It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Laukimo salė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Laukimo salė   Antr. 10 04 2012, 10:51 am


_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Pen. 20 04 2012, 6:25 pm

Atsitempęs čia Nikolę jis ganėtinai grubiai sviedė ją ant žemės.
- Tai ką... Nikute, - prisilenkė taip arti jos, kad matytų šiek tiek iš skausmo primerktas akis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Pen. 20 04 2012, 6:28 pm

nuskridusi ant žemės, garsiai suspiegia, nes visgi skausmas tikrai nepakeliamas. -padvėsk! - užrėkia ant Tomo, bandydama kaip nors pasikelti nuo grindų, bet galva svaigsta, tikrai gerai plojosi į grindis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Pen. 20 04 2012, 6:30 pm

- Atleisk, mažute, kad turiu su tavim šitaip elgtis, - jis nusijuokė, sarkastiškai ir vis labiau spaudė rankoje laikomą Nikolės delną.
- Tu manei, kad gali mane šitaip žeminti? išeiti iš mano namų su kažkokiu kitu vaikinu? - aiškiai buvo užgautas jo vyriškumas, kai jis iššvarko kišenės ištraukė vaizdo kamerą.
- Padarykim šį susitikimą šiek tiek dramatišku. ir nemanyk, kad aš prisižiūrėjau saulėlydžio, - pavartė akis, nes idėją filmuoti žmonių skausmą jis nuvagė iš ten.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Pen. 20 04 2012, 6:30 pm

(jus pasikankinkit biskiuka dar dviese o poto pagalvokit eiliskuma kaip rasysim ;( )
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Pen. 20 04 2012, 6:31 pm

(blogietis - gerietis - žmogus)
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Pen. 20 04 2012, 6:34 pm

-tu gal juokauji? tu visiškas beprotis, nesveikas! - užrėkia ant jo, kentėdama skausmą. Nikolė stipri, bet skausmas tikrai nepakeliamas, todėl pagaliau kelios ašaros nurieda skruostais. -nereikėjo užmigt, čia ne mano kaltė, kad mane nurengęs atsijungei, negi privalėjau laukt kol pabusi? tu ką visai kvailas? - vėl užrėkia, jau dabar ir ašaros rieda skruostais, skauda Nikolytei, o čia dar tas kvailys filmuot sugalvojo, visai trenktas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Pen. 20 04 2012, 6:36 pm

- Tu bandai mane sušvelnint ašaromis? - garfildo balsu paklausia dar arčiau prisilenkęs Tomis.
- Žinai, kad ne sekso iš tavęs norėjau? o to, ką dabar padarysiu, - pavartęs akis jis įsisiurbė į Nikolytės kaklą ir gerokai patraukė į save. tada atsitraukė.
- Turi būti gera mergaitė, tada Tomis tavęs daug neskriaus, - šyptelėjęs ir pabučiavęs kitą merginos kaklo pusę jis vėl įkando. pz, kažkoks mozachistas. jam patiko, kad mergina verkė, kad jai skaudėjo, o jau jos kraujas... jėzau...
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Pen. 20 04 2012, 6:47 pm

Kadangi jau ir taip vėlavo ir jausdamas jog būtent čia yra žmogus, bei būtybė , kuri skriaudžią žmogų, šis nusileidęs prie salė įžengė į ją ir iškarto pamatė neitin malonų vaizdą, vampyras, fu ir koks dar šlykštus stovėjo , o jo glėbyje mergina, nieko nelaukęs šis pasileido tekinas to vampyro ir vos tik priartėjęs smogė šiam į šoną, bandydamas bent kiek greičiau išgelbėti merginą iš jo gniaužtų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Pen. 20 04 2012, 6:50 pm

- ASILE! - suriko atsimušęs nuo Nikolės ir pasukęs kamerą link angelo.
- Va taip geriečiai gelbsti žmones, - numykė jis dokumentinės laidos vedėjo tonu ir staigiai metė kamerą kažkur į šoną. įsibėgėjęs spyrė vaikinui į pilvą.
- Nedrįsk artintis, angele, arba padegsiu sparnus, - pavartė akis ir atbulas grįžo prie Nikutės. Vėl įsisiurbė į jos kaklą, jam kraujo reikia jėgoms palaikyt.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Pen. 20 04 2012, 6:53 pm

