It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 upeliukas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Sk. 15 04 2012, 9:04 pm

- man visad tavęs per mažą, norisi daugiau ir daugiau - atsimerkusi, ji išpletė akeles, kai jo pirštukas pernelyg giliai surasdamas tą tašką, kuris begalo sujaudino ją. Tuo tarpu ji pagreitino pirštukų miklumą iki tiek, kad jeremio geriausias ir įsitempęs draugas turėjo pasiekti tą malonumo tašką, kuri lėtai, bet galingai nuskraidintu į paslapties salas.
Jo bučinys į kaklą buvo pats mieliausias. Atsigavusi nuo malonaus šoko ji pasimerkste ir pažiūrėjo vėl į saulėlydį. Ją stebino tai, kad tiek ilgai buvo su juo, o jos supratinu tik keletas minučių. Nepastebiamai laikas bėga su mylimu žmogumi. Angelė nuėmė savn delniuką nuo jo draugo ir įkyšusi rankeles į vandenį kiek pataliuškavo sudarydama purslus, nusišypsojusi svajingai, ji ištraukusi rankelės uždėjo ant jo krūtinės, kad kiek atvestu, o pati pakštelėjo jam į lūpeles. Atsitraukusi panėrė ir vėl išnėrė, sušlapdama ir atgaivindama savo kūną.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Pir. 16 04 2012, 1:35 pm

Jis pajuto tą malonumo bangą kurios jis nesitikėjo dabar justi. Nors gerai kad vandenyje jie buvo taigi jis nesutepė jos kūno. Tada kai ji atsitraukė, jis pats sujudino vandeni ir nėrė i vandens giluma, kur truputi atrado vėsaus vandens. Tai ramino galvą jo pakankamai, kad nebejustu tokio pakvaišimo dėl sekso. Išnėrė gal po geros minutės ir greitom akimis susirado savo blyškiai švytinčia mergina nakties tamsoje,-Atgaivino vanduo?-šypteli ir priplaukė prie jos ir sustojo šalimais kad stebėtu saulė paskutini šoki šiandien,ir tai pamastė, kad laikas greitai slenka, kai yra su meilę kartu. Tokia mintis jo netrikdė, taigi jisai truputi ėmė ir aptaškė Nara su vandeniu. Ir tada išmetes tokia velniūkiška šypsena.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Pir. 16 04 2012, 2:10 pm

Jai patiko tie rausvi spinduliai kurie eilinį vakarą slėpėsi kažkur tarp medžių. Pajutusi taškomą vandenį ir dar ant jos, ji kilstelėjo antakį ir kiek toliau paėjusi nuo jo su ranka sukėlė bangelė ir tada su delnai tekštelėjo vandenin taip, kad aptaškytu dalį jo nugaros ir siektu visas kojas.. - mėgaukis- nusijuokė, parodydama lėžuviu ir bėgo link kranto, kuris vos už kelių žingsnių buvo. Aišku, ji spečialiai bėgo, kad jis pasivytu ir apglėbtu iš nugaros ir dar gal pakeltu ją ant rankų ir nuneštu ant sausumos, bet ji bėgo ir genama noro būti neaptaškyta tad ji bekikekindama ir plačiai besišypsodama dar vis traukė į priekį, bet jau eidama.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Pir. 16 04 2012, 2:30 pm

Jos tokie pasvajojimai ir isitikinimai buvo teisingi.Pajutes atgalios paleistą vandeni jis pasivijo ją ir rankomis ją pakėlė i glėbi,-Taigi ką su tavimi man daryti?-nutaiso toki mastanti veiduka bet tada nešė link kranto ir švelniai pabučiavo jos lūpas bei skruostuka,-Aš geriau pasimėgausiu tavimi, negu tuo vandeniu, kuris moka atvėsinti kūną ir mintis. O tai yra gerai, kol pats nori to,-šypteli ir jie jau buvo sausumoje bet jis nepaleido iš savo glėbio. Patiko justi jos kūną prie savęs ir žinoti kad visas jis priklauso tik jam.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Pir. 16 04 2012, 2:51 pm

