It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter
 
rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
AutoriusPranešimas
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Kv. 14 06 2012, 1:32 pm

Mielai šypteli išgirdusi jo tokią pačią nuomonę, tačiau nieko nebesako, tik kažkaip nedrąsiai akys laksto po barą, atrodo tarsi dabar ėmė ir pamėgo alyvuoges. Užsižiūri į keletą jų kituose gėrimuose. - Galima pakartoti? - paklausia barmeno ir tuoj pat gavusi naują gėrimą praryja tą alyvuogę. Pasiremia alkūnėmis į barą ir pasukusi akis šonan stebi mąstantį Ethaną.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Kv. 14 06 2012, 7:49 pm

Ethanas stebi merginos, gal net kiek nervingus judesius, o tada taip jaukiai šypteli, gurkšteli savo gėrimo, o tas gėrimas tikrai stiprus buvo, tad šiek tiek susiraukė, bet greitai veidas vėl tapo normalus ir šiaip susiraukt Ethanui tiko, so nužvelgia merginą, nes čia truputį šviesiau. O tada jau norėjo kažką sakyt, bet užsičiaupė ir tiesiog pabučiavo merginą, nes buvo ganėtinai atri jos.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Kv. 14 06 2012, 8:43 pm

Taip šiltai priima bučinį pati atsakydama dar vienu pakštelėjimu. Užkiša plaukų sruogą už ausies ir pažvelgia vaikinui į akis. - Gerai, kur link mes sukam? Čia vardan netradicinės draugystės, ar jau šiokie tokie įsipareigojimai? - draugiškai nusišypso, net pati nežino ką atsakytų į tokį klausimą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Kv. 14 06 2012, 11:37 pm

žiūrėdamas į merginos akis, šypteli, - net nežinau kaip atsakyti, nes šiandien man gali atrodyti vienaip, o rytoj jau kitaip, nes dabar tau kito vaikino labai pavydėčiau, o rytoj.. irgi pavydėčiau, bet nežinau ar taip stipriai... - nutęsia, niekad nemoka priimt skubotų sprendimų, tas ir dabar ne išimtis. Tad tiesiog žiūri merginą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pen. 15 06 2012, 10:10 pm

- Aww, jau pavydi... - išsišiepia ir prikanda lūpą. - Kažkaip...aš tą patį pasakyčiau apie tave ir kitas merginas, - prisimerkia ir taip flegmiškai palinksi užtikrindama savo žodžius. Tada permeta žvilgsnį į savo taurelę ir išmaukia pusę gėrimo. - Gal tokiu atveju reikėtų bent trumpam išsiskirti, jog ateitume į sveiką protą? - trumpu juoku parodo, kad visa tai atrodo taip keistai ar net absurdiškai, bet tuo pačiu nuostabiai, tik ar ilgam..
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 16 06 2012, 12:40 am

- aha, - linkteli, gi rimtai pavydėtų, - ooh.. - tik tiek tepasako, o tada stebi merginos judesius, prisiminęs, kad ir pats savo turi, tai gurkšteli biški, o po to išklauso Estheros žodžius, - huuh.. tai skamba neblogai, - nusijuokia.. nes rimtai reikia jiems sveiką protą atgaut, nes po to iš vis prisigers, nuskris į Las Vegasą ir susituoks, o atsibudę kitą dieną nieko neprisimins.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 16 06 2012, 10:54 am

Šypteli išgirdusi sutikimą, pribaigia savo gėrimą ir pastato taurelę, keletą sekundžių pasikrapšto rankinėje, ištraukia 10 svarų banknotą, pagal viską turėtų užtekti jos gėrimui. Pakiša pinigus po taurele ir grakščiai nušokusi nuo kėdės paskutinį kartą šį vakarą pasilenkusi prie Ethano pasimėgauja neilgu bučkiu. - Tai iki pasimatymo, - šypteli ir pirštais pamojavusi išžingsniuoja.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Sk. 17 06 2012, 9:33 am

nuseka mergina akimis, su šypsena veide, bet kai ji išeina Ethanas susimoka už gėrimus ir tada nukeliauja, pasekęs merginos pavyzdžiu.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pir. 18 06 2012, 2:00 pm

