It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Virtuvė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Sk. 15 04 2012, 4:03 pm

Atsilošia kėdėje. -Susipažinom pas mane ten kaime, ką jis ten veikė aš nežinau, bet aš jį netyčia- rodo rankomis kabutes- įstūmiau į fontaną na ir bla bla bla- rodo su ranka šnekantį ančiuką. Pasitaiso plaukų sruogą styrančią keistoje pozoje. - O dėl to prisipažinimo buvo taip, kad mes kažką susirašinėjom ir aš kažką jam tokio užvėliau panašaus į "Ar Tu blogas ir galėtum žaist mergaičių jausmais? Ar Tu geras ir prisipažintum jei Tau patiktų daugiau nei viena?" ir jis tada prisipažino- išbėrė viską greit kaip žirnius į sieną. Pasiiema puodelį arbatos. Dabaigia kas buvo like. Suvalgo vieną sausainį. Žiūri į besikeičiančias broliaus minas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Sk. 15 04 2012, 4:10 pm

O išties tai jis klausėsi visko su poker feisu. Fontanas...kažką žiauriai primena. Ir jis jau žino ką. O jo reakcija tiesiog: - Vadinasi filmų vakaro nebus, - patempia lūpą ir suvalgo dar vieną, jau beveik atšalusį vištienos gabaliuką. - Tai tu jį įsimylėjai ar čia tik šiaip susižavėjimas? - prisimerkia.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Sk. 15 04 2012, 4:16 pm

-Kodėl nebus? Kodėl viskas turi suktis aplink jį?? mm??/ Galim padaryt ir be jo. Vat šikt taip- sako ir suneria rankas kažko tai nepatenkinta mergytė biški pasidarė. Todėl suvalgo dar 3 sausainius. -Nūūū nęęęęę- numykę kaip vaikystėj mygdavo, kai ją kas nervodavo.- Taip lengvai žmonių neįsimyliu, būtų per daug banalu, o juk meilė turi būt nebanali- tariant paskutinius žodžius jos akyse nušvinta maži fejerverkai, o taip būna tik tada, kai Summer tikrai tiki savo žodžiais ir viliasi, kad tai realybė ir negali būt kitaip. - Gali būt, kad susižavėjimas, na nežinau, patinka man būt su juo.. patinka kalbėt.. jis moka mane pralinksminti ir nustebinti... su juo jaučiuos saugi- taria ir linktelėdama pirštu perbraukia per sūrio torto viršų. Dabar jau tapusį baltą pirštą ji susikiša į burną ir nučiulpia kaip kokį ledinuką. -Mmmm.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Sk. 15 04 2012, 4:20 pm

- Nu ir pavedžiok tu jį už nosies, - pagūžčioja ir tada supranta, kad sesei pasiūlė patampyti liūtą už ūsų. Nais. - Geriau mano patarimų neklausyk, matai, kad neturiu pats panos, - susiraukia, bet greitai ištiesina kaktą ir paima tortų peilį. - Nori? - paklausia jau pjaudamas gabaliuką sau.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Sk. 15 04 2012, 4:29 pm

-Hhmmm good idea- taria pati sau išmesdama pedo smile. -Žinai.. manau paklausysiu Tavo patarimo... Tai bus lyg žaidimas. Žaidimą laimės tas, kuris neįsimylės- linkteli galva ir išsišiepia dėl savo nenusakomo proto didybės ir galingumo. Jau įsivaizduoja, kokias pinkles darys, kaip rawą žais ant lovos ir žinoma ji laimės ir šiaip sexy jin yra, tai nugalės berniukus visapusiškai. Beje gi dar brolis buvo žadėjęs išmokyt mašinikę gerai raliuot, tai ir tame galės pralenkt visus išskyrus savo mokytoją Deni. Jau pradeda kurt planus, ką rengtis reikės einant susitikt su Aiden'u, kad jam įstrigtų atminty. Kablai tai privalomi, negali būt ir kitos kalbos.. o ką prie jų?? va čia tai jau sunkesnis variantas. Bet grįžkime prie temos...-O torto tai žinoma, kad noriu, net nedrįsk tuo abejoti- taria ir pasižiūri į jį ale žudikišku žvilgsniu. Tuomet patogiau įsitaiso kėdėje ir pasitaiso savo mėlynąjį sijonėlį. Sijonėlis pūstas, matosi kopūstas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Sk. 15 04 2012, 4:37 pm

