It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Laukimo salė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
Gloria Saeed
Too beautiful to die too wild to live

•naudoju : C. Delevingne
•parašiau : 2189

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Sk. 29 04 2012, 12:30 am

žinoma užmato tuos sužalojimus, jau ryškiai luposi, bet kaip ir sakiau ji nekovos.
- iš kur tiek mandagumo? - kilsteli antakius, pašnairuoja į jį, pakreipusi kažkiek galvą žiūri į angelą.
- oo taip.. - linkteli, - dar ir kaip sutrukdei, - pavarto akis, ji mėgsta kartais viena būt.
- kaip matau su kažkuo pešeisi, viščiuk, - galiausiai pasako ir pažiūri jam kažkur pro petį, - nagi.. papasakok.. - ironiškai nusijuokia, jai taip patinka ironija, kad kartais jos net per daug.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Sk. 29 04 2012, 12:31 am

Nusišypso kiek pašaipiai, - Visada buvau ir būsiu...,- mergina pertraukia jį todėl šis net nebesiruošia baigti savo pradėto sakinio.
- Na tada gaila, labai gaila,- tarsi vaidindamas apgailestaujantį šis pasako, o jos replika ir įžeidinėjimas visiškai nedaro efekto, - Sotinausi demonų krauju, - suprunkščia jis, aišku jis nesisotino teko jam jo paragauti ir per prievartą ir ne, bet juk to mergina nežino, ot geras mūšis buvo.
- O tu kodėl čia slampinėji , pritrūkai maisto?
Atgal į viršų Go down
Gloria Saeed

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Sk. 29 04 2012, 1:34 am

- o aš buvau, nesu ir niekada daugiau nebebūsiu, - pasako taip užtikrintai, nes mandagumo pas ją tikrai nei su žiburiu nerasi.
- na bet tai įmanoma ištaisyt.. Gali dingti ir atleisiu, - išsišiepia tokiu dirbtiniu smailu grynai, nes atleist ji nemoka. Taigi. O kai išgirsta tolimesnius jo žodžius net prunkšteli iš juoko, - oo.. matai kaip, - vis dar krizendama, tačiau tvirtu balsu pasako.
-maisto man niekada netrūksta, nors jo ir niekad negana, bet kad ir kaip tau keista būtų, aš ayėjau čia šiaip sau.. - gūžteli pečiais, nors jos balse still girdėt ironija, nors ji čia ir netinka, Bet pas Gloria šiaip sau nebūna.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Sk. 29 04 2012, 8:12 pm

Nulenkia galvą , - Gaila, bet negaliu dingti, man smagu visai čia, - iškišo liežuvį pakėlęs akis ir žiūrėdamas tokiu velniuko žvilgsniuku.
- Mąsčiau, kažin ar taviškis skanus, bet turbūt nelabai, - susiraukia pasišlykštėjęs savo pačio mintimis apie merginą, - Atsiprašau, nenorėjau įžeisti, - prieina kiek arčiau, - Turbūt tavo maisto racionas skiriasi kiek nuo maniškio. opaaa, keista , juk jūs vien tik gyvenat ir kraują geriat, kažkas naujo, - nusistebėjęs net dirbtinai susimąsto .
- O tu visai nieko, - taip iš lempos pasako, žinodamas, jog ji jam taip maloniai neatsakys.
Atgal į viršų Go down
Gloria Saeed

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Sk. 29 04 2012, 9:32 pm

- tikrai? o tu pagalvok... - patikimai linkteli, - nes manau tu tikrai sugebėtum... - tokia ale meilutė pasako, bet jos smailas viską sugadina. Nes jis tikrai pilnas žiaurumo, nors gražus.
- nee...- papurto galva ir pati pasišlykštėdama sako toliau, - maniškis pritvinkęs vyno, degtinės ir žinoma žmonių kraujo, -žinoma jai jos kraujas pats fainiausias, nors ir neragavo, - neatleidžiu, - pasako taip lyg jai visiškai px, dar pažiūri kažkur į šoną, - manau net labai, tu badauji, o aš kada noriu pasiimu, - padaro išvadas ir nusijuokia tokiu devil juoku, - na ne vien kraują geriam, mes ir linksminamės, kitaip kaip jūs, tik paskui žmonių uodegėles laksto, - tokia išsišiepusi bei patenkinta pasako, kažkaip kad čia viskas dar savo vietose.
- žinau, kad aš faina, kitaip nei tu. Juk dar neperkandau gerklės ir net nežadu tą daryti, ne ta nuotaika ir šiaip ne į naudą būtų, - taip grynai savanaudiškai, bet atvirai pasako.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Sk. 29 04 2012, 10:27 pm

- Eh, o gal rimtai tave viena palikti?,-tarsi akimirkai susimąsto , ištikrųjų net nesiruošia kažkur eiti, įdomi pasirodė jam ta vampyrė.
Perbraukes ranka sau per plaukus vaikinas nusišypso,- Tai va šlykštusiukas, kam tas žmogaus kraujas, sugadinai visai gerą "gėrimą" , - prunkšteli ir kiek susiraukia, - Kurgi tu man atleisi nelaboji, - susideda rankas ant krūtinės
- Man net nereikia valgyti, aš nesu priklausomas nuo kažkokio tai kito padaro organizmo, nediskutuosiu , bet pati aiškiai žinai, jog esu pranašesnis, nes tu mano kraujo pakęsti negali, o taviškis man turbūt gal net ir patiktų, - prie pat priėjęs duria šiai pirštu į krūtinę, - O žinai kodėl?,- kiek pats atsilošia, - Nes esi geltonsapė vampyrė,- pirštas staigai pakyla ir spriktuoja merginos nosį.
- Linksminkis linksminkis, kol dar gali, - vėlgi velnio šypsena, jis nejuokauja, dabar gal ramu, bet vėliau vėlgi įvyks gėrio ir blogio konfrontacija , kurioje gal jiedu susitiks , o visai Kei to norėtų , galėtų jai šiek tiek gyvenimo pamokų parodyti.
- Juokinga esi,- šiek tiek atsitraukia, - Pirmiausia vargiai ar tu sugebėtum mane bent kažką padaryti, - kažkaip po kovos su demonais, vaikinas labai pasitiki savimi , o kadangi vampyrai yra kurkas silpnesni negu demonai, jam net nekyla abejonių jog jis ją įveiktų ganėtinai lengvai,- Antra , prakąstum gerklę ir kas?Aš tau nepaprastas silpnas žmogus, manę tai turbūt tik dar labiau paskątintų tą patį padaryti tau pačiai, - kiek ramesniu tonu nei prieš tai pasako, - Malonu , kad tokių nuoširdžių išperų dar pas mus yra, - kiek kilstelėjes antakį nusijuokia, bet taip paprastai lyg būtų pasišaipęs iš gero labai draugo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Sk. 29 04 2012, 11:06 pm