Lėtai atžingsniavusi, tikrai ne klubiškai apsirengus, tiesiu taikimu prie baro. Permetė akelėmis padavėjus ir išsirinkus patį dailiausią, kilstelėjo du pirštus ir pašvilpė. Jam atėjus mergina paklinksėjo akelėmis ir užsisakė šalto burbono su viskiu. Šitam nuėjusi ana pasidėjo rankas ant stalo ir stebėjo vyrus pagyvenusius kaip flirtina su kaimo mergelėm.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pir. 18 06 2012, 2:07 pm

Žingsniuodama čia nužvelgia beveik visus bare esančius žmones, beveik visus, nes aišku, jos rega ne super duber, todėl pusiau akla yra, bet nelabai į tai dėmesio kreipia. Žodžiu, priėjusi prie baro dar ir jį nužvelgia, mat reikia susirast laisvą vietą. Kiek prisimerkusi žiūri ir užmačiusi vieną laisvą atsisėda, dar pasižiūri prie ko sėdi, o ten blondinė. Aišku nieko prieš jas neturi. Pasižiūrėjusi ir į lakstančius po visą barą barmenus susiranda viena laisvą ir užsiprašo martinio.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pir. 18 06 2012, 2:10 pm

Pamačiusi prie savęs ale lyg ir brunete, kilstelėjo savo šviesųjį antakį. - kokie vėjai atpūtė ? - pasidomėjo, mat hole šiandien ne pikta, nebent irzliai kandi, bet šiaip druagiška. Gerutė mergaitė, visai kaip angeliukas, tik kad uodegytė iškišta lauk. Gavusi savo viskio, nusiuntė barmenui oro butuka ir gurkštelėjo. Vėl žvilgtelėjo į leisgyvę merginą. Mhhmmm, reiškiasi jau kažkieno nukankinta, ar tik nebus kas iš šeimos, o gaila, jei taip..neteks merginai pakramsnoti kraujagyslių..
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pir. 18 06 2012, 2:15 pm

Pasirėmus galvą delnu keik svajingai žiūri į vieną tašką. Akys apsiblaususios, linguoja šiek tiek į šonus, blogai vaiks jaučiasi šiek tiek, o kodėl tai taip ir neaišku, miega kaip kūdikis o vat jaučiasi kaip traktoriaus suvažinėta. Išgirdusi iš šalia sėdinčios blondinės žodžius pakreipia galvą į ją dar keik apsiblaususiu žvilgsniu, tačiau kaip pat kiek papurto galvą ir suklapsi akytėm, kad šios normalios bent jau atrodytu. - Am... ko gero, atsipalaidavimo - kiek išlenkusi antakius taria. Taip, ji tikrai dabar norėjo atsipalaiduot, labai atsipalaiduot, tačiau neprisigert, bent jau dabar. - O tave kokie? - aišku, taip pat pasiteirauja merginos. Žiū dar ir savo martini kaip tik gavo, tai šypteli barmenui ir atsigeria kelis gurkšnius, labai jau mažai, liko vienas ir vėl barmeną gaudyt reiks.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pir. 18 06 2012, 2:22 pm

Vajėėzus šita kaimo mergelė atrodo kaip betonvežimio suvartyta.. pakrutino lūpas ir vėl mauktelėjo kelis gurkšnius. Galėtu tie barmenai ir į didesnius stiklus pilti tokius gėrimus, o už tokį maža daiktą dar ir bapkiu paprašys kuo daugiau, kas per gyvenimėlis.. pasisuka merginos vėl link ir nužvelgia. - vaikeli, o tau namo nereiktu eiti miegot ? tavo akys sulys vieną į kitą tuoj, t.y. susidurs.. na žinai kaip būna kai akys į viena tašką sueina. - sumurma ir pažiūri į tą jos martini. - man rodos tu jau negerk, nes ir taip prastai atrodai, visai kaip iš narkozės, tai gal geriau kokio vyckos pasiimk. - šypteli puse lūpų, dedasi susikrimtusi dėl jos, bet kaip žinia jai nei kiek ji neįdomi, tik va šiaip patraukt per dantį afigienai.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pir. 18 06 2012, 2:28 pm

