It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Laukimo salė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Antr. 01 05 2012, 1:54 pm

- Ane? Tada labai atsiprašau, bet tu man į tokią buvau panaši ir matau kažkas labai jų nemėgsta, bet viską beveik apie jas ir žino, kaip čia taip?,- kilsteli antakį žiūrėdamas į merginą, visai nieko atrodytų kaip fyfa, nusijuokia sau.
Šypteli, - Na dabar kiek geriau, bet aš vargiai ar kankinu, čia jau labiau jūsų būdas, aš juk angelas, - atsidūsta, - Man negalima blogų darbų daryti, - nusišypso tarsi tikras angeliukas, toks utiutiu.
- Fuuuu, - tiesiogiai pasišlykšti, - Gerti degtinę? Eik tu alkoholike, - visiškai ne taip pasako kaip pagalvojo, tai daro tik todėl jog neparodyti šlykštesio, nors jam tik iš dalies šlykštu, pats juk savo noru pradrąskė demonės kaklą, na o poto ir priverstinai jos kraujo gėrė , bliargh..
- Mano akims linksma žiūrėti į visas tokias kaip tu, į visas , kurios su manimi kalba, nuoga tu ar ne, - pasikaso pakaušį, - Vis tiek liksi buka, - tarsi apgailėstaudamas įgelia dar kartą, nori pažiūrėti oj kaip nori, ką šioji jam padarys, arogantiška ar agresyvi jos elgsena bus.
- o gaila... atrodei smagi,- šyptelėjęs užriečia nosį, tarsi būtų teisus dėl visko ką pasako.
- O gaila, pamatytum maniškę turbūt vietoj kojos nebelaikytų,- vėl užtikrintu balsu pasako, mat jis tikrai visko prisigalvoja, fantazijos karalius turbūt.
Vos pamatęs jos tokia ganėtinai ramią reakcija kiek nusivilia, bet žodžiai ir tas jos žvilgsnis bei artinimasis jam sukelia kiek pošlesnę šypseną
- Žinai, aš atsargus, nudegi kartą, daugiau nesi nori, o ypač kai tu čia pas mus karšto temperamento, - suglaudžia lūpas ir pašvylpajau žiūrėdamas į jos ilgas kojas, tačiau iš vietos pats nesitraukia, žiūrėsim kas čia bus.
Atgal į viršų Go down
Gloria Saeed
Too beautiful to die too wild to live

•naudoju : C. Delevingne
•parašiau : 2189

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Antr. 01 05 2012, 2:12 pm

- aha, taip aš jų nemėgstu, bet manau kiekvienas civilizuotas bei protingas hm.. - jau būtų sakiusi žmogus, bet ji nežmogus, - padaras apie tai žino, o tu matyt nežinojai, - oh taip neakivaizdžiai necivilizuotu angelu jį išvadino, nusijuokė.
- oh.. sakai mes kankinam, ane? Bet manau jūs to nusipelnę su savo įkyrumu, - šypteli taip gražiai, nu gi vaikinas prie jos prikibo, o ne ji.
- na žinai, vis paguoda, kad negaliu normalaus maisto valgyti, tai bent alkoholis sueina, - išsišiepia, žinoma dažnai ji negeria, bet kartais prisieina. O ypač žmonių akivaizdoje.
- oh.. tai taip išeina man dabar net ir nekalbėt? - kilsteli antakius, - galėčiau, - pasako tokia nod bad išraiška ir linkteli, - pf.. man atrodo, kad čia ne aš buka, - nusijuokia, nes ji tikrai nėra buka, o va tas šiknosparnis tai tikrai ne iš smailiausių.
- apgailestauju, kad tau taip pasirodė, - suklapsi akimis, o po to nusijuokia.
- oo.. taviškė vaizduotė manęs tikrai netraukia, - prunkšteli ir nusijuokia, jis ir savo turi, bet šiaip jau ne kartą tą angela nurengė akimis, žinoma nepastebimai, nenori išsiduoti.
- tu nudegei su vampyre? - prisidengia burna, kad nesusižvengtų, bet toliau atrėja prie jo,dar tokį ravr smailą nutaiso, tada prikandusi lūpa, padeda rankas jam ant kaklo, akimis žiūri tiesiai į jo akis, - žinai tu irgi visai gražus, - iš kart po tų žodžių spiria į jo pasididžiavima su koja, paleidžia jį.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Antr. 01 05 2012, 2:33 pm

- O kodėl? Juk jos irgi gyvi padarai, gal jų net kraujo negeri, gal koks pagedęs?,- nusijuokia pašaipiai visgi apsurdiška spręsti apie žmogų iš jo išorės.
- pala pala, sakai jūs, tarsi aš būčiau atsakingas už visus angelius ir pričiom kankinat mus?Nusipelnę?,- nusijuokia, - Vienas kitam maišom , bet kalti tik mes, cool, - vėl pradeda juoktis, vaikų šnekos prasidėjo.
- Nesveika, poto kas bus, alkoholikė patapsi, - ką jis čia šneka, pats geria ir geria daug, rūkė seniau, tų suknistų cigarečių ir ieškojo pas save iš įpročio norėdamas užsirūkyti.
Duria į save pirštu , - Negi manai jog aš bukas, - kiek nustebęs žiūri į ją, negi ji tikrai taip mano, - Aš prašyčiau, bent kažkiek man pagarbos, - neesmė jog pats ją į šuns dienas deda visą šį laiką, bet ji laikosi, už tai jis ją pradeda gerbti.
- Žinoma, kaip ji gali traukti tave, kai tu visiškai beemocijų mergina esi, nuobodi kažkiek, - kiek nusivylęs pasako, o jam pobiški darosi dar labiau įdomu , ką čia jinai susuks ir pasakys, nes kišenėje žodžio neeiško.
- Taip nesakiau, sakiau nudegiau su mergina, o ar ji vampyrė, demonė, angelė ar dar kas tai jau mano ir tik mano reikalas mieloji, - rimčiau pasako, viskas aišku su ja akyse mato jog jam gerai nesibaigs, kažkodėl sau ramiai stovi, o ir tas pasakymas jis jau laukia ir štai smūgis , po kurio viduje prasideda cheminės reakcijos, skauda labai skauda, bet jis toliau šypsosi, nors jau oro trūksta.
Atsidūsta kiek ir įkvėpia išraudęs kiek pakelia akis ir žiūri į ją, - To ir tikėjausi, o maniau...eh nuvylei, - šypteli bandydamas atsigauti, - Visgi melavai...
Atgal į viršų Go down
Gloria Saeed

