It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Namas. In/out.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas. In/out.   Tr. 04 07 2012, 10:52 pm

ateina rankose laikydama savo iphoną kuriame, per google maps ieškojo Luko namo, nes tiek seniai čia bebuvo,kad nebeprisiminė kur išvis randasi. Pagaliau pasiekusi ištaigingo namo duris nuspaudė durų skambutį ir įsikišus telefoną į liemenės kišenę, o rankas į šortukų kišenes, ėmė svyruoti ant kulnų kantriai laukdama kol jai pravers duris.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas. In/out.   Tr. 04 07 2012, 11:00 pm

Atidaro duris ir priešais pamačius merginą jau iš kart supranta kokia tai buvo priežastis jai išeit. Šypteli jai ir atsisuka kažkur į tą pusę kur Lukas turėjo būt.
-Adios amygo - sušlebezavoja ir iškulniuoja savais kreivais keliais.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas. In/out.   Tr. 04 07 2012, 11:00 pm

Išvirsta Lukas pro duris truputį alkoholio padauginęs, bet bent jau kol kas jam pavyksta šitai nuslėpti.
-Labukas.,-šypteli pamatęs gražiausią blondinę pasaulyje prie savo namo durų, o po to dar pamoja nueinančiai Sidnei.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas. In/out.   Tr. 04 07 2012, 11:04 pm

Prasivėrus durims tikėjosi išvysti Luką, bet pamačius nepažįstamą merginą nustebusi nežymiai kilstelėjo antakius. Per kelias sekundes mintyse apmąstė milijonus variantų ką ji čia veikė, bet merginai šyptelėjus, šyptelėjo ir Gloria. Nulydėjo panelę akimis ir žvilgsniu grįžo ties tarpdury stovinčiu Luku ir klausiamai pažiūrėjo į jį kurį laiką netardama nei žodžio. Galiausiai pasidavė Luko ilgesiui ir žengusi žingsnį arčiau apsikabino jį per kaklą. - Labas,- šyptelėjo jam ir pakštelėjo į jo kaklą. - Ar daug išgėrei? - atsitraukia šiek tiek, kad galėtų matyti jo veidą, bet rankų nuo jo neatitraukia. Užuodus alkoholio kvapą mėgina įvertinti jo girtumo laipsnį, susimąsto ar su juo eis šiandien bent apie ką nors pasikalbėti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas. In/out.   Tr. 04 07 2012, 11:07 pm

Lukas puikiai nujautė, kokios mintys dabar sukosi Glorijos galvoje, ir žinojo, kad greitu metu sulauks klausimų apie Sidnę, bet nieko blogo vaikinukas nepadarė, tad ir atsakyti į juos buvo mielai pasiruošęs.
Šyptelėjo po tiek laiko vėl galėdamas laikyti Gloriją glėbyje ir jai atsitraukus pirmas dalykas, ką padarė, tai pasiėmė labai jau skanų bučinuką nuo dar skanesnių šviesiaplaukės lūpų.
-Visada gali spėti mane prisivyti.,-Luko baras vis dar buvo pilnas, tad jis iš karto ėjo prie reikalo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas. In/out.   Tr. 04 07 2012, 11:13 pm

Jam dar nespėjus atsakyti į jos užduotą klausimą, jau norėjo klausti kito - apie ką tik išėjusią merginą, bet nespėjus net prasižioti buvo užimta malonesne veikla nei kalbėjimu. Šiek tiek šypsodamasi atsakė į Luko bučinį. Nosį švelniai kuteno tas alkoholio kvapas, kuris Gloriją keistai veikdavo, tarsi koks afrodiziakas. - Tu kaip visuomet randi ką pasiūlyti,- nusijuokia iš jo pasiūlymo pažiūrėdama į jį. Nusprendžia,kad gal ir pačiai linksmiau bus šiek tiek išgėrus tai mintyse teigiamai apsvarsto Luko pasiūlytą mintį. Būdama jo glėbyje nežymiai suvirpa nuo vakaro šalčio, kadangi stovėjo tik su šortukais. - Gal pakviesi vidun? - atremia savo kaktą į jo ir šiek tiek ją stumtelėjo, lyg badytųsi ragiukais.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas. In/out.   Tr. 04 07 2012, 11:19 pm

Truputis alkoholio ir mylimo žmogaus žinutę apie tai, kad už dešimties minučių stovės prie tavo durų. Kiek nedaug Lukui reikėjo, kad bent kiek laimingesnis pasijustų.
Vis dar apsikabinęs merginą, tik dabar jau per liemenį, švelniai įkando jai į ausytę. Glorija buvo savotiškas Luko magnetas. Kai ją pamatydavo, visas pasaulis aplinkui išnykdavo ir daugiau niekas nebeegzistuodavo.
-Tau aš visada turėsiu, ką pasiūlyti.,-nuskamba labai jau dviprasmiškai, bet Lukui nebuvo labai svarbu, kiek prasmių supras Glori. Jis visomis prasmėmis buvo atviras pasiūlymams.-Tavęs tikrai negalėčiau palikti šalti lauke.,-stipriai apkabina ir nusiveda į savo kambarį.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Namas. In/out.   

Atgal į viršų Go down
 

Namas. In/out.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Tia's&Riley-