It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 1665 room

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: 1665 room   Tr. 11 04 2012, 7:15 pm

Esmė tame, kad po šitos nakties jis greičiausiai tikrai Ninai pasakys ate ate, nes ji ja tikrai dėl to neatleis, o ir pats Aleksas sau tuo labiau, tad greičiausiai jis bus tas, kuris išeis. Nora jį pamirš, susidės su kokiu kietu tipeliu, kuris turi mustangą..kas norės tokio kaip Aleksas, kuris kiekvieną savaitę susitraumuoja kavose ir kurį reikia slaugyti po to lovoje...tai išvada..kad po šitos nakties jis matyt liks forever alone. Taip..tikrai..
Aleksas braukė rankom per dabar jau jos nuogą kūną, o jei jis buvo ne nuogas, tai viską jo rankos pakeliui plėšė ir viskas iš aistros. Klausykit, dabar įsitikinsite, kad jis neimpotentas, tikrai ne ir jei jau mergina sugebėjo jį suvylioti tai visi organai stojasi į reikiamas vietas. Jis atsakė į jos bučinį dar reikliau ir dar energingiau, galiausiai pasisukdamas ir parversdamas ją ant čiužinio, dabar jis atsidūrė viršuje ir vis nenustojo bučiuoti merginos, kol lūpos atitrūko ir nuslydo jos kaklu žemyn.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: 1665 room   Tr. 11 04 2012, 7:18 pm

Alekso pasakytuose žodžiuose esmė tame, kad jei Nina paliks jį, Nora persekios jį kaip baukštus katinėlis ir nepaliks vieno nė minutei. O paskui pyks, kai jis dings, verks ir prašys paaiškint. O gal ir ne. Bet, kad nelabai kol kas pageidaujamas jausmas beldžiasi į Noros širdį ir ji negali jam priešintis, nežadėjo nieko gero. N rankos mikliai judėjo Alekso kūnu, glostė visur, kur tik pasiekė, o kai vaikinas ėmė bučiuoti jos kaklą, mergina atlošė galvą ir užsimerkė iš malonumo. Kaip seniai... Dieve, kaip seniai ji turėjo tokį vakarą, su vaikinu, kuris susižavėjo ja, kuris ją bučiuoja ne tik tam, kad bučiuot. Bent ji jau taip galvojo, kad taip yra... Dažniausiai Noros intuicija pasitvirtina, tad ji labai tikėjosi, kad ir dabar taip bus. Vaje. Tas vaikinas ją vedė iš proto ir ji nenorėjo tam priešintis, atsisakyti viso to, ką žadėjo šitas nesibaigiantis, tobulas vakaras...
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: 1665 room   Tr. 11 04 2012, 7:38 pm

Jis ją bučiavo glamonėdamas merginos kūną, liesdamas ten, kur paprastai sau neleistų. Jis greit atsisegė kelnes, bet lūpos nepaleido Noros kūno.
Stop. Jei jis bus su Nora ji pradės visko klausinėt, kur jis dingsta, ką veikia, kodėl taip dažnai susižeidžia. O tai negerai. Labai negerai. Jis nebenori meluoti, pavargo meluoti žmonėms, o tuo labiau negalėtų meluoti Norai. O Dieve....jei jis į tai įsivels...Nora nukentės. Ir net labai, jai grės pavojus ir Aleksas to nepakels. Jei kas nors jai atsitiks..dėl jo....jis neištvers.
Vaikino lūpos sustingo ir kūnas atsipalaidavo, Aleksas pakėlė galvą ir pažiūrėjo Norai į akis.
Jis taip jos nori ir tai akivaizdžiai jo kūnas rodo, net virpėjo. Bet....dabar jis bijojo dėl Noros...ji gali įsivelti į tokį nešvarų reikaliuką, kad niekada negalės ištrūkti, o jis liks kaltas! Ir jausis kaltas.
Krūtinė tankiai kilnojosi, aistra nesitraukė, bet jis užsimerkė.
-Tu neįsivaizduoji kur veliesi...-kone graudžiai pasakė. Oi kaip jis nori..

