It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Kiemas/Durys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Durys   Pen. 13 04 2012, 9:04 pm

Prie namo sustoja geltonasis taxi ir iš jo iššoksta Summer aišku pirmiau susimokėjusi taxistui. Nužvelgia namą. -wow- taria. Dar pasilenkia prie taxisto. - Ar čia tikrai toks adresas????- dar kartą pasitikslina, nes nelabai tiki, kad jos broliukas galėtų tokį namą išlaikyti. Taxistas žinoma patvirtina, kad tai tas adresas ir nuvažiuoja. -Hmm... jei čia bus ne tas, tai manau, kad pasakysiu jog pardavinėju kokius siurblius ir mane išvarys- šypteli apsidžiaugusi savo genialumu. Neskubėdama patraukia namo durų link. -Galėčiau priprasti prie tokios prabangos.- Juk mergaitė iš kaimo atvažiavo. Laukinukė mat. Pasiekusi duris papurto prakaituojančias rankas ir nedrąsiai paspaudžia durų skambutį.- O gal jei dabar pradėčiau bėgt suspėčiau pabėgt??a???- šnekasi pati su savimi ir apsisuka. Žiūri į gatvę stovėdama nugara į duris. Vis dar svarsto tą mintį bėgti
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Durys   Št. 14 04 2012, 11:05 am

Ateina kaip koks murzius, nes nespėjo persirengti po tų maudynių lietuje. Pažiūri pro akutę - tik plaukus mato. Bet jam to užteko, kad suprastu kas čia. Greit atidaro duris ir čiumpa už sesės šonų. - Bū! - ale išgąsdino, bet iškart po to susijuokia taigi viską sudirbo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Durys   Sk. 15 04 2012, 7:19 am

Kadangi Summer nuo pat vaikystė buvo bailė, tai jai užteko ir to paprasto "Bū", kad ji pašoktu su suklyktų kaip grobiama. Žinoma, po to išgaščio ji iš kart atsisuko su tikslu smogti priešininkui, kuris taip žiauriai galėjo su ja pasielgti. Užsimojo... ir tuomet pakėlė akis ir pamatė tą patį širdžiai mieliausia veidą nuo pat sysiojimo į sauskelnes laikų. Išpučia akis kaip varlė. Žiūri į jį. Beveik nepasikeitęs, toks pat kaip ir jį prisimeni, tik šiandien jis buvo šiek tiek su nenuskusta barzdele ir užsikačelintomis rankomis. Murzinumas tai išliko tas pats, kaip ir vaikystėje nematydavo jo švaraus, taip ir čia jis ne kažką švaresnis. Bet brolis yra brolis. Ir Summer mylėtų jį, kad ir koks jis būtų, bet dėl gėjaus problemikės dar pagalvotų. -Deny!- taria Summer su plačia šypsena veide ir net iš tos laimės, kad pagaliau vėl pamatė brolį suplojo delnais. Ir žinoma, kaip ir vaikystė, Summer šoko Danieliui į glėbį. Na jie nebevaikai ir Summer sveria jau daugiau, bet ji tikėjo, kad brolis kačelinosi, nes žinojo, kad ateis tokia diena, kai reikės vėl pagaut sesę glėbį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Durys   Sk. 15 04 2012, 10:24 am

Išsigąsta pamatęs iškeltą ranką, kuria Summer jau norėjo smogti. Atsilenkia atgal ir atkiša delnus tarsi sakytų "nešaukit!". Vėliau kol jį stebi, jis irgi žiūri į sesę. Nu beveeeik tokia pat! Tik moteriškesnė. Apžiūri, visa išsipusčiusi. Pažiūri į save - negražus. Gėda jam. Kai sesė šoko pas jį į glėbį, stipriai ją apkabina, bet ne taip kad sutraiškytų. - Vasarėleee, - po kokių dešimt sekundžių paleidžia. - Tu radai namus! - būtų mergaitė, tai apsiverktų iš laimės.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Durys   Sk. 15 04 2012, 10:29 am

