It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Koridoriai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Koridoriai   Sk. 22 04 2012, 11:20 am

Kai isdygo nauja angele demone kazkiek suurzge, taciau Kei nepaleido. Reiks juos pribaiginet viena po kito. Narai atplesus Kei, Alice atsistojo ir giliai ikvepe. Praradusi tiek kraujo ji siek tiek apsvaigo. Nepakankamai, kad nepastebetu, kaip angele keliauja link jos, tad smugio i akis ji sekmingai isvenge. Vis delto i pasone ir galva keliskart tikrai atsiejo. Susvokstus jau ketino ja ciupti ir parodyti, kaip vis delto neverta sokineti pries demona, taciau ta jau buvo pasitepus slides.
-Baile... O vakarelis buvo tik beprasidedas...
Kreivai syptelejo ir vel atsitiesusi pazvelge i Kei. Zaizdos po truputi gijo. Leciau gal, nei reiketu, taciau zmogisko kraujo perteklius jos sistemoje, puikiai dare savo darba.
-Kas butent tau patiko?
Sukryziavusi rankas ant krutines ji kiek piktokai debtelejo i Kei. Reikejo siek tiek atsikvepti, kol sonkauliai atsistatys, taciau liko gynybinej pozicijoj, pasiruosus bet kam.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Koridoriai   Sk. 22 04 2012, 1:01 pm

Nusivalydamas sveikąja ranka kruvinas lūpas Kei dar kartą velniūkiškai nusišypsojo
- Ne tavo reikalas, panelyt, - nors buvo sužeistas ir smarkiai kraujavo, bet angelas buvo labai stiprios valios ir didelės kantrybės, todėl tos žaizdos jam atrodė menkos palyginus su tuo , kas dar jo laukia priešakį.
Iš lėto šis ėmė eiti link merginos, neskubėdamas ir tikrai neketindamas pulti, vos per kelis metrus sustojęs nuo jos šis pasimuistė , nes šleikštūlys tąsė jo visą skrandį, bet angelo akys, nerodė visiškai jokių emocijų, tarsi būtų ištraukta siela iš jo kūno ir likęs pilnas įniršio kūnas.
Jis dar kelias akimirkas taip pastovėjo, matydamas , jog demonės žaizdos traukiasi suprato, jog kovos tikrai nelaimės, na bent kovos, nors , kad ir kiek nemėgo to daryti, jam patiko raudonplaukės merginos, net ir šita atrodė visai nieko.
Žingsnis po žingsnio paliko kraujo žymę ir taip ant kruvino grindinio prie pat priėjęs jis paprastu mostų smogė merginai į paširdžius bandydamas bent kiek stabdyti regeneracijos procesą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Koridoriai   Sk. 22 04 2012, 1:17 pm

Stebejo letai link jos einanti angela, budriai sekdama kiekviena jo judesi. Taciau stai ir vel jos akys visiskai netinkamu momentu aptemo. Is tamsos ja istrauke stiprus smugis i pasirdzius. Ir vel tie nelemti sonkauliai, kurie vos ka tik buvo speje atsistatyti. Neimanoma...
-Ir is kur pas jus visus tiek drasos...
Nusijuoke pakreipdama galva i sali ir ispjaudama kraujo kresuli. Kovose Alice tikrai nesistenge islikti zavia dama..jei ji isvis kadanors stengesi tokia buti. Sugriebusi vaikino ranka, demone ji kilstelejo, apsukdama ore, ir nusviede ant zemes. Neleis daugiau sparnuotiesiems jos taip zaloti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Koridoriai   Sk. 22 04 2012, 1:31 pm

Buvo beprasižiojantis, tačiau vikrūs merginos judesiai ir jis jau skrenda , gaila netoli.
Nusileidimas tikrai buvo nemalonus nepalyginsi su prieš tai buvusiais kritimais, bet jis bandė blokuoti kažkiek tą kritimą savo kruvinais, sužalotais sparnais, laimei tas šiek tiek jį išgelbėjo. Leisdamasis vožėsi galva į žemę taip smarkiai, kad net trakštelėjo, pakaušį ėmė labiau skaudėti, vaikinas patyrė smegenų sutrenkima, akyse vaizdas blankus, jis liejosi, matyt , atmuštas buvo regos centras.
- Neturiu, - vienu žodžiu atšovė gulėdamas į prieš tai pasakytą merginos teiginį. Akimirką nepajudėjo, net pats nusigando, jog jo stuburas pažeistas, tačiau sukaupęs jėgas jis dar kartą atskėlė, nežinia kiek kraujo jis dar prarado , bet suglebęs jis bandė bent kiek iškelti aukščiau savo kruviną marmūzę.
Jausdamas kraujo skonį burnoje vis dar šleikštėjosi, - Prie tavęs reikia daug drukos, - juokdamasis pasakė ir vėl puolė žaibišku greičiu naudodamas likusias jėgas, šį kartą merginą parblokšdamas jis ant jos užgriuvo ir prispaudęs ją prie žemės suspaudė jo kaklą sveika ranka, o dantys kibo į stangrią merginos odą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Koridoriai   Sk. 22 04 2012, 1:46 pm

