It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Koridoriai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Koridoriai   Pir. 23 04 2012, 10:21 pm

Dar geras kelias akimirkas taip prasėdėjęs vaikinas iš lėto atsistojo ir nurypliojo durų link...
Vis dar kraujuodamas šis jautėsi vis prasčiau ir prasčiau..
- Velniai rautų, - pasakęs šis išėjo, pats nesuprasdamas kaip šis išvis sugebėjo dar paeiti...
Taip ir išėjo... labai smarkiai sužeistas ir vos likęs gyvas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Eluisa Viatorr


•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Koridoriai   Pir. 02 07 2012, 2:38 pm

vaikščiodama koridoriais, Maya žiūrinėjo ant sienų senus kabančius plakatus, kuo toliau nuo iėjimo ji judėjo, tuo tamsiau darėsi. kadangi žibintuvėlio ji neturėjo, tad išsitraukė iš tašiuko žiebtuvlį ir apsišvetė sau gan didelę koridoriaus dalį. tuo pačiu jis išsitraukė sau vieną cigaretę, prisidegė ir dūmydama nužingsniavo link bėgių.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Koridoriai   Pir. 02 07 2012, 2:40 pm

Eidama koridoriumi kiek paspartina žingsnį. Priekyje pamačiusi žmogų, jos veide iš kart atsiranda evil šypsena. alkana ji nelabai tebuvo, tačiau praskaidrins savo dieną klyksmais ji labai norėjo, todėl nusekė merginą tyliai, taip, lyg jos čia net nebūtų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Eluisa Viatorr


•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Koridoriai   Pir. 02 07 2012, 3:47 pm

išbėgusi į platų koridorių jinai greitai sulėtino žingsnį, kadangi žiebtuvėlį pametė kažkur ir daba ji nieko nematė, beje reikėjo judėti kuo tyliau. matė jinai tų siaubo fimų ir žinojo jau ką reik daryt, o ko ne ir kai reik elgtis. maya lėtai ir atsargiai ėjo pagal sieną, stengėsi nevirsti, visgi visokio š čia buvo primėtyta..
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Koridoriai   Pir. 02 07 2012, 3:54 pm

Paule tvirtu žingsniu ir tikrai greitai ėjo paskui merginą. Nebuvo jai sunku susivokti kur ji yra, ypč tada kai buvo velniškai susinervinusi. Dabar pat norėjo merginą paskersti, bet ne, kur jau ji ją skers, pasilabins vėl šiek tiek, tik aišku kita draugiškumo forma. Pamačiusi priekyje lėtai einančią merginą atsiduria priešais ją ir sugriebia ją už plaukų.
-Padarei didelę klaidą mergyt - kilsteli jos plaukus aukštyn taip užversdama ir merginos kaklą. Viena laisva ranka sugriebia jai už rankos, kad nesusigalvoju šioji dar kokių manifestų su ja čia padaryt. Kojos kitoj pusėj, tas spardyt sieną į valias gali.
Atgal į viršų Go down
avatar
Eluisa Viatorr


•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Koridoriai   Pir. 02 07 2012, 4:00 pm

nematė jinai nieko, o ir širdis tiek plakė, kad jau nieko daugiau aplink save nebeirdėjo. tik pajuto stiprų tempimą plaukų ir tik sucypė kaip koks kačiukas, bet skausmui buvo kantri ir daugiau jokio garso neišleido. bet kai išgirdo tą pilną sarkazmo ir ironijos repliką, maya taip piktai pažvelgė į ten kur turėtų būti blogietės akys ir atrėžė.
- klaidas daro vaikai mokykloje. o aš tave padekdama, pasauliui padėjau. - na faktas jau buvo, kad ta mergina tikrai bažnyčios nelanko, na nebent sektą kokią, o tai reiškia, kad ji bloga, ooo taaai reiškia, kad ją galima skriaust.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Koridoriai   Pir. 02 07 2012, 4:08 pm

-Cha - nusijuokia kiek užversdama galvą sarkastišku juokus. - Atsimerk, kvaiša, pasauliui padėjai??? Na tikrai taip, kažin kaip? Mano sparnas dabar kaip naujas, o vat apie tave to negalėčiau pasakyt, tai tarus trinkteli merginą į sieną vis dar laikydama ją už plaukų. - Nesuprantu tik vieno, kodėl visi taip nori išgelbėt tą pasaulį... visiškai nekreipiat dėmesio į save, o reikėtų. - kiek tyliau, prie merginos ausies taria. - Manau, kad laikas kiek pasivaikščiot - tai tarus, nusitempia merginą už plaukų atgal prie bėgių.
Atgal į viršų Go down
avatar
Eluisa Viatorr


•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Koridoriai   Pir. 02 07 2012, 4:13 pm

kai blogietė tai nusijuokė, kaip iš kokio senovinio siaubo filmo su trenktais gėnijai ir dar tas evil juokas. tad Maya kiek prunkštelėjo. bet toliau jau ji tylėjo, o kai ją pradėjo tysti, per visą metro stotį pasigirdo ausį rėžentis klyksmas, vat gerus plaučius turėjo mergina....
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Koridoriai   

Atgal į viršų Go down
 

Koridoriai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 44Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Swan's-