It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Virtuvė/ valgomasis.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/ valgomasis.   Pir. 02 07 2012, 10:26 pm

-O kokia tavojo gyvenimo istorija?,-nė nenumanė jis, kokia liūdna Sidnės istorija, bet paklausti pagaliau turėjo. Juk jei jie nori susipažinti, tai turi vienas apie kitą viską žinoti.
Nukeliavęs į kitą stalo pusę pats atsisėda ir mirkteli Sidnei.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/ valgomasis.   Pir. 02 07 2012, 10:31 pm

-Am... labai jau neįdomi - kiek nuleidus akis šypteli ir vėl pakelia galvą pasižiūrėdama į Luką. Šypteli vėl kiek. Susikelia koją ant kojos. - Tačiau, jei labai nori, galiu papasakot, nors tikrai, ji labai, labai neįdomi. - dar kelis kart patikino. Pasakot jai nėra sunku apie jos gyvenimą. Viskas kas buvo tai buvo, nieko čia dabar jau nepakeisi, tenka gyvent taip, kaip yra.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/ valgomasis.   Pir. 02 07 2012, 10:34 pm

-Jeigu nebūčiau psichologas, šito nepastebėčiau, bet dabar puikiai matau, kad tau labai jau nemalonu apie šitai kalbėti, tad gal geriau papasakosi man viską, kai būsi pasiruošusi, o dabar mėgaukimės vakariene.,-pakėlė vyno taurę.
Lukas tikrai nenorėjo daryti jokio spaudimo Sidnei, nes ši mergina to tikrai nenusipelnė, tad dar kartą galvoje sau priminė, kad neverta niekur skubėti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/ valgomasis.   Pir. 02 07 2012, 10:45 pm

-Ne, ne tai, kad nemalonu, tiesiog nežinau nuo ko net reikėtu pradėt - kiek pakraipiusi galvą taria. Istorija nebuvo iš tų gražiųjų su įdealiomis šeimomis ir pilnomis laimės kelnėmis, bet su tuo ji jau susitaikė ir neverkšlena dėl to kaip yra. Akimis lyg perbėgusi stalą sustoja ties vyno taure - alkoholikai rodos vėl rodosi - kiek nusijuokia taip pat pakėlusi vyno taurę.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/ valgomasis.   Pir. 02 07 2012, 10:48 pm

-Žinai ar nežinai, leidai man suprasti, kad šitą istoriją reikia klausyti ne prie pietų stalo.,-atsistojęs nušokavo prie namų kino sistemos ir spustelėjo stebuklingąjį mygtuką, po kurio namus užliejo tylūs džiazo akordai.-Šiandien mes negeriama to kokteilio į kurį tikriausiai buvo pripilta narkotikų. Šiandien mes geriam mano namuose laikytą vyną, tad gali būti rami. Ryte prisiminsim, ką veikėm.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/ valgomasis.   Pir. 02 07 2012, 10:52 pm

-Šiaip jo... tokias istorijas greičiau pasakočiau valgydama ledus ir žiūrėdama visiškai neįdomų kino filmą - kilsteli petukus aukštyn. Prisimena ji dar vaikystė, kaip valdydama ledus žiūrėdavo filmus ir skųsdavosi gyvenimu. Savaip geri laikai buvo.
-Na taip, negeriam - galiausiai pritariamai linkteli. Iš esmės tai geria,vis tiek, tačiau tikrai ne tokį brudą kaip tame klube, bet ar ten ji daugiau nebeeis? Ne, esi ir tikrai ne vieną kartą dar.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/ valgomasis.   Pir. 02 07 2012, 10:58 pm

-Turėsiu mintyje, kokios veiklos tau reikės duoti, kai norėsiu geriau pažinti tavo pasaulį.,-keistas tas bendravimas tarp dviejų psichologų buvo. Atrodė, kad jie viską ir taip jau vienas apie kitą žino. Pakeldamas vyno taurę priglaudžia ją prie lūpų ir su ta akimirka suvokia, kad šiandien jam tikrai ne pagyrios. Jis net negalėdavo uostyti bet kokio tipo alkoholio pagyrių metu.
-Vėliau galėsiu suplakti tau tokį patį kokteilį klube, tik be tų kažkokių keistų papildomų medžiagų.,-ir kas galėjo pagalvoti, kad tas stebuklingas ingredientas yra vampyras.