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Antr. 01 05 2012, 2:54 pm

- žmonių kraujui aš neišranki, - užtikrintai pasako, - bet jos labai jau klykia, atrodo lyg skerdžiamos, o aš tik paragauju, - atsidūsta, tokiu angeliuko žvilgsniu pažiūri.
- tu toks ir esi, dabar prieš mane stovi angelų atstovas, kaip aš vampyrų atstovė ir šiaip mes net priešai dėl to, kad angelai bei vampyrai nesutaria, px kad vienas vienoks, kitas kitoks, - pavarto akis, ot nesupratingas, - na o kankinam vieni kitus, - pasitaiso ir nusijuokia, - o dėl nusipelnimo kas nors neaišku? - kilsteli klausiamai antakius ir išsišiepia savo egoistiška šypsena.
- lol..... - jau nebeištveria ir pradeda juoktis, - viską ką darau, darau su saiku, - kiek pasijuokus pasako rimtai, - ir be to nesakyk, kad pats negeri, aš tikrai tikiu, kad geri... - linkteli pati sau užtikrindama.
- o tu ką? nepastebėjai? manau čia seniai visiems tai aišku, bet sorry, kad prasitariau, - taip nekaltai šypteli, o tada nusijuokia, bet pašaipiai taip, - kad ir kaip norėčiau tau skirti pagarbos, bet deja neina net prisiversti... - tokiu apgailestaujančiu smailu šypteli.
- matai, man niekas neįdomu, - gūžteli pečiais, - net tu, - priduria, - ir manau tau turėtų būt nebelinksma, nes aš be emocijų, - nusijuokia ironiškai.
- oo... - tokia nustebusi pasako, - tai tu tik kartą įsimylėjęs buvai? - klausiamai pažiūri į jė, smalsu pasidarė merginai, bet kai išgirdo, kad čia jo reikalas, tai primetė le nuliūdusią, - galėtum man pasipasakoti, niekam nesakyčiau, - veidmainiškai išsišiepia ir nusijuokia.
- o manei ką? Kad toliau kentėsiu, ne? - kilsteli antakį, net pagailo vaiko, bet jai dabar linksma, žiūri į jį šypsodamasi, nors gailesčio lašelis matosi smaile jos. - Melavau dėl ko?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Antr. 01 05 2012, 3:41 pm

- Ane? Keista, esu matęs labai išrankių vampyrių, - šypteli, na nors tiek gerai su ja yra, nors ką čia kalba apie kraują, apie žmonių , visiškai nėra logikos
- Nesu atstovas, - kratosi vaikinas , - Taip taip priešai, nors aš niekada agresijos jums ir neturėjau, - nusijuokia, taip jis nepiktybinis, bet jeigu ši jį paims ir nuskriaus to neatleis, tas pats galioja jeigu jo šeimą skriaus.
Nusišypso žiūrėdamas į ją, - negeriu, esu labai doringas angelas, kam man gerti, kai ir taip smagus esu?,- šypteli prisiminęs šitą posakį , kurį jam sakė kažkiokia mergiotė bare.
Susiraukia ir nuliusta, - Galėtum skirti, nemanau jog taip sunku, tu tiesiog nenori, išvis , ką mes čia kalbam, - ramiu balsu pasako, - Apsieisiu , bent ir taip kompaniją man dar palaikai, - šyptelėjo dar kartą, ji vis žada bet nedingsta o tai žada daug.
- Kad tu su jomis esi, o kad aš tau neįdomus, tai nebėda, būna juk gyvenime visko, vienas įdomus, kitas ne, pasirinkti juk kaip gyventi gali, susirasi įdomų, o gal vėliau patapsiu įdomiu, - pažarsto kelis žodelius, visgi įdomu būtų pažiūrėti kaip ši sureaguotu jei jis tikrai pereitų į jų pusę.
- Kokia dar meilė? Aš ne apie tai, - nusijuokė, - Nemoku mylėti, prisipažinti gėda, man tie paistalai nepatinka,- juokiasi, kokios čia dar kalbos apie meiles, merginos jam buvo reikalingos tik vienam, na yra dabar viena...kurią myli, bet nesakysi juk to.
Vis dar dūsaudamas šypsosi, - Ne, tiesiog maniau, jog švelesnė būsi, bet man patiko, - visiškai apsurdiškas faktas, kam patiktų kai gauna į savo pasidydžiavimą.
- Jog nemėgsti skriausti, - galiausiai atsigavęs pažiūri į ją gailiu žvilgsniu , nu jam tikrai reikėtų dabar meilės, ne jis tik apgaulę pasitelkęs taip atrodo vis dėl to galvoje dedasi demoniškos mintys.
Kiek pats priėjęs šis taip nekaltai pažiūri, - Aš...nieko daugiau negaliu tau pasakyti, - palinkęs prie pat jos lūpos pabučiuoja, bet taip šlapiai ir paprastai be jokio liežuvio, - Žiū visai nesijaučia kraujo skonio, turbūt senai jo gėrei, - nusijuokęs šis atsitupia nes vėl pasidaro negera, - Nepyk,- priduria patenkintas, - Reikėjo.
Atgal į viršų Go down
Gloria Saeed

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Antr. 01 05 2012, 5:16 pm

- geras, dar ir tokių yra... - nusijuokia, nes ji tai išrankių vampyrų nelabai matė, na žinoma, Gloriai labiau patinka vaikinų kraujas, o ne merginų, bernai ištvermingesni ir su jais fun būna.
- oh... niekad neturėjai agresijos? keista, - pati paklausia, pati atsako, nusijuokia, - aš tai turiu už ką pykt, uoj kaip turiu, - biški į praeitį nuklydo, nes buvo tikrai žiauru, kai jos gyvenimo meilė mirė, bet px, jis miręs so Gloria per daug nekvaišina sau galvos.
- aišku tada, dorasis angele, - nusijuokia, šiaip patikėjo, kad jis negeria, nebūtų prasmės meluot, bent jau vampyrei taip atrodo.
- na ir nenoriu, - nusijuokia, nes ji sakė, jeigu norėtų ir tai neišeitų, o pas ją jokio noro tam nėra, - taip, aš still čia, - linkteli, dabar su mielu noru kur nors žmogiuką siurbtų, bet ne, ją čia kažkas laiko.
- na manau su manim kiek kitaip, nes aš dažniausiai naudojuosi kitais, neinu į jokius rimtus santykius, tad aš iki gyvenimo galo tikriausia liksiu nuobodi, - nusijuokia, ji tikrai dažniausiai tiesiog pasinaudoja kitais, niekad neužsibūna su vienu ilgiau nei savaitę.
- tai apie ką? - tokia nesupratusi pažiūri į jį, bet tada nusišypso, - oh.. sakai? Nes aš irgi jau net neatsimenu ką tai reiškia, o dabar meilė labai numenkinama, - nusijuokia, gi tikrai dabar merginos susiranda vaikinus, palieka, susiranda kitus, seniau taip nebūdavo.
- švelnumo iš manęs pakankamai gavai jau, - linkteli pora kartų, o tada nusijuokia, - žinai galėčiau pakartot, - išsišiepia, - man nesunku, gal net ir smagu, bet tiek to, - gi gaila angelo jai, po to visai susirietęs gulės.
- klydai taip išeina ir šiaip aš tavęs net neskriaudžiu, - šypteli mielai, čia gi niekis buvo ką ji padarė, o daugiau kentėt tikrai negalėjo, žiūri į jo tą gilų žvilgsnį, jos tai visai netrikdo.
- sakyk sakyk... - palinksi ir stebi jo veiksmus, bet tada kai jis ją pabučiuoja, tai ta susiraukia, bet gražiai taip, - jųųų... - greitai nusivalo savo lūpas, - jau geriau būtum trenkęs ar pan.. bet tik ne tai, - dar negali le atsikvošėt iš to pasišlykštėjimo, - atleisk, dantis ploviausi po kraujo gėrimo, o jį gėriau prieš pat mums susitinkant.. - prunkšteli, nes jai juokinga, jog jis tikėjosi, kad sužinos ji gėrus seniai kraujo ar neseniai.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Antr. 01 05 2012, 5:53 pm

