It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Staliukai lauke

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Staliukai lauke   Pen. 25 05 2012, 7:15 pm

:smile1:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Antr. 10 07 2012, 5:14 pm

Kadangi oras buvo labai jau karštas bene savaitę, Dakota nusprendė, kad geriau jau neleis savo smegenims vėsti po kondicionieriumi ir pasirinks nors ir beveik atogrąžų klimato, bet gryną orą.
Buvo susitarusi susitikti su Mila, kurios nematė jau tikrai labai seniai. Atrodo, kad nieko tokio padoraus ir visuomenei ypatingai naudingo Dakota per dienas neveikdavo, tačiau artimiausiems savo draugams laiko dažnai pritrūkdavo.
Atkeliavus labai jau dailiam padavėjui, maloniai šyptelėjusi užsisakė savo mėgstamiausios latte kavos su airiško likerio sirupu ir pasiėmė dar mėgstamesnio maskarponės sūrio torto gabalėlį dairydamasi aplinkui ar nepamatys, kur netoliese šimtą metų nematytos Milos.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Antr. 10 07 2012, 5:50 pm

po šimto metų nesimatymo ir šiaip, nesilankymo tokiose vietose, gana greitu žingsniu atkeliauja čia Mila. stabtelėjusi nežymiai prisimerkia ir apsidairius prikanda putlią lūpytę. pagaliau užmačius iš pakaušio šviesius draugės plaukus, Chevalier patraukia link jos. stabteli už Dakotos ir pasilenkia tyliai bei ramiai, kad nebūtų pastebėta.
- bu, - ramiu ir savo tipiniu pakimusiu balsu tarsteli bei laukia draugės reakcijos.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Antr. 10 07 2012, 6:00 pm

Ooo, Dakota, ji girdėdavo gerokai geriau ateinančius žmones, nesvarbu iš kurios pusės jie nuspręsdavo tai padaryti. Vos atsidarius kavinės durims už nugaros mergina jau žinojo, kad tai jos geriausia draugė, tad turėjo kelias sekundes laiko pasiruošti atrodyti pakankamai nustebusi.
-O tu visada sugalvoji įmantriai pasisveikinti.,-šypteli atsisukdama, tačiau nekrūptelėdama. Tiesiog buvo pernelyg sunku tai įtikinamai suvaidinti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Antr. 10 07 2012, 6:03 pm

- o tu visada į mano įmantrius pasisveikinimus sureaguoji taip pat, kaip akmuo į bakstelėjimą, - kiek pavarčius akis šypteli puse lūpų, tačiau nei merginos žodžiai nuskambėjo piktai, nei ji pati atrodė kažkuo nepatenkinta. anaiptol, akys žibėjo iš džiaugsmo, kad pagaliau dragė sugebėjo rasti jai laiko ir jos vėl galės ramiai pasisedėti, paplepėti, - Dakota, saule, pasiilgau. stokis tu tik, - net nusijuokia laukdama, kol šviesiaplaukė pakils nuo kėdės ir apkabins Milą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Antr. 10 07 2012, 6:16 pm

-Aš tikriausiai sulėtintos reakcijos gimiau. Būna pasitaiko vienam iš tūkstančio. Girdėjau ir Britnė Spyrs tokia.,-nusijuokia bandydama įvelti į pokalbį žaismingumo, kad mergina vėl nepyktų už sugadintą pasisveikinimą.
Atsistoja ir apkabina Milą :
-Tikrai, toks jausmas, kad šimtas metų prabėga.,-šypteli merginos nugarai, nes veido matyti apkabinimo pozoje, deja, negalėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Antr. 10 07 2012, 6:17 pm

- flegma nuo gimimo, saulyte. žinai, Britne gimus, Monroe netapsi, - mirktelėjus akimi tvirtai apkabina draugę ir nežymiai palinguoja į šonus, - jėtau, aš taip tavęs pasiilgau.. - numykia visai negarsiai ir net atsidūsta tyliai.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Antr. 10 07 2012, 6:24 pm

