It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

upeliukas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Pen. 04 05 2012, 7:48 pm

Pagaliau merginos kojos įgavo savo masę ir ėmė judėt link vaikino. Sustojusi per žvilgsnį dar kartą į jį pažiūrėjo. Nepasikeitė visiškai. Toks pat gražus, toks pat....savas. Ji taip užsinorėjo paglostyt jam skruostą, visai kaip tada, prieš gerus du metus... Tačiau jos ranka sustojo pusiaukelėj, veide švietė kažkokia skausmo iškankinta šypsena.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Pen. 04 05 2012, 9:30 pm

net neišgirsta, o pajaučia, kad mergina artėja link jo. Xavis pakelia akis labai nežymiai, tik tiek, kad išvystų dailiais bateliais apautas jos kojas. lėtai pakelia galvą ir mandagia savo šypsena šypteli, kaip ir visoms nepažįstamoms
- galėčiau kuom nors padėti? - iš paskutiniųjų prisiverčia kilstelėti antakius ir būti mandagus. ne, jam tik vaidenas. ši mergina tėra beproto panaši į Norą. ir viskas.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 05 05 2012, 7:09 am

Kai išgirsta Xaviero balsą, ji sutrinka. Valdosi, kad neužsimerktų ir nepasiduotų tam melodingam balsui.... Kietai suspaudusi lūpas ji vis dar norėjo pabėgti, bet negalėjo. todėl kvailokai nusišypsojo ir atsiprašydama papurtė galvą.
- Regis, sumaišiau jus...su kitu žmogumi, - bejėgiškai papurtė galvą ir jos rankos susispaudė į kumštukus, iš pykčio sau, iš pykčio ant viso pasaulio, ir iš meilės Xavierui, kurios, pasirodo, dar nebuvo pamiršusi ir kuri stipriai beldėsi jai į širdį..
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 05 05 2012, 7:21 am

- koks...sutapimas.. - sypteli siaip ne taip stebedamas mergina. visiska Noros kopija. taip pat suspausti kumstukai,tokios pat veido mimikos, - man..man jus irgi labai panasi i viena zmogu..tik,baisiausia,kad toji mergina mire pries kiek daugiau nei metus laiko.. - persibraukia ranka per plaukus is nezinojimo,kur detis. beprotybe. kuo jis nusikalto ponui Dievui,kad turi taip kentet? juk tik tik neseniai pradejo susitaikyt su Noros mirtimi,o dabar sita mergina.. ka Xavis tokio baisaus padare?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 05 05 2012, 7:36 am

Ilgai žiūrėjusi į Xavierą ir mąsčiusi, kaip geriau čia pasielgti, ji staigiai nutraukė savo mintis ir atsisėdo priešais jį.
- Nemirė, Xavierai, - apgailėtinai nusišypsodama ji be jokių paaiškinimų atrėmė jo teoriją. Negali jam pasakyti, kad yra deivė ir panašiai, bet negali ir slėptis nuo jo. per daug...jo reikia. N tikėjosi, kad kai ji atsiribos nuo žmonių pasaulio, prisiminimai pamažu dings, ar bent jau meilė ir prisirišimas prie kitų žmonių. Išvydus Xavierą tai nepasiteisino.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 05 05 2012, 7:48 am

nezymiai kilsteli antakius nustebes
- nelabai...nelabai suprantu,ka jus kalbate.. - papurto letai ir nuleidzia akis i savo batus. atrodo,sirdis issoks pro gerkle. nemire? tai neimanoma. ne,tuo negalim tiket. Xavier mate savo mylimaja karste. neimanoma tiket,kad ji nemire,negalima toliau saves skaudinti tokiomis mintimis..
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 05 05 2012, 10:20 am

- Gal taip ir geriau, - ji tarsi netyčia palietė Xaviero petį, vos tvardydama ašaras. Viskas buvo taip seniai, kad beveik nepajėgė prisimint, kada. tačiau tuo pačiu Nora norėoj, kad visi tie laikai grįžtų atgal ir ji vėl gyventų ilgą ir laimingą gyvenimą su Xaviu. Bet kaip jam pasakyt viską...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 05 05 2012, 10:28 am

net nesugeba pajudeti pajutes merginos ranka ant savo peties. ta pati siluma,kaip pries pora metu,aplanko Xavi,kai tik jis pajaucia merginos svelnu prisilietima. atrodo,galva net susvaigsta,visas kunas sudreba. Xavier letai pakelia blizgancias akis i mergina.
- Nora?.. - istaria varda begalo tyliai. lyg kokia maldos dali ar svenciausia dalyka. kvaila. kvaila tiketi,kad pries ji sedi mergina,pakeitusi gyvenima vaikino radikaliai. kvaila. bet isitikinti gal ir reiketu..arba ne. Dieve,kaip kvaila..
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 05 05 2012, 1:39 pm