(primesk 3 kart parases buvau posta ir uzlusho narsykle >.< maniau nusisausiu)

- Jums ne, tikrai ne, - meluoja ir neraudonuoja, alice alexas pastarieji buve ivykiai jam sukėlė didelį pliūpsnį agresijos, bet kągi jis jai to negali sakyti.
- O už ką ant manęs,- tarsi liūdesiukas žiūri į ją, juk negalima ant jo pykti, jis geras angelas, nieko neskriaudžia.
- Smagu jog esi dar čia, - patenkintas žiūri ir savęs pats klausiu kokio velnio jis dar čia su ja apsižodžiauja matyt jam patinka tokie dalykai, o ir priešingos lyties atstovė, tobula.
- Žinoma, kur tokia eis, tau draugavimas turbūt išvis svetimas, na gal su demonu ar vampyru kitiap, bet jeigu kalbėtume apie žmones jaučiu, pabūtu su tavimi lovoje , o poto jau stiklainiukai kraujo šaldytuve, žiū visai neblogai, - pradeda juoktis irnoškai, bet iš dalies pyksta jeigu iš tikrųjų taip ir būna.
- Na matai meilė yra toks daiktas, jeigu jis išvis egzistuoja tai manau jog ji visiškai dėjus ant to ar tu angelas ar vampyras, jeigu ateina tai ir pasilieka, - turi jis tą meilę todėl ir kalba taip drąsiai, bet tikisi jog vampyrė to nesupras. Neišduos, nes ir taip ant jo jau užsiundytu demonų yra..
- Mažokai švelnumo, bet na norėčiau kitokio, nes po tokio tu vėl kabinėsiesi dėl manęs, vyriškumą visgi mano sumenkinsi, - ironiškai nusišypso, ką jau , ką bet libido ir pasididžiavimą kei saugo.
- Neklydau, tiesiog tu man ir sau pamelavai, o taip negražu, - tarsi nusivylęs pradėda kalbėti.
- Negalėjau, nes tave mušti ir skriausti nėra reikalo, o ir pabučiavus tau pasidarys šlykštu, nors mano lūpos švelnios ir nenuskriaustų dabar tavęs, - tarsi pasaką pasakotų vaisdžiai porina angelas.
- Realiai norėjau pažiūrėti gal taviškės nuodingos, bet ne, todėl gal galima dar kartelį, - paklausia maloniai, aiškiai mergina bijo jo visų švelnių judesių, gal pagundyta seniau buvo,vis dar kaisdamas jis valosi prakaita, - O aš jau karštas, - nusijuokia, bet jam šiek tiek negera.
Atgal į viršų Go down
Gloria Saeed

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Antr. 01 05 2012, 6:43 pm

(oh.... vargšas... Nepavydėtina situacija :<)
- keistas ažkos, niekad nėra buve, kad koks vampyras nerealiai sunervino? - nusijuokia, net keista Gloriai, kad šitas angelas jos dar nenervina, na kartais bet nesmarkiai.
- na tavo giminaitis su manim kažkada žiauriai pasielgė, jeigu ir dabar jį rasčiau odą nudirčiau, atleisk už blogą išsireiškimą, - šypteli taip nekaltais, neįsivaizduoja ką padarytų angelui kuris nužudė jos gyvenimo meilę, bet ne apie tai šneka eina, - o ant tavęs.. tai tu kol kas ganėtinai švarus, neskaitant viso stuff'o kurį tu čia darai, - linkteli, Gloria rimtai jokios neapykantos šitam angeliukui nejaučia.
- kol kas, - pataiso jį, nors nežinia kiek čia visas užsitęs, nors Gloria irgi nemėgsta vienoje vietoje užsibūtų.
- žinai, nepatikėsi, bet aš turiu geriausia draugę, kuri yra žmogus ir vis dar vaikšto, - labai pabrėžia pastaruosius žodžius, - ir šiaip žmonėmis aš tik skanauju, nežudau jų, nes tada fucking dievų bei jūsų rūstybę užsitraukčiau, - nieko neslėpdama pasako, gi ji nėra jau tokia žiauri, žmonėms dar ir jų kraujo palieka.
- oh pala.. tu sakei neturi meilės? Nes kažkaip labai gerai viską žinai, nes tarkim aš... sunkiai įsimylėčiau tokį kaip tu, ojj kaip sunkiai, - linkteli, neįivaizduoja, jog ji galėtų ką nors iš gerųjų pusės mylėt, žmogų dar dar, bet angela tai no way.
- oh... man patiktų tavo vyriškuma sumenkint, nes tu žiūriu be jo niekas... - nusijuokia, Gloria tai gal būt norėtų jį ir sumušt, tik gaila vaiko.. Na nevisai vaiko, angelo. - ir be to kitko? tai ko? nelabai supratau, - juokiasi vis dar, tikrai iš jo užuominų suptrast neina, na gal truputį, bet Gloria šlanga primeta.
- tai tu manai, kad aš nemėgstu skriausti? - kilsteli antakius, seniau tai jos hobis būdavo, na dabar gal kiek kėbliau, bet panašiai.
- na bet kitas variantas man labiau priimtinas, nes šitaip... - vis dar pasišlykštėjusi pasako, - tau turėjo irgi nepatikt, be to, sorry, jei nuliūdinsiu, bet tavo lūpų net nepajutau, bet man to ir nereikėjo, kad pasidarytų šlykštu... - šiaip juto ir jo lūpas, o jos tikrai švelnios, bet dabar gal neišsilydys ir šiaip per žema jos atžvilgiu būtų.
- ne negalima, - gan šiurkščiai atkerta, nes to pakartos visai nenori, bet jau ji tuo įsitikinus. Žodžiu mato, kad jam kažkas nelabai gerai, bet Gloriai px, gal jau lydosi nuo jos grožio. - na matau, bet tik viena prasme ir tikrai ne ta kuria tu galvoji, - linkteli, nes ji mato, kad vaikinui karšta.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Antr. 01 05 2012, 8:19 pm

