It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
AutoriusPranešimas
Trevor Devill

•naudoju : P.Wesley
•parašiau : 9016

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Antr. 18 09 2012, 7:00 pm

-O jeigu pasiūlysiu savo draugija tau, sutiksi?-lėtai pasakė ir ramiai laukė jos atsakymo. Mate jos skenuojanti žvilgsni tad pats tuo pačiu atsakė.Jos toks iš kart gana aršus atsakymas jam patiko.Bet veide žaidė valiūkiška šypsena.
Atgal į viršų Go down
http://nightacademy.forumlt.com/
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Antr. 18 09 2012, 7:19 pm

Vėl tik truktelėjo petukais, šį kartą kiek pastebimiau ir pakraipė galvą.
- Na sutiksiu, - linktelėjo, žinoma ir nemandagu būtų buvę atsisakyti draugijos vaikino, bet tuo pačiu ji ir nenorėjo viena sėdėti čia, beto jis išvaizdus ir gan protingas atrodė, juk nieko nepraras.
Atgal į viršų Go down
Trevor Devill

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Tr. 19 09 2012, 4:35 am

Prisitraukė tą sunkią kėdę arčiau jos ir tada atsistojo. Ištiesė rankutę,-Aš Trevoras, o kuo vardu pati būsi?-malonus tonas jam tai puikiausia vaidyba prie žmones.Jis kažkodėl visada būna geruolis nors toks nėra.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Tr. 19 09 2012, 3:11 pm

Pažvelgusi į jo ranką, kuri buvo ištiesta jai, tik maloniai šyptelėjo bei ištiesdama savo, spustelėjo jojo ranką nestipriai.
- Colettė, - linktelėjo ištardama savo vardą, o poto kiek suraukė kaktą dar pagalvodama ir įsitikindama pati ar tikrai toks jos vardas. Kartais vat taip būdavo, kad net ne tą kitam vardą pasakydavo, kai užsisvajojus ir nuklydus mintyse toli, toli, būdavo.
Atgal į viršų Go down
Trevor Devill

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Tr. 19 09 2012, 4:06 pm

-Malonu susipažinti,-jo elgesys ir tonas buvo džentelmeniškas. Tada savo subinaitę padėjo ant kedės ir pasiėmė buteli nuo baro.
-Taigi dažnai čia lankaisi ar tik pirmas kartas?-paklauses,atsigėrė gėrimo kurio kartus skonis jam labiausiai patiko iš gėrimų. Trevas net gerdamas nenuleido akių nuo josios veiduko.Jis tiesus padarėlis tad nieko neslepia, kad mėgaujasi jos grožiu ir jaunyste.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Tr. 19 09 2012, 4:33 pm

- Ir man malonu, - atsakė jam ir kilstelėjo lūp kampučius nežymiai. Pati pasisuko su kėde labiau link baro, bet tuo pačiu, kad ir galėtų normaliai matyti ką tik sutiktą vaikiną. Savo taurę su kokteiliu pasidėjo ant baro ir apsilaižė lūpas.
- Gal ir pirmas, neatsimenu tiksliai, tie naktiniai klubai ir barai, man visi vienodai atrodo, - gūžtelėjo pečiais ir susimąstė net pati ar ankščiau čia buvo kada nors.
Atgal į viršų Go down
Trevor Devill

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Tr. 19 09 2012, 5:44 pm

-Ot kaip. Man čia patikti dėl gero viskio. Kada pabandyk. Skonis neapsakomai geras,-palinksėjo galvą ir padėjo buteli. Kadangi daugokai tenais nugerta, tai keliom minutėm netroškins jo.
-Seniai šiame mieste ar kitų barus taip išbandžius?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Tr. 19 09 2012, 6:28 pm

Linktelėjo tik tai, ką dažniausiai ir darydavo, kai dingėdavo malti liežiuviu. Klausėsi vaikino ir šyptelėjo.
- Būtinai pabandysiu kada... o gal ir dabar, - sužaibavo akutėmis ir išsišiepus nusisuko baro pusėn, bei žvilgsniu parodė barmenui, kad jai kažko reikia. Jam priėjus užsisakė vieną stiklą viskio ir tada su ta pačia plačia šypsena atsisuko į Trevorą.
- Seniai šitame mieste, bet baruose nesakyčiau, kad dažnai lankausi... - atsakė jam.
Atgal į viršų Go down
Trevor Devill

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Tr. 19 09 2012, 7:26 pm

-Nu va, tada mūsų keliai keistai nebuvo susikirte, aš čia jau irgi senokai gyvenu. Keista net,-nusijuokia ir sekundę peržvelgia vietinius kuriuos jau čia matė daug kartų. O mieste daugumą veidu irgi žino.
-O čia drąsumas, bandyti stiprų toki kaip šis,-pateliuškavo iš savo butelio ir išgėrė.Jo gomurys ikaito nuo kiekio viskio.

Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Tr. 19 09 2012, 7:50 pm

-Nieko čia keisto, tiesiog gal bendrų pažįstamų neturime, nesilankome tose pačiose vietose ir tiek, aš manau, jog nesu dar daug ko sutikusi iš tų senbuvių čia, - truktelėjo pečiais, tai buvo tiesa, nes ji vis netikėtai su kuo nors nepažįstamu suspažindavo ir pasirodydavo, kad tas žmogus jau čia ilgai gyvena.
-Drąsos man nestinga, - šyptelėjo ir pasiėmusi į ranką stiklą, gurkštelėjo viskio, bei kiek susiraukė trumpam.
Atgal į viršų Go down
Trevor Devill

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Tr. 19 09 2012, 7:54 pm

-Na taigi nuo šios dienos galbūt susipažinsime ne vien tik vardus bet daugiau,-ramiai bei draugiškai pasakė ir šypteli nuo jos reakcijos i viski.
-Dėl drąsos tavo tai dar nieko nežinau, nes pažystu pora minučių, bet dėl viskio pasirinkimo tai gerą ispūdi apie tave pasilieku,-su gana plačia šypsena pasakė ir pats tiesiai iš butelio užsivertė gėrima.Trevas juto toki pati karšti ir kartuma, bet jis jam patiko.
-Vagi, mėgsti šokti?-paklausė nes akys nužvelgė aikštelę.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Tr. 19 09 2012, 8:27 pm

Pakraipė savo blondiniškąją galvelę ir pasižiūrėjo į viskį, dar akrtelį gurkštelėjo ir šį kartą jau nereikė susiraukti nuo jo stiprumo. Klausėsi tuo pačiu ir vaikino kuris šnekėjo, tad pakėlė akis į jį ir šyptelėjo.
- Malonu, kad kam nors gerą įspūdį palikau, - nusijuokė ir palinksėo galvele. Kiek įtartinai nužvelgė tą jo visą butelį, jau galima sakyti pustuštį, o vaikinas neatrodė dar apsvaigęs labai. Susimąstė, bet neiilgam, nes sulaukė jo klausimo. Kiek susiraukusi pažvelgė į šokių aikštelę ir papurtė galvą, - Oj, ne, man reiktų dar penkių tokių, kad galėčiau šokti, - parodė į savo taurelę ir nusijuokė dar kartą. Nors ištikro sumelavo, kadangi visai nebloga šokėja buvo ir mėgdavo šokti, bet matyt dabar nenusiteikusi buvo.
Atgal į viršų Go down
Trevor Devill

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Kv. 20 09 2012, 4:54 am

-Nagi teks tada pastatyti tas taureles, nes noriu su tavim pašokti. Juk sedėti ir tik gerti, labai nėra idomu,-jis žiūrėjo tiesiai i ją su tokia vos matoma šelmiška šypsena lūpuose.
-O tai čia mane sudominai. Gali palikti kažkoki kitoki ispūdi? Netikiu asmeniškai aš. Juki taip bendraudama turėtum patikti visiems vaikinams šiame bare,-pamirkčiojo akimis ir tada jau vėl gurkštelėjo iš butelio kuri taip nužiūrėjo mergina.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 22 09 2012, 3:16 pm

- O man tai įdomu, - atkito trumpai ir aiškiai ir tikriausiai šitaip atsakė ir į jo sekantį pareiškimą, kad netiki, jog galėtų kitokį, apart gero įspūdžio, kam nors palikti. Net nesivargino mandagiai nusišypsoti ar ką pasakyti daugiau tiesiog gūžtelėjo pečiais ir nusisukusi į barą, pasiėmė savo taurelę ir užsivertė viskį.
Atgal į viršų Go down
Trevor Devill

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 22 09 2012, 4:08 pm

-Na pirmoji esi sutikta kuri tai sako,-nusijuokia ir ramiai žvelgė i jos toki ne itin draugiška gesta,-Ot taigi palieki toki ispūdi man ir viskas. Man dzin ką kiti galvoja. Svarbiausia man mano nuomonė,-nusijuokia.
-Nu tai keliu taurelių tau reikės kad eitum su manim pašokti?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 22 09 2012, 9:05 pm

- Mėgstu būt pirma visur, - vyptelėjo ir nusijuokė poto. Na dėl to tai tikrai nemelavo, ji mėgo pirmauti, būti pirma, o dar jei ir vienintele tai išvis gerai, - Jeigu jau taip sakai, tai tebūnie, - tepasakė ir mirktelėjo jam akute. Sulaukusi kito klausimo dar kiek pagalvojo ir rankoje pasukiojo taurelę kuri jau buvo tuščia.
- Manau mažiausiai trijų dar tikrai prireiks, - nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Trevor Devill

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 22 09 2012, 9:25 pm

Jisai pasisuko i barmena ir užsakė jai tokias dar tris taureles. Jugi reikia parūpinti merginai gėrimu, ir kadangi jam pinigai nieko nereiškia tai galėtu visiems statyti. Bet susilaiko.
-Manau ši vakara būsi pirmoji kuri po viskio tokios dozės eis šokti. Nepabėgsi nuo šokio su manimi,-jo tonas buvo šelmiškas ir linksmas. Jam šis vakaras viena didelė pramoga taigi neatstos nuo jos dėl šokio. Jis buteli savo užsivertė ir baigė paskutinius lašus to pragaro gėrimo. Ir jau pats sau naują užsisakė.
-Tikiuosi dar sugebėsiu pavairuoti namo po tokio kiekio,- keliai linktu jaigu jis stovėtu,bet kol sėdi tai ramu ir gera savijauta.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 22 09 2012, 9:56 pm

