It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 upeliukas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: upeliukas   Št. 14 04 2012, 6:48 pm

Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 14 04 2012, 6:58 pm

Jis parsirado čia prie pat upeliuko ribos kur vanduo beveik siekė jų pėdutes. Kai tai pamate, Džeris truputi ją nusiveda toliau, nes vandens ant savęs visiškai nepanoro turėti,-Pirmą karta atkeliauti sugebėjau tenais kur niekada dar nebuvau. Seniau taip pavykdavo kad vidury vandenyno atsiradau,-prisimena tą ivyki ir net nuotaika pakilo, kurią sugadino matytas blogiukas ant bėgių. Tad vėl energija pradėjo skleisti švelnią kad tai būtu ir jai nuotaikos pagerinimui bei savijautai palaikyti.
Džeris galiausiai nurimes, pažvelgė i jos akis bet nepaleido iš savo glėbio. Kadangi jos artumą jis dievino, tai net neketino greitu metu to daryti.Nors jei ji paprašytu, sunkiai bet atitrauktu letenėles nuo jos pačios.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 14 04 2012, 7:05 pm

Būnant jo glėbyje ji pažiūrėjo į srūvanti upeliuką ir tai kėlė jai šypseną. - čia nuostabiai gražu. - šyptelėjo ir pažiūrėjusi į jį kiek plačiau šyptelėjo. - jeremi visų pirma apie tai, ką sakei tenai ant bėgių.. mūsų toks darbas, kuriuo metu gali bet kas atsitikti ir mes turim mažiau, galbūt, tai imti į širdį ir jaudintis, juk vis vien išliksime gyvi. Aš dėl tavęs irgi bijau, kad kas nenutiktu, tad mes vienas kitu rūpinames, bet turime pasitikėti savo sugebėjimais išlikti gyvais, kad ir kas nutiktu. - piršteliu, žiūredama jam į akis, brūkštelėjo per žanduką. švelniai ir lengvai tai darė. šiluma, kuri plūduriavo tarp jų ir virš jų šildė jos kūną, jausmus, jautėsi ramiai laiminga, nes su šiuo vaikinu, ji jautėsi tikrai saugiai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 14 04 2012, 7:11 pm

-Pasakiškai gražu, kaip rojaus sodai,kuriuos aprašo biblija ar kas tenais per labai stora knyga,-šypteli, nes jam truputi būdavo linksma kai tą knygą yra taip verčiama i visas pasaulio kalbas o paskui ją ir saulėlydžio saga. Taigi konkurencija garantuota. Kai jinai prakalbo apie darbus jų, veide šmekštelėjo tokia linksma šypsena,-Šie žodžiai jau iškart užkliūdė širdutę mano, nes jinai virpa ties kiekvienu tavo kveptėlėjimu,-jis tyliai sumurkė dėl jos prislietimo ant jo skruosto.Jis net truputi palenkė galvelę i tą pusę, kad jos pirštukas turėtu daugiau vietos paglostinėti. Šitas veiksmas, šiluma ir srūvanti energijos bangelės tarp jų, kėlė nesvarumo būsena kurioje norėjos gyventi visą savo laiką ir niekada nedingti. Nes nusileidus ant žemės, bijo visko to netekti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 14 04 2012, 7:18 pm

- nežinau, tiesa sakant, tokios knygos. - nusijuokė ir tebeglostė kiekvieną jo kontūra, kiekvieną lopinėlį, įsimindama visu veido linkius ir jo odos braižus. taip, nara skaitanti angele, bet apie rojaus sodus nėra net akyse mačiusi, o ką jau kalbėti apie ausis, kurios tikrai apie tai nieko negirdėjo.. turbūt, dėl to, kad ji praleido daug laiko atsilikusi nuo žmogiško gyvenimo. - mano taip pat širdutė sukruta su kiekvienu tavo širdies dūžiu, kuriuos kuo puikiausiai jaučiu tavo glėbyje. - mirktelėjo ir nusijuokė išgirdusi jo gomurinį murkimą..prikando lūpą, nes tai šiek tiek linksmino ją. angelė atiduotu visa savo gyvenima žmonėm ir jam, jeremiui, kuris sekundės tikslumu sugebėjo suvirpinti, užkariauti jos kumščio didumo širdutę.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 14 04 2012, 7:25 pm