Mergina šypsosi, nuleidžia akis ir linkteli. Taip, ji Nora. Ta pati Nora, kurią jis mylėjo, kuri jį mylėjo, kurių gyvenimai buvo tokie tobuli.. Tačiau kaip jam viską papasakot? Skruostais pasruvo ašaros, bet šypsena neužgeso. ji taip norėjo, kad jis nieko neklausinėtų ir atleistų jai už viską, kas atsitiko per pastaruosius du metus, kai jiedu išsiskyrė dėl Noros "mirties". Nežinojo kaip viską jam paaiškinti, kaip nuraminti, kaip pasakyti, kad daugiau jo niekada nepaliks. ir ar jis norės, kad nepaliktų.. gal jo gyvenime jau seniai jos vietą užima kokia kita graži, sąmoninga panelė.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 05 05 2012, 1:42 pm

papurto galvą nusukdamas galvą, kad tik mergina nepamatytų jo žvilgsnio, kurį bando uždengti kvailų ašarų šydas.
- čia... čia juk negali būti tu... dėl Dievo meilės... - suvapa purtydamas galvą ir panirdamas veidu į savo paties delnus, - kraustausi iš proto, man jau vaidenas! - ne per garsiai, tačiau girdimai šūkteli ir tik dar labiau susigūžia. kažkokia beprotybė. ne, taip negali būti. negali. Nora mirė, jam tik vaidenasi. arba čia koks nors neišpasakytai žiaurus likimo pokštas..
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 05 05 2012, 1:58 pm

- Xavierai! - sušunka ji savo šiek tiek vaikišku, tačiau tuo spigiu balsu, kuriuo šaukia, kai būna kuo nors nepatenkinta. Pakėlusi akis ji stebėjo vaikino miną ir vis sunkiau sekėsi pačiai susivaldyti, ištverti šitą užklupusią beprotybę. ji pati nepajuto kaip jos rankos atsidūrė ant Xavio kaklo ir kitą sekundę ji jau glaudė gražuolį vaikiną, savo gyvenimo meilę prie savęs.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 05 05 2012, 2:01 pm

išgirdęs savo vardą nė trupučio nesureaguoja, rodos, net neišgirsta. Noros švelnios ir tokios pažįstamos rankos ant kaklo. jos smulkus ir šiltas kūnelis. savęs pats nevaldydamas, Xavier instinktyviai apsikabina stipriai merginą ir giliai įkvepia
- Nora... - sušnabžda merginos vardą įkniaubęs veidelį į jos purius ir banguotus plaukus, - mano Nora... - šneka ir tuo pačiu mintyse save bepročiu vadina. kad pasidavė ir patikėjo. jis tikai nenormalus. ypatingai dėl to, kad dabar, turbūt, laiko apkabinęs orą. jam vaidenasi. kito paaiškinimo ir nėra.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 05 05 2012, 2:10 pm

Dieve, koks susitikimas... Tas, kurio Nora vengė visą savo kitokį, ne žmogaus gyvenimą. Kaip dabar ji toliau gyvens žinodama, kad Xavis yra šalia. Ji negalės jam nieko papasakoti, bet ir slėpti negalės. Viskas žlunga. Tačiau dabar į jos mintis atėjo ir pačio Xaviero jausmai. Kaip jis turėtų jaustis, kai matė merginą karste? Stengėsi numušti visas mintis sau iš galvos ir raminamai glostė vaikino plaukus, vis glausdama lūpas prie jo kaktos. Niekada nieko ji nebuvo šitaip pasiilgusi. Dabar jau net jos širdis pradėjo plakti normaliu ritmu.
- Aš čia. Ir daugiau niekada....nedingsiu, - sušnibždėjo tyliai, kad ir kaip absurdiškai tas sakinys skambėjo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 05 05 2012, 2:14 pm

kurį laiką ir toliau glaudžiasi prie merginos kaip koks bejėgis liūtukas prie motinos. tik po kurio laiko Xavier šiaip ne taip atsitraukia ir įsižiūri į merginos akis savo blizgančiomis nuo ašarų akimis. drebančiais pirštais priliečia Noros skruostą ir net sulaiko kvapą
- bet... bet kaip?.. - beveik be garso ištaria klausimą ir toliau žvilgsniu tyrinėja taip beproto išsiilgtą merginos veiduką.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 05 05 2012, 2:28 pm

