It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Kiemas/Durys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
avatar
Kevin Adam Miller


•naudoju : irons
•parašiau : 6708
•myliu : KAILĄ

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Durys   Št. 01 09 2012, 11:53 pm

Adamas kilstelėjo antakį ir tik gūžtelėjo pečiais, o tada greit suėmė jos ranką, kuri buvo jam ant pilvo. Patraukė jos ranką ir vyptelėjo.
-okei. Tada viso,-mostelėjo ranka, o tada atsitraukė nuo jos, susikišo rankas į džemperio kišenes ir apsisukęs nuėjo. Beeidamas iš jos kiemo, dar dirstelėjo per petį, pažiūrėdamas į merginą paskutinį kartą, ir kilstelėjo vieną lūpų kamputį. Tada jau vėl nusisuko ir nuėjo tiesiai, nežinodamas kur eina..
Atgal į viršų Go down
http://www.muuurrr.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Durys   Št. 01 09 2012, 11:57 pm

Colettė stebėjo jį nueinant su šypsena veide ir dar jam pamojo, nors jis tuo metu užsisukęs buvo. Kai vaikinas jau paniro į tamsią naktį ir jo Colė nebematė ji prikando lūpą ir atsirėmė į duris. Kelias sekundes taippastovėjus ir vėpsojus į tamsą suprato, kad čia pilna vorų gali būti ir dar velniai žino, ko tai nuėjo vidun.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Durys   Antr. 04 09 2012, 7:57 pm

Out.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Durys   Tr. 10 10 2012, 4:03 pm

Prisistato prie durų du šlapi šių namų savininkai. Atsistoja Danis prie durų ir lūkuriuoja, nes raktai neaišku kieno pufike amžiams pasislėpė. Nekaltai žiūri į Mattą, tikėdamasis, kad bent jis nepametė tų barškančių metaliukų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Durys   Kv. 11 10 2012, 4:58 pm

-Zinai...paprastai kai zmones pameta raktus,jie keicia spynas. O savuosius as atidaviau tau,kadangi TU savo jau buvai pametes,-Matis pakraipe lupas ir atsiduso.
-Paziuresiu po vazonais,-priejes prie laipteliu pradzios,pradejo kilnoti vazonus.
-Juk padejai atsargini rakta PO vazonu,taip?...
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Durys   Kv. 11 10 2012, 5:54 pm

- Aš nepamečiau savo! Jį...pavogė, - išties jis net neprisimena savo rakto, nei koks jis buvo, nei kur dingo, jam išvis raktų niekada nereikėjo. - Aš kažkada užkasiau vieną raktą vazone. Tik nepamenu kuriam... - su ranka pradeda trinti sprandą iš nepatogumo, nes kiekvienoje durų pusėje po 5 vazonus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Durys   Pen. 12 10 2012, 6:04 pm

-Tai tu ir ieskai,-Matis tik issisiepe ir atsisedo ant virsutinio laipto,ketindamas pasigereti vaizdu,kai Danis kapstysis po vazonus.
-I namus mes vistiek pateksim. Isdausim langa,jei reikes. Kazi ar pro voratinklius prasibrausim,bet tai palyginus su gyvatynu - niekas,-vaikinas labai realiai snekejo apie namo busena is vidaus. Velniai zino kas ten darosi. Gal kokia feju kemsyne uzaugo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Durys   Pen. 12 10 2012, 6:10 pm

Sutrikęs pažiūri į ramų sėdintį Mattį ir priklaupęs prie vieno vazono atsargiai paima šį į rankas. Akimirką pažiūri kaip į antikvarinį daiktą. O tada tik šnai ir išverčia visą grožį aukštyn kojom. Pasklaido žemes ant gražios prižiūrėtos kiemo žolytės, rakto neradęs padeda vazoną ir atsistoja. Susierzinęs prieina prie durų, jau ruošėsi nulaužti rankeną, kai už jos paėmęs palenkia ir... durys atsidaro.
- Welcome... - patenkintas mosteli broliui vidun.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Durys   Št. 13 10 2012, 10:25 am

-O,puiku...mus dar ir apvoge...-Matas tikrai nebuvo patenkintas atrakintom durim. Tai reiske kad arba Danielis nerakina duru,arba kazkas savavaliskai i cia iejo. Arba ju namas pasidare kazkas panasaus i naktinius namus bomziukams. Vaikinas pakilo nuo laiptelio ir iejo vidun.
-Ar mes turim savo giminej daugiau moteru,be Eluisos? - pasiteiravo,mat koridoriuje tvyrojo stiprus moterisku kvepalu kvapas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Durys   Št. 13 10 2012, 4:35 pm

Išsigandęs įpuola vidun, užsikimšęs nosį, nes irgi tikėjosi rasti nakvojančių bomžiukų. Bet išgirdęs apie kvepalus patraukia ranką nuo veido ir pradeda uoliai uostinėti orą. - Gal Sallam..pfu..Hallam paną susirado? - kreivai išsišiepia. Keista, kad dar prisiminė brolį, kurio greičiausiai net nėra matęs.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Durys   Sk. 14 10 2012, 3:26 pm

-Nenoriu taves nuliudinti,broli,bet manau,kad tas Hallamas yra pasimetelis. Zinai,kaip buna. Prisistato vienu,kad gautu maisto ir pinigu ir panasiai...-Mattas labai rimtai tai isdeste.
-Turiu omenyje,kad musu tevai ir ju gimines neturejo ne vieno arabo visoje seimoje. Kas po perkunais duoda anglu vaikui Halamo varda??? - vaikinas pasipiktines uztrenke duris.
-Einam susirasti ko valgomo,-pasiule Danieliui
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Durys   Sk. 14 10 2012, 4:37 pm

- Na, o gal jie buvo vienu metu apsėsti noro duoti tokį vardą vaikui, gal mes nežinom ir jie buvo kokiam Arabijos pusiasaly... - tiesą sakant jis nenutuokė, kada tėvai būtų galėję ten nuvykti, nes jiedu su Mattu laikė tėvus po savo mažom pėdutėm, t.y. nedavė ramybės, žodžiu vaikai be vaikystės buvo. Nebent Hallamas vyresnis už juos abu ir tai slepia. - Einam, - linkteli ir stovi.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Durys   Sk. 14 10 2012, 5:07 pm

-Ka mes zinom,Dani. As,pavyzdziui,manau,kad siame name teiseti gyventojai esam mes abu ir Eluisa. O visi kiti man panasus i pusbrolius - pusseseres piligrimus. Who knows,gal Hallamas koks prosenelis is senoves acteku,-truktelejes peciais Matis nuejo linkui virtuves.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Durys   Sk. 14 10 2012, 5:16 pm

- Actekai... - pakartojęs žodį nusipurto,šiurpas nukrėtė. Po akimirkos nubėgo kaip ciūcis paskui.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content



RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas/Durys   

Atgal į viršų Go down
 

Kiemas/Durys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Swan's-