It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Svetainė.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Svetainė.   Sk. 22 04 2012, 9:26 pm

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė.   Antr. 24 04 2012, 3:19 pm

ateina čia su Liza. - Kokį filmą žiūrėsim? - iš kart paklausia ir užsiverčia tą butelį jo rankoje, pažiūri į merginą, - nori? - kilsteli antakį ir atsisėda ant sofos, dar parodo, kad tipo ji šalia sėstų.
Atgal į viršų Go down
Neela Mishelle Ross
The hardest thing to do is watch the one you love loving someone else

•naudoju : Rachel Bilson
•parašiau : 6289
•myliu : Aleksą

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė.   Antr. 24 04 2012, 3:40 pm

- oooi neee, ne kentėsi tuuu. - nusijuokusi, mostelėjo rankele ar užsikabarojo ant sofkutės, taip kad pati ant savo kojyčių sėdėtų.
- jūnk kokį siaubiaką, ar komediją. bet jkių draamų.. - net susiraukė visa.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė.   Antr. 24 04 2012, 4:13 pm

-kentėsiu? Kaip? - išsišiepia suktai. - dramų aš net ir neturiu..- net prunkšteli, tada atsistoja ir eina pažiūrėt ką gero turi iš siaubo filmų, įjungia kažkokį su vampyrais, vilkolakiais ir blah blah.kaip visad, grįžta į savo vietą.
Atgal į viršų Go down
Neela Mishelle Ross

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė.   Antr. 24 04 2012, 4:22 pm

- oi tau geriau nežinoootiii. aš žiauri asmenybė. - nusijuokiusi, toliau tyliai kykeno. akimis sekiodamą jį ir stebėdama ką vaikinas daro.
- Ūūūū... vampyrai. kaip jie maaan... patyynka. - vėl pradėjo kykenti užsidengusi ranka burnytę. matyt alcoholis spėjo paveikti ją.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė.   Antr. 24 04 2012, 8:44 pm

- nejaugi? - taip klausiamai į ją pažiūri, bet tuo pačiu su nuostaba, - nelabai įsivaizduoju tave kaip blogą asmenybe, per daug angeliškai atrodai, - pasako tiesiai šviesiai, dar ir linkteli prie vaizdo.
- vampyrai? Man tai jau atsibodo, visi mistiniai filmai bei serialai dažniausia su vampyrais... - nusijuokia, - rimtai pasaulis eina iš proto dėl vampyrų, nors jie net neegzistuoja, - pasako vis dar juokdamasis.
Atgal į viršų Go down
Neela Mishelle Ross

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė.   Tr. 25 04 2012, 4:27 am

- oo, tai galėsiu naudotis tada tuom kai man prireiks ko nors. - nusijuokuai atsakė. na taip veidelis jos sakė ką kitą. bet nereiškia, kad ji pastoviai bloga, jei prireiks ji gali būti ir mielumo įsikūnijimas.
- dievaž. gi čia ironija buvo. man tie vampyrai skersai gerklę stovi. - sakydama tai ji dar nykščiu pravedė per gerklę. tai aišku, kad ji nemėgo vampyrų ir savęs ji nekentė. sušiktas tas gyvenimas.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė.   Tr. 25 04 2012, 10:40 am

- oo taip...tikrai, - linkteli žvilgtelėdamas į Lizą, jos lūpas.
- hm..tada labai puiku, mūsų nuomonės sutampa,- išsišiepia, pažiūri į tą filmą, ten kažkas kažką žudo, bet nebaisiai. Ir šiaip Ethanas matė tą filmą.
Atgal į viršų Go down
Neela Mishelle Ross

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė.   Tr. 25 04 2012, 11:52 am

- tėip tėip tėip. - suploja linksmai ranktėms, o tada kiek pakreipusi galvą pažiūrėjo jam į akis ir paklausė patį banaliausią klausimą, kokį tik galėjo.
- nuo gimimo čia gyveni? ar atvykai? m?? - laukdama atsakimo, ji kelkars žvilgtelėjo į televizorių, bet supratusi, jog filmas ne įdomesnis už vaikiną, vėl sužiūro jam į akis.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė.   Tr. 25 04 2012, 11:56 am

