It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

bėgiai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Alex Christian von Tulsse

•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: bėgiai   Antr. 10 04 2012, 10:51 am

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Tr. 11 04 2012, 2:56 pm

Bala žino ko Felice čia atsibeldė. Nei čia graži kažkokia vietovė, nei labai saugi, tačiau menininkai juk mato kitaip. O juk Fel viena iš tų mėlynų medžių. Apsiginklavusi fotoaparatu atsargiai dėliojo žingsnius ant bėgių, neduokdie nugrius. Tik vienai jai sumprantamu būdu atradusi gražų kadrą kaipmat jį užfiksuodavo. Sveikas merginos protas kuždėjo, kad nelabai gerai lankytis tokiose vietose, ypač žinant, kad ji tokia "savigynos meistrė".
Švilptelėjus ne itin šiltam vėljeliui F' stipriau susisiaučia į paltuką ir užsikiša už ausies besiplaikstančias garbanas dairydamasi dar kokių "stebuklų".
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Tr. 11 04 2012, 3:05 pm

turėjo jis pomėgi bastytis, šįkart būdamas ant kažkokio skradžio užtiko aptrupėjusius bėgius ir jais pasileido. beeidamas ištiesęs rankas atsidūrė kažkur po stogu ir apsidairė. Kažkur bėgių viduryje augo medelis, jis nuskynė vieną jo šaką ir tada laikydamas ją rankoje ėjo toliau. papūtus stipresniam vėjui vėl ištiesė rankas į šalis ir trumpam sustojo, atlošė galvą ir nusišypsojo tam vėjui užsimerkęs. pastovėjo ir paleido iš rankų tą šakelę. ji išbuvo kelias sekundes ore ir nukrito ant bėgių. jis nuleidęs galvą į ją pasižiūrėjo ir toliau patraukė bėgiais, peržengęs tą šakelę ją perlaužė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Tr. 11 04 2012, 3:14 pm

Slankiodama kažkur aplkink šiek tiek nuklydo nuo bėgių, bet lyg ir išgirdusi kažką trakštelint, grįžo prie pagrindinio kelio, t.y. bėgių, nes turint omenyje jos puikiui orientacinius įgūdžius, nusibastyti nežinia kur tikrai nebūtų jai į naudą.
Užmačiusi kažkokią personą, kuri iš sudėjimo tikrai buvo vyras, atsukusią jai nugarą ir žingsniuojančią bėgiais tolyn, merginai oda pašiurpo, tačiau papurčiusi galvą pakėlę fotoaparatą prie akių ir užfiksavo kelis kadrus. Pačiai Fel' nuotraukos atrodė gana mistiškos, tik pati nesuprato kodėl. Greičiausiai bus aplinka kalta ir faktas, kad vyro ji nepažįsta. Kiek pakreipusi galvą prikando lūpą galvodama ar vertėtų dėl nugaros fotografijos klausti ar šias nuotraukas galima publikuoti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Tr. 11 04 2012, 3:22 pm

jis ėjo, savo pakankamai gerom akim iš tolo pamatęs merginą su fotoaparatu nusišypsojo, bet tikrai buvo per toli, kad ji pamatytų šypseną, užsimerkė ir toliau ėjo bėgiai. Jis ją praėjo ir šiaip ketino neatsisukti, bet vos atsimerkė pamatė blykstę ir apsisukęs stovėdamas ant begio ant kulnų plačiai atsimerkė.-nebaisu vienai vaikščioti griūnančioje vietoje?-garsiai pasakė ir net pats nusistebėjo aido garsumu. tada labai lėtai pradėjo eiti link jos, buvo beveik nuleidęs akis, kad matytų tą bėgių pusę ant kurio eina. Deliojo pėdas viena už kitos. Priėjęs pakankamai arti jos, kad ji matytų jo visas veido išraiškas nusišypsojo nežymiai, pakreipė galvą nuleisdamas plaukus iki pečių. nuo jos blondiniškų plaukų ir šviesių akių jo žvilgsnis nuklydo iki tunelio kur ji ėjo.-aš tavo vietoje, ten nebūčiau ėjęs.-tada vėl normaliai atsilošė

