It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

upeliukas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Pir. 07 05 2012, 2:16 pm

- su tavim nors ir į pasaulio kraštą, - pamirksi akytėm atsakinėdama į visus Xavio bučinukus, rankytėmis glostinėdama jo nugarytę, kakliuką, plaukučius.
- Gerai, kad tavo namai nėra taip toli.. - prunkšteli pagalvojus, kad eiti į tą pasaulio kraštą būtų kur kas sunkiau, nei teleportuotis...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Pir. 07 05 2012, 2:22 pm

- ojėj, Nora, tiek jau aš neištverčiau..pasaulio kraštas labai toli juk, - nusijuokęs papurto galvą ir atsidusęs linkteli galvą, - kad jau netoli, tai nueisi pati? ar nešt reikės? - žybteli akutėmis išsišiepęs.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Pir. 07 05 2012, 5:23 pm

Ji dramatiškai pavarto akis, o tada nė iš šio, nė iš to taip stveria Xavį į glėbį, surakina rankom, kad nei pati, nei jis pajudėti negali. jėzau, kaip myli! ir niekada nepaleistų, jei jos valia būtų!
Galiausiai po tokio staigaus meilės proveržio paleido jį ir pažiūrėjo meilės kupinom akim.
- Manau, kad paėjėsiu, - šyptelėjo ir įsikibo jam į rankutę.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Pir. 07 05 2012, 7:29 pm

išpučia akis nuo tokio netikėto poelgio ir tik nusijuokia
- Dievuliau, Nora...angele tu mano... - besijuokdamas suima delnais jos veiduką ir apdovanoja šiltu bučiniu, - einam, - laisvąja ranka paglosto merginos delniuką ir iškeliauja abu.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 12 05 2012, 6:06 pm

Pati nesuprato kodel, taciau atnese savo subiniuka i cia. Ramiai apsidairiusi issiave is aukstakulniu ir ibrido i ledini vandeni, kuris apseme jos pedutes. Uzvertusi galva i dangu Eve kuri laika megavosi saules spinduliais.
Atgal į viršų Go down
Gloria Saeed
Too beautiful to die too wild to live

•naudoju : C. Delevingne
•parašiau : 2189

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 12 05 2012, 6:17 pm

ateina čia kiek susinervinus ir taip netikėtai eidama pamato pažįstama silueta, išsišiepia visa, gal ji nuotaika praskaidrins, taigi patraukia normaliai žingsniai prie draugės, o kam skubėt, žodžiu prieina prie upelio kranto, - labas, - sucypia iš laimės, bet į vandenį brist nenori.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 12 05 2012, 6:19 pm

Pajunta kazika artejant, tad jos kunas siek tiek isitempia. Taciau vos tik Eve isgirsta pazistama balsa iskart ramiai nusisypso ir atsisuka i mergina laimes pilnu veideliu.
-Sveikute! - sukteli ir basomis isbegusi is vandens stipriai apkabina drauge.
Atgal į viršų Go down
Gloria Saeed

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 12 05 2012, 6:22 pm

irgi apkabina draugę, o tada atsitraukus pažiūri į ją, - seniai matyta, - nusijuokia, o tada apsidairo, - ką čia veiki? - kilsteli klausiamai antakius, - viena. - dar priduria, nes jos draugė šiaip mėgsta kompanija.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 12 05 2012, 6:29 pm

Seik tiek sypteli ir lyg butu kazkuo nusidejusi nudelbia zvilgsni trumpam i sali.
-Na kaip cia pasakius... Pusrycius lovoj palikau, o po ju dar nespejau nieko surasti.
Velniukiskai sypteldama vel pazvelgia merginai i akis.
-O tu kur klaidzioji? - prisimerkia apsimesdama, kad kazka itaria.
Atgal į viršų Go down
Gloria Saeed

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Št. 12 05 2012, 6:36 pm

- ohh... jis gražus buvo? - kilsteli antakius ir išsišiepia tokiu susidomėjusiu smailu, bet tada išgirdus klausima atsidūsta kiek, vis dar pyksta ant to angelo, nors ta mergina kuria išsiurbė ir taip nepilna buvo.
- ai šiaip buvau toje laukymėje miško viduryje, biški valgiau, bet tada kaip dažnai atėjo tie, kurių vardo garsiai netarsiu, - vis dėl to šypteli, gi nemėgsta Gloria dažnai angelų vardo vartot, jis netinka šiuolaikiniams, na ir šiaip šio pasaulio angelams...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Sk. 13 05 2012, 3:39 am

