It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 bėgiai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriusPranešimas
avatar
Eluisa Viatorr


•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Pir. 02 07 2012, 5:11 pm

((turėtų ateis kas nors. ten pas mane planai yra. tik beveik nėr geriečių online ;DD))

mergina gulėjo ir, aš nežinau iš kur pas ją tiek jėgų ir kantrybės, bet ji gulėjo. kvepavimas buvo sunkus, bevik kriokdama įkėpdavo orą ir iškvėpdavo. o dar kai ta adunė trupino jos šonkaulius. nu siaubas... ji vis kosėjo krauju ir galiausiai nuo patirtų sužalojimų prarado sąmonę, o po to ... koma.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Pir. 02 07 2012, 5:13 pm

Atsiteleportavo iškart čia. Neaišku, ar nuojauta jį čia atvedė, ar išgirdo kažkokį duslų rėkimą, kuris tikrai nieko gero nereiškė. Iš tolo pamatęs vieną stovinčią merginą, kitą gulinčią, iš pradžių manė, kad ten ta gulinti tik paslydo ir surėkė taip keistai, bet paskui pamatė stovinčiosios koją, kuri spaudė gulinčiąją.
-EI!-suriko ir žaibišku greičiu nusiteleportavo iki demonės nugaros. Stipriai suspaudė jos kaklą, suleisdamas pirštus kiek tik įmanoma giliau, bet dar odos kol kas nepradūrė. Pakėlęs merginą į orą, švystelėjo į kažkurią pusę, o tada nuleido akis į dūstančią (?) merginą ant žemės. Ilgai negalėjo vėpsoti, nes tuojpat galėjo tapti pats be galvos, todėl atsisuko į demonę ir laukė jos atakos

((yra šiaip tai >.< ))
Atgal į viršų Go down
avatar
Eluisa Viatorr


•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Pir. 02 07 2012, 5:16 pm

kaput, o ne dustančią. be sąmonės gulėjo, komoj. didelis procentas žmonių, patyrusių sunkius kūno sužalojimus, įkrentą į komą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Pir. 02 07 2012, 5:20 pm

Pastebėjus, kad mergina jau komos būsenoj pavarto akis.
-nu... kelkis, kvaiša - paspiria merginą vėl. Patikrino pulsą, gyva. - Ot ir dienelė, ką man dabar su tavim daryt... - nutęsia pakraipydama galvą. - Anyway, savo pasimėgavimui... - nutęsia ir sulaužo jai dar kitos rankos kaulus. Patiko jai žiūrėt ir klausytis to traškesio, gi visai neseniai savo galias demonė atrado. Staiga pajutusi ranką sau ant kaklo ir spaudimą kurį ji sukėlė iš kart susiraukė. Pajutusi, kad yra sviedžiama į orą žiauriai nepatenkinta buvo.
-Klausyk, nemanai, kad ne laiku ir ne vietoj atsidūrei? - kilsteli antakį taip mandrai nužvelgdama vaikinuką. Atsiranda prie merginos ir ją vėl pakelia už plaukų taip kiek prisispausdama prie savęs jos kūną.
-Ai... kokia aš nemandagi su tavimi - kiek pavarto akeles, - nepasiteiravau, tu dievas ar angelas... - iškvėpdama orą taria ir žvilgteli į merginą kurią laikė. - Dievas, jo... per daug gera energija sklinda. - pakraipo galvelė į šonus. - ir kodėl jūs juos gelbėjat ką? - vėl klausiamai kilsteli antakį. Nori mergytia pakalbėt šiek tiek, nori, o kai toks visai gražus vaikinukas priešais stovi, dar iš vis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Pir. 02 07 2012, 5:26 pm

O Kevinas visai nenorėjo kalbėti su demone, kuri taip sadistiškai elgiasi su ta vargše mergina. Jis išsprogusiom, kaip apuoko beveik, akim stebėjo ką ji daro su žmonių mergina, o tada nieko nelaukęs žengė prie demonės.
-dink iš čia, arba tau geruoju nesibaigs,-sušnypštė ir užsimojęs smogė jai į veidą, o tada dar ir į pilvą. Pačiupo Mają į rankas ir susiraukęs žiūrėjo į Pauletę, glausdamas kraujuojančią merginą prie savęs. Ne, jis daugiau delsti negalėjo, mergina galėjo betkurią sekundę palikti šį pasaulį,-aš tave susirasiu. Prisiekiu. Susirasiu. Iki,-ištarė ir stipriau apglėbęs Mają, pranyko.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Pir. 02 07 2012, 5:30 pm