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Tr. 11 04 2012, 3:31 pm

Jau ketino tyliai ir ramiai pasišalint, bet išgirdusi sodrų balsą net krūptelėjo. O ko tikėtis, juk ji vaikšto kaip dramblys, nors panašėja labiau į skruzdėlytę. Nuleidusi fotoaparatą ir uždėjusi apsauginį dangtelį ant objektyvo kilstelėjo smakrą ir įsistebeilijo į artėjantį vyrą.
-O turėtų būti baisu?-atsakė klausimu į klausimą būdama lengvai sutrikusi, na o jam priėjus visai arti vėl kiek kilstelėjo smakrą,mat dėl nedidelio ūgio į daugumą žmonių žiūrėdavo, kaip į Efelio bokštus, ypač į vyrus.
-Čia grasinimas ar šiaip draugiškas nepažįstamojo perspėjimas?-kilsteli antakį šiek tiek pasisukdama į šoną, kad galėtų palydėti jo žvilgsnį ir suprastu kur nuklydo jo akys.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Tr. 11 04 2012, 3:39 pm

žiūrėjo į merginą ir laukė kol ji prakalbs. pats truputi išpūtė akis kai ji sujudėjo lyg būtų ko išsigandusi, bet tada vėl ramiai nuleidęs pečius laukė
-nežinau.-vos kilstelėjo pečius ir nusišypsojo pusę lūpos.-man tik šiaip įdomu.-apsižvalgė, ištikro jis nesuprato kas čia gali užklysti, bet tuo pačiu ir nustebo nieko kito nepamatęs tik vieną merginą. trumpam jo dėmesys nukrypo į kažkokį vamzdį ir jis atlošė galvą, tada susipratęs, kad bendrauja vėl į ją pasižiūrėjo ir nusišypsojo.
-IR kodėl aš turėčiau grasinti ?-kilstelėjo antakį.-kai kasnors nori ką blogo padaryti jis padaro iškarto.-žengia žingsnį link jos ir sustoja.-aš draugiškai.-vėl kilstelėjo lūpų kampučius į viršų.
-fotografuoji?-pamatęs didelį fotoaparatą rankose susidomėjo, nors akivaizdu, kad žmogus fotografuos kai laiko jį rankose.-Dėl to čia ir užklydai?-pasidomi
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Tr. 11 04 2012, 3:51 pm

Ramiau atsikvėpusi nusišypso miela naivuoliška šypsena. Pati nesuprato ko čia krūpčiojo, lyg į ją kas su kirviu bėgtų rėkdamas "užmušiu".
-Na jei atvirai ši vieta tikrai pasitikėjimo man nekelia, bet būna atvejų kada paprasčiausiai pačios kojos mane kažkur atneša,-gūžteli pečiais. Fel turėtų lengvai nestabili atrodyt, nes tai ji rimtu veidu klausinėja apie grasinimus, tai išsišiepus tarška lyg niekur nieko. Patiko jai jo šypsena, norėjosi pagriebt fotoaparatą ir ją nufotografuot. Kvailas noras užfiksuot visas akimirkas...arba profesinė liga.
-Nežinau, paprasčiausiai nesitiki, kad žmonės čia vaikšto draugų ieškodami,-vypteli linksmai ir nežymiai pasitrina delnus į džinsuotas šlaunis, mat rankos nelaikydamos fotoaparato nelabai turėjo ką veikt.
-Taip, na ir kaip minėjau tiesiog pačios kojos mane čia teleportavo,-šypt.- O pats? Beja, aš Felice,- pasidomi ir prisistato atkišdama savo rankutę.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Tr. 11 04 2012, 5:53 pm

