It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Virtuvė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Virtuvė   Št. 31 03 2012, 9:13 pm

Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Sk. 01 04 2012, 3:16 pm

Ciuuuuuuzt per virtuves grindis,mat buvo labai puikiai issveistos ir isblizgintos. Greitais judesiais uzkaite arbatinuka,iseme du puodelius,indejo zemuogiu su grietinele arbatos ir palauke. Uzvirus vandeniui uzplike arbatzoles,idejo cukriuko,saukstelius ir su puodeliais grizo i svetaine.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Pen. 06 04 2012, 9:24 pm

Ateina, sumąsto užsiplikyti arbatos, taip ir padaro. Kol vanduo verda, išsitraukia keksiukų iš šaldytuvo, susidėlioja gražiai į lėkštę, grietinėlės pripurškia. Įpila vandens į arbatos puodelį, viską paruošęs atsisėda prie stalo ir forever alone žiūrėdamas pro langą užkandžiauja.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Št. 07 04 2012, 12:16 pm

Valgo kol pilvą pradeda skaudėti. Palieka vieną keksą, išgeria arbatą ir sėdi, žiūri pro langą, o jau ir prašvito...Išssitraukia telefą ir belekokiam numeriui kurį telefone yra užsivadinęs "Kažkas NR.53" parašo sms. Paskui sumąsto, kad nori miego. Išeina palikęs indus ir trupinius ant stalo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Sk. 15 04 2012, 11:19 am

Ateina, ištraukia iš stebuklingojo šaldytuvo sūrio tortą, sausainių labai skanių, traškios vištienos gabaliukų kaip iš Maggi reklamos. Vištieną įkiša į orkaitę ir pradeda kepti, užkaičia vandens arbatai, tortą su sausainiais jau ant stalo padeda. Padėlioja lėkštučių, stalo įrankių. Užpila arbatą, laukia kol pritrauks. Tuo tarpu kol vištiena kepa, išsitraukia telefoną ir paskambina kam reikia.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Sk. 15 04 2012, 11:35 am

Įkiša galvą į virtuvę. -Mmmm kas čia taip skaniai kvepia?- apsilaižo lūpas sakydama ir tuomet pasirodo visa Summer. Įsitaiso ant vienos iš kėdžių. Žiūri kaip brolis šneka telefonu. Nesiklauso, gi ne cekauna boba ana yra. Žiūri į sūrio tora, valosi drimbančia seilę.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Sk. 15 04 2012, 11:37 am

Niekas vargšui neatsiliepia tai atmeta skambutį ir greit papyškina SMSą.
- Oo, tu jau? Sėsk prie stalo ir imk ką nors, nes pagrindinis patiekalas dar neiškepė, - toks mandagus palinksi ir nuėmęs dangtelius nuo arbatos puodelių, padeda puodelius ant stalo ir pats atsisėda ant vienos iš kėdžių.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Sk. 15 04 2012, 11:41 am

Apsilaižo dar karta lūpas.- O dar ilgai reiks lauk pagrindinio??- pasiteirauja- nes jei pradėsiu valgyt šitus gardumynus, tai negalėsiu sustot- taria ir pritariamai sau linkteli. Nužiūri visus skanėstus ant stalo. Prisitraukia arbatos puodelį arčiau ir pauosto jos aromatą.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Sk. 15 04 2012, 11:44 am

- Dar... - pažiūri į savo neveikiantį laikrodį ant rankos. Yea, jis neveikia nuo vandens, kurio gavo prieš kelias dienas. - Manau dar 10 minučių, - pagūžčioja.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Sk. 15 04 2012, 11:48 am

-Nūūū tada palauksiu - linkteli ir papučia į savo puodelį arbatos, nuo vėjo gūselio dūmai pakrypsta Denio pusėn ir vėl grįžta atgal.- Taigi pasakok - taria ir pakelia akis į jį- taip ilgai nesimatėm- šypteli- Jau turi? Na tą meilę? Tą vienintelę? a??? O gal man jau pirktis pamergės suknelę? O gal jau ruoštis tapimui teta?- užterorizavo jį klausimais.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Sk. 15 04 2012, 11:52 am

Kai išgirsta prašymą pasakoti apie savo gyvenimą, sunkiai atsidūsta, vėl pasakot. Bet sesei visai kitas reikalas viską pasakot. - Turėjau, - palinkčioja. - Dabar nebėra. Išvyko. - pagūžčioja pečiais. Nebe taip jam ir skaudu, savo sielvartą skandindavo prikoluose ir panašiai. - O tu turi? Atsivežei ar palikai kaime? - išsišiepia kaip velniukas.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Sk. 15 04 2012, 11:57 am