-Et teks kada prisiversti ją paskaityti, nes visai vakarais kai vienas būnu, nėra ką veikti. Miego niekada neatidžiaugiu, bet retais atvejais gulu i lovą,-išmeta tokia mielo katinuko veiduka, begalo jam malonus jausmas dabar, kad sugebėtu toliau ką rišliai pasakyti. Geriau pastovės kol tai šilumai jisai pripas ir toliau galės kalbėti.
Jo laisva ranka, pervedė per jos nugaros linki, nors ir per rūbus, bet net ir taip labai maloniai jis pasijuto, kai jinai ją išrietė ir arčiau prigludo prie jo,-Mūsų širdutės dabar jau dirba vienu tempu ir ritmu,-atgavęs kalbos dovaną jis prašneko ir tyliai galu gale vėl sumurkė savo tobulai išmoktu katinuko balsiuku. Bus jam stebėti gyvūnėlių laidas. Poveikis nežinia ar geras ar blogas to.
Dabar jis ramiai žiūrėjo i jos akis ir mėgavosi proga kai gali savo širdute paskirti kitai sielai pasaulyje kuri tikrai nebandys jos išlupti ir sutraiškyti. Tokio smūgio dievas šis neatlaikytu ir nežinia kur dingtu jo visas protas ir gerumas,-Tavo kūnas toks šiltas, kad šildai ora aplinkui mus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 14 04 2012, 7:36 pm

ji kurį momentą bandė suprasti jo šnektą, bet gavosi labai nekaip. ji suprato tik tiek, kad kažką reikės jai paskaityti ir kad jis neatsidžiaugia miegu ir retai gulasi į lovą ?! tikrai vienos mįslės, bet visa tai ją tik prajuokino ir ji su delniuku prisidengė savo burna, kad per daug neįsijaustu, nes tikrai gan linksma buvo, kilstelėjo antakį. - pirma dalis, jeremi, pripažink nekokia, beveik nieko nesupratau. - su pirštu bakstelėjo jam į pilvuką ir grįžo prie veiduko. prigludusi visu kūnu ir siela prie jo kūno, o tiksliau prisiderinusi prie jo visų linkiu, šyptelėjo. - taip, mūsų širdis dirba kartu, koja kojon. - linktelėjo ir su didžiausia meilę į jį pažiūrėjo, o tas jo murkimas priminė tikrą katuką, kuris glostomas iš malonumo murkina. - tu be galo mielas, kai šitaip darai. - blizgančiomis akelėmis, ji pasistebė ant kojelių ir nosimi patrynė jo nosiuką ir grįžo į buvusią padetį. tai buvo instinktyvus veiksmas. - mūsų kūnai šildo, mūsu meilė tvyranti aplink mus. - ji niekada negalėtu išduoti taip skaudžiai jo, jei kas ir atsitiktu, angelė sakytu tik tiesą jam, nes tai meilės dalis, kuri svarbi yra jų bendravime.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 14 04 2012, 7:46 pm

-Ai matai, pirma dalis buvo tam kad pasukti galvelę tavo ir galiausiais išgauti tą tavo mielą ir šilta šypsena, kuri kai tik pamatau, net priverčia mano lūpas suvirpėti.O tas jausmas yra palaima, atrodanti kaip koks mažas ir švelnus narkotikas. Taigi manau jau turiu priklausomybė tau ir žinau, kad nebandysiu gydytis. So kad tai nėra pavojinga o gal net atvirkščiai. Girdėjau kad meilė ir šiluma jausmų, išgydo senas žaizdas ir ligas,-lėtai jis buvo prie jos ir tada su nosiuke pasitrynė i jos nosytę.Toks gestas buvo kaip bučinukas bet kitoks truputi. Smagiai pasijautė ir vėl isižiūrėjo i jos akis,-Prie tavęs esu toks kuris labiausiai tinka pačiai ir suteikia visus galimus mielus jausmus pradedant nuo juoko ir baigiant beribę meile.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 14 04 2012, 7:55 pm

