It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

The best ledaine ever

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: The best ledaine ever   Tr. 18 04 2012, 9:15 pm

-man patinka šypsotis, bet jeigu taip nepatinka tau, galiu nesišypsoti,-pasako neįmanomą dalyką... Jis jau įprato šypsotis ir matyt sunku jam būtų nesišypsot. Tasai tai laukia ledų, kuriuos ilgai deda.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: The best ledaine ever   Tr. 18 04 2012, 9:17 pm

- Ne, man patinka visai.- papurto galvą ir pažiūri į pardavėją, kuri galėtų ir greičiau dėti ledus.- kažkada buvau sutikusi žmogų kuriam išmušė dantis kažkokie forsai, nes jis nusišypsojo..- labai į temą pasako ir vėl pasisuka į Kevį
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: The best ledaine ever   Tr. 18 04 2012, 9:24 pm

-oh my God, rimtai.?-išpūčia akutes, kiek išsigandęs, bet paskui prisimena, kad jis vienas iš Dievų ir nusiramina,-vargšas tavo draugas ar nedraugas,-pakraipo galvą, o tada pasuka ją į pardavėją, kuri kaip flegma judėjo, bet Kevinas nepriekaištavo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: The best ledaine ever   Tr. 18 04 2012, 9:28 pm

- Aha, tada reikėjo jį nešti į ligoninę nes kažkoks flegmatikas buvo ir sakė, kad nepaeina. Uždėjo jam kažkokį metalą ant galvos ir jis turėjo su juo būti kelis mėnesius, nieko ypatingo, visi forsai šitaip.. Kartais pagalvoju, kad jie blogiau už tuos kurių nevalia minėti prie žmonių.- kalba apie velnius ir vampyrus, kaip apie Voldemortą.- nedraugas, išvažiavo į Ispaniją pomidorų skinti, tikriausiai jau miręs.- aišku, kad miręs jis, šitą sena istorija vyko dar prieš Hitlerį, nors tada tikriausiai forsų nebuvo. Žiūri į pardavėją su poker faceu ir laukia kol ji dirbs kaip žmogus
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: The best ledaine ever   Kv. 19 04 2012, 1:03 pm

-Tai matyt tie forsiukai rimtai stipriai trenkė jam...-ištaria šiek tiek susimąstęs, galvodamas kokį galingą smūgį dėjo, arba tasai žmogelis apsimetė, kad nepaeina.-Oww, reiks man vis dėl to pasisaugoti forsiukų, o tai ir aš neteksiu dantų ir nepaeisiu,-pasako jau nebetaip išsiviepęs, kaip ankščiau. Dabar bus jam forsfobija.-Na, nežinau, tie, kurių nevalia minėti prie žmonių, vistiek žiauresni, žmonės ne tokie sadistiški,-tyliai ištaria, nes jau kitos pardavėjos ir padėjėjos ar kas ten tokios, pradėjo jų klausyti.-ir neparvežė tau pomidorų..? Tai jau tikrai, kad nedraugas,-sumurma ir pakraipo galvą, o tada vėl įsmeigia žvilgsnį į pardavėją.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: The best ledaine ever   Kv. 19 04 2012, 4:50 pm

Kol Kevis viską atsakinėjo ir kalbėjo, J' badė akimis pardavėją, kuri jau pabaigė į vaflius krauti ledus ir ištiesė juos jiems.- o kaip kanibalai?- paimdama savo ledų porciją paklausia jo.- jie gi valgo žmones, o demonai ne..- susimąsto ar tikrai ne, gal vis dėl to žmonių žarnas kaip spagečius ant šakučių suka ir suėda.- jokių pomidorų, o dar tada kai buvo labai brangūs jie čia, o ten Ispanijoj ne..
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: The best ledaine ever   Kv. 19 04 2012, 5:42 pm

