt aš medžioju gyvūnu..gal aš žmogus, tik šautuvą palikau miške,kad tavęs nenubaidyčiau?- neišlaikęs visgi šypteli. jei jau buvo išaiškintas tai ramiau sąžinei. Bri jam neatrodė patyrusi ar labai apdairi,bet išvaizda juk apgaulinga...
- Taigi, angelė? Kaip tokios šventos rasės atstovė rengiesi ir elgiasi kiek per daug drąsiai..visuomet angelus įsivaizdavau kaip pūkuotus geriečius.- paaiškina savo angelėlių paveikslą ilgus metus pieštą tėvų ir senelių, bei gabių dailidžių su teptukais. Bet Bri pranoko viską.
- Deja, bet turiu tau blogą naujieną, per daug išalkau čia betaukšdamas..- pasako beveik apgailestaujamai ir viena ranka sugriebia Bri kaklą ir šią parverčia ant žemės stipriai prispausdamas. Išleidęs iltis nusišypso merginai.
- Nebijok,beveik nieko nejusi, tik gal dilgčios...- pareiškia ir suėmęs riešą suleidžia dantis į išsvajotą mėsą apgaubtą kraujagyslėmis su skaniu krauju. Nors prarėžus odą kvapas nenebuvo toks saldus,bet numalšinti troškulį bent trumpam tai buvo tinkama. Visgi susilpnėjusios galios jam buvo nė motais,jis jų dažniausiai nenaudodavo, o jei kiek ir apsvaigs, tai tai tik į naudą, ši diena to buvo verta.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Sk. 05 08 2012, 10:49 pm

Toliau stebėjo kažką savo batuose, žinoma beveik nieko nematydama, ir pati nesuprasdama ko į juos taip spokso.
-Puiku tada.-Nusišypsojo.-Kaip sakai, tokiems kaip tu, pavyktu pasiklysti?-Nusijuokė ir pažiūrėjo į vaikiną. Nors nežinia ar tai būtų įmanoma vadinti pažiūrėjimu, mat mergina, nors ir buvo atsukusi akis į vaikiną, iš tiesų į jį nežiūrėjo.
-Nemėgstu, vienodų žmonių. Jie per daug panašūs. -Palinksėjo ir atsiduso, prisimindama dieną kai ėjo gatve, ir du kartus iš eilės užkalbino lygiai taip pat apsirengusias merginas, kas žinoma suerzino ją. Ji niekada nesuprato, tokių dalykų, kaip mados žurnalai ir savo madą kurdavo pati, tad ne kartą buvo palaikyta išskirtina.
-Jeigu būtum, medžiojęs gyvūnus, būtum neišsidavęs, nes per tiek laiko jau būtum pastebėjęs,kad man patinka gamta, o žmonės.. Jie bijotu pasakyti, nes palaikytų mane sataniste. Vien dėl mano stiliaus, o satanistai daug ką gali . Jie bijo mirties.-Nusijuokė.
-Būtent, kad angelė. Ir elgiuosi ir rengiuosi taip kaip geidžia mano širdis.Norėsių nuoga į gatvę išeisiu, ir man nebus svarbu ką pagalvos kiti.-Palinksėjo kalbėdama gana rimtai.-Angelai ir yra geriečiai, tik aš ne pūkuota.-Susimąste.
-Ak,vaikine.. Būk geras, kai vemsi, nevemk ant manęs.Tai erzina.-Atsiduso. Vaikinui parodžius iltis tik pavartė akis. Kadangi mergina jau gulėjo ant žemės jai buvo dar lengviau stebėti dangų.
-Aha... Netaukšk, nervina. Ir nevemk.-Palinksėjo kiek galėdama, per vaikino ranką, o jam įsisiurbus į jos kaklą, nevaldomai nusijuokė, mat žinojo, kad vaikiną greitai supykins.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Tr. 19 09 2012, 4:59 pm

Letai pasivaiksciodama mergina atejo cia, sustojusi prie pat krioklio krasto, ji saltu zvilgsniu stebejo vandeni, kurio ciurlenimas tarsi ramino iaudrinta jos prota. Nezymiai syptelejusi ji atsiklaupe ir atsisedo sau ant koju. Istiesusi ranka ji pridejo ja prie vandens pavirsiaus. Pajautusi vandens tekejima nusisypsojo ir atitrauke ranka. Uzdejo jas abi ant savo keliu ir pora kartu sumirksejo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Št. 22 09 2012, 2:09 pm

Susikrimtusi Lydią žingsniavo keliu. Plaukų sruogą užsikišo už ausies. Ir galiausiai pasiekusi krioklius kiek aprimo. Atsidususi atsisėdo ant žemės ir užvertė galvą į dangų. Buvo sunku, bet ji vis dar buvo gyva.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Št. 22 09 2012, 7:34 pm

Pastebėjusi merginą ji šyptelėjo.-Sveika, viskas gerai?-Tyliu ir švelniu balsu paklausė, pažiūrėjo į ją.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Št. 22 09 2012, 8:20 pm

- Labas,- vyptelėjo. - Jooo,- numykė ir apsaidairė. Pažiūrėjo į blondinę ir atsiduso.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Pir. 24 09 2012, 4:34 pm


Giliai įkvėpusi mergina suprato, kad prieš ją esanti mergina žmogus , jos veide atsirado šypsenėlė.-Kaip sekasi?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Tr. 03 10 2012, 1:35 pm

- Blogai, tragiškai ir panašiai. Bet tau tai turėtų nerūpėti,- papurtė galvelę ir atsiduso. Visgi iš ties ji jautėsi ne kaip/
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Sk. 07 10 2012, 9:01 am

- Atleisk turiu bėgti- nervingai šyptelėjo. Atsistojusi sparčiu žingsniu keliavo toliau nuo krioklių.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   

Atgal į viršų Go down
 

Kriokliai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 1515Pereiti prie : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Swan's-