- žinai, būtų tiesiog neapsakoma, - linkteli, - bet tu to tikrai nepadarysi, nes tu dievo hm.. kaip ten jūs sakot angelas ar dievo kalė? - kilsteli antakius, nu dilema iškilo Gloriai.
- na... žinai, kaip ten būna... kitaip aš mirčiau, ...! - jau norėjo išvadint belenkaip, bet apsieis, nenori ji kovot, nenori, bet mato, kad teks, - na tu teisus, niekad jūsų rasei neatleisiu, - gūžteli pečiais, šiaip gal ir nepyktų ji ant angelų, jeigu tik ne praeitis. -
- oo.. tai tau.. em.. nepasisekė, nes visi normalūs gyviai ir kitas stuffas valgo, - linkteli, - o jūs tuo metu nuobodžiaujat, - pažiūrėjus į tą pirštą, greitai patraukia su delnu, - ir gal pasirodysiu nemandagi, kokia ir esu, bet neliesk manęs, - tokiu vienodu tonu pasako, net galima sakyt ignoruoja jo judesius, - o dėl pranašumo būtų galima pasiginčyt, - gūžteli pečiais ir pažiūri į savo nagus, ten le kažką pasitvarko. - kad vampyrė nesiginčysiu, bet geltonsnapė... tai čia tikrai ne į temą, - atsitraukia pati pora žingsnių, nesileis spriktuojama, jau net ir pyktis kyla.
- nebegaliu, sori, tu čia esi, - tokiu ale nuliūdusiu veidu pasako, o po to nusijuokia, nes jai visa tai juokinga, - ir žinai.. buvau apie angelus geresnės nuomonės, bet ji labai atpigo, nes visi sako, kad angelai tai gėris, o taip nėra, bent jau ne šiais laikai, - pasikedena savo plaukus.
- juokinga aš? - nustebusi paklausia, - manau kad atvirkščiai, - taip gražiai šypteli ir linkteli, - o padaryt tai tikrai gebėčiau, net neabejok tuo, - linkteli, šiaip ji ne dažnai kovoja, bet savo galias tobulina kas diena, - ir be to iš kur tiek savimeilės? turėtum šaudyti meilės strėlytes į žmones, o ne save mylėt, - kalba toliau, - na o aš jos net ir neperkąsiu, nes puikiai žinau kaip tai veikia, - nusijuokia, - hm... malonu būtų, jeigu jūs neegzistuotumėt, - išsišiepia.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Sk. 29 04 2012, 11:41 pm

(su tavim fun rasinetis ^^)

Kažkaip maloniai tiesiog nusišypso, - Manai vyriškos giminės kalių būna?,- pradeda juoktis, nes mergina tikrai susivėlė, kažin tada kas pati ji jeigu jau jis dievos hmmm tas..
- O manai man rūpi ar tu gyva ar ne? Kaip ir visi turėtumėt išmirti, būtų gal geriau, o gal ne, tai ir neatleisk, o aš ant tavęs nepyksiu, - dar kartą parodė liežuvį , tarsi katė su šunimi jiedu pešėsi , bet tik žodžiais, gana keista buvo, nes Kei tai kažkiek patiko.
Šypteli , - Manęs gali paprašyti, bet neuždrausi , ką norėsiu tą darysi, - kiek kreivoka šypka, prisimena jis dar šeila, eh vėl velniukas pabudo šito angelo širdyje, negi vėl pradės žaidimus žaisti, kaip seniau...
- Tikrai geltosnapė, tu neturėtum išvis su manimi bendrauti, tau už tai klius, manau tavo valdžia jeigu tokią turi kitaip yra sakiusi elgtis , su maniškiais, o tu čia šnekučiuojiesi, dar trūksta arbatos ir sausainiuku, - kiek pritūpęs tarsi ėmė ieškoti kažko kišenėje.
Kilsteli antakį klausydamas , ką toji burba apie angelus, - Na visur yra visokių, prieš dieną buvau sutikęs demonę, kuri buvo gera, - pradėjo juoktis, - Ji net manęs prašė ją nužudyt, o poto pabučiavus pabėgo, - pradėjo kvatoti ištikrųjų, - Kažkaip netrigdo tavęs, jog tokių jūsų tarpe yra?,- smirkina wampyrei.
Kiek nepatenkintas atsistoja, nerado ko ieškojo.
- Taip tu man esi juokinga, gal aš tau irgi, kodėl gi mums nepasijuokus? Bet ne , juk mes esam priešai reikia būti hard ass rimtuoliams, - linkteli bandydamas įtikint, - Ypač kai pas tave užpakaliukas tikrai neplokščias, - prunkšteli, dar bandydamas į jį pažiūrėt.
- Ah, atsiprašau, nukrypau nuo temos...apie ką mes kalbėjo?, - nekaltu veidu žiūri į ją, kiek atsibodo jam stovėti, - O kur tavo draugai, jei tokių turi?,- šypteli.
Atgal į viršų Go down
Gloria Saeed

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Pir. 30 04 2012, 1:21 pm

(dafuck... aną posta ne iš to acc parašiau xD btw danke, su tavim irgi linksma)
- na kalės apibūdina jų veiksmus, o vyriško žodžio su ta prasme net nelabai ir yra, - atsipūtus dau paaiškina, nu gi visokių rūšių šunų būna.
- na nemanau, kad aš tau rūpių, net tokios kalbos nebuvo, jog turėčiau rūpėt, bet dėl išnykimo, tai nemanau, nes tada jums būtų tikrai nuobodu, neturėtumėt prie ko kabinėtis, - nusišypsojo taip mielai, kaip tik sugeba, bet po to iš kart smailas pasikeitė į jos įprastą, naglą šypseną.
- na neuždrausiu, bet man gali nepatikti tai ką tu darysi ir aš tiesiog.. hm... išeisiu, nes patikėk atsikovojau už visą savo gyvenimą su angelais, - linkteli, gi tikrai ji saniau stačia galva į verdantį puodą nerdavo.
- žinai aš esu pati sau faina ir elgiuosi kaip tik noriu, - pavarto akis, - ir šiaip nelinksma vien tik kovot, jokio malonumo, bent jau man, nebent tikrai pyksti, - kalba sau, nu nori išvengt kovos ir šiaip ji per daug savanaudė, kad eikvotų savo galias bei jėgas kažkam, kas to nevertas.
- na demonai ne maniškiai, aplamai kaip ir sakiau.. esu nepriklausoma nuo nieko, nebent žmonių kraujo, - gūžteli pečiais, nu rimtai ji kaip ir atsiskyrėlė, na žinoma pora draugių turi, bet tuo viskas ir baigiasi.
- pala pala.. - taip susidomi, - man tik atrodo ar tu nori taikos ar panašiai? - tokia nustebus, šiek tiek su pasišlykštėjimu paklausia, - ir be to... čia jokio rimtumo nematau, - kalba toliau, bet kai išgirsta komplimenta tai net nusijuokia, - prašyčiau, man pasigirdo, ar ne? - pasako juokdamasi.
- tikrai, kad nukrypai nuo temos, - dar kartą jam primena, o po to kai užklausia kur jos draugai, tai ana susineria rankas ant papų, - taip, žinok, aš forever alone, o mano draugės mirė kai man buvo devyniolika, - taip rimtai pasako.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Pir. 30 04 2012, 3:01 pm

(;DDD)