-Grazus ir neispasakytai gardus. - inirtingai palinksi, taciau pastebejusi drauguzes nusivylima kilsteli siek tiek antakiuka. - Mm, jie visada linksmybes gadina...
Ir pati atsidususi siek tiek pakramto savo lupyte. Vienuose pasaulio kampeliuose tu angelu budavo daugiau, kitose - maziau, taciau dar neatsirado tokia vieta, kur ju isvis utu imanoma isvengti.
-Tai cia jie savo darba atseit atsakingai dirba..?
Atgal į viršų Go down
Gloria Saeed

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Sk. 13 05 2012, 8:55 am

- oh..tau sekasi, aš tai pastaruoju metu tik merginas užtinku, vaikinai išgraibstyti..- dar kartą giliai atsidūsta, bet po to šypteli, - būtent...o savo jėgas aikvoti be reikalo nėra prasmės, - nusijuokia.
- tipo jo, bet žinai, galiu pasakyti, kad ne visi vienodai tą ju "darbą" supranta, - sukikena, prisimena angela le ambasadorių, jis tikrai savo darbą ne taip dirbo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Sk. 13 05 2012, 11:12 am

Isgirdusi idomia gaidele merginos balse siek tiek placiau sypteli.
-Ooo... Papasakok, uzuodziu idomia istorija.
Nusijuokusi apsidairo ir radusi svarios zolytes ploteli padeda savo subiniuka, palikdama vietos ir drauguzei. Jos istorijos visuomet budavo neispasakytai idomios. Mokejo Gloria kur nors isivelti.
Atgal į viršų Go down
Gloria Saeed

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Sk. 13 05 2012, 4:33 pm

- tikrai nori išgirsti tai? - kilsteli antakius ir nusijuokia, nors kodėl ji turėtų nenorėt, žodžiu prisėda šalia draugės ir vangiai šypteli, - so... - galvoja nuo ko pradės, - žinai kažkoks angelas turi mano lipčiką, - giliai atsidūsta, nepatiko jai ta dalis, bent ji jau taip nori galvot. - viskas prasidėjo nuo to, kad aš paprasčiausiai užsukau į apleista metro stotį, žinai ten daug mūsų praeities, - išsišiepia, prisimena kai bėgo iš miesto su traukiniu, - tada ten prisistatė tiksliau atklydo kažkoks angelas ir bent gerai, kad nepuolė iš kart manęs... Nes nebuvau nusiteikus muštis, - linkteli, - o po to ir prasidėjo... pradėjom taip gan ramiai, bet labai priešiškai ir ironiškai kalbėt, - nusijuokia, ten juk vien ironija buvo. Trumpam nutyla, nebežino kaip toliau pasakot.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Sk. 13 05 2012, 4:52 pm

Kilsteli antakiuka siek tiek prisimerkdama.
-Na tada reikes keliauti tos tavo liemeneles atsiimti! Dar pasakyk kad is Victoria's Secret buvo, tai isvis tragedija...
Nutesia ir siek tiek pakreipia galvyte.
-Na na, ir kas tada? - nuosirdziai nekantravo.
Atgal į viršų Go down
Gloria Saeed

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Sk. 13 05 2012, 5:07 pm

- būtinai, tik žinai tada buvau alkana tai ne kažką, - taip nekaltai šyptelėjo, - o tu manai aš kitokias nešioju? - kilsteli antakius, gi ji mados icona kaip ir eva.
- okey tada jis jai ale susiruošė eiti, bet taip maloniai pro mane eidamas į skutelius suplėšė mano maikute, - visiškai ironiškai pasako, nes tai toli gražu nebuvo malonu, nors šiaip nebuvo labai blogai, tik tiek, kad jis angelas. - o po to iš vis nuplėšė ją nuo manęs.... Bet žinai aš kantri, nors ne daug trūko, - linkteli, gi jis gavo biški.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Sk. 13 05 2012, 5:22 pm

-Jetus... Tada jam tikrai atsirugs...
Eve mintyse jau pradejo kurpti ivairius budus kaip ta tariama angela pazeminti. Kaip kazkas gali dristi taip su jos brangiausiaja pasielgti??
-Gal varda jo netyciom suzinojai?
Atgal į viršų Go down
Gloria Saeed

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Sk. 13 05 2012, 5:29 pm

- na bet jis buvo pakankamai mielas žinok, - pasakė irgi gan ironiškai, ten jų mielų kalbų galima sakyt nebuvo net, biški nuslėpė nuo draugės, kad anas ją porą kartų pabučiavo.
- būtent, kad ne... bet gal netyčia žinai kas per angelas neseniai buvo demono gerokai apdaužytas? - kilsteli antakį, - nes spėjau sužinot, kad jis buvo po gerų drakių.... Ir laimėjo. - pasako, o tai reiškia, kad jis tikrai stiprus, jeigu sugeba prieš demona laimėt, - arba bent jau man taip sakė... - priduria.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Sk. 13 05 2012, 5:49 pm