Nešama iš vandens visalaik šypsojosi, o kur dar jo pabumbėjimas, kuris persipynė su žaismingumu, linksmumu, šiluma, meile. Klausėsi ji jo klausimų ir pati apsimestinai rimta mąstė, ką čia tokio atsakius. O koli ji tai darė spėjo su juo jau ir sausumoje atsirasti ant patviraus pagrindo, žemės.
Gulėdama dar jam ant rankų ir šalia jo krūtinės, jai daugiau nieko nesinorėjo tik taip ir pasilikti temstančioje aplinkoje.
Sumislyjus atsakyma, ji žaižaruoda ugnies spalvos ugnelėmis, sučiaupė lūpas ir žiūrėjo jam tiesiai į akis, į pačias gražiausias, kokias tik mačiusi yra. - o su manim tikrai nereikia daryti nieko, nes nieko nepadariau. Aš irgi pasimėgausiu tavo glėbiu, kuris man toks brangus ir reikalingas. - pastaruosius žodžius pasakė su kupina meile ir atsidavimu. Veidukas buvo kiek raustelėjęs, nes pajautė plūdurhuojančią šilumą savyje. Angelė dar negali niekaip patikėti, kad jis priklauslauso tik jai vienai ir niekam daugiau.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Pir. 16 04 2012, 3:59 pm

-Reikia ir dar kaip reikia,- su ją savo glebyje, apsisuko ant jau sausos žemės ir žiūrėjo i jos nuostabias akis. Kadangi dabar jautėsi toks laimingas ir linksmas, kad net nelabai tą išpasakosi žodžiais. Taigi jausmai turėjo aiškiau viską jai išsakyti jo. Nes dabar jame tyvuliavo tokia švelni meilė jai, kaip niekad anksčiau. Ir tai dar padidino jos rausvas veidukas, dėl patyriamos šilumos. Jis tada lūpomis pakštelėjo i jos kaktytę ir tada linksmu veiduku, lūpas patraukė.
-Kaip manai, gal reiktu apsirengi? Juk jau daug laiko nuogučiai kaip kūdikiai esame,-šypteli vėl baltais dantukai, ir ne akimirkos jos kūnos nepaleido iš glėbio.Nes tai buvo viena iš pačių maloniausių jo patirčių gyvenime. O gyvenimas tikrai jam ilgas darėsi kuri laiką,-Mano glėbis tik tau skirtas, taigi mėgaukis bet kada ir bet kur. Tik paprašyk,-švelniai ją laikė prie savo širdutės, kuri sparčiai plazdėjo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Pir. 16 04 2012, 4:12 pm

Jis skaitė jos kiekvieną mintį apie apsirengimą, nes tiesa sakant šiuo metu vis pūtė nebe toks šiltas ir romantiškas vėjelis, kaip prieš tai. Ji besišypsodama žvelgė į jo veidą ir jautė jo plakančia, kiek tankiau, jo širdį. - taip, mylimasis, manau, kad metas jau apsirenkti, nes darosi kiek šalta, nors ir šildai savo meile bei glėbiu - nusijuokė ir pabučiavo jį, kol suko ratu. Tuo momentu atrodė, jog nieko nėra aplinkui nei medžiu, nei vandens, nei žemės, tik jis vienintelis, laikantis nara ant savo stiprių, Dievui sukurtų rankų. - tu nuostabus ir aš tave myliu visa širdimi, jeremi. - sukuždėjo tebežiūrėdama į akis ir kai jis nustojo suktis, kiek virptelėjo ir akelėmis nuklydo link drabužių, kurie mėtėsi tarp žolių.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Pir. 16 04 2012, 5:18 pm

