It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Svetainė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Sk. 01 04 2012, 6:45 pm

Tai, kad jis jau pabaigęs savo arbatą. Tad tik susiraukė žiūrėdamas į savo tuščia puodelį, gal Mattas nepastebėjo.
-Aaaaaaš baigiau.-išsišiepė tada atsistojo ir pasitaisė savo kietus naujus marškinius.
-Tikiuosi..daugiau jos nesutiksiu...o tai už savo veiksmus neatsakau....-sumurmėjo ir vėl nusišypsojo lyg niekur nieko.-Eeeeeime tada.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Sk. 01 04 2012, 6:52 pm

Mattas atsistojo,pataise Aleksui pasiglamziusius marskinius,pasitaise savus,savo varlyte,puodelius graziai surykiavo viens salia kito ir pasitaise savo neitiketinai tobulus plaukus (:DD).
-To the koridorius,-nuzingsniavo ieskotis plonesnes striukes.
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Sk. 01 04 2012, 6:55 pm

-Supratau, kapitone.-nužygiavo paskui Matį.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Pir. 16 04 2012, 9:16 pm

Atėjusi į svetainę nužiūri ją. Prieina prie komodos, ant kurios sudėtos jos brolių nuotraukos. "Kokie jie atrodo laimingi... O dabar į namus grįžo nelaimė vardu Summer ir viską sugadins"- šmeižė Sum save galvoje. -Hmmm.. ką čia nuveikus???- susimąsto ir nužiūri ką broliai gero turi. Aj nieko. Pasiiema nuo medinės spintelės televizoriaus pultelį, kuris tiesiog švieste šviečia įvairiausiais mygtukais. Tik ir norisi visus juos paspausti. Nuo tų mygtukų galybės Sum net nusišypsojo. Ji jau žinojo ką veiks... Nieko nelaukusi pakilo kaip per matrizą į orą, greit nužiūrėjo patogiausius variantus kur galėtų atsigulti ar išsidrėbti kaip karvė ir žinoma pasirinko didžiausią sofą, tad kai matricos laikas baigėsi Summer nusileido ant baltos sufos, kuri buvo papuošta įvairiomis pagalvėlėmis. -Hmmm..- numyke ji apžiūrėjusi pagalves- kažkaip man jos keistai atrodo- Tardama dar pauosto jas- ir keistai kvepia- suraukia nosį ir meta atbula ranką pagalvę. Tada patogiai įsitaiso ant didžiausios sofos kaip princėsė. Pirmiausia įsijungė televizorių... O tada jau prasidėjo spalvotų mygtukų spaudymas. Maigo visus įvairiaspalviausius mygtukus. Mat linksminas anas. Kad šiandien jau strakalu negali būt ir negali užknist visų ir šiaip priverst pasaulio, kad leido ją pagimdyt, tad sugalvojo mergaitė ramiai praleist vakarą... sugadinus kažką namie. Kažkokiu paslaptingu būtų Summer įsijungė fashion TV.- Magic....- išplečia akis aptikusi tokį radinį.- Bet tai kaiiiii mehanizmas... sugalvoji ką nori žiūrėt ir jis pats įsijungia... kūllll... kaip per kokia futuramą- išsišiepia apsipatenkinus, kad gavo pažaist pultelį. Tuomet ji ant pultelio pamato riūūūževa mygtuką ir nesusivaldžius paspaudžia jį. Ir vėl įvyko magija. Tik šį kart bloga... Dingo garsas.- Watą??? -nepatenkinus susiraukia, kaip kokia močiūtė šimtametė su tūkstančių raukšlių. Pradeda spaudinėt visus mygtukus, bet garsas kaip neatsiranda, taip neatsiranda.- Taip ir galvojau, kad nieko liest negalima- pakabina lūpą ir spaudinėja mygtukus toliau.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Pir. 16 04 2012, 9:22 pm

Atejo Matis niurkydamas rankose savo naujaji retriveriuka. Laimingas iki ausu buvo,kol pamate nepazistama mergina,kazka dirbancia su ju teliku..Ar cia toji ale sesuo,apie kuria Danielis parase? Mattas padejo snaudzianti retriveriuka ant sofos ir krenkstelejo.
-Ahem,-demonstratyviai taip padare,kad i ji butu atkreiptas demesis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Pir. 16 04 2012, 9:30 pm

Summer intensyviai maigė toliau visus pultelio mygtukus, kol neišgirdo atsikrenkiančio žmogaus. Staigiai atsisuka ton pusėn iš kur ėjo garsą ir pamačiusi sėdintį vaikiną išputė akis kaip varlės ir bandė slėpt pultelį už nugaros, na galima sakyt, kad vos į subinę nesusikišo. -Matuš...tuškinai- šiek tiek pastrigo vidury žodžio, bet nieko, gal jis nėra toks nuovokus, galbūt apsirūkęs nuo žolės ar panašiai, todėl ir nesupras ką Summer slepia, bet ką čia žino, gal Mattas atsigimė į tą giminės pusę, kur visi didžiausi pasaulio protai... Močiutė net pasakojo Summer'ei, kad jos proproproproproproprosenelis yra net pats Einkšteinas ir Galilėjus, tai Summer ir suprato, kad jie turbūt buvo gėjai... bet kaip jie susilaukė vaikų?? Tai didžiausia dilema, kurios nesužinos niekas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Pir. 16 04 2012, 9:35 pm

