It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Baras   Pen. 25 05 2012, 7:16 pm

:smile1:
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Antr. 17 07 2012, 8:01 pm

Atsitempia Kimberly prie baro, nes ji kažkur praganė tą pirmenybę kelyje nuo durų iki baro. Įsitaiso ant vienos kėdės ir žaviai nusišypsojusi, akutėm pašaudžiusi į barmeną, užsisako Latte su brendžio sirupu. - O ko tu imsi, brangute? - kilsteli vieną antakį atsisukusi į K.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Tr. 18 07 2012, 11:07 am

Būtu gal ir Kim atsiradusi greičiau prie baro, tačiau vaikšto aplinkiniais ir šiaip žvalgosi visur kur dažniausiai nereikia, na bet kai jau atsiduria prie baro, tai ir įsitaiso patogiai vienoje iš kėdžių, esančių šalia Amayos. Spėjusi dar išgirsti ką ši užsisakė ir klausymą kurį uždavė jai kiek giliau įkvėpdama, taip tuo pačiu metu galvodama ko ji nori. - Man kavos su konjaku - šyptelėjus barmenui pasižiūri į Amaya. Su mielu noru būtų užsisakiusi tiesiog konjako, bet tiks ir kavos priedas aišku. - Taigi, tu šeimoj ar kaip čia pasakius esi vienintelė vampyrė? - banalokas klausymas, bet vis tiek norisi pasiteiraut.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Tr. 18 07 2012, 2:53 pm

Išgirdusi jos užsakymą, tik linkteli nudelbusi akis ir kilstelėjusi antakius, toks savotiškas 'not bad' veidukas. - Šeimoje, - atsako spoksodama į baro stalą ir bekeldama alkūnes ant stalo atbrailos. - Ir visai neilgai. Net su ta šeima dar nesusipažinau, - kreivai šypteli, nes tai jai pačiai atrodo kažkaip pernelyg kvailai. Atrodo Kimberly palaužė Amayos atvirumą, nes ši dabar viską beria be jokių spyriojimųsi ar sarkazmo, kaip gavusi galvon nuo kokio viskio ar dar ko. - Šiaip jau ilgą laiką priklausiau vienai gaujai, - sakydama nuleidžia vieną ranką nuo baro stalo ir kyšteli ją į rankinuką. Po akimirkos ištraukė jau spėjusį šmėstelėti šiame susitikime žiebtuvėlį ir atsuka tą minėtą ženklą merginai. - Matai? Čia man savotiškas gaujos priminimas. Mūsų herbas. Bet visi išsiskirstėme. Nežinau, gal ji prasitęsė prijungdama naujus narius, - trūkteli pečiais kiek suraukusi kaktą ir nusukdama žvilgsnį. Tuoj pat vėl paslepia žiebtuvėlį. Nepatinka jai ta mintis, kad kažkas viską gali būti perėmęs ir viską sugadinti, ir dar priversti Amayą jaustis į tai įveltai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Tr. 18 07 2012, 4:16 pm

Besiklausydama merginos žodžių kiek suraukia antakius, nes sunkiai suprato apie ką ji tiksliai kalba. - Gauja... - taip lyg sau pačiai sakydama linkteli. Pati niekada nepriklausė jokiai gaujai, todėl nelabai ir tesupranta koks gyvenimas gali būt gaujoje. - Na, gauja tai gauja, o bendra pavardė? - kiek pamosikuoja rankom taip palengvindama kalbėseną sau. - Turiu omenyje, broliai seserys ir kiti giminės ar jie ir yra ta gauja? - suklapsi akytėm kaip tipinė blondinė, nors tokia ir buvo, savo proto niekad nesiskundė, o šitą reikalą su gaujom tikrai sunkiai suprato. Kai Amaya vėl parodo tą žiebtuvėlį su herbu, Kim tik paspokso į jį ir nulydi akimis kai šis vėl keliauja į merginos rankinuką. Nieko jai tas herba nesakė, ką jau padaryt jai, kad yra kaip balta varna ir nei kiek nieko nesigaudo. Pati visada gyveno viena, kaip vampyrė aišku, o vienintelė vampyrų buveinė, kurioj ji lankėsi tai nupiepęs baras kuriame ir buvo paversta, tas baras buvo vienintelė vieta kurioje ji sutikdavo tikrai daug vampyrų, ne taip kaip dabar, pasitaiko tik vienas ar kitas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Tr. 18 07 2012, 5:31 pm