- tai nuo šiol reikės nebesišypsoti. - apsimestinai rimta veiduka padarė ir stebėjo jį su šelmiškomis ugnelėmis akelėse. patiko jai jeremis, labai labai. ji irgi turi priklausomybę nuo jo ir gan sunkiai išgydoma, kad ir gydytum kokiais vaistais niekaip neišgydytum perdaug stiprus poveikis ir per stipri meilę, kuri nugali viską. - tada liksi visą savo gyvenimą narkomanas ir priklausomas nuo manęs, bet kur ir bet kada, bet kokiu momentu. - mirktelėjo jam dar vis žibindama savo žalsvai, pilkai mėlynas akutes. - tikiuosi, kad pasveiksi nuo tų ligų ir užsitrauks visos žaizdos, kurias tu turėjai. - delniuką uždeda ant jo krūtinės ir meiliu veideliu pažiūri į ją, o paskui į patį jį. - tu man irgi it koks narkotikas, kurį naudojant nebe maištauja jausmai, jaučiuosi rami ir atsipalaidavusi ir pilna meilės vienam vyriškiui, o šalutinis poveikis - širdies plakimas vien kai tik tave paliečiu ir kai užsiplieskia ta srovelę, kurią jaučiu dabar. - šytelėjo ir nostalgiškai pažiūrėjo į upelį, paskui į auštantį saulėtėkį. vaizdas buvo kerentis. - tu esi viskas, ką noriu turėti savo gyvenime. - pasakė šiltu tonu ir pasisukusi šonu, jo glėbyje, padėjo savo galvą ant jo krūtinės, kurioje plazdėjo jo širdis ramiai ir tolygiai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 14 04 2012, 8:02 pm

-Dar jei nesišypsosi teks kitaip ją išgauti,-rankutės jau po truputi kūteno jos liemeni ir pilvuka. Jiegu pati to nenori daryti, pats teks padaryti, nes ne taip lengvai to atsisakys. Yra truputi savanaudis. Viską bedarydas žvelgė i jos akis ir tada pamatė ugneles. Jos buvo šiltos ir gana aiškiai matomos, kad jis jas palaikytu paprastomis šiltu jausmų ugnelėmis. Tai buvo kur kas stipresnio jausmo sukurtos,-Mielai būsiu toks narkomanas kuris šalimais savęs visada turės savo narkotika,-lėtai su lūpomis pasiekė jos skruostuka ir taip pabučiavo, kad net pajuto jos skruostas kaip ikaista ir parausvėja.Atsitraukes su šypsena miela,-Žaizdos jau gija net dabar kai esu čia ir stebiu tavo akis ir visus jausmus patyrių kas sekundę vis stipriau ir stipriau,-po savo žodžių jis padėjo savo galvytę ant jos petuko.
-Tavo narkotikas nedings, ir galėsi mėgautis juo kada norėsi ir kaip. O dėl širdies virpėjimu nežinau ar padėt galiu, nes mano širdutė dabar jau nori bėgti link tavęs iš manosios krūtinės,- per jos vikrius judesiukus jis pasitaisė ir stovėjo su ją nieko jau nebesakydamas tik leisdamas akimirkai eiti ir juos sujungti amžinybei.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 14 04 2012, 8:15 pm

kol angelė dar nebuvo spėjusi apsisukti ji jautė, kaip jeremis tikrai atkakliai sieks jos, jos šypsenos ir ji nebegalėdama išlaikykti tą rimtį, tiesiog nusišypsojo kuo plačiausiai, kiek tik buvo įmanoma tai padaryti. o tas jo žvilgsnis tik dar labiau jungė ją su juo it koks magnetas, kuris pritraukia ir niekaip negali atkibdinti. jos akyse tebežaidė tos ugnelės, o veidas raudo ir kaito, kai jis lūpomis prisilietė taip švelniai lyg aksomas ar šilkas. dabar angelė buvo galima pavadinti atversta knyga, nes viskas, kas dėjosi joje, buvo galima pamatyti jos veide, tiesiog tai išskaityti. - tada gali būti, ramus, šis narkotikas bus visada kada jum prisireiks. - nusijuokė ir tada kai apsisuko, mėgavosi kūno šilumą, kuris buvo už jos, kuris laikė ją savo glėbyje ir net neketino paleisti,o ji net nebūtų skridusi. - prilaikyk širdutę, geriau, kad nepabėgtu, nes aš ją noriu jausti savo delnais ir girdėti jos ošimą tavyje. - nusišypsojo ir tebe žiūrėjo į horizontą, kur miškai ir saulės orandžiniai spinduliai jungėsi kaip jungėsi ir jų kūnai vienas prie kito. pamačiusi tokį grožį, jos širdis suspurdėjo, nes dar neteko taip romantiškai išlydėti saulė ir ją pasitikti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 14 04 2012, 8:22 pm