-Nei druska, nei pipirai tam nepades...
Stebejo luzinejanti angela ir vel bande atsigauti. Po galais, viena jos 'saldytuviuka' issinese, o kitas toli prie sienos, angelui uz nugaros. Kaip dabar jai iki ten nusigauti... Akys buvo tiek susikoncentravusios i paauglio lavona, kad Alice nepastebejo i ja sviesos greiciu lekiancio angelo. Parkritus ant nugaros pajuto, kaip, ir taip luzes sonkaulis, pradejo smigti i priesinga puse. Pajutusi iltis, smingancias i oda, garsiai aiktelejo ir stipriai sukando dantis. Nepakeliamas skausmas perbego visu kunu. Kuri laika demone taip gulejo, laukdama, kol arba jos kraujas ji, arba jis ja pribaigs.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Koridoriai   Sk. 22 04 2012, 2:00 pm

Tuo momentu, kai jis įkando jai į kaklą vaikino burną užplūdo nuodai, kraujas, kuris buvo jam nuodingas kaip cianidas , jausdamas šleikštulį ir silpnumą jis draskė jos odą, darė žaizdą dar gilesnę. Bet po siek tiek laiko pasidarė tiesiog neįmanoma tęsti tokį mirtinį išpuolį vaikinas tiesiog nusivertė nuo demonės į šoną taip nusirisdamas kelis metrus į šoną, sunkiai alsuodamas ir blaškydamasis galvoje matė vaizdinius, tarsi košmaras jam ši kova buvo, visiškas išprotėjimas.
Negalėjo stotis, kūną diegė, visas drebėjo, akys buvo užmerktos , bet tuoj pat atsimerkė, kūnas vos vos pajudėjęs pasisuko į demonės pusę, o žvitrios jo akys nerodė visiškai jokio nuovargio, jos stebėjo merginą, gulinčią , tarsi žvėris ir auka Kei ir Alice gulėjo abu išvargę , tik nežinia kuris yra kuris...
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Koridoriai   Sk. 22 04 2012, 2:39 pm

Kuri laika gulejo nejudedama, jausdama kaip zaizda nepaliaujamai kraujuoja. Pagaliau vaikinui nuo jos nusiritus, Alice letai delnu susieme ta vieta kakle, bandydama sustabdyti kraujavima.
-Sunsnukis... - sunkiai issvokste pro sukastus dantis.
Ji susiciaupe, nes kraujas pradejo sruti ir pro burna. Jos ir taip raudoni plaukai susimaise su raudonio balomis ant tu plyteliu, nusidazydami ju spalva. Akys buvo paraude ir sudreke, lyg ji ketintu verkti. Demone apsiverte ant sono ir siaip ne taip sugebejo pakelti save bent jau ant keturiu. Pazvelgusi i lavona tolumoje suvoke, kad iki jo tikriausiai neprisliaus. Taciau stai, cia pat gulejo angelas, kuri jos instinktai liepe jai pribaigti. Alice letai kaip kokia pantera artinosi prie grobio, tada atsispyrusi soko ant vaikino kumsciais trenkdama i ir taip jau jo suknezinta peti ir sona.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Koridoriai   Sk. 22 04 2012, 4:22 pm

Vaikinas nesitikėjo tokio gyvybingumo iš demonės, neveltui demonė. Nuaidėjo skardus angelo riksmas ir šonkaulių lūžiai. Gulėdamas ir matydamas jog jam jau netoli galas vaikinas žiūrėjo į tą moterį. Velniai žino kodėl, bet jis visai jos nebijojo, apskritai, tą akimirką net priešiškumas jai dingo, gal pagarbą pradėjo jai jausti, bet ne tai buvo tiesiog nuodų poveikis.
Blaškydamasis bandė apsiginti dengdamasis sveika ranka, bet vargiai ar tai padėjo.
Po kelių merginos smūgių šis tiesiog jai tiesiai į veidą spjovė didelį gabalą kraujo, tiesiog savaime atpylė. Muistėsi bandydamas ją dar numesti, bet jis silpo ir muistymaisi baigėsi bergždžiai.
- Tu.., - vos išlemeno žiūrėdamas į jos raudonas veidą, į akis , į visą tą velnio sutvertą kūną, - Nelaimėsi, - kaip pažadėdamas jai pasakė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Koridoriai   Sk. 22 04 2012, 8:55 pm

