It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Svetainė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Svetainė   Št. 31 03 2012, 9:12 pm

:smile3:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Sk. 01 04 2012, 8:14 am

Atvede Aleksa i svetaine,mat lipti laiptas virsun butu per daug skausminga tiek draugui,tiek paciam Mattui. Vaikinas pasodino Aleksenciju ant sofos ir atsikvepe. Sunkus jis T.T Mattuskinas nesumojo ka daugiau bepasakyti. Kad draugas tures pasiaiskinti tai 100 proc. Todel Matis pasieme kede,apsuko ja nugara i Aleksa,apsizerge,atsisedo ir rimta mina ziurejo i besta.
-Tave reikia aptvarstyti.
Atgal į viršų Go down
Alex Christian von Tulsse

•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Sk. 01 04 2012, 8:26 am

Aleksas vis dar buvo tokioj būsenoje "what the fuck..?", bet nieko. Klestelėjo ant sofos ir iš karto atsipalaidavo. Susiėmęs už kraujuojančio kaklo įsmeigė rimtas akis į Mattą. Kodėl jis pasijuto kaip tardymo kambaryje...? Praigonoravo jo klausimą
-Kas tau nutiko...?-kažkoks Mattas visai nesavas. Tegu negąsdina dar labiau Alekso. O tai jam jau ir taip stogas važiuoja..kažkur. Gal čia balandžio pirmosios pokštas?

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Sk. 01 04 2012, 10:04 am

Pakilo nuo kedes ir pritupe prie spinteles. Atidares ja iseme deze su medicininiais reikmenimis. Atsisedo salia Alekso ir issieme penkis "tamponelius" bei dezinfekcini skysti. Patrauke draugo ranka nuo zaizdos,uzpyle skyscio ant vieno tamponiko ir pradejo valyti.
-Labai labai graus,-perspeja valydamas. Tamponikus keite kas tris brukstelejimus.
-Kur buvai?
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Sk. 01 04 2012, 10:10 am

Aleksas sekė Matą akimis ir veidas vis labiau niaukėsi. Paėmęs kitus "tamponėlius", pasiėmė skysčio to ir pradėjo valyti sau petį, dantys stipriai susikando, net ašaros susikaupė ir galausiai:
-Ne tau Martynai mėlynas dangus, ne tau Martynai rožėm klotas kelias ir vėl šian teks grįžti į namus, ieškok Martynai geresnės panelės.-uždainavo, kad tik negalvoti apie deginantį skausmą.-Šalalalalalala.
Na dabar jis tikrai negali logiškai galvoti, reik pirma baigti valyti. Be to, jam reikia dar susigrupuoti ką galima pasakoti, o ką ne,

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Sk. 01 04 2012, 12:30 pm

Baiges dezinfekuoti kaklo ziazda,Mattas uzdejo ant jos medicinini dideli pleistra.
-Done mate,-linktelejes apejo ir paziurejo kaip su petim sekasi. Patraukes Alekso ranka nuo zaizdos,uzdejo dar viena pleistra.
-Tau beliko geras penkias valandas pamirkti vonioje,-truktelejo peciais ir vel atsisedo apsizerges ant tos pacios kedes.
-Kur buvai? Ir nelaikyk manes durnu,as zinau,ka maciau,-prisimerke.
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Sk. 01 04 2012, 12:48 pm

Aleksas atsiduso ir atsirėmė į sofą patogiau. Rankas sunėrė ant krūtinės.
-Gal gali marškinius paskolint?-gražiai paprašė, nes sėdėti pusnuogiui tai nekažką.
-O ką tu būtent matei?-trumpam nusuko akis nuo besto, permetė kambarį žvilgsniu ir pajautė kai ką. Čia neseniai buvo vampyrai. Lūpos nestipriai susispaudė.-Kaip matai, man viskas gerai.-pavartė akis.-Na gerai, beveik gerai.

