It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Antr. 19 06 2012, 9:19 pm

Sarutė toliau dairėsi po patalpą, kol neišgirdo kažkieno neblaivaus balso. Mergina tokiu slow motion atsisuko į to girto balso šaltinį ir pamatė labai gražiai apsirengusią merginą. Taip, Sara visų pirma nužvelgė merginos rūbus, o tik tada veidą ir plaukus. Saros veidą papuošė plati šypsena, bet ji tikrai nebuvo pašaipi.
-yo,-iškėlė du pirštus kaip hipis, rodydamas peace ženklą. Ji dažnai taip sveikindavosi su aplinkiniais ir jai visai nerūpėjo, kad atrodė kvailai ir mažvaikiškai.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Antr. 19 06 2012, 9:33 pm

Norą kažkodėl pralinksmino toks merginos gestas ir ji dar plačiau nusišypsojo. Paprašė barmenui, kad atneštų naujai jos pažįstamai taurę martinio. Koks skirtumas, kad ji demonė. Vieną vakarą ji gali pabūti draugais su bet kuo. net jei smarkiai nukentės, daugiau šiam pasauly jai niekas nerūpi.
- Aš Nora, - ištiesė ranką tikėdamasi, kad merginą ją paspaus
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Antr. 19 06 2012, 9:52 pm

Merginai užsakius martinio,Sara tik smarkiai papurtė galvą, o tada jos plaukai taip gražiai pasiplaikstė į šonus.
-ne, dėkui, aš gal negersiu šiandien,-šyptelėjo tokia nekalta šypsenėle, o pamačiusi merginos rankutę, Sara šyptelėjo.
-malonu, Nara, aš Sara,-nestipriai papurto Noros ranką, net nesuprasdama, kad jos vardas net ne Nara. Su klausa negerai jai. Kai atitraukė savo ranką, Sara suprato, kad prieš ją sėdi deivė ir kiek nuliūdo, nes pagal viską jį negali bendraut su ja taip...draugiškai.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Tr. 20 06 2012, 12:19 pm

N susiraukė.
- ką tada veiki bare, jei nesiruoši gerti? - šyptelėjo pakeldama vieną antakį ir vėl ištuštino savo taurelę. į tai, kad mergina pavadino ją Nara, nekreipė dėmesio, nes visi dažnai jos vardą maišydavo su vienos iš angelų. ir jai visai netrukdė tai, kad prieš ją sėdinti mergina - demonė. užsimiršo per visą tą savo skausmą ir panašiai.
- žinau, kad tarp mūsų negali būti jokios draugystės, tačiau jei susipažinom, juk tikriausiai galime padaryti taip, kad vienas vakaras mums būtų toks ,tarsi būtumėm paprastos žmonių merginos, - šyptelėjo. su šiais žodžiais Noros širdyje viskas, kas buvo bloga prieš demonus, tarsi tirpte ištirpo. aišku, neilgam...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Tr. 20 06 2012, 7:41 pm

-atėjau tik šiaip į girtus žmones paspoksoti, gal kokteiliuką išgerti ir šiaušt namo... o tu kodėl čia esi? maniau, kad jūsų rasės atsovai tokie geručiukai, kad net negeria alkoholio, bet tu, atrodo, geri. daug geri,-tyliai sukrizeno, o jai prakalbus toliau, demonė draugiškai nusišypsojo ir linktelėjo savo ryža galva.
-visiškai su tavimi sutinku, Nara. mes galim padaryti... hm..išeitį!-plačiai nusišypsojo. taip, Sara buvo keista demonė ir jai ja būti visiškai netiko. taip pat, jai ja būti nepatiko.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Kv. 21 06 2012, 9:11 am

Nora šypsojosi jau girto žmogaus šypsena.
- aš darau daug, ko nedaro jie, - šyptelėjo vėl paskęsdama martinio taurėj.
- ir aš Nora, prisimink tai ateičiai, - nustatė beveik piktą žvilgsniuką ir pagrūmojo merginai pirštu.
- nagi, išgerk. atrodau, kaip labiausiai prisisiurbęs žmogus visatoje, - ji nusivaipė, padarė kvailą grimasą, liežuvis jau pynėsi, bet nieko tokio, - kartu bus smagiau, - vis ragino demonę gerti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Kv. 21 06 2012, 8:27 pm

Bet tada, supratusi, kad padaugino Nora šiaip ne taip atsistojo ant kojų.
- Atleisk, bet turiu reikalų, - pamojavo Sarai ir penkiems į ją žiūrintiems vaikinams N išsvirduliavo iš baro.
Atgal į viršų Go down
Damian Femmen
Why be rude when you can be nude?