Kiek pakraipęs galvą vėlgi prabilo, - Aš nieko bendro su kalėmis neturiu, nei su jų veiksmais, jeigu tau taip atrodo, tai nuliūdinsiu, - šyptelėjo kažkaip nesiruošė čia perdaug apie tai kalbėti, daro, ką liepia ir tai nevisad.
Išsitiesė tarsi pasipūtęs pova, - Eik jau, nebūtų nuobodu, man pavyzdžiui tokie padarai kaip tu visiškai nereikaling, nematau reikalo kodėl jūs turėtumėt egzistuoti, - vėl numetė mintie klišę.
- Neleisiu išeiti, - žaibiškai atsakęs vėlgi išsišiepė, galvoje kilo velnioniška mintis, bet ją jis bent kol kas paslėps ir nieko nedarys.
- Apie kovą net nekalbu, pats nesu tas bukagalvis, kuris eis kovoti su betkuo betkada, - nusijuokė, - Nebijok, jei būčiau norėjęs kovoti jau gulėtum kraujo klane, bet ne to siekiu aš, - kiek užtikrintai ir arogantiškai pasakė.
- Nepriklausoma?,- kilstelėjo antakį nustebo, tikrai mergina nenumano , ką pati sako, matyt, jie su ja dar nebuvo susidurę arba ji yra visiškai nereikalinga, - Ammm keista labai netgi keista, jog esi laisva , - pasimetęs pasakė, vėlgi ieškodamas kažko savo kišenėse , seni įpročiai lindo jam ir trugdė mąstyti.
- Taikos?Niekada, nebent patys išsižudysit,- šyptelėjo, - Vo tada bus taika, ne viena kaip tu esu sutikęs, visos jos krito, - šyptelėjo dar kartą, - Tikiuosi taviškis atvejis kitoks,- pridūręs vėlgi arčiau priėjo.
Nulenkė galvą, - Liūdna būčiau aš tavo draugas, nors ne aš nekoks , - pradėjo juoktis, - Kadangi mudu čia labai daug kalbam, gal reiktu ko nors atsigerti?Turėtume būti ištroškę, siūlyčiau kokios kavos, bet tu turbūt nesutiksi, - pasakė provokuojančiai , įdomu , ką šioji pasakys, gal į jo pinkles paklius.
Atgal į viršų Go down
Gloria Saeed

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Pir. 30 04 2012, 6:32 pm

- deja, aš turiu taip pat tave kuo nuliūdint, nes su kalėmis tu tikrai daug bendro turi, tik čiut čiut pasigilint reikia, - taip užjaučiančiai šypteli, pati sau už tą smailą trenktų, jeigu būtų kito vietoje, bet nėra.
- oo.. kokios panašios mūsų nuomonės, tik tiek, jog aš galvojų, kad jūs čia nereikalingi, - suklapsi akimis, gražiai taip, vėl ironija pas ją ištisai girdėt, bet jai nieko neina pakeist, tokia jau ji yra. Bet tos jo mintinės klišės, tai atrodo tuoj pribaigs Gloria ir ji net nesupranta kas darosi, bet veide pas ją to nematyt.
- bet ir neuždrausi, - gūžteli pečiais, tikrai išeitų, bet šitas angelas kažkuo kitoks, so dar palauks biški.
- man atrodė, kad jūs tik tai ir tedarote, - suraukia antakius, matyt tik pasirodė, - tikrai taip manai? Nes manau, kad gulėčiau tavo kraujo klane ir džiaugčiausi šilta vonia, - linkteli, nors šiaip ji kažkiek bijo vaikino, nes jis tikrai atrodo pasitikintis savimi, - o galiu paklaust? ko tu sieki iš manęs? Nes tai gerai tikrai nenuskambėjo, - nusijuokia ironiškai.
- visiškai, jau čia gyvenu kurį laiką ir darau, tai ką noriu, - šypteli, bet visai nelinksmai, po to mato, kad anas pasimetė, - na o man visiškai ne, matyt iš manęs ne daug naudos, nes pati nelendu kitiems į nasrus, per daug planų į ateitį turiu, o gal ir ne... - vėl atsipūtusi kalba, gi seniai su kuo nors taip ironiškai kalbėjo, smagu jai dabar, jeigu ne tas jos proto veikimas, kažkoks durnizmas.. - ko ieškai? Žodžių? - kilsteli antakius.
- o to nesulauksit, - patikinamai linkteli, - na nebent hm.. - dar pavaidina susimąsčiusią, - tai neįmanoma, - galiausiai atkerta, - na.. aš esu sutikus ne viena tokį kaip tu ir jie taip pat krito, tad manau lygios, - prikanda lūpą, bando nesijuokt.
- mhm mhm mhm, tu labai draugiškas žinok atrodai, bet aišku, kad tu ne koks, tu dar blogiau, - ramiai gan šneka, o tada išgirdusi jo žodžius, taip maloniai šypteli, - žinoma, mane tikrai kankina troškulys, bet kavos nenoriu, taigi jeigu pripilsi man taure šilto žmogaus kraujo, tai gal ir neatsisakyčiau, - suklapsi akimis, - o tu to nepadarysi, tad aišku nenoriu! - net aukštesniu tonu pasako. Nu grynai durniukas toks.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Pir. 30 04 2012, 6:45 pm

Nusijuokė iš jos apsurdiško sakinio, jis su kalėmis? Niekados...
- Nei žinai nei ką, tu labiau panaši į tokia, meilut, - šyptelėjo žiūrėdamas į tas sunertas rankas ties krūtine.
Kelis kartus giliai įkvėpia, nes kažko tai jam dar silpna , bet vargiai ar pats pastebi tai, žiūrėdamas kaip šioji dėlioja savo mintis ir beveik kiekvienu žodžiu bando jam įgelti,šis bukai šypsosi jau kažkiek pažinodamas jos būdą.
- Man drausti nereikės, savu noru nemanau jog norėtum,- kiek pasitikėdamas savo žodžiai pasako, o akys seka visus jos neverbalinius ženklus bei judesius.
- Kažkaip abejoju ar tai būtų mano kraujas, o jei ir jis, aš vis tiek stovėčiau šalia gyvas ir sveikas, - šyptelėjo, jam juk kraujas nesvarbus taip kaip jai, aišku būtų sunkiai sužeistas, bet jis fantazuoti mėgsta, buvo daug jo netekęs ir grįžo gyvas, tad vargiai ar patikės , kad gali būti kitaip.
Kiek šypteli ir pasikaso kaklą bandydamas suformuluoti atsakymą , - Nieko, - paprastas žodis kaip kulka šauna , - Aš nesiekiu naudos jokios, o ypač iš tavęs, man tu visiškai nesi naudinga, tai kur ta nauda?,- šypteli kiek kandžiau atsakęs.
Mergina sutinka iš dalies su tuo ką jis pasakė, todėl šis tarsi kažkiek patenkintas žiūri į ją, gal ir visai neblogas pokalbis gavosi, bet juk jiedu priešai, gal kitaip baigsis nei seniau...
- Sakai nelendi į nasrus ir planus turi, bet neapgalvojus ramų ramiausiai kalbiesi su savo priešu , kuris bet kurią akimirką gali kėsintis į tavo išpuoselėtą ir planų užkrautą gyvenimą, - šypteli dar kartą, tarsi žodinis reveransas jam pavyko, liko patenkintas.
- Klysti....juk pati sakei kiek sutikai tiek krito, reiškiasi su jais kovojai, o kaip matai, ką mudu darom?,- nusijuokė , nes tikrai net nepanašu , jog mergina suprastu su kuo kalba, gal jis ne dievas, gal ne angelų vadas, bet per netrumpą laikotarpį jis tiek patyrė, jog gali tikrai laikyti save pasitinkinčiu ir aukščiau kitų , kaip pastaroji mergina.
- O sakei jog mes visi geri, - nusijuokia, - Apsigalvojai?,- kilsteli antakį ir poto dar pasišiepęs kaip hiena žiūri į merginą, - Taip ir maniau, jog to paprašysi, perdaug nuspėjama esi, - kiek nuliūsta, - Manau tau reikia kraujo dietos , nes poto dar sustorėsi, - išpūčia akis žiūrėdamas į merginą, o po akimirkos dideliu greičiu prie pat atsirades spusteli jos šlauni ir vėl dingsta atgal, - oh na jau prasidėjo...gaila mane iskaudino, -fake'ina liudna smile .
Atgal į viršų Go down
Gloria Saeed

