It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 upeliukas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Sk. 15 04 2012, 12:22 am

Jis jau net nebematė nieko išskyrus ją,jo kūnas instinktyviai priglūdo prie jos karšto kūnelio kuris taip rangėsi dėl jo kiekvieno padaryto veiksmo, nors ir kokio mažo.Kadangi vieta tokią atoki, tai žmonių akys jų neužmatys, nes nelabai kas mėgsta brautis iki šios vietos per spygliuotus krūmus bei tankius medžius. Tad vieta buvo tobula ir romantiškas jų pirmajam kartui, kuris iš tiesų Džeremiui buvo pirmas po daugybės metų, kai lindėjo savyje ir tiesiog gyveno skausme dėl žmonos.Dabar viską tai pakeitė milžininškos emocijos, vienai angeliukui dėl kurios padarys bet ką ir bet kada, kad jaustusi laiminga ir mylima.
Jo lūpos keitė bučinių tempa nuo ypatingai lėto, iki tokio greito kad liežuvėliai jų atrodė kaip karusėlė, sukosi beprotiškai greitai, kartais kliūdydama dantukus ar kitą lopinėli esanti burnoje. Bet tai dar labiau kaitino jo mintis ir tai leido būti pačių karščiausiu šią akimirka. Jo rankos būtinai vesdamos ji i priekį, taip lengvai pašalino jos triusikėlius o tada savo šortukus, kojomis nusitraukė ir nuspyrė. Likę jie nuogi vienas prieš kitą, be jokios gėdos ar baimės, atsidavė jai visų kūnų.
Jis buvo begalo švelnus ir tad kad jinai būtu tokia atsipalaidavusi ir ištroškusi visko.Jo rankutė perėjo per šlauni ir sustojo ties tenais kur jai buvo jautriausia. Pradžioje su pirštukais glostė paviršių ir poto po truputi i vidu ieidinėjo su vienu iš pirštuku.O kiti tuo metu glostė paviršių. Jam patiko kad mergaitė šioji rūpinasi savo išvaizda ir tenais kur nereikia, nėra nei vieno plaukelio.
Jis kveptelėjo gyliai, nes pačiam buvo sunku kesti pasiruošima visam procesui, bet jis erzindamas jos kūną ir jausmus, lėtai tai bandė tęsti. Jos jausmų tornadas pasiekė jo mintis ir tada net pačiam kvėpuoti sunku pasidarė, taigi kai jinai iškvėpdavo ora, dalis ieidavo i jos burnytę ir tad kvėpuoti būdavo kur kas lengviau.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Sk. 15 04 2012, 12:39 am

likusi visiškai nuoga ir pažeidžiama, ji vis dėl to jautėsi saugi ir mylima. kiekvienas jų nuogų kūnų susilietimas nukrėsdavo ją taip, jog priversdavo prikasti lūpas ir suamanuoti arba tiesiog pamiršti, kas esti dar šitam pasaulyje. o dar tokia romantiška atmosfera ir gamta suteikė tiek gerų pojūčių ir vėsos, kurios jai iš tiesų reikėjo, nes ji jautėsi pačioje aistringiausioje, karščiausioje jūroje, kurioje bebuvo galima patekti.
jeremio pirštukams įėjus į ją, ji įsitempė ir kilstelėjo dubenį ir išleido dejonę, jos akyse pradėjo viskas suktis ir kibirkščiuoti, įskaitant ir besibučiuojančias lūpeles, kurios net tuo metu nesiskyrė. jo erzinimas varė ją iš proto tiesiogine to žodžio prasme, ji rankomis bei kartkartėm nagučiais įsikabindavo jam į pečius ar į rankas, plaukus, nes jai reikėjo atramos taško, kad nepasimestu tokioje didelėje ir pilname gausybės rage, kur visi jausmai buvo vieni už kitą galingesni, stipresni.
angeliukė savo akelėmis pažiūrėjo į jį, savo princą, ir nusišypsojo aistros apimta šypsenele. nors akys ir buvo aptemusios nuo aistros ir betvyrančios miglos, bet ji kuo puikiausiai įžvelgė aistringą jeremio veidą, kiekvieną jausmingą raumenėlio sukrutėjimą.
nara jautėsi it siekianti žvaigždes, o šildantys ryto saulės spinduliai tik dar labiau šildės juos, nors buvo ir taip karšta kaip orkaitėje, bet ta šiluma jai buvo maloni. taigi, kiekvienas bučinys, kūnų susilietimas jos kūne palikdavo rausvus antspaudukus, kaip įrodymą, kad ji jau yra šio nuostabaus, romantiško vyriškio.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Sk. 15 04 2012, 12:49 am