Atbula ranka nusivale ta 'grozi' sau nuo veidelio. Karstasdusaskarstasdusaskarstasdusas... Tai buvo vieninteles mintys, kuriomis ji save tada ramino. Ziuredama i angelo snukuti ji tiesiog papurte galva ir nebenulaikydama pati savo kuno, istiestomis rankomis atsireme i plyteles.
-As ir taip jau pralaimejau. Pergale skaityk jau rankoj laikiau ir...
Ji susiciaupe ir pasisukusi atsikosejo. Eina po perkunais tas Kei su savo pomegio kandziotis... Demone vel buvo priversta atsikoseti krauju. Alice suvoke, kad nebegali grizti, nes ir grizus ja uzmustu. Nebeturejo nuosirdziai kur detis. Bent jau ji taip mane.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Koridoriai   Sk. 22 04 2012, 9:25 pm

Žiūrėdamas į merginą šis kiek pašaipiai nusišypsojo, nebeliko jėgų priešintis, toks ir gulėjo laukdamas mirties, o gal kaip tik kažko kito...
- O kas dabar, - dusliai paklausė žiūrėdamas į demonę, jo akys visiškai aptemo , vaikinas vargiai matė jos raudonus plaukus, blankūs vaizdiniai vėl liejosi jo pajuodusiose akyse.
Kūnas nebeklausė, net rankos atrodė negalėjo pajudinti, o šonkauliai kurių smarkiai sumažėjo vienas į kitą rėmėsi, nes buvo perkreipti ir sulaužyti, paprastas žmogus būtų nualintas , juk tokią agoniją kęsti ne kiekvienas sugebėtų.
Durnai pasijuto, blem, kaip jis toks, gali pasiduoti, kažkas jo širdyje užsidegė, tarsi liepsna, tarsi antras kvėpavimas, bet toks silpnas kad šis tiesiog kaip sliekas galėjo pajudėti ir bandė šliaužti...
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Koridoriai   Sk. 22 04 2012, 9:51 pm

-Dabar turesi mane pribaigti...
Sunkiai pro sukastus dantis ta issvokste ir nusirito nuo angelo, tiesiai ant savo ir taip jau sutrankytos nugaros. Rodesi, kad visas skausmas tik dabar sugrizo i kuna ir jos siela, jei si demone isvis tokia kada nors turejo. Grizti ji negalejo, net jei ir uzmustu Kei. Ne toks jos tikslas gi buvo. Ir taip jau kumsciu sugniauzt nebegalejo. Tebejaute Alex'o krauja savyje, tad buvo nesveikai sunku. Nezinia kodel staiga pagalvojo apie tai, koks nusivyles butu Sebastian...
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Koridoriai   Sk. 22 04 2012, 10:06 pm

Išgirdęs šiuos žodžius, vaikino kruvinas veidas pasikeitė, jame atsirado paniekos šypsena,
- Nesu žmogžudys ,- piktai pasakė žiūrėdamas į raudonplaukę, - Gyvenk, - juokdamasis pasakė, bet tas juokas buvo susimaišęs su skausmu todėl nuskambėjo nelabai įtikinamai, - Vis tiek neturiu jėgų...tai įvygdyti, - šypsodamasis pasakė ir ėmė žiūrėti į lubas, vėl tarsi bandydamas įsivaizduoti dangų. Taip gulėjo kraujo klane, ne tik savo , bet ir demonės, šlykštus skonis, dar nebuvo dingęs, bet angelas jau priprato prie jo...nors gailėjosi ėmęsis tokių radikalių veiksmų...
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Koridoriai   Sk. 22 04 2012, 10:17 pm