-Nelabai dėl šito ir pergyvenu. Pasitenkinsiu ir Britnės statusu visuomenėje.,-persibraukia pirštais per savo garbanėles ir pakraipo galvelę paleisdama merginą iš savo apkabinimo.-Aš tavęs irgi pasiilgau. Kur tiek laiko šlaisteisi?,-meta labai jau kreivą žvilgsniuką į merginą ir galva parodo į kėdes. Labai kepino saulė, tad ilgai stovėti Dakota nelabai turėjo jėgų.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Antr. 10 07 2012, 8:20 pm

- vaje. tavo vietoj taip nesielgčiau, - caktelėjus liežuviu tiesiog gūžteli pečiais ir atmeta plaukus atgal, - ei, kodėl iškart "šlaisteisi"? - kilstelėjus antakius apeina staliuką ir atsisėda ant nelabai patogios, kietos kėdės priešais Dakotą, - rašiau psichologijos magistro darbą ir buvau...na, keliavau, - šypteli nežymiai. kvailai jaustųsi visiems rėkaudama, kad buvo savo tėvo, kuris nusižudė jai net negimus, gimtinėje. šalyje, kuri, Mila, net nežinojo, kad egzistuoja, - na, o tu ką gero veikei? - suskuba nukreipt kalbą į draugę ir žavingai nusišypso.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Antr. 10 07 2012, 8:27 pm

-Na, jau, Mila, juk tu žinai, kad niekas man nepasakys, kaip man elgtis ir kaip ne.,-nors ir buvo angelė, savo nuomonę turėdavo labai tvirtą ir jei pasakė, kad jai patiks būti Britne, vadinasi, jokios pasaulio įtaigos šito nepakeis.-Aš tiesiog ieškojau tinkamo veiksmažodžio apibūdinti tavo ,,ilgiems pasivaikščiojimams''.,-draugės nematė jau taip seniai, kad net ir su ironijo apibūdinta visa tai atrodė pernelyg lengva.-Pasakyk, kad bent jau parsivežei kokį nors dailų jaunikaitį iš savo kelionių ir nebeversiu tavęs jaustis kalta, kad pamiršai savo geriausią draugė.,-sulauksi savo kavos ir pyrago laiminga žvilgtelėjo į pusryčius.-Aš nieko neveikiau. Egzistavau.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Antr. 10 07 2012, 8:31 pm

- žinau..bet aš vis dar beviltiškai bandau tai padaryti. panašu, kad man nepavyksta, - gūžteli pečiais smagiai šyptelėdama, - manau, kad radai ne per labiausiai tinkantį, - nusijuokus užsimeta koją ant kojos ir atsikrenkštus permeta greitai žvilgsniu patalpą, - jaunikaitį?.. - nutęsia beveik negirdimai, - neee, - papurto galvą pagaliau grįžus į realybę ir nežymiai šypteli, - atleisk, tikrai laiko visai neturėjau. net parašyt ar paskambint, - patempia lūpą. nutylės faktą, kad savo tėvyneje būdama ji nesugebėjo rasti ryšio, - man šaltos latte, - mesteli žvilgsnį į jauną padavėją ir vėl grąžina visą dėmesį į Dakotą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Antr. 10 07 2012, 8:34 pm

-Tu bandai tai padaryti jau bene du metus be perstojo, bet vis dar nenuleidi rankų. Tikriausiai gimtadienio proga turėčiau tau įteikti medalį už pastangas, nes visi nuleisdavo rankas daug greičiau.,-ima sukti ant piršto vieną garbanėlę prisimindama sau, kad tamsių plaukų ilgai jau nebenorės. Iš viso juos jai patiko keisti kasdien, dar prieš savaitę buvo blondinė, o dabar vėl svajojo apie šviesius plaukus. Gal pats metas įsigyti peruką?-Tai su kokiais jaunikaičiais tuomet daveisi jei neturėjai laiko nei parašyti, nei paskambinti?,-suvaidina labai jau perdėti nustebusią.-Mila, ar man derėtų sunerimti?,-antakis pats nejučiomis pakyla.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Tr. 11 07 2012, 6:24 am