- Papasakosiu kada nors, kai atsigausiu iš šoko, - ji šyptelėjo uždėdama savo ranką ant Xavio rankos, kuri nutūpė ant jos skruosto. Dieve, kaip ta rankytė maloniai šildė... Visapusiškai.
- Aš.... aš taip... - norėjo kažką pasakyti, bet jos balsas užlūžo. Mergina pajuto, kad neturi teisės aitrinti ne tik savo, bet ir vaikino žaizdų, bent jau kol kas jai reiktų patylėti. tą ir darė. bet jautėsi geriau nei bet kada. nes šalia buvo Jis...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 05 05 2012, 2:30 pm

- maldauju, pasakyk dabar... nes tikrai galvosiu, kad einu iš proto ir tu tesi mano haliucinacija.. - sušnabžda visiškai apšalęs. neįtikėtina. šis žodis vis sukasi ir sukasi be perstojo vaikino galvoje, - kas, Nora?.. - tyliai paklausia ir tuo klausimuku paskatina merginą toliau šnekėti. Xavis nori girdėti jos balsą. turi girdėti. nes tada tikrai galvos, kad jo vieta yra psichiatrinėje ligoninėje.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 05 05 2012, 3:04 pm

Ji sunkiai nuryja seiles, galvodama, kokią istoriją jam papasakot.
- Tu matei ne mano laidotuves. Mano dvynės sesers, - ji šyptelėjo mintyse, neblogai sekas.visas detales ji apgalvos vėliau.
- tiesa, kad aš sirgau. bet atsitiko taip, kad gavau galimybę išvažiuoti ir visiškai išgyti. taip, kaip nespėjo mano sesuo.. Todėl.. Tu matei ją. Ne mane, - jos balsas virpa, rankos dreba ir atrodo širdis tuoj iššoks iš krūtinės.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 05 05 2012, 3:09 pm

stebi merginos veidą sunkiai kvėpuodamas
- niekad nesakei, kad turi dvynę... ir kodėl ji apsimetė tavimi? kodėl tu man nepasakei? kodėl neleidai drauge važiuot, palaikyt tave?.. - apiberia Norą klausimais net pats vargu ar norėdamas išgirsti atsakymus. jam ir taip pernelyg gera dabar čia, su mergina. nenori, kad viskas baigtųsi. nenori ir vėl prarasti savo gyvenimo prasmės.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 05 05 2012, 5:50 pm

- Xavierai, - ji pakelia galvą ir atsitraukia nuo jo, tačiau jos širdis vis dar pašėlusiai daužosi.
- aš negaliu apie tai kalbėti, - Nora nuleidžia akis, įbeda jas į savo rankų pirštus, nervingai juos tampo, skruostais sruva ašaros, tačiau balsas jau ramesnis.
- Tu grįžai į mano gyvenimą, nors nesitikėjau, kad taip bus. Tik tau spręsti, ar jame liksi, - šiek tiek pakėlusi akis į jį, šypteli. Negali nežiūrėt į šitą, taip mylėtą ir dabar mylimą vaikiną..
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 05 05 2012, 5:53 pm

"aš negaliu apie tai kalbėti" - šie paprasti penki žodžiai padeda tašką visose vaikino abejonėse. negali. Nora retai tai sakydavo, tačiau jei ištardavo - tai būdavo rimta ir geriau tikrai nesikišti.
- aš tiesiog mirčiau, jei prarasčiau tave dar kartą... - tyliai sumurma ir švelniai pirštais suėmęs merginos veiduką, kiek kilsteli. žvilgsniu eilinį kartą apibėga kiekvieną Noros veido bruožą, o tada nuleidžia akis į lūpas. tas dieviškas ir beproto išsiilgtas lūpas. lėtai pasilenkęs Xavier užsimerkia ir begalo švelniai prisiliečia prie jos lūpų savosiomis.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 05 05 2012, 5:59 pm