Jie siek tiek prisimerke ir ironiskai syptelejo lyg itardama.
-Jie mieli, kol nesuvaro tau durklo tiesiai i pasirdzius. Kad pasiektu tai, ka yra sugalvoje, jie yra pasiryze bet kam.
Atsiduso siek tiek mintimis grizdama i praeiti.
-Jeigu nuosirdziai, tai cia as iiiilga laika nesirodziau... - Eve trumpam susimaste. - Taciau varda tikrai isgausiu, jei tik norisi.
Vis tiek reikejo vizita pas demonus anksciau ar veliau padaryti.
Atgal į viršų Go down
Gloria Saeed

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Sk. 13 05 2012, 6:11 pm

- na tiesa... bet anas tikrai kitoks, laisvai galėjo suvaryt man kuola kokį į paširdžius užuot mane nurenginėjąs, - biški paprieštarauja draugei, Gloria visad sako taip kaip jai atrodo, so nėra ko stebėtis.
žiūri į draugę, supranta, kad pas ją praeitis irgi ne kažką, - pastebėjau.... su tavim ilgai nėjo susisiekt, - linktelėjo, - tada man tikrai nuobodu būdavo... - nusijuokia, - na.. tu viską sugebi, - išsišiepia taip fainai.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Pir. 14 05 2012, 2:20 am

Eve siek tiek sypteli.
-Reiskiasi kai ko tikrai siekia... - kilsteli antakiuka mazdaug 'suprask mieloji'. - Kaip bebutu... Buk LABAI atsargi.
Linkteli ir liudnai sypteli.
-Atleisk, kad as taip be zinios visiskai... Taciau nebegalejau cia daugiau issideti. Privalejau kazkur dingti. Ir greitai. - Eve kiek sunkiau atsikvepia, lyg panaikindama visa savo liudesi vienu gaivaus oro gurksniu. - Pasistengsiu bent jau.
Mirkteli jei kiek linksmiau nusisypsodama.
Atgal į viršų Go down
Gloria Saeed

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Pir. 14 05 2012, 2:09 pm

- na jis užsiminė apie tai, bet tikrai ne apie kankinimus ir panašiai.... - nutęsia, jie gi ten normaliai išsipliurpė, - tokia ir esu, pasitikėk manim - taip mielai šypteli, šiaip ji beveik visą gyvenimą atsargi.. nors tai ir taip matosi, jokių randų, sužalojimų ir šiaip ji still vaikšto ant žemės.
- nieko... aš tave visiškai suprantu, - linkteli, - seniau mes irgi dingdavom, - nusijuokia, gi taip fun būdavo joms ten, - vertinsiu tavo pastangas, - sukikena, žino jog Eve ko nori to gauna.. Gloria irgi panašiai.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Pir. 14 05 2012, 2:29 pm

-Pasitikiu tikrai, bet vis tiek jauciu pareiga ispeti. - palinksi inirtingai ir siek tiek susimasto.
Su kiek tik angelu ji nebuvo susidurusi. Ir nesvarbu ar viskas prasidedavo taikiai, ar iskart karingai - pabaiga visuomet budavo vienoda.
-Mmm... Manau reiketu dar kada nors toki 'dingima' suorganizuot su kokiais gardziais berniukais...
Su ta mintim Eve prisimine ta nelaimeli palikta ant sofos...oh well.
Atgal į viršų Go down
Gloria Saeed

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Pir. 14 05 2012, 5:54 pm

- tikiu, be tavo įspėjimų gal jau seniai kažkur negyva gulėčiau, - nusijuokia, gi tikra tiesa čia. O tada užsigalvoja apie kažką, kažin ar tas angelas tikrai kitoks buvo ar tik tokį primetė, na bet never mind.
- ohh.. nebloga mintis, - išsišiepia taip sexy, pasiilgo ji tų pabėgimų, nes būdavo tikrai fun ir tai Gloria tikrai pripažįsta.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Pir. 14 05 2012, 6:28 pm

Siek tiek prisimerke pasvarstydama.
-Gal ir labai banalokai nuskambes, taciau gal noretum pasidaryti girl's night out? Kad ir siandien... Nlekti kur nors, isgerti, 'pavalgyti' ir panasiai.
pradejo mintyse svarstyti kur ir kaip ta butu galima padaryti.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   

Atgal į viršų Go down

upeliukas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 89Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next