It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 upeliukas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Nina Carmen von Tulsse


•naudoju : Edita Vilkevičiūtė
•parašiau : 3367

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Pir. 30 04 2012, 8:37 pm

Ji nejudėjo iš vietos, atrodė lyg kojos buvo šaknys kurios įsišakojo į žemę ir jos niekaip nepalaido iš vietos. Neleido pajudėt. Ji tiesiog stovėjo vietoje sustingusi ir stebėjo atsargiai vyro veidą. Iš pat pradžių ji nersigando jo tokios veido išraiškos. Ji bijojo, kad jis atsistos ir iešis. Paliks ją vieną. O jūs pabandykit sau pabūt tokioj vietoj. Ne tik prieš viestuvinis jaudulis dabar suėmė ją į nagus, bet ir dabar šios žinios pasakymas. Jos širdis tvinksėjo kaip pašėlus. Ji bijojo savo pačios tamsių minčių. Ji vis negalėjo atitraukti nuo jo akių. Ji gyliai įkvėpė į plaučius oro. Kai jis pajudėjo jos nerimas ir tas kvailas jausmas krūtinėj. Ji stebėjo akimis jo veiksmus. Kaip jis prieina, paliečia tą vietą kur turėjo būti augantis vaikas ir galiausiai prakalbo. Ji nusišypsojo taip plačiai ir džiaugsmigai, kaip dar neduvo. - Tu tikrai nieko neturi prieš, kad viskas prieš vestuves įvyko? - Ji paklapsėjo akutėmis, nes nežinojo... Gal jis tiesiog nesų pažiūrų dėl tokių dalykų. Ji dabar jautėsi daaaug geriau, kai vyras pats apsidžiaugė. Jos širdis gražiai sukirbėjo, o akys žibėjo ir kaaaip visad buvo ant verkimo ribos.

(Aaaa! Sor.. Nerašymo diena :D)
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Pir. 30 04 2012, 8:55 pm

Viena ranka belaikydamas dar ją apkabinęs kita paglostė Ninos veiduką, iš lūpų vis nedingo šypsena, nes tai buvo tokia žinia, kuri net ir patį kiečiausia tėtušį priverstų išsilydyti, o kai Aleksas ir nebuvo ten toks afigienai stiprus, tai tuo labiau.-Ninuk, meile, aišku, kad ne, juk tai....-na jis nerado tinkamų žodžių todėl tik šypsojosi taip parodydamas savo begalinę laimę.-Myliu tave....ne, pala, myliu jus.-taip, jis iš karto be proto pamilo tą vaikelį. Dabar jau turi 2 priežastis gyventi.
Ups, tik dabar pastebėjo, jog jie ore sklando. Teko nusileist ir kai kojos rėmesi į žemę jis suemė abi Ninos rankas ir priglaudė jos pirštukus sau prie lūpų.-Aaah, aš toks laimingas, kad tu žinotum....-party haaard!

(Nusišneki, viskas ok xD)

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Nina Carmen von Tulsse


•naudoju : Edita Vilkevičiūtė
•parašiau : 3367

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Pir. 30 04 2012, 10:26 pm

Priglaudė savąją ranką prie jo tosios rankos kuri dabar švelniai lietė ir šildė jos skruostą. Ji trumpam užsimerkė, šypseną nuslopino iki vypsio ir leido sau pasidžiaugti. Bent jau šią akimirką ji jautėsi tiesiog nuostabiai. Ji tikriausiai sapnuoja, nes visą tai atrodo kaip pasaka. Pasaka su gražiu gyvenimu ir fėjomis aplink. Pramerkė akis tik tada kai jis ištarė jos vardą. Dvi žalios akys įsistebeilėjo meiliai į mėlynas priešais. Ji tyliai sukikeno, kaip šis nerado tinkamų žodžių. Ir jai panašiai buvo. Ji pati negalėjo dabar atitinkamai ištart kokį žodė. Aplink tik skambėjo tylus jos juokas. Tas laimingas juokas kuris mažumėle rodė tai ką ji jaučia viduje. Ji taip nežmoniškai džiaugėsi. Kai kojos palietė žemę, kai jos pirštai palietė jo lūpas krimptelėjo savo lūpą. Akimis glostė vyro veidą. - Aš nutuokiu. - Ji tyliai ištarė, nes tas mažas jauduliukas sumaišytas su laimę ir džiaugsmu vis dar kirbėjo.

