It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 bėgiai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Št. 23 06 2012, 10:39 am

Ji susimetė rankas ant kelių sau ir bukai žiūrėjo į jas. Iš jos akių krito ašaros.
- tikriausiai turėčiau nekęst tavęs už visą tavo padarmę, - ji menkai nusišypsojo pro ašaras, sukaupė drąsos ir tęsė toliau.
- aš...praradau vaiką, - ji nutilo, ausyse pasigirdo spengianti tyla.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Št. 23 06 2012, 12:14 pm

- Nora, mes, kitaip nei jūs, pasirinkimo neturėjom,- nulenkia galvą akimirką tylėdamas. Tuomet pakėlė akis į ją.
- Tuomet, ligoninėj?- pažvelgia į ją su užuojauta.
Norėjo prieiti prie jos, apkabinti, tačiau žinojo, jog ji jį atstums.
- Kai verki tu, verkia ir visas dangus,- tyliai sušnabžda ir pažvelgia į dangų, kur lijo tarytum iš kibiro. Tuomet vėl nukreipia užuojautos kupinas akis į Norą. Dabar degė noru eit ir susirast tą demoną, kurio vardo nė neprisiminė. Whatever, kadanors jį ras.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Št. 23 06 2012, 12:51 pm

- Vistiek, Čeisai, ar būtum kitoks, jei galėtum? Aš taip nemanau.. - ji tyliai atsiduso, tačiau kaip ten bebūtų. Čeiso žodžiai ją ramino. Pasijuto visai kaip senais laikais, kai vaikinas buvo visas jos gyvenimas. Padėjo galvą jam ant krūtinės, nes daugiau nepajėgė išlaikyt nieko, kas buvo ne jos širdis.
- ligoninėj. net pati nesupratau, kaip tai įvyko, - balsas tapo tylus, ašaros nustojo tekėt upeliais, tačiau širdis daužės kaip pašėlusi ir taip ją diegė, kad mergina nežinojo ką daryt.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Št. 23 06 2012, 1:04 pm

- Galbūt ir tavo tiesa. Supranti, tuomet nebūčiau sutikęs tavęs ir kitų nuostabių žmonių,- krimsteli lūpą. Jai priartėjus, jis apkabino ją ir ėmė glostyti jos plaukus.
- Tai perr jį... šunsnukis,- tyliai iškošė. Nors ir keista demonų priedermei pykti ant kito demono, jog nužudė gyvybę... tačiau viskas sujaukta. Kaip ir Čeisas. Dabar jame nebuvo jokio "standartinio demono". - Markas tave išgydė?- paklausia labiau teigdamas, nei klausdamas, nes visgi tik Markas turėjo tokią galimybę - gydyti dievus. Tikrai norėjo atsikelti, surasti tą vaikėzą, tačiau jo sąžinė neleido taip imti ir palikti Norą čia. Ne vien sąžinė, tačiau galbūt ir išlikusi meilė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Št. 23 06 2012, 3:04 pm

Nora ramiai sėdėjo ant Čeiso krūtinės padėjusi galvą. Keista, bet jo prisilietimai taip raminamai veikė, kad ji pamiršo viską aplinkui. erdvę, jų padėtį, tik ne ją ištikusią katastrofą. ji šyptelėjo pro ašaras.
- Nebuvau toks nuostabus žmogus, koks galėjau būti, - ji ėmė piešti ornamentus ant Čeiso krūtinės ir akimirkai pakėlė nuo ašarų šlapias akis į jį, o tada vėl nuleido.
- galbūt nebuvau tam pasiruošusi, galbūt nebūčiau buvusi tobula motina, tačiau...ta gyvybė manyje augo tiek laiko, kad... - ji nutilo ir iš jos krūtinės išsiveržė gailus atodūsis.
- Markas yra nuostabiausias padaras žemėje. Na, neveltui jis mano brolis, - šyptelėjo kiek užsimiršusi, tačiau ta jos ramybė netruko ilgai ir visi nefaini jausmai vėl sukilo. tik ji jau nieko nebesakė, leido skausmui dingti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Št. 23 06 2012, 3:49 pm