-Kaip gerai, kad as ne zmogus...
Demone skardziai nusijuoke per visa aikstele. Turejo ji isprovokuoti. Tiesiog privalejo. Negalejo tokia be savo tikslo grizti. Tad siaip ne taip, pasiremdama alkune, Alice pagaliau pasikele ir iskelusi bei istiesusi savo koja ore, trenke jam tiesiai per kelius. Jos pacios kojoje pasigirdo gerokas trakstelejimas. Pati sau kazika sulauze. Na grazu, ne tiek, kiek jai kiti zalos pridaro, kiek pati sau. Nusivylusi ar ne, taciau kazkoks kvailas instinktas islikti gyvai joje teberuseno, tad vel atsidurusi ant keturiu ji pradejo letai sliauzti link to paauglio lavono prie sienos.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Koridoriai   Sk. 22 04 2012, 10:23 pm

- Tą patį pagalvojau, - kartu prisidėjo prie beprotiško juoko, o po to jis pavirto į riksmą, skaudėjo kojas, kelius, viską, dabar matydamas , jog ji dar nori, šis nebetramdė savo įtūžio likusio iš senesnių kovų...
Kiek sugebėjęs atsitiesti šis kaip koks vikšras ėmė vytis ją, atrodė tarsi sliekų lenktynės, bet Kei ją pavijo, ir sugriebęs už kojos patraukė link savęs, to pasekoje kirsdamas iš alkūnės jai į nugarą, prispaudęs ją prie žemės ant pilvo šis kelis kartus netgi pašaipiai sudavė per užpakalį , tarsi blogai mergaitei, - pati to norėjai..., - pridūręs dar kelis kartu kirto į pakaušį iš sugniaužto ,bet nusilpusio, kumščio.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Koridoriai   Sk. 22 04 2012, 10:34 pm

Jau beveik ranka galejo pasiekti ta mirusi 'saldytuva', bet staiga pajutusi traukima uz kojos, buvo priversta veiduku isimurinti i plyteles. O dar ta alkune tiesiai i nerva... Alice pajuto kaip stubure kazkas atsijunge. Pati dar net nesuvoke, kas tiksliai... bet tikriausiai jei isgyvens, tai to daikto jai tikrai prireiks. Teskimasis i grindis priverte ta turini jos skrandyje vel sureaguoti ir listi lauk pro pravertas, krauju pasruvusias lupas. Alex'o nuodingasis kraujas pradejo kilti jos gerkle, vel degindamas demones vidinius organus. Reikes to brudo primaisyt i jo maista kita karta, kad niekada gyvenime nepamirstu, koks tai malonus skonis. Gulejo kuri laika nelabai gaudydamasi erdveje, o dar Kei nusprende ja taip pazeminti... Isiremus i grindis ji jau bande stotis, bet stai dar ir 'banke' per galva parejo, tad demone vel susmuko ant tu plyteliu kaip koks vejo ar zmogaus delno nublokstas vabzdys.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Koridoriai   Pir. 23 04 2012, 8:07 am

- Nejudėk, - pamokinančiai pasakė, dar labiau užsėsdamas ją, tarsi koks mokytojas toliau kelis kartus paspank'ino per už pakalį neklaužadą mokinę.
Bet kaip jis kalba su merginos nugara ir muša ją per užpakalį, na jau ne, nepatenkintas jis apvertė ją bet liko prispaudęs šios kelius. Žiūrėdamas į apgailėtinai atrodančią demonę jis šypsojosi, - O dar kažkas klausė, kaip turim drąsos, - juokdamasis kosėjo vis prisidengdamas burna, nes kraujas iš jos liejosi kiekvieną kartą jam sukosėjus. Galva svaigo, norėdamas ją dar labiau pažeminti šis palinko prie merginos , bet taip atsargiai, kas žino, gal ką ar panašiai.
Žiūrėdamas savo tuščiomis akimis į ją jis bandė suvokti, kas toliau vyksta, tačiau nieko neįžvelgė, visai net nepagalvojo, jog jos turbūt gelbėti ateis kas nors, o jis...vienas.
Dar labiau vaikinas pabučiavo jos kruviną skruostą,- Tau užteks..., - atsitraukęs vožė antausį, kad net ranka atsilapojo, po to ranka jau buvo ties merginos kaklu, išlėto kankinančiai ji ėmė spausti merginos gražų , bet sudaigotą grūmtinių , kaklą.
- gyventi.., - pabaigė galiausiai sakinį kiek psichopatiškų minčių užvaldytas angelas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Koridoriai   Pir. 23 04 2012, 2:13 pm