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Sk. 01 04 2012, 1:30 pm

Mattas vel atsistojo. Ta svetaine geras daiktas,bo broliai cia laiko visoki random crap. Plius neseniai nuimti nuo dziovyklos skalbiniai tupejo graziai sulankstyti ir sudelioti ant fotelio,o tarp ju buvo ir vieni is Matto marskiniu. Paemes juos padave Aleksui.
-Prasom,-grizo i ankstesne sedejimo pozicija.
-Kazkokia psiche kone sedejo ant taves,o tavo kraujas kriokliais bego,o po to ji su tavim kazkur dingo,-Mattas prisimerke. Kartu su Aleksu apziurejo patalpa ir prisimine Ele.
-Mano sesuo buvo pargrizusi. Na,Eluisa. Ji man pasake labai idomu dalyka..Ir as nezinau ar tiketi ar ne. Tu turi man padeti apsispresti.
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Sk. 01 04 2012, 1:39 pm

Aleksas paėmė marškinius ir šiltai, kaip tik angelai gali, nusišypsojo draugui.
-Dėkui tau.-ši padėka buvo ne tik už marškinius, už daug daugiau. Atsargiai perkišęs ranką su sužeistu petimi, įkišo ir sveikąją.
-Hm...na rodos pats viską pasakei. Taip, ten tikrai buvo psichė. Ir gal net gerai, kad išsivedė..atraip būtų ir tave sužeidusi.-susiraukė, nes tai jam labai nepatiko, vien kalbos apie tai, jog draugas galėjo būti sužeistos neramino.
Jis sagstėsi marškinius, bet išgirdęs Eluisos vardą sustingo ir lėtai pakėlė akis į Matą, išmetė dirbtinę šypseną. Jam visai nepatiko, kad ji čia buvo. Juk galėjo jį nuskriausti....
-Ką..ji pasakė...?-lėtai paklausė.

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Sk. 01 04 2012, 1:47 pm

Mattas kalusesi klausesi,kol nesusilaike ir trumpai nusijuoke.
-Tave pridauze mergina,-baiges skaniai juoktis nusivale begancia juoko asarele ir vel surimtejo.
-Ji pasake,kad nebendrauciau su tavim,nes tu blogas,kad ja nuskriaudei. Ir as tuo tikejau iki kol nepamaciau,kad tave actually pritalze mergina ir tu nic nieko nedarei,kad apsigintum. Tai darau isvadas,kad Eluisos neskriaudei. Ar ne taip? - su viltim jog pasake teisingai Mattas placiom akim suziuro i Aleksa.
-Juk neskriaudei,taip? - pakartojo uztvirtinimui.
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Sk. 01 04 2012, 1:57 pm

Aleksas susiraukė:
-Nevisai taip.-pasilenkė arčiau Matto.-Atsimeni konservų fabriką, į kurį sakiau niekada niekada neiti? Tai va, ji iš ten. Ten siaubinga...-veidas akimirkai sustingo.-Ir visi iš ten yra nesveiki. Ta mergina...ji tiesiog nepilno proto...ligonis. Ar supranti...niekada niekada ten neik.-jau gan griežtai pasakė, bet supraskit, jam Matas labai svarbus.
Akimirkai užplūdo prisiminimai, kaip ji tiesiog nagu perėžė jam kaklą, tas dvokiantis rūsys, į petį suvaryta sagė, sunkios grandinės aplink jo kūną ir begalė kitų nesąmonių. O epic buvo, kai ji tikrai norėjo, kad jis su ja permiegotų...net nusipurtė ir vėl atsilošė. Damn jis tikrai silpnas. Ir tas "pridaužė merga" skambėjo juokingas. Nah, dabar jis susigėdo. Koks skirtumas, kad ji demonė, kaip jis gali būti silpnesnis..? Aleksui neegzistavo jokios ribos tokiose dalykuose jis galėjo pulti ir ant trigubai stipresnio, nors žinotų, jog nelaimės. Tai tik pretekstas daugiau treniruotis, kažko siekti.
Giliai atsidusęs grįžo į kambarį iš apmąstymų. Kaip būtų paprasta jei Mattas žinotų visą tiesą. KAIP ALEX NORĖTŲ, JOG JIS ŽINOTŲ. Tik jis...kad nereikėtų turėti jokių paslapčių...bet tai tiesiog..neįmanoma. Jam jau taip nusibodo meluoti...
-Aš jos neskriaudžiau...tik norėjau Dominykui gerai užvožti, nes jis to nusipelnė. Turbūt gerąją dalį, jog jie mane laikė uždaryta rūsyje Eluisa praleido, tiesa?-trumpai vyptelėjo. Per vėlai suprato, jog pasakė ko nereikėjo sakyti, bet jau žodžių atgal neatsiims.

