It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Staliukai lauke

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Tr. 11 07 2012, 9:55 am

-Kad jau prakalbome apie tavo drąsą, kur ir šita išgaravo?,-net žagtelėjo iš nuostabos.-Juk kiek pamenu, tau savo tikslo pasiekti nesutrukdydavo jokios barikados.,-šypteli atsikąsdama pyrago gabalėlio.-Dakota šiuo metu gyvena tingų gyvenimo būdą ir nieko nestudijuoja. Baigiau politiką ir nežinau, ko dar noriu.-turėjo jau tiek laiko, kad būtų galėjusi visus pasaulio universitetus baigti, bet nežinia, kas tam trukdė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Tr. 11 07 2012, 10:33 am

- ai, Dakota, nežinau, - tarsteli nežymiai suraukdama kaktą ir atsidūsta. visuomet šiek tiek susinervuoja, kai nežino atsakymo į klausimus apie save pačią, - Dakotai gerai, turiu pasakyti, - nusijuokia, - politiką? oho, kodėl tavęs dar nėra valdžioje tada? - iškėlus antakius atsigeria kavos biškį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Tr. 11 07 2012, 10:51 am

-Oh cmon, tave gal reikės pririšti prie kėdės ir kankinti, kad atgautum savo senąjį charakterį.,-kažkokia labai jau rami Mila atrodė. Žinojo Dakota puikiai ką reiškia pokyčiai gyvenime ir mėgino tai pateisinti, bet jai daug labiau patiko jos hyperaktyvioji draugės pusė.-O ką man jaunai veikti valdžioje?,-faktas, ten būtų pati seniausia, bet pagal išvaizdą stumdoma kaip jaunėlė. Tai ją ir atgrasydavo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Tr. 11 07 2012, 4:09 pm

- viskas gerai su tuo mano charakteriu, tik...na, kelionė mane labai pakeitė. žinai, dvynukai, juodaodis ir ŽIV tai čia ne juokai, - nusijuokia ir kaip apsigimusi aktorė nustumia prieš tai buvusį irzlumą bei keistumą į šoną, - na..tu teisi. tai po keletos metų, kai jau būsi vyresnė, tai gal eisi į valdžią? - sukikena.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Tr. 11 07 2012, 4:27 pm

-Na, jau..,-dabar jau surimtėja ir parodo, kad pakaks juokauti ir kabėtis apie juodaodžius bei ŽIV. Negana to, dar ir žmonės kavinėje aplinkui jau ėmė dairytis ir svarstyti, kam čia tie juodaodžiai taip patinka.-Po keleto metų manau, kad sugalvosiu mokytis kokią nors naują specialybę ir man tikrai nebereikės politologės diplomo.,-vis svarstė apie dizainerės darbą, tačiau buvimas angelu kartu įpareigojo ir ieškotis tokios veiklos, kad viešumoje daug metų rodytis nereikėtų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Tr. 11 07 2012, 4:30 pm

- kas? - kilsteli antakius būdama visiškai rami. na... Mila tikrai ne ta, kuri apie savo pokyčius, patirimus ir sukrėtimus kalbėtųsi su bet kokia drauge, kurios pasiilgo. mergina labai atsargiai atsirenka žmones, kuriais gali visiškai pasitikėti ir nebijo atsiverti prieš juos, - tai..tuomet išeis, kad be reikalo taip ilgai studijavai politiką? - kiek susimąsčius pakreipia galvą į šoną.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Tr. 11 07 2012, 5:51 pm

-Manau, kad mums pakaks kalbėti apie juodaodžius ir visas kitas nelabai tinkamas temas kavinėse, kur visi aplinkui galvoja, kad tai įvyko iš tiesų.-paskutinius aštuonis žodžius pasakė pakankamai garsiai, nes aplinkinių žvilgsniai jau tikrai ėmė ją erzinti.
-Gyvenime mes daug ką darom be reikalo, Mila.,-Dakota šitai puikiai žinojo, nes pusę gyvenimo tik mėgino rasti savo kelią.-Manau, kad dar turiu laiko pasirinkti, kas man gyvenime svarbiausia. Ar jau nebeturiu?,-tarsi pasitikslindama paklausė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Tr. 11 07 2012, 5:54 pm

