It cannot be seen, cannot be felt, Cannot be heard, cannot be smelt, It lies behind stars and under hills, And empty holes it fills, It comes first and follows after, Ends life, kills laughter

rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Miškas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Miškas   Pen. 25 05 2012, 7:31 pm

:smile1:
Atgal į viršų Go down
Damian Femmen
Why be rude when you can be nude?

•naudoju : Dylan O'Brien
•parašiau : 1228

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 26 05 2012, 9:21 pm

atskrenda, nusileidžia miško gilumoje ir apsidairo, va čia kažkaip geriau jai, bent aplinka išblaško.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 26 05 2012, 9:29 pm

Kur gamta ten ir Dievai, taigi nieko kito nesugalvojusi atsiranda čia iš niekur nieko ir lig su pirmu savo žingsniu tiesiog skroste perskrodžia keletą metrų takelio ir eina taku gana greitu žingsniu link tolumoje užmatyto, patogaus sedėjimui medžio.
Atgal į viršų Go down
Damian Femmen

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 26 05 2012, 9:37 pm

iš kart pajautė vėl vaikščiojančia nelaimę, o tada įsižiūrėjo į tolumoje atsiradusia šviesiaplaukę, tada dar labiau susinervavo, matyt ta bestija grįžo iš savo narnijos, nes ją sunaikino, daugiau ji nieko ir nemoka, tik visiems gyvenimus gadint. Atsiranda prie to medžio, kurio link blondinė traukė. Susineria rankas ant papų.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 26 05 2012, 9:41 pm

Pamačiusi tą personą kurios velniškai nenorėjo matyt ir dar priešais jos kelią... priešais jos vargšą meelį kuris dabar turės spoksot į jos šykną. Taip pat sunėrusi rankas ant papukų vis dar tiesiog pjaunamu žingsiu keliauja link merginos ir jei nieo iki tol nenutiks jos tiesog susitenks kaktomis kaip kkie tankaiir bus didelis BUM.
Atgal į viršų Go down
Damian Femmen

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 26 05 2012, 9:46 pm

stovi toliau, net nežada trauktis nuo kelio, akis įsmeigia į merginą, prisimerkia, tegul ji tik bando priešintis ką nors daryt, Leila jau turi užsirašiusi kerštą savo užrašinėja, tai padarė po jos nusikaltimėlio.. ji pati sau duobę išsikasė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 26 05 2012, 9:50 pm

Žinant jos galią ir sugebėjimus Violeta puikiai supranta ką daro ir kuo rizikuoja, tačiau dabar jai tai mažiausiai rūpi, tad sustoja prieš merginą metro atstumu ir žiūri jai tiesia į akis galima sakyt mirtinu žvilgsniu. Iš šalies žiūrint visa ši scnena primena nevykusi filmą s kaubojais.
Atgal į viršų Go down
Damian Femmen

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 26 05 2012, 9:59 pm

na o pas Leila ne kartą parašyta, jos ji išgyja.. nes kaulai taip pat gali sutrupėt, bet Leilai tai per daug netrukdo, kerštas saldesnis ir patrauklesnis dabar. - ką gi, ką gi, ką gi... kažkas mėgsta ne vietoje valkiotis ir šiaip dar čia vaidentis... - le nustebuvi pasako, bet tokiu kandžiu balsu.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 26 05 2012, 10:05 pm

-Ka gi ka gi kagi - pakartoja merginos žodžius pertsimesdama plaukus per petį ir nutaisydama veidę kreivą šypsenėlę - aš manau priešingai, tau čia ne vita, gamta ne tau... rinkis pragarą ten geriua pritapsi - su irojnija balse pasako, tačiau ba;se girdisi ir šioks toks linksmumas. - O dėl vaidenimosi... tai kiek pastebėjau, da ne vaiduoklis - gūšteli nt petukais ali kiek nustebusi.
Atgal į viršų Go down
Damian Femmen

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 26 05 2012, 10:31 pm

- žinai mielai ten nukeliaučiau.. ten man žymiai smagiau būrų, bet ne blet.. kad mane kas nors įleistų... - nusijuokia labai ironiškai.. jau kaip iš trollių puslapių tą 'ne blet' varo.. - blogiau, - priduria, nes jos vietoje vaiduoklį matyt žymiai geriau būtų.. Tik tiek, kad ji dėl neaiškių priežasčių dar egzistuoja, akimis vos ne žaibus į ją šaudo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 26 05 2012, 10:38 pm