tai nebūtina su kirviu, kad įsigąstų, galima naudoti granatą. Bet šiaip ramiau pasijaučia, kai ji atrodo neįsigandusi ar nesustirusi
-Kokios nedraugiškos kojos.-nusijuokia.-tiesiog tie tuneliai grūnantys,-nusišypsojo prisiminęs kur jis praėjo. Nulipo nuo tų bėgių ant akmenukų ir pasižiūrėjo pasukęs galvą už savęs ant ko jis stovėjo, atrodė pakankamai švariai tai jis ir prisėdo ant to bėgio, ištiesė kojas ir jas atrėmė į kitą metalo gabalą. Tai pakankamai protingas žmogus atrodo jam.
-tai niekas ir neieškojo.-skėsteli rankom.-va matau tu kažką fotografavai, o aš šiaip neturiu ką veikti.-nusijuokė savo žemu gerkliniu juoku.-Prisėsi ?-kilsteli antakį ir nusišypso jai, truputi pasitraukia nuo tos jau tikrai švarios vietos.-gal gali pasitikėti, kad šalia sėdėdama gyva liksi ?-pasako tokiu vertu pasitikėjimo balsu
-Supratau.-palinksėjo. šiaip knietėjo jam pasižiūrėti ką ji čia sugebėjo gražaus surasti, vieta miela, bet nuotraukom ? mergaitės jų ant telefono ekrano neužsidės.-Lintu.-atsistojo kai sveikinosi, paėmė tą jos ranką iš apačios ir stovėjo išsitiesęs,-labai malonu susipažinti.-pasakė nenuleisdamas akių nuo jos, palenkdamas savo galvą iki jos delno ir pakšteldamas į jį. tada vėl atsisėdo
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Tr. 11 04 2012, 6:27 pm

-Aš net nepagalvojau,-prikanda lūpą žvelgdama į tunelius. Nors nepasakysi, kad Felice kvaila, tačiau faktas, kad ji pirmiau padaro/pasako, o po to galvoja. Ną ką padarysi, ne visi su savisaugos instinktu gimė.
-Visada neturėdamas ką veikti klaidžioji po tokios vietas, kaip ši?-kilsteli vieną lūpų kamputį atmesdama vėjo sutaršytus ir ant veido užmestus plaukus atgal. Jam pasiūlius prisėsti pažiūri savo mėlynom akim į jį ir šelmiškai nusišypso, - pažadi, kad nenupjausi galvos?-tyliai sukikena ir nors neturėtų jausti anei jokio pasitikėjimo nepažįstamam žmogui visgi ruošėsi prisėst, bet vyrui pakilus ir taip galantiškai pabučiavus į ranką, maloniai nustebusi suklapsi akim.
-Man irgi malonu susipažinti,-tarsteli iš neaišku kur išlindus drovumui. Čia dabar, mandagus gestas ir jau linksta kojelės mergaičiukei, na, o kad jos visai nesulinktų klesteli greta.
-Tu nieko prieš jei nuotraukos su tavimi bus publikuojamos?-susitvarkiusi su savo vidinėm nesąmonėm paklausia.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Tr. 11 04 2012, 6:40 pm

-tai čia gal ne.-atlošia galvą, pasižiūri į tvirtas lubas.-o kodėl šita vieta yra apleista?-susidomi, gi šiaip įdomu žmogui, kiek užmatė bėgių daug, akmenys gražūs. pakankamai gražūs, kad jis vieną paimtų apsižiūrėti.
-nevisada,-prikanda lūpą.-tik kaartais,-palinksi žiūrėdamas kažkur į sieną prieš.-kartais sėdžiu.-pakelia galvą į ją ir nusišypso taip pakankamai keistai.-dėja-skėsteli rankom parodydamas, kad jos tuščios.-kaip aš tau ją nupjausiu, jei neturiu su kuo ?-toks ale susikrimtęs atrodo.-bet va išgąsdint galiuu.-taip tyliai pasako.
-Šiaip gražų vardą turi.-pasižiūri į jos veido bruožus, pakankamai tinka tas vardas jai, mielas, šiltas ir įdomus. o tai šiaip mandagus žmogus turi būti. Lintu irgi mandagus.
kai ji prisėda išpūčia akis, kaip katinas padaro rankas ir pasako.-būū.-nusijuokia tada pavartydamas akis.
-kokias nuotraukas?-prisimerkia.-prieš, tik tu viena žiūrėk.-taip atsisukęs į ją pilnai liemeniu žiūri, tada prikanda lūpą.-tai kad jeigu ir mane nufotografavai nesimatau.-šypteli.-naudok kur tik nori.-palinksi ir numeta ant žemės rankoje laikyta akmenuką
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Tr. 11 04 2012, 7:01 pm