•naudoju : Dylan O'Brien
•parašiau : 1228

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pen. 22 06 2012, 8:02 pm

ateina, padeda savo šiknytę ant vienos iš baro kėdžių ir tada užsisako kažko stipraus, apsidairo, randa pasiremia į barą, iš šono tai tikriausia atrodo kaip mergina nusivylusi gyvenimu.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pen. 22 06 2012, 8:38 pm

(jei norėjai, reikėjo eit su tuo demonu, tikrai nebūčiau supykus.)
Atvaro visas kietas, kaip įprasta: užsimovęs kožą, kiek apsmukusiais džinsais, į kuriuos buvo sukišti tvarkingai išlyginti marškiniai.. keista, kad jis samdosi moteriškę ir moka jai pinigus už tai, kad ji lygina jo marškinius. ir dar kartais kraujo donore pabūna. išsitraukes rankas iš kišenių Tomas prieina prie baro ir užsisako dvigubą viskio su ledu. Pasisukęs šonu jis pamato dailią, šviesiaplaukę, ilgakoję meriną.
- Labas, - iškart jai šypteli, pamoja ranka
Atgal į viršų Go down
Damian Femmen

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pen. 22 06 2012, 8:53 pm

{koks skirtumas dabar jau (; }
žodžiu iš karto vos įėjus vaikinui jį nužvelgia, nieko toks, bet dabar jos net nelabai traukia, nes nuotaika ne kokia, Leila vos neapsiašarojus ten, bet kai vaikinas vis artėjo demonė greitai nusivalo ašaras ir tipo šiaip nuobodu jai, jau gurkšnoja Jack Daniels savo. o kai vampyras taria žodžius Leila normaliai atsisėda ir dirbtinai šypteli.
- sveikas, - atsako, mirkteli akyte.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pen. 22 06 2012, 8:59 pm

Jis įdėmiai stebi gražuolę sau iš dešinės ir žaismingai sukioja taurę tarp pirštų. Tada vienu užsivertimu išlaka visą gėrimą ir paprašo ant stalo viso butelio.
- kaip čia taip atsitiko, kad tokia graži dama viena pati sėdi tokioje skylėje kaip ši? - jis klausiamai pakėlė antakį. aišku, ši vieta labai jam patiko, tai buvo jo mėgstamiausias klubas ir pats geriausias baras su didžiausiu alkoholio pasirinkimu visame mieste, tačiau Tomui atrodė keista, kad ne vien vyrai sėdi prie baro ir pila į save vandenį su laipsniais. Taigi jis geriau pasaugos šitą mergyčką ir jei pavyks, išsives ją kur nors į gryną orą, ar bent jau pašokti.
Atgal į viršų Go down
Damian Femmen

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pen. 22 06 2012, 9:07 pm

- na.. geras pasiteisinimas būtų, jog užkniso šiek tiek gyvenimas? - kilsteli antakius, o tada pasekusi vaikino pavyzdžiu išmaukia savo stikliuką, o tada paprašo, rankos gestu, barmeno dar viskio. - ir šiaip čia ne skylė.. kito gero klubo mieste nėra, taip? - kilsteli antakį, o tada šiek tiek apsidairo, susimeta koja ant kojos, bet šiek tiek atsidūsta, nenori trauktis nuo baro.. Nori nusigert ir paskui atsibust pas ką nors lovoje.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pen. 22 06 2012, 9:10 pm

- gyvenimas negali atsibosti tol, kol jame yra gražių moterų ir kraujo, - nusišypsojęs pasako jis, - na bent jau mano atvžilgiu, - priduria, bet vaikino lūpos vis dar klastingai šypsosi.
- tu tokia pat teisi, kaip ir graži, - bando flirtuot, - nes tai geriausias baras mieste ir aš ateinu čia kasdien. man reikalinga alkoholio norma, - prunkšteli, o stebėdamas merginos kojas vos neišverčia ir akių, ir liežuvio. pastumia butelį tarp judviejų ir pripildo jų stiklus, uždrausdamas barmenui tai daryti. šypsodamasis padeda ranką ant merginos kojos. labai tikisi, kad ji jo nenupurtys.
Atgal į viršų Go down
Damian Femmen