-Na, kad ir kaip bebūtu gailą, mes abi esam čia - kiek pavarčusi keles pasao ir tvirčiau sukryžiuoja rankas ant tų papukų savo. Vaiduokliu ji būt nenori ir taip jau deive yra, o tai kas būtu jei dar vaidentūsi... net baisu ir pagalvoti. Pilnai ji supranta, tad Leila jos nemėgsta ir jai yra už ką,mat Vileta kažkada sugadino jos ali ilgai kurtą planą kuro ji net neprisimena - Ai.. primink man, kodėl tiek žaibuoji į mane tom savoaim... nelabai atsimenu ką aš ten padariau - kie susimasčiui balseliupasako ir šyptei pusę lūpų.
Atgal į viršų Go down
Damian Femmen

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 26 05 2012, 10:58 pm

(blemba... tavo rangas legendinis :DDD)
- bet tu gali išeiti, nes aš kaip matai pirma čia atsidūriau.. - šypteli taip nelinksmai, o po to jos šypsena dingsta.. - ne tu nieko nepadarei, - kalba visiškai ironiškai, - tik sugadinai mano gyvenimą, kale, - kiek pikčiau išrėžia, nesitvardo mergina, o dar kai iš jos prieš pora valandų aukas pavogė, tai iš vis.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 26 05 2012, 11:09 pm

((atuka :DD))
-Nematau priežasties kdėl turėčiau išeiti,jei tau kas nors nepatinka, gali pati iš čia dingti - tiesiog vėl gūšteli petukais. Nemato ji reikalo iš čia išeiti, nes buvo čia jau gana ilgai, tik nesirodė niekam, o pagal eilinių velnių norus ji nešokinėja ir niekada nešokinės.
-Kalė... neblogai skamba - sučiaupusi lūpas į liniją palinkčioja- nieko blogo... girdžiu tai dažnokai - kiek palinkusi link merginos pasako ir tyliai nusijuokia. Galima pripažinti tai, kad ją džnai tokie kaip ji kale vadindavo, na, bet čia jų nuomonė į kurią jai nusispjaut.
Atgal į viršų Go down
Damian Femmen

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Št. 26 05 2012, 11:26 pm

- na tu tik pati sau kenki, mieloji, - pagrasina jau taip ryškiai, pabrėždama kiekvieną žodį, o tada le mielai šypteli, dabar jau stipriau kumščius sugniaužia, kad dar valdytųsi, nes kitaip nieko gero nebus.
- nieko nuostabaus, tau labai tinka, so gali užsirašyt ant kaktos, kad iš tolo visi suprastų, jog tu kalė ir net neprasidėtų, jeigu nenori, kad jų gyvenimai būtų sugadinti - kalba jau įsijautusi, o tada nusijuokia ironškai, net labai ironiškai.. čj kitaip ji juoktis nemoka.
Atgal į viršų Go down
Yuri Choi

•naudoju : chorong
•parašiau : 43044
•myliu : Bias' plakatai

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Sk. 27 05 2012, 12:26 am

Is Japonijos kazkaip be lektuvo atsidure Anglijoj ir ne bet kut, bet miske kur pilna fidofilu arba siaip bomzu. Kazkur vare kaip raudona kepuraire su kapisonu ant galvos ir puse veido, nieko beveik nematydama, kelis kartus vos i medu neatsitrenke arba i duobe neikrito. Isivaizdavo save kaip ta is lordi su gagos platformom ir kaip jezus vare per miska matydama tik medzius, sakas, krumus.
Atgal į viršų Go down
http://bomsweetdiva.tumblr.com/
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Sk. 27 05 2012, 10:46 am

-Nieko aš sau nekeliu, gyvenu kaip noriu ir jokie tarakonai kaip tu gyvenimo man nekartins - tiesiog gūštelėjusi pasako. Nenorėjo merginos įžeidinėt, bet kitokio būdo su ja bendraut ko gero tikrai neras nei dabar nei iš vis kada nors.
-Kam rašyt... nematau reikalo savo kaktos gadinti - dar su pirštu kiek pasibrauko savo kakta. - Ir negadinu aš gyvenimu visiems, o tokius planus kaip tavo... manau jei ne aš tai kas nors vis tiek būtu sugriovę - kiek mostelėjusi rankomis atsako ir šypteli. Merginos juokas jai net šiurpuliukais per nugarą perėjo.
Išgirdusi netoliese kažkokį šnaresį pasuką galvą į garso pusę, bet nieko ten nepamačiusi vėl atsisuka į pašnekovę.
Atgal į viršų Go down
Damian Femmen