(Va būtent! Nusišneku visur! :D)
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Antr. 01 05 2012, 5:55 am

Belaikydamas jos rankutes jis pasilenkė į priekį kol jų lūpos susilietė. Bučiavo mergina švelniai ir aistringai, kartais spustelėdamas jos pirštukus. Šį kartą jos ir savo delnais palietė piluvuką, pro savo delnus skleisdamas šilumą ir meilę, kuri skirta tik jo brangiausiems turtams. Šiek tiek atitraukęs lūpas jis pažvelgė Ninai į akis. Į tas smaragdines akis, kurias, tą gamtą, kurioje visad norėjo pasiklysti, įdomu, kokios bus vaikelio akys, jei irgi žalios tada jis lydysis kaip ledai prieš saulę. Nors šiaip ar taip nesvarbu, jis vis tiek lydysis.
-Dvigubas jaudulys, ane? Dar vestuvės artėja ir vaikiukas. Dabar tikrai reikės laikytis, kad nenukrist...-čia jis garsiai išreiškė savo mintis ir tyliai nusijuokė. Dabar iškilo tokia dilema - eiti namo ruoštis ir begioti bešaukiant "Aš būsiu tėtis!" ar dar pasilikti truputį čia, šitoje tobuloje pasakoje.-Alkana?-vėl išsišiepė. Dabar jis prižiūrės net, kad ji valgytų pakankamai.

(Nu ne nu xD)

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Nina Carmen von Tulsse


•naudoju : Edita Vilkevičiūtė
•parašiau : 3367

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Antr. 01 05 2012, 5:51 pm

Visiškai galva apsvaigo kai jis dar ją ir tokį bučinį padovanojo. Ji net kiek pasviro į priekį, kad galėtu just jį arčiau savęs. Jai tokių švelnių, saldžių lūpų nuo kurių yra priklausoma neušteks niekad. Nutraukt viską galėjo tik jis. Būtent jis kai atsitraukė ir pažvelgė jai į akis ji dar labiau nusišypsojo. Viskas tiesiog eina pro kraštus. Tas visas begalinis džiaugsmas. Ji dabar kaip ne savam kūne. - Taip būtent. - Ji pritariamai linktelėjo dėl jaudulio. Savaitgalis nenumaldomai artėja, o ir skaityk neštumas angelų nebūna toks ilgas, kaip kad žmonių. - Visko tiek daug vienu metu. - Kiek nuleido akis nuo jo mėlynų. Dėmesį sekundei patraukė praskriejantys paukščiai kurie čiulbėjo savi dievišką giesmą. - Labai. - Sumurmėjo tyliai. Ji jautėsi kaip turėtu juodąją skylę skandyje, o mintis užgrobė maisto pyratai. Jos uoslė kaip tyčia užuodė visus tuos skanius sumuštinukus ir viską kas buvo pikniko krepšyje, net iš tos vietos.
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Antr. 01 05 2012, 6:10 pm

-Bet mes susitvarkysim, tiesa?-pakštelėjo jai dar į nosytę ir sukikeno.-Dabar tu valgai už du, taaaad....-nusivedė Niną atgal prie medžio ir atsisėdęs ant dekio pasodino ją sau ant kelių, apkabino švelniai Ninuką per liemenį. Dabar bus taip sunku ją paleisti iš glėbio. Jis ir taip nuolat galvodavo apie Niną, o dabar galvos dvigubai tiek. Padėjęs smakrą jai ant petuko ir pritraukė arčiau pintinę su maistu. Pats gal suvalgys bananą kokį, bet labiau dabar rupėjo, jog meilė soti būtų. Pats pasiėmė vandens buteliuką.-Gersi vandenį ar arbatą iš termoso?-jis niekaip kalbėdamas negalėjo nustoti šypsotis, lyg kas jį vis kutentų ir kutentų. Laimė laimė. Kiek daug laimės.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Nina Carmen von Tulsse