Jis ją saugojo dabar irgi, nes jo kūnas viršuje buvo tiesiog kaip skydas nuo visų negandų kas gali ivykti.Taigi net jinai galėjo nesijaudinti dėl nieko ir užsiimti savo jausmų kaitinimu. O tai kad jis kaitino ją pats, jau kuri laiką reiškė kad bus tuojaus jau nebe tokie šventi dalykai tarp jų, bet bandys jis viską padaryti taip kad rojus atsirastu čia ir dabar.
Kai jos dubuo pakilo dėl jo pirštuku pagalbos, jo veide sužaidė akimirkos pasitenkinimo šypsena.Tada pirštus patraukė šonan ir kad jai nebūtu tokios poilsio valandėlės, jis būdamas patogioje pozoje, švelniai iėjo i jos vidų. Jos vidus švelniai ir taip mielai priėmė ji kad net pats stebėjosi kaip gali būti malonu justi merginos kūną iš taip arti. Turbūt jis pats bus tą pamiršes. Bet galu gale prisiminsi jau viską ir tada laikytis turės angeliukė. Juk jisai toks megėjas yra sujungti kūnus jeigu yra meilės kibirkštis. O tad kad pas juos ne vien kibirkštis, o visas laužas kuris niekada neužges.
Jo judesiai buvo tokie lėti ir užtęsti, lyg tikrindamas kad jokie jo darbai nedaro jai skausmo ar žalos. Beabejo, jis nesiautėja per seksa, nes viskas yra skirta jai ir tik jai. Jo kūnas tai vienas didelis įrankis, skirtas tenkinti jos pačioms slapčiausiems igeidžiams ir norams.
Šypsena veide platėjo nes akimirkai jo lūpos pabėgo nuo jos lūpyčių ir pažvelgė i jos akis, kurios jau net žiūrint kaitino galvą milijonu mažu liepsnelių. Ir tai jam kėlė toki pasimėgavima, kurio dėka jo susijaudines draugas būdamas joje, virpėjo ir pulsavo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Sk. 15 04 2012, 1:11 am

po kiek tai laiko, pajutusi jo draugą joje, ji visa išsilenkė, nes tas įjejimas susprogdino visą, kas buvo iki to momento. jos kūnas tirtėjo nuo kiekvieno lėto postumio į vidų, o tas judesys ją varė iš proto, jog ji, kaip bebūtų keista, pasekė pirmąjį savo orgazmą, kuris tikrai nusinešė ją į visas pasaulio šalis. ji suaimanavo ir užsimerkė, įsijausdama į visą veiksmų virtinę.
nara suradusi jeremio plaštakas, suėmė jas ir nestipriai suspaudė, jos protu tai buvo viena geriausiu atramos taškų, nes tada nereikia blaškytis ieškant į ką įsikibti. jai nesinorėjo suleisti pirštus į plaukus, nes gali ir nurauti juos, neįsikibo į pečius, nes jie buvo toli nuo jos, kai toks beprotnamis vyko jos kūne, sieloje. angelė kuo puikiausiai jautė tą elektros plyksni joje, kuris ižiebė ryškią šviesą akyse ir karštą ugnį jos kūno viduje.
mergina kuo puikiausiai prisderino prie judėjimo ir padėjo sukurti malonumą tiek jam, tiek jai pačiai. o jo pasididžiavimo pulsavimas buvo kuo puikiausiai juntamas jos ertmėje ir tai tik dar labiau jaudino ją, jaudino kiekvieną lastelę esančia tenai. jos vidus idealiai atitiko jo didžiui. kai kas tikrai pasakytu, jog jie vienas kitam sukuria darna, papildo ir tuo pačiu išskiria, bet vis dėl to tinka vienas kitam.
jos veidelyje atsispindėjo visi meilės siluetai ir šėšėliai, ji tikrai beprotiškai ir iki širdies gelmių įsimylėjusi jį, kad net sunku apsakyti žodžiais. širdis lėkė iš krutinės vien jaučiant jį ar pagalvojant, koks jis gražus saulės spinduliuose. ji buvo nuo galvos iki kojų giliai įklimpusi meilėje. bet kada ir bet kur atiduotu, kad tik jam viskas būtų gerai, kad ir kiek laiko jie vėl susitikė, po tiek metų, pabuvo, bet tai buvo stipriau už bet ką, už be tkokią narkotinę medžiagą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Sk. 15 04 2012, 8:29 am