Kai pardavėja pagaliau sukrovė ledus, Kevinas išsiviepė, lyg matydamas kokį stebuklą. Visas išsišiepęs paima ledus atsisuka į Juliet.
-Ir demonai valgo... Tiksliau siurbia jų kraują,-pasipiktinęs ištaria ir net trepteli koja ! Bet paskui teko susivaldyti, kadangi ledai būtų iškritę, o tada jau nekas... Fūūū, aš valgau T.T .-ehh, keistas jis... Aš tai pomidorų nevalgau... Bet vistiek supykčiau, jeigu man neatsiųstų,-pasako toks susimąstęs o tada lyžteli ledus.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: The best ledaine ever   Kv. 19 04 2012, 6:38 pm

- Rimtai?- žiūri į jį, kaip žemę pardavus už žemą kainą. Kodėl iki šiol ji nieko nežinojo, kad demonai geria kraują? Pradeda valgyt ledus, kaip iš vis nevalgius jau metus laiko ir pažiūri į Kevį.- čia tavo pirmas kartas su ledais?- labai neįmanomo dalyko paklausia ir tikisi, kad pasakys jis ne. Nes jeigu pasakytų taip, tada reikštų, kad jis nėra dar daug ko ragavęs
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: The best ledaine ever   Kv. 19 04 2012, 8:10 pm

-Kuo rimčiausiai,-ištaria ir linkteli galva, lyg pats sau pritardamas,-jie juk kaip vampyrai,-tyliai ištaria ir paeina kelis žingsnius toliau, nes tos moteriškės už prekystalio labai jau smalsios...-O Jėz, kaip nuskambėjo...-nusijuokia, o paskui papurto galvą,-neee, aš labai labai dažnai valgau ledus, o tu dažnai valgai.?-paklausia Julietos, o paskui vėl lyžteli. Om nom nom !
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: The best ledaine ever   Kv. 19 04 2012, 8:47 pm

- Bet..- vistiek jai viskas apie juos neaišku. Pavėzė, J' matė twilight ir vieną seriją tvd, tad žino kaip vampyrai susidaro maždaug, o apie demonus net puse žodžio nėra.- Tu Dievas, papasakok man iš kur ir kaip atsiranda demonai.- kiek susiraukus pasako. Arba paprašo ir aplaižo savo ledus.- labai dažnai kaip Tu, išskyrus žiemą.- valgydama ledą atsako
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: The best ledaine ever   Pen. 20 04 2012, 10:34 am

-Kaip atsiranda.? Nu... Tai ką žinau iš kur pirmi du demonai atsirado. Tie padarė reikaliuką ir va, užsiveisė kiti...-tyliai išmurma ir apsidairo aplinkui, lyg ko ieškodamas,-bijai susirgti, kad nevalgai žiemą.?-kilsteli antakį ir toliau kapoja ledus, stengdamasis neišsiterlinti, kas nelabai įmanoma Kevinui... Jis dažnai išsiteplioja bevalgydamas ledus
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: The best ledaine ever   Pen. 20 04 2012, 1:51 pm

- O tai jie kaip Ievas ir Adomas atsirado? O tai tada.. Čia tipo žmogų tai Dievas sukūrė ir tada.. Tai palauk, taip išeina, kad Markas užveisė žmoniją?- kažkaip viską išmąsto, puse galvoje su cheminėmis formulėmis ir fizikiniais dydžiais.- ahaa, nes tada atsikeli ryte ir negali kalbėti.. Tau yra taip buvę?- valgo ledą ir žiūri kaip jis terliojasi bevalgydamas
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: The best ledaine ever   Pen. 20 04 2012, 5:15 pm

-Oi, Juliet'a, tikrai nežinau, aš tokiais dalykais nesidomiu, atleisk..-šypteli jai savo miela šypsena.-Yra, bet labai seniai.. Lauke geriau nevalgyt ledų..-atsidūsta jau beveik visą ledą suvalgę.s
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: The best ledaine ever   Pen. 20 04 2012, 5:22 pm

- Gerai..-per jo nežinojimą dabar jai reiks skaityti knygą ir domėtis pačiai. o vikipedia, prašau, turėk informacijos.- bet lauke ledai skaniausi, nes eini per gatvę ir visi pavydi.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: The best ledaine ever   Št. 21 04 2012, 7:08 am