- Aš be giminių gyvenu jau turbūt nuo paauglystės, - susiraukia, nors jai palei nosį ir yra pastatoma kava, kuri turėtų sukelti bent menką laimės pliūpsnį. - Gauja buvo tik bendras vampyrų ratas rengiant sąmokslus ar masinius užpuolimus, - trūkteli pečiais vypteldama apatine lūpa ir atsukdama žvilgsnį vėl į merginą. - Dabar aš Saeed šeimoje, bet nesu jų giminė, ne, - papurto galvą. Daugiau nebeturi noro ji nieko aiškinti, bet tikriausiai kai pravėrė burną, tai ir nebeužvers. - O tu šeimoje ar pavieniui gyveni? - pradeda kreipti kalbą nuo savęs, nebepradės kalbėti apie smulkmenas kaip ir su kuo gyveno.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Tr. 18 07 2012, 7:56 pm

Vis dar laukdama savo kavos ir besiklausydama merginos Kim pasinėrė į savus apmąstymus, dienos nagrinėjimą ir kitokias įvairias mintis, todėl net ir merginai nutilus Kim tylėjo, o veido išraiška galėjo išduoti tai, kad pati dabar yra pakankamai susimąsčiusi. Aišku, kažkur giliai viduje norėjo spiginti akeles į merginą ir su didžiuliu susidomėjimu klausytis jos jei uždavinėti banalius ir varginančius klausymus. Na taip, mergina visada domėjosi viskuom, tačiau puikiai supranta, kad daugeliui nepatinka kalbėt apie praeitį, todėl ir Amayos daugiau nebeklausinės. Išgirdusi klausymą kuris liečia ją, pakėlė akis į merginą.
-Aš, - trumpa pauzė - viena. - trumpai tarus kiek šypteli. - Su gaujom nesusidėjau, o šeima jau seniai mirus. - linkteli galva lyg patvirtindama savo žodžius, kurie ir buvo gryna teisybė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Tr. 18 07 2012, 8:54 pm

Kaip žirniais į sieną pašnekėjo, bet tai jos dabar nebetrikdė. Kad ir kokia ji visada nemandagi ar nemaloni, dabar net neliečia savo kavos, kol Kim negavo saviškės. - Tai visada taip ir sėdi viena? Na nekalbu apie dabar, - grybštelėjusi šaukšteliu nuo kavos viršaus putų, nulaižo šaukštelį ir įmerkia jį į kavą. - Jokio vaikino taip pat? - vėl kilsteli vieną antakį įsistebeilydama į vampyrę. Šiaip jau ta kava vis dėlto suteikė Amayai tą šiokį tokį laimės pliūpsnį, bet labiau ji buvo patenkinta, kad surado kažką, kas jos netrikdo ir leidžia nuoširdžiai pasišnekėti. Greičiausiai po išsiskyrimo su gauja, ji su niekuo daugiau ir nešnekėjo be sarkazmo, arogancijos, tyčiojimosi ir viso kito šlamšto, kuris trikdo A bendravimą su kitais, dėl pačios A nenoro viso to atsisakyti ir tapti maloniu, draugišku asmeniu, žinoma išimtis - žmonės (arba atvirkštinė išimtis), dievai ir angelai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Tr. 18 07 2012, 9:05 pm

Na aišku, gal ir juokingai iš Kim pusės skamba jos pačios žodžiai, kad ji, visiškai viena, bet taip jau yra. - Visiškai teisingai. - linkteli. Galėtų juoktis ir panašiai rodyt savo kokius nors jausmus, tačiau mintis, kad ji viena, dėja ją trikdė, tačiau visko pakeisti taip lengvai ji negali, ji ne žmogus, nors ir jiems taip pat kartais būna sunku. - Nėra ir vaikino, vis dėl to aš vampyrė, su žmonėm prasidėt negalima, o kiti vampyrai... - nutęsia vėl trumpam panirdama į savus apmąstymus, - ir taip aišku, kad jie žaidžia su žmonių merginomis, o į kitas vampyres ne itin kreipia dėmesį. - taip jau yra, bent jau su Kim. Gavusi savo kavos puodelį, jį prisitraukia arčiau savęs ir apglėbia abiem delnais, taip lyg bandydama sušildyti savo delnus. Nors lauk ir buvo virš dvidešimt laipsnių šilumos, kavos skleidžiama šiluma buvo savotiškai malonesnė, savitesnė ir šildanti ne vien išorę, bet ir vidų.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Kv. 19 07 2012, 4:49 pm

