It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 bėgiai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Št. 14 04 2012, 8:00 am

Ji stovėjo šalimais jo šono ir taip pat rimta veido išraiška, klasusėsi tu dviejų pokalbio ir pastebėjo ant kiek naivus yra žmonės, jog tiki ateitimi, sutikę kažką, kas tikrai nėra geras, žinoma, jie net nežino su kuo turi reikalų. šiek tiek palenkė galvą pro jeremi, kad matytu, kas ten dedasi. ji viską taip darė, kad taip tylu būtų it kokiame karste. akimirkai užmetė akeles į jų sunertas rankeles, kurios negalėjo atsikabinti, o ji nenorėjo paleisti jo, ji taip pat bijojo kaip ir jis, kad jeremiui, kas nenutiktu, nenorėtu jo prarasti. akys nukrypo į jeremio veidą ir suprato, kad gins ją, kad ir kaip priešintusi jinai, šyptelėjo menkai, vos vos. taip, ji jaučia begalinį saugumą su juo, jis net tvyrojo aplink juos, o ta srovelė vis dar tekėjo tik stipriau it apsauga, kuri surakina juos būti šalia ir padėti vienas kitam. užmetusi vėl žvilgsnį į juos, ji atsiremė į medį, kuris stojo prie jos nugaros.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Št. 14 04 2012, 9:46 am

Jis nerimavo ne dėl savęs o dėl Naros saugumo.Jai norint pasižiūrėti, taip lėtai truputi pasitraukė bet rankų neatpynė. Juk tas davė tiek malonumo, kaip jis negalėjo isivaizduoti.Jo akys greitai vėl surado tuos besikalbančius ir klausėsi kiekvieno jų tokio pokalbio eilutes, nors ir kokia banalybė būtu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Št. 14 04 2012, 9:50 am

atsirėmusi į medį, angelė užsimerkė, neapleisdama klausos. jos viduje buvo tokia darna, jog jautėsi it devintame danguje, tokia lengva ir plevenanti it ore. patiko tas jausmas, kuriuose kėlė tos supintos rankos, jinai dar to patyrusi nebuvo, kad ją kas taip sergėtu it savo akies vizdį. tai malonino jos širdelę, kuri lėtai ir ritmingai plakė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Št. 14 04 2012, 6:41 pm

Jis nors ir kaip puikiai jautėsi prie angeliukės kompanijas, akutėmis sekė kiekviena to vampyro veiksma ir tada ramiai atsidūso.Lėtokai atsisuko i Nara su tokia maža šypsena,-Galbūt keliaujam, kolkas viskas čia gerai, o jei kils bėdų atlėksiu per akimirka,-jis tada priėjo arčiau ir su laisvaą ranka pakedeno plaukus,-Ir beto, šitą vieta nelabai kaip ir patinka pačiam.Visiškai nežavu,-akutėmis vos apibėgo visą patalpą ir pasisuko vėl i jos,- Tad jei kokių vietų žinai kur galėtume šeip pabūti dviese, pasakyk ir dingsime tamsoje,-jo paskutiniai žodžiai pasakyti buvo su beprotišku meilumu. Tikrai pasaulis nesugrius jeigu vampyras tiesiog būna prie merginos ir su ją kalbasi. Reikia blogiui palikti erdvės, galbūt jis pagerės.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Št. 14 04 2012, 6:49 pm

Ji lėtai pramerkė akeles ir stebėjo jeremi su šiluma akyse. - norėjai pasakyti, kad mes abudu atvyksime, nes kažkam reikės žmogų prižiūrėti, o kažkam kautis. - šyptelėjo, na jau tikrai nara nežada vieno jo paleisti, o jei da rkas nutiks, nu jau ne. neatleistu sau. pažvelgė pro medį į tuos du ir pritariamai linktelėjo jeremy. - galim, kur nors vėl į gamtą traukti, bet manau, mūsų jūra jau bus užimta.. tai neturiu nei menkiausio supratimo, kur galėtume traukti.. - susimąsčiusi žiūrėjo kažkur priešais save, ieškodama savo smegeninėje tokių vietų,kurioje jie gali pasidžiaugti savo laimę dviese. - bet galim skristi link pevelės esančios parke arba prie upelio esantį netoli jūros ?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Št. 14 04 2012, 6:52 pm