-Kur ana išvyko??? pasakyk adresą nvažiuosiu ir duosiu vieną jai iš dešinio kablio- linkteli rimtai žiūrėdama į jį. Summer bet ką gali padaužyt, jei tik jos brolukas to panorės, čia kaip slaptas Džeimso Bondo ginklas. Muchacha slaptoji žudikė. Reiktų čiū pagalvot jai apie tokią profesiją, geri pinigai eitų, narkotikams užtektų.. bet kaip sako Čekuolis apie tai pakalbėsime vėliau. - Na o man tai ką žinau... visada yra tų gerbėjų, bet nėra man jau tokio kuris įstrigtų į širdį ir negalėčiau iškrapštyt... yra vienas toks čia mieste, kuris rodo dėmesį, bet juk žinai, aš nepasitikiu vyrais, tai manau, kad jis man čia vienai taip pudrina smegenis- šypteli.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Sk. 15 04 2012, 12:00 pm

- Taigi ne specialiai nuo manęs pabėgo, - išpūčia akis, neduok Dieve. Be to, jam turbūt dabar nieko nereikia, nes jis nepasikeis, koks yra toks, o tokio nerimto turbūt niekam nereikia. - Kas jis toks? Pažįstu? Kodėl manai kad smegenis pudrina? - prisimerkęs tardo sesę.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Sk. 15 04 2012, 12:06 pm

-O tai ką jau tada padarei tai panelei???- pasiteirauja. Nejau jau išprievartavo ne vieną kartą, nes vieną išprievartavimą galima atleist. O gal bandė nužudyt??? Mano broli manijakas?? nu čia tai kūūūll. Tūrėčiau iš ko pasimokyt. - Nežinau... pažįsti Aiden Van Der Rowland?- pasiteirauja.- O galvoju, nes nežinau, šiaip nepasitikiu žmonės, nebeesu tokia patikli, kaip anksčiau- taria ir šypteli. Pauosto garsiai.- Man taip atrodo ar kažkas dega???- taria, nes pajaučia svilėsių kvaoą,
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Sk. 15 04 2012, 12:14 pm

- Nieko aš jai nedariau, - papurto galvą labai stipriai. - Tikraaai. Juk tiki manimi? - nuoširdžiai pažiūri jai į akis. - O to Aideno tai nepažįstu, - papurto galvą vėl, tik nebe taip stipriai. - Galėtum pasitikėti, jei gerai pažįsti, - pagūžčioja ir įsimeta sausainį į burną. - Ne, nedega, - patikina ir atidaro orkaitę. Žiūri tokie mažiukai gabaliukai kaip soliariume guli, rudžkiai. Paima pirštinę ir kaip namų šeimininkė ištraukia skardą. Gražiai viską sudeda į lėkštę ir padeda ant stalo su padažu. Kažkur nukiša skardą kad atvėstų, pirštinę pakabina į jos vietą ir atsisėda prie stalo. - Valgyk kiek telpa, - susitaiko kad jam pačiam gali nelikti.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Sk. 15 04 2012, 12:23 pm

-Tikiuuuu- taria nutęsdama- bet tada nesuprantu- pagalvoja garsiai- kodėl Jūs išsiskyrėt aaa?- pasiteirauja laukdama ilgos meilės istorijos todėl patogiau įsitaiso ant kėdės. Pamačiusi skanumėlį ištrauktą iš orkaitės net abiejom rankom seiles turėjo pradėt valytis (rmt valgyt užsinorėjau ;x), kad ant stalo jos seilių nepridribtų. -Mmm kaip gardžiai atrodo- išsišiepia ir tiesiog akimis pradėjo ryt sparnelius. - O dėl Aiden'o tai nežinau... supranti ką aš galiu žinot, gal jis tą pati visoms rašo??? reiktų paklaust GG, gal ana man pasakytų? bet čia jau parodyčiau per didelį nepasitikėjima žmogum ane?? nu fakin... ką daryt??? o geriausia- pradeda vėl savo nesibaigiančias kalbas rėžt- nedarysiu nieko, jei jis ko nors norės pats padarys, vo tap- taria ir griebia už sparnelio ir negailėstingai jį sumaitoja, kaip koks aligatorius nevalgęs porą šimtmečių.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Sk. 15 04 2012, 12:29 pm

(čia tik vištienos gabaliukai apvolioti tuose džiuvesėlių trupiniuose :D ai bet nesvarbu xD)
- Nepasakosiu, nes nėra ko. Su ja praleidau tiek laiko, kad buvau atsiribojęs nuo pasaulio, o paskui jai prisireikė ir ji išvyko. O susipažinom kai mane buvo kažkas užpuolęs. Kažkas daug stipresnis už normalų žmogų, - pagūžčioja. Nebelabai jam ir rūpi. - Nu bet jei tu juo nepasitiki tai reikia kažkaip išsiaiškinti. Aš galiu primest jo draugą, - palinksi. Nors kažin kaip ten jam gautųsi. Paima vieną gabaliuką ir suvalgo, kad nors skonį būtų pajutęs.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Sk. 15 04 2012, 12:46 pm