Vis bande issikapanoti is po angelo, bet nesekmingai. Nesugije sonkauliai dure i sona, su kiekvienu jos pasispyriojimu. Prisimerkusi ir sukandusi dantis ji kente badanti skausma. Kei pasilenkus ir jai taip nezinia kodel pakstelejus Alice i skruosta ji iskart suvoke, kad gaus galingai. O ir gavo... Taip, kad net ziezirbos ir asaros is akiu pasruvo. Lupa prakirsta, per skruosta visa didelis raudonas rezis...na grazu. Angelui sugriebus ir taip gan 'skyleta' jos kakla, Alice trukciojanciai atsiduso ir deginanciu zvilgsniu zvelge i ji.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Koridoriai   Pir. 23 04 2012, 2:53 pm

Vaikinas žvelgė į demonės akis nė akimirksnio nenuleido savųjų, tada vėl kiek stipriau suspaudęs šyptelėjo, - Kažkodėl man atrodo, jog tu nemirsi, - juokdamasis, atleido kiek kaklą , o tada vėl jį suspaudė, jam patiko ją kankinti, lai jaučia skausmą , kokį jautė tie , kuriuos ji nuskriaudė. Žiūrėdamas į ją jis pasišlykštėjo vaizdu, jį net supykino, tačiau susitvardė ir taip būdamas silpnas , bet būdamas pranašesnis jis stengėsi ją pribaigti, bet kažkodėl nepavyko...vėl spustelėjęs stipriau jis žiūrėjo kaip šioji kenčia.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Koridoriai   Pir. 23 04 2012, 6:44 pm

ir žooodžiu, Sebastianas čia. Jis norėjo varyti ir mišką, laukti ten Alice, bet va nuvarė čia ir stalkino. Pirma matė kaip atvaro Aleksėjus, tada kaip Kei išskrenda su žmogum, then...kaip Kei grįžta, kažkokia merga išneša tipo negyvą Mattą ir Aleksą ir viskas. Kimarino jis čia laukdamas, bet taip nieko ir neįvyko. Na jau..net ir šito demono kantrybė trūko, tad jis paprasčiausiai įslinko vidun.
Vaizdas kurį pamatė, jį privertė sustingti, bet tik akimirkai. Sebastianas per amžius užsaugino šaltumo kaukę ir mokėjo neparodyti, jog stebisi. Demonas lėtai pradėjo eiti link angelo ir sustojo jam už nugaros.
-Hm...per kančias keliausi į rojų, šiukšle.-Sebukas tai pilnas jėgų, ne taip kaip šitas vos pakruta ir ale smaugia merginą. Demonas suėmė angelą už sprando ir jį atplėšė nuo Alisos. Negailestingai prilėkė prie sienos, žaibišku greičiu sumūrijo į ją Kei. Shit, jis dar ne to vertas. Būtų jį pribaigęs ir tikrai nepasigailėjęs. Bet dabar tik numetė ir atsidūrė prie Alisos. Jau net nežinojo ką daryti ir kaip ją paimti. what? Ar jos kaklas sukandžiotas...?!! Tas angelas..tikrai..kažkoks..nelabai..sveikas..Sebastianas pritūpė prie merginos ir įsikando sau į riešą, prispaudė jai prie lūpų. Reikia, kad bent kiek jėgų atgautų ir tada jau nešdinsis iš čia.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Koridoriai   Pir. 23 04 2012, 6:58 pm

(amm nara siaip viska padare not me )
Girdėjo Kaip kažkas ateina link jo, todėl bandė skubėdamas tarsi pribaigti Alice, tačiau bergždžiai jėgų tam neturėjo , o ir ranka nutirpusi buvo silpna.
Kadangi buvo bejėgis prieš visiškai gyvybingą Seb tiesiog pasidavė tą pačią akimirką kai šis jį sugriebė. Po smūgio į sieną vaikinas nuslydo ir susmuko ant žemės taip kad atrodė jog atsisėdo pailsėti.
Galva buvo nuleista, nugarą begalo skaudėjo, visas pasruvęs kraujais šis ėmė kvatoti, - Aš ten jau buvau, - vis dar juokdamasisi pasakė, - Tikėjausi, kad kažkas ateis jos gelbėti, apgailėtina kitus šiukšlėmis vadinti, kai esi pats toks, - vos prakalbėdamas šnekėjo jis, akys buvo užmerktos, jis nejudėjo, bent dabar taupė jėgas ir laukė kas toliau bus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Koridoriai   Pir. 23 04 2012, 7:04 pm