Matis didziai nustebo,bo mergina zinojo jo varda! O.O So weeeird...Dabar jis pasimete,bo josios vardo nezinojo. Arba neprisimine. Po perkunais,ja pirma karta mato! Gal kada kudikystej ir matesi,bet tikrai ne pries metus ir ne du.
-Klau...sauuu,-sugebejo tik taip atsakyti,bo nezinojo ka daugiau besakyti. Reiks Danio paklausti koks sios merginos vardas.
Mattas pastebejo,kad kazkas telikui negerai. Viskas! Savaji telija nesis pas Lauren. Saugos nuo priesu ranku!

(Einu liuliuoti,ryt atrasysiu x3 )
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Pir. 16 04 2012, 9:41 pm

-Kaaaiip senai Tave ma... mačiauuu- taria kišdama teliko pultelį kažkur toliau, sukišo jį kažkur į skylę...juodają skylę? subinės skylute? pas pelėnus į skilutę? To nežino niekas.... Bet svarbu taip, kad jis kažkur sulindo... giliai... ir jo niekas neras. Jokių įkalčių neliko. Tuomet jau laisvomis rankomis pasitaisė plaukus ir atsisėdo normaliai kaip ir pridera normaliam žmogui. "Apkabint jį? Ar atrodau per daug grėsminga, kad jis sėdi nuo manęs, per šimtą skruzdintų mindėlyčių???" Susidėjo rankas ant kelių, kaip gerutė, pavyzdinga mergaitė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Antr. 17 04 2012, 8:15 pm

-Oo...galima...suzinoti jusu varda? - atsargiai pasiteiravo,nu nes nors uzmusk neprisimine sios merginos. Reiktu ji musti. Bet abejones kyla ar tai atgaivintu atminti.
Mattas nebesistenge atrasti to pultelio,mat kazkaip jau ir nepadoru darosi ziureti ka jin ten uz nugaros daro su rankom..
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Antr. 17 04 2012, 8:20 pm

Pažiūri į jį kaip į kokį neišsimokslinusį bičą. Aišku išsižeidė. Kaip čia ne įsižeisi, kaip Tavo tikras, arba ne, broli neatsimenu Tavo vardo. Nu čia jau Everesto viršūnė. Sukryžiuoja rankas ant krūtinės ir atsiremia į sofos atlošą. -Mano vardas Summer.. brolau- taria paprastu balsu su poker feisu. Pakreipia šiek tiek galvą ir pamato kažkokią mažą žiurkikę gulinčia ant sofos šalia Matuškino. "Iš kur jis tą žiurkę ištraukė???"- pagalvojo ir suraukusi kaktą įdėmiai bandė žiūrėt.. o gal ten ne žiurkė?? bet, kad čiūju Summer jau neblogai būtų akinius įsigyt, nes jau ne pirmą kartą ją akys pagaidina, bet ką padarysi, toks tas žiaurusis gyvenimas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Tr. 18 04 2012, 6:51 pm

Mattas idemiai stebejo mergina. Seke jos kiekviena judesi,kaip Purao ar Serlokas Holmsas. Plaukai lyg ir panasios spalvos,akys irgi...Matyt jie buvo per gimdyma atskirti.
-Tu vasara? - Mattas is kart pagalvoja apie rudeni.
-O kodel ne kokia Ziema? - dabar galvoja apie pavasari. Netycia cia toks klausimas issprudo.
Ir ten ne "ziurkike",o pats nuostabiausias auksaplaukis retriveriukas,koks tik kada gyveno! Mattas greitai paeme savo suniuka nuo sofos ir prisimerke ziuredamas i Summer. Atpazista jis zvilgsnius!
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Kv. 19 04 2012, 6:32 pm

Mattas isidejo telefona i kisene ir susiruose eiti. Bet pries tai perspejo Vasara.
-Tu. Neliesk daugiau sia nieko,-pamosikuoja viena ranka aplink svetaine,nors omenyje turi visa nama. Neduok Die sugadins ju begalybes svaru vertus paveikslus...Jei jau TV pulteli sugebejo pradanginti...
-Tiesiog..sedek..-parode i sofa. Nezinojo ar gali ja pasitiketi ar ne,todel dave tokius nurodymus. Svarbu jo kambaryje gyvetvore yra ir dvi nuodingos varlikes,tai Matto zona apsaugota. Patogiau pasiemes suniuka isleke is namo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Kv. 19 04 2012, 8:59 pm

-ammm.... nūūū aš nesiu grėsmė visuomenei... gal- numykia ir nepatenkina atsistoja ir išeina.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   

Atgal į viršų Go down
 

Svetainė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Swan's-