- Kada tu nebuvai nuostabi? Žinau žinau, mes paskutinį sykį bendravom, kai tu dar nebuvai.... deivė,- nuryja seiles. - Tačiau, kiek pamenu, tu buvai rūpestingiausia mergina, kokią tik pažinojau. O dabar... įsiliejusi į gretas tapai dar geresne. Nemeluok nei sau, nei man,- šypteli liūdnai. - Tu būtumei buvusi nuostabiausia motina. Ir tokia būsi. Tikiu, jog surasi mylimą žmogų ir turėsi vaikelį. Tikrai,- šypteli ir švelniai prisiliečia lūpomis prie jos kaktos. Kaip darydavo seniau. Prieš daugelį metų, kai jie gyveno ramų ir nerūpestingą gyvenimą. Kai Chace saugojo ją ir jos šeimą nuo kitų kraujasiurbių...
- Brolis?- išpūčia akis. Vargšelis Čeisas, matyt Nora papasakos broliukui viską ir gaus Rawą su juo ir visais dievukais varyt, kad jau prie Norutės buvo. O žinant Marko impulsyvumą, tai niekuo nesidomės ir skelbs karą vargšiems blogiukams.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Št. 23 06 2012, 4:05 pm

- Čeisai, nereikia, - ji nusišypsojo ir atsitiesė. Pakankamai pilnai atsirėmė į sieną, bet pasisuko taip, kad matytų vaikino veidą. paėmė jo ranką ir stipriai suspaudė.
- Brolis, - linktelėjo ir nuleido akis žemyn, o paskui jos vėl godžiai tyrinėjo Čeiso veidą. Tiek daug prisiminimų ją užplūdo, o tie prisiminimai buvo...patys gražiausi merginos gyvenime.
- Kodėl viskas pasikeitė taip, kaip niekada nebūtumėm norėję? - atsargiai paklausė, - kodėl bent kartą gyvenimas negalėjo būti bent kartą palankus įsimylėjeliams? - tai pasakiusi ji sunkiai nurijo seiles ir delnu paglostė Čeiso skruostą. Visai taip, kaip senais laikais....
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Št. 23 06 2012, 6:23 pm

- Tu juk žinai, jog tiesą sakau,- menkai šypteli. Pajautęs jos ranką savojoje užsimerkia, atsišlieja į sieną pasinerdamas į prisiminimus. Yra iš daug žmonių girdėjęs, jog gyventi praeitimi nedera. Tačiau kai praeityje yra patys nuostabiausi, kokie tik yra buvę per visą gyvenimą... ar tuomet verta jų atsisakyti?
- Aš.... nežinau. Begalę metų po to išsiskyrimo aš mąsčiau. Apie tai, kas mus siejo. Apie mūsų meilę, gyvenimą kartu. Apie viską, kas buvo brangu. Dar ir dabar apie tai galvoju. Supranti... nuostabūs dalykai neišeina. Jie pasilieka. Tik tiek, jog apsupti skausmo ir nevilties,- pažvelgia Norai į akis. Pasisukęs į ją užkiša jos plaukų sruogą jai už ausies. Dabar šlapius, išsidraikiusius plaukus, kurie jau keletą šimtmečių nepasikeitė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Sk. 24 06 2012, 12:28 pm

