It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Laukymė miško viduryje

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Antr. 17 04 2012, 11:12 am

-Aaa...-nutęsė, bandydamas suvirškinti jos sakinius.-Poteris..? Nelabai,-gūžteli pečiais. Kevinas išvis nėra matęs HP... Nors nee, pirmą dalį matė, kai per LNK rodė, bet jis tą filmą žiūrėjo vos vos, tik akį užmesdavo, nes jo nelabai domino tokie filmai.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Antr. 17 04 2012, 1:34 pm

Žiūri į jį visai nusivylusi, o jau tikėjosi, kad galės su juo pakalbėti apie Harri ir jo pelėdą kuri mirė ir Hagridą, ir Hermioną, ir Ronį, ir Sneipą.. Tiek daug pokalbio valandų dingo į žemę.- ar norėtum mane ledais pavaišinti?- visai ne naglai paklausė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Antr. 17 04 2012, 7:44 pm

O Kevinas mielai išklausytų jos pasakojimų apie Harį Poterį ir tuos visus jo draugus ir priešus, nors jai matyt vienai kalbėti būtų neįdomu... Reiks ir Kevinui kada pažiūrėti likusias dalis.
-Ledų nori.? Žinoma, kad pavaišinsiu,-nusišypso kaip saulutė ir greit atsistoja ant kojų, o tada ištiesia jai ranka, kad padėtų jai atsistoti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Antr. 17 04 2012, 8:41 pm

Geriau jau jis peržiūri visas HP dalis, kad jie galėtų kartu kavinėj Kevino sąskaita sėdėti ir kalbėti kaip Voldemortas pokina Harrį į galvą. Arba kaip Ronis vemia varlėm. Arba kai Drakas virsta šešku. Arba kaip Edward Cullen miršta.- bet man patinka brangūs ledai.- įsikimba į jo ranką ir atsistoja ant kojų. Nusivalo subinę, kad nebūtų konkorėžių prilipusių
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Tr. 18 04 2012, 12:43 pm

Taip, taip, Edwardas čia buvo labai į temą. Bet užtad jis matė saulelydį.!
-Pinigų turiu, užteks visokiems, nesijaudink,-nusijuokia ir švelniai timteli ją į save, kai ji stojosi, taip jai padėdamas.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Tr. 18 04 2012, 12:46 pm

Taaaip, Edis mirė nes Voldis jį pokino ir tada Haris paėmė taurę ir grįžo į Hogvartsą, be jo angelų apmokymai vyksta Hoge. O tada gerai, jie galės kalbėtis apie disko kamuolį Edwardą ir traukulių apimtą Bellą.- o po to man nereikės grąžinti pinigų?- atsargiai paklausė
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Tr. 18 04 2012, 1:03 pm

-Nereikės, juk aš vaišinu,-nusijuokia ir apsidairo aplinkui,-tik... Aš nelabai žinau kur čia ta ledainė randasi, seniai bebuvau...-tyliai ištarė, žvilgsniu lakstydamas po laukymę. Jis išvis nežino kaip iš čia išeiti..
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Tr. 18 04 2012, 1:10 pm

Kelis kartus apsisuka aplink savo ašį, kol atpažįsta medžius.- reikia eiti ten, tada išeisim prie turgaus.. Tada.- knisasi galvoje, varto gps knygos puslapius kelias minutes, kol visiškai prisimena visą kelią.- tada pasuksim prie dviejų eglių į kairę, tada eisim teisiai iki sankryžos ir pasuksim vėl į kairę, tada pamatysim gražią ledainę, kiek girdėjau šią savaitę ten nuolaidos.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Tr. 18 04 2012, 4:01 pm

Jis įdėmiai klausėsi ką ji sakė, bet suprato maždaug : tiesiai, į kairę, į dešinę, į kairę, tiesiai, tiesiai, tiesiai, aplinkui, dešinėn, tada darkart aplinkui save...
-Umm......-nutęsė ir pasikasė pakaušį, bandydamas suvirškint jos žodžius, bet ano smegenys neišnešė tiek informacijos,-gal geriau tu man parodyk kelią..-atsidūsta ir nuleidžia rankas.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Tr. 18 04 2012, 4:20 pm