-fūūūūū- nusibjauri atlipusi nuo jo ir tapusi tokia pat murzė kaip ir jis- Tik apsirenk naujais rūbais, kad graži būtum prieš broli ir va fakin iš kart ištepa- susiraukia lyg šnekėdama pati su savim, lyg nieko nebūtų aplink. -Teip radau- patvirtina kelis kartus linktelėdama, bet atsargiai, mat šiąnakt jai mešlungis kaklą sutraukė ir dar anas neatsigavo, kokio masažiuko čiū reiktų. -Iš tiesų tai tikėjaus, kad bent ašarėlę išspausi mane pamatęs- taria šyptelėjusi puse lūpų ir ranka perbraukia, bet savo rudus, kaip medžių kotai, plaukus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Durys   Sk. 15 04 2012, 10:32 am

- Ne toks jau ir murzinas, - pagūžčioja. Taigi ne iš daržo išlipęs kaip kokia morka. - Aš nueisiu persirengsiu, tu galėsi tuo tarpu įsikurti, - plačiai mosteli ranką į namų vidų. - O tu ašaros dėl manęs irgi neišspaudei, - nutaiso tokią mimiką tarsi tuoj apsiverks, bet aišku vaidina dabar.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Durys   Sk. 15 04 2012, 10:37 am

-Tik šlapia, kaip višta to kapitalinio prausimosi- pavarto akis.-O tavo dėka ir aš dabar šlapia, kaip gaidys- sumurma perbraukdamas per šlapias vietas ant savo drabužių. -aaaa įkūrei man kambarį??? Tikiuos gražų man paruošei, kaip pas princesę, kokio senai svajojau- išpučia akis, kad suteiktų savo žodžiams daugiau galingumo. -Irrr galėtum mane ten nuvesti, nes iš tikro aš čia lyg ir pirmą kartą- suraukia kaktą- bet manau tapsiu pastovia lankytoja, jei tik priimsi- linkteli kaklu, sutrauktu mešlungio. -Bet aš vos susilaikiau neapsiverkus- patikina ir viena ranka pradeda nuo skruostų rinki nematomas ašaras ir dėtis jas į kitą delną.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Durys   Sk. 15 04 2012, 10:47 am

- Aš ne šlapias, - susiraukia, nes sesė jį užgaulioja. - Šiaip ten ne specialiai tau kambarys, bet jis mūsų šeimos nariams, kurie kada nors pasirodys, - prunkšteli, bo nežino kiek su laikų jų dar prisirinks. - Įsikursi viską pati kaip norėsi. Ten dabar tik keletas antikvarinių daiktų ir baldai, - pasididžiuodamas pasako, nors jam tie antikvariatai nelabai ir rūpi, tuo labiau, kad dar nuo vaikystės neatsisakė įpročio viską daužyti. - Aš irgi vos neapsiverkiau, - išsišiepęs palinksi. - Eisi? - atidaro duris kiek įmanoma plačiau ir pažiūri į sesers lagaminus. - Aš paimsiu. Aišku jei nebijai, kad ištepsiu, - pasakęs užriečia nosį ir susineria rankas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Durys   Sk. 15 04 2012, 10:54 am

-Nabijau- išsišiepia ir pasistiebus pabučkina broliui į žanduką. "Pradėsim naują gyvenimą, daugiau jokių narkotikų"- pagalvoja ir linkteli pati sau. -Hmm...- pažiūri į plačiai atvertas duris.- Manau, kad nesu tokia stora- susiraukia, bet vis tiek praeina į priekį. - Tik atsargei nešk mėlyną lagaminą- atsisukusi priduria. - Ten kablai- išsišiepia ir pakelia antakius- o tai galingiausias ginklas prieš vyrus- pakilnoja antakius ir nusijuokia. Įeina į namus ir žinoma laukia bratkio kol jis parodys kur eiti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Durys   Sk. 15 04 2012, 10:57 am

