It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Tr. 27 06 2012, 11:26 pm

Paskutine mintį jo paskaytą, praleido pro ausis, o visa kita linktelėjo išsišiepusi. - už mus! - linktelėjo ir paėmusi taurelę su vodke, susipylė burnon. Nudegino, bet maloniai, seniai tokio daikto beragavo. - neslepiu, gal jam va taip šilčiau bus.. - gūžtelėjo ir pažvelgė demonui į akis, kurios spindėjo iš džiaugsmo, ko gero. - šiandien gera diena. - pati sau linktelėjo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Trevor Devill


•naudoju : P.Wesley
•parašiau : 9016

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Tr. 27 06 2012, 11:33 pm

-Aham gera diena,-susivarė degtinę ir kol jinai degino tai papildė jų taureles.Tada vėl padėjo buteli ant baro stalo ir peržvelgė visus tokius snukučius esančius čia,-Turbūt bus, ir jeigu nebus, tai paskolinsiu savo striuke, nes jinai puikiai šildo bet ką,-pasitaiso ją ant savęs ir toliau stebi Holly,-Aleksas šiandien, taigi ką rytoj eisi žudyti?
Atgal į viršų Go down
http://nightacademy.forumlt.com/
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Tr. 27 06 2012, 11:39 pm

- tavęs.. - lyžtelėjo lūpomis žiūrėdama tai į trauelę, o paskui vėl į vaikiną. Aišku, kaip bebūtų, Trevio nežudytu, o ir nepajėgtu įveikti tokio demono, nebent pati pragare atsidurtu tam katile su čili pipirais, šikšnospanių kojelėm, varliu odelėmis ir kitokiomis atliekomis, tad ji jį žudytu nebent seksualiai, o tai visko gali būti, o greičiausiai taip ir bus. - o jei rimčiau, tai net nežinau. - gūžtelėjo. - viskas bus eksprontu kaip šiandien. - šypteli ir pažiūri į jo storą striukę, mmm, gražus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Trevor Devill


•naudoju : P.Wesley
•parašiau : 9016

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Tr. 27 06 2012, 11:44 pm

-Nesu toks skystas kaip angelas anas, tai teks pasistengti dėl žudymo.Juk jėgų daug turiu tai pabandyk per lovą manę nualinti tai truks kelias dienas.Ir nemanau kad pati tiek laiko ištvertum,-šypteli šelmiškai ir ikalą dar vieną taurelę.Jam patiko alkoholio skonis dabar kuris degino kaip ugnis jo gerklę.Pastatė stapariką ir vėl pakėlė akis i lubas kur žybčiojo ivairios šviesos,-I eksprontą mane itrauk, jeigu eisi iš kart prieš du.Tai bus ir man proga raumenukus pramankštinti.
Atgal į viršų Go down
http://nightacademy.forumlt.com/
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Tr. 27 06 2012, 11:53 pm

Ot gudrumas demono, matai ir jam dar turiu parūpinti šio bei to, nesulauks, nebent per jos gražų ir moterišką lavonėlį, bet čia Hole tik mintyse taip plūsta ant jo, realybėje jin nieko blogo nepasako, nors..pasako. - sakai alinsimes kelias dienas... - susimąsčiusi tirinėja savo nagus, visai kaip jos ave ir paskui paklapsėjusi akelėmis pažiūrėjo į jį. - challenge accepted! - nusijuokė ir išgėrė antrąją taurelė, taip sakant, ant antros kojos, kad pusiausvyra išlaikytu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Trevor Devill


•naudoju : P.Wesley
•parašiau : 9016

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Tr. 27 06 2012, 11:56 pm

-Et matosi mergyt nepažinai dar per tiek laiko manęs,-nusijuokia ir vėl ipila i taureles ir pažvelgia i visus,-Taigi kada pradėsi visą skerdima? Kažkaip visų iš čia išpjauti visai nesinori, nes poto teks valytis savo batus,-nuleidžia akis ir tada pasikelia nuo kedės ir tik atsiremia i baro šoną,-Ot taigi ruoškis ruoškis, smagumėlis bus.
Atgal į viršų Go down
http://nightacademy.forumlt.com/
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Kv. 28 06 2012, 12:06 am