- Tai su juo ir aiškinkis, o ne su manimi,- susimąstęs pasakė, už kitų klaidas jis neatsako, o ir už savo nelabai gali atsakyti.
- Kad mano šitas stuff visiškai nieko blogo, aš net tavęs neskriaudžiau, - kiek pasipiktinęs pasako.
- Kol kas ir aš esu čia, - pasako pats, patenkintas, neviena čia ji karalienė.
- Ane? Kažin ji žino apie tave viską, jeigu taip sveikinu, susiradai tūpą žmogų, bet jei nežino, tai vargiai ar draugė, primelavai jai turbūt, nemano reikalas, - galiausiai stabdo visas šnekas vaikinas.
- Nežudai bet kaip vasarinis uodas čiulpi jų kraują, tas juk irgi nedžiuginą jų, - nusijuokia, visgi tiesa ar taip ar taip blogai daro, - Saviškius reiktų tau skanauti , o ne žmones, - nors toks dalykas neįmanomas, kai skanaus kraujo žmogaus paragauja...
- Neturiu meilės, bet nesu aklas ir nesu bukas, - nusijuokia, - Ją suprasti nebūtina įsimylėti, aš nežinau ar ji egzistuoja ar ne, bet sakau tą ką noriu, gal aš meluoju, tu to nesužinosi, - patenkintas žiūri į ją.
- Žinoma negalėtu, bet jei tai ir įvyktų būtum atstumta, nelaiminga meilė, - pasigeri savo fantazijos keliamais vaizdiniais, - Bet gal ir nieko visia būtų, - tarpkitko priduria.
- o to neaiškinsiu, tavo reikalas, nesupranti tai nesupranti, o mane vyru ne tik tarpkojis daro, bet ir veiksmai, bet jei tau atrodo priešingai lai taip būna, mušk mušk, pažiūrėsim ar ilgai tą bedarysi, - pasitinkintis žvilgsnis savimi ir stovi vaikinas labai jau drąsus.
- Ne , kad nemegsti, bet manau to nenori, o dabar elgiesi kitaip, negu pati sakei.
- Nagaila, nepajutai tai nepajutai, man šlykštu? Visai ne, jeigu būtų šlykštu kažkas panašaus tai šalia tavęs net nebūčiau, bet kaip matai esu čia, - vėlgi patenkintas šypsosi.
- Aš tiesiogine ir pasakiau, - krūtine šiam paskausta visgi dar nesugijo šonas kuris bus išdraskytas greitu metu jis turės iš čia lėkti gydytis, bet šitą vampyrę aplankyti dar reikės.
Atgal į viršų Go down
Gloria Saeed

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Antr. 01 05 2012, 9:02 pm

- na bet žinai, kerštas visad būna saldus ir supyksti ant visų su sparnais ir turiu aumenyje ne paukščius, - pasako gan rimtai, tiesa ji dėl to ir nekenčia, bent jau nekentė angelų, šypteli, bet priverstinai.
- na taip, bet net negalvok, jog man tai patinka, - pasako, nes būt pusiau nurengtai nėra malonu, tuo labiau angelo.
- ai jo.. tiesa, juk tu žadėjai pirmas išeit, - pavaidina, kad buvo tai pamiršus ir tik dabar prisiminė, nors visą tą laika nebuvo šito pamiršus.
- na ji nežino, kad aš vampyrė, apie mano praeitį taip pat, apie ją aplamai galima sakyt žinau tik aš, o šiaip tai daug maž visą kitą žino, - šypteli taip nekaltai, nes Gloria rimtai papasakoja apie visas naktis ir kita š. - taip tikrai, ne tavo reikalas, - galiausiai pritaria jam, pasijaučia kaip atversta knyga.
- na ne, bet jie paprasčiausiai nieko neatsimena po to, - šypteli taip gražiai bei patenkintai, - saviškiais irgi skanauju, bet ne tuo būdu, aš jų kraujo negeriu, bet aš beveik 100% įsitikinus, kad ir tu su savo angelėmis pasidžiaugi, - taip lyg niekur nieko pasako, seksas yra normalu, bent jau Gloriai.
- nejaugi? kažkas tikrai turi būti, aš tuo įsitikinus.. - kamantinėja jį, nu gi Gloria irgi turėjo meilę, bet ji jau nebeegzistuoja daugiau, taigi, - manau, kad tikrai tai būtina, nes tada net nežinosi ar tai nepykanta ar tai susižavėjimas ar dar kažkas panašaus, - gūžteli pečiais lyg niekur nieko.
- ir tada tau tikrai nesisektų, pradėtų mirti žmonės ir ne tik aplink tave, - šypteli taip nekaltai, ir savo fantazijai pasireikšt leido, - ne... būtų tikrai ne kas... - palinksi, net nebenori apie tai galvoti.
- nemušiu vien dėl to, kad tu man leidi ir šiaip kaip ir pats minėjai jokio smagumo tada nebūtų, vyre, - tą paskutinį žodį taip ironiškai pasako ir nusijuokia, juokingas jis jai.
- žinai, kartais pati savęs nevaldau, o kartais prisiverčiu taip elgtis, o kartais meluot, - gūžteli pečiais, tame ir problema, kad ji elgesi taip kaip jai šauna tuo metu į galva, o tai kartais būna labai durna.
- ohh.. tai reiškia tau patinka bučiuoti vampyręs, - prunkšteli, padariusi išvadas, ką ir bepridursi.
- gerai, matau, matyt tos drakės pakenkė, ne? - tiesiog žiūri į jį.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Antr. 01 05 2012, 9:31 pm

- o aš tau nepykantos visai nejaučiu, - šypsosi jis nuolankiai, dabar grynas kunigėlis meilės pritvinkęs.
Išsišiepia, - Žinok, neabejoju , kad taip ir yra, bet juk dabar jau nieko nepakeisi, susitaikyk, - patenkintas pasako, visgi dar negaliu akių nuleisti nuo pusnuogės vampyrės, nors ir priešė bet jos kūnas ganėtinai dailus.
- Va todėl ir turėsiu pirmas išeiti,- iškišo liežuvį tarsi rodydamas , kad gali būti visiškai nerimtas ir vėjavaikiškas.
Nusijuokia, - Visą kitą? Apie ką tu? Jeigu nežino tavo esybės, tavo rasės, tavo niekšybių, tai ji tada apie tave gal tik varda ir pomėgius žino, kažkoks apsurdas, - nusijuokia, tokia draugystė netikrai ir visiškai nepriimtina angelui.
Susimąsto ar jis pasidžiaugia angelais ar ne,- Žinoma jog NE , - kiek rimčiau pasako, nors buvo su keliom deivėm susiduręs, na ir angelę įsimylėjo, bet vis tiek neigia, - Aš turiu ribas , jų laikausi, - meluoja, juk pats gyrės jog ir su vampyre permiegojo, - Žinau , kas man galima , o ko ne.
- Meilę gal turiu gal ir ne, tu to nesužinosi, išduoti negaliu, dar kadanors pakenksi, - šypteli, juk ji kalbėjo apie kerštą.
- Puiku!, - sušunka, - Tu laisvo elgesio, o ir emocijų žmogus, pfff atsiprašau , kad įžeidžiau, - nusijuokia.
Bet jam dar labiau ima skaudėti velniai žino kodėl dabar būtent dabar...
- To nesakiau, - šypsosi, o tada giliai atsidūsta, - Kaip matai, - atsitiesia, nesinori čia suglebti.
Atgal į viršų Go down
Gloria Saeed