Klausydama Kimberlės sukinėjo ratu šaukštelį puodelyje ir žiopsojo į marmurinio stalo margas linijas ir dėmeles. - O šiaip kas čia blogo mums gyventi vieniems? Vis tiek namie nėra ko veikti, nes miegoti nereikia, valgyti gaminti nereikia, nebent apsitvarkyti, bet su tokiu greičiu ir tai tik menkas darbas, - pasiremia viena alkūne į stalą, petį priremdama prie pat ausies, kita ranka įsikimba į paremtos rankos plaštaką, sėdi atsisukusi į Kim. - O tu nebandei pati su jais pažaisti, kaip ir jie žaidžia su merginomis? - įsižiūri į ją primerktomis akimis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Kv. 19 07 2012, 6:34 pm

-Nuobodu - šykart nusijuokia ir kiek pakraipo galvą. - Kaip ir pati sakei, mums galima sakyt nieko nereikia, visus lėtus darbus atliekam greitai, taikas mus daugiau ir belieka? - savaime pati gūšteli petukais nulaižydama gautos kavos šaukštelį. Vienintelis šioks toks pasilinksminimas, tai žmonių kankinimas, bet jau jai, bet ir tai, kiek galima pastoviai žmonėm gyvybės atiminėt, genocidas prasidės. - Kalbi apie žmonių vyrukus? - kilsteli antakiuką susikeldama koją ant kojos. - Tą ir darau, bet vis tiek ne itin veiklos daug, greit nusibosta jie ir miršta, be to cypia labiau nei merginos. - būtu vėl susijuokusi, bet akivaizdžiai sutramdė savo juoką, prisidengdama delnu burną.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Kv. 19 07 2012, 7:44 pm

- Kartais tie namai tik kaip nusimaudymo ir persirengimo vieta, - prunkšteli ir atsargiai, lėtai gurkšteli karštos kavos. Negąsdina jos tas karštis, bet maloniau kai jauti tobulą šilumą. - O apie vyrukus kalbu ne būtinai žmones, - lėtai, beveik be garso, pastato puodelį atgal į lėkštutę. - Kad ir vampyrus, - šiek tiek tyliau tarsteli, kad negirdėtų tie, kam visiškai nederėtų to girdėti. - Juk vampyrai dažniau permeta merginas, nei žmonių vaikinukai, - įsmeigia beviltišką, pasibjaurėjimo pilną žvilgsnį kažkur į baro lentyną. - Na bent jau palyginus su metais, kuriuos jie nugyvena. Juk su laiku daugiau aukų, - vypteli, vis dėlto ji pati nenorėtų likti su kažkuo visą ar bent pusę gyvenimo, atsibostų turint tokį charakterį, todėl atrodo, kad ji dabar šnekėdama prieštarauja pati sau.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pen. 20 07 2012, 7:40 am

-Ankščiau namai irgi buvo tam pat, tik dar keliems papildomiems dalykams. - gūšteli petukais vėl pasukiodama kavos puodelį rankoje. - Namai, gerai tam, kad yra stogas, kritiniu atveju ir rūbų spinta, o dėl viso kito lengviausiai galima apsieit - kiek parauko nosiuką, nes pati šiaip nelabai įsivaizduotų savo gyvenimą be namų, nes ten ji ir praleidžia daugiausiai savo laiko. Yra namisėda ji. - Kaip bebūtų taip, visi vyrai vienodi - linkteli pasakiusi jau vemt verčiantį ir nuvalkiotą sakinį. - Ar bus žmogus ar vampyras, elgsis vistiek vienodai, tik žmonės bukesni ir viską vis vien padaro vėliau - vėl gūšteli petukais. - Na, bet kaip bebūtų taip, nenoriu aš šalia savęs matyt nuolatinio padaro, bijau įsipareigojimų aš.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pen. 20 07 2012, 8:08 pm