Pasikabina savo ranką į jo parankę ir pradeda jį temptis jį iš čia.- nesijaudink, visada iš pradžių būna sunku, bet kai randi ledainę, negali pamiršti kur ir kaip eiti.- patikina jį ir galiausiai visai kažkur nusitempia per mišką
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Kv. 19 04 2012, 10:00 pm

Domas turejo omeny ne tik telika. Eluisai patinka zibutes T.T Perskaite tai jos dienorastyje >:D Tik jai nesake. Butu gaves kuola i klyna.
Atsargiai padejes deze ant zolytes,Domas pradejo rinkti zibutes. Is visur. Greitai ir graziai. Neduok Die kas pamatyts,tam galva vietoj nuraus. Pririnko gelyciu galybe ir graziai jas sudeliojo ant dezes,mat neturejo kaip kitaip nesti. Ir vel patrauke namo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Sk. 22 04 2012, 11:28 am

žodžiu net nežinodamas kur eiti, varo per miška ir taip netyčia čia atsiduria, apsidairo, graži vieta.
Atgal į viršų Go down
Neela Mishelle Ross
The hardest thing to do is watch the one you love loving someone else

•naudoju : Rachel Bilson
•parašiau : 6289
•myliu : Aleksą

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Sk. 22 04 2012, 11:36 am

Liza šiaip ėjo papietausti ir ieškojo kokio nors žmogelio. tik kadangi ji nesenai virto vampyre, jai buvo sunku nužusdyti žmogu, todėl kartais ji alkana vaikščiodavo.
taigi ji iš tolo pajautė žmogų, todėl nusprendė suvaidinti.
ji atbėgo iki vaikino visa jau apsiverkusi ir rėkė
- padėk man! prašau! - ji pribėgo prie pat jo ir valėsi ašaras
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Sk. 22 04 2012, 11:42 am

išgirto merginos rėkimą, net persigando, po to pamatė jos ašaras, - OMG... kas nutiko? - toks vos panikos neapimtas pasako, nu nesmagu žiūrėt į šalia stovinčia, verkiančia mergna, tai susirūpino Ethanas.
Atgal į viršų Go down
Neela Mishelle Ross

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Sk. 22 04 2012, 11:50 am

- aš buvau su draugėm. su nakvyne miške. po to nuėjau paieškoti gysločio, nes virna įsipjovė. grįžtu, o jod visos sudrąskytos! ir aš pabėgau, nes išgirdau kažką. - kiek nurimusi šnekėjo. aišku ji viską išsigalvojo, bet gan realiai viskas skambėjo.
ji vis trynė akis ir nervingai dairėsi.
- o ką tu čia veiki? m? visai vienas... tai tuuuu! - ji pradėjo spygaut, vaidint ji mokėjo, panikuoti ir dar labiau verkti
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Sk. 22 04 2012, 11:57 am

tai skambėjo tikrai žiauriai, - o nereikėtų policijai paskambint? - pasako toks sutrikęs, nu kažkaip nepratęs taip gyvent, ypač kai tokie dalykai vyksta, Ethanas žiūri į ją tokiomis apmirusiomis akimis iš nuostabos ir... žiaurumo, o kai ji jį apkaltina tai iš vis.
- ne... Aš čia ką tik atėjau... - bando paaiškint per tą jos spiegimą. - nurimk, panika nieko nepasieksi, o aš tau galiu padėt kuo nors... o tai tikrai ne aš! - išrėžia šiek tiek garsiau, kad ana gerai girdėtų, visai nelinksmą jam.
Atgal į viršų Go down
Neela Mishelle Ross