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Tr. 02 05 2012, 1:05 pm

- ohh... koks tu mielas, - pasako labai ironiškai ir nusijuokia, nes jis tikrai ne vienas iš mieliausių.
- įmanoma, - gūžteli pečiais ir nusijuokia, tokia jau ta tiesa, ji greitai gali suregzt keršto planelį, na žinoma, jis jau nukentėjo nuo jos, bet gloriai niekad negana.
- puiku, man tinka, tik tiek, kad tu čia mane gali užlaikyti, dėl savo įsitikinimų, bet tikiuosi taip nebus, nes aš čia ir taip palyginus ilgai, - vėl priminė jam, kad ilgai čia nebus ir šiaip jau praalko mergina.
- pomėgius ir tai nevisus, - išsišiepia deviliškai, o po to ir nusijuokia blogiukės juoku, gi jos draugė nežino, jog ji mėgsta gerti žmonių kraujo.
-taip ir patikėjau, - prunkšteli, jau mato vaizdą kaip jis aplipęs kažkokiomis kekšytėmis su dideliais sparnais, - oo.. koks rimtas, - pakilnoja antakius, o tada susimąsto, - bet pala, tai su vampyrėmis miegot gali, o su savo rase, ne? Labai jau keista, - nusijuokia.
- okei... supratau, - viskas jau aišku, Gloria iš jo akių mato, jog jis įsimylėjęs, žinoma nėra visiškai įsitikinus, bet panašiai.
- neįžeidei, nes vampyre būt nėra labai jau smagu, nors gal.. - net pati le susimąsto, - bet nesigilinkim, - gūžteli pečiais, nenori ji šita tema diskutuot, bet vampyre būt tikrai kartais užknisa, bet nesinori silpna pasirodyt.
- bet panašiai sakei, nesiginčyk, - paprieštarauja, gi ji jau seniai viską suprato, - tau nebūtina stovėt, gali ir pagulėt, einu arbatos išvirsiu, - trolina jį biški, kaip jai smagu viršesniai pasijaust, nors tokia nėra, mato, kad vaikinui tikrai ne pyragai.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Tr. 02 05 2012, 5:58 pm

- Ačiū stengiuosi, -taip pat ironiškai atšauna mergina, būna mielas, bet tik su savais žmonėmis...o čia juk jo priešė.
- Ane?Turbūt daug darbų turi, užimta darbotvarkė, - numeta tokią repliką, kažkaip keista, čia tarsi jinai jam malonę daro jog su juo plepą, o pati nemano , jog tai jis jai tokią daro.
- Svarbiausio tai nepasakei, gal ir vyrais dalinatės, na tiksliau maistu, - dar įgelia šiai, nes jam visiškai nepatinka, jog tai yra žmogiški santykiai tarp jos ir kažkokio žmogaus.
Žiūri į ją ir šypsosi, - patikėjai? Smagu, nes iš tikrųjų taip ir yra, esu ramaus būdo, nepalaidus vaikinas, - tarsi mister rinkimuose apibūdina save, dar numeta tokia dirbtinę fotogenišką šypsenėlę.
- Galiu su kuo noriu, reikėjo juk pabandyti, ar tau gaila, kad tai buvo nesu tavimi?,- kilsteli antakį, juk viskas normalu dėl to, - Aš keistas, ką jau padarysi...
- Oho, abejonė, gailiesi?,- kiek nustemba arba ji čia mausto jį, arba iš tikrųjų ji gailisi, juk niekada nevėlu apsigalvoti, bet jai nesiūlys, per daug arogancijos turi šioji panelė, pakentės neprasižios bent šiam kartui.
- Visiškai nepanašu į ką sakiau, nebent tau norisi , jog vėl pabučiuočiau arba bent pripažinčiau,m jog man tikrai patiko?To nesulauksi, aš meluoti vis galiu, - o jam iš tikrųjų patiko, bet slėps povelniais jis negali vėl pasiklysti, o čia dar ji, myli merginą, o čia vampyrė , nereikia, o dabar prisiminęs savąją jis šypsosi kažkiek durnai, net geriau pasidaro, atgauna normalią kūno spalvą
- Žiū vėl gyvas, - nusijuokia
Atgal į viršų Go down
Gloria Saeed

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Tr. 02 05 2012, 7:24 pm

- matau, - taip pat ironiškai pasako, bet tada jau malonesniu juoku nusijuokia, nepatinka jai ištisai ironija varyt, nebent kartais, nes dažniausiai su angelais vien tik taip ir kalba, bet ji jau senokai pastebėjo, jog šis kitoks, tad galima ir išimtį padaryt.
- na nevisai, bet panašu, jog tu turi marias laiko, matyt tau nėra darbo, tad maloniai tau jo padaryčiau, - suklapsi akimis, vis labiau ir labiau tema krypsta link kraujo, o Gloria stengiasi apie jį negalvot, nes po to labai susinervuos ir taip toliau.
- na ne, mano vyrai, yra mano maistas, o ji net nežinau kokie ten pas ją santykiai su vaikinais ir šiaip mačiau ją be galo seniai, nes buvau truputuka atsiribojusi nuo visko, - nusijuokia, mato, kad jis nelabai patenkintas, bet Gloria don't give a shit, taigi jai visiškai px.
- pasilaikyk kalbas apie save kitiems, - mirkteli, vis dėl to išmoko atskirti kas meluoja, kas ne per šimtą metų, nors jis tikrai geras melagis, Gloria slaptai net tiki jo žodžiais.
- na nemanau, kad tai buvo labai būtina, juk ta vampyrė galėjo tave nuskriausti, - ale rūpestingai padrebina lūpa, bet po to nesusilaiko ir pradeda juoktis, nes jo žodžiai tikrai juokingi, - jeigu man būtų gaila, tai nemanai, jog aš jau būčiau įsivertus tave į lova? - kilsteli antakius, kažkodėl jau labai pasitiki savo grožiu, ir šiaip mano, kad jis sekso tikrai neatsisakytų, bet deja Gloria atsisakė pati sau, nepalanku jai tai, tikrai. - na paguosiu, šiais laikais visi angelai keisti, - net kiek įžeidžiančiai pasako, nes tai turėjo skambėti taip lyg jie yra visiški idiotai, tik mandagesniais žodžiais.
- aha, - tokiu nuliūdusiu veiduku pasako, o ji vaidinti tikrai moka, bet po to išsišiepia šelmiškai, - jeigu atvirai tai visiškai ne, nes tas laikas kai gyvenau buvo tikra nuobodybė, o be to ir tėvai buvo neseniai mirę, neturėjau ko prarasti, - pasako taip neutraliai ir gūžteli pečiais, žinoma vėl tėvus prisiminė, bet dabar tikrai nelaikas verkšlenti ir guostis, o tuo labiau galvot apie juos.
- na jeigu jau tau taip atrodo... - nutęsia ir pažvelgia kažkur į viršų, taip svajingai, bet pro to n'tinį kartą juoktis pradeda ir tikrai ne nuoširdžiu juoku, - na man nieko nesinori, tiesiog tiesos, - gūžteli pečiais, išsišiepia taip linksmai, bet tada pažiūri į tą jo smailą, bei atsigavimą, -
oh... ir kas privertė taip staiga tave atgyti? - antakius up, tikrai smalsu pasidarė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Tr. 02 05 2012, 7:45 pm