Jos aimano vežė ji beproto stipriai ir tada pajutes jos pasitenkinima, judesius pagreitino ir pagylindavo tiek kiek leido jinai ir jos vidus. Tobula dabar akimirka jam, nes kūnas ir mintys taip blaškėsi kad net negalėjo dorai sumastyti tolimesnių veiksniu, tada veikė instinktyviai. Su kiekviena jos aimanėlę, stipriau ieidavo ir tikrai pulsavimas jam suteikė tokio malonumo akimirkas, kurių nežinia ar kada norės pamiršti.
Kai pati sunėrė jų rankas, jis pajuto tą malonų energijos žybsni kuris taip staigiai perėjo per jų kūnus, kad privertė ji aiktelti taip nežymia. Ir dėl to jis savo kiekviena postūmi pratęsdavo iki tokio ilgumo, kiek buvo imanoma.Nes tai padėdavo jo emocijas sutelkti ir tikrai stipriai nusiusti i gležna angeliukės kūneli, kuris dabar po juo taip spurdėjo kaip plaštakė prie šviesos. Džerio akutes nusėkė jos žvilgsniuką ir meiliai pabučiavo lūpas, nors jau judesius pagreitino vėl iki negaliu. Judėjo ir judėjo joje, ir jo kūnui nebuvo to gana. Jis kas akimirką norėjo vis daugiau ir daugiau pačios jos visomis prasmėmis. Tas noras buvo taip apipintas jaumų grandinėmis, tai net nesuprasdavai kur yra geismas, o kur tyra kaip dangus meilė. Viskas buvo sumišę ir susimaišę.Ir dėl to jis visiškai nesiorientavo žemėje ar danguje esas, Tik suprato, kad toji angeliukę, jam tobula partnerė visose gyvenimo sferose.
Jos aistrą ir beja toks šiltas vidus, buvo lyg pastiprinmas jos buvimu narkotiku, kuriam jau jis priklausomybę turi.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Sk. 15 04 2012, 8:41 am

pajutusi jeremio pagreitėjima ir ilgus postūmius, kurie vertė išlenkti savo nugaryte, bei kaklą, o iš jos vidaus išleisti aimaną, kuri nuaido bent per pus garsiau negu anksčiau, o rankų pirštukai šiek tiek stipriau suspaudė vyriškio plaštaką, pajutusį itampą papilvėje.
visą jos angelišką kūnelį krėtė virpesiai ir aistros geiduliai, kurie tik dar labiau vertė atsakyti į kiekvieną jo įjejimą giliau į ją, labiau priglusti prie jo kūno. galvoje, kūne tvyravovisiška tuštuma tik malonumo sunkumas ir maudimas, kuris karts nuo karto vis labiau augo, didėjo ir žadėjo susprogdinti juos abu, kažkur saulės spinduliuose.
vėl vaikinukui įstūmus visą save iki jos ertmės galo, dar labiau suaimanavo į jo burnyte, nes tuo metu ji buvo užimta jo lūpų. prakaitas ir karštis blaškė jos jausmų visumą, kuri skilo, vienijosi.
angelė nieko nejautė išskyrus tai, jog jeremis malonina ją, atiduoda visa save iki paskutiniės savo ląstelės, kad tik ji būtų pasitenkinusi meilę, nors akivaizdu, kad narai to nebus gana, jai reikės jo vis daugiau ir daugiau. akyse žiežaravo kibirkštys, kai pikilo išsiriesdama prie jo kūno, pajutusi galingą orgazmą, kuris nusinešė ją visą ir žinojo, kad nusineš ir jeremį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Sk. 15 04 2012, 8:54 am

Vėl kai jinai labiau priglūdo prie jo kūno, jam nukrėtė maloni elektra kuri dar pastiprino viską kas buvo dabar jaučiama.Jis to nesistengė kontroliuoti ir leido užimti visą jo kūna. Malonumas aišku taip ir darė, ir jau kuris laikas, Džeris judėjo ir tenkino ją, jau net nebeturėdamas sveiko proto likučių. Ji pašalino juos būvimas šalia ir nuogos odos susilietimas. Aišku labai patiko, kai jos krūtis tokios jau standžios ir nemažos rėmėsi i jį ir glostė jo pačio krūtinę.
Jam norėjosi dabar taip rėkti iš malonumo, bet jo lūpos buvo staigiai užimtos, taigi pasigirdo tokia aimana, sklindanti iš jo kūno gilumos. Kiekvienas judesi ji vedė prie galutinės malonumų jūros, kurio jis laukė labai labai senai.Ir kai tai gaus, norės daugiau ir suprato kad mergina pati daugiau norės, nes jos emocijos aiškia tą rodę,nes dabar jinai buvo lyg atvira knyga, ir kiekvienas jos jausmas, noras ar mintis, tekėjo per ji, lyg tai būtu pa čio jo dalis. Tai juos susiejo dar stipriau nei kūniškas geidulis ar meilė. Dabar jie tapo viena siela ir kūnų, kuris viens be kito, nežinia ar sugebėtu išgyventi.
Pajutes tą super orgazma, jo kūnas dar kurį laiką buvo isitempes ir tada atsipalaidavo iki tokio lygio kad vos galėjo ir sugebėjo kvėpuoti. Jis labai ramiai atsigulė šalia jos, ir po galvą pasidėjo viena iš pagalvėlių, o kitą padėjo jai.Kvėpavo gyliai ir net kolkas negalėjo kalbėti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Sk. 15 04 2012, 9:04 am

