It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Staliukai lauke

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
avatar
Eluisa Viatorr


•naudoju : Karen Gillan
•parašiau : 11007
•myliu : Dominykas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Kv. 02 08 2012, 10:24 am

- nieko tokio, ne bėda. - nusijuokusi ji padarė dar kelis kavo gurkšnius, kol nepajuto to keisto jausmo. jis jau buvo kartą, kai reikėjo gelbėti vieną merginą nuo demonės. o kadangi jau žinojo ką reiškia tas jausmas, tai Lillian nevalingai suspurdėjo.
- Oi, man laikas bėgti... - jis greitai ištarė ir prikando lūpą. - Tai gyvybės ir mirties klausimas. - ji jau atsistojo ir pradėjo tvarkytis savo suknutę.
- na dar susitiksime, gal net jei greit susisukčiau, sugebėčiau čia grįžti. - mielai išpliurino greitai jam žodžius. tada pasilenkusi, parašė ant servetėlės savo telefono numerį, tušinuku, kuris buvo ištrauktas iš jos tašiuko, o baigusi rašyti, greitai apsisukusi, nubėgo. girdėjosi tik kaukšėjimas jos aukštų platfrmų, ir galiausiai ji dingo iš vaizdo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Kv. 02 08 2012, 10:29 am

Viskas įvyko taip greitai,kad Lukas nesugebėjo nei susigaudyti. Merginai išbėgusi savo galvoje girdėjo tik tokias pokalbių nuotrupas kaip : gyvybės ir mirties klausimas, turiu bėgti, mano telefono numeris. Tada palenkęs galvą žemiau devynženklę skaičių kombinaciją ir pamatė.
Šyptelėjęs pabaigė savo kavą, atsistojo ir įsivedęs Lillian numerį, nukulniavo savais keliais.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Sk. 12 08 2012, 5:09 pm

nebandydamas bėgti nuo nuolatinio miesto šurmulio Džošas vos po gero pusvalandžio vaikščiojimo galiausiai pasiekė savo tikslo vietą. nusprendęs jog šį kartą staliukai lauke jam priimtinesni nei pati žmonių prigrūsta kavinė vaikinas nieko nelaukęs išsirinko kiek atokiau stovėjusį staliuką ir patraukė prie šio. iš pradžių kiek apsidairė it ieškodamas pažįstamų veidų, nors kaži ar tai buvo įmanoma, Joshua mažai su kuo bendravo, tiksliau draugų sąrašas pas jį buvo itin mažas. kadangi prie vaikino išsirinkto staliuko buvo pastatyta ir dar viena kėdė šis mikliai nieko nelaukęs patraukė ją į šoną lyg sakydamas, kad jokios kompanijos nepageidauja. lengvai sau klestelėjęs į likusią prie stalo kėdę rankas susimetė ant šioms skirtų atramų ir vienu galvos mostelėjimu pasikvietė be darbo stovėjusią padavėją. iš pradžių akivaizdžiai nužvelgė mergina, vienas iš Džošo įpročių kurio atsisakyti sunku, nors greičiausiai jis net nebandė, ne tik, kad nenori, bet rodos jam tai net netrukdo. ilgai nemąstęs užsisakė stiprios juodos kavos be cukraus, būtent tokia kokią ir gerdavo visada, tik vargu ar visada tai buvo kavinės. padavėjai pasišalinus vaikinas lengvai atsiduso ir patogiau įsitaisė kėdėje.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Sk. 12 08 2012, 5:23 pm