Ji sėdėjo ir bukai spogsojo į Čeisą. Prisiminė viską: jo prisilietimus, jo balsą, jo buvimą šalia tada, kai jis jai buvo pats brangiausias. ir dabar niekas nepasikeitė, viskas skambėjo lygiai taip pat.. ir jo rankų šiluma visiškai neatvėso... ji sunkiai nurijo seiles.
- Žinau, ką turi omenyje, - šypsodama ji padarė menką pauzę ir toliau stebėjo jį, - mes abu žinome, kad tai buvo patys geriausi metai mūsų gyvenime... nes.. tai buvo taip nuoširdu, - ji stebėjo jį visą ir beveik troško, kad viskas būtų taip pat kaip ankščiau. deja, laiko neatsuksi.
- bet... - Nora nutilo, galvojo ką pasakyt, kokią priežastį surast viskam paneigti, tačiau nieko neišėjo.
- dabar niekada nebebus taip pat, - galiausiai nukirto ir nuleido akis į judviejų susipynusias rankas
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Sk. 24 06 2012, 1:35 pm

- Taip...- tyliai sumurma žvelgdamas į ją, jos nuostabias rudas akis. Kad ir kaip viskas buvo pasisukę, jo jausmai Norai neišblėso. Tiesiog... jie buvo kažkur paslėpti. Jis negalėjo rodyti savo jausmų viešai - gi demonas, o jiems meilė - toks retas dalykas... - Aš tai žinau. Ir kad ir kaip trokščiau tai pakeisti, mes niekada to nesusigrąžinsim,- tyliai pasako žinodamas, jog jokie jų santykiai neįmanomi. Jeigu kas nors sužinotų, Nora būtų paversta žmogumi, o Čeisas... kadangi jo priedermė nelinkusi rodyti šiltų jausmų, jis būtų pasmerktas myriop. Kai pagalvoji - geriau, nei likti įkalintam kokioj nors buveinėj... - Aš nežinau ką mums daryti,- spusteli jos ranką. - Tiesiog... nenoriu tavęs pamiršti amžiams, tačiau tie prisiminimai tuo pačiu nuostabūs ir skaudūs,- nuleidžia galvą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Sk. 24 06 2012, 5:33 pm

N su liūdesiu klausosi C ir jai sunku suvokt, kas dedasi aplinkui. Surpatusi, kad jos širdelė tvaksi kaip pašėlusi, ji greitai atsistojo ir pasilenkusi pabučiavo Čeisui į kaktą.
- Nenoriu, kad viskas blogai baigtųsi. Ypač tau, - ji nusišypsojo, pirštu pagavo skruostu riedančią ašarą ir teleportavosi somewhere.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Sk. 24 06 2012, 6:04 pm

- Man niekad nebus hepiendo. Ne taip, kaip tau,- tyliai sumurma ir pats pasišalina.
Atgal į viršų Go down
avatar
Eluisa Viatorr


•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Pir. 02 07 2012, 2:45 pm

atėjusi iki bėgių mergina nusileido ant jų ir pradžioj pažiūrėjo į vieną pusę, po to į kitą.... nu ne kažką ten tos šviesos. tamsu kaip žopoi kokioj. ir nesuprasi ar jai gyvent nusibodo ar tesiog trūksta užpakaliui nuitikių, jugi žino, kad čia veisiasi žiūrkės ir narkomanai, bet neeee visvien reik tystis čionai. supratusi, kad nieko gero ji nepamatys, užlipo vėl anr, ... rampos, berods taip vadinasi ir paėjusi kelis žingsnius, atsisėdo ant suoliuko. nors iš kitos pusės čia taip saugu atrodė. niekam gi nešaus į galvą, kad čia kažkas slepiasi...
Maya ramiai sėdėjo tamsoje, išsitaškiusi ant suoliuko ir jau užgesinusi žiebtuvėlį.
o kaip jau gerai visi žino, kaip pas žmogų viskas veikia. jei blokuoti vieną kokį jutimą, paaštrėja kiti pojučiai. taigi kadangi mergina nieko dabar nematė, užtad ji galėjo viską puikiai girdėti. todėl visgi jai pavyko išgirsti kažką ateinant koridoriais ir ji sustingo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Pir. 02 07 2012, 3:01 pm