Jis taip dar ją laikė prie savęs ir begalo su dideliu nenoru, ją pastatė ant tos antklodės kur seniau jie gulėjo.Pats susirades rūbus, lėtai pradėjo rengtis.Bet ne akimirkai nenuleido nuo jos tokio tobulai gležno kūno, kuris jam didino meilės antplūdy širdyje,-Aš tave myliu kas akimirka vis stipriau ir nežinau ar kada tai sustos,-jo žodžiuose buvo tik tiesa, nes jo širdyje tas kupinas džiaugsmo ir karščio jausmas kuri kiti vadina tiesiog meile, didėjo ir nesiruošė stoti. Nors jo širdis nebuvo pati didžiausia, bet joje tilpo viskas ir atsirasdavo kur dar plėsti.
-Žinai tikrai pratęsim mūsų žaidimus kuriu pabaiga būna labai saldi, kur nors kur nebūtu žolės ar akmenu.Sutinki?-jo svajonės jau seniai buvo išsipildžusios, bet kadangi jis troško jos vis ir vis, taigi net svajonės taip pat kilo kas kart naujos.
Išsitraukė telefona ir atrašes savo broliukui sms ir vėl staigiai isimetė i kišenę.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Pir. 16 04 2012, 5:36 pm

- kada nors, mažuti, kada nors. - šėlmiškai pažiūrėjusi, kiek per dantį jį patraukė ir akimis susieškojusi rūbus, ji lėtai apsirengė, apsitvarkė, uždenkdama kiekvieną nuogą lopinėli. Pasilenkusi iš tašės išsitraukė plaukų gumytę, kiek papurtė plaukus nuleidusi galvą, o paskui sekundžiu tikslumu, pirštų miklumu susirišo į uodegą. Akimis užmetė į jeremį ir į jo žvilgsnį, kuris neatsitraukė nuo jos. Per ją perėjo ta pati šiltai jaudinanti elektros srovelė, kuri suvirpino jos širdelė. Pasilenkusi su rankų pagalba užsimovė bateliu. Išsitiesusi, pasiėmė tašę į ranką ir meilės lakstomis žiežarbomis akelėse, angelė, laukė jo. - lauksiu kito mūsų susitikimo, meile mano. - nuoširdžiai nusišypsojo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Pir. 16 04 2012, 6:55 pm

-Būtinai būtinai,-pajuto jos toki linksma toniuka, pats išmetė miela šypsena.Jis jau senokai stovėjo apsirenges, tiesiog žiūrėjo i ją.Juk negali atitraukti akių nuo jos. Galiausiai kai jinai pakviečia,prieina prie jos ir žiūrėjo i akis,-Kaip tau būtu mintis keliauti namo, nes reiktu pailsėti ir miego. Ir beto man reikia ir reikalus sutvarkyti.Nes grižau ir nespėjau visko iki galo. Pareigos knisa juodai, bet toks darbas,-šypteli švelniai ir tada pradangina visus čia nereikalingus daiktus.Tada vėl isižiūri i jos akis,-Lauksiu mūsų susitikimo kito. Pasistengsiu kad jis kuo greičiausiai būtu, tinka?-jis viena ranka ją apkabino ir prisiglaudė prie savęs.
-Taigi kaip tau tokia idėja?-pasižiūri i jos gylias akis ir laukia atsakymo.Aišku jis jaučiasi prastai kad reikės nutolti nuo jos, bet šeimos reikalai jam rūpi irgi.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Pir. 16 04 2012, 7:37 pm

- kiekvienas turime savų reikalų, kad ir kaip nesinorėtu tavęs paleisti. - šyptelėjo apkabindama jį ir suėmusi už veidelio pabučiavo karštai, meiliai. Šiek tiek paniuro, kad teks palikti ir išsiskirti, o širdis plyšo, nors ir žinojo, kad dar pasimatys. - skrisk, tvarkyti savo reikalų - linktelėjo ir šyptelėjo. - pasiilgsiu tavęs labai, labai! - dar kartą pabučiavo ir kiek atsitraukė duodama kelią jam pirmam išskristi.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Pir. 16 04 2012, 7:55 pm

