It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Staliukai viduje

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Staliukai viduje   Pen. 25 05 2012, 7:15 pm

:smile1:
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not

•naudoju : *
•parašiau : 2718

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai viduje   Pen. 08 06 2012, 2:05 pm

Jis atsisėdo čia vis dairydamasis. Kavinė atrodė labai jauki, tad Fėja atsipalaidavo. Atėjus padavėjai jis maloniai nusišypsojo ir užsisakė kavos. Sėdėjo ramiai vis žiūrėdamas pro langą. Grožėjosi žmonėmis, kurie smagiai leidžia laiką. Jo širdį net suspaudė prisiminus tuos laikus. Gavęs savo kavą jis padėkojo Sofiai(Padavėjai). Atsargiai atsigėrė tos kavos ir jai nudeginus gomurį, šis nusišypsojo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai viduje   Pen. 08 06 2012, 2:08 pm

Įėjusi į kavinę greit permetė akimis patalpą. Nors dabar nebuvo labai svarbu kaip atrodys vieta, kurioje ji valgys, N vistiek mėgo viską daryti taip, kaip buvo įpratusi. Įvertinusi kavinę teigiamai ji atsisėdo prie stalelio arčiausiai lango ir ėmė nekantriai mosikuoti ranka, kad jai kas nors atneštų meniu. O kam, nė pati nežino. Visų kavinių meniu ji mokėjo mintinai ir jei net nebūtų mokėjusi, vistiek būtų išsirinkusi lietinius blynus su bananais ir šviežiai spaustas mangų sultis. pati nesupranta, kas jai darosi, tačiau sėdi beveik kantriai, tik pirštais barbena į stalą.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai viduje   Pen. 08 06 2012, 2:13 pm

Jis paliečia randą esantį ant rankos ir susiraukia. Pažiūri į jį ir suspaudžia lūpas. Paslepia jį vėl, nenori kad jį kas matytų. Sudreba ir padeda puodelį ant stalo. Pakelia akis ir nužvelgią patalpą. Už akie užkliuvo nuostabaus grožio dievaitė. Galvojat jis nepajuto kad čia yra Dievas arba Dievaitė, bet jis pajuto. Jis nenorėjo eiti prie jos nes galvojo kad ji galbūt laukia kažko. Taigi nusuko žvilgsnį, nenorėjo kad ji palaikytų jį kokiu ištvirkeliu. Jis ranka persibraukė per plaukus ir šyptelėjo sau.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai viduje   Pen. 08 06 2012, 2:16 pm

Kai pajuto į save įsmeigtą žvilgsnį, N pakėlė galvą ir nusekė vaikiną žudančiu žvilgsniu, suraukta kakta ir papūstomis lūpomis. Šiaip ji mėgo dėmesį, mėgo, kad į ją žiūri ir vertina, tačiau dabar šis nepažįstamo ,dailaus vaikinuko dėmesys ją taip sunervino, kad ji buvo pasiryžusi praskelti jam galvą. Čia tikriausiai kvailų emocijų ir nesuprantamos savijautos padarinys, arba Xaviero gulėjimo ligoninėje pasekmės. Galiausiai, gavusi meniu, mergina net nežvilgtelėjo į jį ir užsisakė tai, ko norėjo ir apie ką svajojo visą dieną. Dabar ji pati žiūrėoj į tą vaikiną, kuris prieš kelias akimirkas stebėjo ją.
- Atsiprašau, mes pažįstami? - paklausė pačio pirmo klausimo, šovusio galvon. Kažkur matyti jai jo bruožai.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai viduje   Pen. 08 06 2012, 2:19 pm