Gavusi smūgius vos neparvirto, tačiau sugebėjo išsilaikyt ant kojų. - Lauksiu, asile - iškošia pro sukąstus dantis, šiam pradingus persibraukia sau per plaukus ir apsižvalgo, na štai, pirmasis susitikimas su dangiškom būtybėm, teisybę demonai sakė, jie gadiną visą malonumą. Kiek giliau įkvėpusi oro pati dingsta su ta mintimi, kad jei ne jis, tai ji pati jį dar susiras.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Pen. 21 09 2012, 8:13 pm

Ateina čionais palengva akimis sekdama visus užmatytus senus daiktus. Ganėtinai nejauku jai buvo čia būti, tačiau bent jau ramu ir atoku nuo visų. Nuolatiniai garsai, žmonių kalbos.. kartais vertė prie žemės, tačiau čia būtent dabar ji galėjo pailsėti nuo viso šito. Nors girdimos mašinos nuolatos kėlė šiokį tokį šiurpą, su juo ji greitai apsiprato. Priėjusi prie vos stovinčio suoliuko atsisėda į jį ir atsiremia į atlošą. Kažkada seniai seniai tokie žmonės kaip ji čia sėdėdavo ir laukdavo atvažiuojančių metro, o kas dabar čia? Nieko. Vien dulkės. Sėdėjo ji ir žiūrėjo į bėgius taip lyg bandydama juose ką nors įžiūrėti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Pen. 21 09 2012, 8:21 pm

Po kurio laiko ir Damianas čia atėjo. Nebuvo įmanoma išgirsti jo žingsnių, tik iki tol kol jis to nepanoro. Keisti tie žmonės, eina ten kur pilna pavojų. Jis sustojo už merginos nugaros. Atsirado tiesiog lyg šmėkla.
- Pavojus tyko visai netoliese. - Sušnabždėjo jei į ausį ir lyg dūmas dingo iš tos vietos kur ką tik stovėjo. Na senai jis gi taip erzino aukas, tad reiktų prisiminti kaip tai daroma. Dingęs jis atsirado šiek tiek toliau bet jau tunelyje. Apsidairė ir tiesiog neradęs nieko su kuo galėtų sukelti garsą, jis išlaužė vieną bėgių strypą ir jį atgal numetė taip sukeldamas kurtinantį aidą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Pen. 21 09 2012, 8:30 pm

Šiuolaikiniai žmonės nei kiek nėra keisti. Pavojaus jie nemato. Gi jie tik paprasti žmonės, visas pavojus jiems tai jie patys. G nežino jie, kad tamsiame šešėlyje gali slėptis koks demonas ar vampyras kuris be menkiausios sielos graužaties tik ir tyko kam nors suleisti dantis į gerklė. Žmonės gyvena savame pasaulyje, įsileidžia į jį ką nori, o visą kitą palieką už jo ribų.
Abigailė sėdėjo čia ganėtinai ramiai, mąstė apie visą savo gyvenimą kaip ir visada. O ko daugiau žmonės ateina į ramias vietas jei nepamąstyti? Išgirsti žodžiai jai tarsi peilio ašmenys perėjo per nugarą sukeldami šaltį ir šiokį tokį skausmą. Mergina ir kart apsižvalgė atsitraukusi nuo suolelio. Širdis ėmė plakti daug greičiau nei įprastai. Mato, kad aplink ją nieko daugiau nėra, todėl ir taip aišku, kad jos galvoje pasidarė visiška betvarkė.
-Kas... - nutęsia ir nebaigusi sakinio išgirdusi šaižų garsą net krupteli ir iš kart pašoka ant kojų. - kas per... - galiausiai sau po nosim sumurma. Bando dar įžiūrėt kas yra garso pusėj, bet nėra ji kiškis drąsuolis, todėl pradeda trauktis išėjimo link. Baigėsi tas ramumas ir gyvenimo apmąstymas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Pen. 21 09 2012, 8:36 pm