kai jie abu nuskrido į palaimingas dausas, ji jautėsi it išsunkta ir pavargusi, kad net parkrito šalia jeremio ir žiūrėjo į dangų, kuris kiek buvo jau apsiniaukęs, bet tik kuriam laikui, kad galėtu saulutė pasirodyti. ji jautėsi nuvargusi iš tokio didelio malonumo, kurį katik patyrė. visas jos kūnas tebivrpėjo nuo patirtos palaimos ir susijungimo.
energija, kuri buvo sujungusi juos abudu vienam stipriaim, ilgam momentui tebetvyravo jos dvasioje, sieloje, fiziškai patenkintame kūne. ji tolygiai kvėpavo, nuramidama įsisukusi sūkurį joje it atrodytu, kad ji tebesimyli su juo.. tai buvo taip nepaprasta ir kažkas stebuklingo, ko tikrai negalėjo nei apžiuoti, nei užuosti.
užmerkusi akeles ir priglaudusi galvą prie dievuliuko, ji prisiminė kiekvieną įsitempusi vaikino ląstelė, kiekvieną aimana, kuri rodė, jog jis eina iš proto, kad jam tai irgi labai patinka. veidą papuošė šilta šypsena. - myliu tave. - kiek atleidęs sunkumas, kuris buvo užgulęs jos stygas, leptelėjo, nuvargusiu, bet pasitenkinusiu balsu. galima buvo sakyti, jog ji palaimingai švytėjo tiek kūniškai, tiek dvasiškai. - ačiū. - pramerkusi akeles pažiūrėjo į jeremį ir jo atsipalaidavusi kūną, kuris dar mėgavosi patirtais malonumai, kurie tebekretė jį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Sk. 15 04 2012, 9:19 am

Jis vis dar neatgavo kvapo bei tvarkingo širdies plakimo.Akimis bėgiojo po visą aplinka ir tikrai nesugebėjo.Bet praėjus kuriam laikui, jo savijauta pagerėjo, nors buvo visiškai be energijos.Atsisuko i ją ir viena apkabino jos nugarytę kai buvo prisiglaudus prie jos.Kadangi jo veidukas buvo virš jos galvytės, išmetė tokia šiltai mielą šypsena,-Myliu tave aš irgi,-lėtai pakštelėjo i viršugalvi jos, nes tik šiuo metu tai pasiekė.Džeris po bučkio to, lėtai pasižiūrėjo i mergina kurią taip mylėjo ir sugebėjo pamaloninti kad net kūnelis atrodė be jėgų,-Nedėkok meilę mano, juk tai buvo abipusis veiksmas, kuris man ir tau vienodai buvo nepakartojamas,-šypteli švelniai ir jau jausmai kurie seniau kaitino jų kūnus, tapo ramus bei švelnus.Karts nuo karto glostė jų lengvus kūnųs bei begalo mylinčias širdis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Sk. 15 04 2012, 9:28 am

- bet vis vien daugiausia jėgų idėjai tu. - šyptelėjo ir uždėjo rankelę ant jo krūtinės. jai begalo malonu buvo girdėti tokius širdžiai šiltus ir malonius žodžius, jos širdis suplazdėdavo su kiekvieno jo kveptelėjimu ir sakant šiuos žodžius. jautėsi ypatinga ir mylima, ne tik jo, bet ir saulės, kuri virš jos šildė. narai patiko jo kūniškai vyriškas kvapas, kuris atsidavė jo darbu ir meile. Ši darna, kuri tvyravo aplink juos glostė jos kūna it kokia plunksnelė, kuri liečia ją švelniai ir lėtai.
kai jeremis uždėjo savo delną ant jos nugarą, ji užsimerkusi sumurkė, tas jausmas buvo nepakartojimas, o dar jo vėsios rankos, vėsino jos kūneli ir tas jo rankos švelnumas vertė šiurpuliukams pereiti per ją.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Sk. 15 04 2012, 9:38 am

