It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 30 06 2012, 2:37 pm

Pirštais palengva sukiodama kokteilio šiaudelį su vaikinuku padarė lygiai tą patį, nužvelgė ji nuo galvos iki kojų. Ko gero šviesūs plaukai jei neleido būt kuklia ir šiaip tokia mėmiška mergina, o dar šiandieninis noras pasilinksmint nušvietė jos protelį ryškiausiom spalvom.
-Hm... - nutęsia kiek prisimerkdama ir tyliai nusijuokia. - ko gero leisiu. - kilstelėjus vieną petį taip kiek pasisukdama link baro nežymiai linkteli.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 30 06 2012, 2:40 pm

Gavęs leidimą dabar jau patogiau įsitaisė ant vis dar nepatogios baro kėdės ir rankose sukiojo savąjį kokteilį, kuris pasirodo buvo lygiai toks pat, kaip merginos. Mintyse sau pasisakęs, kad šviesiaplaukės puikus skonis alkoholiniams gėrimams, suvokė, kad gerokai per ilgai tyli, tad vėl prakalbo :
-Aš Lukas, o tu kaip vadinies?,-nežymiai kilstelėjo antakį.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 30 06 2012, 2:45 pm

Kiek gurkštelėjus kokteilio dar apsižvalgė, gal netyčia užmatys kokį pažįstamą snukutį, tačiau jos rega ne itin gera, tad galvą kiek pasukusi į šoną vėl pasižiūrėjo į vaikinuką.
-Vadinuosi Sidne - taip kiek suraukus antakiukus, tačiau su šypsenėle veide taria. Supranta ji, kad taip atsakinėt tiesiog ne itin mandagu, nors jai tas mandagumas nelabai ir terūpėjo. - Taigi, Lukai, tu čia vietinis ar ne, nes ankščiau tavęs čia neesu mačius. - kiek klausiamai pasižiūrėjus pasiteirauja, nes pati čia tikrai dažnokai lankosi, o šio vaikinuko čia tikrai nėra mačiusi.
Atgal į viršų Go down
avatar
Gloria Saeed
Too beautiful to die too wild to live

•naudoju : C. Delevingne
•parašiau : 2189

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 30 06 2012, 2:56 pm

žiūrėdama į tuos kalbančius žmones šyptelėjo, du kiškiai vienu šūviu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 30 06 2012, 2:56 pm

Gera buvo tiesiog grįžti į savo miestą ir jau pirmąjį vakarą rasti kompaniją. Apsižvalgęs po šokių aikštelę, kuri buvo jiems už nugaros, pastebėjo kelis senus draugus ir jiems pamojo duodamas ženklą, kad šiandien yra užsiėmęs ir nežada su jais persimesti keliais žodžiais.
-Malonu susipažinti, Sidne.,-šyptelėjo pabrėždamas merginos vardą, tarsi mėgindamas įsikalti jį į savo galvą, kad niekada nepamirštų.-Esu vietinis, tiesiog kelis metus buvau išvykęs ir šiandien grįžau. Savotiškai švenčiu savo sugrįžtuves.-nusijuokė. Tikriausiai daug kas iš amerikietiškų filmų įsivaizdavo sugrįžtuves su daug balionų, plakatų ir alkoholio, bet Luko visai neatrodė šitaip.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 30 06 2012, 3:11 pm

Linkteli vietoj žodžio "malonu" Pati mintyse kelis kartus pakartoja jo vardą, kad įsiminti. Aišku, kas čia gali žinoti, gal tai bus pirmas ir paskutinis jų susitikimas, tačiau vis dėl to, prisiminti reikėtu.
-Ai, aišku tada viskas - sučiaupus lūpas į vieną liniją linkteli. Tikrai aišku kodėl nematė jo ankščiau. Pati į miestą atsikriaustė prieš kelis metus, o čia gi baras, vietinis baras kuris tikrai gali didžiuotis nuostabiais kokteiliais ir kitais gėrimais į kuriuos Sidne tuoj iškeis užsakytąjį kokteilį. Čia renkasi visi miestelio žmonės, norintys pagert, tokie kaip Sidnė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 30 06 2012, 3:28 pm