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Sk. 01 04 2012, 2:15 pm

-Prisimenu. Taip ir galvojau,kad tu ten! Dar truputis,ir buciau rovesis i ta fabrika...-sumurmejo ir vel kantriai lauke,kol bestas atsakys i uzduota klausima. Aleksas nuklydo kazikur mintimis,ir tai matesi,bet Mattas nepriestaravo,tik lauke.
- Bet ji tikrai taip neblogai tave sulauze..Ir uz kagi? Siaip sau? Nera tokiu zmoniu,kurie elgtusi sitaip tik del malonumo. Jei tokiu yra,jiems vieta kalejime ir tarp minkstu sienu,-tvirtai pasake. Butu suneres rankas ant krutines,bet kiti raugo zodziai priverte rankas nusvirti.
-Dominykas? Eluisa ji buvo atsivedusi. Jis keistas...Bet visai mandagus. Kaip tai rusy? Oh c'mon,Ele tikrai neta tokia stipri ir durna,kad siaip sau grustu tave i rusy. Man protas taip toli neisnesa kad suprasciau del ko is viso reikia staip elgtis..-bet rimtas Alekso zvilgsnis priverte Matta susimastyti.
-Pala,tu rimtai??
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Sk. 01 04 2012, 2:25 pm

-Neeee. Niekur tu beūtum rovęs, aišku? Jei sužinosiu, kad ten buvai iš po žemių tave iškasiu. Matai, nejuokinga. Ten psichinių ligonių būstinė. Jie visi ten pačiuožę, jų mintyse tik žudynės ir smurtas. Sugadinti žmonės.
-Aš irgi taip manau..kad jiem vieta ten...bet kaip matai, jie vaikšinėja gatvėse lyg niekur nieko. Reikia būti labai atsargiems. Ji tiesiog manęs nemėgsta..kai ir aš jos, bet kelti prieš merginą ranką..na supranti, man sunku, aš taip išauklėtas.-lėtai papurtė galvą. Aišku, Aleksas tikrai nebūtų toks sumaitotas, jei Alice žaizdos gytų lėčiau, bet ne..ta kai supermenė gija...o Aleksas kraujuoja..kur teisybė?
Dar truputį ir jis jam pasakys, jis neištvers. Jam taip reikia išsipasakoti T.T siaubingai, bet teko iš paskutinių prikąsti liežuvį, kad nepasakyti ko nereikia.
-Mes su Dominyku susipykom....na žinai...nuomonės nesutapo dar abu kiek girti buvom, tai jis kaip žaidime mane į rūsį uždarė, pirma buvo juokinga, bet po to tikrai taip nebeatrodė. Paršiau išleisti, bet jie neišleido..na žodžiu, po to aišku, išėjau. Bet tikrai..aš jų labai nemėgstu už tai kas taip padarė.
Aleksas nuleido galvą. Meluoja meluoja ir meluoja..kiek dar tai tęsis. Jam sunku meluoti..jis nemoka meluoti draugams...niekada nemokėjo.

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Sk. 01 04 2012, 2:39 pm

-Neisiu neisiu...Smirda ten,o ir tie ju sprotai matyt nekazka,-patikina besta,kad tikrai ten neis. Pasiklys dar..Po to su kuoka per galva gaus ir bus jau po Matto.
-Sakes,tu buvai girtas? Nepamenu kada paskutini karta maciau tave girta..Prie manes visuomet mazai geri arba visai negera. Weird huh,-nusijuokia. Nuleidzia viska juokais. Gerai,kad Matt toks ganetinai patiklus melui. Jis gi siaubingai nuosirdus ir pasitiki savo artimaisiais ne nemirkteledamas.
-Arbatos gal nori? Ar kavos? Ar pas Nina skubi? Bet Nina dabar uzsiemus...- netycia lepteli. Nezino,ar Aleksas zino su kuo jo suzadetine trinasi ar ne. Nusukes akis Mattas pazvelge i siena.
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Sk. 01 04 2012, 2:50 pm