•naudoju : Edita Vilkevičiūtė
•parašiau : 3367

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Antr. 01 05 2012, 6:28 pm

Ji išpvėpė ramiai orą iš plaučių. - Visad susitvarkydavom su viskuo. - Ji gūžtelėjo petukais ir leidosi pempiama link dekiuko kur netoliese pupsojo maisto krepšas. Kaip paklusni mergytė sedėjo jam anr kelių susidėjus rankutes ant kelių ir laukdama kol atkeliaus pas ją maistas. Linksmai akutėmis sekė ką daro vyriškis ir kaip atkeliauja krepšas. Ji nelaukdama iš jo pasiemė kelis sumuštinius ir gardžiai pradėjo krasnot. - Vandens. - Pilna burna išbėrė. Ji pamiršo, kad valdo ir užsiemė už burnos. Atsiprašomai sužiuro į jį, o po to kilstelėjo lūpų kampučius. Kaip koks burundukas laikantis atsargas žanduose. Nurijos kąsnį ji atsikando dar. Taip ir nyko tie sumuštinukai viens po kito.
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Antr. 01 05 2012, 6:41 pm

Tiesa, kad ir kaip buvo sunku jie vis tiek viską įveikdavo, kiek tų muštynių buvo, kiek barnių ar nesusipratimų, pavydo protrūkių ar šiaip. Bet šį kartą tai net nėra blogai, tai ir fantastiška. Todėl ir tvarkytis nereikia, tik reikės spėti suktis, nes laikas tikrai nori jie to ar ne bėga bėga ir lekia. Įteikė jai buteliuką vandens, o pats tikrai pasiėmė savo išsvajotą bananą. Jam kažkokia vaisių maniją, tikriausiai vitaminų trūksta. Jis visai nepyko, kad Nina pilna burna kramto, svarbiausia, kad neužspringtų. Pats tai neskubėdamas išsilupo bananą, o šiukšles sudėjo į maišiuką, vat, neteršime gamtos.-Aš nežinau...kviesti tėvą į vestuves ar ne..-kiek suraukė antakius..jo ir tėvo santykiai nebuvo patys geriausi, tad nelabai jis ir norėjo matyti, o ir tėvo būdas nebuvo auksinis. Senis konservatorius. Nors ir atrodo kaip 25-metis, bet savo būdo per amžius nepakeitė ir tikriausiai jau nepakeis.-Eh..o po to trauksim namučio? Ar kur? Tau dar reikia suknutę nusipirkti...o man reikia..susieškot kunigėlį, viską užsakyti ir bla bla..-Aleksėjui ne prie širdies šitas visas organizavimo reikaliukas, bet dėl meilės ištvers.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Nina Carmen von Tulsse


•naudoju : Edita Vilkevičiūtė
•parašiau : 3367

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Tr. 02 05 2012, 4:13 pm

Pasiemus vandens atsigėrė nemažai vandens nes karšta diena ir labai troškina. Ji dar mielai suvalgė kelis sumuštinius ir daugiau nebeėmė. Nusprendė, kad po kol kas užteks ir pasitenkins tik vandeniu. - Na aš nežinau. Nesu jo mačiusi, bendravusi. Tik tu žinosi kas tau geriausia. - Gūžtelėjo petuku, nes ji tikrai čia nežinojo nei ką sakyti, nei ką patarti. - Be to man reikia pas Lauren. - Mostelėjo pirštuku prisimindama. Ta mergina ilgai nepalauks, o ir jai daaaug ką papasakot turi. O jau pagalvojus apie suknytes ir kitą ją lengvas drebulys nupurtė. - Šaunuolis mano. - Išsišiepė. Ar jis tikrai viską sutvarkys? Na teks jei viskas vyks Japonkėj.. Ji nei tos kalbos moka nei ką.
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Tr. 02 05 2012, 4:33 pm

Ai, na gerai. Jis pagalvos dėl to tėvo dar. Paskendęs savo mintyse dėl to viso organizavo, ramiai sukramsnojo bananą, tada priglaudė lūpas jai prie kaklo ir sėdėjo ramiai kaip belgas. Ar net du belgai, tiesiog mėgavosi saule ir aplinka ir Ninuku. Išgirdęs, jog jai reikia pas Lauren kilstelėjo galvą.-Žinoma, brangioji, tu tik pasakyk kur ir aš nuvešiu.-užtikrintai pasakė, įdomu pamatys ją dar po to ar jau tik per vestuves. Net galvojant apie tai, kažkoks jaudulys perbėgo kūnu.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Nina Carmen von Tulsse