Kažkodėl mergina, kuri sėdėjo kiek toliau už judviejų ir nuolat žvelgė į jų pusę, Lukui nekėlė daug pasitikėjimo. Vis žvilgčiojo į ją ir mėgino prisiminti, gal tai sena pažįstama, bet jų sąraše jos kažkaip nebuvo matyti.
-Tau patinka šičia?,-nežinia kalbėjo apie barą ar apie miestą, bet vienareikšmiai norėjo sužinoti abu atsakymus.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 30 06 2012, 3:34 pm

-Bare, mieste ar ant šitos kedės? - vardinant visus atsakymus kiek užvertė galvą, tačiau vėl nuleidus galvą į normalią poziciją kiek pasisukioja kėdėje, besiruošiant atsakyti į visus klausymus.
-Kalbant apie barą, tai čia visai nieko, geri kokteiliai ir šiaip, maloni atmosfera. Kalbant apie miestą, tai čia ganėtinai ramu, todėl gyventi kiek nuobodoka, o jei kalbant apie kėdę, tai ji visai patogi - aišku kai kalbėjo apie kėdę, tai balse galėjo visi išgirsti šiokią tokią humoro gaidelę. - Na, o tai sakyk, kodėl pats išvykai iš čia? Bėgai nuo ko? - klausymas apie bėgimą vėl kiek juokingiau nuskambėjo nei pirmasis klausymas, bet gi pas ją gera nuotaika.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 30 06 2012, 3:57 pm

-Tebūnie visose trijose vietose, Sidne.,-kreipėsi į ją vardu, kad užmegztų dar didesnį kontaktą. Juk šitai ir studijavo pastaruosius metus, tad ir žinias bent šiokias tokias galėjo pamėginti pritaikyti realybėje.
Įdėmiai klausėsi kiekvieno merginos žodžio džiaugdamasis, kad rado tokią kompanionę ir šito vakaro jam nereikia leisti vienam.
-Aš niekur nebėgau.,-papurtė galvą.-Buvau išvykęs studijuoti į Europą, nes ten siūlomos geresnės perspektyvos.,-šyptelėjo.-O tu ko čia atvykai?,-dauguma ir čia atvykdavo įgyti išsilavinimo, tad šią akimirką Lukas pagalvojo, kad ir Sidnė yra vienas iš tų žmonių.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 30 06 2012, 4:03 pm

-Ir ką studijavai? - pasiteirauja. Domisi gi savo nauju draugu. Aišku, pokalbiai apie studijavimą bare kažkaip nelabai tetiktų, tačiau kadangi ką tik susipažinę žmonės nežino nieko vienas apie kitą, tai puiki proga sužinot daug daugiau.
-Na, aš čia atvykau kaip ir šiaip, nuotykių ieškot, tačiau laisvu laiku irgi studijuoju, psichologiją, tačiau šiaip, savo norui - gūšteli petukais vėl atsigerdama kokteilio. Psichologiją studijavo tik tam, kad galėtu geriau perprast žmones, aišku prie psichologijos pridėjo ir šiaip įvairiausių su žmonėm susijusių dalykų. Mokslai jai patiko, tačiau oficialiai niekur nestudijavo, o ir nesiruošė.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 30 06 2012, 4:06 pm

-Psichologiją.,-dabar Sidnė tikriausiai turėtų pradėti juoktis ir pasakyti, kad tai labai jau ne vyriška disciplina, nes labai dažnas gatvėje sutiktas ir sužinojęs, ką studijuoja Lukas, žmogus sakydavo, kad ne jam į tokius dalykus gilintis. O jam nė motais, svarbu pačiam patiko.
O tada jo ausis pasiekia specialybė, kuri skamba.. Lygiai taip pat, kaip ir jo.
-Žinai, jau tikrai maniau, kad išjuoksi mane, bet, kad šalia sėdi dar viena psichologė. Nustebinai mane Sidne.,-paplekšnojo merginai per petuką, draugiškai taip.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 30 06 2012, 4:19 pm