Kol jo lūpos buvo prie jos žanduko, pajuto visas emocijas tvyrančias joje.Kadangi tai buvo tokie gražus ir švelnus tai net pačiam visas kūnas ikaito iki negaliu ribos, kur jau nebegalima daugiau siekti, nes dar ir užsidegs jis pats.Kai jinai pasikeitė vietomis, jam beliko laikyti prie savęs ir prisiglausti galvytę arčiau jos,-Jau esu ramus, nes mes abu esame narkotikai kurie jaučia malonuma kai susimaišo kartu,-tyliai šyptelėjo ir akimis nužvelgė saulė kuri taip lėtai kėlėsi iš vandenyno, kad net mintis kilo ją pastumti. Tokia mintis paskaidrino jo mintis taip lengvai kad visos emocijos ramiai jau plaukė per ji.Širdis ir kūnas nebuvo tokie pašėlę taigi ir pats jautėsi kur kas geriau. Bet visiškai atsipalaiduoti neleido mergina stovinti prie jo. Nes jos žodžiai vėl padarė teigiama poveiki jo širdutei kuri jos pasakymą išgirdus kad nori girdėti manyje, tai nurimo ir jau plazdeno kaip paukštelio sparna miške.
Jis akimis sekė saulės spindulius ir akimirka prisimerkė, nes vienas iš jų užšvietė tiesiai ant jo snukučio.Susiraukti net teko, bet greitai nusišypsojo,- Visą naktis buvo vien mūsų, nuostabu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 14 04 2012, 8:31 pm

angelė pajutusi, jog jeremis tvardo savo pojūčius ir tą ugnį, aistros ugnį, kuri nori sudeginti visus tiltus ir paiimti tai, kas sujungtu juos dar labiau. tiesa sakant, ji pati buvo blaškoma stiprios aistros, tos karštos ugnies, kuri įsilepsnojo naros liekname kūnelyje ir kurią gali vos sutvardyti, bet ji bandė mintis nukreipti į vaizdą, momentą, kuris buvo jai itin svarbus. - ir gauname dviguba poveikį, kai tie narkotikai būna šalia. - šyptelėjo, pajutusi, jog energija virto elektra, kuri baksnoja ją it kokie skruzdeliukai ir tai kėlė norą jai įsisiurbti į jo lūpas, paskęsti toje euforijoje, kurioje dar nėra buvusi. - taip, tai nuostabu ir nepakartojama, kiek mes nuveikėme ir patyrėme per tokį stebuklingai trumpą laiką. - užvertė šiek tiek galvą į jo veidelį ir aistros kupiniu šypsniu pažiūrėjo į jį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 14 04 2012, 8:45 pm

Jis jau visiškai ivaldes savo aistrą kuri taip liepsnojo jo akyse, kad net sunku buvo stovėti taip ramiai prie jos. Elektos virptelėjimas turbūt atėmė paskutines jėgas kurios laikė ji būti ramiu padarėliu prie jos. Jis atlaisvino viena savo rankutę ir paėmė jos skruostuka ir taip lėtai pasilenkes pabučiavo lūpas. Pajutes vėl energijos bangelę, suprato kad to ir jinai norėjo, bet neprašė akivaizdžiai. Paragintas energijos ir šilumos, i bučini idėjo visą savę ir nieko nebelaikė. Jis norėjo jai parodyti viską, taigi per bučini visos jo emocijos sustiprėjusios ėjo per ją, kad tai nebūtu vien fizinis malonumas, bet ir dvasinis.Jo ranka ant jos skruostuko laikėsi,nes jau pamiršo kur ketino ją padėti. Ir beto žanduka buvo tokia gera vieta, nes jos ikaitimas buvo jaučiamas per delna.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 14 04 2012, 8:51 pm

kai jeremis ją pabučiavo, prilietė savomis lūpomis josios, per ją nuėjo tikrai didelis virpulis ir įsielektrinus bangelė, kuri naros kūną pritraukė prie vaikinuko, nes norėjo jausti jį, jo kūno pasikeitimus, bei tvyrančias emocijas jame. ji savo delniukus uždėjo ant jo krūtinės ir užsimerkusi atsakinėjo į bučinį, kuris buvo pilnas jo sielos, meilės, aistros ir tos kaitros, kuri degino juos abu. instinktyviai užsimerkė, įsijausdama į tą palaimingą judviejų bučinį, kuris ją dvasiškai pakilėjo į beribes platumas. nara jautė, kaip jos žandukai kaista vien nuo jo prisilietimo, to šilto ir švelnaus. ji lūpelėmis sugavusi jo lūpą, kiek timptelėjo į save ir vėl bučiavo vis arčiau glausdamasi prie jeremio. aistra buvo tokia stipri joje, kad ji vos galėjo stovėti ant kojų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 14 04 2012, 9:12 pm