Jis atsakė i jos visus tokius mielus bučinukus kurie vis sunkino išsiskyrima.Nors tikrai nebus toks ilgas kaip seniau kai dinges buvo.Kai jina atsitraukė, akimirką pamastė kad nenori dingti bet tada tikrai atsispyrė jos tokiam gundymui likti, nors pati nieko nedarė,-Aš juk neskraidau.Iki pasimatymo mano mieloji angeliuke,-palietė jos skruosta ir dingo ore,lyg jo čia ir nebūtu buve.
Atgal į viršų Go down
avatar
Tatiana Lucile Sorajan


•parašiau : 1186

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Pir. 16 04 2012, 8:02 pm

Stebėjo jo kiekvieną judesį, jausmą ir jai taip sumaudė širdį, pagalvodama, kad tik jam būtu viskas gerai. Apsisukusi akimis nusekė vietą ant kurios susijungė ir, jos veide išlinko maža svajinga šypsenėlė. Žvilgtelėjo į naktį, žvaigždes, upelį ir įkvėpusi tyro oro, išskleidė sparnus ir lengvaip pakilus į orą, nupleveno.
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Pen. 27 04 2012, 10:55 am

Lėkė iki čia kaip per kokį ralį, tik ir matė prieš akis kelią, daugiau nieko. Būtų taip ir lėkęs jei ne tas gražus upeliukas, kuris patraukė jo dėmesį, visai nenorom koją atsidūrė ant stabdžio ir šiek tiek pristabdė greitį.-Stojam čia ar kur kitur važiuojam?-pasiteiravo žvilgtelėdamas į Ninuką. Jau tas greitis tiek jam adrenalino įvarė, kad dabar išsišiepęs visas sėdėjo. Sustojo prie pievos krašto, bet variklio negesino, juk gal kur kitur reikės važiuot. Kaip tik jo princesė mylimiausia pasakys.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Nina Carmen von Tulsse


•naudoju : Edita Vilkevičiūtė
•parašiau : 3367

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Pen. 27 04 2012, 12:51 pm

Nu jau rasirtas tai eina sau koks. Gerai, kad spėjo giržą užsisegt, o tai nežinia kaip čia būtu buvę. Jai patinka senos ir greitos mašinos, bet tik ne dabar. Kone visą laiką sedėjo nosiuką suraukus, nes jau taip siubavo ją į visas puses. O dar tas mašinos kvapas. Niah. Jai badar kažkas neįtiko. Sustojus mašinai ji greit atisegė saugos diržą. - Tiks. - Greit išbėrė žodžius ir kaip kulka viena ranka pagriebė durų rankeną ir išlipo begom iš mašinos. Uždarius duris paėjėjo atgal ir viena ranka pasirėmė į mašiną, kita pridėjo prie savo skrandžio. Nu šakės kaip ją supykino dabar! Kiek pasilenkus į priekį gaudė tvapą. Nu nesinorėjo čia dabar vemt. Nu tikrai ne. Bet jau taip užsiūbavo ją mašinoje tokiu greičiu, kad dabar kojos linko, o ir skrandis išdaigas krėtė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Pen. 27 04 2012, 1:18 pm

Na iš kur jis galėjo žinoti? Aišku, kitu atvėju būtų važavęs daug lečiau ir dar su šeimyniniu atomobiliu, kurį reikės keisti vietoj mustango, bet dabar jo šypsena dingo kaip vėjo nupūsta, nes jis tikrai sunerimo dėl tokios jos reakcijos. Pats greit atsisegė diržą ir užgesinęs variklį greit išlipo, priėjo prie jos ir uždėjo ranką ant Ninos petuko.-Brangioji, kas yra? Negerai jauties?-akyse švietė susirūpinimas, o lūpos suspaustos į liniją. Nah, pasijuto kaltas. Gal tikrai perspaudė....