Kiekvieną rytą, Kamilės maršrutas būdavo toks pat. Atsikėlusi dar prieš puse šešių, ji greitut greitutėliai įlysdavo į trumpučius šortukus bei apsivilkdavo sportinę maikutę. Susirišusi tamsius it šokoladas plaukus į arklio uodegėlę, šokdavo į sporbatukus ir pasigriebus dviratį, lėkdavo pajūriu pirmyn ir atgal. Mažų mažiausiai dvi valandas. Niekas kitas merginos geriau neatpalaiduodavo kaip pajūrio vėjas, muzika, kurios besiklausydama mindavo dviračio pedalus ir po to skanus braškinis pieno koktelis, kurio mergina užsukdavo pakeliui namo. Galbūt kai kas paklaustų, kur čia prasmė? Sportas, o po to kalorijos? Tačiau Kamilės diena ne dėl lašinukų deginimo prasidėdavo taip įtemptai, nes pati buvo visai kūdutė ir smulkutė, o tik savo pačios malonumui. Tai ir ši diena buvo ne išimtis. Pasistačius dviratį šalia kavinės įėjimo, prirakino jį ir užsimetus šviesią kuprinėlę ant peties, patraukė lauke esančių staliukų link. Daugelis padavėjų merginą jau pažinojo, nes ji čia užsukdavo kone kiekvieną rytą, todėl vos po minutėlės gavo savo braškinį kokteilį. Besiyrdama tolyn, kadangi mėgo sėdėti pačiam paskutiniausiam kampelyje, netyčia užkliuvo už kažkieno kėdės ir visas merginos kokteilio turinys kliuvo kažkokiam tamsiaplaukiam ant pilvo. -Vajetau..,-suklykė ir nustėrusi visa net sustingo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Sk. 12 08 2012, 5:48 pm

tikriausiai vienas iš pliusų dėl kurio dabar Džošas sėdi čia tai, kad kavinė ne taip kaip kai kurios kitos gali pasigirti ganėtinai greitu aptarnavimu, tuo labiau, kad ir užsakimo priėmimas vaikinui neprailgo. pralaukęs net kiek mažiau nei dešimt minučių Joshua pagaliau gavo savo dar garuojančią kavą. padavėjai pasiteiravus ar šis dar ko nors norės vaikinas tik papurtė galvą, o ši linktelėjusi nuėjo. kiek atšlijęs nuo kėdės atlošo pasiėmė puodelį į rankas ir atsargiai gurkštelėjo karštos kavos, pro puodelio viršų dar kartą nužvelgdamas naujus veidus. pastatęs puoduką atgal ant stalo jau buvo besiruošiąs vėl įsitaisyti kėdėje, bet būtent tuo metu pajuto kaip vaikino marškiniai ties pilvu sušlampą. pašokęs nuo kėdės jau žiojosi išplūsti šitokį nerangų asmenį, bet vos tik pakėlęs akis Džošas užsičiaupė. prieš akis išvydęs žavią tamsiaplaukę iš pradžių kiek pasimetė, galbūt tai ir nebuvo būdinga jam, tačiau jis buvo tvirtai įsitikinęs, kad šią yra kažkur matęs ar net pažįsta. žinoma, vargu ar jis iš vis pagalvojo jog tai gali būti Kamilė, jam lyg ir dingtelėjo tokia mintis, tačiau šis greitai nuvijo ją šalin. nors paskutinį kartą matė ją dar visai jaunutę ir ši aišku kaip diena galėjo šitaip pasikeisti, tačiau Joshua neskubėjo, vis dėl to, mažiausiai norėjo apsikvailinti. - viskas gerai,- šiaip ne taip išspaudęs ranką mikliai pasigriebė šūsnį ant stalo stovėjusių servetėlių ir ėmė valytis dėmę ant marškinių.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Sk. 12 08 2012, 6:20 pm