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pen. 22 06 2012, 9:19 pm

- bet žinai.. gyvenimas gali atsibosti kol jame yra angelai ir dievai.. nes jie visad linksmybes sušika... - nevisai linksmai šypteli, vis dėl to pati nejausdama šiek tiek su ironija kalba.. kaip visad.
- tik jau nereikia, - šypteli gražiai, žinoma jai patinka kai jai dalina komplimentus, - oh.. tikrai? aš tai savo kambaryje jo gaunu.. kai būnu alkana.. padeda, - sukikena, bet taip ravr. O pamačius, kad jos stikliukas pripildytas dar labiau išsišiepia ir linkteli padėkodama, užsiverčia tą stikliuką, birški susiraukia, nes spėju per visą savo gyvenimą nepripras prie stiprių gėrimų. Pajutus vaikino ranką ant kojos, šelmiškai šypteli, bet jos žodžiai paprieštarauja, - galėtum savo rankas pasilaikyti prie savęs, - gan meiliai iš ties pasako, - kol kas, - priduria.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pen. 22 06 2012, 9:23 pm

- o mieloji, kovoti su dievais yra dar viena smagumo dalis, - šypteli, - aišku, kol jie nesudarko tavęs taip, kad negali atsistoti, - jo akys sužaibuoja prisiminus tą šlykštų angelą Kei, kai tas pasiuteliškai gelbėjo Nikolę, su kuria Tomukas norėjo pažaisti.
- Tuomet tavo kambarys nuostabus. Galbūt jis ir mane aptarnautų, kad nebereikėtų bastytis į barą? - šyptelėjo šelmiškai, stebi merginą ir jaučia, kad vis labiau jos nori, kad negali visa tai pasibaigti nekaltu pasikalbėjimu. Kita ranka, kuri nebuvo ant merginos kojų, jis suspaudžia kumštį ir ištiesęs įj paduoda ranką merginai.
- Aš Tomas, ir noriu sužinoti tavo vardą, nes manau, kad užknis, jei visada vadinsiu tik epitetais, - dramatiškai pavarto akis praleisdamas pro ausis jos pastabą apie rankas ant jos kojų. šiek tiek paglostinėja tą šlaunį, tačiau nežymiai.
Atgal į viršų Go down
Damian Femmen

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pen. 22 06 2012, 9:43 pm

- na gerai, tas tiesa, bet kai jie tikrai priverčia tave kentėt tai ne kažką... o kai pats matai juos kenčiančius.... - nutęsia taip svajingai, seniai tą jausmą jautė iš tie, nes visad ji kovas pralaimėdavo.
- mano kambarys nėra toks mielas kaip aš, - nusišnekėjo biški, bet ji į savo kambarį dažniausiai nieko nesiveda, nors gal ir išimtį padarys, bet ne, jokių išimčių. Šyptelėjo paslaptingai, o tada pažiūrėjo į vaikino ranką.
- o aš nespaudžiu rankų, - nusijuokia, - bet malonu susipažinti, Tomai, o savo vardo nesakysiu, teks labiau pasistengt.. - šypteli, žinoma jautė tuos jo paglostymus, kad ir per džinsus, bet jautė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pen. 22 06 2012, 9:46 pm

dingsta o.o
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pen. 22 06 2012, 9:51 pm

Tomas greitai išgėrė dar vieną stiklą viskio ir su visa kėde atsidūrė arčiau merginos. pasisukęs profiliu į jos dailų veidą ir kūną, šypsojosi.
- tuomet man reikėtų įsitiktinti, ar tu tikrai tokia miela, kokia vadiniesi, - šyptelėjo ir bejėgiškai nuleido ranką. visos panos mėgsta jį išdurinėt, ar jos taip dėmesio reikalauja? bet šita verta pastangų, tikrai... jis šiek tiek palenkė galvą, prigludo prie jos kaklo, jo kvėpavimas buvo tankus ir lygus, tačiau šaltas oras turėjo puikiai pasiekti merginos odą.
- dirbi cžv, kad negali pasakyti savo vardo? - balse buvo justi šypsena, ir jis, vis bandydamas bent šiek tiek sugundyti merginą, lūpų krašteliais palietė jos kaklą.
Atgal į viršų Go down
Damian Femmen