-Net neįsivaizduoju, apskritai lankausi čia pirmą kartą,-gūžteli petukais atsainiai. Negalėtų Felice pasakyt, kad labai ją domintų šios vietos istorija, svarbu kaip viskas atrodo dabar ir ar tai tinkama nuotraukoms. Na taip, iškreiptas ir sugadintas mąstymas.
-Sėdi?-kilsteli antakį. Pati būdama mini vijurkas mergina neįsivaizduoja kaip galima tiesiog...sėdėt. Na, o pamačiusi, kad jo tuščios rankos pavarto akis, - Gal kokią nors mečetę sulankstomą nešiojiesi, iš kur man žinot,-palinksi pati sau pritardama. Ryškiai mergina per daug siaubo filmų prisižiūrėjo, nors pagal tai turėtų baikštesnė būt.
-Ačiū. Taviškis irgi gražus, reiškia "paukštis" ar klystu?- įsistebeilija į jį. Atrodo prisimena, kad kažką kažkur skaitė, bet niekad pernalyg savo atmintim nepasitikėjo.
-Eik, paliksi mane be atlyginimo,-vypteli ir nevalingai užsimiršusi kumšteli jam į pašonę,- aišku tu ten mataisi, netgi visa nugara,-linksi pati sau jau jungdama nuotraukas parodyt.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Tr. 11 04 2012, 7:18 pm

-bet ją buvo galima naudoti,-susiraukia, o tada lieka patenkintas, kad ji apleista, nes dabar turi kur dėtis. Na dabartis lyg ir svarbi, bet praeitis ne ką mažiau, o kaip su ateitimi ?
-Sėdžiu.-kaip galima tiesiog sėdėti ? pasižiūrėk į jį dsabar, sėdi, tiesiog sėdi. dar atsilošia ir pasiekęs siena beveik guli. užsimerkia trumpam ir klausosi tylos, tikrai tylos, nes čia nieko nebuvo. NEt vėjas nustojo pūsti, nors jis garso perdaug ir nesukeldavo.-MEčetę?-kilstelėjo antakį.-tikrai mečetę?-dar perklausė ar taip išgirdo.-apsižiūri kišenes,-atrodo jokio pastato nėra,-sutrikęs vos pasako
-taaaip.-palinksi-suomiškai.-nusišypso.-o taviškis turi reikšmę?-pakėlėgalvą nuo drėgnos apaugusios sienos
-o kas jį moka?-nusijuokia-mušiiesi ?-sumurma.-aš irgi galiu.-taip labai švelniai ją apkabina ir suvelia plaukus.-nusipelniai.-palaiko glėbyje ir paleidžia.-wow kiek daug, nuo nugaros tapsiu įžimybe
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Tr. 11 04 2012, 7:35 pm

Na bet juk sėdėjimas ne čiaip nieko neveikiant o tuo pačiu kalbant ar šiaip prie ko nors krapštantis, galų gale netgi dairantis, bet šiaip sėdėt? Gerai per dideli ir per gilūs išmąstymai.
-Na taip, mečetė. Tas kažkoks į dalgį panašus,-paskerėčioja rankom bevitiškai bandydama išaiškint kaip tas arabų ar ko ten kalavijas atrodo.-Su juo lapus džiunglėse kerta arba galvas kapoja,-toliau aiškina įsijautus. Galiausiai baigusi savo tiradą kvėpteli.
-Turi, reiškia laimę, sėkmę,-šypteli. Kaip čia pasakius, nei sėkmės nei laimės iš to vardo, tik kad neblogai skamba.
-Dardaa...-kažką pradėjo sakyt, bet kai L' jos kasas pradėjo taršyt cyptelėjo, pasimuistė, bet ką jau čia ištrūksi minimuku būdama.-Dabar mano plaukai atrodo kaip gandralizdis,-patempusi lūpytę pradeda beviltiškai tvarkytis savo išsidraikiusią ševeliūrą. - Nepatikėsi, bet žmonės karjerą net nuo rankų pirštų pasidaro,-priduria.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Tr. 11 04 2012, 7:47 pm