Išgirdusi jo specialybę visiškai pasisuką į jį kiek išplėtusi akis.
-Wow... - nutęsia, turėdama galvoje kad, nepaisant vienodų kokteilių gėrimo dar ir tą patį dalyką studijuoja. Išgirdus tolesnius jo žodžius apie išjuokimą kiek pakraipo galvą. - Nematau iš ko čia juoktis - kiek gūšteli petukais. - Gi dėl savęs ją studijuoji, o ne dėl kitų, mažiau reik į kitus dėmesį kreipt, gyveni dėl savęs, ne dėl kitų - ganėtinai rimtai pasako. Gi pati ji viską daro dėl savęs, o ne dėl kitų, aišku nėra kokia užkietėjusi savanaudė, tačiau vistiek, mažai dėmesio kreipia į kitus. - Tai žadi, kaip sakant gyvenimą su ja susieti ar tik šiaip, kaip ir aš dėl savo malonumo kaip sakant studijuoji?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 30 06 2012, 4:24 pm

-Labai kažkaip jau panašiai gyvenam.,-o sudėliojus visus faktus į vietas iš tiesų labai panašu buvo. Lukas išvyko studijuoti į kitą miestą, Sidnė taip pat, jiedu geria vienodus kokteilius ir abiems patinka psichologija. Sau mintyse vaikinas dar kartą pakartojo, kad laiku grįžo.
-Dėl savęs studijavau, man tai patiko ir tikrai neketinau viso šito mesti.,-šyptelėjo.-Bet aplinkiniams, kuriems šita disciplina atrodo beprotiškai moteriška šito taip lengvai nepaaiškinsi.,-kilsteli antakius ir vėl gurkšteli savo gėrimo.-Žadu ieškoti darbo dabar, nes studijos jau baigtos. O tu?
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 30 06 2012, 4:33 pm

-Aš irgi jau tą pastebėjau - kiek nusijuokus vėl atsigeria savojo kokteilio. Iš tiesų, jie buvo panašūs, na bet ir gerai, kuo daugiau panašumų, tuo lengviau bendraujasi. Sidnei visada patiko su aplinkiniais rasti daug bendro, ypač pastaruoju metu. O ką jau sakyti apie dažnai atliekamą praktiką.
-Ir gerai, kas nemetei, psichologija savotiškai tikrai įdomi. - persimetus plaukus per vieną patį taria, dar kiek giliau oro įkvepia. - M, o dėl to, kad kas sako, jog ši specialybė moteriška, žinok, kad daugelis moterų ir elektrikėmis dirba - nusijuokia ganėtinai linksmai, - tad maža čia problema, sakau į savus norus žiūrėk, o ne į kitų. - kiek pirštu mostelėjus šypteli vėl. - Aš, darbo neieškau, studijas jau baigiau, tačiau vis tiek dar bandau gilintis į visą šį reikalą. O dėl psichologės darbo... čia yra pusę miestelio nusikamavusių žmonių, o jei dar skaičiuot pažįstamus tai darbo čia būtų visam gyvenimui. - patvirtindama savo žodžius vėl linkteli.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 30 06 2012, 4:38 pm

(( nemanai, kad reikia kur nors nešt kailį, ar leisim apkramtyti būt? :D ))
-Pirma diena šičia ir sutinku tave.,-šypteli.-Atrodo, kad man pasisekė.,-pakraipo galvelę mąstydamas ar iš viso kada nors iki tol šičia bendravo su merginomis. Jos visos būdavo arba kvailutės soliariume sudeginusios paskutinius smegenų likučius, arba vienos nakties nuotykių ieškotojos su beprotiškai ilgomis kojomis. Sidnė buvo kažkuo kitokia, ji žinojo, ko nori iš gyvenimo ir to siekė.
-Įdomu stebėti žmonių kūno kalbą, emocijas ir žinoti, nori jie su tavimi bendrauti ar ne. Kiek lengviau atsirinkti žmones gyvenime.,-šypteli draugiškai.-Niekada nemačiau moters elektrikės.,-mėgino prisiminti, kas pas juos name vedžiojo visus laidelius ir kabelius, bet tai tikrai nebuvo moteris. Veikiau storas vietinis elektrikas, kuris vakarus mėgsta praleisti pigiame alaus pube su kitais kolegomis.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 30 06 2012, 4:50 pm

((galim nešt, tik sakyk kur :DD ))