-Turbūt ir dviese keliausime, bet bijau kad per visus nemalonumus nenukentėtum pati. O tas būtu skaudu man daugiau nei fizininiai sužeidimai,-lėtai pasakė ir ją taip apkabino ir žiūrėjo meiliomis akimis i ją,-Tad kaip suprantu minčių neturiu tikslių, teks nustebinti,-jis šypteli ir pakštelėjas i kaktyte, juos abu pradangino, nekeldamas itarimų nei vampyru nei tai merginai kuriai patinka pozuoti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Št. 14 04 2012, 7:56 pm

FELICE KATRINA MCQUEEN rašo:
ale tu matai kaip, nė mintis tokia nebuvo šovus, kad atgrandyt kūnus po to reikia... fun stuff reiks pabandyt kada kokius rusus išnaikint, gal pasiseks.
-ir kur tu mane laikyt ketini? man narvas netiks, apgriūvus gryčia tuo labiau, bet va jau koks namukas malibu visai nieko būtų,-svaiguliuoja taip, lyg kas ženytis jos būtų paprašęs. tai va dėl tų plytų, iškart reikėjo statybininkam įduot ir rami galva, be to jei jau namas pastatytas tai ir santechnikų prisireiks, niekur nedingsi. deja jų niekad gražių nebūna, tai dėl tų porno dalykėlių jau bėda, bėda.
-tai aš nesakau kirvis, aš sakau KAIP kirvis,-pamataruoja rankelėm aiškindama. gal ji švepluoja? niekas nesupranta ką vargšė mergaičikė nori pasakyt. reiks aps logopedą apsilankyt.
-kas tau ją duos? bus ištrinta vos tik fotoaparatas paklius į rankas,-karingai pasako, kad gana prie jos mielų žydrų akių visiškai nederėjo. tuo pačiu nejučia pozą gražią išmetė, nors pati galvojo, kad labai rimtai sėdėjo ir atrodė grėsminga.

reikia reikia, tvarkos visur ir visada reikia. O kam juos naikinti ? nieko blogo nepadarė, tegu badauja toliau kaukaze kaip kokie Afrikos vaikai
-nežinau, o kur norėtum ?-kilsteli antakį ir išklauso jos tiradą.-na tai kad aš tikrai tavęs nelaikysiu apgriuvusioje vietoje.-nusišypso.-negi toks blogas atrodau ?-suraukia antakius, nenori jis kad išvaizdą charakterio atspindėtų. tai santechinikai nebūtinai.. arba išvažiuoji savaitėliai ar pastatytą nusiperki ir turi tą fotostudija, tik kam jos ?
-oi.-žioptelėjo. šyptelėjo.-tiesiog pražiopsojau ir neišgirdau,-lėtai užsidengė ausis.-matyt kažkas užlipo.-nusišypsojo ir vėl rankas ištiesė kažkur už savęs.-tiesiog išsiblaškęs truputėli esu.-užsimerkia, klausosi vėl vėjo, kilsteli lūpų kampučius ir keistai pasižiūri į ją.
-nežinau,-trukteli pečiais.-bet aš atkasiu.-prisimerkia ir ją nufotografuoja. tada pakankamai įdėmiai pasižiūri į tą nuotrauką.-jeigu ir šitą ištrinsi tu net neįsivaizduoji ką aš tau galėčiau padaryti.-prisimerkia grasinančiai, nenorėjo atrodyti piktai, bet gavosi tikrai grasinančiai
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Št. 14 04 2012, 8:12 pm

o ko ne? juk nieko gero irgi nepadarė. o va paiimtum, iššaudytum juos visus ir nebebadautų Afrikoj vaikai, visi būtų laimingi ir patenkinti. jei ne rusai, tai bent visas likęs pasaulis, ypač vokiečiai.
-nu neatrodai, bet ką ten gali žinot. išvaizda dažnai apgaulinga būna,-pakomentuoja. pati sau Fel' tokia grėsminga ir šiaip žiauri atrodo, bet iš tikrųjų atrodo taip, kad net nuo musės apsigint nelabai pajėgtų. be santechnikų niekas daugiau į namus nevažiuoja, o jei ir važiuoja, tai toli gražu jiem dariki patrauklių vyrukų vienos nakties/dienos nuotykiui. gerai būtų išvažiuot kur, tik va bėda, kad niekas neima jos. reiks bandyt tranzuot, gal kol kokią mašiną pasigaus ir pastatys tą jos studiją. o reikalinga ji jai nes galėtų pradėt dirbt ne šiaip atsitiktiniams žurnalams.
-tu palyginus dar neišsiblaškęs, manęs per blogas dienas nematei, būnu, kaip iš pasaulio iškritus,-pasipasakoja va tokią siaubingą savo lemtį. net nebūtinai per blogas dienas jos išsiblaškymas pasireiškia, dažniausiai visada jis kartu su ja velkasi. žodelyčiu šypsos ji kaip devynios saulės, bet va išgirdus tą rūstų grasinantį komentarą šypsenytę, kaip vėjelį nupučia. tik sumirksi akelėm išplėstom į jį žiūrėdama.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Št. 14 04 2012, 8:36 pm