tai dairymasis ir yra nieko neveikimas. KAlbėjimas ištikro irgi, nes toks kalbėjimas yra nieko neveikimas, tai tiesiog pilstymas iš tuščio į kiaurą, praeina daug laiko, o tu nieko nepadarei.laiko stumimas
-O aš galvojau, kad mečetėje musulmonai meldžiasi.-nusijuokia.-aiii.-plaukšteli sau per kaktą.-supratau.-nusišypso ir susigėdęs pasižiūri.-aš tikrai užmiršau apie tokį daiktą.-tai džiunglės ir Azijos pietvakariuose yra?-susimąsto, manė, kad tik dykumos ten.
-oo, neblogas vardas.-palinksi, tik čia ji neša laimę kitiems ar ji laminga ?
-Kąą dabaa?-pasžiūri į jos akis. nusijuokia iš jos tikrai audringos reakcijos.-paleidau.. ar išgyvenai ?-nusišypso, neaišku gi po tokių rėkavimu ar gyvas žmogus.-nee tavo plaukai atrodo gerai.-prikanda lūpą ir į juos pasižiūri.-tikrai gerai.-patraukia jos ranką nuo galvos, švelniai suėmęs riešą.-nesitvarkyk taip,-tada paleidžia jos ranką, ištiesia rankas į šalis toks visas kažkur nuplaukęs mintimis.-ane? o kas pasidarė?-visgi įdomu jam -na tada duok pasižiūrėti ar gerą karjierą pasidarysiu.-ištiesia ranką, nori pamatyti nuotraukas
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Tr. 11 04 2012, 8:05 pm

Veikimą ir neveikimą visi skirtingai supranta, bet ką čia jau, nors tiesos čia tikrai yra.
-Aš ne tą bažnyčią galvoj turėjau,-pavartalioja akeles, bet visgi Lintu susipratus šypteli. Na taip, geografinės, pasaulietiškos ar kokios čia žinios tikrai šlubuoja, bet faktas, kad žino kad toks daiktas yra, juk jauna dar, pasitaisys.
-Būtent, tik vardas,-patempia lūpytę. Gerai būtų, jei tad vardas jai laimę neštų, bet čia toli gražu, greičiau priešingai.
-Palauk pasitikrinsiu,-labai rimtai pasako ir apčiupinėjusi kaklą linkteli, - gyva. Reiškia mečetės kišenėje nesinešioji,-konstatuoja faktą. Atitraukta nuo maniakiško savo plaukų tvarkymo suklapsi akelėm taip naiviai ir nekaltai. Mielutė ir gerutė, nors prie žaizdos dėk. - Ačiū,-nusišypso taip katiniškai į jį žiūrėdama.
-Iš kur man žinot, blefuoju tikriausiai, bet šiaip štai,-sugraibiusi fotoaparatą ir įjungusi nuotraukas ištiesia jam.
-Įžymybe gal ir netapsi, bet sprendžiant iš to, kad iš šito gyvenu, tai nuotraukos, matyt, neblogos,-gūžteli petukais vis dar galvodama apie savo gandralizdį, kuris tikrai gerai neatrodo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Kv. 12 04 2012, 2:05 pm

-tai dabar aš supratau,-susigėdęs pasikaso galvą, nuleidžia akis. čia labiau jo sušlubavo, kai mečetės neprisiminė. tada jau sugebėjęs pasijusti kvailoku ištiesia rankas ir atremia į bėgį prie pat nugaros. nusišypso jai
-tai jis reiškia sėkmę ar ne?-pasimeta, tada nusišypso. visgi vardai sėkmės neneša, gal jie turi reikšmią arba tu gali pats ją susiteikti, bet kad taip būtų visada nelabai
-laukiu.-sustingsta ir laukia jos diagnozės, kai ji pasako, kad gyva garsiai atsikvėpia.-kaip gerai, kad gyva, o aš jau įsigandau, kad pas draugus grįžti turėsiu.-nusišypso atidengdamas dantis, tokia evil šypsena.-ne.. man manau labiau lankas tiktų,-pasvarsto garsiai.-nes peiliai nėra pats mieliausias dalykas man.-pasižiūri į jos akytes, pakreipia galvą ir nusišypso kreivai taip.-už ką dėkoti sugalvojai ?-kilsteli antakį.
-dėkui,-palinksi pasižiūri į tą ekraniuką, tada staigiai į ją.-tu iš to gyveni ?-kilsteli antakį.-tai tikrai neblogai.-nusišypso, perjungia kažkkias senesnias nuotraukas. tada įjungia fotografavimą-šypsokis.-prisitraukia fotoaparatą prie savo veido ir nusitaikęs ją nufotografuoja
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Kv. 12 04 2012, 6:39 pm