Tokia žiūri kreivom akim jau nebe suprasdama apie ką jis čia vapa. - um ? - kilsteli antakį ir glosto taureles kojele, bet pajutusi žmogų už savęs ji staigiai atsisuko, stvėrė už kaklo ir patvarkė vienu mirksniu, užhipnotizuodama kitus, jog jie kurį laiką to įvykio net nematytu. Pasimaitinusi ji pametė tą bjaurybe palei baro stalą į tamsųjį kampelį ir hipnoze atleido ir vėl visas baro veiksmas eite ėjo kaip ir anksčiau. - viso baro neskersiu, tegu dar pasidžiaugia savo gyvenimėliu. - papūtė lūpas ir pažiūrėjo į seksualiai stovintį demoną. Ooo taip, jau kraujas užkaito, jau norisi ir čiki briki padaryti, bet ji nuleido akis į tigrių, kad akių nesimatytu, per daug gerai veikia ta vodke, kad taip atlaisvina viską, kas pas ja dar yra.
Atgal į viršų Go down
avatar
Trevor Devill


•naudoju : P.Wesley
•parašiau : 9016

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Kv. 28 06 2012, 12:13 am

Tuo metu jisai visai pasigavo vieną vyruką ir ikando stipriai i gerklę.Iliuziją uždėjo kitiems ir tada kūną kai išgėrė visą kraują, dar truputi palaužė ir numetė po baru. Iliuziją viskas nebeveikė ir ramiai atsisėdo prie josios,-Ot gaila kad nenori viso baro išpjauti, su mielu noru pusę pats sutvarkyčiau,-su galiomis kažkokią kėdę nusiuntė palei žemę i girtų žmonių minią kurie kaip kėgliai nuvirto.Trevui patiko kad jie sukėlė muštynės su kitą gaują.
Tada jau vėl ipylė i taurelę degtinės,-Dar vienos nori?-su šypsena paklausią ir išmaukia savają. Degtinės poveikis ateis truputi jam vėliau, nes dabar tik toks laisvumas užėjo jam ant galvos kad net galvoti negali.Ir tadu jau pakėlė jos galvelę ir pabučiavo i lūpas,-Ei nenuleisk akių, juk jos tokios gražios,-su plačia šypsena pasakė ir vėl pakštelėjo. Aišku jis visko tokio čiki briki jau seniai nori, bet kur jau jis išsiduos.
Atgal į viršų Go down
http://nightacademy.forumlt.com/
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Kv. 28 06 2012, 12:20 am

Po tų bučinių kaip ir susikuklino. Susikuklino?! Naują bruožą Holly savyje atrado, va čia tai stebuklai, tai jau tikrai, kad vodke sumaišė moteriškai visą segenų koncentracija. Jaučiasi visai kaip per paranormal activity, nei šiokia nei tokia, bet bučinį juto! Juto! Va čia tai kaifas, va čia tai ekstaze. - pilk. - linktelėjo , braukdama savo sruogas į viršų ir kairę, kaip papuolė. Moteriškai jau ir hormonai ten jau susipynė ir sekso nori, ir gerti nori, ir viso pasaulio nori. - Šiandien pakaks, kita kart eisiu kaip tu sakai: visus patvarkyti. - linktelėjo ryžtingai. Aišku, kad eis, turi eiti. Ta užleista Trevo iliuzija, vos ir ne ją pačią paveikė, veik tikroviškai atrodė, tad suspaudė viena ranka smilkinį ir pasipurtė lyg kažko nusikratydama. Life goes on! Yeah yeah param param popo. Taip, tikrai jau išlaisvėjo Holly, net nuo viskio taip nėra buvę. Pakėlusi akeles pilnai į demoną ji pamatė norą, bet neiįsakytą ir užslėptą. Išsišiepė glostydama savo Klipsiu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Trevor Devill