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Sk. 22 04 2012, 12:05 pm

- policija? - išgirdusi tai, jigreit nurimo. tai buvo gan netikėtai. bet nurimti buvo lengva, ypač kai tu viską simuliuoji.
- pamiršau telefoną ten... - kiek susiraukusi pasakė - o ką tu čia veiki? ai jo. vaikštinėji. galiu su tavim pabūti? - ji priėjo prie jo ir apkabino.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Sk. 22 04 2012, 12:12 pm

- tai taip, - dar kažkiek nustebęs pasako, bet po to atsidūsta su palengvėjimu, kad ji nurimo. Po to apkuičia savo kišenes, bet deja ten telefono nerasta, tikriausia pas Nika paliko.
- damn.. aš irgi palikau telefoną pas draugę... - toks užsiparinęs pasako, - žinoma gali, - linkteli ir taip pat ją apkabina, daug geriau šitaip, negu žiūrėt į ją panikuojančia.
Atgal į viršų Go down
Neela Mishelle Ross

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Sk. 22 04 2012, 12:37 pm

Ji kiek pakėlusi galvą pažiūrėjo į jo akis. ji atrodė visiškai rami.
ji vis dvejojo. jai tereikėjo jam nusukti galvą. bet ji negalėjo užmušti žmogaus.
- aš tave išdūriau. aš tesiog vaikštinėju čia.. - ji pažiūrėjo į savo aprangą. kai kur dar buvo kraujo dėmės, kažkokios lapės. matyt net nepastebėjo vaikinas
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Sk. 22 04 2012, 2:07 pm

žvelgė dabar į ją kažkaip nepatikliai, o kai ji pasakė, kad ji melavo, tai kiek šypteli.
- tai gerai, - kiek lengviau atsistoja, nes buvo kažkoks įsitempęs. - nes tikrai išgąsdinai. -linkteli užtikrintai ir dabar nužvelgia ją, - tai sakai tiesiog vaikščiojai? - klausiamai kilsteli antakius, aiškiai jau pastebėjo tas dėmes.
Atgal į viršų Go down
Neela Mishelle Ross

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Sk. 22 04 2012, 2:17 pm

- taaaip. o į dėmęs nekreipk dėmėsio... dažaaai. - išsišiepė jam mielai ir mostelėjo lengai rankele. tada kiek apsidairė, tikrindama ar nieko nėra aplinkui, bet buvo tuščia, tylu ir ramu.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Sk. 22 04 2012, 2:21 pm

- tai kodėl aš dar nemiręs? - kilsteli antakius, susiprato pagaliau, kad mergina vampyrė, biški nedrąsu bet jis still gyvas, so nėra ko labai baimintis, nebent ji nori Ethaną užsikonservuoti. - taigi.. ką veiksim? - šypteli, nesiruošia dabar vienas slankiot.
Atgal į viršų Go down
Neela Mishelle Ross

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Sk. 22 04 2012, 2:33 pm

((jei gerai žinau taisykles, tai negali žinoti apie padarus. ;DD jei tu žmogus))

ji pažiūrėjo į jį pakreipusi galvą. vis galvojo kažką. ji vis mąstė ką čia jam atsakius, bet nežinojo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Sk. 22 04 2012, 5:08 pm

(ai nu.. matyt kažko nesupratau ;D)
- gi aš pajuokavau... - nusijuokia, mato, kad mergina sutriko, taip nekaltai po to šypteli.
Atgal į viršų Go down
Neela Mishelle Ross

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   Sk. 22 04 2012, 5:24 pm

(visko gali būti :D)

viagi ji nesusilaikiusi pradėjo juoktis.
- o aš maniau TVAILAITO prisiskaitei. - toliau juokėsi sau - oi.. tykiusi neprieštarauji?
ji galiausiai nusiėmė savo išterliotą maikutę ir liko tik su šortukais ir liemenėle. nu nevaikščios gi purvina.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukymė miško viduryje   

Atgal į viršų Go down

Laukymė miško viduryje

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 34Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next