(sumaisem tvarka :DD lai buna gerietis-blogietis-zmogus)
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Pen. 20 04 2012, 6:56 pm

taip nori smogti Tomiui kur nors, bet tiesiog negali, kažkodėl jėgų visiškai nėra, matyt viską daro išgąstis ir tas prakeiktas skausmas, jis tikrai nepakeliamas. -tu nesveikas, tau gydytis reikia,- verkdama vos ne vos išlemena, tuoj gal ir sąmonę praras, bet kol kas dar stengiasi kaip nors atsilaikyti, gal kas nors suras ją ir išgelbės. -prašau paleisk,- tyliai sumurma, kai akiratyje pasirodo kitas vaikinas. išsigąsta ir susigūžia, bet greitai supranta jog naujai pasirodęs vaikinas tikrai jos neskriaus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Pen. 20 04 2012, 6:58 pm

- Tylėk, - sušnypščia vis dar besaikiškai čiulpdamas gražiosios merginos kraują, ir jeigu dabar angelas jo nenublokš, po kelių minučių galės atsisveikint su merginos gyvybe.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Pen. 20 04 2012, 7:01 pm

Nesugebėjo atremti smūgio todėl kiek atšoko susiėmęs už pilvo, tačiau nei žodžio nepratarė buvo šaltas kaip ledas , po vampas priešinai atrodė tuoj kaip vulkanas pradės spjaudytis magma.
Po akimirkos vaikinas atsistojo ir jausdamas dar didesnį pyktį pribėgęs prie vaikino vožė dar kartą ir sugriebęs jį už kaklo sviedė i šoną taip galiausiai išlaisvindamas merginą, šią švelniai paguldė ant žemės ir ėmė bėgti į priešininką ruošdamasis kitai atakai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Pen. 20 04 2012, 7:08 pm

vampyrui geriant kraują Nikolė greitai pajaučia silpnumą, akys iš lėto užsimerkia ir mergina praranda sąmonę. laiku angelas sugeba vampyrą patraukti nuo merginos, nes kitaip tikrai būtų numirusi dėl kraujo netekimo. dažnai Nikolės kraują geria, turėtų mergina būti pripratus, bet tai tiesiog neįmanomas dalykas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Pen. 20 04 2012, 7:11 pm

Tomis bloškėsi į salės sieną, paliko joje ganėtinai didelę skylę, bet galiausiai išlipęs iš tos fucking skylės, atsistojo, nors kojos dar svyravo, akyse temo, angelas dvejinosi, bet Tomis tikrai nepasiduos. Jis jau nusprendė, kad Nikės žudyt nežudys, bet dar kraujo jam nepakenktų. Kai pagaliau atsikvošėjo ir vėl po kojomis ėmė jaust tvirtą pagrindą, jis drebėdamas iš pykčio ir stipriai sukandęs dantis bėgo, bėgo, bėgo ir visu kūnu vožėsi į angelą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Pen. 20 04 2012, 7:21 pm

(kita karta mazdaug paaiskink i kur smogei lengviau rasyt bus)
Kadangi dvi galingos jėgos susidūrė ir šį kartą angelas net nebandė išvengti smūgio, o kitaip krisdamas dar kirto per kojas vampyrui, to pasekoje buvo pats nublokštas kiek tolėliau ir nukritęs ant nugaros paslydo kelis metrus, aišku skaudėjo o ir sparnai tuo metu vargiai ar be sušvelnino smūgi...
Vikriai atsistojęs vaikinas sustojo ir žiūrėjo į būsimą auką, nors ne tai nebuvo auka, tai tiesiog musė, kuri neverta su juo kovoti, bent šią akimirką jis taip manė. Nusišypsojęs šis pasižiūrėjo į merginą ir bandydamas bent kiek ją nuraminti ir save nusišypsojo nuoširdžiai ir nuolankiai.
Pasisukęs į vaikiną šis pradėjo artėti .
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Pen. 20 04 2012, 7:28 pm

gulėdama ant žemės lyg ir girdi kažkokius garsus, lyg ir grindys dreba, kažkas labai keisto vyksta. nori atmerkti akis, pažvelgti kas ten darosi, bet tiesiog negali. sunkiai pajudina pirštus, galiausiai ranką ir pagaliau atmerkia akis. apsidairo aplinkui. jaučiasi kaip kažkoks lavonas, tikriausiai dabar visa balta, daug kraujo neteko. giliai įkvėpusi atsisėda, akimis ieškodama sienos, į kurią galėtų bent jau atsiremti, gal ten bus saugesnė, nors labiau norėtų pabėgti iš čia, bet neturi tiek jėgų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Pen. 20 04 2012, 7:35 pm

Kovos ekspertas Deivydas. Cha cha.