Jis susiraukė pastebėjąs jos išraišką. Nuleido galvą. Gi jis nenorėjo prisidirbti, tad sėdėjo tyliai ir gėrė tą savo kavą. Padėjo puoduką ant stalo, rankos vis dar buvo ant to pačio puoduko. Nurijo užlikusią kavą ir pakėlė akis į merginą, kuri ką tik prabilo labai gražiu balseliu. Jis papurtė galvą ir suspaudė lūpas.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai viduje   Pen. 08 06 2012, 2:23 pm

- Tai ko tada vėpsai taip, lyg būčiau tavo motina? - dar labiau susiraukusi atkirto jam ir pati stebėjo vis dar tuo pačiu surauktu veideliu, nepatenkinta mimika ir pirštais daužydama į stalą.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai viduje   Pen. 08 06 2012, 2:26 pm

Jis susigūžė. Jis nesuprato ką blogo padarė. Tiesiog tylėjo, nes nenorėjo dar labiau supykdyti nuostabiosios Dievaitė. Vėl nuleido žvilgsnį ir tiesiog žiūrėjo jau į pustuštį savo puoduką. Jis prikando lūpą ir sukando dantis.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai viduje   Pen. 08 06 2012, 2:28 pm

Pastebėjusi nedrąsų vaikino žvilgsnį, Nora nusišypsojo ir visi jos nervai daugmaž atslūgo. Ji atsistojo, pasiėmė rankinę ir atsisėdo prie vaikino stalelio, priešais jį.
- Atleisk, - nervinai nusišypsojo ištiesdama jam ranką, - aš Nora. ir niekada nebūnu tokia bjauri, - iš veido nedingo ta nekalta šypsenėlė, - tiesiog dabar turiu tiek bėdų, kad lieju įniršį net ant nepažįstamų, - ji nuleido akis, tačiau greitai jas vėl pakėlė, kažkaip nelabai bijojo mergaitė naujų pažinčių, ypač su simpatiškais vyriškiais.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai viduje   Pen. 08 06 2012, 2:31 pm

Jis vos žvilgtelėjo į ją ir išspaudė nedrąsią šypseną. Na ta moterėla privertė nusišypsoti, o tai jai jau didžiulis pliusas.
- Nieko tokio,- tarė tuo savu keistu balsu. - Aš Feliksas, bet gali mane vadinti Fėja,- šyptelėjo ir nestipriai spustelėjo jos rankutę. Ji atrodė tokia trapi jo akyse, jog atrodė kad ją reikia saugoti nuo kiekvieno dalyko . Atsiduso,- Visiems pasitaiko,- palinkčiojo ir vėl žiūrėjo į savo puoduką.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai viduje   Pen. 08 06 2012, 6:53 pm

Nora nepatikliai į jį žiūrėjo, tačiau akimirkai atitraukusi savo žvilgsnį ir dėmesį nuo jo, pamosavo padavėjai, kad jos užsakymą atneštų prie šio staliuko. Po stalu ji dailiai surietė kojas ir žvilgtelėjo į vaikiną draugiškai.
- Ne nieko tokio. Tikriausiai sugadinau jums nuotaiką visai dienai, o jei ne visai, tai bent per pietus, - ji šyptelėjo, mergaitiškai pasivaipė ir savo greitakalbe tęsė toliau.
- leiskite bent palaikyti jums kompaniją, kol vienišas lindėsite šitoje jaukioje, bet karščiu pertvinkusioje kavinėje, - iš jos veido nedingo šypsena ir mergina nenatūraliai ranka pavėdavo orą, tarsi tai padėtų atbaidyti ją slegiantį karštį.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai viduje   Pen. 08 06 2012, 7:13 pm

(( Labai, labai atsiprašau, bet atrašysiu rytoj, nes neturiu laiko parašyti ilgam ir geram postui ;/))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai viduje   Pen. 08 06 2012, 7:17 pm

(ok ;*)
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai viduje   Št. 09 06 2012, 6:44 am