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Pir. 30 04 2012, 7:22 pm

- o aš nesakau, jog nesu kalė, man tikrai patinka skaudinti kitus, - net neprieštaraudama pasako, - bet aš nesu kažkam priklausoma kaip jūs, - priduria dar, kažkaip jai čia tikrai nuobodu, o ir vakarieniauti laikas.
- tikrai taip manai? Man kažkaip tikrai nuobodu darosi, o aš net pati savęs nekontroliuoju, taip kad... - lyg ir perspėja jį, panodina.
- tu turi lakia vaizduote, - taip kaip užuomina pasako, žinoma su ironija balse. Nors nepatinka jai ta tema apie krauja ir blah blah, bet ką padarysi.
- nieko? - kilsteli antakius ir nusijuokia, nes jai tikrai atrodo, jog jis kažko tikrai ten ieško. - puiku, kad aš tau nenaudinga, bet kažkodėl tu čia ir kalbiesi su manimi... o šiaip sau nebūna... - susidomėjo net, išsišiepia savo įprasta šypsena ir laukia atsakymo.
- na taip, gali, bet mano reakcija gera, - išsišiepia, ji visad jaučia, jog kažkas jos nekenčia, o taip būna nuolat, arba kėsinasi į jos gyvenimą.
- na krito, tai krito, bet aš ilgą laiką vengiau tokių kaip tu, nes tiesiog atsibodo, - linkteli, - o mudu.. hm... švaistome savo laiką, tau nepanašu į tai? - kilsteli antakius ir nusijuokia, nes jie tikrai nieko doro neveikia.
- tai buvo ironija, atsibusk, - prunkšteli net, nu juokingas jis, - na manau visi vampyrai tuo atžvilgiu nuspėjami, jeigu jie iš vis su tavim kalbasi, - kilsteli antakius. - nesijaudink, aš užsikačialinus, nešvaistau laiko be reikalo,kaip dabar su tavim, - šypteli. O kai jis atsistoja atgal savo vieton, ta pažiūri į jį su neapykanta veide, - c'mon... ką tuo bandai įrodyt? Tau taip linksma? - klausiamai kilsteli antakį, nes tokių veiksmų ji nepakenčia, - man gali išsipasakot, kas tave įskaudino, - taip gražiai šypteli, bet greitai vėl surimtėja, - žinai, manau man gana, - šypteli ir tokiu negreitu žingsniu patraukia link durų, nežada su angelu prasitrint iki sutemų, bet neskuba išeiti kažkodėl.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Pir. 30 04 2012, 7:45 pm

Nusivelka marškinius, taip parodydamas dar po "karo" likuses žaizdas ir ima žiūrinėti savo kūną tarsi kažko ieškodamas. - Keista, nerandu jokios etiketės, jog priklausyčiau kažkam, - šypteli, - Kalė ar nekalė, vis tiek tu liksi tokia kokia esi , tau gal tai patinka, bet smirdi iš vidaus blogiu, - va kaip gudriai pasakė.
- Ačiū, - trumpai be peripetijų šis pasako ir susimąsto, kažkaip perdaug gal šaltai čia bendrauja, o gal kaip tik per šiltai, velniai žino, o jų tikrai neklaus.
- Mėgstu bendrauti, o ir tu bendrauti. matyt, mėgsti , o dar su priešingos pusės ir net lyties atstove , sakyčiau, gal netgi egzotika, - juokiasi kiek, nes vėl numetė repliką, kuri tarsi komplimentas..
- Kažkur skubi? Jei taip tai lėk, aš nelaikau, - nusijuokė, - Atsibodo? Vargiai ... nebuvau su manimi susidūrus, nelygink su kitais, - šypteli.
Kreiva šypsena atsiranda veide, - Vampyrės, ne vampyrai, o mes NETIK kalbamėję esam, - prisimena neblogą naktį su šeila, - o ką argi negalima?,- šyptelėjęs kiek piktokai pažiūri.
- Žinoma, man linksma, o dar kai tu širsti, tas daro mane dar labiau lamyngą, - išdrėbia žodžius iš savo burnos patenkintas, nes ji bent kažkaip į tai sureagavo.
- Taigi vis dėl išeini, o jau maniau su tavimi kažkas bus smagaus, palauk aš pirmas turiu išeiti, - šyptelėjęs pralenkia ją , bet tuo pačiu užkabina jos dėvimą rūbą, viršutinę dalį kurią "netyčia" praplėšia ir šiek tiek apnuoginą ją, jeigu ji dar turi moteriškumo pasius dėl tokio dalyku, pasisukęs ant kulno atsisuka į ją ir priartėjęs prie pat skiria gal koks centimetras jų veidus pasako
- O tu tikrai įdomi.
Atgal į viršų Go down
Gloria Saeed

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Pir. 30 04 2012, 8:19 pm

žinoma, nužiūri angela, gaila tokį gražų žudyt būtų, biški vaizduotė pas Gloria įsisuko, tokia nedora, bet šalin pošlas mintis so, nužiūri jo randus, jie tinka tam kurio vardo ji net nenori sužinot. - bet tu gerai žinai, kad vienam tikrai priklausai, - linkteli, nu tas šmikis tikriausia tiki į dieva, ne tai kaip Gloria, o ir šiaip dievų ne vienas ir ne du yra, - edit: kvepiu ir be to danke šiun, - išsišiepia tokiu crazy smailu, tokiu grynai vokišku tarimu tą padėką pasako.
- jo.. - na ji tirkai nesižemins ir nesakus 'nėra už ką', per seniai tuos žodžius aplamai vartojo.
- na.. žinok ne visad, - patikina jį, gerai, kad nusiteikusi ne prastai buvo, nes kitaip jos seniai čia nebūtų, o ji siurbtų kokį nekaltą žmogiuką. - egzotika? ką dar išmąstysi? - vos ne facepalm padaro.
- jeigu skubėčiau tai dingus jau būčiau, bet žinai, laiko vis tiek gaila, - šypteli taip mielai, bet net ta šypsena ironiška, nusijuokia po to, - net nelyginu, nes kiti jau ant žemės gulėtų ir hm... kankintųsi, - suklapsi akimis. - ohh... supratau, - taip sąmoningai linkteli, - manau galima, bet ar tai nepakenkė tavo reputacijai? - kilsteli savo dailiai išpešiotus antakius.
-nejaugi? gerai, tada visas mano emocijas off, gal nelinksma pasidarys, - išsišiepia, neblogas planas, nes net kitiems vaikinam kurie yra vampyrai, patinka kai jų merginos ar pan širsta ant jų.
- kaip matai, - skėsteli rankomis, pasako net neatsisukdama. - pirmas? dafuck? galvojau tu džentelmenas, bent jau buvai, - nustebusi pasako, bet vis tiek neatsisuka, tiesiog jaučia kaip jis artėja ir le netyčia tą jos maikę užkabina, o ji gerokai suplyšta, tad mergina tiesiog įniršta, tiesiogine to žodžio prasme, jau ruošiasi nužingsniuot arba trinktelt jam, bet pajaučia, kad anas visai prie pat jos.
- o tu labai nerangus, - kažkaip su ranka bando prisidengt apnuoginta kūno dalį, nes tikrai nejauku.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Pir. 30 04 2012, 9:28 pm

