It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Baras   Pen. 25 05 2012, 7:19 pm

:smile1:
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Sk. 27 05 2012, 7:31 pm

Pagal muzikos ritmą vos matomai linguodama atpėdina prie baro tempdamasi šalia Ethaną. Priėjusi barą paleidžia jo ranką ir užsiropščia kaip teletabis ant kėdės. - Pasikaustęs ant gėrimų ar meniu prireiks? - šypteli.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pir. 28 05 2012, 4:38 pm

atkeliauja čia taip pat, ale ta muzika jau veža, so varo pagal ritmą, o tada nueina ir atsisėda kažkur netoliese, - na meniu tai tikrai nereikia, manau žinau ko noriu, - linkteli užtikrintai kaip visad, balta arba Jack Daniel's, ne kitaip.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pir. 28 05 2012, 4:46 pm

- Man Vermuto su Spraitu, - šypteli flirtiškai barmenui, paskui su tuo pačiu žvilgsniu ir šypsenėle atsisuka į Ethan, laukia kol jis užsisakys. Susikelia koją ant kojos, pasitvarko rūbus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pir. 28 05 2012, 6:40 pm

- gerai, aš paimsiu Jack Daniel's su ledukais, - pasako barmenui net nežiūrėdamas į jį, o kažkur pro jį, o tada žvilgteli į mergina, dabar tai ji atrodo ypač ravr, o dar ta šypsena, tai iš vis, net pats šelmiškai šypteli.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pir. 28 05 2012, 9:01 pm

Netyčia sukanda lūpą, nes šypsena per daug aukštai kyla. - Tai kaip lenktynės? Nepasidavei... - primerkia akis ir įdėmiai žiūri į Ethaną. Na tas žvilsgnis visiškai neturėtų priminti priekaišto, tiesiog didelį susidomėjimą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pir. 28 05 2012, 9:10 pm

nusijuokia išgirdęs jos klausimą, - žinai aš galvoju, kad tu pasidavei.. - šypteli po to, - bet šiaip smagu.. tik nepratęs prieš merginas laimėt, - jo šypsena į tokia nekaltute pavirsta, nes gi rimtai jis labai dažnai kitai lyčiai nusileidžia, dėl pagarbos paprasčiausiai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Antr. 29 05 2012, 8:35 pm

- Ką tu, nieko aš nepasidaviau, - išpučia akis ir papurto galvą. Gavusi gėrimą kilsteli stiklinę į viršų. - Salut! - šypteli gražiai. - Nepasigerk, - draugiškai palinki ir prunkšteli.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Tr. 30 05 2012, 10:32 am

- tikrai? tikrai? - prisimerkęs pažiūri į merginą, lyg ką nors į tartų, bet tada šypteli. - chers, - nusijuokia ir sudaužia stiklines, - jokiu būdų, linkteli, bet po to nusijuokia, tikrai nežadėjo prisigert.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Tr. 30 05 2012, 4:45 pm

- Tikrai tikrai, - nuoširdžiai šypsosi, bet nuo noro prasijuokti pradeda virpėti lūpa. - Cheers, - atsako ir sudaužus stiklines iškelia taip aukštai, linkteli ir gurkšteli. - Nem.. - užsimerkia, bet tuoj pat vėl praveria akis. - Na žinai, jei padauginsi, tai tavo superautomobilis taip ir liks šitame nesaugiame rajone, - pasako kaip gąsdindama, nors jai pačiai tai gresia.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Kv. 31 05 2012, 7:58 pm

- tada puiku, - išsišiepia visas patenkintas, tik žiūri, kad mergina vos jau nesijuokia, bet po to ir pats sukikena, tada užsiverčia savo stiklinęs, paima kelis gurkšnius, pasijautė tas viskis, bet jis kažkaip pratęs, tai net nesusiraukia, o tiesiog paleidęs į skrandį gėrimą išsišiepia plačiau. - na tiesa, bet nepamiršk tau galioja tas pats, - linkteli, - bet deal is deal, neprisigersim per daug, - patapšnoja merginai per petį, - ir šiaip nieko pavojingo čia nematau, - taip lyg perspėdamas pasako ir apsidairo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Kv. 31 05 2012, 9:01 pm

- Heh, atsargumui ribų nėra, - trūkteli pečiais, šypteli ir patraukia per šiaudelį gėrimo. - Pažaiskim žaidimą, - pakelia smilių ir pasiruošia šnekėti. - Vieną klausimą užduodi tu, vieną aš. Iš bet ko. Čia šiaip, įdomumui, kad neliūdėtume, - nusijuokia nuo tos minties, nes gal ir kvaila, bet veikia kai nebėra apie ką šnekėti.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pen. 01 06 2012, 11:06 pm

- yra.. per daug atsargumo tikrai ne kažką būna, - paginčija merginą ir dar linkteli užtikrindamas, o tada šypteli pasitenkinusio vaikino šypsena, o išgirdęs merginą kalbant apie tą žaidima, jo šypsena iš vis paplatėja, - gerai, merginos pirmenybė, tad pradėk, - mirkteli jai, o tada pats savo viskio gurkšteli.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 02 06 2012, 5:49 pm

Viską išklauso mintyse pritardama ir atsikrenkščia, pastato taurelę ant baro stalo ir prabyla: - Dievini adrenaliną? - susineria pirštus, vieną alkūnę atremia į barą, o kitą į kėdės atlošą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 02 06 2012, 9:49 pm

išgirdęs klausimą net nesitikėjo to iš ties bet tada šyptelėjo, - be galo.. tik kartais per daug prisidirbu, tad ateina laikas kai reikia surimtėt, - linkteli, nes rimtai Ethanas toks vėjavaikiškas būdavo, tiek haterių turėdavo, - gerai, apie adrenaliną neklausiu, nes ir taip žinau tavo atsakymą, - nusijuokia, - koks tavo mėgstamiausias gėrimas? - nieko geriau nesugalvojęs nekaltai suklapsi akimis ir dar paima pora gurkšnių viskio.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Sk. 03 06 2012, 11:49 am