Patenkintas paima lagaminus, bet išgirdęs pastabą apie mėlyną lagaminą sustingsta. "Kad tik ne kočėlai..." meldžiasi sau. Išgirdęs kad kablai, šiek tiek nusiramina. - Tu plona kaip šakalys, - pakelia antakius ir įeina su lagaminais kaip mulas. - O dabar sek paskui mane, - vaizduojasi kaip gidas ir nupizdina su lagaminais į antrą aukštą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Durys   Sk. 15 04 2012, 11:01 am

Nuseka iš paskos kaip seklys morka.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Durys   Sk. 15 04 2012, 5:46 pm

Išeina taip smagiai nuo laiptų bėgdamas, su akinukais nuo saulės. Prieina prie savo maškės, įsėda, užsikuria variklį ir jam užbaubus išvaro per dideliu greičiu gyvenvietei.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Durys   Pir. 16 04 2012, 9:17 pm

Grizta vejavaikis namo. Su suniuku!! Tyliai atidares duris ieina ir vel jas uzdaro. Koridoriuj nusimove batus kojomis ir nuejo i svetaine.
Atgal į viršų Go down
avatar
unicorn


•parašiau : 2217

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Durys   Št. 28 04 2012, 6:18 pm

Paštininkas sustojo prie namo ir akimis permetė kiemą ir patraukė link durų, kvietimą padėjęs gražiai prie įėjimo apsisuko ir nuėjo.

KVIETIMAS:
 
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Durys   Sk. 29 04 2012, 6:32 pm

Suniukas pirmasis pamate atejusi kvietima. Ir pirmasis prie jo nubego. Apuostes jau kele koja pazenklinti,kad cia JO daiktas,bet Mattas pradejo mostaguoti rankomis ir begti per kiema kaip pasiutes.
-TARDISAAAAAIII, NEDRIIIIIIISK!!!!!! - soko kaip futbolininkas,saugantis vartus ir pagriebe suniuka. Ji padejo ant zolytes,o grazu laiskuti atplese. Gosh,JIS - vyriausias pabrolys..Kaip miela! Ir vestuvese dalyvaus! O neeee...ka dovanoti?? Suknistos smegenys...Mattas sedejo ant laiptu ir maste..
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Durys   Antr. 01 05 2012, 11:06 am

Viskas. Nera ko laukti. Pasitvarkes savo apranga,pasieme Tardisa i rankas,ji inese i namus,pasitaise savo super awesome plaukus ir isejo patiesumais. Suniuko neims,bijo,kad gali pabegti. O ir siaip vargsiukas miego jau nori.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Durys   Pen. 04 05 2012, 8:43 pm

Mattas parleke namo. Uztrenkes duris issilaisvino is dazasvydzio kostiumo,pagloste Tardisa ir nuleke i vonia.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Durys   Pen. 06 07 2012, 10:13 pm

Išeina pro duris like a boss, prieina prie savo beveik sumaitotos mašinos. Apžvelgia ją iš visų pusių, veidas be emocijų. Šiek tiek prisitvirtina beveik nukritusį bamperį ir įsėdęs išvažiuoja.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Durys   Št. 01 09 2012, 9:41 pm

Po tokio ėjimo tamsoje nuo vaikų darželio iki čia ji sustojo jau perėjus per kiemą ir atsidūrusi su Adamu prie pat jos namų durų, ji pasisuko į vaikiną ir vėl šyptelėjo.
- Štai mes ir čia, - sukikeno ir pažvelgė vaikinui į akis, kurias dabar aiškiai galėjo įmatyti, kadangi lauke įsijungė automatiškai prie durų esanti šviesa.
Atgal į viršų Go down
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Durys   Št. 01 09 2012, 10:42 pm