-Ne tau vienam sekasi, man irgi - pridūrė dar. Jai irgi pasisekė, kad rado bendramintį ir normalų tokį, ne taip kaip kiti.
-Taip, taip, vat būtent tas ir yra įdomiausia. Matai žmogų, jsi elgiasi vienaip, tačiau galvoja ar daro visai ką kitą. Suprantant žmogų dar su juo nebendraujat yra tikrai net.... pravartu. Pavyzdžiui, kad ir čia, lengvai gali atskirti tuos, kurie nori vieno ir tus kurie nori visai ko kito. - vėl kiek atsigeria kokteilio nužvelgdama visą barą. - Pavyzdžiui, kad ir ten, - mosteli į vieną baro pusę. - Akivaizdu, kad sėdintis vaikinukas iš tos merginos nori tik vienos nakties nuotykio, o mergina, kaip bebūtu keisto to paties, gal ir materialinių dalykų sakyčiau - pridėjus ranką prie smakro ir papūtus lupytes taria vis dar žiūrėdama į juos, o po to pavarto akis ir pasižiūri į kitą baro pusę, pro Luko petį, - o vat ten, akivaizdu, kad mergina visiškai nusivylus gyvenimu plempia martinį ir galvoja kaip praleist šį vakarą. - palinkčioja. Suprato, kad per daug įsijautė į į visą tą pokalbį apie psichologiją. - Na, esmė tame, kad lengvai galim, net nebendravę su žmonėmis, pasakyti apie juos daug daugiau vien iš žvilgsnio nei pabendravę.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 30 06 2012, 4:56 pm

((VAROM PAS MANE :D)) čia

-Tebūnie mums abiems labai pasisekė ir jei pirmasis mano ,,malonu susipažinti'' buvo pasakytas labiau iš reikalo, negu iš draugiškumo, tai dabar jau nuoširdžiai ir draugiškai galiu pasakyti, kad man malonu susipažinti, Sidne.,-pakraipo galvelę.
-Štai todėl dabar ir sakau tau, kad ta mergina, kur sėdi ten toliau už mūsų elgiasi įtartinai ir tai mane erzina.,-pasakė pasilenkęs kiek arčiau.-Ką manai jei nulėktume pas mane ir ten susiplaktume dar po kelis kokteiliukus, o taip pat ir pasėdėtume. SAUGIAI.,-paskutinis žodis buvo itin pabrėžtas.


Atgal į viršų Go down
avatar
Gloria Saeed
Too beautiful to die too wild to live

•naudoju : C. Delevingne
•parašiau : 2189

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 30 06 2012, 5:07 pm

((damn.. parazitai jūs, jau tepat, ane? :DDD))
žodžiu Gloria visa laika į juos tikrai nespoksojo, jai paprasčiausiai būtų pabode. Tad taip grakščiai prieina prie Luko, - sveikas, Lukai.. - nutęsia, - tu grįžai.. - išsišiepia mielai, gerai, kad viską kuo puikiausiai girdėjo, tad viską jau žino.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 30 06 2012, 5:11 pm

((aham :D ))

Kiek nusijuokia nuo to viso draugiškumo tokio. - Galiu pasakyt lygiai ta pati. - ko gero jai jau kalbėt net nebereikia. Lukas ko gero žinotu ką jis atsakys, nes jai neteko per šį vakarą prieštaraut nei vienam jo žodžiui, nuomonės sutapo idealiai ir tai buvo tikrai labai šaunu. Sidne pati nebūtu niekada pamaniusi, kad užsimaniusi tiesiog išgerti sutiks tokį į save panašų žmogų.
-Kuri? - kiek kilsteli antakius, kai kalba pradeda eiti apie merginą už jų, todėl Sidne nežymiai atsisuka į ją. - Ai ta... - nutęsia kiek tyliau. - Joa, įtartina - vėl pritariamai linkteli. Gal čia jau kokteilis veikia, kad visi įtartinai atrodo, bet ne, vien pamačius ją atmosfera pasikeitė, nebemalonu jai čia pasidarė. - Galim lėkt, jei moki kokteilius plakt, nes aš tai nemoku - panoodina galvele vėl atsigerdama kokteilio. Išgirdusi merginos balsą, kūnu net šiurpuliukai perbėga. Ot koks tas Lukas.... dar pagalvoja. Šitaip su pažįstama mergina... negerai, negerai. Gi jei būtu nepažįstama, tai vardo kaip ir nežinotų. Vėl kiek pavarto akeles ir galvą pakraipo. Įsikanda šiaudelį į dantis ir sėdi.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 30 06 2012, 5:26 pm