Na, o Felce, kaip tikra ginklų specealistė, žinovė ir apskritai maniakė, tai viską apie juos žino. Bent jau tiek, kiek per siaubo filmus parodo ar šiaip kas nors nušviečia.
-Tokia vardo reikšmė, bet kad sėkmę neštų, tai toli gražu,-atsidūsta gailiai, m,at mergaičiukei ta sėkmė visai pravestų, visgi fotostudijos pačios už ačiū nepasistato. Oda mergaitei švelniai tariant pašiurpsta apie kažkokius neaiškius draugus išgirdus. Iškart laki Fel' vaizduotė pradeda visokius Džekus Skerdikus, Faredžius Kriugerius ir šiaip maniakus kurt. - Su lanku gerai, dar ir pasmaugt gali jei reikia,-pasiūlo. Galėtų ji ir patarimų knygą parašyt, kaip kitaip ginklus panaudot.
-Už tai, kad bandai pabūt mandagus ir įtikint, kad mano gandralizdis atrodo žmoniškai,-išaiškina situaciją ir šypteli puse lūpų.
-Taip,-linkteli, bet nesmėjusi nė susigaudyt buvo lengvai apakinta blykstės. Merginai nepatiko būt kitoje kameros pusėje, prieš kurią paprastai jaučiasi labai bejėgė. Kelis kartus sumirksėjusi suraukia antakius.
-Aš nefotogeniška, man geriau sekasi fotografuoti...-nutęsia.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Pen. 13 04 2012, 6:54 pm

Šitas tai potraukį granatom turi O.O kolekcionuoja jų žiedus.. smagus žaidimas. dabar mažai vietų tik kur galima atsikratyti sprokstančios dalies.. Na per siaubo filmus juos rodo retai.. arba tik jis žiūri apsėdimus.
-tai gal tave reikia laikyti šalia ir tu neši sėkmę kitiems?-kilsteli antakį ir prisimena triušio kajytę... kuri neša laimę kol turi, o po to dideles nelaimes. o kam tos fotostudijos? Šiaip galima ją pastatyti turint daug plytų ir truputi pasportuojant. ai cementas pravers. žiūri į ją sustingusia ir įsikanda į lūpą, kad nenusijuoktų iš jos kaip iš bailaus ir mielo zuikučio.-nelabai išeitų.-papurtė galvą.-medis nesilanksto į priešingą pusę, o jeigu su tuo.-sučiaupia lūpas, užmiršo žodį.-na ta vietą už kurios laikai ir yra padaryta kaip ir iš siūlo bandysi smaukti, greičiau nupjausi tą galvą.-trukteli pečiais kalbėdamas nerūpestingu tonu
-na malonu, kad mandagiu laikai, bet aš man pasakyti, jeigu.-tą jeigu labai pabrėžia.-tavo plaukai susivėlę būtų labai lengva, o dabar tikrai tinka.-mirkteli
-na ką tada esi tikra šaunuolė.-trukteli pečiais,-fotogeniška.-palinksi.-duok ir man pabandyti nufotografuoti.-pasižiūri tokiu prašančiu žvilgnsiu.-gi jis nesikandžioja, o tu prie jo pripratusi.-pasižiūri į tą nuotrauka, atsuka ekraną jai.-kokia graži mergina.-nusišypso ir vėl ją nufotografuoja
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Pen. 13 04 2012, 7:24 pm