- Nepriklausau, -prunkšteli,- tiesiog dirbu jam ir tiek, - šyptelėjo bandydamas kažkiek lengviau suprasti, ką jinai turėjo omenyje.
- Visada prašom, man negaila komplimentus dalinti merginom, kad ir kokios jos blogos būtų ir kvepėtų specifiniu kvapu, - nusijuokė.
- Vėlgi tas laikas, negi laukia tavęs žmogus kokiam šaldytuve?,- vėl ironiškai pasakė, ne užką neleistu bent prie jo akiu skriausti kad ir blogiausio žmogaus.
- Ar panašu jog tai būtų pabloginę mano reputaciją?,- nusijuokia ir pasiražo kažkiek žiūrėdamas ir net apsilaižydamas, - Aš turiu savo metodiką, o dėl jos, jei ir kentėtų mano reputaciją , būčiau dar laimingesnis, - ištikrųjų Kei visiškai nerūpi tos reputacijos, tarp angelų jis nėra pažiba, bet kai reikia į pagalbą visada ateis.
Pradeda dar labiau kvatoti, mergina jį tiesiog juokina, tarsi jiedu žaistu žodžių karą, kuris kurį įveiks, kol kas lygiosios, bet jam taip patinka erzint, negali susilaikyti
- Tai jo būk bejausmė kaip ir visos kitos, o dar dėjaisi išskirtinė, nes esi laisva, nė velnio, - iškiša savo ganėtinai ilga liežuvį.
Žiūri jai tiesiai į akis, - Aš nesu džentelmenas, nebuvau ir nebūsiu, elgiuosi taip kaip reikia, o dabar taip ir reikia, - šypteli dar kartelį, rimtai jau senatvėje tai turės raukšlių ant veido daug.
Žinoma, patenkintas žiūri ir kaip koks grobuonis laukia jos agresijos, pykčio visko, tarsi mistų tuo. Angelas šitas kitoks , jam nereikia meilybių, bent jau dabar...
- Aš atsiprašau, bet dabar bent atrodai padoriau, bent kaip kalė, - išsiviepęs pasako, - leisk padėsiu, - vienu rankos mostu dar sudrąsko jos rūbą ir kiek pasitraukiau toliau, žino jog gaus...;D
Atgal į viršų Go down
Gloria Saeed

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Pir. 30 04 2012, 10:04 pm

- tai galima sakyt priklausai, beveik tas pats, bet jeigu tu įsitikinęs kitaip, tai tebūnie, - gūžteli pečiais ir nusijuokia.
- oh... tai reikškia bent su merginomis skaitaisi, - pažiūri į jį tokiu not bad feicu, - argi aš taip blogai kvepiu? - atsidūsta ir susiraukia, žinoma, supranta, kad ten ironija, bet px.
- deja, pas mane šaldytuvas prikimštas žmonių maisto, - linkteli, - dėl grožio, - nusijuokia taip ironiškai ir prisimena dar viena šaldytuvą rūsyje, kuris pilnas kraujo maišelių. Bet apie jį geriau neužsimins.
- na... nevisai, panašu, kad tu tuo be galo didžiuojiesi, - taip vypteli ir sukrizena, - oh... tau tikrai patiko, ar ne? - nusijuokia, net nėra girdėjus apie santykius tarp vampyrų ir angelų, keista jai, bet tuo pačiu ir smalsu, žinoma jos veidas kaip apstingęs, tad iš jo išskaityt jos mintis be galo sunku, o kai jis pradeda žvengti dar labiau tai Gloria net pasišlykštėjus, bet ne akivaizdžiai žiūri į jį, - aš tokia juokinga? - kilsteli antakius.
- na kol kas nesu bejausmė, bet kadangi tau patinka mano pyktis, tai kitos išeities man nėra, nebent pradėt spygaut iš laimės, o tai man tikrai nebūdinga, - išrėžia jam tiesiai į veida, nu užkniso, ji net nesidėjo išskirtine, tiesiog jautėsi laisva, nusšikt jai ant to jo liežuvio, nors gal ir norėtų savo gerklėje pajusti, bet jis juk angelas, taip kad... jai dar reikia pagalvoti.
- oh.. sakai? antras atėjai ir primas išeini, čia tipo taip, ne? - suberia klausimų krūva, nu ją dabar jau irgi juokas ima iš jo, bet Gloria prikanda lūpa, kad nesijuoktų.
Dar kol kas kenčia, nenori mušt jo, bet jos kantrybė tuoj baigsis, tiksliau jos net nėra, bet kažkaip dar tvardosi.
O kai netenka visai savo maikės, rimtai į jį pažiūri, - jeigu nori sekso, tiesiog pasakyk... - pasako nirštanti, nes angeliūkštis tikrai įsisiūbavo, o ji čia žaistis nesiruošia, tad atsiduria prie pat jo, perbraukia viena ranka per jo skruosta, o tada kita užsimoja ir taip nežymiai trinkteli antausį, stengėsi, kad neskaudėtų, nes vaikinas gali taip pat supykti, - sori, reikėjo.. - suraukia savo norį ir le mielai nusišypso, atsitraukia nuo jo, juk Gloria dabar tik po savo juodu lipčiku. net nejauku, o kai lipčikas be petnešėlių, tai iš vis... Bet išsišiepia savanaudišku smailu, gal negaus atgal.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Pir. 30 04 2012, 10:30 pm

- Visada elgiausi ir elgsiuosi, - tarsi pritaria ir pasižada visoms moterims , jog toks ir liks, - Na taip taip, nekvepi, bet gal čia tik patalpos kvapas, - nusijuokia ironiškai pats.
- Mat kaip, tai prisidėjus visokio nesveiko maisto,o gal ir salotytes mėgsti, - pašaipiai paklausia, gal jinai vegetarė, tik kraujuką ima žmogeliukų.
- Nesigailiu nieko, ką padariau, padarysiu, - akimirksniu atsako nei kiek nesuabejojęs, taip vampyrai su angelais nesutaria, bet taip buvo seniau, galima kiek ir pakeitalioti tokius dalykus.
- Deja, taip tu man esi juokinga, tavo veiksmai, kalbėsena, viskas man kelia juoką, 0 bando ją išprovokuoti spiceliai.
- O tu pabandyk, gal tau patiks, nes vargiai ar tau reikia tapti bejausme vampyrioke, kaip tos , kurias aš skriaudžiau, - užmeta tarsi grasinimą jai.
Stebi vis merginą, bando įveikti jos minčių barjerą ir suprasti, ką šioji galvoje, bet vargiai ar jam tas pavyks, bet užsispyręs angelas nepasiduoda.
- Žinoma, pirmiau turiu palikti tave, juk tu čia turi neužbaigtų reikalų viena su savimi pažaisi gal, - pagalvojo pošlai, bet pasakė taip tarp kitko.
Išpučia akis, - Sexo? Ką tu, su tavimi...,- kiek susiraukia, kadangi gauna antausį, - Turėtum suprasti, jog to tarp mūsų nebus, bet matau apie tai mąstei jau nuo pat pradžių kai kalbėti pradėjo, vargšė tu prasti tie wampyrai matyt, jeigu pas angela norėtum prisiglausti, - užvažiuoja ant visos jos padermės, - Bet aš tave suprantu, nors ne nesuprantu, bet gal...,- pavaidina užjaučiantį.
- nereikėjo to daryti, - kiek velniūkiškai pažiūrėjęs grėsmingai prisiartinęs prisiglaudęs prie šios savo nuoga krūtine pradeda šnybždėti, - Gaila , labai gaila, - po šių žodžių vaikinas švelniai pakutinęs jos pilvuką , tiesiog nupliešia liemenėlę ir nusviedžia į šoną, - Va tai va geriau, - užsisukęs ir visiškai susidomėjimo nerodydamas išlėto pradeda eiti, įdomu ar ji jį puls.
Atgal į viršų Go down
Gloria Saeed