žiūri į tą jos pakreiptą galvą, o tada nusijuokia.
- aš čia atvykau visai neseniai.. - linkteli, gi dar net namuose neapsiprato. - o tu? Senbuvė čia, ar nelabai?- kilsteli antakius ir sukrizena, žiūri į merginą.
Atgal į viršų Go down
Neela Mishelle Ross

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė.   Tr. 25 04 2012, 12:06 pm

- oi.. aš tai nuo gimimo čia gyvenu. o aš ir žiūriu, kad tu dar nematytas man. nes tokį gražuolį tikrai pažinočiau. - palinksėdama atsakė. o tada kiek susimąstė.... ji norėjo blynų, picos ir visokio kitokio š. na užplaukė jai dabar, bet ji tai negalėjo visą tai suvalgys, nes vėl blogą pasidarytų. jos gyvenimas nuo šiol apgailėtinas ir beprasmiškas. ji gi nenorėjo virsti vampyre..
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė.   Tr. 25 04 2012, 12:32 pm

-ohh.. tai reiškia gerai viską čia pažįsti, ar ne? - šyptelėjo, - ir šiaip aš pro tave irgi nepraeičiau, - taip atvirai pasako, mėgsta jis mergina užkalbint, bet ne visada. Priklauso nuo nuotaikos. Žodžiu kai pamatė, kad mergina susimąstė Ethanas pažiūrėjo jai į akis, - apie ką galvoji? - taip maloniai paklausia.
Atgal į viršų Go down
Neela Mishelle Ross

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė.   Tr. 25 04 2012, 12:39 pm

- ooou. kai man dabar fainei.. neparaudonavau dar? - nusijuokusi paklausė, o išgirdusi jo klausimą, teko sumeluoti, nes tiesa gan nerealiai nuskambėti galėjo.
- amm.. šiaip mąstau apie niekus.. nesvarbu. o šiaip galvoju kada maikutė mano išdžiūs. - palinksėdama atsakė. vos išsisuko, matyt.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė.   Tr. 25 04 2012, 1:02 pm

- ne, - gūžteli pečiais, - tu balta.. net nežinau kaip kas, - nusijuokia, nes rimtai mergina gal kiek perbalus, bet tikriausia čia nuo tos alergijos, visiems pasitaiko.
- tau ta maikutė tikrai brangi, - nusijuokia ir linkteli, nors Ethanui tai ji labiau be maikutės patinka, bet nevermind.
Atgal į viršų Go down
Neela Mishelle Ross

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė.   Tr. 25 04 2012, 1:08 pm

- grietinė.. kaip grėtinė. - palinksėdama pabaigė mintį - na kai ji išdžiūs, man teks eit.. o aš tingiu ir nenoriu. - išsišiepė ir mirktelėjo taip koketiškai. bet greitai nusuko akis ir pradėjo nužiūrinėti kambario detales. ir šiaip visokius niekus. filmas visiškai jos nebedomino. blah..
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė.   Tr. 25 04 2012, 1:12 pm

- geras palyginimas, - suploja rankomis net, tipo tiesiai į dešimtuką pataikė Liza. - na.. tau nebūtina eiti, nes man vienam čia buvo tikrai nuobodžiau... - numykia taip, nu nenori vaikinas, kad ji išeitų, nenori ir šiaip stabdys visomis keturiomis ją.
Atgal į viršų Go down
Neela Mishelle Ross

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė.   Tr. 25 04 2012, 1:17 pm

- am... - kiek susimąstė - gerai.. įkalbėjai. bet tu kentėsi, nees įkyri nuobodi ir valdinga. tuojau visi tavo kambariai taps rožiniais ir visur lakstys maži šuniukai. - pasakojo jam su tokių intuziazmu, kad pamiršo, jog nemėgsta rožinės spalvos ir mažų šunų.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė.   Tr. 25 04 2012, 1:21 pm