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pen. 22 06 2012, 10:05 pm

akutes nusuko į barmeną, taip le nerodydama dėmesio, jautė vaikino žvilgsnį ir tą jo priartėjimą šalia.
- aš nesakau, kad aš labai miela... o dėl įsitikinimo, jeigu labai norėsi pamatysi, tereikia noro, - šypteli naglai, o tada pajaučia vėsų ora į kaklą, šiek tiek prikando lūpa, tad vampyras tikrai mokėjo ištirpdyti merginą, bet Leila laikėsi, nors taip norėjo jo lūpas prie savųjų pajaust.
- o kas jeigu taip? - ravr pasako taip ir akimirka pasimėgavo jo lūpomis, o tada šyptelėjo, nešoks taip greitai į glėbį, nors ir norėtų, bet kažko privalumai neleidžia taip greitai nutraukt to malonaus sugundymo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pen. 22 06 2012, 10:08 pm

Jis nusišypso ir atsitraukia. Vis dėlto jo vyriški instinktai sako, kad mergina susižavėjo juo. bent lašelį...
- o ar daug pastangų reikia, kad pamatyčiau gerbiamosios kambarį? - ranka, kuri gulėjo ant merginos šlaunies, nevalingai pakilo aukštyn, o tada pasitraukė. Kadangi jie baigė visą butelį, tikriausiai galės eit kur nors pasišlaistyt gatvėm, o jei pasiseks, kur nors į jaukią vietelę. keista, kad būdamas šalia paslaptingosios damos visiškai pamiršo savo alkį, tačiau jeigu bus geras berniukas, galbūt demonė duos jam savo kraujo... o kol mergina šnekėjo, Tomas godžiai stebėjo jos lūpas, vis malšindamas norą įsisiurbti į jas.
Atgal į viršų Go down
Damian Femmen

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pen. 22 06 2012, 10:14 pm

suklapsėjo akimis, kai vaikinas atsitraukė, o tada pasuko galva jo pusėn ir šaltai pasakė.
- nepamatysi, - aiškiai, iš kart pasakė, nes tai buvo tiesa, į savo kambarį ji vaikinų nesiveda.
- bet nenustok stengtis, mano nuomonė gali bet kada pasikeisti ir aš gal būt padaryčiau išimtį... - kiek meiliau pasakė, žinoma melavo, bet šio vaikino atstumt nenorėjo tas prisivertė taip pasielgt, o tada pažiūrėjo į tą tuščia butelį, atsiduso.
- manau man reikia įkvėpti gryno oro.. - atsistoja nuo kėdės, numeta kelis svarus už gėrimą, - eisi kartu? - kilsteli antakius.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pen. 22 06 2012, 10:20 pm

Jis šiek tiek nusivylė, nes mergina buvo...itin šalta. jis nelabai norėjo skubėti, bet padarė tokias išvadas, kad kol buvo meilus ir lipšnus, mergina buvo sukalbamesnė. nušoko nuo kėdės ir prilaikė paslaptingąją už alkūnės.
- ar bus labai idiotiška, jei parsivesiu tave namo? į balkoną? - šyptelėjo vėl atsirasdamas itin arti jos
Atgal į viršų Go down
Damian Femmen

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pen. 22 06 2012, 10:43 pm

šyptelėjo vėl pajautusi vaikiną prie savęs, o išgirdusi jo pasiūlymą susimąstė.
- na tai toli gražu nebus idiotiška, - sukikena, o tada pasuka galva į vaikiną, o kadangi jis buvo labai arti Leilos, tai demonė nesusivaldė ir pakštelėjo jį į lūpas, - per daug saldžias lūpas turi, - linkteli, čia kaip pasiteisinimas buvo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 23 06 2012, 10:45 am

Pagavęs ją į savo glėbį jis šyptelėjo, o tada apkabinęs tvirčiau per liemenį prispaudė prie savęs. šelmiškas šypsnis atsirado jo veide.
- sakai saldžias? tada parodyk man saviškes, nes nespėjau pažiūrėt, - akimirkai susiraukia ir tada godžiai įsisiurbia į Leilos lūpas. Nu ką jau ką, bet bučiuotis tomis tikrai mokėjo...
Atgal į viršų Go down
Damian Femmen

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 23 06 2012, 11:57 am

pagauta šyptelėjo nemažiau šelmiškai už Thomą, rankomis apsivijo vaikino kaklą.
- reikia nežiūrėt, o justi.. - sukikena pasakiusi, o kai vaikinas godžiai įsisiurbė į Leilos lūpas, tai demonė tiesiog atsakė į bučinį ir atsitraukt nenorėjo, nes vaikinas tikrai gerai bučiavosi, bet Leila irgi per 300 metų spėjo to išmokti. Nenoriomis atsitraukė, - aš vis dar noriu įkvėpti gryno oro, - negarsiai pasakė, vis tiek jis išgirs.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   

Atgal į viršų Go down

Baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 313Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next