Vaikinas atsikvėpė, buvo taip gera, kad draugas juo pažadėjo, tarsi koks akmuo nuo širdies nusirito. Kaip buvo įsitikinęs, kad Mattas bus saugus. Bent jau pats neeis mirčiai į nagus. O tai jau šis tas. Kodėl...Aleksas ankščiau nepagalvojo tapti Matto angelu sargu? Būti labiau prisirišęs prie jo? Laikė jį savo draugu...bet juk gali jausti daug daugiau, kad ir kas jam nutiks Aleksas tiksliai žinos, jis jaus, kada jo bestui blogai. Visada.
-Mattai, duok man savo ranką.
kiek kryptelėjo galvą.
-Na taip..buvau..Mat..buvau susipykęs su Nina, nes ji manė, jog apgaudinėju ją su kita ir panašiai, tad nuėjau ir nusiskandinau tekiloje.-aišku tas susipykimas įvyko daug vėliau nei tas pagrobimas, bet va jis susiejo šituos du dalykus ir viskas ore.-Galėsime kada eiti išgerti..alaus..nes tiesa, šiaip aš negeriu..
-Arbatos išgerčiau...-nusišypsojo.-Taip..žinau..kad ji su kažkokiu diedu..-pavydas suėmė angelą, kad jo merga su kažkokiu apžėlusiu diedu...jei jis jį pamatys, tai jam bus taip kaip kaip Alekso paraše kažkokiam tipui.-Bet...aš žinau..kad ji negalėtų manęs išduoti.-tvirtai tarė.-O susitikinėti su draugais negaliu jai uždrausti. Kaip ir ji man.-iškvėpė, nors vis tiek pavydėjo.
Jis vis dar lauke Matto rankos.

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Sk. 01 04 2012, 2:58 pm

O Mattuskinas pamane,kad Aleksas siulo rankos paspaudima,tad nedvejodamas dave draugui ranka ir spustelejo ja. Dar pakrutino,kad tikrai atrodytu kaip rankos paspaudimas.
-Cia as pazada uztvritinu ar kaip? - nusijuoke netiketai. Bet Mattui jokie itarimai nekilo. Normalu juk.
-Tiesa sakant idomi man ta tavo Nina. Savo budu. Net as zinau kad tu gyvenime negaletum isduoti brangaus zmogaus,ka jau kalbeti apie suzadetine. O ji tau rase? Nes ji man rase ir pasakiau,kad tave pagrobe. Bo klausa ji nepasizymi,nes kai rekiau per puse miesto jos varda,neisgirdo,-papurte galva laukdamas,kol bestas grazins Mattui jo ranka.
-Hm,alaus....As labiau likerinis,vyninis ir sampaninis vyrukas,-trukteli peciais. Mattui alus visai ne prie sirdies. Nepatinka jo skonis ir kvapas,tai tiek. O vat saldus sampanas...Uch.
-Ech,abiems tas pats. Lauren irgi turbut su kokiu chachaliu trankosi. Nors cia jau butu mano kalte,bo visai pamirstu pas ja nulekti,-sniurksteli ir mintimis perbega per turimas arbatos rusis.
Dar reiks Aleksui ant marskiniu varlyte uzdeti :D
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Sk. 01 04 2012, 3:08 pm

Aleksas spustelėjo jo ranką, bet ne taip kaip paprastai, o suėmęs dviem rankom, kaip sveikinasi seni geri draugai susitikę po 20 metų. Rankos pakratymo metu (xD) jis pasiuntė Mattui savo angelišką šilumą, kartu paimdamas, Matto žmogiškosios, tada toks keistas karštis, bet ne skausmingas, greičiau malonus perėjo per ranką ir jis ją paleido. Padarė tokį Poker face lyg čia nieko nebuvo, bet nuo šiol Aleksas jaus Matto emocijas daugiau geriau negu kitų žmonių.
Aleksas abejingai gan gūžtelėjo pečiais, ne vienas jam jau sakė, kad Nina keista, Nina tokia, gal jie neturėtų būti kartu ir panašiai, bet jis tiesiog išmoko to neimti į širdį. Jis turi savo gyvenimą, nuomonių išklausys, bet neleis jo niekam kitam tvarkyti.-Taip, iš tiesų...įdomi ji persona. Aha, rašė. Norėjo irgi atbėgti gelbėt, bet aš jai liepiau likti vietoje. Nes nu come on...mano merga mane gelbėja...apsurdas...
-Likeris...jau seniai begėriau tokį.-Kai Aleksas gerai pagalvojo..tai turbūt buvo praeitame amžiuje.-Vyšnių..kiek pamenu labai skanus..kiaušininis kiek per saldus..
-O tai kaip čia taip?-išpūčia akis.-Kaip galima pamiršti nubėgti pas savo merginą? Kodėl jai dar nepasipiršai?m?