•naudoju : Edita Vilkevičiūtė
•parašiau : 3367

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Tr. 02 05 2012, 4:42 pm

Ji taip pat ramiai sau sedėjo kiek prikerkus akis nuo ryškios saulės. Rankute glostė tas rankas kurios buvo apvijusios ją pačią. - Tai mane iki Lauren gali pametėt. - Linktelėjo. Ji kiek prisiminė, kad buvo susitarusi su ja susitikti jos namuose, kad planų po kol kas nepakeitė. O čia geras klausimas! Gali būt, kad tiik per vertuvėles. Nes čios arti, o reikalų dar daug yra.
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Tr. 02 05 2012, 4:55 pm

Jis švelniai šypsojosi jusdamas jos prisilietimus, kurie net ir tą mažą jaudulį nuramino.-Gerai...tai keliam subiniukus tada?-Kiek patylėjo.-ir jei jau sugalvosit daryt mergvakarį, nesikvieskit jokių striptizo erelių.-primerkė šviesias akytes. Oh, jei jau nepasimatys, tai reikės atsibučiuoti mašinoje. Aišku, nors jaus ar jai viskas gerai. Vis vien visą laiką tik pie ją ir mažiuką galvos. Jis švelniai perbraukė jai per pilvuką. Toks mielas.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Nina Carmen von Tulsse


•naudoju : Edita Vilkevičiūtė
•parašiau : 3367

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Tr. 02 05 2012, 5:28 pm

Šyptelėjo ir sužiuro ten kur jis neseniai perbraukė per pilvelį. Švelniai pirštukais pati brūkštelėjo ir atsiduso. Laikas keltis! Uh. Ji kiek nevalyvai atsikėlė, bet atsikėlė. Paėjus kelis žingsnius pakrutino savo užpakaliuką, kaip kad pasė Alexas. Nusijuokus pradėjo rinkt urbulus ir tikus dalykiukus aplink.
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Tr. 02 05 2012, 5:39 pm

Pats atsistojo kiek pasiveręs. Mat senatvė. Šiais metais jam sukaks 1501! Nu bet ale pats jėgų žydėjimas. Ninai papurčius subiniuką greitai į jį žnybtelėjo ir su nekalta veido išraiška sudėjo dekį, tada paėmė į rankas pintinę. Ninai davė tik fotoaparatą, užteks jai, o pats išsišiepęs nuėjo link mašiniuko.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Nina Carmen von Tulsse


•naudoju : Edita Vilkevičiūtė
•parašiau : 3367

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Tr. 02 05 2012, 5:54 pm

Nu tu dar supagvok taip! Įžnybt! Ji galėjo iš šoką daut iš tokio netiketuko. Pamosikavo pirštuku piktai ir žiū! Kaip čia dabar suprast? Nėr jai ką nešt apart fotiką. Nu jau gražu.. Eidama jam iš paskos ji peržiūrinėjo fotkes ir kelias dar padarė. Aišku daug buvo jų kaip Alexėjus viską neša ir taip toliau.
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Tr. 02 05 2012, 6:05 pm

O jis tai nepastebėjo kaip ji spragsi fotiku, nes nugara nusisukęs buvo tik tyliai sau kikeno iš jam vienam žinomos priežasties. Viską sudėjęs į bagažinę ir ją uždaręs atvėrė keleivio dureles Ninukui su ta pačia šypsenėle veide.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Nina Carmen von Tulsse


•naudoju : Edita Vilkevičiūtė
•parašiau : 3367

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Tr. 02 05 2012, 6:11 pm

Linksmai priėjus prie mašiniuko ji išsišiepė nuo Alexo šypsenos ir nufotkino jį! Woho! Dar greit įlipo į mašiniuką. Užsisegė saugos diržą ir jau buvo pasiruošus. Dar vat paėmė savo išmanujį ir parašė žinutę Lauren.
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Tr. 02 05 2012, 6:14 pm