Tas žvilgsnis. Tamsios akys. Kamilė jas gerai pažinojo. Buvo ne kartą jas mačiusi, ne kartą jomis grožėjosi. Ne kartą jos jai šypsojosi. Tik mergina suabejojo ar tokių atsitiktinumų gyvenime būna. Juk čia ne koks romantinis filmas ar muilo opera, kur viskas vyksta pagal scenarijų. -Dievaži, labai atsiprašau.. Nežinau į kur žiūrėjau eidama. Kojos, rodės, pačios susipynė,-kiek atsitokėjusi, greitakalbe nuoširdžiai išbėrė žodžius kaip žirnius ir tik tada įkvėpė į plaučius oro. Akimirką atsikvėpusi ir pati griebė tas servetėles nuo staliuko, o tada pradėjo valyti vaikino dėmę ant marškinėlių, nors kaži ką jau ten privalysi, kai viskas susigėrė į audinį. -Siaubas kaip nepatogu,..,-atitraukusi rankas vėl žvilgtelėjo į vaikiną ir tik dabar susivokė, koks jis aukštas. Net galvą reikėjo užvers viršun. Na, žinoma, ji pati nebuvo milžinė. Visad buvo nediduko ūgio. Bet mieliau sakydavo, kad čia kiti tokie nenormaliai aukšti, nei kad ji mažutė. -Nežinau, gal galėčiau jums ką nors užsakyti, kad atlyginti žalą.. Va, maskarponės pyragas čia tikrai skanus,-nervingai pirštais perbėgo sau per plaukus ir nesusilaikius vėl užvertė galvą viršun. Negali būti, kad tai jis. Neko nuostabaus, kad ji abejojo. Šs stovintis vyras, priešais Kamilę, nė kiek nepriminė kadaise pažinoto berniuko. Jį išdavė tik akys ir lūpų kontūrai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Sk. 12 08 2012, 6:50 pm

būtent ir Joshua netikėjo tokiais dalykais, tiksliau jo nuomone tai buvo net neįmanoma, gyvenime tokių dalykų nebūna, tuo labiau kai šis niekada nebuvo romantikas. delne gniauždamas servetėles kiek nervingai šiomis trynė dėmę ant marškinių, nudelbtos akys vis nevalingai kilo aukštyn žvelgdamos į merginos veidą ir kuo toliau, tuo labiau Džošas negalėjo patikėti savo akimis. kiek papurtęs galvą dar patrynė dėmę, bet susivokęs, kad nieko jau nebe pakeis numetė servetėlių šūsnį atgal ant stalo. vaikino akys vis lakstė po jos veidą, kūną ir apskritai nužiūrinėjo šią lyg bandydamas patvirtinti, ar paneigti savu spėjimus. merginai ėmus atsiprašinėti Joshua tik purtė galvą atsisakydamas to ką siūlė ši. jau senai galėjo ją išplūsti, kad yra tokia nerangi, bet vis dėl to kaip bebūtų keista jis rodos susilaikė. - ne, nereikia, viskas gerai, visiems pasitaiko...tikriausiai,- sumurmėjęs delnu dar pasitrynė savo marškinius. kad ir koks šio elgesys bebūtų vargu ar norėjo būti vaišinamas merginos vien dėl menkos dėmės. - mm, galbūt mes kada nors buvome susitikę? ar..nežinau,- gūžtelėjęs pečiais kiek suraukė antakius vis dar stovėdamas mat antroji kėdė kaip ir buvo pašalinta, tuo labiau neskubėjo kviesti merginos prisėsti kol visiškai neįsitikino, kad tai Kamilė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Sk. 12 08 2012, 7:59 pm

Kamilė kažkaip dar labiau sutriko,pajutusi tokį akylą vaikino žvilgsnį. Mergina visai susinepatogino,pagalvojus,kad matyt labai jau ne kaip atrodo su tais vos klubus dengiančiais šortukais ir sportine maikute. Nejučiom Kamilės skruostus išmušė raudonis ir ši kiek nuleido galvą,jusdama kaip smarkiai kaista žandai. Norėjo jau siūlytis išskalbt tuos marškinėlius,tačiau pagalvojus kaip tai absurdiškai gali nuskambėt, dėkui dievui laiku save sustabdė. O tai būtų apturėjus dar didesnę gėdą. -Dar niekad taip nebuvo..,-papurtė galvą su menkute šypsena veide. -Gerai,kad kokia padavėja nedirbu,nes turbūt pirmą darbo dieną lėkčiau lauk,-vėl pakėlusi į vaikiną akis,kiek drąsiau nusišypsojo jam. -Na, net nežinau. Tiesą sakant tu man irgi kažkur labai matytas. Gal kur mokėmės kartu? Arba gal dirbi ligoninėje?,-pasiteiravo,nors priešais stovintis vaikinas tikrai nepriminė tokio,kuris dirbtų socialinį darbą. -Beje, aš Kamilė,-ištiesus savo mažą delną link nepažįstamojo,galiausiai prisistatė. Trumpai pasukus veiduką per petį,paprašė greta stovinčio padavėjo dar vieno pieno kokteilio,kai šis sutvarkė aplietą staliuką.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Pir. 13 08 2012, 8:13 am