•naudoju : P.Wesley
•parašiau : 9016

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Kv. 28 06 2012, 12:26 am

Ipylė dėl jos tokio tono ir tada sau isipila. Aišku pakelia greitai savają,-Neblogai kad eisi, manau bus likusiu po manęs,-jis taip prisitraukė dar vieną panelę ir su nagu pravarė jos rieša ir kraujas papildė jo degtinės stikliuką.Ją paleido ir jinai nubėgo iki wc kad tą ibrėžima susitvarkytu nes i stalo krrašta jinai mastė užkliuvo.
-Žinok tai gerti degtinę kur kas saldžiau,-lėtai pridėjo stikliuką prie lūpų ir toliau žvelgė i ją,-Pabandyk,-tada gurkšteli ir skonis buvo geresnis.Karštis ir saldumas viename. Naujausias demonų kokteilis kuris turi visą energija ir svaiguly kaip kraujas ir kaifą kaip ir degtinė.
Atgal į viršų Go down
http://nightacademy.forumlt.com/
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Kv. 28 06 2012, 12:34 am

Pažiūrėjo į jį kaip į beprotį. - aš tavo likučiu nerinksiu, net nesvajok, jei jau eisiu tai ten, kur daug žmonių bus. - kyštelėjo liežuvį ir išmaukė stikliuką ir stebėjo demoną, kuris ten kažkokius mišinius darosi, o jie atrodo visai kaip kūdikio maistelis milupa ar kokie ten būna.
Suraukė nosytė ir pasipurtė. - ne dėkui, man neatrodo itin skaniai. - pasisuko į barą ir įsispigino į barmeną, kuris buvo tikras gražuolis... iš kart mintys pradėjo dirbti, galvodamos, jog jis koks graikas, pasiturintis, kokie 24 metai, dirba laisvalaikiu. Taaaip, tikras seksulis, net susijaudino mergina. Šiuo momentu nuo degtinės, ji visiems atvira ir bet kada, o ir susijaudinusi sėdi. Kažkokia štiš jau jinai pasidarė, bet vis tiek labai graži ir geidžiama. Barmenas pamatęs ją, mirktelėjo akele, o ji būdama labai fainos nuotaikos, pasiuntė oro bučinuką. Va tokiem net negaila gyvybę palikti, nors... geriau pagalvojus, atimtu ir ją.
Atgal į viršų Go down
avatar
Trevor Devill


•naudoju : P.Wesley
•parašiau : 9016

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Kv. 28 06 2012, 12:45 am

Pasižiūrėjo i tą barmeną ir tada grižo prie jos,-Ną ir tavo skonis. Vaikų manija tau ar ką?-nusivaipė ir tada toliau isipylė savo stikliuką degtinės ir išgėrė taip greitai. Dar kelias i prieki nes jau pakibo kably.Tada atsistojo ir trumpam dingo prie tamsoje esančių staliuku kur poto jau vis taip saldžiai gulėdami miegojo o jis grižo i savo vietą,-Nematau prasmės čia taip sedėti,-lyg po savo nosimi pasakė ir tada ją su kėdę arčiau prisitraukė ir tadu jau atsuko ją i save. Bučinis bus tas kuris tikrai ne toks trumputis ir net liežuvis isirovė i jos burnytę. Nenorėjosi jau žaistis taip lengvai, taigi norą išleis ir tegu visą aplinką eina po velnių.
Atgal į viršų Go down
http://nightacademy.forumlt.com/
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Kv. 28 06 2012, 12:54 am

Išgirdusi tokį kandų atsakymą ji kreivai pažvelgė į jį. - pavydi, ar ką ? - suurzgė ir vėl stebėjo barmeną, kol jis ten tvarkė tamsias plaštakes, baro kampe. Jooo, matosi, kad vyram patink prostitutės, vien iš aprangos gali nusakyt, kad ten plevėsos. Ne ne, jokio pavydo Holly nelaiko, bet va užkabino demonas jos nervą, nu ir dabar tegu kenčia jis, bet problem ta, kad nesusivokus erdvėje ir NET neišgėrusi savo stikliuko, jinai jau buvo bučiuojama ir ten au vyko patys didžiausi kulminaciniai įvykiai, nes liežuvėliai dirbo greitai ir teikdami vienas kitam tikros ekstazės. Oooo vaikyt, sutirps nuo tokios meilės jin. Ilgai tikrai netrauks, jau norėtusi nusitraukti ir visus drabužius. Prisiminusi apie viešą seksą, jai net kvapo iš džiaugsmo pritrūko, va čia tai bent būtų nuotykis! Net anūkai pavydėtu. Besibučiuodama ji nuvilko vaikinui striukę, į ją supakavo savo klipsika ir padėjo ant kitos kėdės, o pati rankomis apsivijo jo kaklą, prisitraukdama arčiau. Apatinė kūno dalis kaip ir pradėjo judėti tuo permykščiu taktu, nes jau ją viskas veža: kvapai, lytėjimai... BEPROTYBĖ! bet jai patinka, kaip smorginas pasakytu 10 BALŲ! Ehhh... mmmm... tikras skanumynas, malumynas. Su nagučiai brūkštelėjo per jo kaklą ir sumurkė iš pasitenkinimo. Vooo brač, mergina jau išėjo iš proto, kas jau ir taip aišku.
Atgal į viršų Go down
avatar
Trevor Devill