-Stipresnis už žmogų??? Kai buvau maža tikėjau tom pasakom, o dabar nebetikiu- šypteli kreiva šypsenėle ir susikiša dar viena dalykėlį (nžn kaip pavadint xD) į burną ir suvalgo. -oooo geneali mintis- šypteli ir pakelia antakius, davai taip ir padarom aaa??? Apsimesk jo draugų, išsipasakok jam ir gal tada jis Tau išsipasakos... eik Tu sau koks Tu genealus... Taip ir žinojau, kad protas mūsų giminės bruožas- išsišiepia ir kaip grobuolis paima dar vieną gabaliuką ir žinoma jį greit sukramsnoja. Tuomet nusivalo rankas į kelnes, kai Denis nežiūrėjo į ją. Paima arbatos puodelį, papučia į jį, kad nebūtų tokia karšta ir atsigeria.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Sk. 15 04 2012, 12:55 pm

- Nu taip, - gūžteli pečiais ir suvalgo dar vieną sausainį. - Bet jei manai, kad čia tikrai gera idėja, tai... aš nežinau kaip greitai sugebėsiu su juo susidraugauti arba net susitikti, - pasiruošęs jau užtikrinti gerą ateitį sesei. Paima į rankas arbatos puodelį ir gurkšteli.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Sk. 15 04 2012, 1:00 pm

-Tai mes galim padaryt party pas mus namie ir bus puiki proga susipažint ir nugirdyt jį- išsišiepia pritardama savo minčiai, man labai patiko anai ši mintis. Atsigeria arbatos ir nusidegina liežuvį, bet stengiasi to neparodyt. Padeda puodelį ant stalo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Sk. 15 04 2012, 1:08 pm

- Tam nepritars Mattas, be to ar tikrai norėtum čia daug žmonių? Juk pati sakei, kad party, vadinasi jo vieno nepasikviestume, - papurto galvą. Nebežino ką daugiau ir pasakyti, tik atsigeria arbatos ir suvalgo dar vieną sausainį.
(vėliau grįšiu, dabar nebėra nuotaikos, net postų neišeina normalių parašyt)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Sk. 15 04 2012, 1:12 pm

-O tada gal darom pižamų vakarėlį?? Bet Jums per daug gėjiškai tai skamba ane???- nusijuokia ir galvoja ką čia galėtų paveikt.- O gal darom kokį filmų vakarą aaa??? tipo kviečiami nevisi, tai būtų kokie 6 žmogėnai gal- susimasto ir pasineria į apmąstymus ką rengtusi.
(ok... tik pasakyk kas sugadino nuotaiką, ką primušt?)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Sk. 15 04 2012, 3:42 pm

- Pižamų vakarėlis? - pamąsto. - Not a good idea, - dar gurkšteli arbatos. - Bet mes negalime spręsti visko abu kai name gyvena dar du žmonės, - kreivai šypteli. Filmų vakaras jam skamba patraukliau.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Sk. 15 04 2012, 3:47 pm

Buvo įnykusi į telefoną ir tiesiog nieko negirdėjo ką sakė Denis. - Aha!- net šūktelėjusi pašoksta nuo kėdės.- Taip ir žinojau.. aš Tau sakiau, sakiau- kalba pati su savimi. Tada nusiramina ir atsisėda ant kėdės. Pakelia rudasias akis į broluką.- Susirašinėjus su Aiden'u ir ką Tu manai??a???- paklausia jo net galima sakyt vos neužlipdama ant stalo, pasilenkusi į priekį, kad tarp jų veidų buvo belikę gal 5cm. Tuomet atsitiesia. - Aiden'ui patinku ne tik aš, yra dar kažkokia... jis ką tik man prisipažino- taria net neleisdama broliui įsikišti. Tuomet padeda telefoną ant stalo ir pastumia tolėliau, kad nekiltu ranka paimti ir jam atrašyti. Tuomet pažiūri į brolį.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Sk. 15 04 2012, 3:57 pm

Sustingsta nuo tokios sesers reakcijos ir sėdi, mirksi. Puodelis tik rankose liko. - Palaaa... - paleidžia su viena ranka puodelį ir ištiesia vieną pirštą, gestikuliuos dabar. - Jis ėmė ir pasakė? Taip paprastai? Išvis, kur jūs susipažinot jei jis gyvena čia, o tu gyvenai ten? Tu gal čia atvažiuodavai? Ir niekada neaplankei? Net nepasakei kad būni čia? - užberia ją klausimais.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   

Atgal į viršų Go down

Virtuvė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next

Similar topics

-
» Virtuvė
» Virtuvė/valgomasis
» Virtuvė