Granatos irgi gerai, ypač jei be sprogstamos dalies, na o viso kito dalyko, kur jas išsprogdint ir blia bla Fel' nereikia žinot. Apsieis blondiniška galvelė ir be minčių, kad kas nors šalia jos namelio granatą iš Hitlerio laikų numes.
-Gali būt. Pažįstami nesiskundė lyg ir,-gūžteli petukais. Jei laimę kitiems neštų, tai jau seniai už kokio milijonieriaus būtų ištekėjus ir jį padarius milijardieriumi, bet va jei sekmės neneša tai greičiausiai atvirkščiai būtų. O kad jau moteriškė tikrai nepasportavus tai tų plyčikių tikrai nemokėtų sudėliot taip, kad pastatas stovėtų. Nebent cemento turėtų, nors ir tai... jei jau tešlos nemoka užmaišyt, tai ką jau apie cementą kalbėt.
-O ką, dar geriau jei galvą nupjauni, lego pasidarai,-pasapalioja įsivaizduodama, kaip galvytė ritinėjas aplink kūną smagiai. Nervingai perbraukusi per plaukų sruogas nusišypso, - gerai, sakykim,-vypteli ir padaro su akim drugelius suklapsėdama blakstienom.
-Nefotogeniška,-giničijasi nelaiminga papūtus lūpytes. Žino vaikas, kad dažniausiai išeina ne taip kaip norėtų, tad liovėsi bandyt pagaut save gražią.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Pen. 13 04 2012, 7:41 pm

Tai kad dabar yra stipresnių bombų už hitlerio laikų.. Jau kad atominės kaip patobulėjo nekalbam, o cheminiai ginklai.. jie faini, netvarkos gi nesukelia, namai kaip stovėjo taip stovės, tik žmonių kurie gali suversti nebelieka
-tai žiūrėk aš tave truputi laikysiuosi šalia.-padeda kažkur toli fotoaparatą atsargiai.nusijuokia. tai kodėl neužtekėjo ir neišmegino ? nes vėl nepabandžius nesužinosi, bet tada laimę neštų tik tam ir nereikia taip nesidalinti, negražu būtų.-nes laimės savo perdaug nebus, o čia dar tokia maloni pasitaikė..-nužiūri ją visą. visgi kelia s plytas sugebėtu uždėti. arba iš lego pasistatyk, gražus namukas būtų. cementą galima paprašyti, kad statybininkai sumaišytų, įmestų ten į didelį besisukantį daiktą ir vuolia.
-Gal ir tavo tiesa.-patempia lūpą, palinksi, protingai mergina kalba.-bet matai dydžiai kaklų skiriasi.-apima savo kaklą, pamatuoja tada patraukęs rankas nuo savęs ištiesia į priekį ir padaro tokio pačio dydžio apskritimą tada lėtai ištiesia rankas link jos, perbraukia per plaukus, juos vos kilsteli ir apima jos kaklą, lėtai ir atsargiai, sustoja ir šypteli pusę lūpos, patraukia rankas.-va o tavo.-vėl padaro apskritimą.-daug mažesnis, kaip lego netiktų.-palinksėjo ir vėl paimė į rankas fotoaparatą
-man geriau žinoti kuri mergina graži.-palinksi. visgi lytis ta kuri į merginas dažniausiai žiūri.-papozuok, vistiek nenustosiu-vėl ją nufotografuoja
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Pen. 13 04 2012, 8:22 pm

Atominės juk visai kita kalba. Jos ten kieti daikčiukai, o tie dalykai kur tik žmones nudvėsina nieko gero. Kam tų lavonų reikia? O va senovinės tos bombioškės ištaškydavo viską visur ir ramu, žolyte apauga ir vsio.
-sakai laimę atnešiu?-pasvarsto sukdama savo plaukų sruogą aplink pirštą. Stebėtina, kaip ji dar nenupliko juos visaip tampydama, purendama ir lia lia lia. Na o netekėjo, nes tie oligarchai ant kiekvieno kampo nesimėto pasirodo, sunku kokį Abramovičių ar Orlovą ras tokiam miške. Ne grybas, po medžiu neauga. Dėl plytų irgi neaišku, nuospaudų ant baltų mergelės rankelių atsirastų, vėl neestetiškai atrodo, juk ne kaimietukė kokia, svajonių su rankom susijusių turi.
-O koks skirtumas? Paimi, kaip kokį kirvį ir kerti,-filosofuoja tik sau vienai suprantamą logiką reikšdama. Žiū priprato, nebesipurto ir nekrūpčiojo, kai kaklą matavo, netgi malonu buvo, kaklui šilta.
-Ne, tik moteris moters grožį įvertint gali,-palinkčioja ir kad nenoriai pradeda pozuot oniuko stilium.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Pen. 13 04 2012, 8:35 pm