Vaikinas nelabai jau turi laiko, laukia jo kai kas, bet dar trumpai turi pabūti kažkas dar jį čia laiko, - Gal geriau nereikia, aš ir taip daug dirbu, - šypsosi.
- Truputuką atsiribojus? O dabar su angelu šnekiesi, keista, - susimąsto, ką jau ji tokio galėjo veikti, kad ne pas savo draugužę neužlėkė, vėl prisiminė jos žodžiu apie vampyrus, gal dar gailisi.
- Na atsiprašau atsiprašau, - kiek pasitenkinęs jos tokia reakcija šis šypteli merginai, kažin jai dar šalta ji juk pusnuogė, pagailo ja jos, duotu savo švarką, kuris jau ir taip ant žemės voliojas, bet ji jo atsisakys...
- Mat kaip... nenuskriaudė aš ją skriaudžiau, - nulenkia galvą tarsi būtų kaltas, tada visiškai kitaip buvo, o vėlesni jos tie žodžiai jam sukelia šypsena visai patinka jos toks kalbėjimas išvis tokia kandi mergina, patinka jam, bet vargu ar tai pasakytų kada nors.
- Nesiginčysiu, tavo tiesa, - visiškai mielai nusišypsojęs pasako, ką gi ginčysis, vis tiek beprasmiška būtų.
- Aj jo juk tu dar ir tėvus turėjai, - nusijuokia, visgi laiko ją čiut nemonstru todėl visiškai nemąsto apie paprastus žmogiškus dalykus...kaip šeima ...
- Nežinau, tikrai nežinau, bet turbūt tik trumpam, - šypsodamasis kasosi pakaušį , nejaukiai pasijuto.
Atgal į viršų Go down
Gloria Saeed

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Tr. 02 05 2012, 10:02 pm

- oo taip, matau kaip tu dirbi, - išsišiepusi pasako, - nors palauk, gal tavo darbas šnekėtis su vampyrėmis? - vėl ironija, deja kitaip ji nemoka bendrauti su angelais turbūt.
- na kaip ir taip.. - neužtikrintai pasako, nes buvo toks laikotarpis kai Gloria gyveno prisiminimais ir net nenorėjo į dienos šviesą išlįst, bet dabar viskas tiesiog puiku.
- mhm, kurgi ne.. - prunkšteli, mato, kad jam patinka kai Gloriai atvirkščiai, so laikas keistis, tad nusišypso taip šelmiškai.
- nuskriaudei? kaip tu drįsai? - jau vos ne grasinančiai pasako, bet tada supranta, kad jai px kiti vampyrai bei jų asmeninis gyvenimas dabar so, tik nusijuokia skardžiai, - o pala tu sakei manęs nenuskriaustum taip iš lempos? - išsišiepia trolio smailu, linksma jai.
- žinau, - nusijuokia, pati sau faina dabar, tokia like a boss atovi, bet paskui atsistoja normaliai, nesimaivys gana, nors jai ir tinka.
- tai ne, toks jausmas, kad tu jį neturėjai, - prunkšteli, visgi visi, kad ir mistiniai padarai turėjo tėvus prieš patapdami kaip ir pabaisomis arba geriečiais, kaip kai kurie primeta tokius.
- na bet kažkas tikrai turėjo būti, negalima taip iš oro atsigauti, pasakyk ir man, gal padės, - tokiomis puppy eyes pažiūri į jį, labai retai kada jomis naudojasi, nors su tuo žvilgsniu viską gauna, o šitas atgijimo reikalas tikrai sudomino.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Tr. 02 05 2012, 10:14 pm

- Jo aš angelų ambasadorius, - juokiasi vaikinas, vis dėlto nuskambėjo neblogai, kiek susimąsto, o pati tai gera, kalba čia su juo..
- Keista , jog su manimi sutinki, - net nustemba kažkiek visgi keičiasi ir ji pati, o gal tik apgaulė, pff palauks ir pažiūrės kaip čia viskas bus..
- Juokauju , žinoma, nereaguok taip karštai, tik..,- nebaigia sakinio , nes vėl ji ima dėlioti savo minteles.
- Turbūt , kad ne, - linkteli, juk nelabai yra kodėl skriausti ją, jis geras, turi daryti gera, o nebloga.
- Nieko nežinau, mielai pasakyčiau, o tau kas yra? Sielos graužatis, gal ką skauda, - nusijuokia prisiminęs alice kūna ir šios akis , kai šis prieš ją kovojo, patenkintas šypsosi.
- Matyt mano durnas organizmas susiprato , jog nėra laiko čia man sirguliuoti, turiu likti stiprus, ką čia suglebusiam būti prie tavęs, gėda būtų, - išsišiepęs pasako, - Jau gal nebešalta,-žiūri į pusnuogę merginą ir net apsilaižo, - Žinai , gal tu šitą paimk, - pritūpęs pakelia savo ganėtinai šiltą švarką ir savavališkai jį uždeda merginai, - Turėtu bent kiek pagelbėti, prašau tik nepradėk durnų kalbų dėl to kad esu priešas ar kad tau nereikia, nekabinu tavęs , tiesiog...,- nusišypso, - Rūpinuosi, bent kol kas neatrodai bloga labai, - nusijuokia, jam tuoj metas išeiti, bent gražiu poilgiu viską paliks.
Atgal į viršų Go down
Gloria Saeed