-oho, Julieta, tau patinka dėmesys, ar ne.?-nusijuokia tyliu bei trumpu, bet nuoširdžiu juoku. O tada jau pabaigia savo ledą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: The best ledaine ever   Št. 21 04 2012, 11:02 am

- Gaal...- ilgai sakydama raidę a, pabaigia valgyti savo ledą kaip ir jis ir pasivalo rankas į kelnes.- kaip norėčiau dar ledų..- pažiūri į ledų vitriną ir paskui į Kevį
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: The best ledaine ever   Št. 21 04 2012, 6:51 pm

-O kokių norėtum ledų.? Galiu tau dar nupirkti,-nusišypsojo jai savo miela šypsenėle ir vėl išsitraukė iš kišenės piniginę.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: The best ledaine ever   Št. 21 04 2012, 6:57 pm

Pažiūrėjo į jo versaci piniginę ir tada vėl į ledus.- na jeigu Tau negaila... Tai šitų va.- parodo su pirštu į kivinius ledus.- bet čia nebūtinai, jeigu tau negaila tik...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: The best ledaine ever   Št. 21 04 2012, 7:12 pm

-man tikrai negaila. Tokiai mielai merginai betkiek ledų nupirkčiau,-nusijuokė ir užsakė tuos kivinus ledus jai ir paprašė, kad greičiau įdėtų. Sumokėjo dar, nors ir tada štukikę davė, bet nieko. Gavęs ledus, ištiesė juos Julietai ir išsiviepė
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: The best ledaine ever   Št. 21 04 2012, 7:15 pm

- Rimtai?- žagtelėjo nuo tokio jo pasakymo, dabar tai tikrai iš jo visus pinigus išmelš, tol kol jai visus pasaulio ledus nupirks. Paėmė iš jo ledą ir susinepatogino, kai jis taip išsiviepė. Kaip kokia savanaudė ji elgiasi.- einam, nupirksiu Tau irgi ką nors.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: The best ledaine ever   Št. 21 04 2012, 7:20 pm

-Rimtai,-nusijuokė iš jos to žagtelėjimo. Kai ji paėmė tą ledą, jis rankas susikišo į švarko kišenes ir toliau žiūrėjo į angelę,-ne, baik tu, man nieko nereikia, aš viską turiu ir man nieko netrūksta, nei jokių daiktų, nei maisto..-ištaria su šypsena veide, kaip visuomet.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: The best ledaine ever   Št. 21 04 2012, 7:44 pm

Pradėjo valgyt ledą, eilinį sykį kaip nevalgius ir žiūrėjo į Kevį.- aš tau nupirksiu kai ką, jau žinau ką ir nesakysiu ką, nes tai bus staigmena tau.- nusišypsojo bevalgydama ledus
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: The best ledaine ever   Št. 21 04 2012, 7:47 pm

-ooo, man patinka staigmenos,-ištraukia rankas iš kišenių ir suploja, bet paskui kaip dundukas pasijautė, tai susikišo atgal tas rankas, ir turbūt ilgai neištrauks,-skanūs ledai.?-paklausė Julietos, žiūrėdamas tai į ją, tai į jos ledus.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: The best ledaine ever   Št. 21 04 2012, 8:03 pm

Prunkšteli iš to, kad jis gėdijasi dundukiško įvaizdžio ir vos nepaspringta su ledais.- tai ką gausi, tau labai patiks.- šypsosi taip kaip iš teleloto būtų tosterį laimėjusi.- nori paragaut?- atkišo jam prie nosies ledus, tą pusę kurios dar nespėjo aplaižyti
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: The best ledaine ever   Št. 21 04 2012, 8:16 pm

-Iš kur žinai, kad patiks.?-išriečia antakį taip labai mandrai, juk ne visi moka šitaip. Kai ji atkišo savo ledus, Kevinas tik papurtė galvą,-neee, dėkui, man jau pakaks,-nusijuokė. Neesmė, kad ji pasiūlė tik paragauti, bet Kevinui vistiek nebesinorėjo ledų.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: The best ledaine ever   

Atgal į viršų Go down

The best ledaine ever

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next