Jis jau nebegalėjo taigi bučinis tesėsi ne kelias akimirkas bet jau nežinia kiek ir pats jau abejoja kad sugebėtu atsitraukti, nors ir norėtu. Juk tas saldumas bei jausmingumas, sujungė juos vėlei, kad net toji elektros žybsnis ramiai bėgiojo per jų kūnus, priversdamas viską sudėti kitam i malonumą.Kalboms dabar nebuvo nei laiko nei noro. Tiesiog jų lūpų susijungimas, privertė net tokie kalbu Džeremi, nutilti.
Toji rankutę kuri buvo ant jos žanduko, perėjo per kaklą ir isisuko i jos plaukus. Su jais žaidėsi švelniai kad nei kiek nepeštu jos plauku. Juk rūpestis iš jo nedingo, nors ir kaip aistra norėtu užimti vieta.O dėl to Džeremio viduje vyko kova kuri labai kūteno jo širdi ir atiminėjo energija. Bet viskas vyko maloniai taigi net jis apkabines ją, atsisėdo ant antklodės, nes spėjo ją atsidanginti po jais. Atsisėdus, jis tvirčiau ją apkabino ir toliau bučkino aistringai, kas akimirka vis karsčiau. Beabejo jis buvo tokių veiksmų ištroškes seniai, bet jis yra toksai kad net nerodydavo, nes poto pasirodys kaip koks sekso ir malonumų vergas, kuriam tai svarbiau nei jausmai ir intymus jų buvimas kartu, kai vien prisilietimas kaitino jo kūnas ir niekas daugiau.
Džeris db alpo dėl malonumo, taigi net liežuviuko galiuku pervėdė per jos lūpas ir vėl ėmė aistringai darbuotis jomis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 14 04 2012, 9:22 pm

Atsiradus ir adijalui ir prisėdusi su jeremiu, ji neatitraukė savo lūpų, nes tai buvo it koks narkotikas be kurio negali išbūti nei minutės. o kur dar ta aistra deganti joje ir srovė žybčiojanti jos kūne.. taip, ji norėjo susijungti su juo amžiams ir būti visa jo ir tiktai jo. kiekvienas jos prisilietimas ar bučinukas buvo sudėtas iš meilės, šilumos ir ji įdėdavo visa save. nara niekada nepagalvotu, jog jeremis galėtu būti, koks nors sekso maniakas, kuriam svarbu tik fiziškai pasitenkinti, gi ji jautė jo meilę jai, rūpestį ir tą atsargų litėjimą, kuris įrodė, kad jis toks nėra. o karšti bučiniai teigė tai, kad jis trokšta jos kaip ir ji jo. naros kūnas ėjo pagaugais, palaima, virpuliukais..jausmas buvo neapsakomai saldus. angelė prasimerkė ir ležuviu bebučiuojant apėjo jo lūpas ir įlindo į jo vidų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 14 04 2012, 10:05 pm

Jų liežuviams susijungus tokiame šokyje, ji ištiko tokie ekstazė kad net pačios nedoriausios mintys nesugebėjo atsilaikyti ir dingo kažkokiame rūke. Vos nenualpes vien nuo malonumo, ėmėsi stipriau ją bučiuoti ir kartu su liežuvėliu glamonėti josios liežuviuko, kuris taip vikriai judėjo jo burnoje, kad teko pasistengti pagauti.
Kūnas jo virpėjo, kaskart kai jinai stipriau prisiglausdavo prie jo kūno.Visa jo odą degė iš jausmų ir turimos energijos, taigi tas neleido jam ramiai išsedėti.Jo rankutės ją pakėlė ir pasodino ant savo ištiestų kojų, kad jinai savo kojytėmis sugebėtu jo liemeni apkabinti. Nei akimirkai per procesą nepaleido jos lūpų. Viso šito jis nežinia kada paleis.
Jo bučiniai darėsi karštesni tai truputi vėliau, jis su ranka patraukė plaukus nuo kaklo ir perėjas per skruosta, lūpomis varinėjo per jos linki. Žavėjo mintis kad prie jo mergina kaip ir jis pats, atsidavė jų jausmū verpetui ir tikrai nebandys stabdyti, nors ir kas ivyktu šioje žemėje. Jie bus kartu dabar ir amžinai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 14 04 2012, 10:12 pm