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Nina Carmen von Tulsse


•naudoju : Edita Vilkevičiūtė
•parašiau : 3367

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Pen. 27 04 2012, 2:11 pm

Jai teiks priprast tie tokių išdaigų. Oj teks. - Viskas gerai. - Linktelėjo ir atsitiesė. Šyptelėj menka šynpasena, bet grynas oras jai padėjo atsigaut. - Tik į viršų sukilo visi sumuštiniai. - Krekštelėjo ir gūžtelėjo petuku vejavaikiškai mirktelėdama akute. Pasuko galvą į upelį ir žaluojančią pievą. - Eime? - Gražino trumpam akis į vyriškį ir tada vėl į gamtą. Jos šypsena padidėjo, o ir veidas prašvito vėl iš naujo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Pen. 27 04 2012, 2:25 pm

Aleksas atsitiesė, bet iš akių nedingo rūpestis.-Tikrai gerai?-dar perklausė. Gal saliamis koks nešviežias buvo, nu bet, kad ne...lyg viskas ir gerai, juk pats Aleksas valgė ir jo nei kiek nesupykino.-Aaaaa...-nutęsė išplėsdamas mėlynas akytes dėl tokio jos nuotaikų svyravimo. Jam čia kažkas neaiškaus buvo. Žalios pievos.-Taaaip. Gerai..-nuslinko iki bagažinės ir ištraukė iš ten pintinę, dekį, fotiką ir burbulus, uždaręs mašinos užpakaliką, grįžo prie Ninuko.-Paties kur nors.-ištiesė jai dekį su šypsena, nors galvoj dar klaustukas buvo.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Pen. 27 04 2012, 2:35 pm

Mazylis teciui taip skraidant pasijuto kaip kokiam kosmose. Ir taip pluduriuodamas mamytes pilvuke jautesi keistoj nesvarumo busenoj, o dabar dar toks 'Tokyo drift' isvis ismuze vaikiuka is veziu jei jis tokias turejo. Kazkur uz sios siltos erdves girdejosi svelnus, siltas ir mielas balsas, lyg ataidantis is tos visumos, kurioje mazasis Christopher gyveno. Taciau jis buvo ne vienas. Girdejosi ir rimtas, zemesnis, nezinia kodel, bent jau taip mazyliui rodesi, sauguma garantuojantis garsas. Mazoji gyvybe trumpam nurimo pasiklausyti aplink ji vykstanciu dalyku.
Atgal į viršų Go down
avatar
Nina Carmen von Tulsse


•naudoju : Edita Vilkevičiūtė
•parašiau : 3367

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Pen. 27 04 2012, 3:05 pm

Ji tik palinksėjo užtikrimanai. Pasirodė taip lyg viskas prasidėjo ir baigėsi vos spragtelėjus pirštukams. Juk nejaus ji visą laik to pykinimo ir panašiai. Na bent jau ji tikėjosi, kad tai laikina. Ji vis žiūrėjo kaip teka upė, kaip laukuose žaidžia vėjas ir kartais kapeldavo akis į dangų. Ji taip stovėjo kol nepriejo Alexas su visa manta. - O! - Suplojo rankutėmis ir išsišiepė. Ji paėmė deliuką ir parėdo pirštuku į pievą. - Va ten. - Norėjo parodyti tą vietą kuri jai pabai patiko. Arti ežero ir netoli didelio medžio. Ji linksma nubėgo iki tos vietos. Apsidairė aplink lyg kažko laukdama ir išsišiepė dar kart Alexui. Papurtė dekiuką ir gražiai jį išskietus jis dar pasidraikstė vėjyje ir ji gražiai jį patiesė. Dar kiek pabėgiojo aplinkui sutvarkydama kampus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Pen. 27 04 2012, 3:28 pm