Pavartė akutes kai jis jai užsakę dar tas tris taureles viskio, nugirdys Colettę ir tiek, nieko gero nebus, šokt jau negalės, gi net nepastovės. Tiek ten tokiai merginai kaip jai ir reikia iki nusigėrimo, ypač kai tas viskis gan stiprokas buvo. Atsidususi susivertė dar vieną taurelę viskio, dabar jau nebe gurkšnodama po truptį kaip pirmais darė. Pasisuko į vaikiną šiek tiek susiraukus ir nužvelgė jį.
- Tu tuoj paeiti negalėsi, tai apie kokį vairavimą dar čia šneki, - prunkštelėjo kažko jau labai nepatenkinta.
Atgal į viršų Go down
Trevor Devill

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 22 09 2012, 10:53 pm

-Oj čia prasideda nepasitenkinimo gaidelė?Paeisiu ir net tave panešti galėsiu,-jisai strikteli ant baro stalo kur nebuvo nei butelio nei taurių ir ramiausiai stovėjo.
-Toks irodymas tinka, kad mane gali iveikti daugybę alkoholio,-atsisėdo tada ant baro stalo. Barmeno nuomonė jam neidomi buvo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Sk. 23 09 2012, 7:10 am

Stebėjo vaikiną ir kiek suglumo kai jisai taip greit striktelėjo ir atsistojo ant baro stalo. Jau manė, kad tuoj užgrius arba ant jos arba drėbsis tuoj ant žemės, bet laimei, vaikinui tokios nelaimės neįvyko. Kai jis atsisėdo, Colettė padėjo ranką jam ant kelių ir kilstelėjo antakį nežymiai.
- Jeigu būtai nusivertęs, tikrai būčiau negelbėjus, - taip tipo paguodžiamai tarė ir nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Trevor Devill

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Sk. 23 09 2012, 5:55 pm

-Ir nereikėtų, juki krisčiau kur nors i kitą pusę. Juk toks sunkus esu tad ka nors sulaužyčiau jei krisčiau i tavo glėbi,-šypteli tokia šelmiška ir patabaluoja kojas. Jos toks linksmas gana pasakymas, pakėlė jo paties tobula nuotaika iki dausų.
-Na taigi manau nieko negelbėtum tik savo šikniuka iš bėdų anea?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Sk. 23 09 2012, 6:01 pm

- Aš stipri ir vikri, nesulaužytai, spėčiau pasitraukti, - nusijuokė ir palinksėjo galvike sua pati pritardama blondinė. Pasiėmė jau šiandieną trečią viskio taurelę ir įkvėpė giliai oro. Tada atsiduso ir gurkštelėjo nemažą gurkšnį iš taurelės. Pažvelgė į vaikiną ir papurtė galvą.
- Ne, - trumpai atsakė ir poto nusisukus dabaigė trečią taurelę greitai.
Atgal į viršų Go down
Trevor Devill

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Sk. 23 09 2012, 6:11 pm

-Na ir kodėl tas nea?Jugi visi esame savanaudžiai tai ir neslėpti nereikia,-nusijuokia ir pasisukioja ant baro. Čia labai jam patogu.
-Geriau su tavim krisčiau i vieną lovą, negu i tavo glėbi,-su ranką pasiekia buteli ir atsisuka. Aišku kamšteli kažkur nusviedžia i šokių aikštelę. Tada išgeria dideli gurkšni.
-Nu jau baigėsi taurelės taigi dabar teks eiti šokti,-barmenui pasako kad pasaugotu jo buteli ir tada atsistoja priešais ja. Jo kojos linguoja jau i muzika. Jis ištiesia ranka, kviesdamas ją šokiui.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Sk. 23 09 2012, 6:32 pm

Ji kilstelėjo antakius, kai jis užsiminė, kad mieliau į ją kristų į lovą, negu įjos glėbį. Colettė tik prunkštelėjo.
- Norėtai, - sumurmėjo sau panosėje ir nužvelgė vaikiną. Nors ir ji neatsisakytų į vieną lovą su tokiu kaip Trevor sugulti, bet juk taip tiesmukiškai to nesakys jam. Kai jis atsistojo ir jau vertė ją eiti šokti, ji dar greitai užsisakė vieną taurelę ir susivertė. Tada atsisuko į vaikiną ir nusijuokė, -Jeigu parkrisiu, tu kaltas būsi, - pavartė akutes ir atsistojo bei paėmė jo ranką, nors stovėjo vietoje ir niekur dar nėjo.
Atgal į viršų Go down
Trevor Devill

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pir. 24 09 2012, 4:38 am

Jis tada lėtai ėjo atbulas vesdmas ją toliau nuo baro iki aikštelės kur kažkaip keistai žmonės jau traukinėjosi ir buvo ganėtinai vietos.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   

Atgal į viršų Go down

Baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 1213Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next