tamsiaplaukei sutrikus vaikinas tik nepastebimai šyptelėjo, veikiau pats sau nei jai. tik dar kartą įsitikino jog tikrai ne kiekviena mergina gali būti patenkinta šitaip nužiūrinėjama, tačiau tikriausiai aišku, kad Džošui tai rūpi mažiausiai. - visada būna pirmas kartas,- kilstelėjęs vieną lūpų kamputį aukštyn vaikinas nusijuokia, nors ir tai visai nenuskambėjo juokingai. padavėjai tvarkant aplietą staliuką šis kiek nudelbė akis į savo kavą kurį jau tikriausiai gerokai pravėso, tačiau per labiausiai nesusirūpinęs dėl to vėl lėtai nukreipė žvilgsnį į merginą. - ką? mm, ne, nedirbu,- papurtęs galvą kiek suraukė antakius mat jau buvo visiškai garantuotas, kad eilinį kartą bus sumaišęs kitą merginą ir pagalvojęs jog tai ji, bet vos tik išgirdęs kaip ši prisistato įsižiūrėjo į jos akis negalėdamas patikėti. na, tai tikrai negali būti tiesiog sutapimas, žinoma, ji juk ne viena mergina tokiu vardu, bet tai jau būtų per daug keista. vaikinas kurį laiką tylėjo žvilgsniu vis keliaudamas nuo jos veido žemyn ir vėl kartodamas tą patį. jo akys vis dar negalėjo patikėti, kad mergina, ką ten mergina, visa moteris stovinti prieš jį yra Kamilė. nieko keisto, kad Džošas sureagavo būtent taip, visgi paskutinį kartą kai jiedu dar buvo kartu matė ją visai jaunutę. vis dėl to, stengdamasis neišsiduoti vaikinas vėl apsistojo ties veidu ir spustelėjo jos ranką. - Joshua,- tiesiog norėjo pastebėti jos reakcija, ir ar iš vis ji dar prisimena jį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Pir. 13 08 2012, 11:16 am

-Na tai vadinasi, būsim kažkur kitur matesi,-draugiškai nusišypsojus, nuleido akutes į žemę, o tada vėl pakėlė jas į vaikiną. Kamilė nuo pat mažumės taip elgdavosi jai būdavo nedrąsu ar ko drovėdavosi. -O..,-nutęsė,kai šis prisistatė. -Visai kaip...,-trumpam nutilo ir dabar nesidrovėdama žvelgė vaikinui tiesiai į akis keletą minučių, nepaleisdama jo rankos. Kamilė pavertė Džošo ranką, riešu į viršų. Ten jos senas draugas turėjo randelį. Abu tokius turėjo. Su cigaretėmis išsidegino mažučius taškelius,kaip draugystės ženklą per amžius amen. -Džošai..,-išvydusi tą mažą taškiuką, kurį dabar dengė masyvios tatiuruotės,mergina instinktyviai paleido jo ranką. -Dievaži,kiek laiko..,-vos gaudė orą iš to netikėtumo bei tuo pačiu džiaugsmo. Pasistiebusi, tuoj pat apsivijo vaikino kaklą ir prisispaudė prie jo smarkiai. Staiga dingo Kamilės visa nedrąsa. Matyt, taip nutiko,todėl,kad Džošas jai visuomet atrodė labai artimos sielos. Tik jam ji buvo išpasakojusi slapčiausias svajones ir mintis. Nors išoriškai jiedu buvo labai pasikeitę, suaugę. O ir laiko begalės prabėgo,bet norėjosi bent trumpam pajusti tą tvirtą glėbį. Juolab,kai dabar Kamilę suko tik labai paviršutiniški žmonės, nieko daug nežadantys.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Pir. 13 08 2012, 3:54 pm