neee... cheminės gerai, pastatus gražius palieka. karo nusikaltimų sugriaunant ką istorinio nebūna. o lavonai tai dzin vistiek niekas ten nevaikščios. beto po griuvėsiais nelabai žolytė auga.. beto po atominės išsilydę lavonai leika, juos dar atkrapštyti reik
-aš nežinau.-cakteli liežuviu.-pasižiūrėsiu, jeigu atneši tikrai reiks pasilaikyti.-nusišypso, trumpam užsimerkia kai vėl pradeda pūsti vėjas ir jos plaukai beveik pakelti lieka iki jo. tada atsimerkia ir nemirksėdamas pakankamai ilgai žiūri į ją. nesimėto ? tai ką jie veikia.. valkiojasi kažkur. gerai, tada nedeliok tu plytų, pasisamdai statybininkus ir tikiesi, kad ne porno senarijus, visgi ne santechnikai.
-toks kad legų nebūūtų.-pavarto akis.-galvų neapkeistus, tai koks skirtumas. Kam vargintis to kirvio ieškant?-ir šiaip kirviai jam nepatiko. labai jau keistai jam atrodydavo. nebent koks žalvarinis kirvukas prie odinio diržo. O ką nuo jo krūpčioti ? geeras gi žmogus
-aš irgi galiu.-suprunkščia ir žiūri per objaktyvą.-žinok šitą įsirėminsiu.-nufotografuoja tos jos onės staila.-o dabar tokią kurios nebijotum rodyti kitiems.-kilsteli lūpų kampučius į viršų
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Pen. 13 04 2012, 8:53 pm

ale tu matai kaip, nė mintis tokia nebuvo šovus, kad atgrandyt kūnus po to reikia... fun stuff reiks pabandyt kada kokius rusus išnaikint, gal pasiseks.
-ir kur tu mane laikyt ketini? man narvas netiks, apgriūvus gryčia tuo labiau, bet va jau koks namukas malibu visai nieko būtų,-svaiguliuoja taip, lyg kas ženytis jos būtų paprašęs. tai va dėl tų plytų, iškart reikėjo statybininkam įduot ir rami galva, be to jei jau namas pastatytas tai ir santechnikų prisireiks, niekur nedingsi. deja jų niekad gražių nebūna, tai dėl tų porno dalykėlių jau bėda, bėda.
-tai aš nesakau kirvis, aš sakau KAIP kirvis,-pamataruoja rankelėm aiškindama. gal ji švepluoja? niekas nesupranta ką vargšė mergaičikė nori pasakyt. reiks aps logopedą apsilankyt.
-kas tau ją duos? bus ištrinta vos tik fotoaparatas paklius į rankas,-karingai pasako, kad gana prie jos mielų žydrų akių visiškai nederėjo. tuo pačiu nejučia pozą gražią išmetė, nors pati galvojo, kad labai rimtai sėdėjo ir atrodė grėsminga.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Št. 14 04 2012, 7:54 am

Su Nara atsirado atokiau nuo jų, kad netrukdytu.Juk nežinia kas ivyks toliau, o ir atsiradimo savo paslapties nenorėjo pasakoti. Jis tada ramiai žvelgė i tuos du ir klausėsi kiekvieno jo ir jos žodelio. Neakimirkai nepaleido Naros rankos, nes buvo natūralus jausmas ir noras ginti ją jeigu kas bus tokio baisaus.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   

Atgal į viršų Go down

bėgiai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 15Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next