hm.. tikrai o kodėl gi ne? bet man labiau JAV nepatinka, o Afrika toliau badautų, o ir ne vokiečiai laimingi būtų, dėl jų galima būtų, o amerikiečiai labiau, o man jie nepatinka. geriau ant jų bombikę, visgi tada afrika tikrai mažiau badautų
-tikrai ?-pasižiūri į ją.-na jeigu tavo išvaizda apgaulinga esi labai bjauri ir pikta.-tada sumurma sau po nosimi.-bet gi taip nėra. taip tikrai atrodo taip. ir dėl to Lintu vos nesijuokia, nes net nuo šiaip pagėrusio penkiolikmečio neapsigintų, o musė išviso ją užmuštų. tai taip tranzuok, bet tada rinkis tik gražias ir nuplautas mašinėles, ai ir dar kad nauji modeliai būtų. ir markė, va koks feraris visai tiktų, bet tamsintų langų venk, su bagažine kurioje telpa žmogus irgi, nebent užimta jau
-aš iš pasalio neiškritau.-prikanda lūpą.-priešingai įkritau į jį.-atsidusta, anksčiau buvo geriau, dabarties jis perdaug nesupranta, o tai vėl negerai. tada žmogus toks pritrėkštas pasirodė, lyg būtų ką padaręs ir užtiktas. ištiesė jai fotoaparatą.-tiesiog nirko netrink.-nusišypsojo pakankamai šiltai
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Št. 14 04 2012, 8:57 pm

žodelyčiu paliekam tik Europą su Afrika, o visus kitus sunaikinam ir lavonus sušeriam alkstantiem Afrikos vaikam. va taip va, šimtmečio planas turiu pasakyt.
-tikrai tiesa, esu,-palinksi pati tuo šventai įsitikinus, nors likusiam pasauliui atrodo priešingai. ką ji vaikas padarys, kad galvoja nuožmioji miško uoga esanti. tokia visagalė jau pasijutus nebijotų ji nei girtų penkiolikmečių, nei musių. o va dėl tranzavimo irgi bėda, ne taip jau labai noriai sustoja tie ferariai netamsintais langais ir su mažom bagažinėm. tie kaip tik paprastai pro tranzuotojus visu greičiu prapučia, tai kad ir ant gatvės iššoktum partrenktų be jokios sąžinės graužaties.
-kaip tai įkritai?-suklapsi taip super blondiniškai. gerai, kad nors tokį pasiteisinimą savo peroksido išėstom smegenėlėm turi, o tai visai blogai būtų. atgavusi fotoaparatą tik klusniai palinkčioja, tikrai nebeketindama tų nuotraukų trint, išjungia jį ir uždėjusi apsauginį dangtelį pasikabina ant kaklo. visgi gal ir ne tokia ji karate berniukas yra, tik rūstesnį žodį pasakyk iškart pasibaidys, kaip triušelis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Sk. 15 04 2012, 7:41 am