Savo delne gniauždamas menką Kamilės delniuką vis stebėjo jos veidą, emocijas kurios keitėsi panašiai kaip ir jo. Joshua vis dar negalėjo patikėti, kad priešais jį stovi ta pati mergina, tiesą sakant jis iš vis netikėjo, kad kada nors dar su ja susitiks, bet, kad ir kaip bebūtų vaikinas nebuvo jos pamiršęs. Ne kartą vis mąstė kaip būtų nuostabu vėl susitikti su ja, ar bent jau žinoti jog šiai viskas gerai. Vis dėl to, kai ši teik laiko jiedu praleido kartu vaikinui ji tapo vienas iš svarbiausių žmonių, tiksliau tariant net pati svarbiausia mat kitų tokių draugų neturėjo ir tikriausiai vargu ar dar turės, puikiai žinojo, kad tik prie Kamilės galėjo būti savimi, tokiu kokio jo dar niekas nematė ir tikriausiai labai nustebtų jei sužinotų, Džošas visada žinojo jo ši mergina priims jį, kad ir koks bebūtų, kad ir kaip pasielgtų ji vis tiek visada bus su juo.. Žinoma, nei vienas iš jų nekaltas, kad ryšiai visiškai nutrūko, juk nei vienas iš jų to nenorėjo. Merginai rankomis apsivijus jo kaklą ir šitaip prisispaudus prie jos vaikinas tyliais nusijuokė, bet taipogi rankomis mikliai apsivijo aplink jos liemenį ir net kiek kilstelėjo ją nuo žemės, nosimi kelis kartus perbraukė per Kamilės plaukus įkvėpdamas to taip pažįstamo kvapo. Kaip jis dar galėjo pamanyti jog čia nr ji ir tiesiog maišo su kita mergina?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Pir. 13 08 2012, 9:56 pm

O Kamilė dar kurį laiką taip smarkiai prisiglaudus prie Džošo stoviniavo. Tiesą sakant, tol kol paskaudo padukus ir teko atsistoti pilnai ant žemės. Ji irgi nusijuokė, po to kai atsitraukusi, kilstelėjus savo smalsias, rudas akutes pažvelgė į seną draugą. Ir tik tada gal truputį susigėdo, kad šitaip iškart užsipuolė Džošą, juk nežinojo, gal jam tai visai nemalonu ir galbūt ji net trikdė vaikiną. -Jei neklystu prabėgo net penkeri metai.. Dar pora ir būčiau nepažinus,-nejučiom perbėgo akim per vaikino tatiuruotes. Na, kiek ten tesimatė iš po marškinėlių. -Seniai tu čia parvykęs? Kiek pamenu tada su įtėviais išvykai svetur,-vėl prakalbo, prisiminusi tą dieną, kai Džošas išvyko iš vaikų namų, lyg būtų vykę viskas vakar. Atsisveikindama mergina save itin pagirtinai tvirtai laikė. Nei verkė, nei per daug liūdesio rodė. Bet tik todėl, kad pats vaikinas ramesne širdimi išvyktų.. Tačiau, kai automobilis pradingo horizonte, pasijuto taip lyg žemė iš po kojų slystų. Dar ilgai Kamilei buvo sunku apsiprasti su tarsi naujomis gyvenimo salygomis. Nebebuvo į ką atsiremti. Pasaulyje mergina liko visai vienui viena. O ir likimas jai taip nenusišypsojo kaip Džošui.. iki pat pilnametystės Kamilė pragyveno vaikų namuose, o tada buvo išspirta lauk su visai menkučiu turteliu. Teko pradėti gyventi visiškai nuo nulio kaip antai naktys ant miesto suoliuko ar vienas dubenėlis sriubos per visą dieną. Nenuostabu, kad tokia liesutė išliko.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Antr. 14 08 2012, 10:03 am