Ir staiga prieš jos akis išdyksta Damianas. Veide matoma paniekinama šypsena, o akis kaip ir visados dengia saulė akiniai. Jis nužvelgia kiekvieną merginos veido bruožą kad ją įsidemėtų ir kitą kartą žinotu, kokio ji būdo kai ją... Švelniai tariant žudo, bei sukelia nemalonius pojučius.
- Ne jau mane žadi čia vieną palikti? - Lyg įsižeidęs pasako. Šiandien jis per daug žaidė su žmonėmis, tad dabar Abigaile vargšelė to net nežinodama, skaudžiai nudegs. Jis užsimojęs atbula ranka jei vožė per veida. Tiesiog šiaip sau, vien dėl smagumo. Bet vožė ta menka žmogaus jėga, tad mergina gali džiaugtis kad vis dar su galva. - Paskutinis noras koks? - Kaip ir visados savo tradicijos jis nepamiršo. Uždėjo delną ant jos kaklo bei lengvai suspaudė, kad šioji niekur nebėgtų, bet galėtų kvėpuoti ir šnekėti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Pen. 21 09 2012, 8:46 pm

Kad tik būtų žinojusi, jog viskas gali susiklostyti tai nė kojos nebūtų kėlusi iš namų. Dabar visi garsai jai buvo protu nesuvokiami. Kaip bėgių dalys lyg niekur nieko gali kraičioti ant kitų ir balsas... balsas pasigirdęs iš niekur ir be savininko. Trumpam jai pasirodė, kad kažkas linksmai žaidžia su jos pasąmonė, kažkokios neaiškios haliucinacijos arba tiesiog siaubo filmais perkrauta vaizduotė.
Pamačiusi priešais save išdygusi vaikiną suraukia antakius. Kažkur giliai dar nusijuokė dėl jos saulės akinių, nes vis dėl to saulės tai čia nebuvo, bet garsiai nė garselio neišleido. Stovėjo ji kaip styga, taip lyg kažkas ją būtų surakinęs be galimybės pajudėti. Tikriausiai tai baimė.
-Aš... ne,,, tiesiog,,, - susimėtė visiškai mergina Iš tiesų tai net nesuvokė kaip šis vaikinas sugebėjo atsidurti priešais ją. Gavusi antausy neišleidžia nė garselio nes to net nesitikėjo. Šoktelėjo atatupsta ir susiima už skruosto.
-Gal ir proto išsikraustei? - sušvokščia, tačiau pajutusi jo ranką sau ant kaklo tiesiog žiopteli ir vėl pabando ištrūks.
-Paskutinis noras? - ganėtinai jau išsigandusiu tonu taria. - Gal rimtai išprotėjai... paleisk. - šūkteli dabar jau. Gal netyčia koks geras žmogus eis pro šalį ir išgirs ją.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Pen. 21 09 2012, 8:53 pm

Sunku kai žmonės nesupranta kas yra Damianas tenka kartoti tai jau šimtmečius ir tai pabosta... Paleisk mane, pasigailėk manęs, ką tu darai, kas tu, ko tu nori, nežudyk manęs! Ir panašūs šauksmai jį jau lydi šimtus metų, įkyrėjo iki gyvo kaulo, bet ką jau padarysi toks jau tas žudiko gyvenimas. Stebėjo merginos emocijas ir galiausiai nusiėmė akinius, bei pasirodė tos žvėriškos, mėlynos it dangus akys. Jis dabar uždėjo abi rankas ant jos raktikaulių ir stumtelėjo į priekį. Na ką jau ne stumtelėjo, o kaip reikalas nusviedė atgal. Veide išliko ta pati paniekinama šypsena.
- Taip mieloji, aš išprotėjau dėl to kas yra tavyje. - Maloniai it lakštingala sučiulbėjo savo pasakiško skambesio balsu. Juk jis sakė grynų gryniausia teisybė, niekas negali to paneigti, jis kaip ir kiti kraugėriai išprotėję dėl kraujo. Po kelių akimirku pasirodo ir jo iltys, o šypsena pasidaro platesnė.
- Tai gi mieloji, sakyk paskutinį norą kitaip, mirsi nelaiminga. - Vis dar tuo pasakišku balsu kalbėjo demonas, o aidas tik susitprino pojūtį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Pen. 21 09 2012, 9:03 pm