((ouu yeee, tapsim skanėstais :D:D))
Staiga šalia atsiradusi mergina net Luką privertė krūptelėti. Pasisuka į ją ir dar kartą nužvelgia nuo galvos iki kojų nelabai suprasdamas, kas vyksta. Mergina ką tik pasakė, kad pažįsta Luką, bet tai tiesiog nepaaiškinama.
-Atleisk, bet nelabai žinau, kas tu ir iš kur žinai mano vardą.,-vėl pasisuko į Sidnę, nes manė, kad geriausia bus tiesiog ignoruoti aną merginą. Tiek dėmesio jam jau per daug.
-Šita...,-dar pasako tylokai, bet pakankamai garsiai, kad Sidnė suprastų, jog tikrai apie tą merginą kalbėjo.-Moku plakti kokteilius ir dar kokios.,-pakilnoja antakius ir nušoka nuo baro kėdės vis dar mąstydamas, kas ten per viena už nugaros stovi ir ko jai reikia.
((lekiu iki miesto, grįšiu apie dešimtą, jei ką sukursit, tai manęs palaukit ir nepalikit:DD))
Atgal į viršų Go down
avatar
Gloria Saeed
Too beautiful to die too wild to live

•naudoju : C. Delevingne
•parašiau : 2189

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 30 06 2012, 5:35 pm

(( mirt nenorit, taip? ))
- taip ir galvojau.. - atsidūsta, le nusiminė, gerai, kad vaidint moka, - tu manęs neprisimeni, - jau akys žiba, tipo tuoj apsiverks, - žinojau, kad tu manimi tik naudojaisi.. kaip ir dabar pasinaudosi šia mergina.. - tipo su gailesčiu žvilgteli į Sidnę, nurieda ašara skruostu, - viskas buvo suvaidinta, taip? - kilsteli antakius, - o tu po to tiesiog išnykai, o aš visa laiką laukiau tavęs kada tu sugrįši, tu man žadėjai grįšt.. bet taip ir nesulaukiau.. - atsidūsta.
(( sure ;) ))
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 30 06 2012, 5:44 pm

((nea, žinok tikrai norit, paskutinius kokteilius geriam iš tos laimės :DD ))
Pasižiūri į abu vis dar įsikandusi šiaudelį į dantis. Nuotaika ali diingo taip, lyg jos net nebūtų buvę. Visas panašus apie kurį ale ji galvojo irgi dingo. Kai Lukas dar prabyla apie tą merginą, išspaudžią šypsenėlę tokią nei šiokią nei tokią. Parintis nesiparina, tačiau vis tiek, nebe tas jau. Aišku bandė įskaityt jo veide tai, ar jis tikrai jos nepažįsta, tačiau užteko žvilgtelti tik į merginą ir taip aišku, kad šioji jį pažinojo, o ir taip aišku be to, kad mergina mergina greičiau patikės nei vaikinu. Klausydamasi merginos žodžių išpučia žandus ir išspjauna net tą šiaudelį ir atsisuka į juos. Sidnės žvilgsnis lakstė nuo vieno prie kito.
-O tu esi.... kas? - kiek kilsteli antakiuką. Kreipėsi į merginą vis dėl to. Sudomino ją jos kalbos, tad laukia tęsinio.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 30 06 2012, 6:17 pm

TREVOR DEVILL rašo:
Jis toliau kūną bučiavo be jokių stabdžių, lėtai rankos grubiau jau ją graibė o ir jo triusika buvo pradingę ir tada taip vos pasitrynė draugas prie jos. O rankutė nusileido kad jinai pasijusti 9 danguje. O tai glostė ir kartais ieidavo su pirštuku.Kolkas saugojo savo inagi jai kad vėliau būtu dar fainiau. Jo akys buvo atmerktos ir bučiavo jos lūpas, kartais ikasdamas i jas ir jeigu kraujo būdavo tai ji švelniai su lūpomis susirinkdavo.