Kol ji ten kažką labai ilgai galvojo, Danis jau atsipjovė ir įsidėjo į savo lėkštę torto gabaliuką. Spėjo ir arbatos dar biški atsigerti. - Oukei, - atpjauna jai nemenką gabalą su šviežia ir skania vyšnia ant viršaus, kad tik ji pavalgytų ir nebesiseiliotų čia. - Ką nusprendei? - padavęs jai lėkštę su tortu, nusilaižo pirštą ir paėmęs šaukštelį pradeda kapoti savo porciją.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Sk. 15 04 2012, 4:44 pm

-Ačiūūū- taria paimdama lėkštutę su tortuku ant kurio viršaus buvo raudona prisirpusi vyšnia. -Nusprendžiau..- taria ir šaukšteliu atsignybia torto gabaliuko ir įsideda jį į burną. Valgo skaniai.- Skanesnis jai buvo galima pagalvot!- taria ir dar atsignybia torto ir vėl suvalgo. -Mmmm...- pakelia akis ir pamato rūstų brolio žvilgsnį ir tuomet supranta, kodėl jis į ją taip žiūri. -Taigi nusprendžiau, kad paklausysiu Tavo patarimo- linkteli ir jau 3 kartą suvalgo torto, kiekvieną kartą nugnybtas gabaliukas vis didėja. -Pabandyt verta aaa?? Ir šiaip Tu mano vyresnis brolis... daug prityręs... daug žinąs... Man tik padėt nori, ne pakenkt, todėl ir pasitikėsiu Tavo patarimu- šypteli ir vėl įsideda maždaug puse to gabaliuko į burna. Žiaumoja.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Sk. 15 04 2012, 4:52 pm

Aha, vyresnis brolis, kuris sėdi ir nieko tuose reikaluose nesigaudo. Vėl užeina jam mintys, kad reikia pasikeist ir surimtėti. Nors dabar pastarąsias dvi savaites jis rimtas. Nors ir gaudė pušį prieš keletą dienų, bet ne taip kaip su savo BFF kai lenktyniauja arba geria. - Kadangi Mattas nesirodo, o brolio arabo išvis nepažįstu... - aišku šneka apie Hallam, kurį vadina Salam (Aleikum). - ...tai galėtume ir nebesėdėti čia kaip jubiliejų švenčiančios bobutės, - užsiverčia likusią arbatą ir suvalgo paskutinį kąsnelį torto, nes beveik visą suvalgė klausydamasis sesės. - Kur judam? Ką veikiam?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Sk. 15 04 2012, 4:57 pm

-Mes turim brolį arabą?????- pasitikslina- pirmą kart girdžiu- taria ir pasikaso pakaušį.-O ką galėtai pasiūlyt??mm?? Tu geriau miestą pažįsti negu aš -linkteli ir nužiūri broli. Pizdū sexas brolis, paimčiau jei ne sesė būčiau... tai reiškia, kad ir aš sexy... happy...-O gal Tu nori su kažkuo kitu susitikt? Aš tai visiškai galėčiau pabūt namie.. nes ir taip ne kažką... pavargus šiek tiek jaučiuos, o dar priėdžiau... jaučiuos kaip kumela prarijus- suraukia kaktą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Sk. 15 04 2012, 5:01 pm

