It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Staliukai viduje

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai viduje   Pir. 13 08 2012, 2:54 pm

-Na man ir ne kaip sekasi virtuvėj,bet kai užsisakai picos,tada gan neblogai sekasi-nusijuokia ir išgirdęs jos užsakymą pasiuko į padavėją-Man ir to paties-šyptelėjo,mat jis vis stebėjo mergina ir net nepsėjo išsirinkti ką užsisakyti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai viduje   Pir. 13 08 2012, 10:01 pm

Šyptelėjo pagalvojus, kas būtu jeigu jie kartu gyventu. Oi nekas. Išgirdusi, kad jis užsisakė to paties, ką ir ji visiškai išsišiepė.
- Na papasakok apie save.- pažiūrėjo įdėmiai į jį. prasideda pažindinimasis.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai viduje   Antr. 14 08 2012, 10:55 am

-Apie save pasakot?-nusišypsojo-Esu vaikinas,mano vardas David,esu dvidešimt penkių metų,turiu nuostabę seserį,mėgstu tūsus,myliu savo šeimą,mėgstu būt džentelmenu-nusišypso-Užteks?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai viduje   Antr. 14 08 2012, 4:06 pm

prunkštelėjo. viską įsiminusi linktelėjo.
- labai jau daug papasakojai, puse to žinojau.- iškišo liežuvėlį. Atėjusi pardavėja atnešė užsakymus. Gavusi tortuką ir kavos ji nusišypsojo ir paėmusi šaukštuką pradėjo darbą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai viduje   Antr. 14 08 2012, 4:31 pm

-na daugiau tai nežinau ką pasakot-nusijuokia-Dabar tavo eilė-palinksi ir gavęs,pasiėmė šaukteli bei pradėjo kramsnoti tortuką.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai viduje   Tr. 15 08 2012, 9:53 am

Rimtai pagalvoja.
- esu mergina vardu Amelia, man 19 metų, labai daug piešiu, ir mėgstu naujus vaikinus, kurie perka guminukų sesėms.- easy going taip pasakė ir nusišypsojusi nuleido akis, kadangi truputi per daug pasakė, toliau dorojo tortuką.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai viduje   Tr. 15 08 2012, 10:07 am

-Oba tu mėgsti tokius vaikinus?-nusišypsojo,kaip pasisekė,pliusas jo naudai.-Man tai patinka tokios,kurios mėgstą valgyt tortukus-sukikeno ir pats toliau valgė tortuką.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai viduje   Tr. 15 08 2012, 7:49 pm

- kaip matai, sėdžiu čia.- gan meiliai užmetė ir nusijuokė. Truputėlį gurkštelėjusi kavos pavartė akytėmis. - geriau nemėgti tokių merginų, nes po kelerių metų pačios vaikščios kaip tortukai.- nusijuokė ir toliau jį dorojo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai viduje   Kv. 16 08 2012, 10:14 am

-Bet tai gražiai atrodo,kai turi didelius apvalumus-truktelėjo petukais ir šypsojosi,mat Davidui nebuvo problema apkūnios merginos,jam svarbiausia buvo tai,kokios jos yra viduje.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai viduje   Kv. 16 08 2012, 5:39 pm

- kartais ko perdaug, tas nesveika.- gūžtelėjo petukais, sudorojusi tortuką. Nusišypsojo ir atsigėrė kavos.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai viduje   Kv. 16 08 2012, 8:44 pm

-Bet kartais ir sveika-nusišypsojo ir toliau valgė tortuką-Nori dar?-sukikeno
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai viduje   Pen. 17 08 2012, 10:26 am

-ach,gal atsisakysiu.- nusišypsojo ir paplojo per pilvą kuris jau buvo išsipūtęs.- kad ir kaip norėčiau, nebetilp.- šyptelėjo ir dabaigė kavą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai viduje   Pen. 17 08 2012, 10:37 am

Atgnybė tortuko ir šaukštuką prikišo prie jos lūpų-Nagi niam niam daryk-sukikeno,-čia kitoks žinok torčiukas-palinksi
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai viduje   Št. 18 08 2012, 12:37 pm

susiraukė, ir iškišo liežuvėlį. tipo fuu. Bet visgi dėl mandagumo iš jo šaukštelio suvalgė tą gabalėlį tortuko, ir išsišiepė.
- tuoj šalia tavęs sedės pats ponas tortukas
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai viduje   Št. 18 08 2012, 3:22 pm

Pasilenkė per stalą ir išsišiepė-Kažkodėl tai man patinka-išsišiepė dar syki,bei pabučiavo mergina,nežine kas jam užėjo,bet jis norėjo tiesiog ją pabučiuoti.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai viduje   

Atgal į viršų Go down

Staliukai viduje

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2