Ėh... pinigėlius reikės krapštyt iš visų kišenių kurių neturi už tris gurkšnius., Vagystės vidurį baltos dienos, visiškai gėdos parazitai neturi. - Man viskas čiki - suspaudus lūpas į vieną liniją linkteli. Tika išku jei dar palinkčios tai ir nuo kedės nukris. - Vycka čia nepadės, prisipumpavau ibumetino, tai dabar su alkoholiu kai suveiks tai kaip naujai gimus būsiu, tikriausiai - kiek pabrėžusi tą "tikriausiai" pasižiūri į merginą nutaisydama ganėtinai happy smailą. O ibumetino ji išgėrė daugiau nei reikėtu, visa lapuka ir vėl centus reikės krapštyt norint naujam pakiuj nusipirkt.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pir. 18 06 2012, 2:36 pm

- klausyk, kai pavartoji tiek ibumetino tai žinok tau jau šešios pėdos žemyn ir tada tau vieta rezervuota bus duobėje. - mintis visai keista, bet gražiai nuskambėjo. vėl šyptelėjo kaip fėja krikštamotė, hmm, bet jei labiau patiktu matyti ją su išsukinėtom rankom, kojom, nukirsta galva, apkandžiota ir guliančia plika be karsto duobėje. savotiškas hobis jai būdavo fantazijos, ko ji tik neprigalvodavo savo blondiniškoje galvytėje, tik duok leisgyvį žmogų ir iš jo padarytų meno kūrinį. - aš tai vietoj tavęs eičiau namo, užsikločiau kaldra galva, išgerčiau vyckos ir birutės ir sau miegočiau, kad tokia tanko pertrenkta nebūčiau. -gūžtelėjo pečiais ir atsainiai išmaukė stiklą, kilstelėjo du pirštukus ir vėl linktelėjo galvele barmenui duodama ženklą, kad atneštu dar pakrtotina. - nors tiesa sakant, gerk, gal geriau pasijusi. - pasisuko vitrinos link, kur jack danielsas nupieštas buvo.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pir. 18 06 2012, 2:56 pm

-Na ten nesiruošiu greitu laiku keliaut, vis išsisuku kažkaip - kiek prisimerkusi taria taip pat ir nusijuokdama iš savo tokių žodžių. Šiaip teisybę sakė Sindė. Ne vieną kartą ant mirties slenkščio, tačiau vis dar gyva ir sveika. - Na, tu, aš tai ne, geriau pasedėsiu čia, prasiblaškysiu ir panašiai - kilstelėjusi petukus aukštyn pribaigia martinį ir persibraukia ranka per plaukus. - Vycka su birute padės tik tada kai pagirios, man jie nepadeda kai esu kaip sunkvežimio partrenkta - šypteli užsisakydama viskio stiklinę. Šiaip net keista jai, kad taip jaučiasi, gi nieko sunkaus ar varginančio net nedarė, gal koks virusas? Bet gi vasara, dabar tik sauliasmūgiai pavojingi tamsesnės galvos turėtojams.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pir. 18 06 2012, 3:10 pm

Klausėsi merginos tokia nei šiokia. Palingavo galvą nugara atsirėmus į barą ir stebėjo žmones aikštelėje šokių. - Na kaip pasakysi, tada gerk ir paūžk. - linktelėjo žybteldama akimi it kokia sąmokslininkė. Na jei jau merga nori sau gala pasidaryti, tai jai sukels palaimos būsena, nuo to tik dar labiau pasikels save ant pjedestalės. Taure pasukinėjo delne, gražiai ledukai metė saplvytes.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pir. 18 06 2012, 3:13 pm

Gavus viskio jo kiek atsigeria. Aišku neskuba taip jo išlakt kaip su martiniu. Pasižiūri į merginą kiek šyptelėdama draugiška šypsenėle. - Taigi, taip ir nepasakei kokie vėjai tave čia atpūtė? Kaimo berneliu gal kabint? - kiek kilsteli antakiuką. - Bėja, aš Sidnė - linkteli, nors abejoja ar merginai iš vis įdomus jos vardas, tačiau jei ką tai dar viena pažįstama roža mieste jai šmėžuos.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pir. 18 06 2012, 3:21 pm

Šmežuot tai nešmežuos, nes gali po šio ar po kito susitikimo jos ir neprisiminti, jei tik dievai užsimanys kištelti savo bukas nosis ir pratrinti atmintį jos. - aš magnum. - ištiesia ranką, net negalvodama sakyti jai savo tikrojo vardo. ne ta nuotaika, kad prisitatinėtu, kas iš tiesų mat esa. - šiaip pagerti ir pasižvalgyti į naujas madas ir susipažinti su kuom nors. - nutęsia mintyse, kad tas susipažinimas jai mielesne linkme būtų, jei galėtu prakirsti kaklą ir kaip beprotė išgerti visą krauja, bet kadangi ši bjauri mergiotė kvepia silpnai, tai kažkaip net atbaido jos apetitą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pir. 18 06 2012, 4:30 pm