•naudoju : P.Wesley
•parašiau : 9016

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Kv. 28 06 2012, 1:02 am

Jis ją per dali sekundės perkėlė ant savo kelių ir toliau bučiavo su visą aistrą ir jėgą kuri buvo jame.Ir kadangi jis jos turėjo daug po šio vakaro niam niam, tai bučiniai darėsi vis saldesni ir saldesni.Jo rankos ėjo per jos nugarą ir palindo kad su nagučiais glamonėtu jos nuogą nugarytę. Odos švelnumo buvo primiršes tad rankos užkliuvusios už jos liemenėlės segtuko, ji pašalino ir tada jau visą nugarą tapo laisvą jo pirštukams. Kitoji ranką leidosi jos liemeniu ir glostė jos šlauni ir kartais užkabindavo tarpukoji josios per rūbus. Juto jos kūno virpėjima ir turbūt norą jau čia padaryti ji pati. O viešas seksas nemažai aistros prideda tad nelabai ketina ir stabdyti visų savo veiksmų. Nes Holly aišku šiose reikaluose jau turi ne 10 balų o visus 15 kurie priverčia ji net siekti didesnių aukštumų.
Atgal į viršų Go down
http://nightacademy.forumlt.com/
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Kv. 28 06 2012, 6:55 am

Ooooomg! Jūs įsivaizduojat, Holly patirs aršų seksą bare, va čia tai išbandymas, kurį reiktu įtraukti į raudonąją knygą ir tada jiedu būtų patys populiariausi seksistais pasaulyje!.
Taaip, noras augo su kiekvienu bučiniu vis labiau, o ypač, kai Trevas su ranka patrynė į jos tarpukojį, išvis pašėlo ir ji jau kiek sulėtino tą ritmą, pagal kurį ji jau savotiškai šoko, o ir atsisėdusi jam ant kelių, besibučiuodama demoniūkštė numovė visus Trevoro marškinius, t.y. viršutinius dalykus, kad nesimaišytu jai uosti jo kvapą, kuris jai yra it koks seksualinis afrodiziakas - narkotikas, o dar geriau fetišas! FETIŠAS! Mergina jau rankomis siekė ir jo klyno, bet ten tik su rankomis suėmė gan stipriau, bet per džinsų medžiagą, o tai dar turėjo labiau užvesti jį norėti jos. Nors neabejotinai Holly suprato, kad jis jau senai sukietėjęs ir galės ją taip sakant "patvarkyti", tad ji dar kiek švelniai paglamonėjo jo draugelį. Atsitraukusi nuo jo lūpų perėjo prie ausies ir paskui kaklo, kur šiek tiek įsikirto, visai instinktyviai ir išgėrė kelis lašelius jo kraujo. Tasty! Dabar iš vis mergina pasidarė nenuorama ir ir pajutusi kaip jos organizmas jau seksualiai nebe nusilaiko, tad nulaižė visus kraujo likučius ir vėl grįžo prie šiek tiek patinusių lūpų, nors net neįtartum, kad jos tokios yra, bet va jaučiasi arba jau demonei haliucinacijos, nuo degtinės ir seksualinės palaimos, bet vis vien ji beprotiškai pasimylės viešoje vietoje su juo ir šokiruos kiekvieną žmogų, o ypač vaikus, kurie ten toliau šoko. Va čia tai ekstazė! Nepamirštama ir faina.
Atgal į viršų Go down
avatar
Trevor Devill