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Sk. 01 04 2012, 3:15 pm

Mattas keistai pasijuto. Maloniai ziauriai,bet tai buvo keista.
-Dude,ar tu turi temperaturos? - Alekso rankos pasirode kiek per siltos.
-O gal visgi taisaisi,-palinksi nusiramines. Taip gerai apsijuto,kad galetu eiti sokti su lynu nuo pizos boksto.
-Jeeetau,kazkaip energijos per skeunde prisipildziau. Galeciau ir nuo dangoraizio nusokti!! - atsistoja. Eis mat arbatos virti.
-Aha...o kad draugas gelbeja - tai irgi absuras? Ai velniop,svarbu tu jau parsiradai,-laimingas Mattas dabar. Issisiepes iki ausu.
-Koks dar pirsimasis? Plius nesu tikras,kad ji mane myli,-sumurma paskutinius zodzius,nes bijau gauti antausi,kad sugeba sitaip galvoti. Bet tos mintys pacios i galva lenda.
-Pala,sugalvok ka sakyti,o as per ta laika atnesiu arbata,-nubega per svetaine i virtuve.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Sk. 01 04 2012, 3:18 pm

Grizo Mattas su arbata ir abu puodelius padejo ant stalo.
-Praaaaasoooom. O dabar gali testi ka nori pasakyti. Prasau ka nors pasakyk. Geriau trenk man per pakausi,-net tirta vietoje persisunkes siluma ir tokiom nuostabiai nuostabiom emocijom.
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Sk. 01 04 2012, 3:26 pm

Tai va...Aleksas sėdi ir galvoja, ką sakys Mattui..šiaip nėra ką galvoti, nes jis viską random išbers kaip visada. Ir taip bus liuuuuks. Dar žvalgėsi po kambarį tokiu nekaltu veidu. buvo gera matyti draugą tokį energingą, tokį linksmą, vat kartais džiaugėsi, jog sugeba tai žmonėms suteikti.
Aleksas atrėmė galvą į sofą ir trumpam užsimerkė, visgi taip ir neišsimiegojo po tos nesąmonės, nes skubėjo pas Mati. Bet ir nesijautė labai pavargęs. Matyt kūnas tiek buvo kartų sužalotas jau, kad pradeda greičiau atsigauti.
Atėjus Matui atsitiesė kaip niekur nieko ir padėkojęs paėmė puodelį.
-Sėkis gi tu varliau..-nusijuokė,-nesiruošiu aš tavęs trankyti. Gerai jautiesi?-kisltelėjo antakius, na kaip jis gerai nesijaus...kai gavo gerų emocijų bangą.
-Tai va..nemanau, kad turiu temperatūros...aš visada kiek pamenu, būdavau perdėtai pašildytas..Ir tik nereikia šokti...nuo dangoraižio, gerai?-sumirksėjo, Alekso emocijos nuo sužalojimų jo neapsaugos.-Bet galėtume nušokti nuo televizoriaus bokšto. kaip dėl pramogos..niekada nešokau, bet gal turėtų būti linksma..na žinai, su guma.
-Ji tave myli!!Pati man tai sakė..-suraukė antakius. Na kodėl jie dar ne pora..ir kodėl Aleksas neturi amūro lanko su strėlėm.

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Sk. 01 04 2012, 5:23 pm

-Jauciuosi tobulai! Tas rankos paspaudimas matyt taip paveike. Reikia mums dazniau jas spausti,-Mattas zinoma nieko nenumane ka Aleksas padare. Tiesiog juokais taip sulygino.
-O as visada buvau toks,lyg vaikystej is ranku ismestas,bet tuom ir unikalus esame,ar ne? Siluma gerai. Ninai turbut dekio nereikia,kai salta..-nusisypso ir visgi atsiseda.
-Dude,geriau varom i Londona ir sokam nuo Londono Akies! Paleisim delnais Temze ir grize sakysim,kad esam vyrai! Nors tu ir taip toks,bet visvien.
Mattas kalbejo ir kalbejo...Ir sunervinti Aleksa tas jau turejo,bet ai.
-Kada? Pries pusmeti,ane? - apie Lauren Mattas kalbejo tyliai,lyg galvodamas,jog sienos klausosi...
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Sk. 01 04 2012, 5:30 pm