Priėjęs prie merginos namų durų, Adamas kartu su ja sustojo ir iškart paleido jos ranką, kurią laikė kaip vaikas, laikydamas mamos ranką, lyg bijodamas pasiklysti. Įsijungus automatinei šviesai, Adamas šiek tiek prisimerkė, nes buvo jau pripratęs prie tamsos. Jis apžiūrėjo namą ir su šypsena veide vėl grąžino akis link Colettės.
-Gražus namas. Iš išorės,-linkteli ir nusišypso dar kartą.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Durys   Št. 01 09 2012, 11:07 pm

Linktelėjo eilinį kartą galva ir pati net pasisukus nužvelgė namą, lyg įvertindama ar jis tikrai gražus, it ji jo ankščiau būtų nemačius. Vėl atsisukus į Adamą pažvelgė.
- Ir vidus gražus... - ji nusijuokė, o tada pažvelgė į tamsą tolumoje, - Ehm.. Jeigu nori gali užeiti, jau naktis ir nors ir sakiai, kad moki apsiginti ir aš tuo tikiu, bet manau esi pavargęs.. - pradėjo kažką pasakoti, siūlyti jam permiegoti, nors su savim permiegoti nesiūlė, tiesiog šiaip, pasisvečiuoti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Durys   Št. 01 09 2012, 11:11 pm

Kai tik jis apžiūrėjo namo vidų, jo žvilgsnis paskui visuomet buvo nustatytas tik į Colettę, į jos veidą.
-Tikiu. Jeigu išorė graži, tai dažniausiai ir vidus būna gražus , - šypteli, tebestebėdamas šviesiaplaukę. - ne, aš grįšiu dabar namo, jie man netoli... Turbūt, - gūžteli pečiais ir tada apsidairo aplink, galvodamas kur čia kelias, vedantis link jo namų. Ėmė mintyse keikti tuos, kurie rūpinasi šios gatvės aplinka. Nei kokių šviestuvų, nei ko. Tamsu kaip šiknoj.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Durys   Št. 01 09 2012, 11:26 pm

Prisimerkusi klausėsi jo ir pati net nejučiomis šypsojosi, bet kai jis atsisakė jos pasiūlymo, nusprendęs, kad netoli jo namai. Ji tik suėmė vėl jį už rankos ir kiek arčiau prisitraukus pakštelėjo į jo lūpas. Apsilaižė savasias ir išsišiepė taip pergalingai.
- Tada tikiuosi sėkmingai pareisi namo, - mirktelėjo jam akute ir stovėjo besišypsodama.
Atgal į viršų Go down
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Durys   Št. 01 09 2012, 11:29 pm

Kai mergina suėmė jį už rankos, jis nuleido akis į savo ir jos rankas ir nežymiai šyptelėjo, o kai ji dar pakštelėjo jam į lūpas, jis spėjo atsakyti į bučinį, bet taip nežymiai. Atsitraukė ir nusišypsojo miela šypsenėle.
-Gal.. Gali savo telefono numerį duot?-paklausia ir nusišypso tokia nekalta šypsenėle. Šiaip net pats nustebo, kad to paklausė, nes nebuvo pratęs taip daryti, dažniausiai jo prašo numerio, o nes jis.
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Durys   Št. 01 09 2012, 11:42 pm

Kai jis papra64 jos telefono numerio, mergina jau nor4jo jam tą numerį savo padiktuoti, bet nusprendė to nedaryti ir taip viliojamai rankute perbraukė per jo pilvuką, kur puikavosi po jo džemperiu ir maikute tie gražūs kvadratėliai.
- Ne, bet buvo malonu su tavim pabūti, tik noriu likti ta beveik nepažįstama mergina, per kurią peržengiai per savo principus, - ji sukikeno ir pakilnojo antakius. Nors ir norėjo žinoma su juo dar susitikti, pabendrauti, susipažinti, bet jai tos minties kurią ką tik pareiškė, įgyvendinimas dar labiau patiko. O jeigu vat bus lemta, tai ir susitiktų jie vistiek, kaip ir darželyje susitiko.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Durys   

Atgal į viršų Go down
 

Kiemas/Durys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Swan's-