((vsio, Lukas eina gult. saldžių sapnų. ))
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/ valgomasis.   Pir. 02 07 2012, 11:08 pm

-Ledai visus prakalbina - kiek vėl nusijuokia. O taip, prakalbina, ypač Sidne, ledai geriau veikia nei bet koks alkoholinis gėrimas ją. Taip, bendravimas tarp dviejų psichologų turėjo ir pliusų ir minusų. Gal ir gerai, tai, kad net kalbėt kartais nereikia, tačiau dėl to, dažniausiai palaikomi rimti pokalbiai.
-Puiki mintis, nors ir sunku patikėt kad tame kokteilyje galėjo būt kas nors panašaus. Gi ne pirmą kartą buvau tame klube ir ne pirmą kartą jį gėriau, ankščiau nėra buvę nieko panašaus - pakraipo galvą kiek susimąsčiusi. Vis dėl to, slapti ingredientas, tokie kaip vampyrai buvo to vakaro ko gero slaptasis ir deja pats blogiausias ingredientas, po kurio Sidnė buvo leisgyvė ir kaip reikiant apmažintu kraujo kiekiu.

((Okis, labos ir saldžių ))
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/ valgomasis.   Antr. 03 07 2012, 7:09 am

-Bet vis viena sakoma, kad geriausi pokalbiai būna prie cigaretės.,-iš iš patirties Lukas galėjo pasakyti tą patį. Taip tiesiog geriausia susipažinti su žmogumi, nes žinai, kad turite bendrą pomėgį.
-Tikriausiai mudu vakar patekome ne ten, kur mums reikėjo. Galėjome pasitenkinti kokia nors vynine ar kavinuke, bet, žinoma, išsirinkti reikėjo patį prabangiausią variantą,-nusijuokia pakabindamas spagečių.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/ valgomasis.   Antr. 03 07 2012, 9:32 am

-Pokalbiai prie cigarėčių dažniausiai būna labai rimti, kiek žinau. - pati ji nerūkė, bet teko kalbėt su rūkančiais. Rimti pokalbiai su jais būdavo, rimti.
-Ko gero, tačiau vyninėje ar kavinėje nėra tokių spalvotų kokteilių - gūšteli petukais. Atsimena ji dar kaip žiūrėjo į tą kokteilį nutaisius wtf? žvilgsni. Vos ne gėjų vėliava vietoj stiklinėj.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/ valgomasis.   Antr. 03 07 2012, 3:44 pm

-Nebūtinai rimti, nikotinas tiesiog verčia žmones bendrauti dėl bendro užsiėmimo. O dažnai susipažinti tenka paprasčiausiai neturint žiebtuvėlio.,-šyptelėjo prisimindamas kelis tokius atvejus. O šitie du ir nerūkydami kalbėjo pakankamai rimtomis temomis.
-Pas mane namuose yra šitokių spalvotų kokteilių, juk sakiau, kad galėsiu tau vieną tokį suplakti.,-šypteli.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/ valgomasis.   Antr. 03 07 2012, 3:51 pm

-Na aš nežinau, pati niekada nebandžiau taip pradėt bendrauti su kuom nors - gūšteli petukais. Pokalbiai visada išsivystydavo ir taip, kaip sakant iš oro, neturint nei nieko bendro nei ko nors panašaus. Žvilgteli į savo galima sakyt beveik pilną lėkštę makaronų. Valgo ji, bet regis jie jei neik ten nemažėja.
-Gerai, gerai - palinkčioja ir žvilgteli į laikrodį, ar bebus to laiko kada dar ir kokteilius gert.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/ valgomasis.   Antr. 03 07 2012, 4:10 pm

-Nes tu esi labai gera mergaitė ir nerūkai.,-konstatavo faktą. Lukas jau irgi buvo metęs, nes rūkė tik jaunystėje, kai norėjo atrodyti labai jau kietas.-Man regis, kad supratau, kaip tu valgai.,-šypteli.-Prisidedi pilną lėkštę ir suvalgai tik dalį maisto.,-pas Luką makaronų jau beveik ir likę nebuvo.
Pastebėjęs, kad mergina vis žvalgosi į laikrodį klausiamai taria :
-Skubi kažkur?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/ valgomasis.   Antr. 03 07 2012, 4:22 pm

-Na, su beisbolke niekada nelakščiau , tad ko gero, kad gera - kiek nusijuokia. Aišku, kad ji buvo gera, vos ne angelėlis. Ramumo įsikūnijimas, kartais. Šiaip tikrai, geras žmogus ji buvo ir viskas dėl aplinkybių. - Net ne, - trumpai taria, - tiesiog jei valgau tai valgau, o jei kalbu tai kalbu - gūšteli petukais. - Kai tu nuo šešiolikos metų vienas pagyventum, manau darytum tą patį - šiaip kadangi ji visada valgo viena tai ir valgo normaliai. Gurkšteli kiek vyno.
-Ne, neskubu - keik pakraipo galvą į šonus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/ valgomasis.   Antr. 03 07 2012, 5:33 pm