Aleksas iškėlė nykščius, jis irgi jautėsi daug geriau vien dėl to, kad Mattas jautėsi tobulai.
-Žinoma, kiekvieną kartą kai bus liūdna.-nusijuokė, pavaidinęs, kad patikėjo, jog rankų paspaudimas stebuklingas.
Aleksas sumirksėjo, esmė tame, kad net neatsiminė kada jie su Nina kartu miegojo...nu nepamena nors užmušk jį čia vietoj.-Gal..nežinau..niekada neklausiau.-nusišypso. Pasilenkė arčiau...-Žinai ta psichopatė norėjo, kad su ja permiegočiau..visaip ten mane kibino, bet žinai..ehm..tikriausiai pamanė, kad aš gėjus..arba impotentas.-pavartė akis, nors ne tame esmė, tada atsitiesė.
-Am....Gal galim sugalvoti ką nors...labiau realistiško...-o Aleksas norėjo Mattą paskraidint...jaučiu kaip patiktų jam skraidyti. Staiga prisiminė savo sulūžusį sparną, pabandė jį pajudinti, bet tik tyliai suurzgė iš skausmo. Apsimetė, kad paspringo arbatą. shhhiiit kaips skauda.
Mattas niekada nenervina Alekso...
-Koks skirtumas kada!! Svarbiausia, kad pasakė.-linktelėjo.

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Sk. 01 04 2012, 6:27 pm

-Tai reikejo apsimesti,kad esi netradicines orientacijos! As taip buciau dares. "Brangute,tavo odos spalva visai nedera prie tavo Jimmy Choo bateliu,kaip ir sita lubine liustra",-pavaidino toki skystuka ir nusijuoke.
-Tokias apgaudineti tik ir reikia. Nesumos ar meluoji,ar sakai teisybe,-trukteli peciais ir kaip grynakraujis anglas isgere skaniaja arbata.
Jau soko dauzyti Aleksui nugaros,kai sis paspringo,bet jam nustojus koseti,Matt grizo i vieta.
-Reiks pas ja nueiti. Pazadejau..Jei dar kokio kito chachalio nerado. Neee,negali kazkoks kitas ja tureti... 1. Ji nepriklausoma 2. Ten mano ugniniu plauku grazuole! - trinkt per stala kumsciu ir sedi patenkintas del savo karingu zodziu.
-Galimes tave bent namo palydeti? Neketinu paleisti vieno. Kitaip vel kokia sumanys prilupti..
Atgal į viršų Go down

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Sk. 01 04 2012, 6:35 pm

-Nu...reikèjo tau pamatyti....prisiplojo prie manęs su visais papais...žinai
, nekažką..-papurtė galvą atsikvėpdamas. Aš net pajudėti nesugebėjau, bet po to ją nuspyriau...-moterys yra siaubingos ir pavojingos viliojimo mašinos.
Pats išgėrė savo arbatą. daugiau nerizikavo ir nejudino sparno. Namuose ką nors sugalvos.
Aleksas linktelėjo. Va toks nusiteikimas jam patiko. Negalima paleisti savo moters!!!
-Tiksliai!! Tu juk net nežinai, kur aš gyvenu.-išplėtė akis,-Einam einam. pamatysi, nustebsi,-plačiai nusišypsojo.

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Sk. 01 04 2012, 6:40 pm

-Netikri. Simtu procentu silikonas,-palinkciojo kaip tikras zinovas.
-Galejai tai pastebeti. Kai nuspyrei ja,lempa ant lubu turejo labiau judeti nei mergos papai,-vel palinksciojo.
-Po velniais,as rimtai nezinau kur gyveni! Niekada nerodei! Daaaaamn.....kesitai cia taip,ane? - pasikrapste pakausi.
-Pirma uzbaigi arbata, parodo pirstu i puspilni puodeli ir prisimerke. Sedes toks sustinges iki kol Aleksas uzbaigs arbata.
-Nes kitaip niekur nesijudinsim.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   

Atgal į viršų Go down

Svetainė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Similar topics

-
» didžioji svetainė
» SVETAINĖS PATALPA