•naudoju : P.Wesley
•parašiau : 9016

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Kv. 28 06 2012, 8:28 am

Jo kūnas virpėjo ir visas buvo susijaudines iki paskutinio jo plaukelio. Jos judesiai ir tokie prisilietimai ji skraidino i pasaulį kuris dar nebuvo ižengtas su niekuo kitu. Jos šokis priminė jojima ant jo, tai net jo draugas prašėsi būti išleidžiamas iš nepatogių kelnių vergijos.Pats buvo toks kietas kad net tuoj pats jas suplėšys ir liesis prie jos kūno. Orgazmas garantuotas.
Jis jau nieko nelaukes užsivertė su ją ant baro kuriame plote niekas nesedėjo ir atsigulė virš jos.Baras tinkama vieta nes buvo pakankamai platus jies gulėti.Jis nurengė jos bliuskutę ir kitus viršutinius rūbus tiesiog taip ir numetė ant kedės šalia.Jis neketino bereikalo laukt. Jo bučiniai ėjo jos kaklu, truputi su dantukais suiimdamas odą ir laižydamas kelius lašelius.Žaizdelės užgydavo tai jam ir patiko būti demonu.
Jo akys tik ją matė bet apsauginius užbūrė iliuzija tad niekas jų nestabdė.Jo lūpos ėjo jos kūnų ir bučiavo jos idealiai švelnų kūna. Jo kelnės pačios dingo nuo jos tad jau jo kietas draugas per triusikus rėmėsi i ją. Jo lūpos tiesiog plotelius visus išbučiavo ir taip eidamas žemyn pašalino liemenuka kur jau ranką viena atėjo ir maigyt krūtis pradėjo.
Atgal į viršų Go down
http://nightacademy.forumlt.com/
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Kv. 28 06 2012, 2:49 pm

Šitas stalas tikras stebuklas jų seksualiniams bendravimams. O ką jau kalbėti apie demono įnagį, kuris per trauzus trynėsi į jos tarpukojį. Holly jau gulėjau visiškai sujaudinta ir sudrėkusi, ir laiminga! Tikras viešas ir aršiai nusidėjęs seksas. Trevio krūtų graibymas tiesiog prilygo pukelio paglostimui, o jau ir taip netoli ji pirmojo orgazmo link yra. Sudejavo garsiai ir žiūrėdama į judančias lubas. Va čia tai narkotikas!
Atgal į viršų Go down
avatar
Trevor Devill


•naudoju : P.Wesley
•parašiau : 9016

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Kv. 28 06 2012, 3:34 pm

Jis toliau kūną bučiavo be jokių stabdžių, lėtai rankos grubiau jau ją graibė o ir jo triusika buvo pradingę ir tada taip vos pasitrynė draugas prie jos. O rankutė nusileido kad jinai pasijusti 9 danguje. O tai glostė ir kartais ieidavo su pirštuku.Kolkas saugojo savo inagi jai kad vėliau būtu dar fainiau. Jo akys buvo atmerktos ir bučiavo jos lūpas, kartais ikasdamas i jas ir jeigu kraujo būdavo tai ji švelniai su lūpomis susirinkdavo.
Atgal į viršų Go down
http://nightacademy.forumlt.com/
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 30 06 2012, 1:53 pm

Normalus asmuo grįžęs į namus pirmiausia susitiktų su savo broliais ir sese, bet tik ne Lukas. Jis visada pirma turėdavo apžiūrėti pasikeitusią aplinką, o ne žmones.
Vienintelė vieta, kurios šičia buvo pasiilgęs - šitas klubas. Jame seniau lankydavosi pakankamai dažnai, net tada, kai dar neturėjo pakankamai amžiaus, kad galėtų užeiti čia. Suklastoti savo metus Lukui niekada nebuvo problemų, nors ir dabar, būdamas dvidešimties, atrodė kaip kūdikėlis.
Atkeliavęs prie baro, atsisėdo į savo įprastą vietą iš galo ir prigriebė mėgstamiausią kokteilį, kuriuos šitas klubas plakdavo ne tik geriausius mieste, bet tikriausiai geriausius ir visame kontinente. Skanaudamas dairėsi aplinkui, kokią gi čia kompaniją susiradus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 30 06 2012, 2:03 pm