-Juk norėjau kad pasijustum rojuje ir visi jausmai tavo, būtu patys geriausi kokie gali atsirasti šiame pasaulyje.Ir dėl to, dėka tavo užsivedimo, net dabar pačiam sunku mastyti ar sakyti kokius ilgus sakinius,-žvelgdamas i ją pasako ir tada lėtai su rankutę patraukė plaukų sruoga nuo jos akių.Ir vėl jo ranka atsidūrė ant jos nugaros ir tenais paišė ornamentus ant jos švelnios bei šviesios odos. Būvimas dabar, buvo nuostabus poilsis jo visam kūnui, kuris nelabai kaip ir klausė pačio Džerio.
Akimirka užsimerkė, kad apramintu galvą ir mintis kuriose sukosi planai ir idėjos ateičiai. Sugebėjas nuraminti jas, toliau mėgavosi šią akimirka.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Sk. 15 04 2012, 9:55 am

Jai atrodė, kad nieko nebetrūksta, visiška pilnatve užmylavo visas jos kerteles, o tas mylimojo mylavimas tik dar labiau ją atpalaidavo ir leido jai pailsėti. -patyriau visa kas buvo aukčiausia ir tu pats nuostabiausias, širdies užkaqiautojas - lūpomis švelniai it pūkelis, pabučiavo tą krutinės vieta ant kurios buvo padeta jos galva. Angelė pirštukais glostė jo krūtinės vieną dali, graviruodama įūairiausiur meilės žodelius ir priesaikar tik jam vieninteliam paprastam ir nuoširdžiam.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Sk. 15 04 2012, 10:38 am

Dabar jam norėjosi kvėpuoti ir ramiai ilsėtis prie savo mylimos merginos dailaus kūno. Nors tos elektros tekėjimas, neleido jam visiškai atsipalaiduoti, nes kūnas tiesiog vis ganėtinai buvo traukiamas to buvusio malonumo.Tad dabar jo rankos ramiai glostė jos nugarą, bet be jokių blogų idėjų, tik kad jis mėgo jos švelnuma,-Malonu girdėti, kad pavyko tave pakelti i aukštumas, ir tikrai ketinu niekada iš tenais tavęs nuleisti. Tai pažadas kuris lydės mane visą mano ilgą ir kartu su tavim, laimingą gyvenima,-jis sumurkė kaip katinukas po jos tokiais pirštuku piešinukais, kurie ganėtinai puikiai saldino jo mintis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Sk. 15 04 2012, 11:03 am

- kartų gyvenimą? - kilstelėjo antakį pažiūrėdama į jį ir šelmiškai nusijuokė. - aš ir atiduosiu savo meilę, šilumą bei gyvenimą, o tavąjį tausosiu savo širdyje ir užrakinusiu nepaleisiu. - mirktelėjo jam ir pabučiavo jo luputes, o pati vėl grįžo į įprastinę padetį. - tu visas mano gyvenimas, prince su ledo galia. - sumurkė ir primerkusi akis šildėsi saulutės atokaitoje ir jerio glėbyje. jai patiko lapų šnarėjimas ir upelio čiurlenimas, kuris savotiškai ramino jos kūną. ta maža, švelni, glamonėjanti srovėlė traukė arčiau savo dievuliuko.
pirštuku nusibraukė plaukus ir padėjo smakrą jam į krūtine, o akys stebėjo jo veidą, aksomines lūpeles ir gražias akeles. - manau mum vertėtu, kiek atsigaivinti vandenėliu. - koketiškai sumirksėjo akelėmis, prikando lūpelį ir lėtai atsistojusi, pasirąžė it koks mielas katukas ir mestelėjo velniūkiška žvilgsnį į jį. - kas paskutinis, tas supuvęs kiaušinis! - kuo mieliausiai šyptelėjo ir įbrido į upelis, kuris buvo per kelis žingsnius nuo juodvieju. Ėjo lėtai nirdama vir giliau į saulės apšviestą, melsvą vandenėli. Pajutusi vėsą aiktelėjo ir instinktyviai loštelėjo galvą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Sk. 15 04 2012, 12:50 pm

-Kaip mielai nuskambėjo tas mano prince.Tiesiog net širdis apsalo ir visas kūnas suvirpėjo,-trumpais žodžiais paaiškino kas dabar jo kūne ivyko.Pajutes jos bučki, kiek galėjo ji pratęsė ir tada meiliai žiūrėjo i ją. Kai jinai atsistojo, jo akutės nužvelgė jos tobulai dailu kūneli.Jai patraukus lyg vandens, Džeris nusekė paskui. Lėtai ilipes i vandenuka, suvirpėjo nes kūnas pagaliau sugebėjo atvėsti truputi. Taigi jis lėtai ėjo paskui šios merginos užpakaliuka ir pats vėliau panėrė, kad sušlaptu visą kūną. Išnėrė ir tada rankomis pasitvarkė jau dabar šlaput šlaputėlius plaukus.Jis staigiai pasisuko i ją,-Vanduo puiki išeitis, kad nors kiek pailsėti nuo karščio kuris užiima kai liečiu tave.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Sk. 15 04 2012, 1:15 pm