O ką jai daugiau nieko nežinančiai ir bejėgiai būtybei daryt? Kai šis ją stumteli ganėtinais stipriai jį atatupsta bando išlaikyti lygsvarą, tačiau kojos susipina ir ji drėbėsi nugarą į žemę taip į ją trinktelėdama į galvą. Akimirką ji aiškiai pajunta oro trūkumą, taip jau būna kai susitrenki nugarą. Vėl pasijaučia tarsi paralyžiuotą, akys stiklinės, žiūri kažkur į lubas ir bando gaudyti orą, o kai visas procesas jos plaučiuose susitvarko ji iš pradžių alkūnėmis pasiremia į grindis taip pakeldama nugarą. Akimis iš kart įsistebeilino į vaikiną, niekur kitur bet į jo šypseną. Viskas tarsi iš siaubo filmo. Žudikas, auka, mirtis. Nejau ir ji mirs? Su ta mintimi ji jei galėjo nei norėjo susitaikyti. Jau nuo tokio smūgio jai maudė kūną, baisu pagalvoti, kad gali būti toliau.
-Eik velniop - surėkia ir ropom atsistojusi, dar kiek paslydusi galiausiai visiškai atsistoja ir pasileidžia bėgti iš visų jėgų link išėjimo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Pen. 21 09 2012, 9:12 pm

- Durna merga... - Suniurzga, kai šioji pasiryžta aukoti savo gyvybę. Kas toms šiuolaikinėms moterims? Gal jos visai negalvoja? Bando vaizduoti kad sugebės pabėgti nuo padaro turinčio iltis, na ką juk sakoma, kad viltis durnių motina. Damianas sukandęs dantis, pasisuka į ją ir iš veido dingo visas linksmumas, vėl rūstybė pasirodė. Jis tiesiog sučiupo ją už gerklės, vožė į grindis, o to tą pačią akimirką uždėjo koją ant jos pilvo ir spaudė į žemė. - Pati kalta, kad pasirinkai tokią dalį. - Pro sukąstus dantis ištarė žodžius. Sugriebė jis ją už plaukų ir tempė iki kolonos. Atrėmė ją į statinį ir alkūnkauliu prispaudė jos krutinę, kad neišslystų. - Sveikinu, tu trečioji auka, o trečias kartas nemeluoja, tai tikriausiai aš pats turėsiu garbę tave nunešti pas tuos subingalvius. - Niekados jis nerinko žodžių šiuo atvėjų taip pat. Jis palenkęs merginos galvą į vieną pusę, įkando į jos ploną odą. Nežadėjo šį kartą valdtis, nes neturi noro daugiau su tom atmatomis žaisti. Dabar jis kuo puikiausiai juto kaip dar sparčiau gijo jo žaizda, dabar jis puikiai juto, kaip silpsta merginos pulsas, ir kai jis buvo vos apčiuopiamas, ir kraujas jau sunkiai pateko į Damiano burną jis atsitraukė ir apsilaižė lūpas. - Šaunuolė mergaitė, o dabar viskas bus gerai, tave numesiu prie tokio namelio, ten tavimi pasirūpins ir mes galėsime vėl susitikti. - Dabar lyg mažai mergaitei, sekant pasaką saldžiai pragydo demonas. Nieko nelaukęs jis persimetė merginą sau per petį ir lėtu žingsniu patraukė link išėjimo, o po poros akimirkų jų čia lyg nebūta.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Pen. 21 09 2012, 9:17 pm

Kai ji buvo spaudžiama prie žemės, valkiojama po grindis ji klykė net ne savo balsu. Tokio skausmo ji niekada nebuvo jautusi. Na gerai, bent jau tai, kad jos kančios netruko labai ilgai. Netrukus kai demonas suleido jai į kaklą dantis ir godžiai rijo jos kraują ši neteko sąmonės ir adios amigos spalvotam ir žiauriam pasauliui bent jau tol, kol jos širdis vėl pradės plaki normaliu ritmu.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   

Atgal į viršų Go down
 

bėgiai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 55Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Swan's-