It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Kriokliai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Št. 14 04 2012, 1:33 pm

oo puiku, jau Adelė komplimentus vaikinams sakyti irgi moka, reiškia, gali laisvai Aideną į savo pusę palenkt. chichichi. ne nu ir gana stumt ant bebrų.. ne tokie jau jie ir apgailėtini.. medinę šakutę patys moka išsigraužt, tai kam jiems to..
O taip taip.. gaila kitų moterų.. kokios kitos moterys, kai pašonėj tokią turi.. nu bet aišku. Pati Adelė irgi tokia neapsiprendus amžiais, su vienu būna, kitas sužavi, kitas šiaip smagus.. sunkus vaikis ji.
-oo, - nutęsia papūsdama lūputes vėl ir kilstelėdama antakius, - reiškia turi daug išrinktųjų, - linktelėja pateikdama tai kaip patį neginčijamiausią faktą ir vėl plačiai išsiviepia. - tik nesuprask neteisingai.. tiesiog tokie vyrai kaip tu, mano manymu, tiesiog negali būti vieniši, - gūžtelėja petukais visa protinga ir gudri, ką tu kątu tokia ir pažvelgia į jį savo nekaltutėmis akelėmis. Protingas vyras išskaitytų tarp eilučių komplimentą, o toks.. kekšelė biškį, įskaitytų įžeidimą ir pultų ginčytis. Tai va, laukia atsakymo į pateiktą klausimą, kad galėtų savąją logika išsiaiškint dar trupučiuką apie jį. Jai juk pats įdomiausias dalykas šiame pasaulyje, tai procesas, kuriame po truputį, po žingsnį eini link žmogaus visiško pažinojimo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Št. 14 04 2012, 1:50 pm

Kad jau taip, tai kris Aidenas Adelei po kojų greit. Ir greičiausiai ne jis vienas, o dar pulkai gerbėjų, kaip musių su tuo elektros prietaisėliu ištaškytų. Nors vyrai - ne bebrai, šakutės patys neišsigraužia, bet papirkt juos lengva. Bet gerai, užteks stumt ant bebrų, jie nekalti, kad gimė nevykėliais.
Tai va, būtent, vyrukas dar tikros meilės nepatyrė, kai savą moterį turi ir kitų šalimais nebenori ar bent jau tvardaisi tiek, kad prie jų nelystum. Jei atsiras kada tokia, kuri jį pakerės taip, kad net kojų pirštai pamačius susivynios, tai pasibaigs visos gastrolės, bus šeimos vyras ir ateis apokalipsė.
-Kaip čia pasakius. Nėra jų tiek daug, bet tu teisi,-vypteli išmesdamas tokią velnišką šypsenėlę. Ką čia ginsis, vis tiek kiekvieną kartą jį sutikus greičiausiai užmatys su kita bobele, tik klausimas kiek kartų dar teks jiems susitikti, juk kad ir ką kiti sakytų pasaulis didelis.
-Tokie kaip aš, tai kokie?-kilsteli antakius. Įdomu jam, kokiai vyrų grupei ji jį priskyrė. Faktas, kad netų, kur Hario Poterio pasaulyje pasilaidoję sėdi, bet visgi. Žiū gal sužinos, kad į atsiskyrėlį šamaną panašus atrodo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Št. 14 04 2012, 2:06 pm

O taip.. jau tiek gerbėjų po jos kojomis krito, kad... net tik vieną normalų vaikiną per visus metelius turėjus. Ir tie bebrai visai ne nevykėliai...
Nieko, suaugs gal kada diedukas, suras tikrą meilę... kokia jauna mergaitė pavilios labai.. būna gi gyvenime visokių pokštų. Ko tik tas dėdė likimas ne prisigalvoja..
Išgirdusi, jog ji teisi, taip pergalingai šyptelėja daugmaž „like a boss“. Aišku, susitiks.. bent jau ji tikės..
-Tokie seksualūs ir iškalbingi.. - pasukioja pirštuku ore, lyg ieškodama žodžių ir galiausiai atradusi, plačiai nusišypso, kiek atsitiesdama. Nebijodama žvelgia jam į akeles, kol galiausiai sumąsto, jog jeigu taip ir toliau sėdės, sustings į kokį ragą ir bus naudos iš jos jaunystės bei grožio. Atsistojusi, pasiėmė fotoaparatą ir nukeliavo prie pat krioklių. Nu ji mergaitė ekstremalė gi.. šiaip stovi, gana saugiu atstumu. Užvertus galvą į dangų paveiksluoja gamtos stebuklus. mm.. dievina ji krentančio vandens garsus, tačiau žinodama, jog visai netoli sėdi tooks seksualus vyras, tai visus judesius paverčia kiek grakštesniais ir gracingais. Nu biški išmano viliojimo meną.. arba ne.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Št. 14 04 2012, 2:23 pm