Deguonies Alisai netruko, taciau jei jau jai galva nunestu, tai vargelio tikrai butu. Akyse siek tiek aptemo. Kazkokia migla apvele merginos akis. Nuo prastu kontaktu trukinejancia metro sviesa pries tai denges angelas matyt kazkur dingo, nes pasidare sviesiau... Ir dar tas gero smugio garsas. Siek tiek apdujusi ji pajuto kazka skysto ant lupu. Tankiau sumirksejusi pamate kraujuota ranka. Alice papurte galva bergzdziai bandydama atsitraukti. Negi ir vel ja girdo tuo nuodingu angelu krauju. Taciau tas...keistai iki kaulu pazistamas kvapas... Alice pati nesuprato, kodel taip naiviai pasitikejo, vis delto vel priglaude lupas ir pradejo gerti krauja. Nesugebejo net pilnai ilciu isleisti, tad sunkiai jai ten kas ir gavosi.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Koridoriai   Pir. 23 04 2012, 7:13 pm

(aaaaaa...jau ištaisiau, sooor)
Jis tupėjo ramiai ir kantriai laukė, kol Alisa gėrė kraują. Žvilgsnis nukrypo į Kei ir Sebastianas blausiai šyptelėjo.-Ne blogesnis už tavuosius. Kur jie, kai čia sėdi ir merdėji? Tikriausiai po kampai susiglaudę laižosi, nes tik tą ir sugebat.-Tai tikrai nebuvo įžeidimas, tik pastebėjimas.-Tikėjais?-nu rimtai, šitas angelas vis stebina demoną. Nuo kada angelai kandžiojasi ir dar tiksi, jog kas nors ateis išgelbėti demonės?-O aš to ir neneigiu, kad toks esu.-jis tik gūžtelėjo pečiu ir vyptelėjo.-Šiaip mielu noru tave nudėčiau, bet gal nereikia.-keista, kad Sebastianas taip pasakė, bet iš tiesų šito angelo mirtis jam būtų suteikusi vien malonumą, ne dėl to, kad labai norėtųsi žudyti, o dėl to, kad jis drįso pakelti ranką prieš Alisą. Nors ne vien čia jo dėka ji buvo taip išpuošta. Po kiek laiko, demonas atitraukė riešą jai nuo burnos ir kilstelėjo dar nužvelgė jos žaizdas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Koridoriai   Pir. 23 04 2012, 7:25 pm

(nieko viskas gerai (hug) )

Pirmasis sakinys sukėlė ironišką šypseną, iš tiesų Kei visad kovose likdavo vienas, žinoma, jam tai buvo nėmotais, nes niekad nebuvo apie tai susimąstęs, - Tch, man tai kas, aš ir vienas nebijau mirti, - pasakė kiek rimčiau bandydamas pajudinti ir taip drebančią ranką.
- Nekalbėk nežinodamas, - išspjovęs kraujo ėmė kosėti ir giliai kvėpuoti..
Dar kelias akimirkas jis tiesiog kvėpavo bandydamas atgauti bent kiek normalesnį širdies pulsą, nors tai buvo beveik neįmanoma.
Paskutinis sakinys jį tarsi pamalonino, - Ah tai aš nevertas net būti nužudytas, būk apdairus, kitą kartą gulėsi pats vietoj jos, - juokdamasisi pasakė vis dar bandydamas pajudė ir stotis, jis judėjo , kadangi sparnai išlėto pradėjo judėti ir kiek palengvino naštą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Koridoriai   Pir. 23 04 2012, 7:38 pm

Jaute kaip kraujas pasklinda po jos kuna. Skausmas bent kazkiek atlego ir viskas letai ir labai vangiai pradejo gereti. Dziaugesi, kad ne angelu bruda vis delto cia gere. Kazi kokie vyriski balsai aidejo jos galvoje. Jos vokai tai prasimerkdavo, tai vel sunkiai nukrisdavo, nors tai nieko nekeite. Isplaukes vaizdas ir mirksinti sviesa susimaise i viena, kaip islieta akvarele. Prisiminusi angelus ji persigando, kad jie dar aplink, tad remdamasi ranka i zeme pabande atsitiesti.

(taciau jei ja ten Sebas pakele, tai butent ta sekunde Alice suvoke, kad kabo ore :D)
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: Koridoriai   Pir. 23 04 2012, 9:58 pm

SEBASTIAN:

Jis nebenorėjo aušinti burnos tuščiom kalbom su kažkokiu angelu. Tiesiog pakėlė Alice ant rankų.
-Priemu tavo iššūkį. Tada mes dar susitiksim,-vyptelėjo ir dingo iš čia su Alisa ant rankučių.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Koridoriai   

Atgal į viršų Go down
 

Koridoriai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 34Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Swan's-