Na Pietų Ameriką ar bent Braziliją reikia palikti. ten gerų daiktų yra, na ir afriką reikia palikti, kad galėtume būti draugiški ir geri, bei gelbėti tuos vaikus.
-nesi.-nusišypso.-per geras tu žmogus,-ir čia taip ale tiesą pasakė..-ir ką tu pikčiausio galėtum padaryti ?-susimąsto.-manau sugebėtum užmušti uodą kuris įkyriai zirzia apie tavo ausį, bet po to griaužtų tave sąžinė ir negalėdama miegoti surengtum jam laidotuves,-suraukia antakius, vargšė gi mergaitė, gera kokia gera buvo, sunkus gyvenimas jai. tai nusipirk akinius kurie mato per mašiną ir ieškok jau užpildytos bagažinės.. nieko sijoną užmiršk turėtų sustoti
-paprastai.-skėsteli rankon.-matai esu čia.-apsižiūri save ar tikrai čia, na atrodo taip.-bet kažkoks trenktas, tai įkritau.-šypteli.-bet va niekur neketinu išskirsti.-palinksi toks patenkintas, pasiima akmenuką ir pamėtęs jį į viršų paleidžia į sieną, jis atšoka ir kažkur atsitrenkia, jį palydi didelis aidas.
tada susirūpinęs pasižiūri į Felicę.-o tu dabar esi pikta?-nes tikrai dabar tokia jau neve saulytė atrodė, pasilenkė link jos.-ar gali dar šypsotis?-sumirksi kelis kartus ir atsiremia vėl į sieną
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Sk. 15 04 2012, 12:53 pm

Tai gerai, reikia išnaikint Rusiją ir Šiaurės Ameriką, o visa kita lai gyvena sau ramiai. Nors ne, galėtų dar baltarusų ir turkų nebūt, tie irgi kažkokie nepatiksimi...ir dar lenkai, būtinai lenkai.
-Esu,-taip ale piktai pasako, o gavos vos ne katiniuko kniauktelėjimas. Ką ji kalta, kad gamta nuožmumo pagailėjo, gaila jai ir to uodo būtų, tik va visokius tarakonus galėtų be gailesčio išnaikint. - Tikrai galėčiau sumušt žmogų,-palinksi tip tvirtai savo teisumu įsitikinus. Aišku po to greitąją jam iškviestų ir dar visą savaitę rūpintūsi anuo, bet visgi faktas, kad sumušt galėtų. Arba bent jau tikisi, kad galėtų. - Ir nesu aš jau tokia visai caca, esu ir blogų dalykų padarius,-taip liūdnai pasako. Prisimena ji, kai pervažiavo sraigę kelyje, va tada ir išpažinties buvo nuėjus ir išvis dar iki dabar neatsigauna tokį siaubingą dalyką padarius.
-Tau gerai, o mane kartais išneša į kosmosą, va tada beprasmiška įkalt man ką nors į galvą,-linkteli papasakodama apie sunkią savo kaip narkoleptikės gyvenimo naštą.
-Aš ne pikta,-atsigavus pasako ir išsišiepia tokia miela šypsenyte, kokia tik jai pavyksta šypsotis.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not


•naudoju : *
•parašiau : 2718

RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Pen. 20 04 2012, 7:11 pm

Atskrido anas čia.
- Užtek burkuoti čia jums,- nusivaipė. Paėmė Feli ir nuplasnojo į rūmus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Pen. 04 05 2012, 8:53 pm

Ateina čia, atsisėda ant bėgių ir žvelgia į tolį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Pen. 04 05 2012, 8:57 pm

Atkeliavusi čia, pamato kažkokį žmogystą, sėdintį ant bėgių. Tik gūžtelėja pečiais, ir taip pat atsisėda ant bėgių, tik kiek toliau nuo to vaikinuko. Vienas velnias žino, kas jis per vienas gali būti. paskui dar išprievartaus, nors ir gražuolis yra.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Št. 05 05 2012, 11:08 am

Užmato tolėliau merginą. Ale visai krasavica. Nors ir vampyrė - šitai demonėlis iškart žino. Nužvelgia ją savo sexo ištroškusiu žvilgsniu - jau dvi paros kaip negavęs. O kaip berniukėlis jėgas kitaip atgaus? Atsistoja ir lėtai žengia link merginos su draugiška šypsenėle.
- Sveika, mergyt,- mirkteli. - Ir ką čia veikia tokia panelė kaip tu?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Št. 05 05 2012, 4:57 pm

Sėdėjo ramiai ir žiūrėjo į sieną, kol išgirdo, kaip tas vaikinas stojasi, aišku, net nesivargino pasukti į jį galvos, ir visą laiką spoksoti, kaip kokiai išprotėjusiai mergai. Jam pradėjus kalbėti, jau pasuko galvą į jį ir kilstelėjo antakį, - ką? - paklausė ir prunkštelėjo, - sėdžiu, laukiu traukinio, kuris mane nutrenktų, ieškau pramogų, - ištarė susikryžiuodama rankas ant krūtinės, - o tu?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Št. 05 05 2012, 7:53 pm