- Huh, o kad turėčiau tokį, - nusijuokia ir susimąsto. - Na reikėtų skirstyti viską į atskirus pogrupius. Alkoholis, limonadai, kava ir arbata. Net nežinau, - patrauko pečiais. - Dabar iš reikalo pasirinksiu kavą, - šypteli taip nekaltai. - Kiek merginų esi turėjęs per visą savo gyvenimą? - tuoj pat drebia dar vieną klausimą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pir. 04 06 2012, 7:50 pm

- oh.. tiesa kava.. - nusijuokia, net pamiršo apie tą kavą kažkaip, o po to kai išgirsta merginos klausimą tai taip nekaltai šypteli, nelabai skaičiuoja jis.. - na jeigu rimtų merginų tai vieną.. - susimąsto apie Nicolę trumpam, bet tada nuveja tas mintis, - o kitų susižavėjimų, naktų ir blah blah.. tai net nežinau.. žinai kai būna, per daug išgeri vakare ir kitą rytą kur nors ne ten kur buvai atsikeli...- dar labiau nutaiso angelo veidą.. buvo merginų, tikrai.. - o tu vaikinų? - kilsteli antakį vieną, įdomu pasidarė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Antr. 05 06 2012, 4:25 pm

- huh, mėgsti matau naktinius nuotykius, - kilsteli antakius į viršų. - Hm, let me think, - bando prisiminti prieš kiek dešimtmečių turėjo paskutinį. - Ir rimti ir nerimti, bet vis dėlto draugavimai, tai bus 5, - išsišiepia kaip hello kitty net užsimerkdama. - O tu dabar klok visas mintis po pažinties su manimi, - prisimerkia. Tikisi, jog jis susipras nesakyti tokių kaip "tu faina, miela" ir blah blah blah.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Antr. 05 06 2012, 9:22 pm

- aha, - pripažįsta Ethanas ir linkteli galva, nes rimtai gi fun būna, iš mokyklos laikų jau pas jį tie tūsų mėgimai yra ir nieko nepakeis žmogus. - tik? - kilsteli antakį vieną, bet nenori įkyrus pasirodyti, so šypteli mielai beveik. - na.. tu tikrai ne tokia kaip visos, vis dėl to tave sutikau prie krioklių, juos fotografuojant.. Va būtent taip ir pagalvojau - pasako iš karto net negalvojęs, o po to šiek tiek susimąsto ir galvoja, kaip apibūdint šia merginą, - taip pat tu drąsi, ryžtinga ir.. linksma - galiausiai pasako ir gurkšteli to savo gėrimo stiklinėje.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Tr. 06 06 2012, 3:53 pm

- Tik, - gūžteli pečiais, nereikia jai kalno, vis tiek nei su vienu neliko. - Aww, tu prisimeni kaip susipažinom? - nutaiso sugraudintos mergaitės mimiką, o paskui pradeda juoktis. Kur čia neprisimins...nors tai ir atrodo kaip buvę prieš amžinybę. Pamakaluoja gėrimą šiaudeliu ir pasiremia galvą delnu, stebi Ethaną.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Tr. 06 06 2012, 8:16 pm

- hm.. aišku... - šyptelėjo, na ji tikrai priešingai su santykiais Ethanui, bet taip jau būna. - o tu ką? neprisimeni? - kilsteli antakį ir nusijuokia, žinoma juokaudamas čia pasakė, nes vis gi jie visai neseniai pažįstami. Tada pažiūri į merginą, pats baigia savo gėrimą ir išsišiepia fainai, - gal nori pašokti? visgi čia naktinis klubas.. - pasako žiūrėdamas į merginą, o po to šiek tiek apsidairo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Tr. 06 06 2012, 8:53 pm

- Kur aš tau pamiršiu! - užriečia galvą į viršų, apžvelgia diskaniškas lubas. Grąžina galvą į pradinę padėtį. - Manau galime, but wait a second, - kilsteli pirštą ir laikydama jį pabaigia gerti savo gėrimą. Pastato tuščią stiklinę ir nušoka nuo kėdės. - Eime? - taip gražiai atkiša jam plaštaką.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Tr. 06 06 2012, 9:04 pm

- tikiu, kad nepamirši.. - nusijuokia ir stebi merginos judesius, o tada kai ji baigia savo gėrimą, tai Ethanas šypteli ir pats nulipa nuo kėdės, čiumpa merginą už rankos ir nusiveda į šokių aikštelę.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Tr. 13 06 2012, 9:28 pm

Grįžta, atsisėda ant tos pačios kėdės ir pradeda savo tuščioje taurelėje sukioti ratus su pagaliuku ir ant jo užmauta alyvuoge. Nemėgsta ji alyvuogių, bet dabar kažkas užplaukė ir jai prireikė ją suvalgyti. Atsisuka į šokių aikštelę laukdama Ethano išlendančio iš žmonių spūsties.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Tr. 13 06 2012, 11:41 pm

atkeliauja čia, prieina prie merginos ir kreivai šypteli, - žinai aš irgi mielai pakartočiau, o į kitus klausimus jeigu galima neatsakysiu, - nusijuokia, atsisėda šalia, nereiškia, kad dabar ims ir kartos, nes po to tiesiog nusibostų, o to Ethanas tikrai nenori, užsisako kažkokio gėrimo ir šiek tiek susimąsto apie viską, bet jo veide per daug to nesimato.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   

Atgal į viršų Go down
 

Baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 113Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Aro 'n Sully-