kojomis ji apsivijo jo liemenį, nes kitaip tikrai nebūt kaip atsisėsti, kai taip buvo pasodinta ant jo kojų. pajutusi nuslydusias lūpas, aiktelėjo ir priglusdama prie jo išrietė kaklą, kad jam būtų kaip prieiti. nara virpėjo jo glėbyje iš malonumo ir tai, kad pūtė švelnus vejelis ir kedeno jos plaukus, glamonėjo bei vesino jos įkaitusia odą nuo aistros, kuri žada sudegintu juos abudu amžiams ir taip pat sujungti, kad nebeišsiskirtu. angelė jautė kiekviena jeremio nerimastį, tą norą paimti ją ir nebeatiduoti niekam..ji juto ne vien jausmais, bet ir jo geriausiu įrodymu, kuris rėmesi į jos subinuką. tai dar labiau kaitino merginą ir ji net suaimanavo, atsiduso ir vėl įkvepė grynesio oro. nara jautė didelį pasitenkima ir visos tos preliudijos tik dar labiau vedė iš pusiausviros, atėmė protą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 14 04 2012, 10:52 pm

Pajutes jos palenkima galvutės i šoną, ėmėsi jos kaklo nes pagal jo žinias tai yra merginų jautriausia vieta kuria galima pamaloninti tiesiog švelniais kaip šilkas bučiniais. Jis tai kaklu ėjo žemyn tai aukštyn, keisdamas bučinių stipruma ir intensyvuma. Begalo saldi oda ir malonu kvapas, dar privertė ji stengtis dar labiau pateikti viską iš pačios geriausios pusės.Vėjėlis dabar buvo puikus dalykas kad jo bučiniai ją kaitino o vėjas truputi vėsino, kad jisai vėl galėtu ją kaitinti be baimės kad perdegs. Džerio lūpos nesustojo nieko, ir neskubėjo, nes jam glamonės ir bučiniai buvo geriausia kas gali ivykti pasaulyje.Apie toliau dar nemastė, gyveno dabar šią akimirką.
Kai jinai suaimanavo jisai toliau tesė bučinukus, bet dabar jau jo rankos tobulai greitai ir nieko nesutrukdydamas nuėmė jos tokią bliuskutę.Ją padėjo šalimais ir vėl bučiavo jos tobulai lygia oda, bet žemiau nei pečiai. Norėjo ją visą išbučiuoti, ir tikrai to plano dalies neatsakė.Aišku kad jisai būdamas vyras ir turėdamas tobula mergina prie savęs, susijaudins ir tai paveiks tai kas yra jo kelnėse.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 14 04 2012, 11:03 pm

likusi ber palaidinukės ji vėl virptelėjo, nes pajuto vėsą aplink ją, nors visa degė viduje. kiekvienas jeremio bučinys skraidino ją toli, toli, į nebūties šalį. ji kartais sudejuodavo, kai vaikinukas pereidavo nuo intesyvaus prie lėto ir švelnaus bučiavimo, o ypač, kai nuslydo kiek žemiau nei pečiais. per jos odą nuėjo tūkstančiai šiurpuliuku, o kiekvienas bučinys palikdavo savo atspaudą ant josios kūno. dar kažkaip sugebėjusi atkurti blaivų protą ji rankutėmis pasitvėrė jo maikutę ir būtų norėjosi timpteldama suplėšyti, bet ji tik patampė kelis sykius ir patempdama aukštyn it sakydama "nusivilk", ji net šnekėti nebegalėjo, nes visas malonus sunkumas buvo užgulęs jos balsą, ji tik galėjo išleisti vieną ar kitą aimaną, kaip atsaką į jo veiksmus. kaip sakant, kiekvienas veiksmas turi atoveiksmį, tad pas juos lygiai tas pats buvo. pirštukai palindo po jo marškinukais ir glostė jo presą..alpdama iš malonės ir laimės, bet svarbiausia išmeilės šitam atsargiam ir aistringam vyrui.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 14 04 2012, 11:14 pm