Jis nežiūrėjo į ją, bet jautė jos įsmeigtą žvilgsnį į jį.
- Tikrai nesugadinote,- pakėlė akis ir šyptelėjo.
- Leisiu, kaip galėčiau jums neleisti panele Nora,- mąstė Fėja, kad reiktu pradėti pratintis prie žmonių, ir kitų būtybių. Nes paskiau bus tikrai blogai. Bet kaip tai padaryti? Pagalvojo kad galbūt reiktu pradėti bendrauti su šia nuostabia būtybe. Jis prikando lūpą ir pakėlė puoduką prie lūpų ir kiek atsigėrė. - Kaip sugalvojote prie manęs prieiti?- tarė taip dalykiškai. Bet kiek įsitempė, tikėdamasis dar vieno pykčio audros. Todėl jis stengsis jos nepykdyti. Gal ji pyksta vien dėl to kad jis nemoka bendrauti su žmonėmis, o tuo labiau su šia Dievaite?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai viduje   Št. 09 06 2012, 9:13 am

N šypsojosi tokia draugiška, vaikiška šypsena, tačiau pajutusi, kad vaikinas gali susinepatoginti, nuleido akis į atneštą maistą ir lėtai pastūmė jį šalin, atsigerdama tik šviežiai spaustų sulčių, kurios net nebuvo šviežios ir šaltos ir tai privertė merginą suraukti antakius. tačiau dabar ji nekels scenų, nes sėdi su maloniu vaikinu kavinėj, miesto centre, ir ji visai nenori parodyt visam pasauliuj savo blogųjų savybių.
- kodėl? nes taip taip tave apšaukiau, kad būtų gėda nedaryti pirmo žingsnio ir neatsiprašyt, - ji šyptelėjo, - reikėjo kažkaip atsiskaityti. tu ant manęs atgal nerėkei, tai kas man beliko? - pakėlė spindinčias akis į jį
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai viduje   Št. 09 06 2012, 9:25 am

Feliksas niekad nesijausdavo gerai kitų draugijoje, nebent jis būtų miške. Jis įsidrąsino ir pažiūrėjo į ją. Tada visiškai įvertino merginos išvaizdą. Ji nebuvo visiškai tobula, nes kaip sakoma tobulų nėra. Jis apsitrynė sprandą ir šyptelėjo. Jis sumirksėjo ir nuryjo seilę.
- Ant manęs dažnai šaukia, tai aš įpratęs,- pakilnojo pečius ir vėl atsigėrė savo kavos.
- Aš niekad nešaukiu,- tarė tokiu visiškai ramiu balsu. - Galėjote tiesiog ten sėdėti ir nekreipti į mane dėmesio,- nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai viduje   Št. 09 06 2012, 8:13 pm

Nustebusi žiūrėjo į vaikiną. Jis jai pasirodė labiau nei labai simpatiškas. Keista, kad toks..įdomus.
- Na, tuomet neturėtumei leistis, kad ant tavęs nuolat šauktų, - pavarčiusi akis ji gurkštelėjo sulčių ir patikrino savo mobilųjį. Kol kas jokių žinių iš Amber.
- O man nedažnai tenka šaukti ant gerųjų pasaulio sutvėrimų, - ji draugiškai nusišypsojo, - todėl tikrai negalėjau palikti tavęs ramybėje neatsiprašiusi, - krenkštelėjo ir toliau tęsė, - ir nevadink manęs "jūs", esu per jauna šitam statusui, - akyse užsižiebė kažkokios liepsnelės, o skruostuose duobutės.
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai viduje   Sk. 10 06 2012, 9:07 am

Jis visada buvo keistas. Niekad jis nebuvo normalus.
- Bet... Aš nemoku apsiginti nuo šaukimo,- šyptelėjo ir pažiūrėjo į padavėją. Užsimanė ir anas papusryčiauti tai užsisakė lietinių su kažkuo. Gavęs tai pradėjo lėtai valgyti. - Visiems pasitaiko,- "tik ne man"- pagalvojo Fėja ir šyptelėjo. - Na taip,- instinktyviai palietė randą ant rankos, bet tuoj pat patraukė ranką nuo jo. - Tada galiu jus vadinti Panele Nora?- nusišypsojo taip žaviai. Nors jis retai tai daro, bet kai nusišypso tai atrodo laabai gražiai.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai viduje   Sk. 10 06 2012, 9:42 am