Vienas normalus geriau, nei trys nenormalūs. Nors nelygu kaip pažiūrėsi ar apskritai, kaip į tuos gerbėjus reaguosi. Na ir bebrai... gerai, jie tiesiog... bebrai.
Ką čia gali su tom meilėm žinot, gal ir atsiras kokia su didelėm gražiom akim ir tobulom kojom. O jei ne, tai ne, nėra ir dabar jam taip blogai. Jei ką katiną kokį įsitaisys, nors turės kuo rūpintis.
Taip gražiai apibūdintas išsišiepia pirmą kartą taip plačiai ir atvirai. Visgi ne Voldemortu kokiu palaikė, nors nelabai vaikas ir tikėjosi. Bet juk reikia būt atviriem visokiom galimybėm.
Merginai paėjus kažkur tolėliau nuseka ją akelėm. Arba ji labai stengias arba jam kažkokios hormonų audros užplaukė. Tokia ji jam miniatiūrinė ir gražutė atrodo. Taip ir noris persimest per petį ir išsinešt į Narniją, kad tik vieni liktų. Kurį laiką stebeilydamas į ją ir taip galvoja, ir taip, ką čia dabar daryt. Ar palikt ją vieną su bebrais ir viską taip užbaigt, ar dar pachimičint kažką ir žiūrėt kas gausis.
-Vaišinu kava, nes kol kabėjomės taviškė atšalo,-pasako jos nugarai palikdamas lyg ir atvirą pasiūlyma kartu kažkur nužygiuot.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Št. 14 04 2012, 2:34 pm

taip taip.. gal čia ir logiška. geriau vienas normalus, negu daaug nenormalių.
O ji jau praradus viltį, įsigijo savo katiną, už kurį dabar dantim ir nagais galėtų kovot. Tegu kas pamėgina jos Binkutį paliest, išplėš širdį ir pačiam demonui.
Iš tikrųjų, labai ji nesistengia, reiškia, anam hormonų audros.. bet vasara, ko norėt. O į Narniją ji eitų su mielu noru.. patinka jai ten. labai. Išgirdusi jo pasiūlymą, atsisuka į jį ir tokia lyg ir pamąsto.
-Vaišinimą priimu, - gūžtelėja nežymiai petukais ir grįžo prie savo tašiuko. Įkišo į ją fotoaparatą ir persimetė per petį. Pasilenkus paėmė puoduką.. nu ji ne tokia, kad terštų aplinką. Pažvelgė į jį.. normalu, tas sėdi ant akmenuko, o ta stovi, bet veidai tai vienam lygyje.. eech. Šyptelėja gražiai taip labai, pažvelgdama tiesiai į jo akutes ir laukia, kol anas pasijudins. Nesiruošia čia pirma kažkur keliaut. Mergaitėms pirmenybė, berniukams viskas.....
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Št. 14 04 2012, 2:56 pm

Gyvenimo paragavęs jau vaikas, patart gali tikrai visai protingai. Net nesinori žinot, kaip tada Adelė savo vyrą gintų, jei šitaip dėl katino stengtūsi. Blembački laimingas katinas turėtų būt, išpopintas, numylėtas, dėmesio nestokojantis. Kad jam kas taip, dabar tik paprašyk kokio brolio sumuštinį sutept, tai akis išdraskys šaukdmas, kad jis ne tarnaitė.
Negerai tos hormonų audros, paprastai per jas po devynių mėnesių pasidaro vienu ar keliais padarais daugiau pasaulyje. Reikia tam kalei didint padorumo skalę.
-Nu tai ir einam,-vos spėja pasakyt, o Adelita jau susiruošus stovi. Žvitri moteriškė, nieko nepridursi. Atsistojęs taip preciziškai išsilygina visas nematomas raukšles nuo rūbų. Šyptelėjęs puse lūpų kažkaip savininkiškai uždeda ranką jai ant liemens ir nusiveda link kažkokios kavinės.
Atgal į viršų Go down
avatar
Neela Mishelle Ross
The hardest thing to do is watch the one you love loving someone else

•naudoju : Rachel Bilson
•parašiau : 6289
•myliu : Aleksą

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Št. 14 04 2012, 10:49 pm

Atėjusi čionai, atsistojo prie pat krioklio krašto, o jis aukštas buvo. taigi kaip ir sakiau, vienai jai nuobodu, tad tegul pailsi. ir ji nušoko nuo krioklio. Liz iš visų jėgų trenkėsi į aštrią uolą ir prarado sąmonę. ji nemirė, bet užsikabinusi už uolos, gulėjo be sąmonės ir kraujavo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Neela Mishelle Ross
The hardest thing to do is watch the one you love loving someone else