- aš lauksiu savo medalio. pageidautina, kad būtų didelis, auksinis ir su deimančiukais, - mirktelėjus akele sukrizena ir pasitaiso savo ryžus plaukus, kad jie nekristų ant akių. šiaip jau Mila niekada nenorėjo ir, turbūt, niekada nenorės keist savo mylimos plaukų spalvos. nespėja atsakyti į Dakotos klausimą, kai ji dar pasiterauja ar jai derėtų susirūpinti, - taip, Dakota, - labai rimtu veidu tarstelėjus linkteli galvą, - susirūpink ir padėk man. daviausi su juodaodžiais, užsikrėčiau ŽIV ir susilaukiau juodų dvynukų, - sučiaupia kietai lūpas, kad nepradėtų juoktis ir atrodytų kuo rimtesnė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Tr. 11 07 2012, 6:38 am

-Medalių pageidavimų niekas niekada nereiškia. Ar matei kada nors, kad Olimpiadoje auksinis medalis būtų kuo nors papuoštas? Jei jis yra auksinis, vadinasi, auksinis, Mila.,-pavartė akeles, nors ir kalbėjo fantazuodama.-Dvynukus pasiimsiu aš, juodaodžius irgi pasiskolinsiu, o tave metas uždaryti į ligoninę tyrimui dėl ŽIV.,-aišku, kad nepatikėjo nė vienu merginos žodžiu, bet dėjosi bent jau apsimetanti, kad tai atrodė tiesa.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Tr. 11 07 2012, 6:41 am

- vadinasi, aš niekas, - atsainiai gūžteli pečiais, - klausyk, nereikia čia olimpiados. mano ištvermingumas ir užsispyrimas vertas kur kas didesnio įvertinimo ir palyginimo, nei su ta olimpiada, - prunkšteli net ir pavarto akis neva labai nepatenkinta, - o niou niou, prie mano dvynukų tu nelysi, - išpūtus akis papurto galvą ir atėjusiam padavėjui tik mesteli žvilgsnį ir dėkingą šyptelėjimą už atneštą kavą, - juodaodžius gali imt, o ligoninėj jau pabuvau, - taip tipo nedrąsiai vypteli.

(biškį laginsiu, nes dirbu, tai tik pranešu :D*)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Tr. 11 07 2012, 6:48 am

(( viskas labai cool ))
-Kad ir kiek laiko nesimatytume, tu vis tiek būsi mano susireikšminusi Mila, kuriai medalis turi būti inkrustuotas deimantais ir visi kiti jos turimi daiktai pagrąžinti ne taip, kaip kitų.,-nužvelgė merginos šiandieninę aprangą, kuri, kaip bebūtų keista, atrodė labai jau neiššaukiančiai lyginant su Milos stiliumi.-Kur palikai savo iššaukiantį stliuką?,-bijojo, kad ten, psichologijos studijose ir bus šitą pametusi.-Jei visą kitą jau atlikai pati, pasiimsiu tik dvynukus, visada norėjau turėti vaikus lengva kaina.,-šypteli priglausdama prie lūpų kavos puoduką.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Tr. 11 07 2012, 6:57 am

- ką jau čia, - numoja ranka, tačiau nesusilaikius išsišiepia, - ai, nežinau. namie gal palikau, - gūžteli pečiais suimdama rankomis kavos puodą. taip, Mila visada, pabrėžiu, visada rengdavosi taip, kad atkreiptų kitų dėmesį į save. tačiau ta kelionė ją tikrai stipriai paveikė, - no way, Dakota, aš juos gimdžiau, aš juos sau ir pasilieku, - papurto galvą suraukus kaktą. dar ko. atims iš jos mintyse pagimdytus dvynukus..to jau būtų per daug.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Tr. 11 07 2012, 7:06 am