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Sk. 27 05 2012, 2:14 pm

- na žinai.. aš nustebinta.. nes jeigu aš tarakonas tai tu šūdvabalis brangioji, - linkteli, nes gi rimtai, vienodos jėgos turi būti, labai jau nepatenkinta kažkodėl Leila stovi, nei jai malonu, nei ką. Rimtai eitų kokį žmogų suvalgytų.
- žinai, manau tu ją pataisytum, nes dabar nei šiokia nei tokia, - taip įvertindama pasako ir kiek įmanoma mieliau šypteli, - nuoširdžiai patariu tą žodį užsirašyt, gal ir vyrą atitinkamą rasi.. - net prunkšteli nuo žodžio 'vyrą'. Niekam tokios žmonelės nelinki, tik bėdų priviria ir viskas, o šiaip nešertą čj laikytų. - na žinai galbūt, bet tada būtų kitas kentėjęs, bet tau pasisekė, šioje pozicijoje tu, sveikinu laimėjai loteriją, - kalba ironiškai, su pasišlykštėjimu balse, o tada išgirsta tuos žmogaus žingsnius, net išsišiepia, - oo.. aš jau praalkau, - atsiduria prie merginos, paima Lauren už plaukų, kad nesimuistytų, - ne laiku atsidūrei čia.. - ne garsiai pasako ir įsikanda į merginos kaklą, gerokai kraujo paima.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Sk. 27 05 2012, 2:38 pm

-Bla bla bla - pavarto akeles iesiog, - neįdomios man tos tavo kalbos ir neįdomu ką tu manai iš vis ko tu nori? - kilsteli antakiuką. - Sugrioviau tus tavo kvailus planus ir ka? Lėk kurt naujų, o ne stovėk man už kelio kaip kokia varnu baidyklė nutaisiusi savo verianti žvilgsnį - gana draugišku tonu pasako. Nepatiko jai kalbėt su šita mergiote, mat normaliai tai daryt akivaizdžiai neišėjo, o Violeta yra gera deivė ir nejaučia jokio malonumo prasivardžiuot ar kitaip žemint kitus, mat pati jaučiasi žemonama, o nusirist iki pašnekovės lygio ji tikrai nenori.
Išgirdusi demonės žodžius apie beveik šalia esančią merginą tiesiog pasižiūri į ją tokiu "net nebandyk" žvilgsniu, bet kai šioji sugriebusi merginą už plaukų įsisiurbia jai į kaklą, nieko kito jai nebeliko daryti, kaip pačiai nupult prie demonės ir sugriebus jai už plaukų tiesiog plėšte nuplėšt ją nuo vargšės merginos ir nusviest kuo toliau.
Atgal į viršų Go down
Damian Femmen

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Sk. 27 05 2012, 6:32 pm

- žinai aš iš tavęs nieko nenoriu, na nebent sustabdyti tavo egzistavimą, nes tu ir taip mirus, - kalba pasišlykštėdama, negali apkęst tos Violet, o kai ji dar tokia pasaulio bamba jaučiasi, - o dėl naujų, tai jų jau šimtai įvyko ir šiaip nelabai kažką kuriu, o improvizuoju, - pasako, gi rimtai ji net dabar improvizavo, o kai tą deivė ją nušveitė kažkur, tai Leila tuoj pat sugrįžo tiesiog spyrė V nuo žemės paviršiaus, su kablais turėjo skaudžiai kliūt.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pir. 28 05 2012, 1:27 pm

-Tai jei aš praktiškai mirus, atsiknisk ir sulysk atgal į ta velnio išmerų pilną pragarą ir ten gyvenk - kone sušaukia ant jos. Nu panelytė ja jau užnervino iki gyvo kaulo ir dar daugiau, o kai čioji jai dar spiriai tai šioji šikna patrynus žemę atsisyoja. Aišku jautė trumpam ta kvailą nieštintį skausmą. - Aš tave į prakeiktą kubą paversiu tuoj - menkai šyptelėjusi tiesiog žiūri į ją taip jai neleisdama pajudėt ir sulaužydama jos abi kojas taip, kad šioji parvirstu.
Atgal į viršų Go down
Damian Femmen

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pir. 28 05 2012, 4:33 pm

- atleisk, negaliu atsiknisti, nesugriovus tau visko ką turi ir neišžudžius visų tau mylimų žmonių, - šypteli, - be to man per daug smagu ir čia, kad eičiau kur nors kitur, - ramiai visai kalba, jau valdo nervus, o kai dar spyrė merginą, tai iš vis faina buvo. Bet tada pajutusi, kad krenta ant žemės, tiesiog suspigo, nes skausmas nežmoniškas vis dėl to. Bet tada labai greitai išsitraukė savo užrašinę ir atsivertusi tinkamą puslapį perskaitė garsiai gerokai įpykusiu balsu - ir Leilos visi kaulai tuoj pat sugyja, - vos tik perskaičius pasijunta geriau, pasiima pieštuką ir užrašo kažką.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pir. 28 05 2012, 5:14 pm