Kaip ir visada Sidnė neskubėdama atėjo čia. Nužvelgusi visą barą atsisėdo į vieną laisvą vietą, per daug nekreipdama dėmesio į aplink esančius žmones. Lankėsi ji čia pakankamai dažnai, tad žino, kad ne už ilgo visi aplink esantys nuvirs nuo kėdžių, o pati Sidnė taip ir liks sėdėti. Nebuvo ji mėgėja prisilakt, tačiau šiandien, kažkoks balselis jai į ausį kuždėjo, kad laikas atsipalaiduot ir atitrūks nuo jau vemt verčiančio nuobodaus pasaulio. Laikas pagyvent ne pagal taisykles ir juolab ne taip kaip ankščiau.
Nužvelgusi visą virtiną kurioje buvo išdėstyti visi gėrimai kiek prisimerkė ir išpūtė žandus bandydama išsirink. Sukėlė koją ant kojos, dar kiek įsipatogino kėdėje ir galiausiai šyptelėjus artėjančiam barmenui pradžiai užsisako ne itin stipraus kokteilio.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 30 06 2012, 2:19 pm

Iš karto pastebėjo merginą, kuri lėtai, bet labai jau užtikrintai atkeliavo prie baro. Vien jos eisena jau bylojo, kad ji dažnai čia lankosi ir labai jau savimi pasitiki. Ne, šitai visai netrukdė Lukui, kaip tik, mergina vos atkeliavusi šičia krito jam į akį, o tai jau geras ženklas, kad pagaliau šiame mieste atsirado ir jo skonio merginų.
Kūno kalbą kažkada gyvenime Lukas irgi mokėsi, tad stebėjo kiekvieną šviesiaplaukės judesį, kiekvieną gestą, kai ši užsisakinėjo kokteilį.
Galiausiai atsistojęs nuėjo ir prisėdo šalia jos.
-Labas.,-gal ir ne geriausias būdas pradėti pokalbį, bet vis šis tas.
Atgal į viršų Go down
avatar
Gloria Saeed
Too beautiful to die too wild to live

•naudoju : C. Delevingne
•parašiau : 2189

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 30 06 2012, 2:21 pm

ateina čia ir apsidairo, tuoj pat pajaučia labai skanų kvapą jai, bet reikia palaukt biški, tad pati prisėda prie baro, užsisako kažko stipraus, vis tiek ją nedaug veikia.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 30 06 2012, 2:25 pm

Gavusi savo užsisakytą kokteilį prisitraukia jį arčiau savęs. Tokia laiminga net pasijaučia, mat spalva labai graži jo. Nieko čia nepakeisi, jeigu mergina džiaugiasi spalvom, gražiom spalvom. Seniai ji iš vis kuom besidžiaugė, todėl dabar ko gero, užtektu pamatyt ir pūkuotą katinėlį kad išsilyditu vietoj. Išgirdusi šalia savęs balsą, keik pakreipia galvą į jo pusę. Pamačiusi vaikinuką, akys iškart užkliūva už rudų akių. Šiandien jai sekas, nebent kaip ir dažniausiai prašyt, kad pinigų pasmulkintu, tada tikrai su taše i snuki duotu.
-Sveikas - šypteli miela šypsenėle nenuleisdama akių nuo jo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Gloria Saeed
Too beautiful to die too wild to live

•naudoju : C. Delevingne
•parašiau : 2189

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 30 06 2012, 2:29 pm

iš biški toliau stebi tuos du ką tik susitikusius, po to pažiūri į barmeną ir pagalvoja ar iš kart pult, ar dar leist pasidžiaugt gyvenimu..
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 30 06 2012, 2:29 pm

O vaikinai matydami merginų džiaugsmą gali jas apžiūrėti. Būtent šitai Lukas ir padarė. Nužvelgė šviesiaplaukę nuo galvos iki kojų, be jokios sąžinės graužaties, kad ši pastebės, nes buvo pernelyg užsiėmusi savo kokteiliu. Neblogai, neblogai.. Tikrai laiku sugrįžo.
-Lauki kompanijos ar leisi man ja tapti avantiūristiškai?,-šypteli prikąsdamas liežuvį tarp dantų. Lukui nereikėjo tamsos, kad turėtų daug drąsos, niekada nekildavo problemų su merginų užkalbinimu, tad tikėjosi, kad ir dabar taip bus.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   

Atgal į viršų Go down
 

Baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 513Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Aro 'n Sully-