- Turim brolį, kurio dar nemačiau, bet jo vardas panašus į arabo, todėl manome, kad jis arabas, ir žiemą su Mattu jo kambarį paskandinom sniege, - šypsena kyla prisiminus tą dieną kai jie su varvekliais ant nosies žaidė jo kambary su sniegu. O tada Danis sudaužė paveikslą už 150000000000 svarų. Bent jau tokią kainą Mattas sakė. - Šiaip jau aš beveik visada neturiu ką veikti, todėl man nesvarbu. Jei nori gali eiti pailsėti, - supratingai linkteli.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Sk. 15 04 2012, 5:10 pm

Hmmm...- nuotykiu apturėjom be manęs ane??- šiek tiek susigruzina, kad praleido tiek linksmybių.Nu bet nieko manau, kad atsigriebs už visą laiką, kurį praleido atskirai. Tik jai šiek tiek baugu dėl kito brolio... mat su juo nuo vaikystės ne taip gerai suėjo, kaip su Deniu. Mat Mattas skriausdavo ją ir tampydavo už kasų, nukasdavo barbės galvas pirmiau jas išprievartavęs ;x. Summer tada gavo vaikystės traumą, bet ką padarysi.. toks gyvenimas. Kentėk žmogau, kentėk toliau. -Kaip Tai??? Tai ką šiuo metu veikia Tavo draugai? Niekas nenori susitikt? mm???- pasiteirauja.- O aš svajoju apie masažiuką... Mmm....
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Sk. 15 04 2012, 5:18 pm

Palinksi atsakydamas į klausimą dėl nuotykių. Geriau nebepasakos kas buvo dar ne vieną kartą, nes ji supyks kad nepasikvietė jos broliai ar panašiai. - Taip išeina, kad draugai flegmos, - pagūžčioja. Juk rimtai, jie išvis yra NIEKUR. Eis jis pasivažinėt dabar forever alone. - Turim vonioj sūkurinę vonią, ten masažai geri, - linkteli patikindamas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Sk. 15 04 2012, 5:33 pm

-Kūūūll- išsišiepia.. manau pasinaudosiu šiuo pasiūlymų- šypteli ir nušoka nuo kėdės ir pribėgus pabučkina brolį. -Ačiū, kad priėmei.- Dar vienas bučkis- ačiū, kad pamaitinai- dar vienas bučkis- Ačiū Tau už viska- Pabučkina dar ir išsišiepus apsikabina brolį iš nugaros.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Sk. 15 04 2012, 5:37 pm

Išsišiepęs sėdi ir apkabina jos rankas, kurios dabar apsivijusios jo kaklą. - Nenuskęsk, - nusijuokia ir kai ji jį paleidžia, atsistoja ir sudeda indus į indaplovę. - Varysiu kur nors, todėl nenustebk jei manęs nerasi, - atsisuka į sesę ir atsirėmęs į indaplovę pasako.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Sk. 15 04 2012, 5:38 pm

-Geraiii..- išsišiepia ir dar kart prilėkus pabučiuoja broli. Išlekia iš kambario.

(einu nuo pc, nekažką dabar rašyt...)
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Sk. 15 04 2012, 5:44 pm

Nuseka ją akimis ir išsitraukia iš kišenės automobilio raktelius ir sukdamas juos ant piršto pasišalina.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Pen. 06 07 2012, 4:36 pm

Atbėga kaip išdegęs akis, įkiša nosį į šaldytuvą, apsidairo, išsitraukia kažkokių pusfabrikačių, pasišildo, sukemša greitai, dar dėl bendro vaizdo lėkštę išsiplauna ir išlekia kramtydamas paskutinį kąsnį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Sk. 14 10 2012, 5:08 pm

Intejes i virtuve,Matis apsidaire. Itartinai svari ji...kagi. Maziau tvarkymosi.
-Zinau,kad turim makaronu ir saldytos mesos saldiklyje. Del pieno produktu ir apskritai produktu saldytuve abejoju,mat ju galiojimas gali buti pasibaiges. Nebent rasim kokiu sprotu...
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Sk. 14 10 2012, 5:18 pm