Išdygusi už kelių metrų nuo merginos Paule stovėjo visiškoje tamsoje, tad jos matyti buvo visiškai neįmanoma. Pradėt ar dar luktelt? kiek susimąsčiusi suraukia antakius. Išskleidžia savo sparnus ir jais suplasnoja, taip sukeldama aiškų garsą. Pastebėjusi, kad mergina kiek sustingusi, supranta, kad gal šioji ją girdėjo, tačiau kas iš to, kad ir girdėjo, dabar jos čia, o mergina nepabėgs, niekaip. Vis dar išskleidusi sparnus pakyla ir atsiranda visai kitoje pusėje, taip ir iš šios paskleisdama garsą. Nusprendžia merginą suklaidinti, nes aišku, kad kiekvienas normalus arba nenormalus žmogus pradės žvalgytis. Taip žodžiu, atsidūrus tai vienoje, tai kitoje vietoje super savo greičiu paplasnoja tais sparnais. Aišku, žmogus pagalvotų, kad tai paukščiai, tačiau kai aplink, tamsose vis vien sugeba pamatyti neaiškius šešėlius, sparnuotos būtybės šešėlius, kažin ar labai linksma tiesiog sėdėt ant suoliuko. Galiausiai vėl sustoja, pradangina savo sparnus ir stebi merginos reakciją.
Atgal į viršų Go down
avatar
Eluisa Viatorr


•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Pir. 02 07 2012, 3:12 pm

gal Maya ir nematė, bet puikiai nujautė ir lyg girdėtų oro bangavimą. o pajutusi tą vėjo gūsė, nė nekrustelėjo, tesiog lėtai pasuko į tą pusę iš kurios sklido vėjas. ne tokia ji jau ir blondinė, visgi supranta kad uždaroje patalpoje oras taip judėti negali, nebent kas nors padėtų. o nusileidimas į metro gan toli buvo. taigi pasisukusi ji, kaip ir kiekvienas žmogus tikėjosi kažką pamatyti, bet ... nieko. juoda tamsa.. staiga vėjas pradėjo sklisti iš kitos pusės ir Kristin pradėjo išties dairytis, nors jos veide panikos ir nesimatė, greičiau jau smalsumas. kaip kadaise jau minėjau, tai dievas pagailėjo šiai merginai savisaugos inkstinkto..
tik dėl paukščių tai buvo klaida, tokį garsą nesugebėtų paukščiai skleisti ir aplamai palyginus gan tyliai viskas vyko, be jokių riksmų, tik sparnų plasnojimai ir centre sėdinti mergina, kuri bando susivokti kas čia dedasi. aš išties nežinau kodėl Maya tokia buvo, bet berods tokia gimė.
ir kad nepulti į paniką jinai visad sumąstydavo kokį nors kvailą atmazą. pvz dabar ji sau kartojo, jog tai tiesiog skersvėjai ir nieko čia tokio.
kai viskas nutilo ji kuo ramiausiai atsistojo ir užžiebė žiebtuvėlį, ji jau sukosi link ten iš kur atėjo, kol jai už akių neužkliuvo... mergina. o kadangi tai buvo gan keista, tai Kristin pabandė ją tyliai apieti, nors iš žiūrėjo jai į akis, bet žinojo, kad jei vaiduokliui nieko nedaryt, tai ir jis tau nieko nedarys.
na štai ir dar vienas kvailas atmazas, pasiteisinimas - "vaiduokliai".
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Pir. 02 07 2012, 3:25 pm