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Pir. 30 04 2012, 11:09 pm

- oh.. koks užtikrintas, - pavarto akis, nu gi biški savimyla, - matyt tavo uoslė biški neskiria, kad čia patalpa, - pasako užtikrintai, na nes ši vampyrė neužsidarius kokioj tamsioj vietoj, o ji dar ir gyvena, higieniškai.
- žinok salotos mano mylimiausios, jos ilgai negenda, so retai jas perku, - nusijuokia, nes šiaip pas ją dažniausiai maistas pasensta, o ji juo atsikrato, fun taip, užburtas ratas.
- ohoho.. - net nustemba, - manai, kad viską darai gerai, ane? - kilsteli antakius, taip ironiškai nusijuokia, nes nepanašu, kad jis iš vis ką nors darytų gerai.
- manęs tokiais žodžiais nesuerzinsi, - linkteli, - aš žinau, kad aš faina ir tu tai žinai, - nusijuokia, - ir šiaip niekad neimu angelų žodžių į širdį, kaip ir žmonių, - pasvarsto, - kai kurių, - priduria, nes yra žmonių, kurių ji gyvenime nenuskriaustų, so..
- huh.. grasinimai, I like it, - pakilnoja antakius, šiaip ji čia ant bajerio pasakė, - tai taip išeina, jeigu tapsiu bejausme, tu mane nuskriausi, right? - klausiamai pažiūri, bet ironiško smailo neslepia.
- oh.. ačiū, kad priminei, bet deja mano reikalai baigėsi, vos tu čia įžengei, - šypteli tokia apgailestaujančia šypsena.
- na.. žinai aš ai sprendžiu ir tavo beviltiškų veiksmų, pagauni? Ir šiaip tik dabar supratai, - taip dirbtinai šypteli, o mintyse tai jį iškeikia, nes grynai biški durnelį primeta, bet čia tik priedanga, arba ne. - žinai, manau vampyrai yra geresnis variantas už angelus, o demonai iš vis... hm - iš jos smailo matyt galima, kad su demonais smagu būna, kitaip nei su šiuo sparnuočiumi.
- o taip... dar ir kaip reikėjo, - stebi jo veiksmus, po to net pasipriešint bando, et tas angelas tikrai stiprus ir kai lieka po papais, tai pabando nusiramint ir primest visiškai nestresuojančia dėl to, bet deja sunkiai, - tik to tūko iki pilnos laimės, aukseli? - švelniu balseliu,na žinoma pilnu ironijos paklausia,o tada kai jis nusisuka, Gloria greitai, bet beveik negirdimai prisislenka lipčiką į rankas, gi jos galios beveik tobuluma pasiekusios, so užsidengia savo papus, ir atsiduria prieš jį, - išeini? - kilsteli antakius, - net neleisi man atsidėkoti? - rimtai supykusi į jį žiūri, net nežino kaip elgtis, muštis nenori. Nebent galima netyčia ant jo stogo plokštę užmest, bet tada išsiduotų.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Pir. 30 04 2012, 11:28 pm

- Tikrai tikrai?, - kiek vaikiškai paklausia, tačiau žino jog toliau veltis į tokį ginčą jis visiškai nenori.
- O kaip gi kitaip? Aš juk angelas viską , ką darau darau vardan gėrio, - ironiškai pasako pats ir pradeda juoktis, kadangi tikrai visko yra pridaręs, o čia mat jau visiškai geruoliu dedasi.
- Ir nereikia neimk, - iškiša dar kartą liežuvį, - Tu kai ką kito įmi ir ne į širdį, - nusijuokė, kažin kaip ji supras šitą jo repliką, susimąstyti bent mažiausiai turėtų.
Pakraipo galvą ir galvoja, argi jinai nesuprato , jog jis visiškai nelinkęs jos skriausti, - Pabandyk ir pamatysi, nors netikiu kad galėčiau tave skriausti, perdaug gaila man ,- liudesiuko smailas ir šuniuko akytės, tarsi parodo jo miela bet apgaulingą charakterį.
- Ane? Oh tai smagu, jog padėjau tau juos pabaigti, visgi reikia kažka , o žėk būtum čia sėdėjus kelias dienas, - vėl prapliumpa juoko lietus, bet tas juokas ne kiek pašaipus, bet kiek nuoširdžiai paprastas, seniai kei taip smagiai nesijuokė.
- Tu labai įsitikinus, turbūt jau su angelu buvai sugulus? Jei ne tai nesakyk, aš ir demonus puikiai "pažinau" ir vampyrus, todėl galiu lygint, o tau nėra ko, nebent tu slepi kažką, - šyptelėjęs šis žiūri į tą nuogą jos kūną, o gal visai ir nieko, - Matai, man nereikia to ką tu siūlai, nebent tu nesiūlysi gal tada ir užsimanysiu , - vot koks jo ultimatumas.
Tas švelnus balsas iškarto išduoda vaidybą, o angelas kaip kino kritikas atsisukęs pažiūri dar į merginą, - Oj ne , gaila jog nesu tavo rūšies, pamatytum daugiau, - tarsi paerzindamas palieka tokią mintį, lai pagalvoja, neesmė jog jis ir būdamas angelu gali tą patį padaryt.
Kai mergina pastoja jam kelią šis tiesiog abejingai žiūri į ją ir šypsosi, o akys žinoma nukrypsta į jos krūtinę, - Ne visai ne, - mato jog laukia kažkas, kažin ką ji padarys, - Aš tikrai nemandagus, mes net neatsisveikinom, - pasilenkęs prie jos perbraukia ranką per jos krūtinę, - Žinai, bet tu juk sakei man tavęs neliesti, o aš ką dabar darau, - atsidūsta, - visiškas nedorėlis, et...,-vaidinamai save "bauduoja"
Atgal į viršų Go down
Gloria Saeed