Holė ne tik jautėsi kaip 9 danguje, bet jau kaip visam 99 nuo tokių siaubingai fainų pojūčių. Ou yeaah, thats rightt... jo draugužis gerokai trynėsi, net išsigando ar neištrins ten tik kokios pragaištingos skylės, nors ten ir taip buvo viena tampri, raumeninga užeiga., kurioje ten Trevio pirštukas slydinėjo kaip per kokią žiemos slidinėjimo laikotarpį.Mergina gurktelėjo ir sustabdė kvėpavimą, o jinai iš to malonumo net įsirietė, ji jau buvo bet kam pasiruošusi net gi SEKSUI!. O aštraus prieskonį turintys bučinys tik dar labiau skatino eiti toliau ir siekti tai kas nepasiekiama, tad holle pasinaudodama demonišku dar vienu privalumu, ji užtemdė visokiom būtybėm akis, kad ties juos nieko nematytu, kad jie galėtu viešoe vietoje vienas kitą mylėti kaip du bukapročiai šventuoliai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Trevor Devill


•naudoju : P.Wesley
•parašiau : 9016

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 30 06 2012, 6:48 pm

Jisai jau nesusitvėrė vienoje vietoje, taigi iėjo i ją gyliai kaip imanoma dabar. Aišku kad jie buvo jau tam pasiruoše, tai judesiai nebuvo tokie lėti kaip ivadui. Jis iš kart ėmėsi supeer greičio, nes vos jis galėjo kontroliuoti savo kūną bei geismą, kuris dabar buvo aukščiausiam taške. Jo lūpos siekė valdyti savo aimanas kurios buvo duslios dabar. Neaišku kas veikė jo galvą, bet jis norėjo viską jai atiduoti. Tegu jo kūnas tampa tuo kuo jinai galėtu pasimėgauti be jokių kliūčių. Jo rankos glamonėjo krūtis josios, kurios kaip niekad buvo didesnės ir tokios pilnos. Delniukais kartais visą suiimdavo ir taip pamaigydavo. Jugi malonu turėt dabar būti abiem. Trevis galbūt savanaudiškas taigi pasiima viską ką tik gali iš momento o tada jau visiškai nesvarbu. Jis akimirkos gyventojas.
Trevas jau visas jėgas atidavė i judesiukas kuris buvo ivairiais gyliais ir greičiais, kad tas atimtu visą jos likusi sveiką protą. Tad mėgavosi jos drėgmę kuri puikiai padėjo jo draugui judėti ir net netrinti sienelių taip stipriai. Nors tenais karštis buvo nežmoniškas, bet demonai tai galėjo ištverti ganėtinai lengvai.
Atgal į viršų Go down
http://nightacademy.forumlt.com/
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 30 06 2012, 8:27 pm

SYDNEY LINDSTROM rašo:
((nea, žinok tikrai norit, paskutinius kokteilius geriam iš tos laimės :DD ))
Pasižiūri į abu vis dar įsikandusi šiaudelį į dantis. Nuotaika ali diingo taip, lyg jos net nebūtų buvę. Visas panašus apie kurį ale ji galvojo irgi dingo. Kai Lukas dar prabyla apie tą merginą, išspaudžią šypsenėlę tokią nei šiokią nei tokią. Parintis nesiparina, tačiau vis tiek, nebe tas jau. Aišku bandė įskaityt jo veide tai, ar jis tikrai jos nepažįsta, tačiau užteko žvilgtelti tik į merginą ir taip aišku, kad šioji jį pažinojo, o ir taip aišku be to, kad mergina mergina greičiau patikės nei vaikinu. Klausydamasi merginos žodžių išpučia žandus ir išspjauna net tą šiaudelį ir atsisuka į juos. Sidnės žvilgsnis lakstė nuo vieno prie kito.
-O tu esi.... kas? - kiek kilsteli antakiuką. Kreipėsi į merginą vis dėl to. Sudomino ją jos kalbos, tad laukia tęsinio.

Pasižiūrėjo į nepažįstamą merginą taip, tarsi šitai tikrai protelis būtų susisukęs. Apsiverkė ana dar, nu viršūnė.. Lukas negalėjo patikėti tuo, kas vyksta.
-Klausyk, kad ir kokį spektakliuką čia mėgini suvaidinti, tau tikrai nepavyks.,-kiek pyktelėjo ir atsistojęs nužvelgė ją nuo galvos iki kojų paskutinį kartą įsitikindamas, kad ji jam nei gyvenime matyta, nei tuo labiau išnaudota.
Nuleidęs galvą mąstė, kad geriausia sekti spektaklį toliau ir demaskuoti merginą laiku, nes tai kas čia dabar darėsi jį mažų mažiausiai ėmė siutinti.
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   

Atgal į viršų Go down
 

Baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 613Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Aro 'n Sully-