Stebėdama merginą kelis kartus šyptelėjo. Pati jos vietoje būtų padariusi lygiai tą patį, gal vien pajutusi vėjo gūsius būtų pasišvietusi bent jau telefonu, tačiau mergina pati rinkosi ką jai daryti, kiekvienas mes gi gimstam skirtingi, o dėl ir elgiamės skirtingai. vat šitaip dažnai pafilosofuodama Paule viskam rasdavo pateisinimą, kurio šitoje situacijoje net nereikėjo, tačiau blaivaus proto buvimas, reiškia, kad ji bus pasiruošusi viskas,m o sakydama viskam ir turėjo omenyje viską. Išvydusi į save atsuktą žibintuvėlį ir išvydusi jo akinančią šviesą, neparodė nė menkiausios emocijos. Taip, dabar ji atrodė kaip vaiduoklis, ypač tokiame apšvietime. Veidas vis dar buvo be menkiausios emocijos, Paule stovėjo rami ir nenuleisdama nuo merginos akių. Kai šioji akivaizdžiai bandė ją apeiti, Paulė vėl išskleidė savo sparnus su jais užtverdama praėjimą mergina. Ant kulnų atsisuka į ją.
-Kur nors taip greitai susiruošei? - kiek kilsteli vieną antakį vis dar be emocijų veidu. Nejau taip greitai visi ir nori palikti Paule vieną? Greit mergytė visiškai nemylima pasijaus, nors mylima niekada ji ir nebuvo, ko gero, būtent dėl to ir yra tokia paranoikė sadistė visiškai nusispjovusi į žmonių ar šiaip visų kitų padarų jausmus.
-Nejau išsigandai? - šypteli puse lūpų kiek pakreipdama galvą į vieną pusę ir nužvelgdama merginą nuo galvos iki kojų. - Manęs nereikia bijot... - pakraipo lėtai galvą. Paule iš dalies atrodė kaip angelas, gi su sparnais, taip angelas... blogio angelas, taip teoriškai sakant.
Atgal į viršų Go down
avatar
Eluisa Viatorr


•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Pir. 02 07 2012, 3:41 pm

žiebtuvėlis ten buvo, žiebtuvėlis. Maya neturėjo įpročio tašėje žibintą nešiotis, bet kadangi ji rūko, tai ir turi visadą su savim žiebtuvėėėlį. kai merginai kažkas užtvėrė kelią, ji tik susiraukė ir susimąstė. ne todėl, kad kažkokiai mergai iš nugaros styro sparnai, dėl šito paverkšliant spės vėliau, čia jums ne amerikietiškas filmas kuriame auka, vietoj to kad bėgti vūn iš čia, pradeda panikuoti, nes ji nepamena, kad kas nors per biologijos pamokas pasakotų apie žmones su sparnais. išgirdusį klausimą Kristin pasisuko į merginą, pažvelgė jai į akis, o tada į juodus sparnus, kurie buvo čia pat prieš nosį ir pažvelgė į savo rankoje degnčią liepsnelę. ir ką jūs pamanysit, Maya tokia visai nepasimetusi ir nesuprasdama staigiu judesiu perbraukė per vieną sparną, ta ranka kurioje degė žiebtuvėlis. o mes visi gerai žinome kaaaaip greitai dega sparnai, čia gi beveik tas pats kai ir plaukai.
ir kai tas vienas sparnas įsižiebė, maya stūmė mergiotę šonan, ir puolė bėgti von iš čia. nei jai buvo noras šnekėti su ja, nei atsakinėti į beprąsmiškus klausimus, nei ką. tad net nesidairydama mergina pranyko už posukio ir dabar jai teks blūdyt koridoriuose...
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Pir. 02 07 2012, 3:50 pm

Nu žiebtuvėlis, anyway, šviesa sklido tai pofik jai kas ten buvo. O stengėsi Paule būt pakolkas visai maloni, bet ne, merginai reikėjo padegt juos naujuosius sparnus. Nu parazitė ne tas žodis jau. Skaudėjo jai, tad galima sakyt sušnypštė iš skausmo ir nieko nelaukus, keliais stipriais mostais užgesina sparną ir suskleidžia juos. Nieko, pagis, sugis ar kažką panašaus padarys ir vėl bus kaip nauji.
-Neverta bėgt nuo manęs, vis tiek nepabėgsi. - dabar jau grėsmingu balsu taria ir kiek palūkuriuoja kol mergina nubėgs kiek toliau. Nori ji žaist tokius žaidimus, gerai, tegul prasideda žaidimas, žiaurus žaidimas. Dingsta merginai iš paskos.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Pir. 02 07 2012, 4:12 pm