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Antr. 01 05 2012, 12:04 am

- absolutely ir net negalvok kitaip, - atkerta, jo uoslė nieko verta, jau nuvargintas tas nusmurgęs angelėlis mūšių, viskas matosi, kaulai išsikišę. Beviltiškas vaizdas.
- yeah right, patikėjau, - pati irgi deda žvengt, bet juokiasi ne iš širdies, kažin ar kas ją galėtų nuoširdžiai prajuokint.
- na tik ne iš angelų, berneli, - pavarto akis, puikiai ji supranta visas reikšmes, per šimtą metų visko matė bei girdėj, na gal ne visko, bet panašiai.
- na... tą aš nuspėjau, bet niekad nieko nepasitikiu, - pasako be emocijų, - o be to jeigu aš tave muščiau, nesipriešintum? - šelmiškai pakilnoja antakius ir nusijuokia, negali išbūt be emocijų mergina.
- oh.. ačiū, Mr. Bbvious, labai pagelbėjai, - pasako su pasišlykštėjimu balse, - nors jeigu atvirai, geriau dabar sėdėčiau tris dienas čia viena, negu kaip dabar esu nurengta, taip kad.. - va čia tai beveik išrėkia, bet tokiu fainu savo balsu ir ne per garsiai.
- aš visad neabejoju savo žodžiais, bet visi pašlemėkai taip elgiasi. O su angelais neprasidedu, jie miršta hm... greičiau, bet tu matyt kažkuo kitos, arba aš tiesiog pamiršau kaip jūsų nekenčiu, - pasako lyg niekur nieko, neprasmingi tie jos žodžiai. - o slėpt.. tai neslepiu, - meluoja ir nerauduonuoja, jos puse gyvenimo praleista su angelais, buvo ir sekso, bet tik kartą ir labai senai, kai ji visai jaunutė dar buvo, na žinoma dabar ji nepasikeitusi.
- žinai, man nereikia, kad tu užsimanytum, nes aš net nežadu čia ilgai stovėt, nes man šalta, - pavarto akis, nesugalvojo nieko geriau.
- oh.. kažkas gailisi, kad ne mano rūšies, šiaip manau viskas įmanoma, gali prisijungt prie mūsų, - tokiu smailu like 'welcome welcome' šypsosi, bet tada nusijuokia, - man daugiau nereikia, aplamai manau, čia tik tau reikia... kažko, - pavarto akis, nu gi Gloria nenurenginėja Kei.
Kai ten jis pasilenkia prie jos ir paliečia papus, tai Gloriai refleksas pasireiškia, numuša jo ranką, ir tada stumteli jį atgal, nesileis liečiama ir šiaip ji jau su lipčiku, - ir tau patinka, matau iš tavo akių, - gūžteli pečiais, - aš irgi tave paliesčiau jeigu kas nors ypatingo pas tave būtų, bet deja nėra, per daug nualintas tu kovų, tik kaulai.. - ironiškai pasako ir nusijuokia, žinoma pas vaikiną ten rojus Glorios rankoms būtų, bet jis angelas.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Antr. 01 05 2012, 12:35 am

Juokiasi , - Kas čia per klausimas, ginčiausi, pastaroji mergina , kuria kovojo su manimi, vos gyva kailį išnešė, biškiuką persistengiau, - nusijuokė, dar kartą prisiminęs, kaip jis alice apkandžiojo ir ganėtinai maloniai pamušė.
- Bet tau tinka tokiai būti, prigimtis juk laukinė tavo, o ir vaizdas neblogas, tai kam čia gėdytis, visi savi, - prunkštelėjo akirmirką, o tada surimtėjo, akyse kažkaip pasidarė kiek tamsiau, jam nepatiko būti ilgai toje pačioje vietoje, kur "maloniai" bendravo su kitais blogiukais.
- Ar įmanoma tokį dalyką pamiršti, išvis kaip manęs galima nekęsti, aš juk nieko nepadariau, - tarsi skriaudžiamas vaikas skundžiasi angelas tai vampyrei.
Susimąsto, greitai miršta...hmm, - Keistai tu čia pasakei, miršta greitai, tu ką gal su jais "pabūni" o poto užmuši, o gal priešingai pirma užmuši o poto?,- išpūtęs akis bando suprasti ką pats pasakė ir aiškiu žiūri kaip gražuolė reaguos.
- Ah tau šalta, kaip paradoksalu, tu šaltakraujė turėtu būti šalta, turbūš namuose ir soliariumą turi, pasikaitini biškiuką, - neesmė jog kaip tik turėtų jei nepatikti tos visos ryškios šviesos, - O gal į pečių įlendi, trumpam, žinai, riebaliuką pačirškint, - tas visas apsižodžiavimas jam atsibodo, bet taip labai , reikia veiksmų o ne kalbų.
- Ah man siūlė, aš galėčiau, bet jūs ne esat to verti, perdaug skystų pas jus yra, plius jau pasirinkau už ką kovosiu, - patenkintas didžiuojasi jog yra angelas, - Beje man nereikia tavęs nuogos, aš tikiu žiūriu iki kiek tavo kantrybė išlaikys, tu kaip lėlė , kaip žaislas, kuris mano jog gali ir turi galimybe rinktis, elgtis kaip nori, bet tavimi yra žaidžiama, net aš tai dabar darau, - patenkintas nusišypso.
Patenkintas jos reakcija angelas tiesiog pritupia ir dar kartą nužiūri merginą, - Aš tau turiu padėkoti, tu dar viena kuri mane deda į šuns dienas, visai patinka, - susimąsto, - Bet va dėl tų žaizdų ir kaulų, pakentėk dabar nekaip atrodau, - atsidūsta, - O prieš kelioliką dienu tau gal būčiau patikęs, visgi kraujo kalnas beviek buvau, - šyptelėjo žiūrėdamas į ją , graži mergina, bet vargiai ar nusileistų iš tų padangių, - O gaila....žinai, tu atrodai kažkodėl perdaug rami, gal kažko užvartojus? ,- nepatenkintas jog ji dar tokia rami prieina dar kartą bet šį kartą jos neliečia tiesiog žiūri į akis ir velniūkiškai gaudo kiekvieną jos akių kryptelėjimą.
Atgal į viršų Go down
Gloria Saeed