žiūri į merginą ir laukia atsakymo, o kai jį išgirsta apsidžiaugia, - jėga, - šypteli, o kai išgirsta apie rožinius kambarius ir šuniukus... - ee... gal geriau kokia kita spalva? - taip atsargiai paklausia, bet neištvėręs nusijuokia, - o jeigu rožine, tai nebent šviesiai ir tik ne ta barbiška, - linkteli pora kartų, - o dėl šuniukų.... - jau kažką sakyt norėjo, bet nutilo.
Atgal į viršų Go down
Neela Mishelle Ross

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė.   Tr. 25 04 2012, 1:30 pm

- nieeko. priprasi su laiku. - linktelėjusi uždėjo ranką jam ant peties ir išsišiepė mielai.
- atsibodo man ttas filmas ir aplamai.. - kiek nuliūdusi pasakė, o tada atsistojo nuo sofos ir priėjusi prie lango pradėjo dairytis.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė.   Tr. 25 04 2012, 1:33 pm

- I don't think so... - papurto galvą ir šypteli, nes ta jos šypsena tikrai miela.
- aplamai kas? - paklausė, kažkaip ir šypsena dingo iš jo veidi, bet tada išjungęs filmą nuėjo prie jos, tiksliau labai arti jos.
Atgal į viršų Go down
Neela Mishelle Ross

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė.   Tr. 25 04 2012, 1:41 pm

na tokio klausimo ji nesitikėjo, todėl ir atsakimo nebuvo paruošusi tad tylėjo, o kai jis priėjo prie jos, ir tikrai arčiau, nei arti, nes nesiruošė jam dar ažką sakyti. tik pakėlė akis ir pažiūrėjo jam į akis. tada kilstelėjusi ranką, perbraukė pirštais jam per skruostą. jis iš veido toks jaunas atrodė ir mielas, ir gražus..
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė.   Tr. 25 04 2012, 1:45 pm

nesulaukęs atsakymo nesakė nieko, nes klausimas tikrai buvo keblus, so kai Liza į jį pažiūrėjo ir perbraukė pirštais per skruostą, Ethanas tiesiog prisilenkė dar arčiau jos ir įsisiurbė į lūpas, nes galbūt kita proga nebūtų pasitaikius, o Ethanas to tikrai norėjo ir praleist negalėjo.
Atgal į viršų Go down
Neela Mishelle Ross

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė.   Tr. 25 04 2012, 1:50 pm

na ji to nesitykėjo. na gal šiek tiek. bet kai tik sutiko vaikina tikrai net minties neturėjo, kad iki to gali daeiti. bet visgi ji atsakė į jo bučinį, pratęsdama jį. ji šiek tiek pasistiebė ir apkabino vaikiną per kaklą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė.   Tr. 25 04 2012, 1:53 pm

apsijuosę rankomis jos liemenį ir prisitraukė ją dar arčiau, nors tai kažin ar buvo įmanoma, žinoma, nespaudė. Net nenorėjo nuo jos atsitraukt, bet kas sakė, kad to reikia, so toliau ją bučiuoja.
Atgal į viršų Go down
Neela Mishelle Ross

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė.   Tr. 25 04 2012, 2:00 pm

ji vis atsakinėjo ir atsakinėjo į jo bučinius, o veliau kiek atsitraukė ir pažiūrėjo vėl į jo akis. ji vos pastebimai apsilaižė lūpas ir išsišiepė.
- maan patiko. - linktelėjusi pasakė, o tada kiek atsitraukusi, atlaisvino chalačiuką ir jis nukrito prie jos kojų. ir ji taip šelmiškai pažiūrėjo į Etaną.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė.   

Atgal į viršų Go down

Svetainė.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Similar topics

-
» didžioji svetainė
» SVETAINĖS PATALPA
» DIDŽIOJI PILIES SVETAINĖ