It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

upeliukas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 05 05 2012, 6:24 pm

plati šypsena pasirodo vaikino veide. na, pasirodo, po dviejų metų pertraukos šis dar sugeba panaudoti savo veido raumenis šypsenai.
- taisyklių? - truputį suraukia kaktą laukdamas platesnio Noros paaiškinimo. jei tos taisyklės nebus maždaug "būti su visais vaikinais ir juos mylėti", tuomet Xavier susitaikys. nepraras mylimosios dar kartą. nei už ką.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 05 05 2012, 6:28 pm

Ji nusišypsojo ir greitai nusivalė ašaras.
- kada nors tu apie visas jas sužinosi taip išsamiai, kaip begalėsi, - pakštelėjo jam į nosį, šypsojosi žaviai kaip saulytė, nes Xavieras darė ją laimingą.
- Tos taisyklės neturėtų pakenkti mūsų...santykiams, - jos veide dabar iš tos saulytiškos šypsenėlės išlindo drovus, susigėdęs šypsnis, nes ji nežinojo, ar Xavis bus pasirengęs kitokiems, nei draugiškiems santykiams.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 05 05 2012, 6:33 pm

- aš lauksiu, nes man tikrai įdomu. tu man rūpi, - nusišypso ir patraukęs vieną ranką, atsargiai užkiša nepaklusnius merginos plaukus jai už ausies. dar plačiau nusišypso, kai Noros veide pasirodo drovus šypsniukas, - mieloji, - tarsteli nenuleisdamas žvilgsnio, - ar sutinki ir vėl būti mano saulė danguje ir mano pasaulis? - stebi Noros akis ir pajaučia, kad net kvapą užgniaužė laukiant atsakymo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 05 05 2012, 6:35 pm

Staigiai grįžo visas Noros žaismingumas, nes Xavieras vien pasirodydamas atnešė į jos pasaulį tą ilgai lauktą tikrą, nesuvaidintą ir neužtemdomą šviesą. ji bedė pirštu jam į krūtinę ir prabilo tipo įsakinėjančiu balsu.
- Tu privalai laukti ir aš privalau tau rūpėti, nes nuo šiol iki gyvenimo galvos būsiu tavo ir tik tavo, - šyptelėjusi prisiglaudė arčiau ir visiškai nesijaudindama dėl nieko, pabučiavo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 05 05 2012, 6:38 pm

nusijuokia
- mieloji, kitaip ir nebus, - papurto galvą ir tiesiog nušvinta išgirdęs tokius jos žodžius. ilgiau nebesistengęs ištempti, Xavis pasilenkia ir tiesiog pabučiuoja savo mylimąją. taip, būtent savo. ir tik savo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 05 05 2012, 6:43 pm

Laimingas gyvenimas, nes pagaliau Nora sutiko žmogų, su kuriuo ji žino, kad bus pati laimingiausia. Ir ne pirmą kartą sutiko. Ji labai tikėjosi, kad visos jos pareigos neišgąsdins mylimojo...ji staigiai pašoko ant kojų ir ištiesė ranką Xavierui.
- Pasivaikščiokim. Tu juk nepamiršai, kaip aš myliu gamtą, - šyptelėjo
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 05 05 2012, 6:45 pm

nusijuokia iš tokio impulsyvaus mylimosios judesio
- aš nieko nepamiršau. nei to, kad tu dievini rytais prabusti užuosdama žalios ar mėtinės arbatos kvapą, nei to, kad naktimis mėgsti stebėti žvaigždes, - plačiai besišypsodamas atsistoja ir apsikabina viena ranka merginą per liemenį, - kur norėtum nukeliauti? - stebi Norą žibančiomis iš laimės akimis.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 05 05 2012, 6:51 pm

(ei, čia ne tik nora taip mėgsta, bet ir aš! :D)
nustebinta to, kad jis taip puikiai viską prisimena, prisišlieja prie jo, apkabina per liemenį ir laiko suspaudusi stipriai. kaip ji galėjo dėl nemirtingumo paaukot Xavierą? pati to nesupranta. tačiau dabar ji laiminga. turi jį. ir turės visad.
- ir nepamiršai, kad prieš naktį reikia atidaryti langą, nes aš mėgstu atsibudusi naktį įkvėpti gryno oro? - šyptelėjo jam, nes žinojo, kad jis nepamiršo. Lėtai vedėsi Xavį upės pakrante.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 05 05 2012, 6:57 pm

(aaa, kaip pataikiau!;o)

- ir nepamiršau, kad rytais mėgsti padėti galvą ant mano krūtinės ir dar geras penkiolika minučių tiesiog taip gulėti ir tylėti, - nusišypsojęs priduria ir švelniai pabučiuoja merginą į kaktą. eina drauge su ja. koja kojon.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 05 05 2012, 7:05 pm

- ir niekada nepamiršk, kad aš dievinu daryt viską, kai šalia esi tu, - įsikibo jam į parankę ir prispaudė sau prie šono. atrodo, tiek daug norėjo sužinoti apie viską, ką praleido, bet žodžiai glūdėjo pastrigę gerklėje ir net neketino išsiveržti lauk. Jai pakako to, kas vyksta dabar. ji ir Xavieras laimingi, dabartyje. o kaip viskas bus toliau, lems likimas arba jie patys...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 05 05 2012, 7:08 pm