-Juk sakei, kad apsiginti moki, tad gal kada gyvenime ir išvysim tave su beisbolke bėgiojančią, ką gali žinoti.,-pakraipė galvą ir pabaigęs spagečius nunešė lėkštę į indaplovę.
Atsidusta tą akimirką, kai mergina pasako faktą iš savo vaikystės :
-Aš gyvenu vienas iš esmės visą gyvenimą. Mano tėvai mano, kad viską galima nupirkti, taip pat ir vaikų meilę.,-šypteli. Nebuvo jam sunku kalbėti apie žmones, kurių nemylėjo.-Deja, manosios nupirkti nepavyko.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/ valgomasis.   Antr. 03 07 2012, 8:54 pm

-Aha, bet beisbolkes neprireikia - gūštelėjusi pečiais nusijuokia. Užtekdavo ir nagų jei ką, o juos ji ganėtinai ilgus turėjo.
-Suprantama... - nutęsia, - nors nelabai. Niekada nesupratau tokių žmonių. kurie per daug sureikšmina pinigų vertę. Gi tai tik popiergaliai. - Aišku, be jų sunku, bet su jais ne ką lengviau, dėl to Sidnė turėjo jų tiek kiek reikėjo, nei per daug nei per mažai.
-Tau gerai, kad kas bent bandė nusipirkt, visi kuriuos aš mylėjau miršta ir taip visada - tarus kanda įninka į spagečius dabar jau padarius ganėtinai ilgą pauzę kalbėjimui. Iš dalies jai visada taip ir buvo, kai tik spėdavo pamilt kokį žmogų, jis visada mirdavo, visi jos giminės ir per kelis metus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/ valgomasis.   Antr. 03 07 2012, 9:10 pm

Lukas bijojo kutenimo, paniškai bijojo, tad geriau šituos faktus apie nagus tiesiog praleisti.
-Aš irgi šito nesuprantu. Todėl ir nenorėjau tavęs vestis čia.,-priglaudžia vyno stiklą prie lūpų.-Visi pamatę šituos namus mano, kad esu turčius materialistas, kuriam tik pinigai galvoje. Nė velnio.,-šypteli.-Kaip jau ir minėjau, neturėjau iš ko rinktis.,-veido mimika pasikeičia ir jis sumąsto, kad metas Sidnei papasakoti istoriją, kurią kiek anksčiau nutylėjo.-Mane po pusmečio draugystės paliko mergina, kai pamatė šituos namus.-atsiduso, nes toks išsiskyrimas Lukui tikrai nebuvo labai prie širdies.
-Pasakyčiau, kad suprantu, ką tai reiškia, bet iš tiesų nesuprantu. Man labai gaila, kad taip nutiko, tu tikrai šito neverta.,-aišku, psichologė supras, kad čia tradicinė paguodos minutėlė, bet Lukas privalėjo šitai padaryti, nes jis iš tiesų manė, kad Sidnė yra puiki mergina.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/ valgomasis.   Antr. 03 07 2012, 9:21 pm

-Visokių žmonių yra, visokių ir reikia. - šyptelėjusi taria, pagaliau vėl prakalbo. Tylėt jai ilgai nepatiko, ypač susimąsčius apie viską. Tiesiog negalėjo ji taip. - Na tau tai ir yra visai kas kita, tu jau gimei tokioje šeimoje ir panašiai, sunkiausia suprast tuos kurie stengiasi tapt materialistais, jie dažniausiai praranda daugiau nei gauna. - kiek užsižiūrėjusi priešais save atsigeria vyno. - Dėl merginos užjaučiu, bet nemanau, kad ji turėtu čia ko nors išsigąsti, nors, gal ir turėjo... - nutęsia pati prisiminusi kaip reagavo pamačiusi šiuos namus.
-Tau geriau ir nesuprast - išspaudžia šypsenėlę ir tiesiog gūšteli petukais. Neturi ji daugiau ką apie tai ir sakyt, nes tai ir būtų jos istorijos pasakojimo pradžia. Niekam ji to nelinkėjo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/ valgomasis.   Antr. 03 07 2012, 9:26 pm

-Nepasakyčiau, kad materialistai duoda labai daug naudos šitam pasauliui.,-pakraipo galvelę, bet su merginos mintimi sutinka. Juk negali visi būti tokie geri, malonūs ir tobuli, kaip Lukas su Sidne.-Niekada nesiskundžiau tokiu gyvenimu, turėti pinigų visada gerai ir pravartu, bet erzina tai, kad tų pinigų prekinė išvaizda pernelyg prabangiai pateikiama.,-žinoma, kad kalbėjo apie šitą namą.
-Jei tu pažįsti žmogų, imi žinoti visus jo pomėgius ir pagrindines charakterio savybes, tai kam bėgti pamačius namą..,-šito jis tikriausiai iki pat dabar nesuprato ir nesupras.-Juk jau prieš tai tūkstantį kartų sakiau jai tą patį, ką dabar sakau tau.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/ valgomasis.   Antr. 03 07 2012, 9:32 pm