Tomis atsisuko pažiūrėt kaip laikosi jo gražioji auka ir pamatęs, kad ji merdėja, bišk sunerimo. visai nenorėjo jos nužudyt, tačiau tas visas skausmas, kuris veržėsi iš Nikutės akių ir išraiškos, jį patenkino. Niekinančiu žvilgsniu jis pažiūrėjo į gėrio nešėją ir kumščiu trenkė jam kažkur į plaučius, žemiau, ten, kur ta saulutė yra. Žinosis, kaip lįst į ne savo reikalus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Pen. 20 04 2012, 7:41 pm

(nestumk me bando isijausti i vaidmeni -_-)

Spėjo šį kartą sureaguoti į vaikino smūgi todėl šiek tiek pasitraukė, taigi smūgis kliudė šona vos vos, bet to užteko jog vaikinas susilenkę išspjautu kraujo nemažą gabalą jeigu galima kraują gabalais matuoti, pakėlęs akis ir žiūrėdamas į velnio pamestą vampyrą šis tik suurzgė ir pasišokėjęs sugriebdamas jį už liemens pargriovė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Pen. 20 04 2012, 7:45 pm

stebėdama kaip jie ten vienas kitą daužo, net išsižioja ir išsigandusi slenkasi atgal, prie sienos. prisislinkusi iš lėto atsistoja. svirduliuodama patraukia link išėjimo. aišku rankutėmis laikosi už kažkokio turėklo, kuris yra šalia sienos. pabėgs ji iš čia, nori namo, nori pabust iš šito košmaro. kažkodėl Nikolei atrodo jog ji tiesiog viską sapnuoja, viskas netikra, tiesiog negali būti tikra.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Pen. 20 04 2012, 7:48 pm

Pargriautas ant žemės Tomis spėja pačiupt Nikolę už kojos ir tempt ją per kietą grindinį. Paskui, kai angelas atjungia jį nuo realybės, Nikės koja išslysta jam iš rankos ir Tomis susinervina. jis urzgia taip, kad tuoj įkas angelui į kaklą. tačia uprisimena, kad jo kraujas jam nuodingas ir net susiraukia nuo tokios minties. paskui šiek tiek išlaisvinęs savo ranką iš angelo gniaužtų smogia jam į veidą. stipriai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Pen. 20 04 2012, 7:52 pm

((dingstu 10-15 min, gal ir greičiau grįšiu, vaidinkit be manęs, grįžus parašysiu kokį nors postą, nes vis tiek man nėra kol kas ką veikt ;D))
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Pen. 20 04 2012, 7:57 pm

Smūgis buvo ganėtinai stiprus vaikino veidas pasisuko į toji vieta , kur buvo smugiuojama kaip mat paraudo, emė kraujuoti, atsisukęs vaikinas net nedvejodamas pats šį kartą smogė vieną smūgi po kito į veidą, į pilvą , kur pasitaikė, pro dantis košės krauju ir seilėmis susimaišęs skystis..
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Pen. 20 04 2012, 8:00 pm

Kai gavo smūgį, iš tomio gerklės išsiveržė kažkoks neaiškus garsas. jis kažką norėjo sakyt, bet gavos kaip coldplay vokalistui per paradise dainą. nu toj vietoj para-para-paradise. ai, tai vadinama mikčiojimu. ok. susiėmęs už pilvo tomis vožės į žemę, ganėtinai stipriai krito, nugara degė, visą kūną maudė nuo skausmo. niekada taip dar su niekuo nesimušo. jei čia būtų draugiškos drakės, po kovos jis tam angelui ranką paspaustų.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   

Atgal į viršų Go down
 

Laukimo salė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 16Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Swan's-