Sukirksėjo ir kiek suraukė antakius.-Taaaaip nesąžininga...-išpūtė žandus, bet gražiai uždarė dureles ir nuėjo link vairuotojo vietos, įsėdęs dar žvilgtelėjo ar Nina tikrai gerai prisisegus, pats užsisegė ir užvedęs mašiniuką nuvažiavo normaliu greičiu link Lauren namų.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Pen. 04 05 2012, 7:19 pm

atkeliauja atsipalaidavęs, rankas į kišenes susikišęs Xavier. apsidairęs, vaikinas ramiai prisėda ant žolės ir tiesiog užsižiūri kažkur į tolumą. mėgsta tokias ramybės ir tylos kupinas akimirkas, kuomet niekas aplink neegzistuoja. tik jis ir gamta.
Nora mėgdavo gamtą. jiedu kartu galėdavo valandų valandas stebėti horizontą ir tylėti susikibę už rankučių. ypatingai, paskutinėmis merginos dienomis ne ligoninėje.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Pen. 04 05 2012, 7:22 pm

Pajutusi šviežaus oro pliūpsnį Nora giliai įkvėpė. Lėtai dėliojo kojas į priekį, žingsnis po žingsnio ji artėjo prie vandens. O taip. Mintyse sukosi vienintelė mintis: ar ji nepaskubėjo visko padaryti? Galbūt tai tik... bet mergina stengėsi pamiršti viską, nes tai buvo ganėtinai malonu. tiksliau...labai malonu, bet visos įkyrios mintys išplaukė paviršiun ir sukilo prieš ją. Nora sumosikavo rankomis ore, tarsi stengdamasi tų minčių atsikratyti. nelabai pavyko.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Pen. 04 05 2012, 7:28 pm

periferiniu matymu pastebi šone mojuojančią merginą. šioji patraukia Xavio dėmesį ir jis sukoncentruoja žvilgsnį nuo upės, į jos nugarą. rudi plaukai lengvomis garbanomis gražiai krenta ant jos nugaros, o žaviai vėjo plazdenama suknelė tikrai atkreipia dėmesį. norėtų šyptelėti, tačiau neprisiverčia.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Pen. 04 05 2012, 7:30 pm

Vis dar kariaudama su savo mintimis mergina pajaučia į savo nugarą įsmeigtą žvilgsnį. Bando šiek tiek pasukti galvą ir pažiūrėti, kas ją stebi, tačiau plaukai, draikstomi vėjo, neleidžia to padaryti. Nusprendusi pakeisti ėjimo kryptį ji apsisuka ir eina toliau, įsižiūrėdama į tą, kuris, regis ją stebi. o tada vos neaiktelėjo iš nustebimo. čia buvo tarsi ženklas, kad pabaigtų viską, ką pradėjo....
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Pen. 04 05 2012, 7:37 pm

merginai pasukus galvą, Xavis nežymiai prisimerkia. labai kažkur jam jau regėtas toks plaukų plaikstymasis nuo vėjo... po poros akimirkų, mergina pakeičia ėjimo kryptį ir jis jau gali išvysti jos veiduką. tuomet... tuomet rodos, viskas apmiršta. net pajudėti nebegali Xavier. net oro įkvėpti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Pen. 04 05 2012, 7:41 pm

N sustoja. Akimirką stebi vaikiną. Ji žino, kad nevalia taip daryti, bet nei kojos, nei širdis, nei protas neklauso. Stovi kaip įbesta. Ji supranta, kad reikia bėgt neatsigręžiant ir daugiau neįskaudint šito vaikino, bet širdis pradeda taip plakti, tarsi ji būtų iš naujo gimusi.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Pen. 04 05 2012, 7:46 pm

kurį laiką dar žiūri tuščiu žvilgsniu į merginą, o tada tik papurto galvą ir nuleidžia ją. negali būt. jam sapnuojasi. arba toji mergina tiesiog siaubingai panaši į Norą. bet tai juk negali būt. jis juk matė ją karste. buvo šalia, kai šioji merdėjo. laikė už rankos, kai užgęso gyvybė....dėl Dievo meilės, kaip tai įmanoma??
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   

Atgal į viršų Go down
 

upeliukas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 59Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Aro 'n Sully-