Ir ištikrųjų, tai buvo rimta. nes Nora tikrai negalėjo atskleisti nieko apie mistinį pasaulį. o jei ir atskleistų, tikriausiai Xavieras ją palaikys beprote. Tada Noros galvutėj ėmė suktis mintys apie draugystę su žmogumi. deivės ir žmogaus. kas čia tokio? jis juk ne bet koks žmogus, jis Xavie.... jos mintys nutilo tik tada, kai vaikino lūpos prisilietė prie josios. Ašaros maloniai šaldė veidą, tačiau išsiilgtos Xaviuko lūpos buvo kažkas... kažkas kitokio, nepaprasto, naujo, neapsakomai malonaus. ji pasijuto tarsi pirmą kartą bučiuojama. Rankos vėl apsivijo vaikino kaklą ir bučiavo, bučiavo, bučiavo...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 05 05 2012, 6:02 pm

ant savo skruostų pajaučia jau atvėsusias Noros ašaras. rankos lėtai per jos petukus bei šonus nuslysta iki liemens. savo tvirtomis rankomis Xavis apsiveja merginos liemenį ir taip ją pritraukia arčiau savęs nė akimirkai nenutraukdamas bučinio. jaučiasi kaip paauglys. kaip vaikinas, pirmą kartą bučiuojantis moterį, kurią myli. nežymiai šypteli, kiek tik gali ir toliau bučiuoja be perstojo Norą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 05 05 2012, 6:10 pm

Tie bučiniai...varė Norą iš proto. tiesiogine to žodžio prasme. Jai buvo taip gera, kad Xavis vis dėlto neatstūmė jos, nepamiršo po dviejų metų nesimatymo, jis ją myli, ar bent jau jaučia kažkokią simpatiją. Tačiau viena jos pusė troško kuo greičiau baigti tą bučinį ir išklausinėt mylimąjį apie jo gyvenimą be jos. kitas merginas, darbą, ar jis vėl neįniko į narkotikus ir bla bla bla. bet ji nelabai galėjo.. po kiek laiko radusi savy jėgų užbaigti bučinį, vis dar laikydama apkabinusį Xavierą, nosimi paglostė jo skruostą ir tyliai prabilo
- Ar papasakosi man viską, kaip tau sekėsi be manęs?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 05 05 2012, 6:14 pm

nežymiai suraukia kaktą, kai Nora atsitraukia nuo jo. nepaleidžia merginos liemens ir net nesiruošia leisti jai visiškai atsitraukti.
- niekaip. aš net negyvenau. tik egzistavau, - tyliu ir prislopintu balsu šneka, - daugumą laiko praleidau užsidaręs namie, - gūžteli pečiais ir pagaliau šiek tiek atsitraukia, kad galėtų pamatyti merginos akis, - Nora... Nora, aš tave taip beprotiškai myliu... per tuos metus, galvojau, išprotėsiu. niekaip negalėjau susitaikyti, kad tavęs nebėra šalia. net tavo daiktų neliečiau, tikėjaus, kad grįši. kaip koks beprotis, - karčiai šypteli, tačiau akių kontakto nenutraukia, - pažadėk man, mieloji, kad daugiau nebepaliksi...prašau... - sušnabžda atremdamas savo kaktą į Noros.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 05 05 2012, 6:20 pm

Ji vėl tuoj apsiverks dėl to nežmoniško Xaviero mielumo. Tikrai neveltui ji jį mylėjo ir neveltui niekada nepamiršo. kur pamirš tokį, kuris jai atstoja visą pasaulį...
- Nepaliksiu, - šyptelėjo pabučiuodama jo kaktą, tačiau jos kaktoje atsirado raukšlės. ji galvojo, kaip pasakyti apie visas savo pareigas ir panašiai.
- dabar mano gyvenime pilna taisyklių. ir jeigu mane myli taip kaip sakai, turėsi su tuo taikstytis.. nors aš negalėsiu tavęs priversti, - ji kakta prisiglaudė prie jo kaktos, užsimerkė ir gėrė į save Xaviaus kvapą.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   

Atgal į viršų Go down

upeliukas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 69Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next