It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Miegamasis.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis.   Pir. 18 06 2012, 11:03 pm

- Tai puiku, - pamėgina atkartoti tą jo žavią surauktą nosytę ir gana mielai jai gavosi, bet tik susijuokia. - Viskas taip netikėtai nutiko... - pasako kaip su nostalgija. - O tu tvirtai jautiesi? Turi jėgų? - pasiteirauja, mat rūpi jai labai, vos šoko negavo kai jį sužeistą pamatė pas dievus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis.   Pir. 18 06 2012, 11:12 pm

pažiūri į tą jos nosyte, tai pats taip mielai išsišiepia - na tikiu, kad netikėtai, nes aš nieko net neprisimenu... - pasikaso pakaušį lyg bandydamas bent ką nors prisimint, bet deja.. sunkiai, - am.. gan tvirtai dabar, tik kažko galva biški svaigsta, - susirūpinęs pasako, nors ką norėt tiek kraujo neteko, bet deja to neprisimena.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis.   Pir. 18 06 2012, 11:20 pm

- Tuomet turiu tris variantus, - giliai įkvepia pasiruošusi šnekėjimui. - Pirma - man pasilikti pas tave. Antra - palikti tave vieną, nes žadėjau eiti sūnėnui dovanėlę nupirkti. Trečia - nori eiti kartu su manimi ir palaikyti draugiją, - nusišypso viską pasakiusi, bet mintyse abejoja dėl trečio varianto, bijo, kad jei jis pasišaus eiti kartu, tai vaikinas gali nusilpti ar kas nors kitas komplikuotis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis.   Pir. 18 06 2012, 11:28 pm

- oo.. variantai, - sukluso sudomintas Ethanas, įdomu ką mergina per variantus turi, o kai išgirsta pasiūlymus pagalvoja, - žinai, nenoriu tavo planų gadint, tad tau rinktis, kaip tau geriau, - išsišiepia, nes kaip ir minėjau nemėgsta jis skubotų sprendimų priimt ir pats neįsitikinęs ar jam viskas gerai iš tiesų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis.   Pir. 18 06 2012, 11:35 pm

- Tuomet aš tave paliksiu išgyti, kad būtum sveikas kaip ridikėlis, - taip labai fainai nusišypso ir šiek tiek pasislenka arčiau jo į priekį. - Kai būsi užtikrintas, jog jau viskas gerai, susisieksim, - pasilenkia ir pakšteli jam į lūpytes. - Numik, bus geriau, - atsistoja ir pamojusi keliais pirštais iškeliauja.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis.   Pir. 18 06 2012, 11:40 pm

- na ridikai ne visad sveiki, - ir pats šypteli, - būtinai, - gavęs tą bučinuką nieko nesakęs nuseka mergina akimis, taip smagiai dabar jaučiasi, kaip koks įsimylėjęs paauglys iš ties, tik nežino ar tikrai myli ar tik susižavėjimas, nu žodžiu, su tokiomis mintimis ir užmiega.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis.   Kv. 21 06 2012, 10:31 pm

Prasimerkia pagaliau, atrodo žiemos miegui smigęs buvo. Tada apsidairo ir galvoja ar Esthera sapnas buvo ar ji tikrai čia neseniai lankėsi, tad Ethanas iš kažkur atkasė savo telefona ir pažiūrėjo viską, tada sumaigė kelis es em esus ir atsisėdo lovoje, tada išsiropštė iš jos ir nuėjo prie spintos, nusirengė apdirskusius drabužius, pasiliko tik po apatiniais, o tada susiradęs švarius rūbus nuėjo į vonia, nes savo pacha iš toli užuodė.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis.   

Atgal į viršų Go down
 

Miegamasis.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Tia's&Riley-