Džošas ir pats visą tą laiką laikė merginą tvirtai apglėbęs kartkartėmis vis delnu paglostydamas jos nugarą. - Pasiilgau tavęs,- šyptelėjęs atsitraukė kartu su ja ir kiek apsižvalgė aplink. Žengęs keletą žingsnių aplink stalą sugrąžino patrauktąją kėdę įbuvusią vietą ir ranka mostelėjo, kad Kamilė prisėstų tuo metu kai ir jis klestelėjo į savo kėdę. Pasiėmęs puoduką su gerokai pravėsusia kava Joshua greitai ją ir užbaigė, nors ji jau ir nebebuvo tokia skani. Kamilei prabilus šis kiek pasikasė pakaušį ir nugara atsirėmė į kėdės atlošą. - Kaip čia pasakius. Metai galbūt jau yra, gal net kiek daugiau. Esu čia panašiai nuo įtėvių žūties,- gūžtelėjęs pečiais pirštais perbraukė per kėdės šoną. Akimis vis bėgiojo po merginos veidą lyg bandydamas įžvelgti kaip ji pasikeitė išvaizdos atžvilgiu. - Na gi, pasakok kaip tu. Kaip sekėsi man išvykus? Kaip einasi dabar?- kilstelėjęs vieną antakį aukštyn su visa kėde prisislinko arčiau stalo. Visgi Džošas ne kartą jautė šiokį tokį kaltės jausmą dėl to, kad išvyko, kad nesugalvojo kaip reiktų likti, vien dėl to, kad palikti Kamilę buvo be galo skaudu. Kaltino save ir dėl to jog nesugebėjo per tiek laiko jos susirasti. Nors žinoma, vaikinas nė nenumanė kaip gali būti sunku išėjus iš vaikų namų mat pačiam, kad ir tuos kelerius metus tikrai netrūko nieko.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   Antr. 14 08 2012, 10:56 pm

Pasiūlyta prisėsti, Kamilė iškart klestelėjo ant gretimo kėdės, tačiau vis dar liko kūnu pasisukusi į Džošą. Rodės, vis dar sunku patikėti, kad jis čia. Su ja. Kaip anksčiau. -Ooo..,-išgirdusi apie įtėvų žūtį, mergina trumpam nuleido akis, iš tiesų, nesitikėjusi to išgirsti. -Siaubas, Džošai.. užjaučiu..,-nejučiomis laibi Kmailės pirštukai atsidūrė ant vaikino didelio delno, tačiau kaip greit prisilietė taip greit ir atitraukė ranką. -O tai kuo dabar užsiimi? Dirbi kažkur?,-nenorėdama toliau klausinėti apie tokį vaikino praradimą, iškart pakeitė temą. Juk viskam savas laikas. -Aš?,-liūdnokai šyptelėjo, kai Džošas kreipėsi į ją. -Na, kaip čia pasakius.. , kai tu buvai tai daugiau visi manęs prisibijodavo, o kai išvykai.. didžioji dalis darbų kliuvo ant mano pečių. O kur dar tiek kur manęs nemgėo,-droviai šyptelėjusi nutilo. Dar Džošui gyvenant vaikų namuose, Kamilė buvo užsitraukusi merginų "elito" nemalonę. Daugelis mergaičių ten buvo įsižiūrėjusios jos draugą ir nereta pavydėjo Kamilei Džošo dėmesio, todėl šios jai keršijo kitaip. Kartais net labai skausmingai. -Na, tai sekėsi nelengvai,-vis dėlto nenorėjusi prisipažinti esanti silpna, gan trumpai atsakė. -Manęs niekas taip ir nepasiėmė, tai po pilnametystės išspyrė gatvėn su pora drabužių bei keliais litais. Pirmi mėnesiai buvo žiaurūs, bet dabar jau turiu ir butuką savo. Labai nedidelis, bet vis vien,-galiausiai pakėlė akis į draugą, kurios dabar vis sužibėdavo. Ne tas žodis kaip jai buvo gera matyti, jausti jį šalia. Tik kažkodėl buvo nedrąsu tai pripažinti. Tai kaži koks gi tas ilgesys?
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai lauke   

Atgal į viršų Go down
 

Staliukai lauke

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Bažnyčia. :: Vidus.-