Džeris tiesiog mėgavosi kad sugebėjo ją taip sujaudinti kad kūnas tarsi ties jo kiekvienu bučinuku sproginėja lyg fejeverkai. Buvo nuostabiai malonu stebėti merginos reakcijas i įvairius jo bučinių tempus. Jis juos keitė tikrai dažnai nors ir slinko jos kūnų.Tada per bučinius, vos suvokdamas pasauli, pajuto kad jinai bando pašalinti jo marškinėlius, tai jis juos atsegė ir greitai išsinėrė.Liko nuogą krūtinę kuria rėmėsi i ją. Jo bučiniai toliau keliavo jos apnuogintu kūnų, užkliūdymas kiekviena lopinėli. Begalo jo rankos nerasdamos veiklos užsidėjo ant jos šlaunų ir tenais lėtai ir galbūt truputi erzinančiai glostinėjo, nors nesiekė toliau, kad vėliau nereikėtu per daug skubėti su viskuo. Jam norėjo ją tenkinti lėtai, aistringai ir iš eilės einant prieiti prie tos dalies, kuri juos nuskraidins i tolimas visatas be jokios vilties sugrižti i paprastą pasauli.
Nors šis kartas jam buvo pirmas po tiek daugybės metų, bet jo kūnas greitai apsiprato su viskuo ir visos žinios sugrižo.O tai puikiai padėjo, tenkinti jos kūno poreikius jau galingais tapuisiais bučiniais.
Taip bekeliaudamas po jos odos plotus, jo lūpos pasiekė jos krūtinės kraščiukus,kurių nedengė jos tokia simpatiška liemenėlė.Jos nenuiminėjo, bet toliau šoniukus švelniai lietė lūpomis bei liežuvio galiuku kartais pereidamas. Kai žaisdavo su liežuvėliu, jo akys atsisukdavo i jos veiduka, stebėti kaip reaguos jo angeliukė i nebe tokius iprastus žaidimėlius. Nes jo noras turėti ją, tikrai mūšė bet ką kitką, išskyrus meilę.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 14 04 2012, 11:28 pm

kiekvienas jo bučinukas slenkantis žemiau vertė jos kūneli kiek įsitempti ir pakilti nuo žemės ir vėl nusileisti it kokios bangos, kurios pakyla ir nusileidžia. galima sakyti, ji jau buvo nebegrįštamai išėjusi į beribes platumas su viltimi nebegrįžti, nors tai tik pradžia, bet nara į kekvieną judesį, litėjimą sureaguodavo itin jautriai ir kiekvieną tą pojuti pergyvendavo tiek dvasiškai, tiek fiziškai. akyse bolavo rūkas, kuris rodė, jog jeremio angeliukė miršta iš didelės aistros, kiek stipresnis bučinukas ir jos akys apsitraukdavo migla, ji per ją nieko nematydavo, o tai leisdavo geriau suprasti palietimus, aistros kvapą ir žmogų esantį šalia jos.
išgirdusi kaip jeremis nusirengė, ji rankomis apsivijo petukusir juos glostė, nors ir buvo apsunkusios nuo didžios malonės, kuri apėmė visą kūną ir kiekvieną lopinėlį, ypač tada, kai vaikinukas rankomis erzinančiai nuslydo pries jos kojų ir jas glostė, tai vertė nara suaimanuoti ir išleisti garą. jai atrodė, kad suaimanuodama gaus palengvėjimą, bet tik tai atlikusi, ji pajusdavo kaip viskas sugrįždavo dvigubai didesniu kiekiu, prisidėjęs prie to buvo ir švelnumas bei šilumą, kuri tvyravo tarp jų ir merginos viduje. angelė pakrutino kiek kojeles ir kiek sumurkė it prašydama padėti užgesinti ta ugnį brestančią jos šerdyje, jos viduje. ji visa pulsavo ir drėko, ji jau buvo pasiruošusi priimti jį visą su visam. ši angeliūkštė tikrai nebūtų sureagavusi į kokį klausimą ar žmonės, kurie ateitu, ji buvo jau dausuose iš kurių, tikrai sunku parsigauti namo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 14 04 2012, 11:45 pm