Atsitempia čia merginą už plaukų ir sviedžia ją ant bėgių. Jėgos daug nenaudojo, nes žinojo, kad nuo trenkimo į sieną ir dabar į bėgius, mergina neteks dalies savo jėgų, o gal dar ir porą kaulų vis dėl to susilaužys. Nereikėjo jai taip drastiškai jos padeginėt. Išskleidžia savo sparnus ir žvilgteli į tą kurį šioji padegė. Sparnas kaip naujas ir skaudėt neskauda.
-Na, ar nesakiau? - kilst antakiukus į viršų stovėdama ant šiokios tokios pakylos virš bėgių. - Ko gero ir esi dar mažiukė, lankanti mokyklą ar darželį nes tai buvo didžiausia tavo klaida - palinkčioja nutaisiusi rimtą veidą, kaip kokia mamytė savo neklaužadai dukrai, tačiau veide iš kart pasirodo vėl ta pati ironijos ir sarkazmo pilna šypsena. Paule nušoka nuo tos pakylos ir žengia žingsnį arčiau merginos.
Atgal į viršų Go down
avatar
Eluisa Viatorr


•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Pir. 02 07 2012, 4:24 pm

va ir išmoko Kristin skraidyti, bet netikėtai nusileido... ant bėgių. negeras tas dalykas, bėgiai, nes po to įvykio su sieną, jinai vėl trenkėsi galvą į metąlą, net zvimbėt ausyse pradėjo. ji ltai pasikėlė ir pradėjo ropoti keturiom tolyn palei bėgius.
- susikišk subinėn tas savo klaidas. sekasi man šį mėnėsį. jau antra psichė... - ir čia jinai prisiminė pirmą užpuolimą... ir prievartavimą... mayai net žabtai atvėpo nuo tokio šoko jinai net vardą prisiminė.
- Trevoras.. - tyliai burbtelėjo, lyg tikrindama ir būtent taip skambėjo to vaikino vardas. iš vienos pusės net jis švelnesnis buvo. ir tada pasukusi galvą į merginą vėl išrėžė. - PMS'us tramdyk, kale.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Pir. 02 07 2012, 4:29 pm

-Kur tu bėgi... - ganėtinai lėtai taria ir atsidūsta. Sukryžiuoja rankas ant krūtinės. - Nori, kad vyčiausi, deja, nėra noro, pati atroposi čia - tai tarus gerai įsižiūri į ropojančią merginą, kurios kiekvienas kaulelis prisiverstas yra atsisukti į Paule ir atsivilkti prie pat jos, keturiom, kaip koks šuniukas, be galimybės atsistoti.
-Trevorą minėjai? - jos klausa superinė, dėl to merginos žodžius girdėjo taip, lyg jie būtų ištarti garsiai. - Demonas jis, demonė aš, demonai mes visi, o tu auka, jei dar nepastebėjai. - laukia dabar ji, kol mergina atropos pas ją. Linksma jai žiūrėt į ją. Nekreipia per daug dėmesio į jos žodžius, pati jos vietoje dar ne tai pasakytu. - Reikškis, kol gali, greit nebegalėsi - kilsteli petukus aukštyn šyptelėdama.
Atgal į viršų Go down
avatar
Eluisa Viatorr


•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Pir. 02 07 2012, 4:37 pm

staga per visą metro stotį vėl nuaidėjo klyksmas, kadangi jai taip siaubingai pradėjo viską laužyt, kaulus, nu viską ir ji nieko negalėjo padaryti, tesiog apsisukusi, ropojo atgal.
- demonai... - ji dar sugebėjo prunkštelėti, neskaitan į tai, jog skaudėjo viską. - šizofrenikai, o ne demonai.. pasakų prisiskaitė. - nusispjaut jai ant visko jau buvo, todėl buvo savo repertuare ir tūpai varė ant visų.
- oi aš jums abiems dar atkeršysiu. oi kentėsi man, kale. - galiausiai priropojusi prie tos šizikės, tiesiog nukrito ant žemės.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Pir. 02 07 2012, 4:43 pm