- Ale veiziek koks sutapimas - aš irgi,- vypteli. - Nu visai faina tikriausiai pasigalynėt su traukiniu... nors aš mieliau eičiau į pačio traukinio vidų - vis gi, maisto daugiau. O taip su traukiniu besigalynėjant galiu tik patart - nežaisk su maistu,- mirkteli taip sexovai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Št. 05 05 2012, 10:42 pm

- aha...Maistas, - ištarė apsilaižydama lūpas, jau gana senai buvo gėrus kraujo, todėl tikrai nebūtų niekam prieštaravus, jeogu čia pro šalį eitų koks žmogėnas. Tam vaikinui taip mirktelėjus, mergina dirbitnai nusišypsojo ir dar kartelį nužvelgė vaikiną, - taigi. Tu ne žmogus, tai kas? Demonas? Vampyras? - paklausė visiškai ramiu balsu. Nesijaudino dėl nieko, šiuo metu jaoi viskas buvo nusišvilpt.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Sk. 06 05 2012, 12:28 pm

- Tu vampyre, tiesa? - kilsteli antaki pats jau zinodamas atsakyma. Tiesiog... Is mandagumo.
- Butent. Demonas,- sypteli.
Tada tolumoj isgirsta atvaziuojanti traukini.
- Stai ir proga pasistiprint,- nusisypso.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Sk. 06 05 2012, 4:48 pm

- Nea, aš žmogus, kuris labai daug išmano apie vampyrus ir demonus, - ištarė prunkštelėdama ir visą laiką kalbėdama, rodė kabutes, - demonas. Malonu, o koks tavo vardas? - paklausė susiraukdama ir ištiesė vaikinui ranką, juk reikia ir jai pabūti mandagiai, - aš Meredith, - pasakė linktelėdama ir taip pat išgirdo traukinį, - Mmm...Tie saldžiai kvepiantys žmogiukai, - ištarė užsimerkdama.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Sk. 06 05 2012, 6:37 pm

- Chace,- nuignoruoja jos rankos paspaudimą. Su merginom jis tik apsikabina. Arba laižos. Arba glamžos. Bet jokių rankos paspaudimų. Tai, jo manymu, daro tik vyrai.
- Maistas ant ratukų,- nusišypso žvelgdamas ton pusėn, iš kurios turėjo atriedėti traukinys.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Sk. 06 05 2012, 7:37 pm

- Turbūt turėčiau pasakyti malonu, - ištarė nuleisdama ranką. O ji tai nepradeda su kažkokiais apleistoj metro stotyje vaikinais iš karto glamžytis. Ne jos stilius, o rankos paspaudimas niekada niekam nepakenkė. Lyg tais. Tam, Chasui pažiūrėjus į traukinio pusę, mergina lėtai, pasiremdama į šaltą grindinį atsistojo ir atsistojusi padaužė rankas vieną į kitą, kad nusivalytų dulkes. Jau ko ko, bet jos rankos privalo būti švarios, - tu negausi, - pasakė vaidindama rimtą, nors...Maistu ji tikrai nesidalintų su šituo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Pir. 07 05 2012, 11:16 am

- O man reikia tavo leidimo, mergyt?- nužvelgia ją.
Ta mergužėlė tikrai jam nenurodinės. Demonas paklūsta vampyrei? Džyyz, atsimerkit. Imposible.
- Beje, tualete žmonių daugiausia būna,- šypteli.
Tai jau tikrai. Visi tik ten slėptis sugeba.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Pir. 07 05 2012, 5:35 pm

- Am...Tai tikriausiai, - ištarė gūžtelėdama pečiais. Bet ji šitam irgi nepaklus, nebent iš to gaus ir ji kažkiek naudos, o tie jo patarimai...Ji apie žmones ir jų slėpimosi vietas žino gana daug, juk ne pirmą ir ne antrą dieną gimusi, - tai tu ir galėsi iš to tualeto gaudyt žmones jeigu nori, dar gal kokia fekalija į burną tau netyčia paklius, - pasakė užsikišdama užkritusius ant veido plaukus už ausies ir žaviai jam nusišypsojo.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   

Atgal į viršų Go down
 

bėgiai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 25Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Swan's-