•naudoju : Rachel Bilson
•parašiau : 6289
•myliu : Aleksą

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Sk. 15 04 2012, 8:37 am

Kol Liz gulėjo be sąmonės, visos jos žaizdos spėjo užgyti. tad ji ir nubudo. atsisėdo ant tos oluos, kuri buvo išlindusi virš vandens ir kuri jau nuo kraujo pakeitė spalvą, taigi sėdėjo ir mąstė
Atgal į viršų Go down
avatar
Neela Mishelle Ross
The hardest thing to do is watch the one you love loving someone else

•naudoju : Rachel Bilson
•parašiau : 6289
•myliu : Aleksą

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Sk. 15 04 2012, 9:56 am

Liz iškvepė orą. ir dingo nuo uolos, srovė kažkur ją nunešė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Pir. 16 04 2012, 4:13 pm

Atėjo čia. Atsisėdo ant pačio krašto kuris vedė vos ne į bedugnę. Aišku jos mylimiausi aukštakulniai gulėjo saugiai šalia jos. Ji šypsojosi, kas buvo labai keista.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Pir. 16 04 2012, 4:16 pm

Susigrūdęs rankas į kišenes kur buvęs kur nebuvęs atsliūkinas Tomas. Jis švilpauja kažkokią linksmą daineliūšktę, kol pamato ganėtinai žinomą siluetą. sustoja, šypsosi taip ganėtinai kreivai, kol galiausiai šūkteli.
- Bushell, - šypsnis girdimas jo balse, - gyvent atsibodo?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Pir. 16 04 2012, 4:18 pm

Lėtai atsisuko į jį veiduką ir tai veidmainiškai nusišypsojo.
- O kas daugiau?- nusišaipė. Nebuvo nuotaikos jai, kadangi negavo niekėno nuskriausti.
- Dėja taip.- suniurnėjo.
- Ko čia atsivilkai?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Pir. 16 04 2012, 4:20 pm

Priėjo arčiau ir atsisėdo šalia.
- Arba nusižudyt kartu, o jei nebus nuotaikos žudymuisi, išgelbėt tavo blondinišką galvą, ir dailų užpakaliuką, - kiek grubiai pasakė, tačiau balse vis dar buvo justi šypsena. nusišypsojo merginai ir švelniai paglostė jos plaukus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Pir. 16 04 2012, 4:23 pm

- Nuo kada tu tok..? - pirmą kartą jei pritrūko žodžių. Jai nepatiko kad jis liečia jos plaukus. Nusipurtė jo ranką. Pasitvarkė plaukus. Žiūrėjo ji į tolį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Pir. 16 04 2012, 4:26 pm

- o nuo kada tu tokia pikta net man? - saldžiai šyptelėjo, bet žvilgsnio nenukreipė nuo merginos. įžūliai ją nužiūrinėjo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Pir. 16 04 2012, 4:28 pm

- Nėra nuotaikos, bet tik šiandien.- piktai tarė. Perkėlė aukštakulnius toliau nuo Tomo, kad tas net nepamėgintų jų numesti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Pir. 16 04 2012, 4:32 pm

- ko čia purkštauji kaip katė, kuriai būčiau uodegą prispaudęs, - pavartė akis, jam patikdavo, kai merginos vaidindavo...piktas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Pir. 16 04 2012, 4:36 pm

- Aš purkštauju?- išpūtė akis ir nusijuokė. Jai tikrai nebuvo nuotaikos, net tie dievai jai trugdė vykdyti savo blogus planus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Pir. 16 04 2012, 4:41 pm

- va, kai juokiesi, jau nebeatrodai kaip užguita katė, - parodė jai liežuvį užmesdamas ranką ant liemens.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Pir. 16 04 2012, 4:44 pm

- Rimtai?- sušnypštė. O jai patiko tas garsas kurį ji ką tik išskleidė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Pir. 16 04 2012, 4:45 pm

Tomis patraukė nuo jos rankas ir iškėlė į viršų, kaip pasidavimo ženklą.
- gerai gerai, neklibinu, - pasakė beveik rimtu tonu, stengėsi nesuprunkšt..
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Pir. 16 04 2012, 4:50 pm

- Teisingai darai,- dabar ji jau nusišypsojo jam. Tabalavo kojomis. Mielai dabar būtų nušokusi nuo krioklio, bet ne ji tiesiog sėdėjo ant krašto ir žiūrėjo į tolį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Pir. 16 04 2012, 4:52 pm

Nusišypsojo ir taip pat užsižiūrėjo į tolį.
- žinau kaip su tavim elgtis, gražuole, - šyptelėjo, bet į ją akių neatsuko.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Pir. 16 04 2012, 4:54 pm

- Aha,- pavartė galvą, nes jai kaklą truputį paskaudo. Pasitaisė ir atsisėdo dabar jau patogiai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   Pir. 16 04 2012, 4:56 pm

- tai pasipasakok savo senam draugui Tomui, kas širdelę spaudžia, - pasisuko į ją pasiruošęs atlikti psichologo vaidmenį.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Kriokliai   

Atgal į viršų Go down
 

Kriokliai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 315Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Swan's-