- tavo tiesa, mane taip pat atvėsina. - užsimerkusi nuėjo iki pusės ir rankomis aplėdavo savo kūną: pečius, rankas, krūtinę. Išgirdusi pasakyta jos mielybinį žodelį šyptelėjo ir atsimerkė lėtai, priprasdama prie akinančiai karštų saulės spindulių. atsisuko į jerimio pusę ir atsigulė ant vandens. Jai patiko jausti vandens glamone, kuri vilgė ir vėsino įsiaistrinusi kūną. jos akys akivaizdžiai nužiūrėjo jo kūną, kuris atrodė dar labiau pritrenkiantis ir ji buvo prikaustyta šito vaizdo. Jis it koks adonis stovi vandenyje ir seksualiai karštas. Patiko tie rasos lašiukai ant jo plaukų, atrodė be galo žaviai. Angelei nuo tokio vaizdo net širdies plakimas padažnėjo, o akys žiežerbavo kibirkštimi. Atsikėlusi ji keliom minutėm dingo vandenyje ir paskui išlindo kiek tolėliau, kviesdama su pirštuku ir meilės kupinu žvilgsniu prisidėti kartu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Sk. 15 04 2012, 3:45 pm

Mirko vandenyje jisai ir bandė vis atgauti tą sveiką protą, kuris dingo po jų veiksmų ant antklodės.Kelis kartus panėrė ir tada tik pažvelgė i savo mergina, kuri matėsi nužiūrinėjo jo kūną. Turbūt pačiam pasidarytų gėda jeigu kas kita žiūrėtu. Bet jam vėlei pamalonino širdutę, nes visi jos žvilgsniukai buvo meilės kūpini ir aistringi.
Kai jinai pajudėjo truput vandenyje ir taip fainai ir gana aistringai pakvietė, jis neturėjo valios, dat. Tai lėtai ir truputi erzinančiai priėjo prie jos, nes gylis nebuvo toks didelis. Pažvelgė i jos akis,-Neitikėtina man dar, kad draugė kurią tiek metų žinojau, gali būti ir begalo karšta ir kelti meilės liepsnas manyje.Turbūt pasaulis keičiasi,-jo rankutės ją apkabino. Vėsus jos kūnas gana greitai ir ji atvesinti spėjo. O kad nesušaltu, tai ir i lūpytes pabučiavo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Sk. 15 04 2012, 4:24 pm

Ji stebėjo kiekvieną žingsni jo iki tol, kol atsirado prie jos ir apkabino ją. - pastaruoju metu viskas keičias net negali spėti taip greitai prisitaikyti prie pasikeitimų, nes atrodo, jog būčiau kokiame romane, kur surandu savo didvyrį - mylimąjį ir patyriu tai ko nesu net patyrusi. Niekada nebūčiau sau leidus pagalvoti, jog kažkadą tapsi tokiu svarbiu kaip kad dabar esi...- žvelgdama į jo šilumos pilnas akutes, atsakė į bučinį, kurį vėl sudrebino ta srovė tekanti jos kūnu ir jungianti su jeremiu. Rankas sunėrė jam už kaklo.
Buvo neįtikėtinas derinys, vanduo ir jų kūnai. Kūnai karšti, o vanduo vėsus, nors vieną sekundės dalį pagalvojo, kad vanduo taip pat pradeda šilti nuo jų skleidžiamos vidinės šilumos.
Jie stovėjo vidury upeliūkščio, o abipus jų buvai miškai, kurie suteikė saugaus privatumo jausmo, o besibaigiančios dienos saulės spinduliai glostė angelės veidą, o dievo, veidą ir šoną. Nara jautėsi pati laimingiausia moterimi, šia akimirka.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Sk. 15 04 2012, 5:44 pm

-Taigi nebandyk prisitaikyk, leiskis nešama visų jausmų bangų ir energijos upės. Jos niekada nesuklys ir tave atves visada tenais kur tau lemta būti,-šypteli švelnia šypsena.Ji jau pakerėjas jos žvilgsnis kuris dabar buvo truputi šelmiškesnis, net labiau kaitino dievo širdi labiau nei seniau.Jis buvo prie jos ir mėgavosi jos sakomais žodžiais,-Tu esi svarbiausia mano gyvenimo dalis, net šeima mano eina kur kas žemiau,-jau visiškai susilydes nuo jos ir pajutes jos drėgnas lūpas,maloniai tesė viską iki tokio didelio malonumo.Per bučki energija vėl darė stiprius smūgius jo malonumui tai tikrai vežė ir kur kas ėmė jo galvą suktis nepadorioms mintims.Nors jo mintys nenorėjo to išleisti, bet tokios gašlios ir švelnios mintys bei jausmai, lėtai tekėjo per jų lūpas i ją.Ir kad tai nebūtu didžiausia jai staigmena, per bučini jo liežuvėlis švelniai iėjo i jos burnytę, kad rastu jos liežuvi. Mėgo jo dailius judesiukus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Sk. 15 04 2012, 6:06 pm