-Neduoda, tačiau galvoja, kad duoda. - vėl akivaizdus teiginys kurio bent jau ji niekada nebandė nuginčyti. Pajutę pinigų skonį, daugelis vien tik jis ir tesirūpina, pamiršta visus aplinkui esančius ir rūpinasi tik jais, taip lyg jie būtų patys svarbiausi pasaulyje. -Na turint pinigų, kodėl jų neišnaudojus tam, jei daugiau nėra jų kur dėt. - gūšteli vėl petukais. Jei ji turėtu tiek pinigų ko gero irgi panašiai apsistatytų savo namuką, be ne, ko gero žirgyną užveistu, gi žirgai, vieni iš jos mylimiausių gyvūnų.
0Dabar daugelis bijo būt papirkti tiesiogine to žodžio prasme - kiek linkteli patvirtindama savo žodžius. - Šiaip, nežinau kodėl taip yra, tiesiog yra... - vėl kiek šyptelėjus taria.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/ valgomasis.   Antr. 03 07 2012, 9:48 pm

-Per didelis galvojimas priveda prie labai negerų darbų ir poelgių.-norėjo sakyti, kad tai yra savižudybė, tačiau susilaikė, nes mergina ir taip labai vangiai kalbėdavo apie mirtį. Juk Lukas nors ir rytoj galėjo pasiūlyti Sidnei skristi su juo į Havajus, tačiau bijojo.. Bijojo, kad mergina išsigąs ir pabėgs.-Visada yra kur dėti pinigus. Fondai, aukos įvairiomis ligomis sergantiems. Nebūtina parodyti koks tu turtingas vien per savo namo išvaizdą arba gražią mašiną.,-prakalbo pats tas, kuris ką tik nusipirko naują automobilį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/ valgomasis.   Antr. 03 07 2012, 9:53 pm

-Na žodžiu... - kiek vėl patyli pamąstydama ką dar pridurti - pinigai savotiški narkotikai, kaikurie pajaučia jiems priklausomybė, kai kurie ne, o tie kurie pajaučia ir praleidžia savas dieneles kankynėje. - linkteli porą kartų ir baigia valgyt.
-Na taip, yra, bet pirmiausia visi apsirūpina savimi, o po to tik kitais - čia vėl akivaizdus faktas, - o gavę vieną, užsimanys ir kito, taip tęsis ir toliau - vėl kilsteli kiek pečius atsigerdama vyno.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/ valgomasis.   Antr. 03 07 2012, 9:57 pm

-Klausyk, gal mums derėtų nuveikti ką nors linksmesnio, o ne kalbėtis apie pinigų naudą ir žalą?,-šypteli dabar jau kiek šelmiškai, mėgindamas pakeisti nuotaiką, kuri tvyro ore, nes ji darėsi ryškiai nekokia.-Gal tai skambės ir labai akiplėšiškai, bet galėtume nukeliauti į mano kambarį ir ten aš pagaminčiau mums po kokteilį, kuris tikriausiai atrištų liežuvius labiau ir leistų pasikalbėti platesnėmis visuomenei temomis negu materialinės vertybės. Ką manai?,-vėl viską išpyškino taip greitai, kad net oro pritrūko.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/ valgomasis.   Antr. 03 07 2012, 10:01 pm

-Gera mintis - pritariamai linkteli. Iš tikto, čia tvyranti atmosfera vertė susinepatogint. Kalbos apie pinigus, ganėtinai rimta, tačiau tuo pačiu ir bereikšmė kalba. Na kas pasikeis jei pasikalbėsi apie pinigus? Niekas. Besiklausydama Luko žodžių pyškinimo kiek kilsteli antakį.
-Ir kaip tu nepadūsti taip viską greit sakydamas... - kiek pakraipo galvą ir nusijuokia. Sidne jau seniai būtų kojas užvertus, vien po pusės jo pasakyto sakinio.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/ valgomasis.   Antr. 03 07 2012, 10:04 pm

-Aš noriu labai daug ir labai greitai pasakyti, štai tada man taip ir išeina.,-nusijuokia.-Žinai, ką dar moku daryti labai greit? Tvarkyyytis.,-praeidamas, o gal tiksliau prabėgdamas pro merginą paima taure ir lekšte, pakeliui užpučia žvakę ir nuneša indus į indaplovę.-Štai, galim eiti. Tik po tavęs.,-parodo, kur jo kambario durys ir išeina su Sidne.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/ valgomasis.   

Atgal į viršų Go down
 

Virtuvė/ valgomasis.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 34Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Virtuvė

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Tia's&Riley-