-Aha... pasakas skaičiau būdama dar gal kokių devynerių ir štai, pati vieną dieną negalėjau savo akim patikėti, kad priešais save pamačiau demonę, na, bet tarkim aš prisiskaičiusi pasakų, tuomet man labai malonu, kad savo noru atropojai prie mano kojų. - šypteli jai ir spiria į šoną, kad šioji persiverstu ant kitos pusės. - Žinai, o tu man apetitą sukeliai, - kiek prisimerkia. - Ką gi, kandžiotis ko gero būtu banalu ir skausmo tiek nesukelčiau, tad gal padarysiu taip - na vat, vienu kojos prisilietimu prie merginos rankos iš jos jau kyšo kaulas kuris pradūrė jai orą, o kraujas jai jau fontanais lekia. - Atviras lūžis, esi kada tokį patyrus - keik prisimerkusi žengia žingsnį prie jos, pasima jos ranką ir pradeda gert kraują. Kiek pasisotinusi atsitraukia nuo jos ir nusivalo lūpas.
-atkeršysi, kažin kaip? - kilsteli antakį tokia susidomėjusi labai jau net.
Atgal į viršų Go down
avatar
Eluisa Viatorr


•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Pir. 02 07 2012, 4:52 pm

(aš vis bandžiau įsiskaityti, bet taip ir nesupratau aks ten įvyko. tada tarkim tu jai sulaužei rankos kažkurį kaulą iki atviro lūžio. ;D)

kai gavo smūgį per šonkaulius, pasigirdo kažkoks trakštelėjimas ir mergina atsikosėjo krauju. buvo pradurtas plautis... o tai reiškė, kad gyventi jai daug laiko neliko. ir isgi net nežiūrint į tai, jinai teigė savo. tvirtino, kad atkeršys, kad privers kentėti.
kai lūžo kaulas Maya jau nesilaikė ir pradėjo cypti iš visų jėgų, nors su prakiurusiu plaučiu ne kažką ten ir pašukaliosi. jinai vis rėkė, rėkė, atrodė, kad niekada neužtils jau. net jau nebekreipė į demonės užduotą klausimą dėmėsio, tesiog rėkė, nes pavargo, atsibodo jai čia kankinti ir viskas erzino pykdė.
tas riksmas toks laukinis buvo, piktas. nedažnai tokį riksmą iš merginos galima buvo išgirsti...
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   Pir. 02 07 2012, 5:01 pm

((tata teip ir buvo :DD Be to, kada tave kas išgelbės ar man tave reiks čia ir palikt? :D ))

Klausėsi merginos riksmų ir šypsojosi. Tai tarsi pati nuobodžiausia, bet tuo pačiu ir žaviausia opera kurių ji velniškai nemėgo, tad pakankamai prisiklausiusi pasižiūri į merginą iš aukšto.
-Nagi, užsičiaupk, arba skleisk įdomesnius garsus, nes nuobodu taip. - pavarto akeles. Dar prisimnė, kad katik matė iš jos gerklės pasipylusi kraują, na ne pasipykusį, bet išėjusį kartu su kosuliu. - Ups.... i did it again... ko gero plautuką pradūriau - kilsteli antakiuką. Ne esmė, kad kalbasi su savimi galima sakyt, gal ir gerai, kad merginos replikų negirdėjo. Lėtai pakelia vieną koja ir lengvai ją uždeda ant merginos krutinės, tiksliau sakant ant šonkaulių ir pakreipusi galvą į šoną po mažu spaudžia ją prie žemės, taip leisdama kaulams po truputį traškėt, vienas stipresnis judesys ir jos šonkauliai bus sutraiškyti.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: bėgiai   

Atgal į viršų Go down
 

bėgiai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 45Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Swan's-