Norai net suspaudė širdį dėl visko: dėl rankos palietimo, dėl vaikino elgesio ir šypsenos, dėl pačio jo būdo.
- Mokykis iš manęs, rėk ant visų kurie tau ką nors daro taip, kas nepatinka, - prunkštelėjo, - o tada, nuraminęs emocijas nueik ir atsiprašyk, štai taip kaip aš. ir tuomet ateityje jau turėsi vieną draugą, kuris niekuomet ant tavęs nerėks, - šyptelėjo dar kartelį atsigerdama savo sulčių
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai viduje   Sk. 10 06 2012, 9:51 am

Kad jis tai mokėtu. Jis niekada negalėtu pakelti balso, ne jo būdas. Jis yra mokintas būti geru ir ramiu.
- Aš kaip jau sakiau, negalėčiau šaukti ant kitų, tai tikrai būčiau ne aš,- šyptelėjo. - Ai man tinka kad rėkia ant manęs, svarbu kad jis būtų draugas,- pakilnojo pečius ir šyptelėjo. Iš tiesų tai buvo tiesa. Jis neturėjo draugų. Tik vienintelę Narą ir galbūt Nora taps jo bičiule.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai viduje   Sk. 10 06 2012, 9:57 am

- Tuomet žmonės kaip tik turėtų tave mylėti labiau, - šyptelėjo atsistodama ir nuo kitos kėdės paimdama savo rankinę, palikdama pinigus ant stalo.
- Atleisk, bet ja uturiu eiti. Mano vaikinas ligoninėje, - liūdnai šyptelėjo ir paliko jam savo vizitinę.
- bet kada, jei prireiks, - mirktelėjusi dingo iš kavinės
Atgal į viršų Go down

I'm back or meybe not

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai viduje   Sk. 10 06 2012, 9:59 am

Jis tiesiog šyptelėjo, baigė savo pusryčius, paėmęs jos kreditinę kortelę atsistojo. Paliko artbatpiniugius ir išėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai viduje   Pir. 13 08 2012, 12:39 pm

atkulniavusi link galinio staliuko nusišypsojo vaikinui ir padėjo savo subinaitę ant kedės. Apsižvalgiusi toliau įsmeigė akis į vaikiną sėdintį priešais ją.
- man čia visada patinka.- šyptelėjo ir paimė meniu nuo staliuko. Skaitydama vis dar dirščiojo į jį.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai viduje   Pir. 13 08 2012, 1:05 pm

Atėjas su mergina atsisėdo šalia jos ir nusišypsojo-O vat aš tai dažniausiai namuose valgau-nusišypsojo ir paėmęs menių pradėjo į vartyti.David puikiai pastebėjo merginos živlgsnį,todėl dar labiau išsišiepė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai viduje   Pir. 13 08 2012, 1:49 pm

- aš visiška kvaiša virtuvėj.- išrėžė ir šyptelėjo. Ji visada kažką sudaužydavo arba kažko neįdėdavo, todėl kuo mažiau stengiasi ten būti. Vien tik dėl virtuvės sveikatos. Išsirinkusi latte kavą ir kažkokį maskarponės tortuką, vėl žiūrėjo į jį, visą sėdintį išsišiepusį. Pati nusišypsojo. Turbūt gerai atrodo žiopsodami vienas į kitą ir šypsodamiesi. Atėjusiai pardavėjai išsakė savo norus ir tada pasižiūrėjo į jį.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai viduje   

Atgal į viršų Go down

Staliukai viduje

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next