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: 1665 room   Kv. 12 04 2012, 5:17 pm

Nora jau beveik skendėjo devintam danguj su visais kitais malonumais, lūpos buvo pašėlusios, rankos pasiekė vis daugiau, kūnas degė kas minutę vis karščiau, ji atsipalaidavo ir laukė, kol atsitiks tai, ko jiedu abu beprotiškai nori. Jaučiasi ir matosi, kad nori. Pajutusi vaikino pauzę Nora atsimerkė ir žvilgtelėjo į jį. apie ąk jis kalba? Čia viskas dėl to, kad jis turi merginą?
- Pamiršk... Bent trumpam, - prislopintu balsu pasakė, dabar jau niekas nebuvo svarbu. nei kažkokios išdavystės, nei skausmas, kurį ji pati gali suteikt Aleksui. ji apie tai nepagalvojo. nebegalvojo ir apie savo užpuolimą,iš kurio išgelbėjo FTB. nebegalvojo ir apie moterį, tariamą mamą, kuri ją aplankė prieš skrydį. Dabar jos mintis užkariavo Aleksas, jo judesiai, bučiniai, glamonės. Tačiau jei jis ją atsums... Nora supras, bet kol kas susitaikyti su atstumimo mintimi neišėjo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: 1665 room   Kv. 12 04 2012, 6:30 pm

Aha, atstums jis ją kai pats kūnas kone virpa nuo jaudulio. Jau stumia..turbūt juokaujat..
Jis gaudė Noros žvilgsnį, bet jo burna surakinta, o taip norisi pasakyti: "Žinai, aš angelas...turiu sparnus, kurių žmonės nemato. Mano darbas yra gelbėti jūsų subinates nuo siurbelių ir kitų pavojingų tipelių. Šiaip..dar galiu pasiversti bet kokiu gyvūnų..tai čia smulkmena.." Aha, tada jis skristų iš lovos, nes Nora jį palaikytų bepročiu.
Pamiršti..taip jis gaili tai padaryti, bet ar po to nebus per daug skaudūs padariniai, ar tik Nora nesigailės...ar net jei ir ištrins atmintį jis sugebės gyventi toliau?
Jis prisispaudė prie merginos arčiau. Pamiršk. Pamiršk. Nėra jokių angelų. Nėra nieko. Aplink niekas neegzistuoja. Jis žmogus. Paprastas žmogus ir jam tereikia meilės ir šilumos, kurią gali suteikti šita mergina.
Jis ją vėl švelniai pabučiavo, bučinyje abejonės nebuvo, tik švelnios glamonės su lūpom.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: 1665 room   Kv. 12 04 2012, 7:05 pm

N matė, kad vaikinas akimirką mąstė, stengė įspėt, apie ką, tačiau jos galvoje vėl ėmė suktis mintys apie sužadėtinę. Nora kvailutė, bandanti išardyti būsimą santuoką. Dabar ji savęs taip nekentė... taip nekentė ir tos merginos, kuri buvo užvaldžiusi Alekso širdį. Nors mąstė, kaip ji atrodo, koks jos charakteris, ar ji tikrai gražiausia mergina žemėj, mintyse piešė jos portretą, ir, nors nelabai sekėsi, Alekso sužadėtinė jai vaizdavosi kaip tobuliausias padaras žemėje. Pajutusi vaikino lūpas ant savųjų lūpų kiek suabejojo, ar ji tikrai pasiryžusi dėl norų ir dėl šito milžiniško susižavėjimo pamint jo ir jo sužadėtinės stiprius saitus, kuriuos pati visada garbindavo.. bet ji pasiryžo, nes dabar vaikinas buvo svarbesnis už viską. ji atsakė į bučinį, visu savo nuogu kūnu ir nuoga siela prigludo prie prieš kelias dienas sutikto vaikino ir vėl pamiršo absoliučiai viską, akys matė ir kūnas jautė tik jį...
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: 1665 room   Kv. 12 04 2012, 7:18 pm