Ji norėjo kažką dar atsakyti jam, bet tie jausmingi bučiniai ir liežuvėlių tango, pradangino jos sveiką ir blaivų protą, kažkur toli, už marių, jūrų. Angelė nujautė, kad jeremis vėl mąsto apie kažką seksualiai gašlaus, visai kaip kad ir ji. Jos galvelėje sukosi pačios įvairiausios mintys nuo itin švelnių glamonių iki intensyvių veiksmų...nara besibučiuojant atkabino vieną rankelė ir lėtai vedžiojo po jo krūtinę, pilvą, papilvę ir erzinančiai sustodavo prie jo draugo, bet net nepaliesdavo. Kita rankele, ji suvilgiusi vandenyje pakėlė iki jo pečių ir švelniai pridėdavo, atgaivindama jo įšilusia odą, vakaro spinduliuose. Lūpos lėtai ir švelniai prisiglausdama prie jo lūpeliu, bet liežuvėliai dar aistringiau pradėjo myluoti vienas kitą. Ta rankelė, kuri glostė jo kūną vis pakildavo ir nusileisdavo, o paskui pajutusi jį, apglebė delniuku ir glostė bei jaudino kiekvieną lopinėlį, nors ir virpėjo pirštukai, nes tai ką darė buvo pirmoji patirtis, kas sieja jos rankas ir vaikino pasididžiavimą. Bet Naros noras buvo didžiausias suteikti tiek pat malonumo, kiek ir jis suteikė glamonėdamas jos liekną kūną. Ji neturėjo jokių papildomų kėslų kaip sekas, noras kažkur sukirbėdavo, jog ji to neatsisakytu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Sk. 15 04 2012, 7:23 pm

Jam tikrai patiko kad pasisekė vėl užvęsti savo mylimiausia angeliukę, dėl kurios būtu bet koks. Jos bučiniai ir liežuvėlio triukai, jo prota jau senokai atėmė ir numetė i upės giluma. Tikrai tai jam nekėlė bėdu, kol jinai bus prie jo.Pajutes jos rankas tenais kur daugiau kaito, atėmė jam žada. Nežinojo kad jinai moka taip tenkinti ji begalo ir krašto švelniai. Jo lūpos tuo metu, labiau isijautė ir bučiavo jos.Kol ją bučiavo, su drėgna ir vėsia ranka,perbraukė per jos nugarytę ir šyptelėjo kai jos nugarytė nuo vėsos truputi pašiurpo. Tai jam kėlė švelnumo bangas.Tos bangos taip veikė jo rankas ir kūna, kad rankutės negalėdamos tverti, kad jisai jaučia tobulai dideli malonuma, dėl jos rankučių darbo. Jo rankutė slydo liemeniu, truputi užpakaliuku ir tada lėtai glostė jos vietelės paviršių, dar truputi paerzindamas, kad jinai galbūt suteiks viskam daugiau aistros prieskoniuko. Jo pirštukai klajojo per jos vietelę, bet tik paviršiu.Jam tai nebuvo pirmas kartas, bet tikrai pats mieliausias, kai jis be jokių blogų minčių, tą tenkino tokiu būdu.Ir jam tai patiko.
Džerio jausmai susipyne su elektra tarp jų, keliavo jos kūnu, kad žinotu jinai kaip jam dabar saldu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Sk. 15 04 2012, 7:48 pm

Jai nereikėjo nei jausti, kokį jis saldumą jaučia, viskas buvo išsakoma jo judesiais, įsitempimais, atodūsiais, suintensyvėjusiais bučiniais bei akelėmis, kurios pasakė daugiau negu daug.
Angelė didino tempą veik iki kritinės ribos, bet kai jeremio vėsūs pirštukai nuslydo nugara ir apsistojo ties jos šerdimi, ji užsimerkė, atsiduso ir nepaleido judvieju bučiunių, kad ir kaip norėjosi kiek atsitraukti, bet ta tekanti įelektrinta srovė neleido atkibti nuo jo. Buvo it priklijuoja su klijais. Tad jei kur jos mylimasis ir paliesdavo, jos kūnas tikrai atsakydavo, o ranka kiek sulėtino tempą lyg erzintu jį.
Angeliukė atitraukė kiek lūpeles nuo jo ir šiek tiek atlošusi galvą, prikando apatinę lūpą, kai perbėgo maloniai šiltas pasitenkinimas ir virpuliukas. Nara džiaugėsi, kad turi tokį patyrusį vaikiną, kuris žino kiekvieną jos jautriausią vietą ir moka patenkinti jas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Sk. 15 04 2012, 8:02 pm