Pavėlavęs įžengė į virtuvę ir išgirdo tik apie šprotus. - Man tinka, - nuskambėjo 'logiškai', bet jam tikriausiai tiks bet kas, turbūt net nepastebėtų kad pienas sugyžęs ir išgertų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Sk. 14 10 2012, 7:32 pm

-Makaronu. Reikia normalaus maisto. O i sprotus dazniausiai sudeda moteriskos gimines sprotytes,kuriu pilvuose pilna kiausineliu. Ir jie tarp dantu po to taip nemaloniai treska...-pradeda Matis pasakoti apie sprotu minusus. Atidares saldytuva net akis ispute.
-Kazkas paliko pyrageliu su kremu. Ar tas kazkas pastebes,kad ju nebera?..-pasisuko i broli noredamas sulaukti aptarimo. O pirageliai taip graziai atrode!
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Sk. 14 10 2012, 7:42 pm

pralenda per apačią po Matto ranka,kuri tvirtai laikė šaldytuvą, ir kaip siurblys įtraukia į burną pyragėlio kąsnelį. - Aš tik patikrinu ar nesugedę, - apsiterliojęs atsisuka į brolį, mandrai išima lėkštę ir padeda ant stalo. - Tegul laikosi dietos, svolačiai! - prisimerkia ir vogčia paima dar vieną skanėstą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Antr. 16 10 2012, 4:30 pm

Matis tik isputes akis stebejo Danielio veiksmus. Kai pyrageliai dingo is saldytuvo,vaikinas uzdare dureles. Tyliai pritipenes paeme pyrageli ir paragavo grietineles.
-O..m...g...vyyysnine...Kazkas mus myli. Dieve? - lyg tikrindamas ar JO cia nera,pasauke. O tada vienas pyragelis "netycia" atsidure ant Danielio veido.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Tr. 17 10 2012, 5:33 pm

Taip skaniai kapojo vieną pyragėlį, o dar ir antras 'netyčia' ant veido atsirado. - Dafuq, žmogau, ką tu darai? - braukdamas su delnu nuo veido pyragėlį ir drėbdamas viską ant stalo, šneka kaip koks gatvinis Amerikos juodaodis. Nu susierzino gi, kad TOKS skanus maistas atsirado netinkamoje vietoje.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Tr. 17 10 2012, 7:50 pm

Matis tik trukelejo peciais,nustates nekaltuti zvilgsni ir po truputeli dorojo savaji sveika naujai paimta pyrageli.
-O jeigu cia vel kokia gimine atsirado? Ji mus ismaitins...-pasvajojo vaikinas paziuredamas i lempa. Taciau ryski sviesa priverte uzsimerkit ir nusukti akis i grindis.
-Arba atvirsciai - mes ja turesim ismaitinti. Nezinau,Danieli,kiek dar giminiu pakelsiu...nezinau,-Matis tiesiog pakraipe galva. Toks beviltiskas reikalas su tais kraujo rysiais.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Kv. 18 10 2012, 12:56 pm

Nusilaižė kremą aplink lūpas ir kaip murzius toliau valgė savo pyragaitį klausydamas brolio. - Gal mums reikėtų naujo namo, apie kurį tėvai niekur neskelbė kitiems 'broliams' ir 'seserims'? - pasakęs įsimetė į burną paskutinį gabalėlį ir nurijo tiesiog stačią. - Bet irgi negerai... - susiraukia. Jam dabar sukosi tik viena mintis - kad reikėtų visiems tiems pamestinukams pastatyti 50-vietę palapinę kiemo gale ir tegul jie ten atvažiuoja išvažiuoja kada sau nori. Tačiau šios minties Danielis nepasiryžo garsiai pasakyti, nors iš šalies aiškiai matėsi, jog kuria kažkokius planus.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   

Atgal į viršų Go down
 

Virtuvė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Swan's-