Dėl merginos pojūčių ir jos skleidžiamos tobulos energijos kuri sklido ivairiais stiprumais, jo geismas taip sustiprėjo kad jam net žodžių tarima ar visai kokių garsų daryma užmaršino gilumoje.Jo lūpos ieškojo vis naujo ploto kur galima isižaisti.O i tai rankos atsakė kad atsegė jos liemenėlę, paleisdamas tą groži i laisvę. Akis trumpam pasigrožėjo ir tada jau lūpos jas užėmė godžiai apimdamas spenelius ir su liežuviu žaisdamas dangiškus dalykus. Juto jos krūtinės sirpima ne minutėmis o sekundėmis, kol jo lūpos mėgavosi jos šiais iškilumais.
Kol jo lūpos užsiėmuios viršutinę dalimi, rankos puikiai sugebėjo jos kelnių sagtelę atsegti. Tada Džeris ramiai kažkokiu būdu sugebėjo paguldyti ant antklodes, nors prieš tai atidangino čia kelias pagalvėles kad būtu jai ne taip kieta gulėti. Kai jos kojyčių nevaržė apsikabinimas jo liemens, per akimirkos dali numovė kelnes ir nusiuntė toliau nuo jų abiejų kūnų susijungimo. Bet per rankų darbą, lūpos toliau jausmingai žaidėsi su jos krūtimis. Juk nėra didesnio malonumo kai tavo prisilietimai ir glamonės, priverčia merginos kūną atsakyti ir keistis kad sugebėtu patirti toki didžiuli malonumą kurio nejuto nei vienas atskirai su kitais.
Džeremis grižo prie jos lūpų ir patraukė nuo savo kūno kelnes, kurias galiausiais kojomis pasišalino ir nuspyrė ten kur jos nebetrukdytu jiems. Tada prisiglaudė prie jos visų kūnų, su viena ranka atsiremdamas i žemę, kad nesuspaustu gležnos angeliukės su savo svoriu. Lūpos ir liežuvis iš kart atrado veiklos ant jos lūpų ir jos burnytės viduje. Nebereikalo jie jau buvo ėmė pasiilgti saldaus jos lūpų skonio bei kartais pajuntamo jos kveptėlėjimo, kuris pagal jo dar truputi veikianti proteli, turbūt padėjo jai neišprotėti ir nedingti nuo žemės paviršiaus nuo malonumų. Jausmus jis skleidė visus pačius saldžiausius, o kartais išlysdavo tokių jausmų tarpai kurie galėtu būti net ir demoniški.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Sk. 15 04 2012, 12:02 am

jie kartu dabar atrodė kaip ieva ir adomas, gyvendami rojuje, savame pasaulyje su savais jausmais ir pojūčiais, kurie jungė juos abu į vieną vienetą. pajutusi savo kūno nuogumą ji kiek pasiraivė, o kai prigludo ir jeremis , savo tvirtu it adonio kūnu, ji šyptelėjo, nors tai ir kainavo daug jos pastangų, grįžti į tikrovę, kad nepaliktu vaikinuko vieno. jos akys sekundės tikslumu padidėjo, kai jis savo lūpomis apžiojo jos tiek vieną, tiek kitą krūtį, o šios taip prisirpdavo, jog nara jautė malonų maudymą jose, kaip sunksta, brinksta, prašydamos dar didesnio dėmesio joms..kiekvienas dievuliuko grybštelėjimas, švelnus lyžtelėjimas versdavo ją įsitempti ir pajusti begalinį malonumą, euforija, kad tai gali pasiekti, nors ir nežinia ką ji nori pasiekti.grįžus vaikinui prie jos lūpų ir įnirtingu žaidimų jos viduje, ji kveptelėjo ir liežuvėliu ieškojo jo liežuviuko, kad susipintu ir vienas kito nepaleistu. o srovė tekanti joje kone sprogdino visas užtvaras ir ji jautė, kaip ta energija persiduoda jeremiui, toks įvaizdis lyg būtu norima ta nematoma stipria gija sujngti juos, atpalaiduoti. naros rankos kiek nuslydo nuo pečių iki jo liemens ir nuo ten išilgai glostė, piešė įvairius ornamentus. angelė džiaugėsi, galėdama pajusti savo mylimąjį visu kūnu, kiekviena ląstele, kiekvienu iškilumu ar įdubumu. jos protas sakė, kad jie yra idealiai vienas kitam sukurti: meilei, džiaugsmui, liūdesiui, malonumams, netektims, rūpesščiui.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   

Atgal į viršų Go down
 

upeliukas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 19Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Aro 'n Sully-