Nu oke, nesvarbu. Matyt jam fantazijos koks trūkumas, visus juk gali supykint, normalu. Turbūt. Bet kito paaiškinimo jis nerado. Žiūrėdamas kaip Nina lekia link didelio medžio išsišiepė ir įkvėpė pilnus plaučius oro, kad net galva apsvaigo. Jis užuodė saldžiai gaivų miško kvapą. Girdėjo paukščių, žvėrių ir pačios gamtos skleidžiamus garsus, kurie pagaliau padėjo jam atsipalaiduot. Alex visai nekompleksavo dėl Hikari, jam užkniso, kad anas pastoviai blogos nuotaikos su juo ir pilnas sarkazmo ir ką jam Alex ar Nina blogo padarė? Nu pom. Jam jau tikrai pom. Vaikinas greitu žingsiu atsidūrė prie Ninos ir padėjo gražiai visus daiktus ant dekio.-Kas dabar?-nu fail, bet jis laukė pikniko instrukcijų, kaip mažas vaikas džiaugės, net akys spindėjo.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Nina Carmen von Tulsse


•naudoju : Edita Vilkevičiūtė
•parašiau : 3367

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Pen. 27 04 2012, 3:39 pm

Ji tai pat mėgavosi tokiu oru ir atmosfera kaip dabar. Visi tie čiulbantys paukštukais leido atsipalaiduoti, vėjas ramino, o upelis tiesiog hiptonizavo. - O dabar galima daryt ką tik norim! - Ji pirma atsisėdo ant dekiuko, o tada ir atsigulė ant nugaros. - Ką nori veikt? - Akytes kilstelėjo į vyriškį ir su šypsena veide laukė jo šalia ar kokio nors atsakymo ką šis norėtu paveikt.
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Pen. 27 04 2012, 3:50 pm

Vaikinas nieko nelaukęs atsisėdo šalia Ninos ir atsirėmė nugara į medį. Oras nuostabiai pasakiškas, kaip tik tokiam pasisedėjimui. Upelio čiurlenimas kūrė savotišką ir nepakartojama muziką, kuri niekada nenusibos.-Aš siūlau valgyti.-nusijuokė, jis tai tiesiog alkanas, o vyrai negali nieko doro mąstyt alkani.-Be to, tavo ledi ištirps jei jų tuoj pat nesuvalgysi.-su pirštais perbraukė Ninai per veidą ir paėmė fotiką.-o aš pastalkinsiu!-le paparacis.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com
avatar
Nina Carmen von Tulsse


•naudoju : Edita Vilkevičiūtė
•parašiau : 3367

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Pen. 27 04 2012, 3:57 pm

Ramiai sau gulėjo susidėjus rankas ant savęs. Ji pašoko vietoj vos išgirdus žodį "ledai". Akutės greit aplakstė taritoriją ieškodama tų ledų. - Noriu ledų! - Papūtė lūpas ir suraukė antakius. Dabar ji primine mielą burunduką kuris norėjo save pavaiduoti kaip blogą burunduką. Pamiklino pirštukais priešais save, kad greičiau jai duotu ledų žėdę. - Tu ką? - Paklapsėjo akutėmis ir sužiuro į jo ranką kuri laikė fotoaparatą. - Bet taip nesažininga. - Papurtė galvą, nes ji viena nenorėjo būt įamžinta visuose juostose.
Atgal į viršų Go down
avatar
Alex Christian von Tulsse


•naudoju : Hayden Christensen
•parašiau : 35012

RašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   Pen. 27 04 2012, 4:08 pm

Pakštelėjo jai į vieną super mielą burundukišką žandą ir ištraukė jai ledų dėžę, ne bet kokių, o šokoladinių ir įteikė šaukštą. Pats pastvėrė sumuštinį, nes jau seilės burnoje kaupėsi.-O tai ką siūlai?-gal jiem reikėjo pasamdyti fotografą pikniko fotosesijai?-Juk reikia kažkam fotografuoti, aparatas kojų tai neturi.-sukikenęs baigė niamnioti sumuštinį, tada jau nuemė dangtelį nuo objektyvo ir įjungė šį super kietą profesonalų fotiką.-Say cheese....-nufotkino savo patį mieliausia piktąjį burunduką, kuri tuoj niamnios ledus. Tada jau vėl siekė sumuštinio.

_________________
Atgal į viršų Go down
http://letitburninhell.tumblr.com

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: upeliukas   

Atgal į viršų Go down
 

upeliukas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 39Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Aro 'n Sully-