šiaip vos susilaiko neiškėlus aukštyn abiejų rankų po Dakotos žodžių ir neparodžius galingų fuck'ų. tačiau susitvardžius juos parodo tik po stalu.
- turiii, Dakota, tau dar viiisas gyvenimas prieš akis, - palinksi galvą užsimesdama koją ant kojos ir apsidairydama aplinkui.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Tr. 11 07 2012, 6:00 pm

Tokia jau buvo ta šiandieninė visuomenę, jai visada labiau rūpėjo apie ką kaimynas kalba, negu ką geriausias draugas prieš nosį murma. Su smalsumu toli nenukeliausi, čia tikriausiai ir buvo Dakotos moto, kuris privertė garsiai liepti visiems aplinkui užsikišti.
-Žinau, todėl ir turiu gerai apsvarstyti, ką dar galiu nuveikti.-šypteli pastatydama tuščią kavos puodelį ant stalo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Tr. 11 07 2012, 9:26 pm

- na, šiaip ar taip..svarbiausia, būk laiminga, - nupeza kažką visai ne Miliško, bet nuoširdaus, -na..man reikia jau bėgt. smagu buvo tave pamatyt, mieloji, - pabaigus kavą atsistoja, apsikabina draugę ir išeina.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Kv. 12 07 2012, 7:38 pm

Atsistoja ir pati dingsta.
Atgal į viršų Go down
avatar
Eluisa Viatorr


•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Tr. 01 08 2012, 2:25 pm

nusprendusi neeiti vidun, kadangi ten buvo labai daug žmonių, mergina sustojo prie vieno iš staliukų laukę ir atsisėdo prie jo. rankinuką pasikabinusi ant savo kedės, Lilli paėmė į rankas nedidlį meniu ir pradėjo jį vartyti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Tr. 01 08 2012, 3:00 pm

Kavinėje buvo tikriausiai daugiau žmonių nei visame miesto centre, tad Lukas susiraukęs mėgino rasti vietos, kur galėtų sėdėti nepriklausomas bent jau lauke. Deja, ši kavinė ir to pasiūlyti Lukui negalėjo.
Pastebėjęs dailią šviesiaplaukę merginą, nudrožė prie to staliuko ir mielai šyptelėjo :
-Ar nesukelsiu didelių problemų, jei pasiūlysiu kompaniją?,-mirktelėjo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Eluisa Viatorr


•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Tr. 01 08 2012, 3:09 pm

Pakėlusi akis nuo to, jokios naudos neturinčio, lankstinuko į vaikiną, Lilli tuojau pažino vaikiną ir su miela šypsena linktelėjusi atsakė.
- tiksliau būtų paskyti, jog jokių problemų nesukeltumėt. - lingtelėjusi tuojau įpuolė į prisiminimus. jis tai bedors buvo jos įbrolis, kadangi dar visai nesenai Lillian buvo Lillian King, Kungų įvaikinta mergaitė. galiausiai grįžusi ant žemės, ji vėl pažvelgė į rudaplaukį ir nusišypsojo. gaila, jog jis jos neprisimins.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Tr. 01 08 2012, 3:32 pm

Didžiausia problema gyvenime ir buvo ta, kad dar visai neseniai dailią ir net pakankamai į save panaši merginą Lukas vadino seserimi, o dabar jau kreipėsi į ją, kaip į visai nepažįstamą. Na, kad ir kaip bebūtų, jaučiamo ryšio tarp dviejų žmonių net ir dievai ištrinti negalėjo, tad šiokią bei tokią trauką merginos link Lukas jautė.
-Aš Lukas.,-klestelėjo ant kėdės šyptelėdamas ir ištiesdamas ranką.
Atgal į viršų Go down
avatar
Eluisa Viatorr


•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Tr. 01 08 2012, 3:36 pm

taip ryšys visad buvo, nors ir ne kraujo.
- Lillian. - ji taipogi ištiesė ranką ir paspaudė jojo. ji negalėjo prisiminti jokių siužetų ar istorijų su žmonėmis iš praeities, bet dabar tiesiog jautė, žinojo, jog jis geras, jam galima tikėti ir pasitikėti.
galiausiai paleidusi jo ranką tęsė:
- daug šiandien čia žmonių, net keista. - kiek suraukusi antakius kiek apsidairė, kadangi ankščiau išties mažiau žmonių čia lankydavosi.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Tr. 01 08 2012, 3:42 pm