Kiek suraukė antakiukus išgirdusi merginos vardą, na, bet šiais laikais visokiausių yra. - Malonu - spustelėjusi jos ranką šypteli. Išgirdusi tolesnius merginos žodžius tiesiog supratingai palinkčioja, mat pati iš dalies čia dėl to paties yra,m tik į madas dėmesio nelabai kreipia. Ne petruškevišius koks tėra vis dėl to. Pasukinėjus viskio stiklinę vėl kiek atsigeria ir dar kartelį akim nužvelgia visą barą.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pir. 18 06 2012, 5:26 pm

Stebėjo visą veiksmą bare ir aikštelėje ir klausėsi kitu pokalbius. Smalsumas mat užėjo, mestelėjo kreivoka žvilgsnį į mergiotę ir kilstelėjo antakį beveik iš neturėjimo ką atsakyti. Gūžtėljo pečiais ir užsivertė savo stiklinę ligi dugno. Aišku žmogui gal ir kiltu klausimas, kodėl jin dar nepusgirtė, bet kaip žinia jei tai neimotais. Mąsto gal jau reiktu kur eiti iš čia.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pir. 18 06 2012, 10:32 pm

Šyptelėjo merginai ir baigia gerti viskį, pajutusi, kad galva jau tikrai kiek apsineša, o dėl to ibumetino dar blogiau jai, tai išsitraukia pinigus ir sumoka už viskį, atsistoja ir susitvarko sijoną. - Na, malonu buvo pabendraut, tačiau man jau metas. - šyptelėjusi dar kartą merginai išeina.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Antr. 19 06 2012, 8:43 pm

Tarsi užhipnotizuota atvarė į vidų, atsisėdo prie baro ir lediniu balsu paprašė dvigubo martinio. Atnešus jį, Nora užsivertė ir sulaukė keisto padavėjo žvilgsnio, tačiau mergaitiškai nusivaipė ir paprašė pakartoti. Su antra taure nebuvo tokia greita. Gėrė lėtai, tarsi norėdama sustabdyti martinio tekėjimą sau į gerklę, kad jo liktų kuo daugiau. supratusi, kad nereikia gailėti, kad baras tikriausiai turi martinio tiek, kiek ji neišgertų per savaitę, mergina vėl mikliai ištuštino savo taurelę ir pastūmė ją link barmeno. kai trečioji taurė atkeliavo link Noros, deivės galva šiek tiek apsunko. Koks skirtumas? Ji prarado tai, ką labiausiai šiame gyvenime mylėjo ir brangino. Pačią save ir dar du artimiausius žmones.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Antr. 19 06 2012, 8:54 pm

Įėjo, visdar suraukusi nosiuką, kadangi šioj patalpoj buvo pilna žmonių, ir visi jie baisiai kvepėjo krauju. Sarai teko kelias minutėles prisipratinti prie to kvapo, o tada jau ramiai nuėjo prie baro. Užsiropštė ant kėdės, vos nenudribdama ant subinaitės. Susikėlė koją ant kojos, rankas pasidėjo ant baro stalviršio, o jos akutės lakstė po visą patalpą, lyg ko ieškodamos. Tuo tarpu Saros lūpose žaidė maža šypsenėlė, kuri parodė, kad merginos nuotaika puiki.
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias


RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Antr. 19 06 2012, 9:11 pm

N be perstojo lakė martinį, beveik be pertraukų. Jei kas nepažinotų jos, pagalvotų, kad ji prisiliuobusi kekšė, arba šiaip mamos dėmesio negaunanti mergiščia, kuri ateina palaidoti savo liūdesį alkoholio taurėje. Tačiau taip toli gražu nebuvo. Kai šalia jos atsidūrė kažkoks padaras, Nora nežymiai susiraukė ir vos nenusispjovė. tačiau pasisukusi šonu ji pamatė draugišką veidą.
- haiii, - nutęsė beveik girto žmogaus balsu ir pamojavo rankute prieš ją sėdinčiai merginai
Atgal į viršų Go down

Sponsored contentRašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   

Atgal į viršų Go down
 

Baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 213Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Aro 'n Sully-