Jis tikrai stengėsi būti toks tobulas kuris atitiktu ją pačia. Kadangi jo patirtis buvo gana nemaža, tai žinojo kaip ir ką daryti, kad būtu mergina gera ir begalo saldus. Bet pirma kartą tai darė su meilę, kuri viską dar sustiprino.
Jos toks atsidavimas ir bučinukai, jam suteikė naujų jėgų ir jo pirštukai isidrąsine, truputi kartai ieidavo i jos vidu.Jo pirštukai slidinėjo per jos vietelę, lyg bandytu paliesti kiekviena lopinėli tenais. Jugi žino jisai, kad dabar pasaulis jam iš akių dingo, nes jinai erzindama glamonėjo ji ir jo draugą. Dėl to jis jau ėjo iš proto ir tikrai norėjo jos kaip visada, kai tik pamatė grižęs iš kelionės. Bet tą norą valdė kitas santūresnis noras.Tai ketinimas būti prie jos ir mylėti. Nesvarbu ar jie dabar būtu vandenyje nuogi ar šeip sedėtu kur nors mieste, per jo kūną bėgusi elektra būtu tokia pati. Jugi šitas jausmas atsirado kai pirmą kartą jie susilietė būnant visiškai netoli nuo čia. Tada net nepagalvojo, kad jis galėtu turėti tokia didelę širdi, nes maža neišlaikytu jausmų antplūdžiio.
Kai vanduo subanguodavo, jų kūnus užliedavo vėsus vakarinis upės vanduo, kuris puikiai tramdė tą malonuma, kuris norėjo jau iššokti i paviršiu. Vėsuma ji slopino ir leido jiems pasimėgauti kito kūnų taip kaip niekada. Tyrinėjimas su rankutėmis bei lūpomis, geriausi dalykais, su kuriais imanoma išsiaiškinti ką jauti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Sk. 15 04 2012, 8:27 pm

Ji tikrai salo nuo kiekvieno pakrutėjimo, kurį jis padarydavo, o kai kartkartėm įeidavo negiliai į ją, jai atrodė, jog pagrindas slysta iš po padu, bet tai tik malonumo ir tekančio vandens sukurta haliucinacija, kurioje ji norėtu palaimingai pasilikti.
Angelės pirštukai kiek suspausdavo ir atleisdavo jo draugą ir priklausomai nuo ją užplūdusiu jausmų, priklausė ir tempas, kuriuo mylavo jeremį.
Ji žinojo, jog rūpinsis jeremiu net jei kas nutiks ar susižalos arba džiaugsis kažkokiu momentu, ji visada bus pirma su kuria jis galės viskuo pasidalinti. Taipogi ir jis bus visuose pirmuosiuose vietose, jos sąraše, nes ji būdama tiek laiko tik draugė, sugebėjo likimo pagalba tapti mylinčią mergina jam. Nara mėgausis jų rimta draugystę, kurią sustiprino meilę ir prieraišumas jam. Mergina nebe įsivaizduotu savo gyvenimo be jo, tokio mylinčio, saugančio, besirūpinančiu ja. Tai yra rimta ir subtili draugystėje, kurioje kas kart suplazda stebuklai ir suplasnoja paslaptys jų meilės.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Sk. 15 04 2012, 8:47 pm

Jisai tikrai šyptelėjo dėl jos tokių stipresnių rankučių judesiuku, nes tai ji vežė ir tikrai suprato, kad jinai jautė dideli malonuma.Euforija jam dabar buvo tokia,lyg nuo pirmo takelio narkotikų. Pasaulis šviesus ir jausmai aiškus ir stiprus.
Jo rankutės pirštukai glostė ją ir tada gyliai iėjo.Nenorėjo per daug būti vulgarus, bet jam patiko tas, kad jinai suspurdėdavo kas kart, kai jis atlikdavo koki judesiuka joje. Jis tuo tarpu isitempdavo, nuo jos suspaudimo. Juk jo draugas jautrus ir viską perduoda visų kūnų. Ir tas kūnui suteikė tiesiog nepakartojamus ispūdžius.
Galiausiai atgaves nors balsą lėtai pasilenkė prie jos ausytės, akimirkai paleides lūpas,-Kaip gera dabar, bet nemanai kad bus per daug malonumu vienam vakarui?-su tokia šypsena pasakė ir pabučiavo jos kaklą, laukdamas atsako.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   

Atgal į viršų Go down
 

upeliukas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 29Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Aro 'n Sully-