-Malonu susipažinti.,-kol vyko sveikinimosi ritualas vaikinas tikrai nuo galvos iki kojų, kiek tai leido staliukas, nužvelgė šviesiaplaukę. Ji Lukui atrodė velniškai pažįstama. Tarsi dabar išgyventų deja vu. Tiesiog nuo merginos sklido labai gera aura.
-Juk visiems kartais reikia išlįsti pasižmonėti.,-labiausiai Lukas nenorėjo, kad pokalbis nukryptų link oro ar kitų temų, kurios parodytų, kad jiedu neturi apie ką kalbėtis.-Klausyk, mes nebuvome anksčiau susitikę?,-paklausė tarsi gelbėdamas situaciją.
Atgal į viršų Go down
avatar
Eluisa Viatorr


•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Tr. 01 08 2012, 3:59 pm

o sklisti gera aura nuo jos tiesiog privalėjo, neveltui ji tapo deive, dėl tos auros visi esantys kavinėje pagerėjo vienas kitam, o tie kurie pykosi, susitaikė. visgi apsimoka tarp žmonių pabūti, jiem patiem apsimoka.
- na taip, - ji nusijuokė, bet tuojau tęsė, -... bet nebūtina gi visiem eiti į vieną ir tą pačią kavinę, nors koks man skirtumas. - ji kiek susimąstė, o tada tiesiog mostelėjo rankute ir vėl pažvelgė vaikinui į akis skleisdama meilę ir gėrį.
- Ne.. Jei butumėme susitike, butumėme susipažine, na ir aš atmintim nesiskundžiu kolkas. - atsakiusi Lillian kiek gūžtelėjo pečiais ir pati susimąstė šiuo klausimu, bet viską nutraukė, priėjusi padavėja ir Lillian padarė savo užsakimą, dabar padavalką laukė Luko pareiškimo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Tr. 01 08 2012, 4:03 pm

Kadangi Lukas buvo iš tų skeptikų, kurie vis dar manė, kad antgamtinių būtybių pasaulis neegzistuoja, greitai numetė šalin mintis apie deja vu ir kitokias nesąmones apie kosminius impulsus. Tebūnie Lillian - eilinė mergina, kurią jis ką tik sutiko kavinėje pirmą kartą gyvenime.
-Vadinasi, šiandien visi kaip susitarę nusprendė pavakarieniauti būtent čia.,-pasakė ir suvokęs, kad valgyti visai nenori, ką tik atėjusiai padavėjai pasakė savo užsakymą - mėgstamiausia šalta karamelinė frappe.
-Na, gal kada nors būsiu pražingsniavęs pro tave kokiame klube ir tu tiesiog labai gerai užsifiksavai man atmintyje.,-maloniai šyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Eluisa Viatorr


•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Tr. 01 08 2012, 4:11 pm

išgirdusi vaikino ištartą žodį "pavakarieniauti", Lillian nevalingai apsidairė, ji labai ilgai prabuvo čia, na ne kavinėje, o tarp žmonių. Vakarėjo. ji išties net nepastebėjo kaip greitai laikas prabėgo, o tai buvo išties labai keista, nes paskutiniu metu ji labai nuobodžiai leisdavo laiką.
- tarkim akcijos dienos... vakarienėms. - pasakiusi tai ji kiek suraukė nosiuką ir išsišiepė tuo pačiu metu, o tada tiesiog gūžtelėjo pečiais.
- na jei taip ir buvo, tai tykiuosi, kad užsifiksavau dėl gėrųjų mano bruožų, o ne, tarkim, nes apipyliau tavve kuom nors.. ar baisiau. - jis vis šnekėjo, šnekėjo, šiandien ją užpuolė kažkos šnekutis, tad apie orą tikrai neteks šnekėti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Kv. 02 08 2012, 9:07 am

((sorry, biške pamiršau atrašyt :/ pasitaisysiu))

Lukas dairėsi aplinkui ieškodamas pažįstamų veidų, o nieko neradęs nors akimirkai kiek lengviau atsikvėpė. Buvo praėję vos kelios savaitės, kai Lukas pakankamai sunkiai išgyveno išsiskyrimą su ex ir dabar vis dar vengė moteriškos kompanijos.
Bet, žinoma, našliu darytis jis irgi nenorėjo.
-Akcijos, atrakcijos.,-pakraipė galvelę.-Tiesiog.. Atšilo oras, pakilo nors.,-jei tik nužvelgtum kavinėje susirinkusią fauną, iš karto pastebėtum, kad porelių apsuptyje sėdi.
-Nemanau, kad būsi mane apipylusi, ar kaip nors kitaip pasityčiojusi.,-nusijuokia.-Tada tikrai nebūčiau prisėdęs prie vieno stalelio.,-konstatavo faktą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Eluisa Viatorr