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Kv. 03 05 2012, 12:42 pm

- matau.... Nurenginėji vampyres, oi kaip negražu, ambasadoriau, - papurto galva, pažiūri į jį prisimerkusi, tipo viskas, nesitikėjo jo iš to, bet galiausiai nusijuokia.
- o kam tai būtų nekeista? - kilsteli antakius, nes manau aplamai jų tas pokalbis bet kuriam padarui iš šalies būtų keistas, na nebent žmonės nieko nesuuostų.
- karštai kuria prasme? - šiaip žino kuria, bet gal čia dar ir užslėpta mintis yra, tai reikia pasiteirauti, gal ji blogai suprato.
- o gaila.... - atsidūsta, bet po to nusijuokia ironiškai, gi jai gerai, jos angelas net nežada skriausti, o tai jos atžvilgiu be galo keista, nors tą jau žinojo beveik iš pat pradžių, kai šie du susitiko, bet jis kitoks, tikrai kitoks.
-ne, turėjau aumenį, kad per kokia kova. Pasakyyyyyk... - dar labiau suzyzia, bet nebūdinga jai taip, bet dar prie vaizdo ir koja trepteli, bet nebeištvėrus pradeda kvatoti, nes tikrai turėjo atrodyti juokingai, bet jai tikrai smalsu, nors žino, jog jis tikrai nesakys.
- tai tada ne durnas organizmas, kad maniškis kuris net neveikia, kaip turėtų, visad manęs klausytų... - nutęsia, gi tikrai ji visa apmirus kaip ir turi būti vampyras, bet dėl grožio būtų galima ir pasiginčyti, nes ji pasidarė dar gražesnė, bet nesigilinkim.
- ne, kaip nekeista nešalta, - paprieštarauja jam, bet kai jis uždeda savo švarką Gloria kreivai į jį pasižiūri, - ačiū, bet man tikrai tikrai jo nereikia, - linkteli ir nusimeta nuo pečių tą švarką, nesušals, nors jis tikrai šiltas, - na jau pradėjau, bet ačiū už pastangas, - nusijuokia, o ko jis tikėjosi? kad gloria įsisups į tą švarką ir dėkos jam, tegul tik pasvajoja, - Rūpiniesi? Tada bent galėjai nesuplėšyt mano maikutės, - prunkšteli net, bet jau mato, kad vaikinas kažkur skuba, gal į tualetą nori, bet koks skirtumas, - žinok aš tavęs čia nelaikau, tad gali išeiti bet kada panorėjęs, man dar tik geriau bus, - pavarto akis, atsibodo vis priminti tai. O dar tuo labiau jis dėl savo kvailų įsitikinimų turi pirmas išeit.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Kv. 03 05 2012, 2:58 pm

- Vidaus reikalų ministras, - nusijuokia patenkintas šis, visgi nurenginėti nėra taip blogai, juk dar nieko blogo nepadarė.
- Nežinau kuria, neatrodo jog būtum be emocijų kaip prieš tai sakei būsi,- nusijuokia toliau žiūrėdamas į šią užsispyrusią vampyrę.
- Per kovą, taip teko nuskriausti, nes buvau ir pats skriaudžiamas, - šypsosi, visgi kovos buvo ganėtinai smagios, gal kiek ir perdaug užsitęsdavo, bet vis tiek su merginomis kovoti tikrai įdomiau, nes vis tiek viska nukrypsta į pošlesnę pusę.
Nusijuokia, - Kaip veiks, kai tu žmonių kraują geri, - pasišlykšti angelas, juk visiškai kitoks maisto racionas , net nelabai suvokia, kaip jos organizmas funkcionuoja, o gal visiškai paprastai, bet dabar nesigilins, - Keisk gyvenimo būdą, - šypteli.
- O tai smagu, o man vėl šilta, - šypteli visgi negali nusirengti daugiau, nes būtų nepadoru , o ir mergina kandžiai jį užkabintų, todėl šis šiek tiek nepatogiai pasijautęs visgi nusišypso.
Žiūri nepatenkintas , kad šioji taip pasielgė, bet to ir tikėjosi, kur jau iš angelo pagalbą priims, vargiai ir tikėjos..
- Ane? Tai tada visiškai būčiau niekaip negalėjęs padėti , o dabar matai, viskas išėjo į naudą, nors ir nenori, - nusijuokia, - Plius smalsumas darė savo,- šyptelėjo.
Akimirką pastovėjęs šis nusišypsojo ir pažiūrėjo į merginą tokiu keistu žvilgsniu, kiek dar taip pastovėjęs priėjo prie jos ranka greitai prisitraukęs ją prie savęs pabučiavo turbūt bene spontaniškiausiai kaip galėjo, tuo pat metu jis tą liemenėlę nuos nuvogė, o tada atsitraukęs apsilaižė ir kreivai nusišypsojęs suplasnojo savo sparnais, - Dar susitiksim, - tuo pat metu dar pamosikavęs lipčiku išskrido patenkintas

(awesome rpg reikės dar eiti!!! ^^)
Atgal į viršų Go down
Gloria Saeed

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Kv. 03 05 2012, 3:22 pm

na nesitikėjo mergina tokio atsisveikinimo, tikrai nesitikėjo, net šį kartą jau ir jo lūpas pajautė -yeah... kurgi ne.. - pasakė jau po to kai jis dingęs buvo ir atsiduso, bet tada apsidairė, nes nuogai būti tikrai nepatogu, tad pasiėmė tą jo švarką, užsidėjo, gan tiko jai.. nors... Nu žodžiu ir pati net neskubėdama patraukė link durų.
(deal ;})
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Pen. 22 06 2012, 10:31 am

Alexander atsiradęs čia numetė merginą ant grindų. Pritūpęs patikrino jos pulsą. Gyva, bet be sąmonės, tikriausiai kiek persistengė, bet dėl to nė kiek nesirūpino. Lėtai, neskubėdamas žingsniavo po salę, o tuščias, bejausmis žvilgsnis slydo sienomis, stabteldamas ties plyšiais. Vieta atrodė apgailėtina, bet jam patiko. Pakankamai nuošalu, kad galėtų pasimėgaut aukos kančiomis ir skausmu vienas. Jau seniai Aleksandras nesimėgavo kankinimu, kurį vadino savotišku žaidimu. Kreivas šypsnis atsirado jo veide kai pažvelgė į sumedžiotą blondinę. Pritūpes prie jos perbraukė pirštu šiai per kaklo linkį link krūtinės. Mergina turėjo neblogą figūrą, tik dėja ji tebuvo narkomanė, parsiduodanti už pinigus ir kelis gramus kokaino. Aleksas laukė kada ji pagaliau pabus. Prieš tai surišo merginos rankas ir prirakino prie seno vamzdžio. Pastebėjęs kaip ši atsipeikėja paėmė į rankas peilį ir gana lėtai braukė ašmenimis šiaip per kaklą, leisdamas kraujui tėkėt tobulu merginos kaklu. Tokia jauna, o jau sugadino savo gyvenimą, tad Aleksui nė kiek negraužė sąžinė, kad apvalys pasaulį nuo tokių kaip šis. Mergina tarsi susivokusi kas yra pasimuistė ir ėmė klykt maldaudama, kad ją paleistų.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Pen. 22 06 2012, 12:01 pm

Jau skrisdama link metro stoties, Beatričė suprato, kodėl tas vidinis ryšys su šia vieta bei pagalbos besišaukiančiu žmogumi buvo toks stiprus, kad ,rodės, net gerklę degino. Galų gale , kodėl išvis pajuto tai, kai pastaruoju metu ji išvis nejaučia jokio žmonių skausmo, apart savo šeimos. Pasirodo prisiminimai turi daugiau galios nei galima įsivaizduoti. Angelė niekad nepamirš to laiko, kai buvo čia įkalinta Dominyko ir dar besilaukianti Arielės. Atrodo nieko baisiau už tas valandas niekuomet ir negalės būti. Ligi šiol retkarčiais prisisapnuoja koks nors blogas sapnas, kuris vis primena merginai išgyventą siaubą, baimę ne tik dėl savo, bet svarbiausia dukrytės gyvybės. Matyt, tokių išgyvenimų vedina ir atsidūrė būtent šioje vietoje. Šiurpas per nugarą perėjo vien nuo tokių minčių, tačiau nuaidėjęs merginos klyksmas privertė merginą susikoncentruot vien tik ties savo darbu ir suimt save į rankas. Nusileidusi ant žemės, Beatričė paspartino žingsnį, o pasukusi už kampo nebyliai aiktelėjo išvydus taip žiauriai nukankintą šviesiaplaukės veidą, o šalia jos vaikiną, kuris ,regis, savo puotos dar net nebuvo pradėjęs. -Paleisk mergaitę,-žengus kelis žingsnius arčiau, išsitiesė, ir žvilgsniu skrosdama demono nugarą prabilo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Pen. 22 06 2012, 12:13 pm