- nepamiršiu, meile mano, - papurto galvą glausdamas smulkią merginą prie savęs. pasukęs galvą tiesiog pabučiuoja švelniai Norą į kaktą ir nusišypsojęs nusuka žvilgsnį į aplinką. pasaulis pasidarė ryškesnis ir gražesnis. likimas? ne, šitam šunsnukiui Xavier daugiau niekada neatiduos ateities. dabar viskas priklausys nuo Xavio ir nuo Noros.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 05 05 2012, 7:15 pm

tobuliausi žodžiai. būtų gerai, jei viskas priklausytų tik nuo jų. tačiau Nora buvo dabar tokia laiminga, kad nebegalvojo apie nieką kitą, tik ilgą ir laimingą gyvenimą drauge.
- o tavo įpročiai nepasikeitė? stipri espresso anksti ryte ir per pietus, rytinis laikraštis ant stalo ir ne per daug karštas vanduo vonioje? - šyptelėjo išriesdama vieną antakį ir pakeldama akis į Xavį.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 05 05 2012, 7:17 pm

veide ir vėl pasirodo nevalingai plati šypsena
- taip pat kaip ir vakarai priešais židinį, ant kilimo, su raudonu vynu bei tavimi. ir... ir muzika, - linkteli galvą. retai kada Xavier garsiai ištardavo "mėgstu groti pianinu, gitara ir dainuoti". tiksliau sakant - jis niekada to nėra sakęs. o Nora... na, ji turbūt vienintelė, kuri žino, kaip vaikinas mėgsta tai daryti
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 05 05 2012, 7:22 pm

- Ir tada prie židinio mudu duetu trauksim Sum41 dainą With me, - ji nusijuokė ir kantriai stebėjo Xaviero veidą, ar jis atsimins, kas čia per daina.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 05 05 2012, 7:27 pm

- I wait here forever just to, to see you smile... - tyliai išdainuoja frazę plačiai besišypsodamas, - Nora, aš tave taip beprotiškai myliu.. - prikandęs lūpą pasisuka į merginą, apkabina ją abiem rankom per liemenį ir pakėlęs nuo žemės apsuka aplink save.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Sk. 06 05 2012, 4:00 pm

Ji niekada nebus laimingesnė, nei yra dabar.
- I don't want this moment to ever end, - nusišypsojusi atsako jam dainos žodžiais ir apkabinusi stipriai prisispaudžia prie jo.
- myliu tave labiau, nei įsivaizduoji, - sučiulba jam į ausį.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Sk. 06 05 2012, 4:03 pm

plačiai besišypsodamas nuleidžia pagaliau merginą ant žemės ir perbraukia ranka per jos skruostą
- įsivaizduoju. pats jaučiuosi taip, lyg tuoj sprogčiau nuo tos meilės, - nusijuokęs palenkia galvą ir apdovanoja mylimąją bučiniu.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Sk. 06 05 2012, 4:21 pm

- Įdomu, ar galima mylėti labiau, nei mudu vienas kitą, ką? - šelmiškai nusišypsojusi ji prigludo prie Xaviero krūtinės, paruošdama lūpas bučiniui, kurį Xavis kątik dovanojo su tokia milžiniška meile ir aistra, kad Norai net kojytės ėmė linkti
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Sk. 06 05 2012, 4:27 pm

- nežinau.. - sumurma dar tyliai ir toliau jau nieko nebesako. tik džiaugiasi mylimosios lūpomis, bučiuoja ir bučiuoja ją be perstojo. nesvarbu, kad per tuos porą metų merginos gyvenime gal ir buvo kitas vaikinas.. niekas dabar Xavierui nesvarbu. tik ji. tik jo Nora.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Sk. 06 05 2012, 6:06 pm

Buvo, bet dingo taip greitai, kaip visos iliuzijos ir fantazijos. Todėl Nora tyliai meldėsi, kad Xavieras nedingų niekada. Švelniai glostinėdama jo plaukus ir kaklą ji visiškai visą dėmesį ir esybę atidavė tam vaikinui, kuris ją bučiavo. taip nepasotinamai, taip tobulai...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Sk. 06 05 2012, 6:10 pm

po keliu minuciu nenutraukiamo ir tobulo bucinio,Xavier pagaliau atsitraukia
- meile mano,gal nori kur nors nueit drauge,m? - perbraukia ranka per Noros skruosta ir tiesiog placiai sypsosi jai.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Sk. 06 05 2012, 6:19 pm

Palieka savo rankutę ant Xavierio kaklo, meiliai jam šypsosi ir vis nenuleidžia akių. Dieve, koks jis gražus..
- žinoma. Kaip senais gerais laikais.. į kiną, ledų, ar į arbatinę? - šyptelėjo, išvardindama beveik visas dažniausiai lankytas jų vietas
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Sk. 06 05 2012, 6:22 pm

- arbatine ar vyno pas mane?.. - priduria dar viena vieta ir svytinciomis akimis stebi Nora. atrodo,su kiekviena akimirka mergina darosi vis grazesne ir grazesne. jei tai apskritai imanoma yra.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Sk. 06 05 2012, 6:40 pm

ji sustojo, atsistojo priešais jį ir padėjo ranką jam ant krūtinės ,lėtai glostydama.
- antras variantas gundo kur kas labiau, nei bet kas kitas, - ji šyptelėjo ir šiek tiek pasistiebusi pabučiavo savo gyvenimo meilę. Tobuliausią vyrą planetoj.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Sk. 06 05 2012, 7:42 pm

- mm... - tesugeba numykti ir švelniai užkabinęs Noros lūpas savosiomis, vos vos atsitraukia, - tuomet traukiam ten dabar? - veide pasirodo šypsniukas, o akys vis laksto be paliovos po mylimosios veidelį.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   

Atgal į viršų Go down

upeliukas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 79Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next