•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Kv. 02 08 2012, 9:34 am

((nu nenumiriau gi. ;D))

Pastebėjusi, jog vaikinas labai jau dairosi, gal jieškojo kažko, o gal ir bijojo kažko, bet tai nelabai rūpėjo Lillian, kadangi, nors Lukas to ir nežino, bet jam nėra ko bijoti kol šis sėdi su ja.
- Kažkas atsitiko? - visgi pasiteiravo savo pašnekovo, antraip nebūtų gera kompanjone, jei nepasirūpintu Luku. bet tuojau nuskambėjo sekantys jo žodžiai ir Lillian taipogi apsidairė ir atkreipė dėmėsį į tas kompanijas.
- na mes ne taip jau ir išsiskiriam iš visų, jei nekreipti dėmėsį į tai, jog katik susipažinome. - galiausiai baigiui dairytis vėl pažvelgė Lukui į ais ir šyptelėjo, bet po to skambiai nusijuokė, kadangi tas faktas ją prajuokino.
beje tuo metu kaip tik priėjo padavėja ir atnešė dvi kavas, pastačiusi jas ant stalelio, išnyko tuojau.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Kv. 02 08 2012, 9:40 am

((džiugu girdėti:D))
Išgirdęs merginos klausimą, Lukas dar kartą gyvenime sau priminė, kad viskas, ką daro, turėtų būti atlikta su bent kiek mažiau ekspresijos.
-Ne, nieko, tik žvalgiausi ar pažįstamų aplinkui nesisukioja.,-kadangi su savo ex seserimi seniau palaikė pakankamai gerus, bet retokus ryšius, Lillian tikriausiai dabar mato brolį pirmą kartą tiek daug kalbantį. Vaikinui šiaip nepatikdavo pilstyti iš tuščio į kiaurą.
-Ir kuo gi mes taip išsiskiriame?,-Lukas nepastebėjo kažko ypatingo. Na, tik ta gera aura, kuri tvyrojo aplinkui, tačiau jis manė, kad tai tik jo asmeniniai pojūčiai.
Gurkštelėjęs savo karamelinės frappe, dabar jau nebesidairė, o palaikė akių kontaktą su Lillian.
Atgal į viršų Go down
avatar
Eluisa Viatorr


•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Kv. 02 08 2012, 9:55 am

((net neabejoju ;D))

Kol vaikinas kalbėjo, mergina jo įdėmiai klausėsi, kiek pakreipusi galvą į šoną. - tik dėjė ji nepamena koks ankščiau nekalbus buvo jos brolužis, antraip nubaustu kaip nors jį... bet greičiausiai neliestų, nes nieko gi blogo neįvyko, Lukas tiesiog pasikeitė į gerą pusę, na arba praeity jie tarpusavy tik mažai bendravo, na kas te žino.
- neee, aš gi sakiau, jog beveik neišsiskiriam... - ji vėl kiek apsidairė, kas laikėsi už rankučių, kas tiesiog šalia sėdėjo, o šie du tiesiog sėdėjo, kalbėjo. bet galiausiai nustojusi dairytis, atsigėrė savo kavos su šokoladu. ir toliau žiūrėjo į Luką.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Kv. 02 08 2012, 10:14 am

Dabar vaikinas stebėjo kavos puodelyje sproginėjančius oro burbuliukus. Negalėjo normaliai susitelkti į aplinką, kai čia visur krebždėjo tiek daug žmonių, tad nusprendė geriau jau susikoncentruoti į pokalbį su Lillian.
-Pasirodo,kad aš priedo dar ir kurčias.,-pavartė akeles. Nežinia, gal Lukas savo pasąmonę buvo užprogramavęs girdėti tik tai,ką jis nori girdėti. Nesiruošė ir Lukas atitraukti akių nuo Lillian, labai jau jam patiko stebėti savo ex seserį.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   

Atgal į viršų Go down
 

Staliukai lauke

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Bažnyčia. :: Vidus.-