Jei mergina būtų jį atstūmus va dabar, jis dar galėtų pasitraukti išeiti iš kambario, kur nors nusiraminti padaužęs galvą į sieną, išsirėkti, viską gerai apgalvoti. Bet kai ji atsakė į bučinį, bent jau iš jo pusės, buvo per vėlu. Kaip jis gali tam pasipriešinti, kai Nora taip lengvai jį apsuko aplink savo dailųjį pirštelį. Faktas tas, kad kentės visi. Visų pirmą tai jų santykiams su Nina ateis tikras ir galutinis galas. Ji neatleis išdavystės. Visų antrą, jis angelas, permiegos su žmogumi...ir jei jis kažką pridirbs...bus labai blogai. Tiksliau, jei ši mergina jį įsimylės, tai labai kentės, ko jis visai nenorėjo...nenorėjo jis skaudinti jos. Tikrai.
Bet štai..jis pašalino paskutinį drabužį, kuris liko ant jo, tai yra kelnes ir dar karščiau prisispaudė prie Noros, lūpos glaudėsi taip stipriai ir karštai, kad jis nebesugebėjo valdyti savo veiksmų, nebegalėjo kontroliuoti rankų, kurios slydo Noros kūnu. Dabar pat kas nors nutraukit visą šitą..arba po kelių akimirkų bus per vėlu.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: 1665 room   Kv. 12 04 2012, 7:29 pm

Mergina labai tikėjos, kad Alekso nekamuoja blogos mintys, nes ji pati sraidė padangėse. Taip seniai ant savo kūno nejuto tokių švelnių, šiltų, simpatizuojančių rankų. Taip seniai ji pati neglaudė prie savęs kūno, kuriam pradėtų belstis į širdį šilti jausmai. N negalėjo atsispirti niekam, vis bučiavo vaikiną, rankas įvėlė jam į plaukus, mėgavos kiekvienu bučiniu, kiekvienas prisilietimas ją nutrenkdavo kaip elektra, bet taip jau maloniai, kad rodos nieko malonesnio ji nėra, nebuvo ir nebus patyrusi. smegenys atsijungė eilinį kartą, širdis plakė kaip pašėlusi ir nieko daugiau nesinorėjo, tik jo...
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: 1665 room   Pen. 13 04 2012, 6:23 am

Iš tiesų, trūko tiek nedaug ir jis būtų įėjęs į ją. Būtų pamylėjęs ir įsimylėjęs, bet....galvoje išgirdo balsą, dėl kurio aistra dingo kaip vėjo nupūsta. Jį kvietė Nina. Iš tiesų aiškiai girdėjo jos balsą galvoje. Per tiek dienų jo niekas nekvietė, niekam nereikėjo ir dabar štai.
Supratimas kirto taip greit kaip niekad, jis greit nulipo nuo Noros ir vos per kelias akimirkas užimovė kelnes. Anklode greit užklojo Nora.
-Alteisk, aš negaliu.-pasilenkė prie jos.-Tik ne šitaip. Nenoriu tavęs skaudint, nes per šitas kelias dienas man tapai labai svarbi....ir brangi. Aš atsiprašau.-pabučiavo jai į kaktą ir stipriai apkabino.-Prašau, suprask. Duok man laiko. Atleisk.-jau nežinia kelintą kartą atsiprašė, priglaudė ranką jai prie kaklo ir švelniai spustelėjo miego arteriją. Bijojo, kad jinai gali jį vytis. Nors tikriausiai nebūtų to darius, bet vis tiek.
Miegančią merginą jis švelniai paguldė ant pagalvių ir skaudžiai atsidusęs pasiemė savo marškinius ir išėjo tyliai uždarydamas duris.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: 1665 room   Št. 14 04 2012, 7:23 am

Po kiek laiko atsibudusi Nora apžvelgė kambarį. kol buvo apsimiegojusi, pamiršo viską, ksa įvyko prieš kelias valandas. kai ji atsisėdo ant lovos ir užsitempė antklodę, į galvą trenkė patys maloniausi prisiminimai. Ji apsidairė ieškodama Alekso. O tada prisiminė, kas įvyko. Šoko iš lovos, apsirengė, susikrovė daiktus ir dingo iš kambario
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: 1665 room   

Atgal į viršų Go down
 

1665 room

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Bažnyčia. :: Vidus.-