-Tuomet iki rytojaus privalai iš kur nori, iš ten ir išsitraukti savo stilių, nes šitaip..,-pažiūrėjo į baltus klasikinius Milos drabužius. Tai Dakota visada buvo ta klasika, o Mila visada labiau pasižymėjo ekstravagancija.
-Hahaha.,-nesijuokė, bet tiesiog ištarė tuos tris skiemenis garsiai ir pakankamai ironiškai.-Vargšelė Dakota dabar dar labiau neturės, kada susitikti su teta Mila, nes ši mat jau ir mama.-pakraipė galvą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Tr. 11 07 2012, 7:10 am

- nu kaip nors, - gūžteli pečiais lyg sutikdama su Dakota, nors šiaip taip nebuvo. Mila bus tokia, kokia norės bus ir rengsis taip, kaip pati norės. visi tie stiliai tegul eina velniop, - nieko, teta Mila ir su vargšele Dakota galės susitikt. šioji net juodų dvynukų aukle galės būt, jei tik norės, - mirktelėjus akele kilsteli savo puodelį prie lūpų ir gurkšteli kavos.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Tr. 11 07 2012, 7:19 am

-Gera, man regis, kad metas užraukti šitą temą.,-Dakota tikrai nebuvo dvidešimt dviejų metų, už nugaros buvo prabėgę gerokai, oj kaip gerokai daugiau pavasarių ir elgtis kaip jaunėlė ji tikrai ja nebegalėjo.-Geriau papasakok man ką nors be juodaodžių.,-susideda rankeles ant stalo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Tr. 11 07 2012, 7:39 am

gūžteli pečiais, mat Dakota jai neatrodė turėjusi daug vasarų...oh well, Mila juk tik žmogus.
- nežinau net... - numykia nuleisdama akis į savo kavos puodelį ir biškį atsidūsta, - ai va, tuoj baigsiu studijas ir būsiu diplomuota psichologė, - prisimena, kad turi kuo prisigirt, tai išsišiepia vėl į draugę pažiūrėdama.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Tr. 11 07 2012, 7:44 am

Kartais Dakotą erzindavo tai, kad aplinkiniai negalėjo žinoti apie antgamtinių būtybių egzistavimą ir su jomis susidūrus jiems būdavo nuolatos ištrinama atmintis.
-Toks jausmas, kad šitas miestas pilnas psichologų. Pažįstu gal jau bent keturis.,-nusijuokia, nes pati į psichologijos sritį nesitaikė ir jau pakankamai seniai buvo diplomuota politikė, tačiau nieko panašaus ir susijusio su politika savo gyvenime neveikė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Tr. 11 07 2012, 8:08 am

aišku, Mila nesižavi tuo, kad miestelyje kaip prišikta yra psichologų, bet..oh well, ko norėt.
- nieko. bet tuoj pažinosi diplomuotą psichologę ir dar teatro režisierę, - užtikrintai linkteli galvą atsilošdama kėdėje. taip, pagaliau Mila įgyvendins savo seną seną svajonę.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Tr. 11 07 2012, 8:59 am

Pakraipo galvelę klausydamasi Milos užmojų ir šypteli. Mergina tikrai turės dar labai daug laiko viską įgyvendinti, susituokti, turėti vaikų. O praėjus dar bent penketai metelių pamiršti ir Dakotą, nes Mila ims keistis, o Dakota visada liks tokia pati, forever young.
-Sakai teatro režisierė?,-tiesa pasakius labai jau mažai Mila su Dakota viena kitos asmeniniais gyvenimais domėdavosi.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Tr. 11 07 2012, 9:06 am

- aaaaha, - linktelėjus galvą padeda savo puodelį ant stalo, - seniai svajojau, bet...bet nedrįsau, - gūžteli petukais kažką nutylėdama. na taip, sužinojo, kad ir tėvas buvo režisierius ir nusprendė nebedusinti savo svajonės, - ei, Dakota, o tu gi ką studijuoji? - išpučia akis staiga supratusi, kad net tokio dalyko nežino apie savo draugę.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   

Atgal į viršų Go down

Staliukai lauke

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next