Aidintys žingsniai apleistoje salėje pažadino demoną iš savotiško transo ir privertė suklus. Kreivai šyptelėjęs šis suspaudė peilį rankoje ir nežymiai pasisuko į angelę, savo tamsiomis akimis tarsi kiaurai perėjęs per jos veidą. Nežymiai atsitiesęs priglaudė šaltus ašmenis prieš bejėgės merginos kaklo ir kiek pakreipė galvą, kad geriau matytų angelės veidą.
- Dar vienas žingsnis ir galėsi išgabent tik jos lavoną, - tokiu iki šleikštulio saldžiu balsu iškošė. Nemėgo Aleksas angelį, o gal tiklsiau nekentė tų padarų, kurie visuomet kišo nosis į svetimus reikalus ir griovė visus planus. Tik jis nebuvo naujokas ir nebuvo silpnas. Tūkstančių krauju suteptos rankos reikalavo aukos, o dar geriau jei tai bus angelė. Šios toks blogosios pusės triumfavimas. Juk reiktų sudrebint iki skausmo tobulą angelų gyvenimą ir nusiūst dievukams angelės sparnus, lyg žymę, kad blogis nėra nuslopintis. Jis gyvas daugelio širdyse, net jei ir nevisi drįsta tai pripažint. Daugelis pridaro klaidų, bent kartą paslysta ir tik stipriausieji neslysta gylyn į bėdugnę, o jis buvo duobėje. Tokioje iš kurios nėra kelio išlipt, kai smengama tik giliau kažkur viduje paslepiant paskutinius žmogiškumo likučius, išspjaunant lauk visus jausmus ir pasiliekant tik tai, kas niekada nesužeistų, priverstų jaustis stipriam ir nenugalimam, kokiu jis visad troško jautis. Tokia galimybė kaip tik pasitaikė jo kelyje, o toks žaisliukas kaip ši blondinė, siaubo kupinomis akimis žvelgianti į du nežemiškus padarus, jam tapo nebeįdomi ir netgi atgrasi. Jos kraujas ir klyksmai nebeteiks tokio malonumo, kokį gali suteikt ši angelė. "Kvėpuok" sau mintyse priminė, pajautęs kaip nuo tokių minčių kvėpavimas beveik sustojo ir vaikinas gyveno tik laukiniais ir nepažabojamais instinktais.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Pen. 22 06 2012, 12:34 pm

Po demono žodžių angelės kūnas įsitempė ir ji net žengė žingsnį atgal. Buvo per daug baisu, beto ir naivu rizikuoti mergaitės gyvybe, kai matė padaro, net iš toli šviečiantį, šaltakraujo žudiko žvilgsnį. O dar tas iki skausmo saldus balselis net pykino. -Kartoju, paleisk merginą ir aš išeinu. Nejau esi toks silpnas, kad sugebi susižvejot tik vargšę mergaitę? Kokį didvyrį čia vaidini? Verčiau kovotum su sau lygiais,-angelė nepaleido demono žvilgsniu. Žinojo, kad vaikinas yra greitas, tačiau buvo įsitikinus, kad jei jis puls, mergina sugebės panaudot prieš jį savo galią ir bent tokiu būdu apsigins. Tačiau šviesiaplaukei išleidus kažkokį garsą, Beatričė dėmesys savaime susikoncentravo ties mergina. Angelė net įtraukė oror daugiau į plaučius, kai atidžiau pažvelgė į blondinės akis. Aiškiai matėsi, kad ji kažką vartoja. Ir galbūt net seniai. Šaltis perėjo per Beatričės nugarą prisiminus save. Kadaise gi ji atrodė taip pat, o gal net baisiau. Viduje užsidegė dar didesnis noras išgelbėt žmonių mergaitę. Juk visiems gali būti suteikta antra galimybė. Visi turi teisę mokytis iš savo klaidų. Žvilgsniu grįžusi prie demono, angelė vos vos pakilo nuo žemės ir priskrido kiek arčiau. -Manau galim susitart gražiuoju, tiesa?,-pažvelgus pirmiausia į tviskantį peilį vaikino delne, o po to į jo veidą, gana naiviai paklausė, bet gi viltis miršta paskutinė. Pirmiausia, reikėjo bandyti tartis gražiuoju, nes fizinine jėga ji pranašumo jokio, juk neturėjo. Tačiau stengėsi neišsiduoti. Merginos veide netgi sužaidė minimali šypsenėlė, kai pagaliau atpalaidavo petukus, užkirsdama kelią baimei užvaldyti jos kūną.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   Pen. 22 06 2012, 4:05 pm

Aleksandrui nepatiko tai, kad angelė sugadino jo planus, bet vaikinas tiesiog mėgavosi tuo kokia jėga dabar glūdėjo jo rankose. Gyvybė, kurią kaip kokį siūlą galėtų akimirksniu nutraukt. O jai gyvybės dvi? Tiesiog tobula. Kreivai šyptelėjęs nužvelgė angelę, jos dirbtinį pasitikėjimą savimi, juk mato jos veide tą, kad ir menką baimę ir pasišlykštėjimą jo veiksmais, jo gyvenimu. Aleksanderiui niekada nebuvo svarbu ką aplinkiniai mano apie jį. Jo gyvenimas, jo poelgiai buvo tik jo ir niekam nesiruošė atskleist kortų. Kreivai šyptelėjęs vaikinas gūžtelėjo pečiais.
- Mieloji, kalbi apie save? Juk dabar tu vaidini didvyrę įsikišdama ne į savo reikalus. Suprantu, kad tai pareiga, veikiau prievolė gint tokias visuomenės atmatas, nuo tokių kaip aš, tik dabar laisva, lėk ir niekas nežinos apie tai, kad prastai atlikai savo pareigą ir pabėgai, - šyptelėjo tarsi velnias, sudaręs sanderį. Nusijuokęs jau norėjo atitraukt peilį nuo merginos kaklo, bet visi demono raumenys įsitempė angelei priskridus arčiau. Peiliu gan negyliai braukė per merginos krūtinę praliedamas daugiau kraujo. - Klaidingas žingsis, brangute, juk nenori, kad mergina dar labiau nukentėtų.
Patenkintas sušnabždėjo, bet angelė turėjo girdėt.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukimo salė   

Atgal į viršų Go down

Laukimo salė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 46Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Similar topics

-
» LAUKIMO SALĖ:
» UNIVERSITETO SALĖS