-Visą mano šeimą? - Pasvajot tau tik apie tai - su panieka pasako pro sukąstus dantis. Ko jau ko,bet jos šeimos ji nė pirštu nepalies, vis dėl to ji tik eilinė demonė, ta taip, gal ji ir gali dabar čia pačirškinti Violetą, tačiau visų dievų ji tikrai nesunaikins, neveltui jie dievai, o ne paprasti iš po žemių išlindę demonai.
Kai mergina lyg niekur nieko atsistoja ir dar pradeda rašyt kažką į tą knygute ir taip aišku jau pasidaro, kad kažką sumanė padaryt jai, tad nieko nelaukusi sulaužo jai rankas, kad ta knygutė iškristų iš rankų. Nereikia būt kvailai, kad suprastom kokia jos galia, o gal pačios knygutės, bet tai neesmė, o Violeta, kaip deivė tiesiog privalo apsaugot kitus nuo jos galių, todėl paima iš jos tą knygutę.
- ne tinkamas metas rašliavoms.
Atgal į viršų Go down
Damian Femmen

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pir. 28 05 2012, 6:36 pm

- na gal ne visą, tik tau artimiausius, - šypteli taip mielai, na dievų gal ir nežudys iš eilės, bet jai artimus angelus, žmones ir panašiai pasistengs sunaikinti, kad ir kaip sunku tai gali būti. O kai merginai atkerta rankas, tai ji dar labiau pasiunta, o be rankų.. tai kaip be rankų. Na bet Leila buvo pagalvojus apie tai, so atsisėdo, apvertė kažkaip savo tašę, iškrito telefonas, jį su dantimis paėmė ir kažką ten sumaigė, bet jau įgudus buvo, so gan greitai viskas išėjo, bet atrodė tikrai juokingai, na bet ką padarysi, tada kad ir su šiauriu skausmu balse, bet ištaria, - sukausto Violet galias, išsigydo save. - tai pasakius iš kart atsidūsta su palengvėjimu. Tik žino, kad jos galios ilgai neveiks, kai jai ką nors velniškai skauda.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pir. 28 05 2012, 6:56 pm

-eik tu... kokia nagla - pavarčiusi akeles tiesiog nusijuokia dar kiek pavarčiusi knygutę ją tiesiog suplėšo ir paleidžia į orą. KAi demonė pasiėmusi telefoną ten pradeda kažką maigyt, o išgirdusi jos žodžius ji tiesiog ramiai stovi, tačiau žvilgsniu bando jai dar ką nors sulaužyt, tačiau supratusi, kad jos galios nebeveikia tiesiog tyliai nusikeikia.
-ot kokia bailė... - papurto lėtai galvą. - Nejau bijai stot akis į akį su galiom? nemaniau, kad pulsi taip žemai - tiesiog nusijuokia vis dar stovėdama į ją ir žiūrėdama su panieka.
Atgal į viršų Go down
Damian Femmen

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   Pir. 28 05 2012, 7:31 pm

- tu nepažįsti manęs, - pasako taip karčiai žiūrėdama kaip plėšoma jos knygutė, viskas, kitą kartą geležinės reikės, tada kiek nudžiunga kaip mergina nusikeikia.
- na aš nebailė, jau porą kartų kaulus dabar sulaižei, taigi man jau gana, o tu net nesuvoki, kokia tu neapsakomai bjauri, nes visko imiesi, kad paveiktum mane savo kalbomis, bet turiu pasakyti, sorry, man visiškai px, - šypteli mielai, o tada atsistoja, apsivalo drabužius. - aš ką tik su tavim stojau akis į akį, bet supranti mano galia bent kažko verta ir dabar tu stovėk su mano galia, - kalba gan simpatiškai šypsodamasi, bet tada vis dar jusdama savo rankų skausmą kažką pasirašo telefone, o po to suburba apie normalų pagijimą ir energijos suteikimą, - bet žinai, sugalvojau geriau, - išsišiepia naglai, greitai suspaudo telefono mygtukus, o tada perskaito ryžtingu balsu, - šiai deivei, kuri stovi prieš mane subyra rankų bei kojų kaulai, - pasakius tai stebi mergina, - na va.. Dabar tu kovok su savo galiomis ir pažiūrėsim ar toliau mane baile vadinsi.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miškas   

Atgal į viršų Go down

Miškas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 16Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next