- Gerai, žmonės neturi to, ką turime mes, todėl jie sėdi namuose ir kimarina arba daro tą lėtapėdišką namų ruošą. O mes? Turime tokių gebėjimų, su kuriais namuose sėdėti net nelabai ir traukia, o viską padaryti tereikia sekundžių. Taigi mano namai sutilptų turbūt į mano kambario ir vonios dalį. - gūžteli pečiais, net nebando pritarti, jog namai labai reikalingi, na nebent tokioms namisėdoms kaip Kim, bet Amaya nežino, jog ji namisėda, ji garsiai to nepripažino. Vėl paragauja kavos. Išties maloniai nuteikia gomurį, nors poveikio jokio. - Ė, jie ne visi vienodi, - papurto galvą kategoriškai prieštaraudama. Niekada ji tam nepritarė ir nepritars, nes tiek skirtingų žmonių sutiko. - Kam nuolatinis, užtektų kelių savaičių, o jei awesome vyrukas tai gal ir kelis metelius išbūtumėt, - pirštu nuo kavos paviršiaus nukabina dar likusių putų, nulaižo ir susideda rankas vieną ant kitos.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pen. 27 07 2012, 10:55 am

-Namai iš ties niekada niekam nebuvo tokie jau ir reikalingi, kad ir žmonėm. Pavyzdžiui kai kurie kiauras dienas ir naktis praleidžia tai baruose, tai dar bala žino kur, todėl namai jiems nieko nereiškia. - gūžteli petukais viena ranka pasiremdama smakrą. Žvilgteli į savo kavos puodelį ir įmerkusi šaukštelį į jį lėtai ją pamaišo. - Na taip, ne visi, bet tam tikra prasme... - linkteli galva parodydama, kad jai jie vis tiek vienodi. - Kaip bebūtų taip su vaikinais... aš neesu megėja įsipareigot ir iš vis net neįsivaizduoju savęs gyvenant su kokiu nors vyruku, man jie vienadieniai, prisirišt prie ko nors nebenoriu. - pakraipo galvą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pen. 27 07 2012, 9:16 pm

- Mums derėtų likti prie savo nuomonių tiek dėl namų, tiek dėl vaikinų, - mirkteli jai kaip visada savo naglumą rodydama. Pakelia puodelį prie lūpų ir pora gurkšnių jau pusės kavos nebėra. - Žinai, galėtume kada nors susitikti vėl, - gūžteli pečiais, vėl persimainė į mielesnę asmenybę. - Nors ir pamedžioti kartu, nors tada dažnai gaunasi chaosas, - kreivai šypteli, nes pastarąjį kartą turėjo aukotis ir tik stebėti kaip demonai kramsnoja auką.
(atrašysiu sekmadienį, vėliau beveik savaitę nubūsiu tai gal dialogą į pabaigą rutuliojam, nenorėčiau kad tau reiktų laukti manęs ;))
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 28 07 2012, 10:36 am

-Na taip, visi skirtingai galvojam. - pritariamai linkteli, pati išgerdama bene pusę puodelio arbatos ir tik tada jį atitraukia nuo lūpų. - Aišku, kad galėsim, o dėl medžiojimo, tai taip, chaosas, bet kartais verta, užtenka ir pažiūrėt kaip kas yra kankinamas. - gūšteli petukas apsukdama puodelį ir vėl atsigeria kelias gurkšnius.

(nu gali ir taip :) )
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Sk. 29 07 2012, 8:58 pm

- manau susisiekti mums nebus sunku, - mirkteli merginai ir prdeda ieskoti pinigines rankinuke. Radusi istraukia keliu svaru banknota ir pakisa ji po puodelio lekstute. Susiverci likusia kava ir nusiropscia nuo kedes. - buvo malonu susipazinti, - kaip senoveje atstato viena koja i prieki ir gracingai nusilenkia. Tada nusikvatojusi tiesiog maloniai linkteli ir pasisalina.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content



RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   

Atgal į viršų Go down
 

Baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Bažnyčia. :: Vidus.-