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Antr. 01 05 2012, 1:07 am

- smalsu buvo, gal leistumeisi sumušamas, ką žinau kaip tau užsisuks, - gūžteli pečiais ir po to išklausiusi sekančius žodžius, nustėro, - na tu ir žiaurus, - linkteli vis dar nenutraukdama pasibaisėtino -žvilgsnio, bet po to nusijuokia, prisiminė savo priešę giminaitė, kai dėl žmogaus mušėsi, vos abi galo negavo, o žmogus mirė....
- aš turiu daugybę drabužių ir juos myliu gal net labiau negu savo kūna, tad net jeigu tokia mano prigimtis, bet drabužių į nieką neiškeisčiau, - susiraukia, - o be to čia sava tik aš, - priduria.
- hm.. nevisai, bet vis dėl to daug laiko praėjo.. - nutęsia, ji gi visa savo egzistavimą nekentė angelų, - tikrai tu nič nieko nepadarei ir dabar turėčiau tau pult į glėbį už tai, kad tu toks geras... nei velnio... - prunkšteli iš savo žodžių, - tu gal tuzina mano giminaičių išžudei, - linkteli.. pažiūri į jį prisimerkusi.
- aš iš vis su taviškiais "nebūnu" - parodo kabutes, labai aiškiai ištaria, kad anas įsikirstų ką mergina pasakė.
- nieko geriau nesugalvoju ir šiaip aš žinau kada man turėtų būti šalta, - paaiškina kaip kokiam mažam vaikui, - o jokių soliariumų bei krosnių aš neturiu, aplamai galėčiau virtuvės neturėt... bet ne... kartais smagu kraujuką iš stiklinės gerti, - net apsilaižo pagalvojus apie krauja, beveik 100% įsitikinusi, kad angelui šie žodžiai ir veiksmai nelabai patiks.
-žinai... dėl kūno aš nekompeksuoju, tad ir nusirengt man yra nesunku, o kantrybė taip pat netruks, nes čia net nėra ko kentėt, aplamai apsirengt aš dar greičiau galiu, taip kad.... Ir šiaip galiu bet kada susirinkt rūbų skiauteles ir išeiti, - išrėžia, nes tie žodžiai jai tikrai nepatiko, bet muštis ji nenori, bet taip ilgai netemps ir tikrai vožtels, ne antausį, o į siena kur nors...
-džiugu, kad bent kažkuriam smagu... - atsidūsta, galvoja gal tiesiog išeit, bet per daug jai įdomu, kaip viskas bus toliau, so dilema iškilo, bet stengiasi per daug negalvoti apie tai. Bet kai išgirsta, kad jis beveik kraujo klanas buvo, tai nejučiom išsišiepia, gera tai girdėt.
- kažin ir taip ar būtum patikęs, neįsivaizduoju tavęs kitaip, - šypteli, jis visad liks Glorios atmintyje nuvargęs, susmukęs, nusijuokia net nuo savo minčių, - sakai beveik kraujo klanas buvai? Oh.. kaip man džiugu tai girdėt, tik gaila, kad tu dabar prieš mane stovi... gyvas, - nutęsusi pasako, - deja... nevartojau nieko neskaitant kraujo ir vyno, bet vyno ne daug, - pasako ir nusijuokia, ji tikrai neapsivartojus kažko, žodžiu kai anas ten į jos akis žiūri, tai Gloria pabando kelis kart atsikratyt to įkyraus jo žvilgsnio, bet nepavykus galiausiai nusisuka visa, galvoja eit ar ne.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Antr. 01 05 2012, 12:23 pm

- Pabandyk ir sužinosi, niekas nepasakys tau, - šyptelėjęs toliau varo savo kalbą, jam tai kas, kovos jeigu reikės, bet jau leisti primušamam , tikrai ne jo stilius.
- Kalbi kaip fyfačka, - nusijuokė pašaipiai , bet vargiai ar bandė ją įžeisti, ne jo reikalas, tai daryti, lai būna laiminga tarp jų.
- Na tik nereikia, aš nesu žudikas, - pasipiktinęs pasako, niekada nieko nenužudė ir nesiruošia žudyti, jam tai atrodo per daug neteisinga, kad ir kas tas kitas padaras būtų.
Pasišlykti merginos žodžiais, jai turbūt vienas malonumas tai sakyti, betrūksta kad apsilaižytų, bet neparodo visiškai nenori pasiduoti jos provokacijai, - Svajok svajok, gal dar kokteilius iš krauju plaki, - nusijuokė, nes jam darėsi pikta dar labiau dėl tokio jos požiūrio.
- Nekompleksuoji?,- išsiviepė, - Tai kam čia ėmei dangstytis prieš mane, - nusijuokė dar kartą, nes mergina vėl gi arba suklydo arba jis vėl kažko nesuprato, ką padarysi, moteris suprasti labai juk sunku.
- Oho kokia piktuolė, - žiūri jai į akis, visiškai nenorėdamas pasakyti , bet jam visai su ja įdomu, lai dar pabūna, pasitrindamas nubrozdinta krūtine vaikinas prikanda lūpą, nes jam dar skauda, bet tas skaumas kažkiek jam ir malonus.
- Tai mažai vaizduotės turi, - šypteli, - O aš manau tave galiu įsivaizduoti kitokią, nors ką čia jau ir dabar galima tokią padaryti, - šyptelėjęs arčiau prieina.
- jeigu taip gaila, tai padaryk , kad būčiau negyvas, argi sunku?,- nusijuokė, žino jog ji neišdrįs netokia vampyrė , tikrai netokia.
Merginai atsukus nugarą vaikinui puiki progą ją dar šiek tiek paerzinti, tai šis tiesiog priėjęs merginą apkabiną per liemenį stipriai, ir padeda smakrą ant peties, - O tu šilta, - erzinančiu balsu pasako ir spusteli vieną jos krūtį,o tada atšoka kaip koks žiogas, nes nori būti atsargus gal ji jau jį pradės mušti.
Atgal į viršų Go down
Gloria Saeed

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Antr. 01 05 2012, 1:01 pm

- na tu jau sakei, kad priešintumeisi, - linkteli, nemuš jo, nes žino, kad gaus atgal, o to tikrai nenori, nors gal ir yra galimybų.
- na fyfos kažkiek skiriasi, nes pas jas vien rožiniai drabužiai, krūva meikapo ir nagų lakų, o pas mane tai rasti sunku būtų, nors ne net neįmanoma, - išrėžia, ko ko bet fyfos Gloriai tikrai nepatinka, o tuo labiau pati tokia nėra.
- na tada kankintojas, - pasitaiso, nesunku jai taip pasakyt, gi žino, kad jis tikrai kankino ne vieną vampyrę.
- o kažkam nelinksma jau... - nutęsia žiūrėdama į jį, tikrai mato, jog jis nepatenkintas, - kartais... Vodka su krauju tikrai skanu, - gūžteli pečiais, pasako taip lyg tai būtų jos kasdienybė.
- tam jog nenoriu, kad tau būtų linkma ir šiaip ne tavo akims į mano kūną žiūrėt, - šypteli taip gan.. hm mielai, bet tada susiraukia, jeigu jis būtų vampyras, tai jai ir nuogai pabūt negėda būtų, bet jis angelas, taigi.
- taip aš tokia, niurzga, nepatenkinta bei niūri vampyrė, linksma... - visai nelinksmai vypteli, ji pripažįsta, jos nėra linksmo būdo kaip kai kurie čia.
- aš realistė, vaizduotės pas mane beveik nėra, - gūžteli pečiais, kurgi ne... kai užsisvajoja kartais, tai jos vaizduotė per toli nueina net, bet nesakys gi to dabar. - ne negalima, - ko ko bet padaroma nesileis, žiūri į angela ir nei kiek nesitraukia.
- manau būtų sunku, nes visgi tu priešintumeisi, - svarsto garsiai, bet gal tikrai jį primušt... Nes jis jau tikrai visas Glorios privatumo ribas peržengė.
Pajautus kai jis apkabina ją, Gloria susiraukia ir pavarto akis - žinai, pas mane gera kraujo apykaita, - ironiškai pasako, pas ją gi tik žmonių kraujas teka, po to kai jis atsitraukia, mergina atsigręžia, - na tu ir bailys, - pasako juokdamasi, nu gi jis toks atsargus su mergina. Vos tik ką nors padaro iš kart atsitraukia, žodžiu pradeda nedideliais bet grakščiais žingsniais prie jo artėti, dar ir subine pakraipo, bet eina ne greitai.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   

Atgal į viršų Go down

Laukimo salė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 36Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Similar topics

-
» LAUKIMO SALĖ:
» UNIVERSITETO SALĖS